Přebor

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2016/17

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní fáze 1. kolo 2
Fenix Modřany
TJ Sokol Kbely
3. 10. 2016
16:15
TJ Sokol Petrovice Dominik Kočovský
Radek Treml
74
71
12
21
38
32
61
52
Review
Základní fáze 1. kolo 3
Sokol Vyšehrad B
Sokol Horní Počernice
3. 10. 2016
17:10
ZŠ Plamínková Milan Kucharič
Michal Dub
121
47
39
9
64
22
84
37
Review
Základní fáze 2. kolo 6
Kačeři Kunratice
Fenix Modřany
12. 10. 2016
17:10
ZŠ Předškolní Michal Dub
82
47
20
9
42
17
64
27
Review
Základní fáze 2. kolo 5
TJ Sokol Kbely
Sokol Vyšehrad B
13. 10. 2016
18:30
Tělocvična ZŠ Litvínovská Jan Renc
Michal Dub
57
76
15
29
33
48
42
63
Review
Základní fáze 3. kolo 8
Sokol Vyšehrad B
Kačeři Kunratice
17. 10. 2016
17:10
ZŠ Plamínková Michal Dub
Michal Bukovský
72
61
16
16
36
28
50
42
Review
Základní fáze 3. kolo 9
Sokol Horní Počernice
TJ Sokol Kbely
21. 10. 2016
17:30
Sokol Horní Počernice Lukáš Balog
Miloslav Jon
46
88
15
22
24
43
37
67
Review
Základní fáze 4. kolo 12
Fenix Modřany
Sokol Vyšehrad B
31. 10. 2016
16:15
ZŠ Kupeckého / U Modré školy Radek Treml
Martin Kučírek
74
44
16
4
38
23
58
35
Review
Základní fáze 4. kolo 11
Kačeři Kunratice
Sokol Horní Počernice
2. 11. 2016
17:10
ZŠ Předškolní Vladimír Slanina
Michal Dub
76
31
12
7
32
14
58
23
Review
Základní fáze 5. kolo 14
Sokol Horní Počernice
Fenix Modřany
11. 11. 2016
17:30
Sokol Horní Počernice Dominik Výborný
Dominik Kočovský
55
62
10
23
27
36
43
46
Review
Základní fáze 5. kolo 15
TJ Sokol Kbely
Kačeři Kunratice
10. 11. 2016
18:30
Tělocvična ZŠ Litvínovská Michal Perlík
Petr Blahout
47
56
9
17
22
37
32
48
Review
Základní fáze 6. kolo 18
Sokol Horní Počernice
Sokol Vyšehrad B
18. 11. 2016
17:30
Sokol Horní Počernice Miloslav Jon
Jan Musil
79
55
22
20
43
29
60
41
Review
Základní fáze 6. kolo 17
TJ Sokol Kbely
Fenix Modřany
17. 11. 2016
18:30
Tělocvična ZŠ Litvínovská Petr Tomášek
Michal Dub
59
70
16
17
33
41
49
53
Review
Základní fáze 7. kolo 21
Fenix Modřany
Kačeři Kunratice
21. 11. 2016
16:15
ZŠ Kupeckého / U Modré školy Pavel Strnad
Petr Seidl
69
41
21
7
31
22
48
27
Review
Základní fáze 7. kolo 20
Sokol Vyšehrad B
TJ Sokol Kbely
21. 11. 2016
17:10
ZŠ Plamínková Michal Dub
Dominik Kočovský
50
55
7
12
13
29
28
38
Review
Základní fáze 8. kolo 23
Kačeři Kunratice
Sokol Vyšehrad B
30. 11. 2016
17:10
ZŠ Předškolní Michal Dub
Petr Seidl
48
50
8
8
20
19
34
25
41
41
Review
Základní fáze 8. kolo 24
TJ Sokol Kbely
Sokol Horní Počernice
1. 12. 2016
18:30
Tělocvična ZŠ Litvínovská Miloslav Jon
Pavel Týř
97
61
22
12
43
29
67
44
Review
Základní fáze 9. kolo 27
Sokol Vyšehrad B
Fenix Modřany
5. 12. 2016
17:10
ZŠ Plamínková Daniel Vimmr
Pavel Strnad
64
69
14
18
33
39
49
52
Review
Základní fáze 9. kolo 26
Sokol Horní Počernice
Kačeři Kunratice
9. 12. 2016
17:30
Sokol Horní Počernice Lukáš Ulrych
Ondřej Svejkovský
67
61
14
15
34
37
45
51
Review
Základní fáze 10. kolo 30
Kačeři Kunratice
TJ Sokol Kbely
14. 12. 2016
17:10
ZŠ Předškolní Pavel Strnad
Michal Dub
91
34
17
10
52
21
72
29
Review
Základní fáze 10. kolo 29
Sokol Horní Počernice
Fenix Modřany
16. 12. 2016
17:30
Sokol Horní Počernice Miloslav Jon
Roman Pommer
70
83
21
18
37
35
51
60
Review
Základní fáze 11. kolo 32
Fenix Modřany
TJ Sokol Kbely
9. 1. 2017
16:30
ZŠ Kupeckého / U Modré školy Martin Kučírek
Hana Šmídková
44
50
14
4
16
22
35
36
Review
Základní fáze 11. kolo 33
Sokol Vyšehrad B
Sokol Horní Počernice
9. 1. 2017
17:10
ZŠ Plamínková Pavel Strnad
73
55
23
11
39
22
59
39
Review
Základní fáze 12. kolo 36
Kačeři Kunratice
Fenix Modřany
18. 1. 2017
17:10
ZŠ Předškolní Vladimír Slanina
Michal Dub
78
37
26
5
42
13
52
29
Review
Základní fáze 12. kolo 35
TJ Sokol Kbely
Sokol Vyšehrad B
19. 1. 2017
18:30
Tělocvična ZŠ Litvínovská Michal Perlík
Lukáš Bernáth
68
69
14
16
33
27
55
57
Review
Základní fáze 13. kolo 38
Sokol Vyšehrad B
Kačeři Kunratice
23. 1. 2017
17:10
ZŠ Plamínková Michal Dub
Ondřej Koc
51
48
10
14
23
29
40
44
Review
Základní fáze 13. kolo 39
Sokol Horní Počernice
TJ Sokol Kbely
27. 1. 2017
17:30
Sokol Horní Počernice Miloslav Jon
Vladimír Slanina
65
76
18
19
35
31
51
57
Review
Základní fáze 14. kolo 42
Fenix Modřany
Sokol Vyšehrad B
13. 2. 2017
16:30
ZŠ Kupeckého / U Modré školy Matěj Barták
Radomír Kohout
106
46
31
8
55
17
81
30
Review
Základní fáze 14. kolo 41
Kačeři Kunratice
Sokol Horní Počernice
15. 2. 2017
17:10
ZŠ Předškolní Jan Machálek
Michal Dub
75
44
8
10
32
14
56
29
Review
Základní fáze 15. kolo 44
Fenix Modřany
Sokol Horní Počernice
20. 2. 2017
16:30
ZŠ Kupeckého / U Modré školy Michal Dub
Michal Bukovský
61
62
7
21
27
35
43
45
Review
Základní fáze 15. kolo 45
TJ Sokol Kbely
Kačeři Kunratice
23. 2. 2017
18:30
Tělocvična ZŠ Litvínovská Roman Pommer
Michal Kiszka
56
69
11
21
25
37
36
53
Review
Základní fáze 16. kolo 48
Sokol Horní Počernice
Sokol Vyšehrad B
3. 3. 2017
17:30
Sokol Horní Počernice Jan Renc
Radomír Kohout
46
54
9
18
19
33
34
46
Review
Základní fáze 16. kolo 47
TJ Sokol Kbely
Fenix Modřany
2. 3. 2017
18:30
Tělocvična ZŠ Litvínovská Petr Blahout
Lukáš Ulrych
62
82
16
30
33
50
41
71
Review
Základní fáze 17. kolo 51
Fenix Modřany
Kačeři Kunratice
6. 3. 2017
16:30
ZŠ Kupeckého / U Modré školy Michal Bukovský
Martin Buršík
61
63
17
15
41
30
47
40
Review
Základní fáze 17. kolo 50
Sokol Vyšehrad B
TJ Sokol Kbely
6. 3. 2017
17:10
ZŠ Plamínková Pavel Strnad
Radomír Kohout
58
67
10
18
27
30
40
48
Review
Základní fáze 18. kolo 53
Kačeři Kunratice
Sokol Vyšehrad B
22. 3. 2017
17:10
ZŠ Předškolní Michal Bukovský
Pavel Strnad
59
39
21
13
33
20
43
23
Review
Základní fáze 18. kolo 54
TJ Sokol Kbely
Sokol Horní Počernice
23. 3. 2017
18:30
Tělocvična ZŠ Litvínovská Lukáš Ulrych
Martin Kučírek
71
56
28
21
44
35
60
45
Review
Základní fáze 19. kolo 57
Sokol Vyšehrad B
Fenix Modřany
27. 3. 2017
17:10
ZŠ Plamínková Matěj Barták
Michal Dub
47
39
13
4
27
19
38
29
Review
Základní fáze 19. kolo 56
Sokol Horní Počernice
Kačeři Kunratice
31. 3. 2017
17:30
Sokol Horní Počernice Miloslav Jon
Michal Dub
41
62
10
14
19
40
31
51
Review
Základní fáze 20. kolo 59
Fenix Modřany
Sokol Horní Počernice
3. 4. 2017
16:30
ZŠ Kupeckého / U Modré školy Radomír Kohout
Michal Bukovský
68
43
11
10
29
26
47
34
Review
Základní fáze 20. kolo 60
Kačeři Kunratice
TJ Sokol Kbely
5. 4. 2017
17:10
ZŠ Předškolní Radek Lahoda
Michal Dub
63
42
15
9
31
24
48
34
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
17 Štěpán Srp Kačeři Kunratice 20 10 1.0 20.5 8.3 0.6 2.1/4.0 52.5 0.9
8 Filip Netušil Sokol Vyšehrad 20 25 1.0 6.8 2.4 0.6 0.4/0.9 0.0* 0.6
Sebastián Siebenstich Fenix Modřany 20 2 1.0 14.0 7.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Lukáš Paták Sokol Horní Počernice 21 15 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.1 0.0* 1.5
Otakar Polák TJ Sokol Kbely 20 3 1.0 1.7 0.3 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Bíman Sokol Kbely 20 11 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.9
Kryštof Plavka VYS 20 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Straka Sokol Kbely D 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Fenix Modřany 16 26.3 2.1 6.6 /21.2 31.0 13.8
TJ Sokol Kbely 16 26.3 0.6 8.2 /19.0 43.1 12.6
Sokol Vyšehrad B 16 22.3 2.9 7.1 /16.0 44.5 16.8
Sokol Horní Počernice 16 21.8 1.4 6.3 /15.4 41.1 14.9
Kačeři Kunratice 16 26.4 1.8 6.6 /13.8 48.0 14.6
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Výborný Dominik 1 1 0 0 - - -
Vimmr Daniel 1 1 0 0 - - -
Ulrych Lukáš 3 2 1 0 - - -
Týř Pavel 1 0 1 0 - - -
Treml Radek 2 1 1 0 - - -
Tomášek Petr 1 1 0 0 - - -
Šmídková Hana 1 0 1 0 - - -
Svejkovský Ondřej 1 0 1 0 - - -
Strnad Pavel 6 4 2 0 - - -
Slanina Vladimír 3 2 1 0 - - -
Seidl Petr 2 0 2 0 - - -
Renc Jan 2 2 0 0 - - -
Pommer Roman 2 1 1 0 - - -
Perlík Michal 2 2 0 0 - - -
Musil Jan 1 0 1 0 - - -
Machálek Jan 1 1 0 0 - - -
Lahoda Radek 1 1 0 0 - - -
Kucharič Milan 1 1 0 0 - - -
Kučírek Martin 3 1 2 0 - - -
Kohout Radomír 4 1 3 0 - - -
Kočovský Dominik 3 1 2 0 - - -
Koc Ondřej 1 0 1 0 - - -
Kiszka Michal 1 0 1 0 - - -
Jon Miloslav 6 5 1 0 - - -
Dub Michal 16 6 10 0 - - -
Buršík Martin 1 0 1 0 - - -
Bukovský Michal 5 2 3 0 - - -
Blahout Petr 2 1 1 0 - - -
Bernáth Lukáš 1 0 1 0 - - -
Barták Matěj 2 2 0 0 - - -
Balog Lukáš 1 1 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře