Přebor

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2018/19

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní fáze 1. kolo 4
Sokol Žižkov C
NBK
4. 10. 2018
17:35
TJ Sokol Žižkov I. Daniel Čížek
Eliška Gráfová
57
56
10
12
25
24
39
45
Review
Základní fáze 1. kolo 2
Fenix Modřany
Porg Basket
2. 10. 2018
17:45
ZŠ TGM Ondřej Koc
Pavel Šenk
45
74
9
14
20
32
28
53
Review
Základní fáze 1. kolo 3
TJ Sokol Kbely
Kačeři Kunratice
11. 10. 2018
18:35
Tělocvična ZŠ Litvínovská Dominik Kočovský
Pavel Bohata
55
53
14
6
26
22
43
38
Review
Základní fáze 2. kolo 7
Porg Basket
TJ Sokol Kbely
17. 10. 2018
17:00
ZŠ a gymnázium Nový PORG Linda Bendová
Štěpán Beran
69
22
16
6
27
12
49
16
Review
Základní fáze 2. kolo 6
Kačeři Kunratice
Sokol Žižkov C
16. 10. 2018
17:10
ZŠ Na Chodovci Michal Dub
Zuzana Kotrbatá
53
56
6
17
20
30
34
45
Review
Základní fáze 2. kolo 8
Sokol Vyšehrad B
Fenix Modřany
18. 10. 2018
18:00
ZŠ Plamínková Michal Perlík
Martin Kunc
46
103
13
20
22
51
40
78
Review
Základní fáze 3. kolo 11
Sokol Žižkov C
Porg Basket
25. 10. 2018
17:35
TJ Sokol Žižkov I. Pavel Bohata
Michal Dub
43
61
10
12
18
26
33
41
Review
Základní fáze 3. kolo 12
NBK
Kačeři Kunratice
26. 10. 2018
18:30
Hala Královka, plocha B Pavel Šenk
Michaela Tvrdíková
69
28
13
6
27
18
51
24
Review
Základní fáze 3. kolo 10
TJ Sokol Kbely
Sokol Vyšehrad B
25. 10. 2018
18:35
Tělocvična ZŠ Litvínovská Lukáš Balog
Matěj Barták
67
54
17
14
40
36
56
44
Review
Základní fáze 4. kolo 14
Porg Basket
NBK
7. 11. 2018
17:00
ZŠ a gymnázium Nový PORG Barbora Kopecká
Milan Kucharič
125
29
26
9
59
14
93
19
Review
Základní fáze 4. kolo 16
Fenix Modřany
TJ Sokol Kbely
6. 11. 2018
17:45
ZŠ TGM Michal Dub
Pavel Týř
84
31
13
4
45
19
65
29
Review
Základní fáze 4. kolo 15
Sokol Vyšehrad B
Sokol Žižkov C
8. 11. 2018
18:00
ZŠ Plamínková Michal Bakajsa
Jonáš Kavan
64
61
21
14
35
28
51
50
Review
Základní fáze 5. kolo 20
Kačeři Kunratice
Porg Basket
8. 1. 2019
17:10
ZŠ Na Chodovci Vladimír Slanina
Luděk Svoboda
25
89
6
25
19
49
19
68
Review
Základní fáze 5. kolo 18
Sokol Žižkov C
Fenix Modřany
15. 11. 2018
17:35
TJ Sokol Žižkov I. Michal Dub
Radomír Kohout
42
70
14
18
24
35
37
54
Review
Základní fáze 5. kolo 19
NBK
Sokol Vyšehrad B
16. 11. 2018
18:30
Hala Královka, plocha B Hana Šmídková
Daniel Čížek
59
66
10
23
29
39
41
49
Review
Základní fáze 6. kolo 23
Fenix Modřany
NBK
20. 11. 2018
17:45
ZŠ TGM Vladimír Slanina
Lukáš Balog
62
44
16
12
29
28
44
33
Review
Základní fáze 6. kolo 22
Sokol Vyšehrad B
Kačeři Kunratice
22. 11. 2018
18:00
ZŠ Plamínková Michal Perlík
Jonáš Kavan
60
56
18
9
34
27
50
40
Review
Základní fáze 6. kolo 24
TJ Sokol Kbely
Sokol Žižkov C
22. 11. 2018
18:35
Tělocvična ZŠ Litvínovská Vladimír Slanina
Jan Renc
46
32
16
9
20
16
32
24
Review
Základní fáze 7. kolo 28
Porg Basket
Sokol Vyšehrad B
28. 11. 2018
17:00
ZŠ a gymnázium Nový PORG Barbora Kopecká
Daniel Čížek
54
40
15
0
25
20
36
38
Review
Základní fáze 7. kolo 27
Kačeři Kunratice
Fenix Modřany
27. 11. 2018
17:10
ZŠ Na Chodovci Daniel Čížek
Linda Bendová
38
71
8
25
18
37
26
61
Review
Základní fáze 7. kolo 26
TJ Sokol Kbely
NBK
29. 11. 2018
18:35
Tělocvična ZŠ Litvínovská Barbora Kopecká
Štěpán Beran
53
58
18
15
31
25
41
42
Review
Základní fáze 8. kolo 30
Porg Basket
Fenix Modřany
5. 12. 2018
17:00
ZŠ a gymnázium Nový PORG Linda Bendová
Michal Bukovský
45
62
11
14
21
29
36
48
Review
Základní fáze 8. kolo 31
Kačeři Kunratice
TJ Sokol Kbely
4. 12. 2018
17:10
ZŠ Na Chodovci Milan Kucharič
Pavel Šenk
59
101
11
29
27
56
36
73
Review
Základní fáze 8. kolo 32
NBK
Sokol Žižkov C
7. 12. 2018
18:30
Hala Královka, plocha B Jan Lejčko
Lukáš Balog
70
60
15
15
34
34
49
50
Review
Základní fáze 9. kolo 34
Sokol Žižkov C
Kačeři Kunratice
13. 12. 2018
17:35
TJ Sokol Žižkov I. Pavel Bohata
Pavel Šenk
72
54
23
11
39
22
56
37
Review
Základní fáze 9. kolo 36
Fenix Modřany
Sokol Vyšehrad B
11. 12. 2018
17:45
ZŠ TGM Vojta Schaffner
Jan Lejčko
67
41
24
4
35
25
53
35
Review
Základní fáze 9. kolo 35
TJ Sokol Kbely
Porg Basket
13. 12. 2018
18:35
Tělocvična ZŠ Litvínovská Dominik Výborný
Jakub Petrák
52
66
17
15
27
40
37
56
Review
Základní fáze 10. kolo 39
Porg Basket
Sokol Žižkov C
19. 12. 2018
17:00
ZŠ a gymnázium Nový PORG Johana Melzerová
Barbora Kopecká
58
35
13
6
32
16
43
26
Review
Základní fáze 10. kolo 40
Kačeři Kunratice
NBK
18. 12. 2018
17:10
ZŠ Na Chodovci Michal Dub
Ondřej Koc
69
59
19
12
35
26
50
40
Review
Základní fáze 10. kolo 38
Sokol Vyšehrad B
TJ Sokol Kbely
20. 12. 2018
18:00
ZŠ Plamínková Michal Bakajsa
Michal Perlík
63
80
17
14
30
38
47
60
Review
Základní fáze 11. kolo 43
Sokol Žižkov C
Sokol Vyšehrad B
10. 1. 2019
17:35
TJ Sokol Žižkov I. Hana Šmídková
Pavel Strnad
73
60
19
7
30
21
54
38
Review
Základní fáze 11. kolo 42
NBK
Porg Basket
11. 1. 2019
18:30
Hala Královka, plocha B Hana Šmídková
Simona Jindřichová
28
68
6
18
15
27
22
46
Review
Základní fáze 11. kolo 44
TJ Sokol Kbely
Fenix Modřany
10. 1. 2019
18:35
Tělocvična ZŠ Litvínovská Jakub Kmošek
Jan Machálek
41
47
8
15
20
21
30
36
Review
Základní fáze 12. kolo 48
Porg Basket
Kačeři Kunratice
16. 1. 2019
17:00
ZŠ a gymnázium Nový PORG Jakub Kmošek
Anna Vagnerova
90
37
17
7
38
19
70
29
Review
Základní fáze 12. kolo 46
Fenix Modřany
Sokol Žižkov C
15. 1. 2019
17:45
ZŠ TGM Marek Vošahlík
Radomír Kohout
59
45
19
6
31
22
47
29
Review
Základní fáze 12. kolo 47
Sokol Vyšehrad B
NBK
17. 1. 2019
18:00
ZŠ Plamínková Michal Perlík
Michal Bakajsa
105
66
31
10
54
34
74
57
Review
Základní fáze 13. kolo 50
Kačeři Kunratice
Sokol Vyšehrad B
22. 1. 2019
17:10
ZŠ Na Chodovci Radomír Kohout
Linda Bendová
49
66
8
13
17
31
36
52
Review
Základní fáze 13. kolo 52
Sokol Žižkov C
TJ Sokol Kbely
24. 1. 2019
17:35
TJ Sokol Žižkov I. Hana Šmídková
Štěpán Beran
50
51
11
14
28
28
40
36
Review
Základní fáze 13. kolo 51
NBK
Fenix Modřany
25. 1. 2019
18:30
Hala Královka, plocha B Hana Šmídková
Tereza Hrabáková
27
87
9
20
13
39
24
60
Review
Základní fáze 14. kolo 56
Sokol Vyšehrad B
Porg Basket
29. 1. 2019
17:00
ZŠ Plamínková Michal Dub
Hana Šmídková
55
88
12
33
16
52
35
75
Review
Základní fáze 14. kolo 55
Fenix Modřany
Kačeři Kunratice
29. 1. 2019
17:45
ZŠ TGM Pavel Šenk
Michal Bukovský
85
58
26
21
46
32
64
42
Review
Základní fáze 14. kolo 54
NBK
TJ Sokol Kbely
1. 2. 2019
18:30
Hala Královka, plocha B Jan Lejčko
Simona Jindřichová
40
55
13
20
22
37
34
49
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
17 Sebastian Vojta Fenix Modřany 19 24 1.0 8.0 3.6 0.0 0.8/1.6 0.0* 0.8
24 Georgiy Petrykin BK Kunratice U19B 19 10 1.0 7.8 2.4 0.8 0.6/1.0 0.0* 1.3
Aleš Klečka TJ Sokol Kbely 19 19 1.0 3.4 1.4 0.1 0.2/0.9 0.0* 1.1
Jan Stromajer Sokol Žižkov C 19 8 1.0 6.4 2.6 0.0 1.1/2.3 50.0 0.5
Alen Grigoryan Sokol Vyšehrad B 18 8 1.0 1.1 0.4 0.1 0.0/0.0 0.0* 1.4
6 Přemysl Šulc BSK - Jižní Supi 18 6 1.0 1.5 0.5 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.3
Šimon Škarka Kačeři Kunratice 19 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Sušický NBK 17 1 1.0 6.0 2.0 0.0 2.0/3.0 66.7 0.0
Matyáš Bedřich Himmel Porg Basket 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
21 Matúš Hanák GBA EU B 19 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Fenix Modřany 18 24.6 3.1 6.9 /16.2 42.5 15.7
Porg Basket 18 31.3 1.4 6.7 /17.3 38.7 14.3
TJ Sokol Kbely 18 19.4 2.4 6.5 /14.0 46.4 14.1
Kačeři Kunratice 16 20.1 1.4 6.3 /17.4 36.0 10.8
Sokol Žižkov C 16 22.3 1.4 6.0 /17.1 35.0 16.1
NBK 16 20.3 2.4 6.8 /14.6 46.6 0.0
Sokol Vyšehrad B 18 20.4 1.7 6.2 /14.9 41.6 15.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Výborný Dominik 1 1 0 0 - - -
Vošahlík Marek 2 2 0 0 - - -
Vampola Jakub 1 1 0 0 - - -
Vagnerova Anna 1 0 1 0 - - -
Týř Pavel 4 3 1 0 - - -
Tvrdíková Michaela 1 0 1 0 - - -
Šmídková Hana 8 7 1 0 - - -
Šenk Pavel 5 2 3 0 - - -
Svoboda Luděk 4 0 4 0 - - -
Svejkovský Ondřej 1 0 1 0 - - -
Strnad Pavel 2 0 2 0 - - -
Slanina Vladimír 4 3 1 0 - - -
Schaffner Vojta 2 2 0 0 - - -
Renc Jan 1 0 1 0 - - -
Petrák Jakub 1 0 1 0 - - -
Perlík Michal 5 4 1 0 - - -
Musil Jan 1 0 1 0 - - -
Melzerová Johana 1 1 0 0 - - -
Machálek Jan 3 1 2 0 - - -
Lejčko Jan 3 2 1 0 - - -
Kunc Martin 1 0 1 0 - - -
Kucharič Milan 2 1 1 0 - - -
Kotrbatá Zuzana 1 0 1 0 - - -
Kopecká Barbora 4 3 1 0 - - -
Kohout Radomír 5 1 4 0 - - -
Kočovský Dominik 1 1 0 0 - - -
Koc Ondřej 3 2 1 0 - - -
Kmošek Jakub 2 2 0 0 - - -
Kejklíček Roman 1 0 1 0 - - -
Kavan Jonáš 2 0 2 0 - - -
Jindřichová Simona 3 0 3 0 - - -
Hrabáková Tereza 1 0 1 0 - - -
Gráfová Eliška 1 0 1 0 - - -
Dub Michal 7 6 1 0 - - -
Čížek Daniel 7 5 2 0 - - -
Bukovský Michal 4 2 2 0 - - -
Broško Daniel 1 0 1 0 - - -
Bohata Pavel 4 2 2 0 - - -
Blahout Petr 1 1 0 0 - - -
Beran Štěpán 6 0 6 0 - - -
Bendová Linda 5 2 3 0 - - -
Barták Matěj 1 0 1 0 - - -
Balog Lukáš 3 1 2 0 - - -
Bakajsa Michal 3 2 1 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře