Oblastní přebor

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2015/16

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 1
BK Sokolov
Thermia Karlovy Vary - MS
9. 10. 2015
17:30
SH ISŠTE Sokolov Petr Fiala
Aleš Vopat
64
71
12
22
31
43
54
57
Review
Základní část 1. kolo 2
BK Klatovy
BK Mariánské Lázně
12. 11. 2015
18:30
ZŠ Plánická - Vodojem Václav Galajda
Jiří Mužík
51
62
10
20
20
37
36
52
Review
Základní část 2. kolo 4
BK Lokomotiva Plzeň B
BK Sokolov
25. 10. 2015
09:00
Tělocvična 28. ZŠ Jan Karásek
Martin Haniš
72
73
19
15
39
37
57
59
Review
Základní část 2. kolo 3
Thermia Karlovy Vary - MS
BK Klatovy
27. 10. 2015
18:30
Tělocvična ZŠ 1. máje Miloslav Bělík
Tomáš Husák
81
74
17
15
42
33
51
53
Review
Základní část 3. kolo 6
BK Mariánské Lázně
Thermia Karlovy Vary - MS
7. 11. 2015
17:00
Mariánské Lázně Miloslav Bělík
Petr Fiala
82
50
12
17
27
37
55
43
Review
Základní část 3. kolo 5
BK Klatovy
BK Lokomotiva Plzeň B
5. 11. 2015
18:30
ZŠ Plánická - Vodojem Karel Kuška
Jiří Mužík
63
47
10
6
27
18
47
34
Review
Základní část 4. kolo 7
BK Lokomotiva Plzeň B
BK Mariánské Lázně
21. 11. 2015
17:30
Tělocvična 28. ZŠ Martin Bílek
Martin Kozel
59
88
15
21
23
49
39
71
Review
Základní část 4. kolo 8
BK Sokolov
BK Klatovy
18. 11. 2015
17:30
SH ISŠTE Sokolov Tomáš Husák
Petr Fiala
52
70
18
11
29
25
39
46
Review
Základní část 5. kolo 9
BK Mariánské Lázně
BK Sokolov
5. 12. 2015
17:00
Mariánské Lázně Petr Fiala
Václav Sebera
83
74
14
19
37
33
55
49
69
69
Review
Základní část 5. kolo 10
Thermia Karlovy Vary - MS
BK Lokomotiva Plzeň B
5. 12. 2015
17:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Lucie Veselá
Christian Rychnavský
85
67
18
12
42
27
69
55
Review
Základní část 6. kolo 12
BK Mariánské Lázně
BK Klatovy
15. 12. 2015
17:30
Mariánské Lázně Tomáš Husák
64
42
17
10
32
19
52
35
Review
Základní část 6. kolo 11
Thermia Karlovy Vary - MS
BK Sokolov
8. 12. 2015
18:30
Tělocvična ZŠ 1. máje Lucie Veselá
Petr Fiala
99
68
29
19
52
33
79
42
Review
Základní část 7. kolo 14
BK Sokolov
BK Lokomotiva Plzeň B
16. 1. 2016
16:00
SH ISŠTE Sokolov Tomáš Husák
Aleš Vopat
77
53
18
11
41
26
63
42
Review
Základní část 7. kolo 13
BK Klatovy
Thermia Karlovy Vary - MS
14. 1. 2016
18:30
ZŠ Plánická - Vodojem Václav Galajda
Pavel Podhůrský
82
70
19
14
39
31
57
48
Review
Základní část 8. kolo 16
Thermia Karlovy Vary - MS
BK Mariánské Lázně
30. 1. 2016
17:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Tomáš Husák
Lucie Veselá
52
86
11
14
22
36
39
62
Review
Základní část 8. kolo 15
BK Lokomotiva Plzeň B
BK Klatovy
28. 1. 2016
18:30
SH Plzeň - hala č.4 Sandra Šrámková
Martin Bílek
51
81
8
14
26
39
34
60
Review
Základní část 9. kolo 17
BK Mariánské Lázně
BK Lokomotiva Plzeň B
13. 2. 2016
17:00
Mariánské Lázně Tomáš Husák
Christian Rychnavský
90
55
28
15
49
31
70
47
Review
Základní část 9. kolo 18
BK Klatovy
BK Sokolov
11. 2. 2016
18:30
ZŠ Plánická - Vodojem Karel Kuška
Martin Kozel
60
38
21
13
39
20
48
25
Review
Základní část 10. kolo 20
BK Lokomotiva Plzeň B
Thermia Karlovy Vary - MS
27. 2. 2016
16:45
Tělocvična 28. ZŠ Jan Karásek
Jiří Mužík
20
0
*
Review
Základní část 10. kolo 19
BK Sokolov
BK Mariánské Lázně
24. 2. 2016
17:30
SH ISŠTE Sokolov Jan Vokáč
Petr Fiala
58
84
18
21
34
49
50
68
Review

Tabulky

Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
9 Ondřej Fleisig BK Klatovy 19 30 5.5 10.7 4.2 0.3 / 0.7 1.4/2.8 50.6 2.0
Matěj Sůva BK Mariánské Lázně 21 20 1.0 11.2 3.5 1.1 / 0.2 1.1/1.4 0.0* 2.0
Petr Kučera Jiskra Domažlice (MS) 21 28 1.0 6.5 1.3 1.1 0.5/1.3 0.0* 2.8
Nikola Došić BK Sokolov 19 12 1.0 10.9 4.8 0.2 0.8/1.9 0.0* 2.3
Daniel Lanc Lokomotiva Plzeň 20 14 1.0 5.2 2.4 0.1 / 0.1 0.3/0.6 0.0* 2.5
7 Gabriel Pták Sokol Písek 20 16 1.0 4.2 1.2 0.1 / 0.1 1.6/2.3 72.2 1.4
Vojtěch Tůma Sokol Písek 20 33 1.0 1.6 0.7 0.0 / 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.8
Radek Cibulka BK Lokomotiva Plzeň "B" 21 7 1.0 6.0 2.7 0.1 0.1/0.3 0.0* 1.3
Matěj Štefka BK Sokolov 21 6 1.0 5.7 2.0 0.5 0.2/0.3 0.0* 0.7
Vojtěch Leheň Lokomotiva Plzeň 19 6 1.0 4.3 1.8 0.2 / 0.2 0.2/1.8 0.0* 1.3
Martin Beber BK Loko Plzeň 22 9 3.3 0.2 0.1 0.0 / 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Tůma Thermia K. Vary - MS 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Novotný BK Loko Plzeň B 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BK Sokolov 3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Thermia K. Vary - MS 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Klatovy 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Mariánské Lázně 10 32.3 2.4 7.5 /17.3 43.4 20.5
BK Loko Plzeň B 3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vopat Aleš 2 0 2 0 - - -
Vokáč Jan 1 1 0 0 - - -
Veselá Lucie 3 2 1 0 - - -
Šrámková Sandra 1 1 0 0 - - -
Skořepa Petr 3 2 1 0 - - -
Sebera Václav 1 0 1 0 - - -
Rychnavský Christian 2 0 2 0 - - -
Podhůrský Pavel 1 0 1 0 - - -
Mužík Jiří 3 0 3 0 - - -
Kuška Karel 2 2 0 0 - - -
Kozel Martin 2 0 2 0 - - -
Karásek Jan 2 2 0 0 - - -
Husák Tomáš 9 6 3 0 - - -
Haniš Martin 1 0 1 0 - - -
Galajda Václav 2 2 0 0 - - -
Fiala Petr 6 2 4 0 - - -
Bílek Martin 2 1 1 0 - - -
Bělík Miloslav 2 2 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře