ŠSK Slaný

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 12. 7. 2016
Antonín Jurišta
organizacni.pracovnik@sskslany.eu
723 422 272

Trenér

od: 12. 7. 2016 do 20. 7. 2016
Jiří Jurišta
jiri.jurista@sskslany.eu
723 905 667

1. asistent trenéra

od: 12. 7. 2016 do 20. 7. 2016
Antonín Jurišta
organizacni.pracovnik@sskslany.eu
723 422 272

Asistent trenéra

od: 12. 7. 2016 do 20. 7. 2016
MUDr. Antonín Jurišta
antonin.jurista@centrum.cz
607 986 648

Adresa

Školní sportovní klub AŠSK při 3. ZŠ Slaný, pobočný spolek
Rabasova 821
27401 Slaný

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Tomáš Vebr 2000 183 21 8 16.5 5.5 0.9 2.9/6.4 45.1 2.0
Pavel Pecha 2000 185 21 7 14.3 6.7 0.0 0.9/3.0 28.6 1.9
Filip Šašek 2000 174 21 9 9.0 3.3 0.0 2.3/7.0 33.3 2.1
Petr Pašník 2002 185 19 6 11.8 4.7 0.0 2.5/3.3 75.0 1.3
Martin Janda 2000 177 21 8 8.6 3.4 0.3 1.1/2.4 47.4 2.1
Jiří Pica 2001 189 20 5 10.4 4.6 0.0 1.2/1.8 66.7 0.8
Marek Zelenka 2000 171 21 6 4.7 1.0 0.2 2.2/4.7 46.4 1.3
Vítek Pospíšil 2001 0 20 8 2.3 1.0 0.0 0.3/0.5 50.0 1.1
Matyáš Varga 2000 188 21 6 1.7 0.7 0.0 0.3/1.0 33.3 0.2
Jaroslav Šípek 2001 0 20 9 1.0 0.4 0.0 0.1/0.4 25.0 0.7
Martin Hadrava 2002 162 19 3 2.7 1.0 0.0 0.7/2.0 33.3 1.0
Matěj Dlouhý 2001 20 3 2.0 1.0 0.0 0.0/1.3 0.0 0.7
Daniel Dürrhammer 2002 173 19 1 4.0 2.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Filip Poledník 2002 151 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jiří Šimek 2001 20 7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.4
Jakub Hanuš 2002 19 2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
David Šmíd 2002 158 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
40 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 22. 4. 2017 BK Sokolov 78:51 22 1 4/9 30.8% 8
39 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 1. 4. 2017 BK Beroun 70:37 25 1 17/20 45.9% 9
30 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 31. 3. 2017 BK Baník Most (MS) 70:53 20 0 13/12 52% 10
32 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 4. 3. 2017 BK Chomutov 70:44 30 1 7/6 53.8% 14
24 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 21. 1. 2017 BK Loko Plzeň B 56:70 30 0 10/12 45.5% 6
19 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 7. 1. 2017 BK Sokolov 64:44 24 2 10/11 47.6% 15
18 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 10. 12. 2016 BK Beroun 55:60 22 2 10/14 41.7% 5
9 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 27. 11. 2016 BK Baník Most (MS) 58:28 22 1 11/17 39.3% 14
11 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 12. 11. 2016 BK Chomutov 74:54 21 1 9/20 31% 19
3 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 1. 10. 2016 BK Loko Plzeň B 38:81 13 1 9/16 36% 12
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 1. 10. 2016
18:00
ŠSK Slaný
BK Lokomotiva Plzeň B
38
81
11
27
20
39
30
54
skupina A Review
4. kolo 12. 11. 2016
15:00
BK Chomutov
ŠSK Slaný
74
54
19
13
42
32
53
42
skupina A Review
3. kolo 27. 11. 2016
10:00
ŠSK Slaný
BK Baník Most (MS)
58
28
15
2
34
10
46
18
skupina A Review
6. kolo 10. 12. 2016
10:00
BK Beroun
ŠSK Slaný
55
60
17
17
28
33
41
43
skupina A Review
7. kolo 7. 1. 2017
15:30
ŠSK Slaný
BK Sokolov
64
44
20
4
42
18
58
27
skupina A Review
8. kolo 21. 1. 2017
17:00
BK Lokomotiva Plzeň B
ŠSK Slaný
56
70
12
25
26
42
46
58
skupina A Review
11. kolo 4. 3. 2017
15:30
ŠSK Slaný
BK Chomutov
70
44
26
10
38
21
58
34
skupina A Review
10. kolo 31. 3. 2017
18:00
BK Baník Most (MS)
ŠSK Slaný
70
53
20
13
35
26
58
36
skupina A Review
13. kolo 1. 4. 2017
15:30
ŠSK Slaný
BK Beroun
70
37
23
10
51
18
58
28
skupina A Review
14. kolo 22. 4. 2017
15:00
BK Sokolov
ŠSK Slaný
78
51
9
9
38
18
59
31
skupina A Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2018/19 nadregionální soutěž 2 30
2017/18 nadregionální soutěž 3 26
2016/17 nadregionální soutěž 3 16