Přebor

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2017/18

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní fáze 1. kolo 4
Kačeři Kunratice
Fenix Modřany
3. 10. 2017
17:10
ZŠ Na Chodovci Milan Kucharič
Markéta Nývltová
56
94
18
24
25
52
42
71
Review
Základní fáze 1. kolo 3
Sokol Žižkov C
Sokol Vyšehrad B
3. 10. 2017
17:30
TJ Sokol Žižkov I. Roman Pommer
Michael Mycak
63
54
15
10
29
17
44
29
Review
Základní fáze 1. kolo 2
TJ Sokol Kbely
Sokol Žižkov
5. 10. 2017
18:35
Tělocvična ZŠ Litvínovská Marek Vošahlík
Radomír Kohout
138
15
28
4
60
4
100
10
Review
Základní fáze 2. kolo 8
Porg Basket
TJ Sokol Kbely
20. 10. 2017
17:00
ZŠ a gymnázium Nový PORG Vladimír Slanina
Albert Sekava
39
71
4
18
15
37
21
56
Review
Základní fáze 2. kolo 6
Sokol Vyšehrad B
Kačeři Kunratice
9. 10. 2017
17:10
ZŠ Plamínková Jakub Šťastný
Markéta Nývltová
96
52
26
14
48
24
76
35
Review
Základní fáze 2. kolo 7
Sokol Žižkov
Sokol Žižkov C
10. 10. 2017
17:30
TJ Sokol Žižkov I. Roman Pommer
Luděk Svoboda
44
89
9
19
18
41
27
66
Review
Základní fáze 3. kolo 11
Kačeři Kunratice
Sokol Žižkov
17. 10. 2017
17:10
ZŠ Na Chodovci Radomír Kohout
Vojta Schaffner
36
44
9
18
16
31
24
35
Review
Základní fáze 3. kolo 10
Sokol Žižkov C
Porg Basket
17. 10. 2017
17:30
TJ Sokol Žižkov I. Luděk Svoboda
Markéta Nývltová
60
46
19
14
34
26
47
37
Review
Základní fáze 3. kolo 12
Fenix Modřany
Sokol Vyšehrad B
17. 10. 2017
17:45
ZŠ TGM Marek Vošahlík
Radek Treml
82
50
16
8
25
23
49
40
Review
Základní fáze 4. kolo 14
Sokol Žižkov
Fenix Modřany
31. 10. 2017
17:30
TJ Sokol Žižkov I. Michal Dub
Vladimír Slanina
20
128
4
30
7
74
14
100
Review
Základní fáze 4. kolo 15
Porg Basket
Kačeři Kunratice
1. 11. 2017
17:30
ZŠ a gymnázium Nový PORG Michal Bukovský
Markéta Nývltová
42
55
8
19
17
33
28
41
Review
Základní fáze 4. kolo 16
TJ Sokol Kbely
Sokol Žižkov C
2. 11. 2017
18:35
Tělocvična ZŠ Litvínovská Marek Vošahlík
Jan Sedláček
43
45
4
13
16
22
28
36
40
40
Review
Základní fáze 5. kolo 18
Kačeři Kunratice
TJ Sokol Kbely
7. 11. 2017
17:10
ZŠ Na Chodovci Matěj Barták
Ondřej Koc
23
97
4
29
7
45
13
75
Review
Základní fáze 5. kolo 20
Sokol Vyšehrad B
Sokol Žižkov
6. 11. 2017
17:10
ZŠ Plamínková Tomáš Tax
Luděk Svoboda
99
36
31
6
51
11
73
25
Review
Základní fáze 5. kolo 19
Fenix Modřany
Porg Basket
7. 11. 2017
17:45
ZŠ TGM Marek Vošahlík
Jan Musil
90
59
19
16
45
28
78
39
Review
Základní fáze 6. kolo 22
Porg Basket
Sokol Vyšehrad B
15. 11. 2017
17:30
ZŠ a gymnázium Nový PORG Pavel Strnad
Vojta Schaffner
68
52
16
13
34
23
46
41
Review
Základní fáze 6. kolo 24
Sokol Žižkov C
Kačeři Kunratice
14. 11. 2017
17:30
TJ Sokol Žižkov I. Jakub Kmošek
Michal Bukovský
107
32
21
8
46
14
77
22
Review
Základní fáze 6. kolo 23
TJ Sokol Kbely
Fenix Modřany
16. 11. 2017
18:35
Tělocvična ZŠ Litvínovská Pavel Týř
Lukáš Balog
50
56
13
17
27
26
40
38
Review
Základní fáze 7. kolo 27
Sokol Vyšehrad B
TJ Sokol Kbely
20. 11. 2017
17:10
ZŠ Plamínková Michal Dub
Markéta Nývltová
55
59
23
16
39
34
41
45
Review
Základní fáze 7. kolo 28
Sokol Žižkov
Porg Basket
21. 11. 2017
17:30
TJ Sokol Žižkov I. Matěj Barták
Radomír Kohout
29
84
11
28
23
47
27
68
Review
Základní fáze 7. kolo 26
Fenix Modřany
Sokol Žižkov C
21. 11. 2017
17:45
ZŠ TGM Vladimír Slanina
Lukáš Balog
49
60
13
12
24
32
37
46
Review
Základní fáze 8. kolo 31
Sokol Vyšehrad B
Sokol Žižkov C
27. 11. 2017
17:10
ZŠ Plamínková Radek Lahoda
Jakub Šťastný
52
105
7
21
23
39
39
78
Review
Základní fáze 8. kolo 30
Sokol Žižkov
TJ Sokol Kbely
28. 11. 2017
17:30
TJ Sokol Žižkov I. Vladimír Slanina
Markéta Nývltová
24
97
4
28
19
52
17
74
Review
Základní fáze 8. kolo 32
Fenix Modřany
Kačeři Kunratice
28. 11. 2017
17:45
ZŠ TGM Radek Lahoda
Milan Kucharič
127
27
28
6
57
13
99
15
Review
Základní fáze 9. kolo 34
Kačeři Kunratice
Sokol Vyšehrad B
5. 12. 2017
17:10
ZŠ Na Chodovci Luděk Svoboda
Radek Lahoda
23
111
5
33
9
68
20
89
Review
Základní fáze 9. kolo 35
Sokol Žižkov C
Sokol Žižkov
5. 12. 2017
17:30
TJ Sokol Žižkov I. Pavel Týř
Markéta Nývltová
106
31
28
7
52
14
77
22
Review
Základní fáze 9. kolo 36
TJ Sokol Kbely
Porg Basket
7. 12. 2017
18:35
Tělocvična ZŠ Litvínovská Jan Sedláček
Marek Vošahlík
47
44
18
15
28
23
40
31
Review
Základní fáze 10. kolo 40
Sokol Vyšehrad B
Fenix Modřany
11. 12. 2017
17:10
ZŠ Plamínková Radek Lahoda
Tereza Hrabáková
49
82
7
18
15
40
34
61
Review
Základní fáze 10. kolo 38
Porg Basket
Sokol Žižkov C
13. 12. 2017
17:30
ZŠ a gymnázium Nový PORG Pavel Týř
Vladimír Slanina
44
77
6
19
14
40
28
62
Review
Základní fáze 10. kolo 39
Sokol Žižkov
Kačeři Kunratice
12. 12. 2017
17:30
TJ Sokol Žižkov I. Pavel Týř
Markéta Nývltová
45
64
8
15
22
33
38
49
Review
Základní fáze 11. kolo 43
Kačeři Kunratice
Porg Basket
19. 12. 2017
17:10
ZŠ Na Chodovci Radek Lahoda
Radomír Kohout
65
62
8
13
33
28
55
50
Review
Základní fáze 11. kolo 44
Sokol Žižkov C
TJ Sokol Kbely
19. 12. 2017
17:30
TJ Sokol Žižkov I. Jan Červenka
Michal Dub
43
72
8
18
20
33
31
54
Review
Základní fáze 11. kolo 42
Fenix Modřany
Sokol Žižkov
19. 12. 2017
17:45
ZŠ TGM Matěj Barták
Luděk Svoboda
154
19
36
4
78
6
119
12
Review
Základní fáze 12. kolo 47
Porg Basket
Fenix Modřany
10. 1. 2018
17:30
ZŠ a gymnázium Nový PORG Jan Musil
Linda Bendová
46
68
12
15
26
30
39
46
Review
Základní fáze 12. kolo 48
Sokol Žižkov
Sokol Vyšehrad B
9. 1. 2018
17:30
TJ Sokol Žižkov I. Ondřej Koc
Eliška Gráfová
22
128
6
22
10
58
16
86
Review
Základní fáze 12. kolo 46
TJ Sokol Kbely
Kačeři Kunratice
1. 2. 2018
18:35
Tělocvična ZŠ Litvínovská Roman Kejklíček
Pavel Týř
89
52
20
21
37
31
66
47
Review
Základní fáze 13. kolo 50
Sokol Vyšehrad B
Porg Basket
15. 1. 2018
17:10
ZŠ Plamínková Pavel Strnad
Linda Bendová
83
76
22
20
40
43
56
59
Review
Základní fáze 13. kolo 52
Kačeři Kunratice
Sokol Žižkov C
16. 1. 2018
17:10
ZŠ Na Chodovci Michal Dub
Michael Mycak
48
70
14
23
27
39
34
54
Review
Základní fáze 13. kolo 51
Fenix Modřany
TJ Sokol Kbely
16. 1. 2018
17:45
ZŠ TGM Vladimír Slanina
Radomír Kohout
61
60
11
18
22
38
45
51
Review
Základní fáze 14. kolo 54
Sokol Žižkov C
Fenix Modřany
23. 1. 2018
17:30
TJ Sokol Žižkov I. Ondřej Koc
Michael Mycak
66
43
19
19
29
30
46
38
Review
Základní fáze 14. kolo 56
Porg Basket
Sokol Žižkov
24. 1. 2018
17:30
ZŠ a gymnázium Nový PORG Vladimír Slanina
Michal Dub
78
26
14
3
39
9
65
17
Review
Základní fáze 14. kolo 55
TJ Sokol Kbely
Sokol Vyšehrad B
25. 1. 2018
18:35
Tělocvična ZŠ Litvínovská Michal Dub
Radek Lahoda
74
73
18
13
23
35
53
42
65
65
Review
Základní fáze 15. kolo 60
Kačeři Kunratice
Fenix Modřany
20. 2. 2018
17:10
ZŠ Na Chodovci Matěj Barták
Michael Mycak
36
93
6
31
19
45
29
68
Review
Základní fáze 15. kolo 59
Sokol Žižkov C
Sokol Vyšehrad B
20. 2. 2018
17:30
TJ Sokol Žižkov I. Ondřej Koc
Michal Dub
73
49
11
5
32
16
52
38
Review
Základní fáze 15. kolo 58
TJ Sokol Kbely
Sokol Žižkov
22. 2. 2018
18:35
Tělocvična ZŠ Litvínovská Lukáš Balog
Jakub Hejduk
116
32
34
2
55
14
78
18
Review
Základní fáze 16. kolo 62
Sokol Vyšehrad B
Kačeři Kunratice
26. 2. 2018
17:10
ZŠ Plamínková Daniel Čížek
Pavel Šenk
99
31
25
6
51
16
79
22
Review
Základní fáze 16. kolo 63
Sokol Žižkov
Sokol Žižkov C
27. 2. 2018
17:30
TJ Sokol Žižkov I. Vladimír Slanina
Roman Pommer
26
101
6
22
13
48
19
71
Review
Základní fáze 16. kolo 64
Porg Basket
TJ Sokol Kbely
28. 2. 2018
17:30
ZŠ a gymnázium Nový PORG Vladimír Slanina
Marek Vošahlík
36
71
11
11
17
28
26
43
Review
Základní fáze 17. kolo 67
Kačeři Kunratice
Sokol Žižkov
6. 3. 2018
17:10
ZŠ Na Chodovci Daniel Čížek
72
55
17
12
28
25
51
38
Review
Základní fáze 17. kolo 66
Sokol Žižkov C
Porg Basket
6. 3. 2018
17:30
TJ Sokol Žižkov I. Jan Lejčko
Michal Dub
83
52
19
16
39
29
60
39
Review
Základní fáze 17. kolo 68
Fenix Modřany
Sokol Vyšehrad B
6. 3. 2018
17:45
ZŠ TGM Ondřej Koc
Pavel Šenk
97
39
27
14
52
27
72
36
Review
Základní fáze 18. kolo 70
Sokol Žižkov
Fenix Modřany
13. 3. 2018
17:30
TJ Sokol Žižkov I. Pavel Bohata
Michael Mycak
19
145
6
38
14
65
15
118
Review
Základní fáze 18. kolo 71
Porg Basket
Kačeři Kunratice
14. 3. 2018
17:30
ZŠ a gymnázium Nový PORG Radomír Kohout
Lukáš Balog
64
52
9
18
26
30
40
36
Review
Základní fáze 18. kolo 72
TJ Sokol Kbely
Sokol Žižkov C
8. 3. 2018
18:35
Tělocvična ZŠ Litvínovská Michal Perlík
Michael Mycak
54
48
17
10
29
23
44
35
Review
Základní fáze 19. kolo 74
Kačeři Kunratice
TJ Sokol Kbely
20. 3. 2018
17:10
ZŠ Na Chodovci Ondřej Koc
Pavel Matys
38
112
6
26
14
63
28
84
Review
Základní fáze 19. kolo 76
Sokol Vyšehrad B
Sokol Žižkov
19. 3. 2018
17:10
ZŠ Plamínková Michal Bukovský
Pavel Šenk
115
51
32
12
57
25
87
37
Review
Základní fáze 19. kolo 75
Fenix Modřany
Porg Basket
20. 3. 2018
17:45
ZŠ TGM Luděk Svoboda
Pavel Šenk
83
43
20
18
36
30
54
36
Review
Základní fáze 20. kolo 78
Porg Basket
Sokol Vyšehrad B
11. 4. 2018
17:30
ZŠ a gymnázium Nový PORG Radek Lahoda
Matěj Barták
66
68
10
25
22
33
46
44
Review
Základní fáze 20. kolo 80
Sokol Žižkov C
Kačeři Kunratice
10. 4. 2018
17:30
TJ Sokol Žižkov I. Ondřej Koc
Michal Dub
108
57
28
9
29
62
82
41
Review
Základní fáze 20. kolo 79
TJ Sokol Kbely
Fenix Modřany
12. 4. 2018
18:35
Tělocvična ZŠ Litvínovská Dominik Výborný
Miloslav Jon
43
54
15
16
21
30
31
43
Review
Základní fáze 21. kolo 83
Sokol Vyšehrad B
TJ Sokol Kbely
16. 4. 2018
17:10
ZŠ Plamínková Pavel Strnad
Pavel Šenk
45
69
14
12
27
31
37
55
Review
Základní fáze 21. kolo 84
Sokol Žižkov
Porg Basket
17. 4. 2018
17:30
TJ Sokol Žižkov I. Ondřej Koc
Michal Dub
39
101
6
21
12
55
21
84
Review
Základní fáze 21. kolo 82
Fenix Modřany
Sokol Žižkov C
17. 4. 2018
17:45
ZŠ TGM Matěj Barták
Radek Lahoda
44
66
11
11
26
20
34
46
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
15 Michal Bakajsa BK Kunratice U19B 20 20 1.0 8.5 3.1 0.5 0.9/1.3 0.0* 1.3
17 Sebastian Vojta Fenix Modřany 19 17 1.0 9.3 4.2 0.1 0.6/1.6 0.0* 1.6
Adam Fiala Sokol Vyšehrad B 18 7 1.0 17.9 5.7 1.7 1.3/2.0 64.3 1.7
Jakub Škvařil Sokol Žižkov C 20 8 1.0 13.0 2.4 2.1 1.9/2.6 71.4 2.1
Aleš Klečka TJ Sokol Kbely 19 16 1.0 3.7 1.8 0.0 0.2/0.7 0.0* 0.9
Matyáš Bedřich Himmel Porg Basket 19 9 1.0 6.4 2.9 0.0 0.7/1.6 0.0* 2.1
David Bíman Sokol Kbely 20 10 1.0 1.2 0.5 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.2
13 Ondřej Kupsa BSK - Jižní Supi 19 7 1.0 1.1 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Matěj Chán Sokol Vyšehrad 20 12 1.0 0.1 0.0 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.4
Marek Straka Sokol Kbely B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marko Marovič Sokol Žižkov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Lev Hart TJ Sokol Kbely 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
TJ Sokol Kbely 18 32.4 1.1 7.6 /18.3 41.5 13.1
Sokol Žižkov 18 12.2 1.3 3.9 /11.7 33.2 13.4
Sokol Žižkov C 18 29.6 3.2 7.3 /18.2 40.2 14.1
Sokol Vyšehrad B 18 28.3 2.8 8.2 /18.7 43.8 18.6
Kačeři Kunratice 18 16.2 2.3 6.2 /15.3 40.7 13.3
Fenix Modřany 18 35.5 2.7 7.1 /14.4 49.2 17.9
Porg Basket 18 26.2 0.6 4.2 /11.4 36.9 14.8
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Výborný Dominik 1 1 0 0 - - -
Vošahlík Marek 6 4 2 0 - - -
Týř Pavel 5 4 1 0 - - -
Treml Radek 1 0 1 0 - - -
Tax Tomáš 1 1 0 0 - - -
Šťastný Jakub 2 1 1 0 - - -
Šenk Pavel 5 0 5 0 - - -
Svoboda Luděk 6 3 3 0 - - -
Strnad Pavel 3 3 0 0 - - -
Slanina Vladimír 9 7 2 0 - - -
Schaffner Vojta 2 0 2 0 - - -
Sekava Albert 1 0 1 0 - - -
Sedláček Jan 2 1 1 0 - - -
Pommer Roman 3 2 1 0 - - -
Perlík Michal 1 1 0 0 - - -
Nývltová Markéta 8 0 8 0 - - -
Mycak Michael 6 0 6 0 - - -
Musil Jan 2 1 1 0 - - -
Matys Pavel 1 0 1 0 - - -
Lejčko Jan 1 1 0 0 - - -
Lahoda Radek 8 5 3 0 - - -
Kucharič Milan 2 1 1 0 - - -
Kohout Radomír 6 2 4 0 - - -
Koc Ondřej 8 7 1 0 - - -
Kmošek Jakub 1 1 0 0 - - -
Kejklíček Roman 1 1 0 0 - - -
Jon Miloslav 1 0 1 0 - - -
Hrabáková Tereza 1 0 1 0 - - -
Hejduk Jakub 1 0 1 0 - - -
Gráfová Eliška 1 0 1 0 - - -
Dub Michal 10 4 6 0 - - -
Čížek Daniel 2 2 0 0 - - -
Červenka Jan 1 1 0 0 - - -
Bukovský Michal 3 2 1 0 - - -
Bohata Pavel 1 1 0 0 - - -
Bendová Linda 2 0 2 0 - - -
Barták Matěj 6 5 1 0 - - -
Balog Lukáš 4 1 3 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře