Václav Kinský

Národnost
CZE
Ročník narození
2001 - 20 let
Výška
187 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
162
Procento vítězství
73.5%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2012/13 starší minižáci U13 - předkolo C Sršni Písek 3 - 0.7 0.3 0 0/0 0.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina A Sršni Sokol Písek 5 - 4.0 2 0 0/0.2 0.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - extraliga sk. A Sršni Sokol Písek 3 - 0.7 0.3 0 0/0 0.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - play-off Sršni Sokol Písek 3 - 0.0 0 0 0/0.7 0.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR sk. B Sršni Sokol Písek 3 6.7 0.7 0.3 0 0/0 0.0 0.3 -1.3
2013/14 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR o 1.-4. místo Sršni Sokol Písek 2 1.5 0.0 0 0 0/0 0.0 0.5 -1.0
2013/14 starší minižáci U13 - předkolo A Sršni Písek 3 - 6.0 2.3 0 1.3/2 66.7 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Mistrovství ČR sk. A Sršni Písek 3 16.0 5.7 1.7 0.3 1.3/2 66.7 2.3 4.7
2013/14 starší minižáci U13 - Mistrovství ČR o 5.-8. místo Sršni Písek 2 16.0 5.5 1.5 0 2.5/3 83.3 2.0 5.5
2014/15 žáci U15 - skupina A Sokol Písek 10 - 2.9 1.4 0 0.1/0.5 20.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina B Sokol Písek 12 - 12.0 5.5 0.2 0.5/1 50.0 - -
2014/15 žáci U15 - extraliga Sokol Písek 5 - 0.4 0.2 0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - extraliga sk. A Sokol Písek 5 - 9.2 3.2 0.2 2.2/4.8 45.8 - -
2014/15 mladší žáci U14 - play-off Sokol Písek 3 - 13.0 6 0 1/1.3 75.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - MČR - skupina A Sokol Písek 3 23.0 11.0 4.7 0 1.7/3 55.6 2.3 5.0
2014/15 mladší žáci U14 - MČR o 1.- 4. místo Sokol Písek 2 11.0 2.0 0.5 0 1/1.5 66.7 1.0 4.5
2015/16 kadeti U17 - základní část Sokol Písek 1 - 9.0 1 /1 2 1/2 50.0 2.0 6.0
2015/16 žáci U15 - základní skupina B Sokol Písek 14 - 6.1 2.6 /2.6 0.1 0.6/1.4 45.0 2.1 3.2
2015/16 žáci U15 - extraliga Sokol Písek 16 - 6.7 2.1 /2.1 0.5 0.9/1.2 78.9 3.2 3.3
2015/16 žáci U15 - MČR skupina A Sokol Písek 3 11.3 4.0 1.3 /4.7 0.3 0.3/0.7 50.0 0.3 0.7
2015/16 žáci U15 - MČR o 1.-4. místo Sokol Písek 2 0.5 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2016/17 kadeti U17 - základní část Sokol Písek 4 2.0 1.5 0 /0.3 0.5 0/0 0.0 - 1.0
2016/17 kadeti U17 - play-off Sokol Písek 1 8.0 3.0 0 /0 1 0/0 0.0 - 2.0
2017/18 junioři U19 - základní část Sokol Písek 7 8.4 2.6 0 /0.3 0.9 0/0 0.0 1.0 1.3
2017/18 kadeti U17 - základní část Sokol Písek 17 9.9 2.9 0.4 /0.8 0.7 0.1/0.1 100.0 0.8 1.0
2017/18 kadeti U17 - play-off Sokol Písek 3 8.0 1.3 0 /0.7 0.3 0.3/0.7 50.0 - -1.3
2017/18 kadeti U17 - Mistrovství ČR Sokol Písek 2 0.5 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2019/20 muži - skupina A Sokol Písek B 8 - 1.1 0.3 0.1 0.3/0.3 100.0 - -
2019/20 muži - základní část Sokol Písek C 6 - 6.8 1.7 1 0.5/0.7 75.0 - -
2020/21 muži - skupina A Sokol Písek B 1 - 3.0 0 1 0/0 0.0 - -
2020/21 muži - základní část Sokol Písek C 2 - 8.0 0.5 2 1/2.5 40.0 - -
2021/22 muži - skupina A Sokol Písek B 5 - 0.8 0 0.2 0.2/0.4 50.0 - -
2021/22 muži - Základní část Sokol Písek C 3 - 4.7 1.3 0.7 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 18.0 3.1 4.6 1.6 0.3 0.5/0.9 129.9 1.4 1.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 1 Jiskra Domažlice 10. 10. 2021
2B body 3 TB Č. Budějovice C 13. 11. 2021
3B body 2 TB Č. Budějovice C 13. 11. 2021
Body 12 TB Č. Budějovice C 13. 11. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 BK Snakes Ostrava 16. 4. 2015 2014/15
2B body 13 Tigers Č. Budějovice 4. 11. 2014 2014/15
3B body 4 USK 4. 2. 2018 2017/18
Obranné doskoky 5 USK 4. 2. 2018 2017/18
Útočné doskoky 2 Slavoj Litoměřice 5. 5. 2016 2015/16
Doskoky celkem 6 Slavoj Litoměřice 5. 5. 2016 2015/16
Body 29 Tigers Č. Budějovice 4. 11. 2014 2014/15
Užitečnost 16 BA Sparta 11. 12. 2015 2015/16
Asistence 3 Kondoři Liberec 15. 4. 2018 2017/18
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
25. 9. 2021 Základní část Lions J. Hradec 0 0 0 0/0 0
9. 10. 2021 skupina A BK Klatovy 0 0 0 0/0 0
10. 10. 2021 skupina A Jiskra Domažlice 1 0 0 1/2 50.0
22. 10. 2021 Základní část Legends Č. Budějovice 2 1 0 0/0 0
24. 10. 2021 skupina A Wolves Radotín 0 0 0 0/0 0
13. 11. 2021 Základní část TB Č. Budějovice C 12 3 2 0/0 0
27. 11. 2021 skupina A Slavoj BK Litoměřice B 3 0 1 0/0 0
28. 11. 2021 skupina A Sokol Kbely 0 0 0 0/0 0
Celkem 8 18 4 3 1/2 50.0
Průměr 8 2.3 0.5 0.4 0.1/0.3 50.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BA Sparta 3 0:00 13.3 6.7 133.3 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Sokol Vyšehrad 4 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 2.0
BA Sparta Praha 3 0:00 11.0 4.3 0.0 0.0 0.0 2.3/4.0 58.3 1.3
BK Klatovy 2 0:00 14.5 6.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
TB Č. Budějovice C 3 0:00 8.7 2.3 0.0 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
Sokol Pražský 4 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.5
Jižní Supi 2 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 2.5
Legends Č. Budějovice 3 0:00 6.7 0.7 0.0 1.3 0.0 1.3/2.3 57.1 1.7
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 9.5 4.0 100.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.5
Lokomotiva Plzeň 3 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
BK Pelhřimov 4 0:00 4.5 1.3 125.0 0.3 100.0 1.3/1.8 71.4 1.3
BK Snakes Ostrava 2 0:00 8.5 3.0 0.0 0.0 0.0 2.5/3.5 71.4 1.5
BSK Modřany - Jižní supi 2 0:00 8.5 2.0 100.0 1.0 100.0 1.5/2.0 75.0 2.5
Lions J. Hradec 3 0:00 5.3 1.0 0.0 1.0 0.0 0.3/0.7 50.0 0.7
USK Praha 5 0:10 2.8 0.8 133.3 0.4 100.0 0.0/0.0 0.0 2.4
TOROLA Snakes Ostrava 2 0:00 6.5 2.0 100.0 0.5 100.0 1.0/1.0 100.0 3.0
Synthesia Pardubice 4 0:55 3.0 1.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 1.0
USK 1 20:39 12.0 0.0 0.0 4.0 44.4 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavoj Litoměřice 3 7:05 3.7 1.0 30.0 0.3 25.0 0.7/1.3 50.0 2.3
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.5 0.0 0.5/2.5 20.0 1.0
NH Ostrava 2 13:29 5.0 0.5 100.0 1.0 28.6 1.0/1.0 100.0 -
Synthesia Pardubice 1 13:03 9.0 0.0 0.0 3.0 60.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 4 0:00 2.3 0.3 100.0 0.5 100.0 0.3/0.5 50.0 0.5
BK Žďár n. S. 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Kladno 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
BK Loko Plzeň 4 7:20 2.0 0.3 20.0 0.5 16.7 0.0/0.0 0.0 1.3
Snakes Ostrava 4 5:01 2.0 0.3 100.0 0.5 33.3 0.0/0.0 0.0 -
BK Pelhřimov 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Pří 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Slavoj Litoměřice 2 5:40 3.0 0.0 0.0 1.0 40.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol Pražský 2 0:00 2.5 0.5 100.0 0.0 0.0 1.5/1.5 100.0 3.0
USK Praha 4 0:00 1.3 0.3 0.0 0.0 0.0 0.8/1.8 42.9 2.0
BCM Orli Prostějov 2 15:34 2.5 0.5 50.0 0.5 14.3 0.0/0.0 0.0 1.0
Synthesia Pardubice 4 0:00 1.0 0.3 0.0 0.0 0.0 0.5/1.3 40.0 1.5
Slavoj BK Litoměřice B 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sluneta USK Ústí n.L. 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Žižkov 2 0:00 1.5 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
SAM Brno 2 15:08 1.0 0.5 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
KT 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Královští Sokoli 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Spartak Kaplice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Pražský 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Jiskra Domažlice 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Sokol Pražský 1 2:01 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Levharti Chomutov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Wolves Radotín 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavoj Litoměřice 1 7:13 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Klatovy 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Snakes Ostrava 1 4:46 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BCM Orli Prostějov 1 12:13 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Kbely 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0