BK Loko Plzeň B

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Nadregionální soutěž | Kvalifikace o ligu

Základní informace

Trenér

od: 29. 9. 2016 do 3. 10. 2016
Tadeáš Pleva
tadeaspleva@seznam.cz
739 048 690

Trenér

od: 25. 5. 2016 do 27. 9. 2016
Jiří Buňka
info@dbak.cz
378 774 264

1. asistent trenéra

od: 24. 5. 2016 do 27. 9. 2016
Tadeáš Pleva
tadeaspleva@seznam.cz
739 048 690

Asistent trenéra

od: 24. 5. 2016 do 27. 9. 2016
Ing. Vladimír Cerha
vladcer@volny.cz
602 946 444

Statistika

od: 24. 5. 2016 do 3. 10. 2016
Jiří Buňka
info@dbak.cz
378 774 264

Adresa

TJ Lokomotiva Plzeň z.s.
Úslavská 75
32600 Plzeň

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Tomáš Honzík 2001 185 20 4 13.0 5.5 0.3 1.3/1.5 83.3 1.3
Jiří Buňka 2001 165 20 4 10.8 2.0 1.0 3.8/5.8 65.2 2.3
Daniel Lanc 2001 152 20 4 9.5 3.5 0.5 1.0/2.5 40.0 2.3
Matěj Cerha 2001 160 20 4 9.5 3.3 0.8 0.8/2.3 33.3 2.5
Vít Vokroj 2001 168 20 4 9.0 3.8 0.0 1.5/3.0 50.0 2.8
Patrik Beránek 2001 177 20 4 7.0 2.5 0.3 1.3/2.3 55.6 1.5
Jan Hanzlíček 2002 186 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Ondřej Novotný 2002 185 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tomáš Obermajer 2002 160 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jan Peterek 2002 156 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jakub Mašek 2000 197 21 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Pavel Boček 2001 158 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Petr Baselides 2000 199 21 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jaroslav Jirák 2002 178 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Vít Ženíšek 2002 181 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Mykhaylo Tkach 2002 194 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Lukáš Kalabza 2002 171 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Marek Zahout 2002 156 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jan Hajšman 2002 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
David Chromý 2000 179 21 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Vojtěch Leheň 2002 167 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tomáš Vyleta 2002 156 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jaroslav Stupka 2000 178 21 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Miroslav Vurm 2000 182 21 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Matěj Moulis 2002 169 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jakub Husák 2002 175 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Václav Froněk 2001 192 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
41 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 22. 4. 2017 BK Beroun 78:62 0 0 0/0 % 0
31 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 23. 3. 2017 BK Baník Most (MS) 93:56 0 0 0/0 % 0
36 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 18. 3. 2017 BK Chomutov 48:56 22 2 6/10 37.5% 6
25 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 1. 2. 2017 BK Sokolov 74:63 0 0 0/0 % 0
24 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 21. 1. 2017 ŠSK Slaný 56:70 22 2 6/1 85.7% 19
20 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 7. 1. 2017 BK Beroun 60:57 18 3 15/14 51.7% 19
10 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 13. 11. 2016 BK Baník Most (MS) 39:54 0 0 0/0 % 0
4 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 15. 10. 2016 BK Sokolov 69:60 0 0 0/0 % 0
3 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 1. 10. 2016 ŠSK Slaný 38:81 0 0 0/0 % 0
42 kvalifikace o ligu (kadeti U17) Hosté 29. 5. 2016 BK Kralupy junior 44:110 41 4 16/14 53.3% 21
45 kvalifikace o ligu (kadeti U17) Domácí 29. 5. 2016 BK Mariánské Lázně 68:84 22 2 18/8 69.2% 22
40 kvalifikace o ligu (kadeti U17) Domácí 28. 5. 2016 BSK Modřany - Jižní Supi 66:104 25 3 7/12 36.8% 15
38 kvalifikace o ligu (kadeti U17) Hosté 28. 5. 2016 Válečníci Děčín 81:61 23 3 6/9 40% 18
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 28. 5. 2016
10:45
Válečníci Děčín
BK Lokomotiva Plzeň B
81
61
17
14
39
29
61
44
skupina B Review
1. kolo 28. 5. 2016
15:15
BK Lokomotiva Plzeň B
BSK Modřany - Jižní Supi
66
104
12
29
22
62
42
85
skupina B Review
1. kolo 29. 5. 2016
15:15
BK Lokomotiva Plzeň B
BK Mariánské Lázně
68
84
14
20
33
46
48
66
skupina B Review
1. kolo 29. 5. 2016
08:30
BK Kralupy junior
BK Lokomotiva Plzeň B
44
110
7
25
18
44
34
76
skupina B Review
1. kolo 1. 10. 2016
18:00
ŠSK Slaný
BK Lokomotiva Plzeň B
38
81
11
27
20
39
30
54
skupina A Review
2. kolo 15. 10. 2016
18:30
BK Sokolov
BK Lokomotiva Plzeň B
69
60
26
15
33
33
57
40
skupina A Review
4. kolo 13. 11. 2016
13:00
BK Baník Most (MS)
BK Lokomotiva Plzeň B
39
54
16
14
22
38
37
49
skupina A Review
5. kolo 26. 11. 2016
18:30
BK Lokomotiva Plzeň B
BK Chomutov
87
85
14
16
29
29
44
54
72
72
skupina A Review
7. kolo 7. 1. 2017
10:00
BK Lokomotiva Plzeň B
BK Beroun
60
57
10
17
22
29
45
36
skupina A Review
8. kolo 21. 1. 2017
17:00
BK Lokomotiva Plzeň B
ŠSK Slaný
56
70
12
25
26
42
46
58
skupina A Review
9. kolo 1. 2. 2017
16:00
BK Lokomotiva Plzeň B
BK Sokolov
74
63
23
14
34
26
53
50
skupina A Review
12. kolo 18. 3. 2017
15:00
BK Chomutov
BK Lokomotiva Plzeň B
48
56
13
13
23
25
39
37
skupina A Review
11. kolo 23. 3. 2017
16:00
BK Lokomotiva Plzeň B
BK Baník Most (MS)
93
56
16
15
43
31
67
45
skupina A Review
14. kolo 22. 4. 2017
13:00
BK Beroun
BK Lokomotiva Plzeň B
78
62
17
9
33
37
56
50
skupina A Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2019/20 nadregionální soutěž 3 27
2018/19 kvalifikace o ligu 4 3
2017/18 nadregionální soutěž 7 23
2016/17 nadregionální soutěž 1 17
2016/17 kvalifikace o ligu 4 5
2015/16 Oblastní přebor 5 9