Sokol Vysoké Mýto

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 10. 8. 2016
Pavel Krejsa
krejsa@email.cz
739 584 524

Trenér

od: 12. 7. 2017
Roman Pospíšil
pospisil.roman@centrum.cz
605 707 229

Asistent trenéra

od: 12. 12. 2019
David Ropek
david.ropek@atos.net

Adresa

Tělocvičná jednota Sokol Vysoké Mýto
Generála Závady 118
566 01 Vysoké Mýto

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Matěj Sádovský 2003 157 18 18 14.1 5.0 0.7 1.9/4.9 38.2 1.9
Petr Černý 2004 152 17 20 9.3 3.9 0.1 1.4/2.7 52.8 2.4
Michal Ropek 2004 182 17 16 9.6 2.8 1.1 0.8/2.3 33.3 2.8
Tomáš Candrák 2003 0 18 12 12.3 3.7 1.5 0.5/2.2 23.1 1.2
Pavel Ráž 2003 150 18 17 7.4 3.1 0.0 1.2/2.7 43.5 1.4
Ondřej Hašek 2004 150 17 17 6.2 2.6 0.1 0.9/2.0 44.1 1.5
Martin Dvořák 2003 148 18 14 6.2 1.8 0.5 1.1/1.8 64.0 0.9
Matěj Pospíšil 2003 150 18 18 3.2 1.2 0.0 0.7/1.7 43.3 0.6
Bohuslav Rýz 2004 0 17 20 1.9 0.7 0.1 0.2/0.4 37.5 0.4
Dominik Urbánek 2003 18 11 0.8 0.3 0.0 0.3/0.5 50.0 0.5
Ondřej Švejda 2004 140 17 7 0.6 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Martin Metelka 2005 0 16 6 0.3 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0 0.2
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
17073 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 29. 2. 2020 BK NAPOS Vysoká n. L. 76:33 13 0 7/9 43.8% 5
17074 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 29. 2. 2020 BK NAPOS Vysoká n. L. 78:50 18 3 5/2 71.4% 8
17071 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 16. 2. 2020 BC Chrud. 62:64 24 4 2/11 15.4% 14
17072 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 16. 2. 2020 BC Chrud. 75:65 32 2 5/9 35.7% 6
17059 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 1. 2. 2020 Tesla 56:62 23 3 7/12 36.8% 11
17060 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 1. 2. 2020 Tesla 50:62 24 2 8/10 44.4% 5
17053 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 18. 1. 2020 Královští Sokoli 55:48 13 5 7/10 41.2% 15
17054 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 18. 1. 2020 Královští Sokoli 51:53 16 2 15/12 55.6% 12
17045 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 14. 12. 2019 Kanonýři Josefov 41:65 12 2 11/14 44% 17
17046 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 14. 12. 2019 Kanonýři Josefov 53:43 17 2 13/14 48.1% 19
17035 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 30. 11. 2019 BK Loko Trutnov 49:69 24 3 12/9 57.1% 4
17036 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 30. 11. 2019 BK Loko Trutnov 61:79 29 3 12/12 50% 10
17031 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 16. 11. 2019 Sokol Nová Paka 49:75 19 3 2/2 50% 7
17032 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 16. 11. 2019 Sokol Nová Paka 46:81 20 1 3/8 27.3% 10
17017 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 2. 11. 2019 BK NAPOS Vysoká n. L. 54:75 18 3 9/6 60% 13
17018 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 2. 11. 2019 BK NAPOS Vysoká n. L. 56:73 19 4 6/11 35.3% 9
17015 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 19. 10. 2019 BC Chrud. 40:62 20 4 10/25 28.6% 13
17016 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 19. 10. 2019 BC Chrud. 76:81 31 4 7/14 33.3% 18
17003 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 5. 10. 2019 Tesla 69:54 23 6 5/7 41.7% 14
17004 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 5. 10. 2019 Tesla 64:47 24 4 4/6 40% 20
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
28. kolo
-
Sokol Vysoké Mýto
Královští Sokoli
skupina C Preview
21. kolo
-
Sokol Nová Paka
Sokol Vysoké Mýto
skupina C Preview
26. kolo
-
Kanonýři Josefov
Sokol Vysoké Mýto
skupina C Preview
24. kolo
-
Sokol Vysoké Mýto
BK Loko Trutnov
skupina C Preview
22. kolo
-
Sokol Nová Paka
Sokol Vysoké Mýto
skupina C Preview
27. kolo
-
Sokol Vysoké Mýto
Královští Sokoli
skupina C Preview
25. kolo
-
Kanonýři Josefov
Sokol Vysoké Mýto
skupina C Preview
23. kolo
-
Sokol Vysoké Mýto
BK Loko Trutnov
skupina C Preview
1. kolo 5. 10. 2019
10:00
Sokol Vysoké Mýto
TJ Tesla Pardubice
69
54
22
11
30
29
48
45
skupina C Review
2. kolo 5. 10. 2019
12:00
Sokol Vysoké Mýto
TJ Tesla Pardubice
64
47
21
14
27
25
41
42
skupina C Review
4. kolo 19. 10. 2019
11:00
TJ Sokol BK Chrudim
Sokol Vysoké Mýto
76
81
12
18
23
33
49
53
69
69
skupina C Review
3. kolo 19. 10. 2019
09:00
TJ Sokol BK Chrudim
Sokol Vysoké Mýto
40
62
12
24
26
35
32
45
skupina C Review
6. kolo 2. 11. 2019
12:00
Sokol Vysoké Mýto
BK NAPOS Vysoká n. L.
56
73
11
9
26
32
40
50
skupina C Review
5. kolo 2. 11. 2019
10:00
Sokol Vysoké Mýto
BK NAPOS Vysoká n. L.
54
75
18
11
26
41
45
58
skupina C Review
7. kolo 16. 11. 2019
10:00
Sokol Vysoké Mýto
Sokol Nová Paka
49
75
12
10
21
31
38
48
skupina C Review
8. kolo 16. 11. 2019
12:00
Sokol Vysoké Mýto
Sokol Nová Paka
46
81
16
21
23
33
36
52
skupina C Review
9. kolo 30. 11. 2019
09:30
BK Loko Trutnov
Sokol Vysoké Mýto
49
69
12
14
22
32
33
52
skupina C Review
10. kolo 30. 11. 2019
11:30
BK Loko Trutnov
Sokol Vysoké Mýto
61
79
22
20
30
43
45
58
skupina C Review
11. kolo 14. 12. 2019
10:00
Sokol Vysoké Mýto
Kanonýři Josefov
41
65
10
20
19
35
30
48
skupina C Review
12. kolo 14. 12. 2019
12:00
Sokol Vysoké Mýto
Kanonýři Josefov
53
43
13
13
21
25
35
29
skupina C Review
14. kolo 18. 1. 2020
15:00
Královští Sokoli
Sokol Vysoké Mýto
51
53
14
17
32
26
43
36
skupina C Review
13. kolo 18. 1. 2020
13:00
Královští Sokoli
Sokol Vysoké Mýto
55
48
15
6
22
25
47
34
skupina C Review
16. kolo 1. 2. 2020
19:00
TJ Tesla Pardubice
Sokol Vysoké Mýto
50
62
12
9
21
26
33
46
skupina C Review
15. kolo 1. 2. 2020
17:00
TJ Tesla Pardubice
Sokol Vysoké Mýto
56
62
14
10
31
34
40
46
skupina C Review
17. kolo 16. 2. 2020
15:30
Sokol Vysoké Mýto
TJ Sokol BK Chrudim
62
64
13
11
30
28
42
46
58
58
skupina C Review
18. kolo 16. 2. 2020
17:15
Sokol Vysoké Mýto
TJ Sokol BK Chrudim
75
65
12
20
32
29
43
51
63
63
skupina C Review
19. kolo 29. 2. 2020
13:00
BK NAPOS Vysoká n. L.
Sokol Vysoké Mýto
76
33
18
8
36
17
62
21
skupina C Review
20. kolo 29. 2. 2020
15:00
BK NAPOS Vysoká n. L.
Sokol Vysoké Mýto
78
50
23
12
37
22
58
28
skupina C Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2019/20 nadregionální soutěž 4 31
2018/19 nadregionální soutěž 6 24
2017/18 nadregionální soutěž 5 43
2016/17 nadregionální soutěž 2 33