AŠ Mladá Boleslav

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Trenér

od: 11. 7. 2018 do 11. 7. 2018
Jan Bušek
honzabusek@seznam.cz
731 704 915

Adresa

TJ Auto Škoda Mladá Boleslav, z.s.
U Stadiónu 1322
29301 Mladá Boleslav

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Jakub Kolín 2002 184 19 15 14.1 5.7 0.5 1.4/3.7 37.5 3.5
Viktor Močarnyj 2001 181 20 19 8.9 4.1 0.0 0.8/1.5 55.2 2.1
Simeon Trajkovski 2003 183 18 18 9.2 3.1 0.5 1.4/2.8 51.0 1.6
25 Vojtěch Matoušek 2004 185 17 11 13.3 5.6 0.2 1.5/3.7 39.0 1.9
Šimon Fanta 2005 188 16 7 12.7 4.6 0.9 1.0/2.1 46.7 0.6
Adam Križanec 2003 183 18 13 6.8 2.4 0.4 0.9/3.2 29.3 3.1
Tomáš Vrba 2001 194 20 15 4.1 1.9 0.0 0.3/1.1 25.0 2.1
Jakub Hornych 2003 178 18 9 6.7 3.0 0.0 0.7/1.4 46.2 1.7
1 Radoslav Stojka 2004 178 17 13 3.4 1.5 0.1 0.2/0.8 27.3 2.6
52 Jakub Korda 2003 201 18 14 2.1 0.9 0.1 0.1/0.1 50.0 0.6
23 Michal Matoušek 2004 180 17 5 5.8 2.6 0.0 0.6/1.8 33.3 1.2
Daniel Poláček 2003 163 18 10 2.0 0.7 0.1 0.3/0.7 42.9 0.6
Marek Fiala 2004 177 17 2 7.0 2.0 0.5 1.5/3.0 50.0 0.5
Lumír Žáček 2004 188 17 3 3.7 1.7 0.0 0.3/1.0 33.3 0.0
33 Ondřej Balicz 2005 192 16 1 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Jan Sodomka 2003 165 18 14 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0 0.4
Jáchym Šípek 2004 191 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Václav Liška 2002 183 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Martin Kunst 2003 178 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Miroslav Pohl 2003 179 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Matyáš Janoušek 2002 208 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Petr Podzimek 2002 189 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Lukáš Voříšek 2001 178 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Vojtěch Lukeš 2004 182 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
44 Radek Bednář 2004 202 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
17449 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 6. 4. 2019 Sokol Písek Sršni B 63:71 23 4 13/9 59.1% 15
17448 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 24. 3. 2019 Sokol Písek Sršni B 67:47 28 1 8/18 30.8% 21
17447 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 23. 3. 2019 BK Brandýs n. Labem 58:96 20 3 9/22 29% 17
17446 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 17. 3. 2019 BK Brandýs n. Labem 90:52 22 1 5/11 31.3% 12
17232 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 24. 2. 2019 Sokol Písek Sršni B 57:29 21 4 3/5 37.5% 15
17229 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 23. 2. 2019 SKB Strakonice 65:89 24 5 2/6 25% 10
17226 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 10. 2. 2019 BK Kralupy junior 76:59 23 1 10/10 50% 14
17222 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 9. 2. 2019 ŠSK Slaný 108:44 18 1 5/8 38.5% 14
17216 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 27. 1. 2019 BK Český Brod 77:58 24 1 7/10 41.2% 15
17211 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 13. 1. 2019 BK Brandýs n. Labem 50:64 18 4 2/8 20% 12
17208 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 12. 1. 2019 BK R&J EBC Mělník 54:33 23 1 5/13 27.8% 6
17203 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 16. 12. 2018 BC Benešov 82:74 29 3 7/10 41.2% 19
17197 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 2. 12. 2018 SKB Strakonice 65:75 34 0 7/6 53.8% 16
17193 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 1. 12. 2018 Sokol Písek Sršni B 75:81 31 2 13/17 43.3% 19
17190 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 18. 11. 2018 ŠSK Slaný 57:85 25 0 7/2 77.8% 18
17186 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 17. 11. 2018 BK Kralupy junior 61:72 26 1 6/9 40% 23
17177 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 3. 11. 2018 BK Český Brod 63:78 25 2 7/10 41.2% 20
17176 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 21. 10. 2018 BK R&J EBC Mělník 52:60 25 0 10/9 52.6% 21
17172 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 20. 10. 2018 BK Brandýs n. Labem 90:64 22 4 8/17 32% 18
17164 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 6. 10. 2018 BC Benešov 78:64 36 0 6/11 35.3% 15
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 6. 10. 2018
14:00
TJ AŠ Mladá Boleslav
BC Benešov
78
64
15
12
29
27
49
53
skupina A Review
3. kolo 20. 10. 2018
14:00
BK Brandýs n. Labem
TJ AŠ Mladá Boleslav
90
64
31
18
50
27
72
50
skupina A Review
4. kolo 21. 10. 2018
11:00
BK R&J EBC Mělník
TJ AŠ Mladá Boleslav
52
60
10
10
22
33
40
47
skupina A Review
5. kolo 3. 11. 2018
11:00
TJ AŠ Mladá Boleslav
BK Český Brod
63
78
9
16
22
36
41
57
skupina A Review
7. kolo 17. 11. 2018
09:30
TJ AŠ Mladá Boleslav
BK Kralupy junior
61
72
16
11
34
37
44
50
skupina A Review
8. kolo 18. 11. 2018
09:00
TJ AŠ Mladá Boleslav
ŠSK Slaný
57
85
14
24
30
45
41
65
skupina A Review
9. kolo 1. 12. 2018
14:00
Sokol Písek Sršni B
TJ AŠ Mladá Boleslav
75
81
11
17
29
33
46
53
71
71
skupina A Review
10. kolo 2. 12. 2018
09:00
SKB Strakonice
TJ AŠ Mladá Boleslav
65
75
21
22
34
40
54
55
skupina A Review
12. kolo 16. 12. 2018
15:00
BC Benešov
TJ AŠ Mladá Boleslav
82
74
20
19
39
38
58
52
skupina A Review
13. kolo 12. 1. 2019
11:00
TJ AŠ Mladá Boleslav
BK R&J EBC Mělník
54
33
8
6
19
17
37
23
skupina A Review
14. kolo 13. 1. 2019
08:30
TJ AŠ Mladá Boleslav
BK Brandýs n. Labem
50
64
15
18
30
27
43
44
skupina A Review
16. kolo 27. 1. 2019
09:00
BK Český Brod
TJ AŠ Mladá Boleslav
77
58
31
9
57
20
71
37
skupina A Review
17. kolo 9. 2. 2019
09:00
ŠSK Slaný
TJ AŠ Mladá Boleslav
108
44
23
10
54
23
84
32
skupina A Review
18. kolo 10. 2. 2019
12:00
BK Kralupy junior
TJ AŠ Mladá Boleslav
76
59
20
18
40
29
58
43
skupina A Review
19. kolo 23. 2. 2019
10:00
TJ AŠ Mladá Boleslav
SKB Strakonice
65
89
17
19
34
31
39
64
skupina A Review
20. kolo 24. 2. 2019
08:45
TJ AŠ Mladá Boleslav
Sokol Písek Sršni B
57
29
12
8
33
15
48
25
skupina A Review
1. kolo 17. 3. 2019
11:00
BK Brandýs n. Labem
TJ AŠ Mladá Boleslav
90
52
24
10
40
25
63
39
Skupina A 4-6 Review
2. kolo 23. 3. 2019
14:00
TJ AŠ Mladá Boleslav
BK Brandýs n. Labem
58
96
18
23
29
48
46
68
Skupina A 4-6 Review
2. kolo 24. 3. 2019
10:00
TJ AŠ Mladá Boleslav
Sokol Písek Sršni B
67
47
9
8
32
23
53
36
Skupina A 4-6 Review
3. kolo 6. 4. 2019
13:00
Sokol Písek Sršni B
TJ AŠ Mladá Boleslav
63
71
14
16
32
40
47
48
Skupina A 4-6 Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2019/20 nadregionální soutěž 10 16
2018/19 nadregionální soutěž 7 22
2017/18 nadregionální soutěž 7 12