Tomáš Hladík

Národnost
CZE
Ročník narození
2001 - 20 let
Výška
194 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
128
Procento vítězství
74.2%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2012/13 starší minižáci U13 - MČR skupina A Sršni Písek 3 2.7 1.0 0.3 25.0 0 0.0 0.3/1 33.3 0.3 -0.7
2012/13 starší minižáci U13 - MČR o pořadí Sršni Písek 2 0.5 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -1.0
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina A Sršni Sokol Písek 7 - 3.3 1.4 0.0 0 0.0 0.4/1.3 33.3 - -
2013/14 mladší žáci U14 - extraliga sk. A Sršni Sokol Písek 3 - 0.7 0.3 0.0 0 0.0 0/0.3 0.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR sk. B Sršni Sokol Písek 3 5.0 0.7 0.3 100.0 0 0.0 0/0 0.0 - 1.0
2013/14 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR o 1.-4. místo Sršni Sokol Písek 2 0.5 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2013/14 starší minižáci U13 - předkolo A Sršni Písek 3 - 3.0 1.3 0.0 0 0.0 0.3/3 11.1 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Mistrovství ČR sk. A Sršni Písek 3 16.0 6.3 3 52.9 0 0.0 0.3/1.3 25.0 3.3 8.0
2013/14 starší minižáci U13 - Mistrovství ČR o 5.-8. místo Sršni Písek 2 16.0 5.0 2.5 50.0 0 0.0 0/2.5 0.0 2.5 3.5
2014/15 žáci U15 - extraliga Sokol Písek 5 - 2.2 1 0.0 0 0.0 0.2/0.4 50.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - extraliga sk. A Sokol Písek 7 - 8.7 3.9 0.0 0 0.0 1/3.7 26.9 - -
2014/15 mladší žáci U14 - play-off Sokol Písek 3 - 4.7 1.7 0.0 0 0.0 1.3/2.7 50.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - MČR - skupina A Sokol Písek 3 21.3 9.7 4 42.9 0 0.0 1.7/5 33.3 2.7 5.0
2014/15 mladší žáci U14 - MČR o 1.- 4. místo Sokol Písek 2 23.0 2.5 1 18.2 0 0.0 0.5/1 50.0 3.0 4.5
2014/15 žáci U15 - MČR -skupina A Sokol Písek 3 4.0 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 0.7 -
2014/15 žáci U15 - MČR o 1.- 4. místo Sokol Písek 2 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2015/16 kadeti U17 - základní část Sokol Písek 1 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 -1.0
2015/16 žáci U15 - základní skupina B Sokol Písek 12 - 8.8 3.6 /3.6 100.0 0 0.0 1.6/2.8 55.9 2.2 5.3
2015/16 žáci U15 - extraliga Sokol Písek 14 - 5.6 2.6 /2.6 100.0 0 0.0 0.3/1.4 21.1 2.6 1.9
2015/16 žáci U15 - MČR skupina A Sokol Písek 3 14.3 2.7 1 /3 33.3 0 0.0 0.7/1.3 50.0 2.0 2.0
2015/16 žáci U15 - MČR o 1.-4. místo Sokol Písek 2 18.5 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 4.5 -1.0
2016/17 kadeti U17 - základní část Sokol Písek 11 5.3 0.5 0.3 /0.5 60.0 0 0.0 0/0.2 0.0 0.2 1.1
2016/17 kadeti U17 - play-out A Tigers Č. Budějovice 2 - 12.5 3.5 0.0 0.5 0.0 4/7 57.1 - -
2016/17 kadeti U17 - play-off Sokol Písek 1 8.0 0.0 0 /1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 -2.0
2017/18 kadeti U17 - 2. kolo Tigers Č. Budějovice 2 - 4.5 1.5 0.0 0 0.0 1.5/2 75.0 - -
2017/18 junioři U19 - základní část Sokol Písek 1 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 kadeti U17 - základní část Sokol Písek 10 8.8 2.3 0.7 /1.3 53.8 0 0.0 0.9/1.1 81.8 1.3 3.0
2017/18 kadeti U17 - play-out A Tigers Č. Budějovice 1 - 14.0 3 0.0 2 0.0 2/4 50.0 - -
2017/18 kadeti U17 - play-off Sokol Písek 3 13.0 0.0 0 /1.7 0.0 0 0.0 0/0 0.0 2.0 -1.0
2017/18 kadeti U17 - Mistrovství ČR Sokol Písek 2 0.5 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 0.5 -0.5
2018/19 muži - skupina A Sokol Písek B 1 - 3.0 0 0.0 1 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 junioři U19 - základní část Sokol Písek 2 10.5 2.0 1 /2 50.0 0 0.0 0/0 0.0 1.5 3.0
2019/20 muži - skupina A Sokol Písek B 5 - 0.8 0.4 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník Sokol Písek 2 - 1.0 0.5 /0.5 100.0 0 0.0 0/1 0.0 0.5 -0.5
Průměr za kariéru 16.0 4.1 3.7 1.5 98.3 0.0 0.0 0.6/1.4 88.0 1.5 1.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 4 BK Snakes Ostrava 16. 4. 2015 2014/15
2B body 9 BK Pelhřimov 15. 11. 2015 2015/16
3B body 2 Sokol Vyšehrad 14. 4. 2018 2017/18
Obranné doskoky 3 BCM Orli Prostějov 19. 3. 2017 2016/17
Útočné doskoky 4 Slavoj Litoměřice 5. 5. 2016 2015/16
Doskoky celkem 4 Slavoj Litoměřice 5. 5. 2016 2015/16
Body 22 BK Pelhřimov 15. 11. 2015 2015/16
Užitečnost 19 BK Pelhřimov 15. 11. 2015 2015/16
Asistence 4 USK 20. 1. 2019 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Pelhřimov 2 0:00 19.5 8.0 100.0 0.0 0.0 3.5/5.0 70.0 1.5
BA Sparta Praha 2 0:00 10.5 5.0 0.0 0.0 0.0 0.5/4.0 12.5 3.0
Slavoj Litoměřice 4 3:50 5.0 2.0 114.3 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.3
R&J EBC Mělník 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 1.0
BK Klatovy 1 0:00 17.0 5.0 0.0 1.0 0.0 4.0/8.0 50.0 3.0
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 8.0 4.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 14.0 3.0 0.0 2.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
BSK Modřany - Jižní supi 1 0:00 14.0 7.0 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
BK Loko Plzeň 2 15:23 7.0 1.5 60.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 3.0
Synthesia Pardubice 3 1:46 4.3 1.3 57.1 0.0 0.0 1.7/2.7 62.5 1.3
BK Snakes Ostrava 2 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 1.0
TOROLA Snakes Ostrava 3 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.7
Sokol Pražský 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/4.0 12.5 4.0
BA Sparta 1 0:00 11.0 5.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
USK Praha 4 0:00 2.8 1.0 0.0 0.0 0.0 0.8/1.3 60.0 1.3
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 2.0
BC Vysočina 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.5
BSK - Jižní Supi 1 0:00 8.0 2.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 1.0
BK Klatovy 1 0:00 7.0 2.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 2.0
BK Žďár n. S. 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
USK Praha 4 4:37 1.5 0.8 100.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 3.0
BCM Orli Prostějov 2 9:54 3.0 1.5 60.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 -
Synthesia Pardubice 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Slavoj Litoměřice 4 6:49 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Pražský 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Klatovy 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 1 15:31 4.0 2.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Pražský 2 0:00 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
Slavoj BK Litoměřice B 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
NH Ostrava 2 11:12 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Královští Sokoli 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Snakes Ostrava 4 2:18 0.5 0.3 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Jiskra Domažlice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Levharti Chomutov 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Loko Plzeň 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SAM Brno 1 6:49 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol pražský 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Synthesia Pardubice 2 7:13 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Pražský 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 4 0:58 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
CBU 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -