ŠSK Slaný

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 12. 7. 2016
Antonín Jurišta
organizacni.pracovnik@sskslany.eu
723 422 272

Adresa

Školní sportovní klub AŠSK při 3. ZŠ Slaný, pobočný spolek
Rabasova 821
27401 Slaný

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Jiří Pica 2001 189 20 19 21.5 9.5 0.2 1.9/3.4 56.3 1.8
Petr Pašník 2002 185 19 17 16.6 6.4 0.4 2.6/4.3 61.6 2.2
Daniel Dürrhammer 2002 173 19 20 13.2 6.2 0.0 0.9/1.4 60.7 2.5
David Šmíd 2002 158 19 17 8.6 3.8 0.1 0.9/2.3 38.5 0.9
Martin Hadrava 2002 162 19 17 8.5 3.0 0.5 0.9/2.1 45.7 1.8
František Zýma 2002 192 19 12 9.3 3.6 0.1 1.8/2.6 71.0 3.0
Filip Poledník 2002 151 19 19 3.2 1.0 0.1 0.9/1.9 45.9 1.6
Jan Kolář 2002 152 19 19 2.3 0.8 0.0 0.6/1.1 55.0 2.6
Sebastián Betuš 2003 156 18 9 3.6 1.4 0.1 0.3/0.4 75.0 1.4
Šimon Vaněk 2003 144 18 11 2.6 1.1 0.0 0.5/0.9 50.0 1.1
Vítek Pospíšil 2001 0 20 5 3.2 1.4 0.0 0.4/1.6 25.0 0.6
Filip Strýhal 2002 19 8 1.4 0.5 0.0 0.4/0.5 75.0 1.1
Jaroslav Šípek 2001 0 20 2 2.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
Marek Dvořáček 2004 17 8 0.4 0.1 0.0 0.1/0.3 50.0 0.0
Petr Slezák 2003 18 1 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
David Drahoňovský 2003 18 8 0.3 0.1 0.0 0.0/0.3 0.0 0.9
Vladyslav Bondar 2003 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
17444 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 7. 4. 2019 BK Kralupy junior 84:80 30 2 14/13 51.9% 28
17442 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 24. 3. 2019 BK Český Brod 53:52 22 1 6/6 50% 20
17441 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 23. 3. 2019 BK Kralupy junior 53:75 21 1 8/4 66.7% 7
17439 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 16. 3. 2019 BK Český Brod 71:75 27 1 18/15 54.5% 18
17214 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 23. 2. 2019 BK Brandýs n. Labem 61:75 31 2 7/7 50% 18
17231 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 17. 2. 2019 BK Kralupy junior 56:50 22 2 6/3 66.7% 14
17227 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 10. 2. 2019 BK Český Brod 81:62 35 0 11/13 45.8% 23
17222 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 9. 2. 2019 TJ AŠ Mladá Boleslav 108:44 42 3 15/7 68.2% 14
17218 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 27. 1. 2019 BK R&J EBC Mělník 50:76 29 3 9/12 42.9% 18
17206 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 12. 1. 2019 BC Benešov 95:38 41 1 10/9 52.6% 17
17205 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 16. 12. 2018 SKB Strakonice 47:80 32 1 13/7 65% 15
17201 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 15. 12. 2018 Sokol Písek Sršni B 54:88 40 0 8/14 36.4% 18
17192 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 2. 12. 2018 BK Kralupy junior 74:70 24 2 16/8 66.7% 21
17190 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 18. 11. 2018 TJ AŠ Mladá Boleslav 57:85 36 1 10/5 66.7% 16
17187 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 17. 11. 2018 BK Český Brod 55:76 34 2 2/3 40% 10
17182 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 4. 11. 2018 BK Brandýs n. Labem 90:58 40 0 10/5 66.7% 14
17179 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 3. 11. 2018 BK R&J EBC Mělník 79:24 38 0 3/5 37.5% 14
17174 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 21. 10. 2018 BC Benešov 55:84 36 1 9/12 42.9% 16
17169 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 7. 10. 2018 Sokol Písek Sršni B 70:77 30 1 7/5 58.3% 9
17166 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 6. 10. 2018 SKB Strakonice 84:66 35 1 11/13 45.8% 20
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 6. 10. 2018
14:00
ŠSK Slaný
SKB Strakonice
84
66
24
26
45
38
64
51
skupina A Review
2. kolo 7. 10. 2018
11:00
ŠSK Slaný
Sokol Písek Sršni B
70
77
17
28
41
43
57
61
skupina A Review
4. kolo 21. 10. 2018
15:00
BC Benešov
ŠSK Slaný
55
84
11
21
28
45
39
64
skupina A Review
5. kolo 3. 11. 2018
16:00
ŠSK Slaný
BK R&J EBC Mělník
79
24
23
6
44
11
57
20
skupina A Review
6. kolo 4. 11. 2018
10:00
ŠSK Slaný
BK Brandýs n. Labem
90
58
23
13
39
32
60
45
skupina A Review
7. kolo 17. 11. 2018
15:30
BK Český Brod
ŠSK Slaný
55
76
14
19
30
31
40
51
skupina A Review
8. kolo 18. 11. 2018
09:00
TJ AŠ Mladá Boleslav
ŠSK Slaný
57
85
14
24
30
45
41
65
skupina A Review
9. kolo 2. 12. 2018
14:00
BK Kralupy junior
ŠSK Slaný
74
70
18
19
39
37
53
57
skupina A Review
11. kolo 15. 12. 2018
13:00
Sokol Písek Sršni B
ŠSK Slaný
54
88
16
27
26
47
39
73
skupina A Review
12. kolo 16. 12. 2018
11:00
SKB Strakonice
ŠSK Slaný
47
80
6
21
23
41
35
63
skupina A Review
13. kolo 12. 1. 2019
14:00
ŠSK Slaný
BC Benešov
95
38
28
7
52
15
73
21
skupina A Review
16. kolo 27. 1. 2019
11:00
BK R&J EBC Mělník
ŠSK Slaný
50
76
21
15
25
33
37
53
skupina A Review
17. kolo 9. 2. 2019
09:00
ŠSK Slaný
TJ AŠ Mladá Boleslav
108
44
23
10
54
23
84
32
skupina A Review
18. kolo 10. 2. 2019
10:00
ŠSK Slaný
BK Český Brod
81
62
18
10
40
26
64
43
skupina A Review
20. kolo 17. 2. 2019
10:00
ŠSK Slaný
BK Kralupy junior
56
50
9
14
21
23
43
36
skupina A Review
15. kolo 23. 2. 2019
12:00
BK Brandýs n. Labem
ŠSK Slaný
61
75
10
27
25
38
60
71
skupina A Review
1. kolo 16. 3. 2019
19:00
BK Český Brod
ŠSK Slaný
71
75
25
20
40
32
55
51
Skupina A 1-3 Review
2. kolo 23. 3. 2019
18:00
ŠSK Slaný
BK Kralupy junior
53
75
13
24
22
48
42
66
Skupina A 1-3 Review
2. kolo 24. 3. 2019
10:00
ŠSK Slaný
BK Český Brod
53
52
23
7
30
24
43
41
Skupina A 1-3 Review
3. kolo 7. 4. 2019
12:45
BK Kralupy junior
ŠSK Slaný
84
80
23
26
43
44
60
55
72
72
Skupina A 1-3 Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2018/19 nadregionální soutěž 2 30
2017/18 nadregionální soutěž 3 26
2016/17 nadregionální soutěž 3 16