Jan Peterek

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 19 let
Aktuální klub
SKB Rokycany "B"
Výška
156 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
100
Procento vítězství
40%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina A Lokomotiva Plzeň 20 - 7.7 3.3 /3.3 0 1.2/2.2 54.5 1.7 5.0
2015/16 žáci U15 - skupina A Lokomotiva Plzeň 2 - 10.5 4.5 0 1.5/2.5 60.0 - -
2015/16 žáci U15 - liga sk. A Lokomotiva Plzeň 3 - 2.0 0.7 /0.7 0 0.7/1.3 50.0 - 1.3
2015/16 mladší žáci U14 - Předkolo MČR A Lokomotiva Plzeň 3 - 2.0 0.7 /0.7 0 0.7/2 33.3 1.7 -1.0
2015/16 mladší žáci U14 - 9. - 12. místo Lokomotiva Plzeň 3 - 2.3 0.7 /0.7 0 1/7.7 13.0 1.7 -6.0
2016/17 žáci U15 - Skupina A Lokomotiva Plzeň 12 - 2.8 1.3 /1.3 0 0.3/0.7 37.5 1.0 1.3
2016/17 kadeti U17 - skupina A BK Loko Plzeň B 3 - 8.0 3.3 0 1.3/2.7 50.0 - -
2016/17 žáci U15 - Extraliga Lokomotiva Plzeň 16 - 3.5 1.5 /1.5 0 0.5/0.9 57.1 0.8 2.3
2017/18 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 19 6.4 0.7 0.3 /1.5 0 0.1/0.2 25.0 0.8 -1.1
2017/18 kadeti U17 - play-out BK Loko Plzeň 5 12.4 2.6 1 /2 0.2 0/0 0.0 1.4 -0.2
2018/19 kadeti U17 - skupina B SKB Rokycany 6 - 12.0 3.7 0.8 2.2/3.8 56.5 - -
2019/20 junioři U19 - skupina A SKB Rokycany 7 - 9.3 2.6 1 1.1/2.1 53.3 - -
2020/21 junioři U19 - Skupina A SKB Rokycany 1 - 5.0 2 0 1/2 50.0 - -
Průměr za kariéru 16.7 1.8 4.8 1.8 0.1 0.7/1.6 90.0 1.4 1.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 Tygři Louny 22. 9. 2018 2018/19
2B body 9 BŠ - Tygři Praha 21. 11. 2015 2015/16
3B body 3 Lions J. Hradec 9. 11. 2019 2019/20
Obranné doskoky 5 Slavoj Litoměřice 24. 3. 2018 2017/18
Útočné doskoky 1 BCM Orli Prostějov 7. 10. 2017 2017/18
Doskoky celkem 5 Slavoj Litoměřice 24. 3. 2018 2017/18
Body 20 TJ Klášterec nad Ohří 26. 10. 2019 2019/20
Užitečnost 16 ŠSK při 3.ZŠ Slaný 19. 11. 2016 2016/17
Asistence 1 USK 22. 10. 2017 2017/18
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Tygři Louny 2 0:00 13.5 3.0 0.0 1.0 0.0 4.5/5.5 81.8 2.5
Sokol Písek 2 0:00 8.0 3.5 100.0 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 1.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 8.0 3.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 0.5
Lions J. Hradec 2 0:00 7.5 3.5 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BCM Orli Prostějov 2 0:00 7.0 3.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 1.5
Synthesia Pardubice 2 0:00 6.5 3.0 100.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 0.5
BK Beroun 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
BK Pelhřimov 2 0:00 5.0 2.0 100.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 4.0
Sokol Pražský 3 0:00 2.7 1.3 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
Snakes Ostrava 2 0:00 3.0 1.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
USK Praha 2 0:00 3.0 1.5 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
BSK Modřany - Jižní supi 1 0:00 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Chomutov 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
BCM Orli Prostějov 4 10:27 1.5 0.8 42.9 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.8
NH Ostrava 4 5:27 1.3 0.3 25.0 0.3 25.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Tigers Č. Budějovice 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Medvědi Tábor 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
BK Klatovy 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
NH Ostrava 1 0:00 5.0 1.0 100.0 0.0 0.0 3.0/12.0 25.0 2.0
BK Klatovy 2 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
BA 2006 Roudnice n.L. 2 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BA Sparta 2 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
SAM Brno 3 4:09 1.3 0.7 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Písek 2 14:27 2.0 1.0 20.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta Praha 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 4.0
BK Opava 2 0:00 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Sokolov 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 5.0
Sj. BK Litoměřice 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/5.0 0.0 -
Synthesia Pardubice 1 1:54 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 2 6:57 1.0 0.5 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Snakes Ostrava 2 6:41 1.0 0.5 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
Slavoj Litoměřice 2 11:18 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Sokol Pražský 2 4:48 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
USK Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/6.0 0.0 3.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Klatovy 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Pražský 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -