BK Brandýs n. L.

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Nadregionální soutěž | Kvalifikace o ligu

Základní informace

Organizační pracovník

od: 12. 7. 2017
Kateřina Procházková
kochny@seznam.cz
732 600 969

Trenér

od: 10. 5. 2018
Milan Tomášek
mila.tomasek@seznam.cz
734 386 973

1. asistent trenéra

od: 10. 5. 2018
Jiří Kratochvíl
jirkakratochvil6@gmail.com
725 536 175

Adresa

BK Brandýs n.L., z.s.
Pražská 80
25001 Brandýs nad Labem

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Michal Pěkný 2003 184 18
Lukáš Najman 2003 194 18
Petr Koželuh 2002 180 19
Šimon Kolář 2003 176 18
Václav Borl 2004 150 17
Miroslav Mašek 2002 171 19
Jonáš Janota 2005 186 16
Tomáš Mareček 2002 168 19
Aleš Kejmar 2003 170 18
Oliver Sasín 2002 176 19
Vojtěch Beneš 2004 156 17
Marek Mašek 2003 0 18
Václav Vávra 2002 182 19
Filip Kubánek 2003 183 18
Lukáš Kejmar 2004 148 17
Vojtěch Jurka 2003 165 18
Adam Žiško 2004 176 17
Tomáš Páral 2003 0 18
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
17450 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 7. 4. 2019 Sokol Písek Sršni B 78:56 15 5 11/9 55% 5
17447 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 23. 3. 2019 TJ AŠ Mladá Boleslav 58:96 36 5 9/12 42.9% 22
17446 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 17. 3. 2019 TJ AŠ Mladá Boleslav 90:52 33 6 6/0 100% 15
17445 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 16. 3. 2019 Sokol Písek Sršni B 71:65 28 2 9/7 56.3% 14
17217 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 8. 3. 2019 BK Kralupy junior 56:87 25 1 3/5 37.5% 15
17234 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 24. 2. 2019 BC Benešov 122:46 49 7 3/6 33.3% 17
17214 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 23. 2. 2019 ŠSK Slaný 61:75 18 6 7/7 50% 16
17224 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 10. 2. 2019 Sokol Písek Sršni B 75:71 24 6 5/5 50% 16
17220 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 9. 2. 2019 SKB Strakonice 74:48 14 4 8/6 57.1% 10
17211 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 13. 1. 2019 TJ AŠ Mladá Boleslav 50:64 22 4 8/6 57.1% 12
17207 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 12. 1. 2019 BK Český Brod 87:69 16 10 7/5 58.3% 13
17202 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 16. 12. 2018 BK R&J EBC Mělník 77:81 22 6 19/10 65.5% 22
17195 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 1. 12. 2018 BC Benešov 58:93 30 7 12/12 50% 15
17188 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 18. 11. 2018 SKB Strakonice 88:73 29 4 18/6 75% 21
17184 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 17. 11. 2018 Sokol Písek Sršni B 91:60 30 8 7/5 58.3% 14
17182 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 4. 11. 2018 ŠSK Slaný 90:58 20 3 9/10 47.4% 16
17178 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 3. 11. 2018 BK Kralupy junior 81:74 25 6 6/6 50% 23
17175 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 21. 10. 2018 BK Český Brod 51:72 17 4 5/5 50% 13
17172 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 20. 10. 2018 TJ AŠ Mladá Boleslav 90:64 29 7 11/6 64.7% 20
17163 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 6. 10. 2018 BK R&J EBC Mělník 89:41 32 4 13/11 54.2% 21
13 kvalifikace o ligu (kadeti U17) Hosté 19. 5. 2018 TJ Start Havířov 98:56 0 0 0/0 % 0
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 19. 5. 2018
10:00
TJ Start Havířov
BK Brandýs n. Labem
98
56
20
14
49
28
72
43
skupina C Review
1. kolo 19. 5. 2018
18:00
BK Brandýs n. Labem
SK Žabovřesky
51
115
6
31
20
53
82
37
skupina C Review
1. kolo 20. 5. 2018
09:00
BK Brandýs n. Labem
Sokol Žižkov C
83
19
25
6
49
10
71
14
skupina C Review
1. kolo 6. 10. 2018
13:00
BK Brandýs n. Labem
BK R&J EBC Mělník
89
41
21
3
39
15
66
28
skupina A Review
3. kolo 20. 10. 2018
14:00
BK Brandýs n. Labem
TJ AŠ Mladá Boleslav
90
64
31
18
50
27
72
50
skupina A Review
4. kolo 21. 10. 2018
09:00
BK Brandýs n. Labem
BK Český Brod
51
72
19
17
36
31
43
58
skupina A Review
5. kolo 3. 11. 2018
17:00
BK Kralupy junior
BK Brandýs n. Labem
81
74
15
15
33
33
59
55
skupina A Review
6. kolo 4. 11. 2018
10:00
ŠSK Slaný
BK Brandýs n. Labem
90
58
23
13
39
32
60
45
skupina A Review
7. kolo 17. 11. 2018
15:30
BK Brandýs n. Labem
Sokol Písek Sršni B
91
60
26
31
43
43
75
52
skupina A Review
8. kolo 18. 11. 2018
10:00
BK Brandýs n. Labem
SKB Strakonice
88
73
18
16
47
34
68
58
skupina A Review
9. kolo 1. 12. 2018
14:15
BC Benešov
BK Brandýs n. Labem
58
93
13
26
30
46
49
70
skupina A Review
12. kolo 16. 12. 2018
10:00
BK R&J EBC Mělník
BK Brandýs n. Labem
77
81
9
23
30
48
46
71
skupina A Review
13. kolo 12. 1. 2019
14:30
BK Český Brod
BK Brandýs n. Labem
87
69
23
6
44
26
68
45
skupina A Review
14. kolo 13. 1. 2019
08:30
TJ AŠ Mladá Boleslav
BK Brandýs n. Labem
50
64
15
18
30
27
43
44
skupina A Review
17. kolo 9. 2. 2019
15:00
SKB Strakonice
BK Brandýs n. Labem
74
48
14
14
31
27
57
38
skupina A Review
18. kolo 10. 2. 2019
09:00
Sokol Písek Sršni B
BK Brandýs n. Labem
75
71
14
21
34
33
54
56
skupina A Review
15. kolo 23. 2. 2019
12:00
BK Brandýs n. Labem
ŠSK Slaný
61
75
10
27
25
38
60
71
skupina A Review
20. kolo 24. 2. 2019
11:30
BK Brandýs n. Labem
BC Benešov
122
46
29
12
63
24
98
36
skupina A Review
16. kolo 8. 3. 2019
17:00
BK Brandýs n. Labem
BK Kralupy junior
56
87
14
19
22
41
39
61
skupina A Review
1. kolo 16. 3. 2019
13:00
BK Brandýs n. Labem
Sokol Písek Sršni B
71
65
18
19
39
37
61
49
Skupina A 4-6 Review
1. kolo 17. 3. 2019
11:00
BK Brandýs n. Labem
TJ AŠ Mladá Boleslav
90
52
24
10
40
25
63
39
Skupina A 4-6 Review
2. kolo 23. 3. 2019
14:00
TJ AŠ Mladá Boleslav
BK Brandýs n. Labem
58
96
18
23
29
48
46
68
Skupina A 4-6 Review
3. kolo 7. 4. 2019
14:00
Sokol Písek Sršni B
BK Brandýs n. Labem
78
56
21
17
38
30
56
43
Skupina A 4-6 Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2019/20 kvalifikace o ligu 1 6
2019/20 liga 8 17
2018/19 nadregionální soutěž 4 24
2018/19 kvalifikace o ligu 3 4
2017/18 nadregionální soutěž 6 24
2016/17 nadregionální soutěž 6 15
2016/17 kvalifikace o ligu 5 4