Baník Most (MS)

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 29. 8. 2016
Petr Hendrych
basketbalmost@seznam.cz
723 726 625

Adresa

Sportovní klub basketbalu Baník Most, z. s.
U Stadionu 1563/2

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
David Fraňo 2003 176 18 11 26.4 9.2 0.9 5.3/7.2 73.4 2.9
Matyáš Frolík 2002 186 19 12 17.0 7.4 0.0 2.2/6.0 36.1 2.2
Filip Fröhlich 2005 171 16 9 17.6 8.2 0.1 0.8/2.2 35.0 2.1
Matěj Štosek 2004 160 17 14 6.1 2.5 0.1 0.9/2.0 42.9 1.2
Ondřej Kahánek 2005 160 16 16 4.1 1.4 0.4 0.1/0.3 25.0 1.1
Tadeáš Hron 2004 0 17 9 6.7 2.8 0.1 0.8/2.1 36.8 2.2
Viktor Holovachov 2003 160 18 12 3.3 1.5 0.0 0.3/1.1 30.8 1.8
Radek Řeháček 2002 178 19 7 4.1 1.6 0.0 1.0/1.9 53.8 1.0
Oliver Ahmed Diop 2003 195 18 6 3.7 1.8 0.0 0.0/0.3 0.0 1.8
Daniel Mašek 2003 0 18 13 1.7 0.8 0.0 0.2/0.4 40.0 0.8
Daniel Čvančara 2002 0 19 8 1.6 0.5 0.1 0.3/0.3 100.0 1.4
Adam Fischer 2005 163 16 2 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Kryštof Kalina 2004 0 17 6 0.5 0.2 0.0 0.2/0.3 50.0 0.8
Jakub Dunka 2005 170 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Martin Nguyen 2002 0 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tomáš Beneš 2002 0 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Dominik Urie 2002 177 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Václav Stejskal 2003 0 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jiří Šturma 2005 173 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
17423 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 19. 2. 2020 Thermia Karlovy Vary 41:92 18 0 5/7 41.7% 13
17415 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 11. 2. 2020 BA Tygři Louny B 73:62 34 1 2/6 25% 11
17411 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 2. 2. 2020 BK Mariánské Lázně 119:31 12 2 1/5 16.7% 10
17406 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 30. 1. 2020 BK Loko Plzeň B 100:77 28 2 15/6 71.4% 10
17402 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 19. 1. 2020 BK Přeštice 45:80 22 0 1/1 50% 11
17400 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 18. 1. 2020 Basketbal Jiskra Domažlice (MS) 60:69 27 1 3/3 50% 10
17391 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 14. 12. 2019 BK Kladno 105:56 21 1 11/9 55% 12
17397 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 9. 12. 2019 BK Beroun 39:96 43 1 7/13 35% 17
17384 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 6. 12. 2019 Thermia Karlovy Vary 131:40 14 1 9/7 56.3% 16
17375 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 3. 11. 2019 BK Loko Plzeň B 49:86 17 0 15/9 62.5% 14
17371 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 2. 11. 2019 BK Mariánské Lázně 55:97 21 3 4/1 80% 11
17381 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 24. 10. 2019 BA Tygři Louny B 53:78 33 0 12/8 60% 13
17366 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 20. 10. 2019 Basketbal Jiskra Domažlice (MS) 79:55 22 2 5/22 18.5% 5
17363 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 19. 10. 2019 BK Přeštice 67:63 27 1 6/8 42.9% 10
17361 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 6. 10. 2019 BK Kladno 87:75 31 2 19/11 63.3% 20
17358 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 5. 10. 2019 BK Beroun 89:36 34 3 12/16 42.9% 18
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 5. 10. 2019
10:00
BK Baník Most (MS)
BK Beroun
89
36
24
7
37
18
69
30
skupina A Review
2. kolo 6. 10. 2019
09:00
BK Baník Most (MS)
BK Kladno
87
75
22
11
41
31
64
50
skupina A Review
3. kolo 19. 10. 2019
17:30
BK Přeštice
BK Baník Most (MS)
67
63
22
5
33
18
47
38
skupina A Review
4. kolo 20. 10. 2019
10:00
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
BK Baník Most (MS)
79
55
17
15
37
23
55
41
skupina A Review
8. kolo 24. 10. 2019
18:30
BA Tygři Louny B
BK Baník Most (MS)
53
78
9
27
25
44
37
62
skupina A Review
5. kolo 2. 11. 2019
16:00
BK Baník Most (MS)
BK Mariánské Lázně
55
97
17
19
27
46
44
73
skupina A Review
6. kolo 3. 11. 2019
16:00
BK Baník Most (MS)
BK Lokomotiva Plzeň B
49
86
14
25
22
43
41
60
skupina A Review
9. kolo 6. 12. 2019
19:00
Thermia Karlovy Vary
BK Baník Most (MS)
131
40
40
17
73
24
104
33
skupina A Review
12. kolo 9. 12. 2019
18:30
BK Beroun
BK Baník Most (MS)
39
96
8
23
14
52
25
78
skupina A Review
11. kolo 14. 12. 2019
10:00
BK Kladno
BK Baník Most (MS)
105
56
29
17
60
27
76
38
skupina A Review
13. kolo 18. 1. 2020
16:00
BK Baník Most (MS)
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
60
69
10
18
27
32
48
49
skupina A Review
14. kolo 19. 1. 2020
10:00
BK Baník Most (MS)
BK Přeštice
45
80
13
13
23
47
31
68
skupina A Review
15. kolo 30. 1. 2020
18:00
BK Lokomotiva Plzeň B
BK Baník Most (MS)
100
77
24
23
52
41
74
58
skupina A Review
16. kolo 2. 2. 2020
11:00
BK Mariánské Lázně
BK Baník Most (MS)
119
31
22
3
54
9
85
21
skupina A Review
17. kolo 11. 2. 2020
16:30
BK Baník Most (MS)
BA Tygři Louny B
73
62
22
20
45
33
61
54
skupina A Review
20. kolo 19. 2. 2020
17:30
BK Baník Most (MS)
Thermia Karlovy Vary
41
92
14
17
18
43
34
67
skupina A Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2019/20 nadregionální soutěž 7 21
2017/18 nadregionální soutěž 2 21
2016/17 nadregionální soutěž 6 11