Ondřej Janatka
Národnost
CZE
Ročník narození
2010 -
14 let
Aktuální klub
BA 2006 Roudnice n.L.
Kariéra
Sezony
4
Zápasy
91
Procento vítězství
41.8%
Počet klubů
1
Kariéra
Sezona | Tým | Zápasy | B | 2B | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2019/20 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "B" | BARoun.l. U12(mix MS | 4 | 0.0 | 0 | 0 | 0/0 | 0.0 | - |
2019/20 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "B1" | BARoun.l. U12(mix MS | 4 | 1.8 | 0.8 | 0 | 0.3/1 | 25.0 | - |
2021/22 mladší minižáci U12 - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, | BA 2006 Roudnice n.L. | 4 | 2.8 | 1.3 | 0 | 0.3/0.5 | 50.0 | - |
2021/22 starší minižáci U13 - starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B | BA 2006 Roudnice n.L. | 8 | 5.0 | 2.5 | 0 | 0/0.6 | 0.0 | - |
2021/22 starší minižáci U13 - starší minižáci U13, Oblastní přebor, 4.-8. | BA 2006 Roudnice n.L. | 7 | 3.4 | 1.6 | 0 | 0.3/0.9 | 33.3 | - |
2021/22 mladší minižáci U12 - mladší minižáci U12, OP sk. 9. - 10. | BA 2006 Roudnice n.L. | 2 | 4.0 | 1.5 | 0 | 1/2 | 50.0 | - |
2022/23 mladší žáci U14 - Skupina C | BA 2006´ Roudnice n.L. | 13 | 6.5 | 3 | 0 | 0.5/2 | 26.9 | - |
2022/23 starší minižáci U13 - starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A | BA 2006 Roudnice n.L. | 8 | 6.3 | 3 | 0 | 0.3/1.4 | 18.2 | - |
2022/23 žáci U15 - skupina B1 | BA 2006 Roudnice n.L. | 2 | 5.5 | 2.5 | 0 | 0.5/1.5 | 33.3 | - |
2022/23 mladší žáci U14 - liga B | BA 2006´ Roudnice n.L. | 12 | 9.1 | 3.5 | 0 | 2.1/4.2 | 50.0 | - |
2022/23 starší minižáci U13 - starší minižáci U13, Oblastní přebor, 5 - 8 | BA 2006 Roudnice n.L. | 8 | 10.1 | 4.1 | 0 | 1.9/3 | 62.5 | - |
2023/24 žáci U15 - Skupina D | BA 2006 Roudnice n.L. | 11 | 17.6 | 7.8 | 0.2 | 1.5/3.3 | 44.4 | - |
2023/24 kadeti U17 - Skupina A | BA 2006´Roudnice n. L. B | 2 | 2.5 | 1 | 0 | 0.5/2 | 25.0 | - |
2023/24 žáci U15 - Skupina C + D o 1. - 8. místo | BA 2006 Roudnice n.L. | 6 | 13.3 | 4.3 | 0.5 | 3.2/5.5 | 57.6 | - |
Průměr za kariéru | 22.8 | 7.7 | 3.3 | 0.1 | 1.0/2.3 | 119.1 | 1.0 |
Osobní rekordy
Sezónní rekordy
Datum | Fáze sezóny | Soupeř | B | 2B | 3B | TH | TH % |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. 9. 2023 | Skupina D | Basket Poděbrady | 27 | 13 | 0 | 1/2 | 50.0 |
24. 9. 2023 | Skupina D | Slavoj Č. Brod | 39 | 18 | 0 | 3/6 | 50.0 |
11. 11. 2023 | Skupina D | Var U14 | 11 | 5 | 0 | 1/4 | 25.0 |
12. 11. 2023 | Skupina D | Var U14 | 10 | 4 | 0 | 2/2 | 100.0 |
16. 11. 2023 | Skupina D | R&J EBC Mělník | 27 | 12 | 1 | 0/2 | 0.0 |
2. 12. 2023 | Skupina D | Slavoj Č. Brod | 13 | 6 | 0 | 1/3 | 33.3 |
3. 12. 2023 | Skupina D | Basket Poděbrady | 12 | 6 | 0 | 0/2 | 0.0 |
13. 1. 2024 | Skupina D | BK Kralupy | 25 | 9 | 1 | 4/8 | 50.0 |
20. 1. 2024 | Skupina A | Baník Most | 2 | 1 | 0 | 0/2 | 0.0 |
21. 1. 2024 | Skupina A | BK Sokolobv | 3 | 1 | 0 | 1/2 | 50.0 |
27. 1. 2024 | Skupina D | Pandy Čelákovice | 6 | 2 | 0 | 2/3 | 66.7 |
28. 1. 2024 | Skupina D | BK Brandýs n. L. B | 7 | 3 | 0 | 1/2 | 50.0 |
30. 1. 2024 | Skupina D | R&J EBC Mělník | 17 | 8 | 0 | 1/2 | 50.0 |
25. 2. 2024 | Skupina C + D o 1. - 8. místo | BK Lions J. Hradec | 17 | 8 | 0 | 1/1 | 100.0 |
29. 2. 2024 | Skupina C + D o 1. - 8. místo | TJ Sokol Kbely | 16 | 5 | 0 | 6/10 | 60.0 |
9. 3. 2024 | Skupina C + D o 1. - 8. místo | BK Medvědi Tábor | 17 | 3 | 2 | 5/8 | 62.5 |
10. 3. 2024 | Skupina C + D o 1. - 8. místo | BC Benešov | 10 | 4 | 0 | 2/6 | 33.3 |
13. 4. 2024 | Skupina C + D o 1. - 8. místo | BC Benešov | 8 | 2 | 0 | 4/5 | 80.0 |
14. 4. 2024 | Skupina C + D o 1. - 8. místo | BK Medvědi Tábor | 12 | 4 | 1 | 1/3 | 33.3 |
Celkem | 19 | 279 | 114 | 5 | 36/73 | 49.3 | |
Průměr | 19 | 14.7 | 6.0 | 0.3 | 1.9/3.8 | 49.3 |
Soupeř | Z | B | 2B | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Slavoj Č. Brod | 2 | 26.0 | 12.0 | 0.0 | 2.0/4.5 | 44.4 | 2.5 |
R&J EBC Mělník | 3 | 17.0 | 7.7 | 0.3 | 0.7/2.3 | 28.6 | 1.0 |
BA Lynx Liberec | 7 | 5.9 | 2.9 | 0.0 | 0.1/1.0 | 14.3 | 0.4 |
Basket Poděbrady | 2 | 19.5 | 9.5 | 0.0 | 0.5/2.0 | 25.0 | 3.0 |
Baník Most | 4 | 9.5 | 3.5 | 0.0 | 2.5/2.5 | 100.0 | 0.3 |
BK Medvědi Tábor | 2 | 14.5 | 3.5 | 1.5 | 3.0/5.5 | 54.5 | 3.0 |
Slavoj BK Litoměřice | 4 | 7.3 | 3.5 | 0.0 | 0.3/1.3 | 20.0 | 0.5 |
Sluneta Ústí n. L. | 4 | 7.3 | 3.3 | 0.0 | 0.8/2.5 | 30.0 | 0.5 |
TJ Sokol Kbely | 2 | 13.0 | 6.5 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
Tygři Praha B | 2 | 13.0 | 5.5 | 0.0 | 2.0/5.5 | 36.4 | 2.0 |
BK Kralupy | 1 | 25.0 | 9.0 | 1.0 | 4.0/8.0 | 50.0 | 1.0 |
Sj. BK Litoměřice | 2 | 12.0 | 6.0 | 0.0 | 0.0/1.0 | 0.0 | 2.0 |
BK Brandýs n.L. "B" | 2 | 10.5 | 4.0 | 0.0 | 2.5/5.0 | 50.0 | 1.5 |
Var U14 | 2 | 10.5 | 4.5 | 0.0 | 1.5/3.0 | 50.0 | 1.0 |
BK Brandýs n. L. | 2 | 10.0 | 4.5 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 1.5 |
BC Benešov | 2 | 9.0 | 3.0 | 0.0 | 3.0/5.5 | 54.5 | 1.0 |
BK Chomutov | 4 | 4.5 | 2.3 | 0.0 | 0.0/1.0 | 0.0 | 0.5 |
BK Lions J. Hradec | 1 | 17.0 | 8.0 | 0.0 | 1.0/1.0 | 100.0 | 1.0 |
TJ Sokol Kbely | 1 | 16.0 | 5.0 | 0.0 | 6.0/10.0 | 60.0 | 2.0 |
Sokol Vyšehrad | 2 | 8.0 | 2.5 | 0.0 | 3.0/6.0 | 50.0 | 0.5 |
Tygři Praha | 2 | 5.0 | 2.0 | 0.0 | 1.0/3.0 | 33.3 | 1.0 |
BK Brandýs n. L. B | 1 | 7.0 | 3.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 2.0 |
Pandy Čelákovice | 1 | 6.0 | 2.0 | 0.0 | 2.0/3.0 | 66.7 | 3.0 |
Slovan Varnsdorf | 2 | 3.0 | 1.5 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.5 |
Královští Sokoli | 1 | 6.0 | 2.0 | 0.0 | 2.0/2.0 | 100.0 | 3.0 |
BK Teplice | 2 | 2.5 | 1.0 | 0.0 | 0.5/1.0 | 50.0 | 1.0 |
BK Kral-Jun U12B | 2 | 2.5 | 1.0 | 0.0 | 0.5/2.0 | 25.0 | - |
BA Sparta Praha | 2 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0/2.5 | 0.0 | 0.5 |
BK Teplice | 1 | 4.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.0 |
BK Sokolobv | 1 | 3.0 | 1.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | - |
Baník Most | 1 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | 1.0 |
Válečníci Děčín | 2 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
Slovan Varnsdorf | 2 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
Měl U12 | 2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.5 |
Kelti U12B | 2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |