Vít Semerád

Národnost
CZE
Ročník narození
2010 - 13 let
Aktuální klub
BA 2006´ Roudnice n.L.

Kariéra

Sezony
4
Zápasy
64
Procento vítězství
40.6%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy B 2B 3B TH TH % F-
2018/19 nejmladší minižactvo U11 - nejmladší minižactvo U11 BA 2006 Roudnice n.L. 2 0.0 0 0 0/0 0.0 -
2019/20 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "B" BARoun.l. U12(mix MS 3 0.0 0 0 0/0 0.0 -
2019/20 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "B1" BARoun.l. U12(mix MS 3 4.7 1.7 0.3 0.3/0.7 50.0 -
2021/22 mladší minižáci U12 - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, BA 2006 Roudnice n.L. 12 8.6 3.8 0 1.1/3.2 34.2 -
2021/22 starší minižáci U13 - starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B BA 2006 Roudnice n.L. 10 4.3 2.1 0 0.1/0.8 12.5 -
2021/22 starší minižáci U13 - starší minižáci U13, Oblastní přebor, 4.-8. BA 2006 Roudnice n.L. 10 5.7 2.4 0 0.9/2.8 32.1 -
2021/22 mladší minižáci U12 - mladší minižáci U12, OP sk. 9. - 10. BA 2006 Roudnice n.L. 2 15.5 7 0 1.5/4 37.5 -
2022/23 starší minižáci U13 - starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A BA 2006 Roudnice n.L. 10 6.9 2.8 0.3 0.4/1.8 22.2 -
2022/23 mladší žáci U14 - Skupina C BA 2006´ Roudnice n.L. 9 2.4 1 0.1 0.1/1.4 7.7 -
2022/23 mladší žáci U14 - liga B BA 2006´ Roudnice n.L. 3 0.7 0 0 0.7/1.3 50.0 -
Průměr za kariéru 16.0 5.3 2.3 0.1 0.5/1.9 61.6 0.7

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 Válečníci Děčín 5. 11. 2022
2B body 14 BA Lynx Liberec 17. 9. 2022
3B body 1 Válečníci Děčín 5. 11. 2022
Body 28 BA Lynx Liberec 17. 9. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 BK Brandýs n.L. 26. 9. 2021 2021/22
2B body 14 BA Lynx Liberec 17. 9. 2022 2022/23
3B body 1 Měl U12 18. 1. 2020 2019/20
Body 28 BA Lynx Liberec 17. 9. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
11. 9. 2022 Skupina C TJ Sokol Kbely 4 0 1 1/2 50.0
17. 9. 2022 starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A BA Lynx Liberec 28 14 0 0/0 0
17. 9. 2022 starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A BA Lynx Liberec 0 0 0 0/4 0.0
25. 9. 2022 Skupina C Sluneta Ústí n. L. 2 1 0 0/0 0
22. 10. 2022 Skupina C Sj. BK Litoměřice 0 0 0 0/2 0.0
23. 10. 2022 Skupina C Sj. BK Litoměřice 4 2 0 0/1 0.0
5. 11. 2022 starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A Válečníci Děčín 7 2 1 0/0 0
5. 11. 2022 starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A Válečníci Děčín 5 0 1 2/2 100.0
13. 11. 2022 Skupina C BA Sparta Praha 0 0 0 0/2 0.0
19. 11. 2022 starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A Slavoj BK Litoměřice 0 0 0 0/4 0.0
19. 11. 2022 starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A Slavoj BK Litoměřice 4 2 0 0/0 0
26. 11. 2022 Skupina C Sluneta Ústí n. L. 2 1 0 0/2 0.0
27. 11. 2022 Skupina C Válečníci Děčín 6 3 0 0/2 0.0
3. 12. 2022 starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A BA Lynx Liberec 1 0 0 1/2 50.0
3. 12. 2022 starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A BA Lynx Liberec 15 6 1 0/2 0.0
10. 12. 2022 Skupina C Tygři Praha 2 1 0 0/0 0
11. 12. 2022 Skupina C Tygři Praha B 2 1 0 0/2 0.0
17. 12. 2022 starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A Slovan Varnsdorf 6 3 0 0/0 0
17. 12. 2022 starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A Slovan Varnsdorf 3 1 0 1/4 25.0
8. 1. 2023 liga B Královští Sokoli 0 0 0 0/0 0
21. 1. 2023 liga B Sj. BK Litoměřice 1 0 0 1/2 50.0
22. 1. 2023 liga B Sluneta Ústí n. L. 1 0 0 1/2 50.0
Celkem 22 93 37 4 7/35 20.0
Průměr 22 4.2 1.7 0.2 0.3/1.6 20.0
Soupeř Z B 2B 3B TH TH % F-
BA Lynx Liberec 8 8.5 3.8 0.1 0.6/2.4 26.3 0.9
BA Lynx Liberec 4 11.5 5.5 0.0 0.5/2.0 25.0 0.3
Slavoj BK Litoměřice 10 4.2 1.9 0.0 0.4/1.8 22.2 0.5
Slavoj Litoměřice 4 8.5 4.0 0.0 0.5/3.3 15.4 0.5
BK Teplice 2 8.0 3.5 0.0 1.0/3.5 28.6 0.5
Slovan Varnsdorf 2 7.5 3.0 0.0 1.5/4.0 37.5 0.5
BA Tygři Louny 4 3.0 1.5 0.0 0.0/0.5 0.0 0.5
Válečníci Děčín 2 6.0 1.0 1.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BK Chomutov 2 5.0 2.5 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Měl U12 2 5.0 1.5 0.5 0.5/1.0 50.0 0.5
Slovan Varnsdorf 2 4.5 2.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
Válečníci Děčín 1 6.0 3.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
Sluneta Ústí n. L. 3 1.7 0.7 0.0 0.3/1.3 25.0 0.3
Sj. BK Litoměřice 3 1.7 0.7 0.0 0.3/1.7 20.0 0.7
TJ Sokol Kbely 1 4.0 0.0 1.0 1.0/2.0 50.0 -
Tygři Praha B 1 2.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Tygři Praha 1 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SokPečU12B 2 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta Praha 1 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
Slovan Varnsdorf k 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Louny 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Královští Sokoli 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0