Sokol Písek Sršni B

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Trenér

od: 11. 7. 2018 do 26. 8. 2018
Radek Duda
dudaradek93@gmail.com

Asistent trenéra

od: 16. 8. 2018
Jan Čech
cechy.7@seznam.cz
774 082 406

Asistent trenéra

od: 16. 8. 2018
Aleš Kyrián
srsnipisek.org@seznam.cz
725 800 569

Adresa

Tělocvičná jednota Sokol Písek
SH Tylova ulice
39701 Písek

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Jan Voith 2003 180 18 20 15.6 4.2 1.9 1.6/3.8 42.7 3.2
Matěj Ouředník 2003 151 18 19 12.6 3.5 1.3 1.8/4.2 43.0 3.4
Filip Arnican 2003 180 18 18 7.3 3.3 0.1 0.4/0.8 46.7 1.9
Martin Drdel 2002 160 19 5 17.2 6.2 0.8 2.4/5.4 44.4 2.8
Filip Kopenec 2003 150 18 18 4.5 1.6 0.1 0.9/1.7 54.8 1.9
Šimon Marek 2004 152 17 8 7.1 2.9 0.0 1.4/2.3 61.1 1.8
Filip Janovský 2004 148 17 10 5.4 2.3 0.2 0.2/0.2 100.0 2.6
Tomáš Polánek 2004 195 17 7 7.4 3.4 0.0 0.6/2.3 25.0 2.4
Adam Polánek 2004 150 17 8 4.1 1.1 0.4 0.9/2.0 43.8 2.5
Jakub Forejt 2003 162 18 2 9.5 4.5 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
Tomáš Maleček 2004 148 17 8 2.0 0.8 0.0 0.5/1.0 50.0 1.8
Josef Sedláček 2003 165 18 1 12.0 2.0 2.0 2.0/2.0 100.0 2.0
David Šálek 2002 150 19 1 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Matěj Koc 2001 187 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Samuel Podlaha 2004 151 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Václav Kinský 2001 187 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tomáš Hladík 2001 194 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
17450 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 7. 4. 2019 BK Brandýs n. Labem 78:56 26 7 5/3 62.5% 15
17449 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 6. 4. 2019 TJ AŠ Mladá Boleslav 63:71 25 2 7/11 38.9% 22
17448 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 24. 3. 2019 TJ AŠ Mladá Boleslav 67:47 12 4 11/12 47.8% 19
17445 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 16. 3. 2019 BK Brandýs n. Labem 71:65 26 2 7/11 38.9% 18
17232 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 24. 2. 2019 TJ AŠ Mladá Boleslav 57:29 6 2 11/7 61.1% 9
17228 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 23. 2. 2019 BK Český Brod 92:57 17 5 8/7 53.3% 21
17224 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 10. 2. 2019 BK Brandýs n. Labem 75:71 26 4 11/8 57.9% 10
17221 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 9. 2. 2019 BK R&J EBC Mělník 62:40 16 6 12/12 50% 12
17219 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 27. 1. 2019 BC Benešov 57:69 18 8 9/8 52.9% 19
17209 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 10. 1. 2019 SKB Strakonice 92:32 11 2 4/10 28.6% 19
17204 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 16. 12. 2018 BK Kralupy junior 40:56 17 1 3/3 50% 21
17201 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 15. 12. 2018 ŠSK Slaný 54:88 22 1 7/11 38.9% 20
17196 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 2. 12. 2018 BK Český Brod 41:79 17 0 7/7 50% 14
17193 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 1. 12. 2018 TJ AŠ Mladá Boleslav 75:81 28 5 4/15 21.1% 25
17189 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 18. 11. 2018 BK R&J EBC Mělník 56:72 22 5 13/11 54.2% 7
17184 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 17. 11. 2018 BK Brandýs n. Labem 91:60 22 4 4/8 33.3% 15
17180 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 3. 11. 2018 BC Benešov 77:57 23 8 7/7 50% 21
17170 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 18. 10. 2018 SKB Strakonice 96:74 34 8 4/16 20% 27
17169 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 7. 10. 2018 ŠSK Slaný 70:77 34 1 6/9 40% 12
17165 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 6. 10. 2018 BK Kralupy junior 58:50 6 3 4/0 100% 13
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 6. 10. 2018
17:00
BK Kralupy junior
Sokol Písek Sršni B
58
50
13
17
25
28
51
44
skupina A Review
2. kolo 7. 10. 2018
11:00
ŠSK Slaný
Sokol Písek Sršni B
70
77
17
28
41
43
57
61
skupina A Review
3. kolo 18. 10. 2018
17:50
Sokol Písek Sršni B
SKB Strakonice
96
74
38
17
57
41
77
59
skupina A Review
5. kolo 3. 11. 2018
11:00
Sokol Písek Sršni B
BC Benešov
77
57
17
24
36
36
53
44
skupina A Review
7. kolo 17. 11. 2018
15:30
BK Brandýs n. Labem
Sokol Písek Sršni B
91
60
26
31
43
43
75
52
skupina A Review
8. kolo 18. 11. 2018
11:00
BK R&J EBC Mělník
Sokol Písek Sršni B
56
72
13
25
32
42
42
56
skupina A Review
9. kolo 1. 12. 2018
14:00
Sokol Písek Sršni B
TJ AŠ Mladá Boleslav
75
81
11
17
29
33
46
53
71
71
skupina A Review
10. kolo 2. 12. 2018
09:00
Sokol Písek Sršni B
BK Český Brod
41
79
9
28
17
48
27
63
skupina A Review
11. kolo 15. 12. 2018
13:00
Sokol Písek Sršni B
ŠSK Slaný
54
88
16
27
26
47
39
73
skupina A Review
12. kolo 16. 12. 2018
10:00
Sokol Písek Sršni B
BK Kralupy junior
40
56
10
10
22
20
28
36
skupina A Review
14. kolo 10. 1. 2019
19:45
SKB Strakonice
Sokol Písek Sršni B
92
32
25
13
57
18
79
24
skupina A Review
16. kolo 27. 1. 2019
09:00
BC Benešov
Sokol Písek Sršni B
57
69
14
18
33
27
51
44
skupina A Review
17. kolo 9. 2. 2019
16:00
Sokol Písek Sršni B
BK R&J EBC Mělník
62
40
19
13
36
18
47
32
skupina A Review
18. kolo 10. 2. 2019
09:00
Sokol Písek Sršni B
BK Brandýs n. Labem
75
71
14
21
34
33
54
56
skupina A Review
19. kolo 23. 2. 2019
13:00
BK Český Brod
Sokol Písek Sršni B
92
57
32
8
55
24
70
47
skupina A Review
20. kolo 24. 2. 2019
08:45
TJ AŠ Mladá Boleslav
Sokol Písek Sršni B
57
29
12
8
33
15
48
25
skupina A Review
1. kolo 16. 3. 2019
13:00
BK Brandýs n. Labem
Sokol Písek Sršni B
71
65
18
19
39
37
61
49
Skupina A 4-6 Review
2. kolo 24. 3. 2019
10:00
TJ AŠ Mladá Boleslav
Sokol Písek Sršni B
67
47
9
8
32
23
53
36
Skupina A 4-6 Review
3. kolo 6. 4. 2019
13:00
Sokol Písek Sršni B
TJ AŠ Mladá Boleslav
63
71
14
16
32
40
47
48
Skupina A 4-6 Review
3. kolo 7. 4. 2019
14:00
Sokol Písek Sršni B
BK Brandýs n. Labem
78
56
21
17
38
30
56
43
Skupina A 4-6 Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2018/19 nadregionální soutěž 6 23