Jakub Mašek

Národnost
CZE
Ročník narození
2000 - 21 let
Aktuální klub
Loko Plzeň "B"
Výška
197 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
204
Procento vítězství
42.6%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2012/13 starší minižáci U13 - předkolo D Loko Plzeň 2 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2012/13 starší minižáci U13 - MČR skupina A Loko Plzeň 2 9.5 1.0 0.5 0 0/0 0.0 3.0 -3.0
2012/13 starší minižáci U13 - MČR o pořadí Loko Plzeň 2 8.5 2.0 1 0 0/0 0.0 2.0 -1.5
2013/14 žáci U15 - divize A BK Loko Plzeň B 8 - 9.4 4.4 0 0.6/1.9 33.3 - -
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina A Lokomotiva Plzeň 14 - 7.1 3.4 0 0.2/0.9 25.0 - -
2013/14 žáci U15 - liga sk. A BK Loko Plzeň B 11 - 3.7 1.8 0 0.1/1.1 8.3 - -
2013/14 mladší žáci U14 - extraliga sk. A Lokomotiva Plzeň 7 - 1.4 0.7 0 0/0 0.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - play-off Lokomotiva Plzeň 3 - 1.3 0.7 0 0/0 0.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR sk. B Lokomotiva Plzeň 3 14.0 0.7 0.3 0 0/0 0.0 1.0 1.3
2013/14 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR o 1.-4. místo Lokomotiva Plzeň 2 22.0 3.5 1.5 0 0.5/2 25.0 0.5 8.5
2014/15 žáci U15 - skupina A Lokomotiva Plzeň 12 - 5.8 2.6 0 0.7/1.6 42.1 - -
2014/15 žáci U15 - extraliga Lokomotiva Plzeň 16 - 5.0 2.1 0 0.9/2.8 31.1 - -
2014/15 kadeti U17 - play-out BK Loko Plzeň 1 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2015/16 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 20 - 1.6 0.7 /0.7 0 0.2/0.7 30.8 2.9 -1.7
2015/16 kadeti U17 - play-out BK Loko Plzeň 4 - 2.5 1 /1 0 0.5/0.8 66.7 2.0 0.3
2016/17 junioři U19 - základní část BK Loko Plzeň 5 16.4 2.2 0.8 /2.2 0 0.6/1 60.0 3.0 1.6
2016/17 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 21 15.8 4.3 2 /3.9 0 0.4/1.1 39.1 2.7 3.4
2016/17 junioři U19 - play-out BK Loko Plzeň 6 12.5 2.2 0.7 /2.3 0 0.8/1.3 62.5 2.8 1.0
2016/17 kadeti U17 - play-out BK Loko Plzeň 6 14.0 5.0 2 /3.2 0 1/2.2 46.2 1.5 7.5
2017/18 junioři U19 - základní část BK Loko Plzeň 10 10.7 2.3 0.8 /2 0.1 0.4/0.6 66.7 2.1 0.3
2017/18 junioři U19 - play-out BK Loko Plzeň 4 8.3 1.5 0.8 /1.3 0 0/0 0.0 1.8 1.8
2018/19 muži - Základní část - skupina Západ PLZ 4 5.3 1.5 0.5 /0.5 0 0.5/1 50.0 2.3 0.5
2018/19 junioři U19 - základní část BK Loko Plzeň 21 8.6 1.9 0.8 /1.6 0 0.3/0.8 37.5 2.7 -0.5
2018/19 muži - Skupina D 7. - 12. místo PLZ 4 6.3 1.5 0.5 /1.3 0 0.5/0.5 100.0 1.5 -0.8
2018/19 muži - Play Off PLZ 2 3.0 1.0 0.5 /1 0 0/0 0.0 0.5 0.5
2018/19 junioři U19 - play-out BK Loko Plzeň 6 13.8 3.5 1.7 /3.8 0 0.2/0.5 33.3 2.0 2.5
2020/21 muži - Základní část Loko Plzeň "B" 1 - 2.0 0 0 2/4 50.0 - -
2021/22 muži - Základní část Loko Plzeň "B" 4 - 3.3 1.5 0 0.3/0.5 50.0 - -
2021/22 muži - Krajský pohár Loko Plzeň "B" 3 - 3.3 1.7 0 0/1 0.0 - -
Průměr za kariéru 22.7 5.6 3.5 1.6 0.0 0.4/1.0 95.3 2.3 0.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 1 BK Klatovy "B" 2. 10. 2021
2B body 3 BK Klatovy "B" 2. 10. 2021
Body 7 BK Klatovy "B" 2. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 3 USK Praha 13. 12. 2014 2014/15
2B body 15 Sokol Vyšehrad 1. 12. 2013 2013/14
3B body 1 PCE 18. 3. 2018 2017/18
Obranné doskoky 7 Slavoj Litoměřice 26. 11. 2016 2016/17
Útočné doskoky 5 GBA 11. 2. 2017 2016/17
Doskoky celkem 11 Slavoj Litoměřice 26. 11. 2016 2016/17
Body 31 Sokol Vyšehrad 1. 12. 2013 2013/14
Užitečnost 23 NH Ostrava 6. 5. 2017 2016/17
Asistence 4 BA Sparta Praha 4. 2. 2017 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
29. 9. 2021 Krajský pohár SKB Rokycany U19 2 1 0 0/0 0
2. 10. 2021 Základní část BK Klatovy "B" 7 3 0 1/2 50.0
6. 10. 2021 Základní část Loko Plzeň "D" 2 1 0 0/0 0
20. 10. 2021 Krajský pohár Loko Plzeň "C" 4 2 0 0/2 0.0
6. 11. 2021 Základní část Sj. Plzeň 0 0 0 0/0 0
17. 11. 2021 Krajský pohár SKB Rokycany "B" 4 2 0 0/1 0.0
20. 11. 2021 Základní část SKB Rokycany "B" 4 2 0 0/0 0
Celkem 7 23 11 1/5 20.0
Průměr 7 3.3 1.6 0.0 0.1/0.7 20.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Vyšehrad 2 0:00 18.5 9.0 0.0 0.0 0.0 0.5/3.5 14.3 1.0
NH Ostrava 4 10:35 8.3 3.8 65.2 0.0 0.0 0.8/1.3 60.0 3.3
BK Klatovy 4 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.3 40.0 2.8
SAM Brno 6 9:41 3.8 1.8 55.0 0.0 0.0 0.2/0.5 33.3 2.7
Slavoj Litoměřice 4 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.8 28.6 3.0
BK Sokolov 2 0:00 9.5 4.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 0.5
BA Sparta Praha 4 14:29 4.8 2.3 60.0 0.0 0.0 0.3/0.8 33.3 2.3
BA Sparta 2 0:00 9.0 4.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Slavoj Litoměřice 5 9:47 3.0 1.0 62.5 0.0 0.0 1.0/2.8 35.7 2.2
Slavoj Litoměřice 7 9:51 2.1 0.9 60.0 0.0 0.0 0.4/0.6 75.0 1.6
Sokol Písek 4 9:14 3.5 1.8 53.8 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 3.0
BK Kladno 3 0:00 4.3 2.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 33.3 2.3
USK 4 9:54 3.0 1.3 41.7 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.8
Snakes Ostrava 2 5:58 6.0 2.5 83.3 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
PCE 6 9:20 1.8 0.5 25.0 0.2 50.0 0.3/0.3 100.0 1.5
Synthesia Pardubice 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 1.5
Sršni Sokol Písek 3 0:00 3.3 1.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
USK Praha 3 0:00 3.0 1.3 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 0.3
Sokol Josefov 4 0:00 2.3 1.0 100.0 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 2.3
Sokol Písek 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
Sokol pražský 6 8:13 1.3 0.5 33.3 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.8
Snakes Ostrava 3 11:37 2.7 1.3 44.4 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 3.0
Sokol Pražský 4 9:59 2.0 1.0 44.4 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.3
SKB Rokycany "B" 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
BA Sparta Praha 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Klatovy "B" 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BCM Orli Prostějov 2 15:58 3.0 1.5 75.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
Loko Plzeň "C" 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 4.5
BK Klatovy 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Pelhřimov 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.0 0.0 1.5/5.0 30.0 3.5
USK Praha 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
TOROLA Snakes Ostrava 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.0 0.0 1.5/4.5 33.3 3.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
USK 2 14:11 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.5
BC Vysočina 1 12:19 4.0 2.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
LJH 3 4:22 1.3 0.7 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
NH Ostrava 3 0:00 1.3 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
BC Vysočina 2 17:53 2.0 0.5 12.5 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
BC Nový Jičín 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Písek 1 2:52 3.0 1.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Synthesia Pardubice 3 9:45 1.0 0.3 20.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 3.0
Sokol Písek 2 9:26 1.0 0.5 33.3 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
Loko Plzeň "D" 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SKB Rokycany U19 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BCM Orli Prostějov 2 8:50 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Královští Sokoli 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Horejsek Děčín 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
Synthesia Pardubice 2 2:58 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Sršni Písek 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavoj Litoměřice 1 10:58 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
BK Snakes Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SNAK A 1 7:01 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
VYS 1 0:10 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sj. Plzeň 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0