BK Snakes Orlová

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 16. 7. 2021
Petr Hála
snakesbk@seznam.cz
736 660 430

Trenér

od: 21. 9. 2021
Radek Wlach
radek.wlach@seznam.cz
604 980 719

1. asistent trenéra

od: 21. 9. 2021
Roman Vítek
roman.vitek@post.cz

Asistent trenéra

od: 21. 9. 2021
Ing. Jan Kukla
jankukla@seznam.cz

Adresa

BK SNAKES ORLOVÁ, pobočný spolek
Na Výsluní
735 14 Orlová - Lutyně

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Zdenek Stříbný 2006 15
Adam Dubnický 2006 15
Jakub Luzar 2007 14
Kamil Sládek 2007 14
Kryštof Stolarczyk 2006 15
Jakub Štibrocha 2006 15
Tomáš Konderla 2007 14
Tibor Mika 2006 15
Nikolas Slivka 2006 15
Vojtěch Zelina 2006 15
Matyáš Vítek 2007 14
Martin Jelinék 2007 14
Antonio Marek 2007 14
Sebastián Slivka 2006 15
Antonín Vonzino 2007 14
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
17260 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 25. 9. 2021 Snakes Ostrava B 78:80 30 5 5/8 38.5% 21
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
2. kolo
00:00
BK Snakes Orlová
SK Bruntál
skupina F Preview
1. kolo 25. 9. 2021
09:00
Snakes Ostrava B
BK Snakes Orlová
78
80
14
24
38
49
61
62
skupina F Review
3. kolo 23. 10. 2021
17:00
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Snakes Orlová
skupina F Preview
4. kolo 24. 10. 2021
09:30
STRABAG Zlín
BK Snakes Orlová
skupina F Preview
5. kolo 13. 11. 2021
00:00
BK Snakes Orlová
TJ Šumperk
skupina F Preview
6. kolo 27. 11. 2021
10:00
BK Opava B
BK Snakes Orlová
skupina F Preview
7. kolo 11. 12. 2021
00:00
BK Snakes Orlová
BC Nový Jičín
skupina F Preview
8. kolo 12. 12. 2021
00:00
TJ Start Havířov
BK Snakes Orlová
skupina F Preview
9. kolo 8. 1. 2022
00:00
BK Snakes Orlová
BK Krnov
skupina F Preview
10. kolo 22. 1. 2022
00:00
BK Snakes Orlová
Snakes Ostrava B
skupina F Preview
11. kolo 5. 2. 2022
00:00
SK Bruntál
BK Snakes Orlová
skupina F Preview
12. kolo 19. 2. 2022
00:00
BK Snakes Orlová
Basketpoint Frýdek-Místek
skupina F Preview
13. kolo 20. 2. 2022
00:00
BK Snakes Orlová
STRABAG Zlín
skupina F Preview
14. kolo 12. 3. 2022
00:00
TJ Šumperk
BK Snakes Orlová
skupina F Preview
15. kolo 26. 3. 2022
00:00
BK Snakes Orlová
BK Opava B
skupina F Preview
16. kolo 9. 4. 2022
00:00
BC Nový Jičín
BK Snakes Orlová
skupina F Preview
17. kolo 30. 4. 2022
00:00
BK Snakes Orlová
TJ Start Havířov
skupina F Preview
18. kolo 14. 5. 2022
00:00
BK Krnov
BK Snakes Orlová
skupina F Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů