BK Loko Plzeň B

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 12. 7. 2017
Marek Kozel
kozel@tjloko-plzen.cz
377 444 827

Trenér

od: 2. 10. 2019
Štěpán Partyngl
stepapartyngl@gmail.com
739 154 628

1. asistent trenéra

od: 2. 10. 2019
Matěj Moulis
maty.moulis@gmail.com

Asistent trenéra

od: 2. 10. 2019
Zdeněk Zeman
zeman@bkloko-plzen.cz
607 167 752

Adresa

TJ Lokomotiva Plzeň z.s.
Úslavská 75
32600 Plzeň

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Jiří Lešák 2003 164 18 15 14.5 5.7 0.5 1.4/2.2 63.6 2.6
Michal Kastl 2003 170 18 12 15.9 1.9 3.8 0.8/1.1 76.9 2.4
Dominik Kreidl 2003 174 18 12 13.6 4.4 1.4 0.5/1.1 46.2 2.3
Petr Hladík 2003 177 18 12 7.3 3.3 0.1 0.6/1.2 50.0 3.0
Josef Gebert 2003 175 18 11 7.9 2.6 0.8 0.2/0.4 50.0 2.5
Ondřej Patejdl 2004 188 17 11 7.0 2.9 0.2 0.6/1.8 35.0 2.3
Marek Blahovec 2004 185 17 15 4.9 2.1 0.0 0.7/0.9 76.9 2.0
Matěj Kudrlička 2005 175 16 6 10.3 4.0 0.7 0.3/1.2 28.6 0.8
Jiří Skála 2003 185 18 14 4.0 1.5 0.0 1.0/2.0 50.0 1.9
Lukáš Zídek 2003 178 18 15 2.9 1.2 0.1 0.1/0.2 33.3 1.0
Tomáš Gabriel 2004 181 17 15 2.7 0.5 0.5 0.2/0.5 37.5 0.8
Jakub Kojzar 2004 200 17 3 9.0 4.3 0.0 0.3/1.0 33.3 2.7
Jakub Hasman 2005 169 16 8 2.9 0.8 0.1 1.0/1.3 80.0 0.9
Ondřej Sýkora 2003 179 18 14 1.6 0.6 0.1 0.2/0.7 30.0 1.1
Michal Uldrych 2003 180 18 2 9.5 3.5 0.5 1.0/2.0 50.0 0.5
Dominik Brož 2005 182 16 5 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Lukáš Suchan 2005 167 16 6 0.3 0.2 0.0 0.0/0.3 0.0 0.5
Marek Vůch 2003 190 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Zdeňek Kubovec 2004 157 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Zdeněk Kováč 2005 174 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jakub Kaiser 2005 168 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Adam Reithar 2005 170 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
17425 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 1. 3. 2020 Basketbal Jiskra Domažlice (MS) 78:60 26 7 5/1 83.3% 21
17422 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 29. 2. 2020 BK Přeštice 70:54 24 6 4/4 50% 15
17413 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 17. 2. 2020 BK Beroun 64:89 30 7 8/11 42.1% 11
17418 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 16. 2. 2020 BK Kladno 73:88 22 11 11/3 78.6% 14
17412 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 2. 2. 2020 Thermia Karlovy Vary 49:82 17 2 9/5 64.3% 26
17406 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 30. 1. 2020 BK Baník Most (MS) 100:77 41 6 0/2 0% 26
17401 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 19. 1. 2020 BA Tygři Louny B 43:81 20 10 11/8 57.9% 13
17394 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 15. 12. 2019 BK Mariánské Lázně 69:58 14 10 0/5 0% 19
17390 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 1. 12. 2019 BK Přeštice 58:57 19 4 7/4 63.6% 19
17386 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 30. 11. 2019 Basketbal Jiskra Domažlice (MS) 70:76 29 4 6/4 60% 21
17383 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 17. 11. 2019 BK Beroun 79:52 30 6 1/3 25% 22
17378 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 16. 11. 2019 BK Kladno 73:64 23 5 12/5 70.6% 29
17375 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 3. 11. 2019 BK Baník Most (MS) 49:86 33 5 5/4 55.6% 23
17372 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 2. 11. 2019 Thermia Karlovy Vary 74:48 16 4 4/8 33.3% 16
17362 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 19. 10. 2019 BA Tygři Louny B 98:50 42 1 11/15 42.3% 24
17355 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 5. 10. 2019 BK Mariánské Lázně 65:100 16 10 3/6 33.3% 13
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
5. kolo
-
BK Lokomotiva Plzeň B
BK Mariánské Lázně
Skupina A1 Preview
3. kolo
-
Thermia Karlovy Vary
BK Lokomotiva Plzeň B
Skupina A1 Preview
1. kolo
-
BK Lokomotiva Plzeň B
BK Kladno
Skupina A1 Preview
6. kolo
-
BK Lokomotiva Plzeň B
Thermia Karlovy Vary
Skupina A1 Preview
4. kolo
-
BK Mariánské Lázně
BK Lokomotiva Plzeň B
Skupina A1 Preview
2. kolo
-
BK Kladno
BK Lokomotiva Plzeň B
Skupina A1 Preview
1. kolo 5. 10. 2019
10:00
BK Lokomotiva Plzeň B
BK Mariánské Lázně
65
100
14
29
35
57
48
84
skupina A Review
3. kolo 19. 10. 2019
15:00
BK Lokomotiva Plzeň B
BA Tygři Louny B
98
50
22
10
49
28
75
39
skupina A Review
5. kolo 2. 11. 2019
16:00
Thermia Karlovy Vary
BK Lokomotiva Plzeň B
74
48
20
14
36
23
61
36
skupina A Review
6. kolo 3. 11. 2019
16:00
BK Baník Most (MS)
BK Lokomotiva Plzeň B
49
86
14
25
22
43
41
60
skupina A Review
7. kolo 16. 11. 2019
16:30
BK Lokomotiva Plzeň B
BK Kladno
73
64
20
14
34
29
54
40
skupina A Review
8. kolo 17. 11. 2019
09:00
BK Lokomotiva Plzeň B
BK Beroun
79
52
18
7
38
20
63
37
skupina A Review
9. kolo 30. 11. 2019
18:00
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
BK Lokomotiva Plzeň B
70
76
13
14
36
35
51
58
skupina A Review
10. kolo 1. 12. 2019
09:30
BK Přeštice
BK Lokomotiva Plzeň B
58
57
18
18
31
28
44
42
skupina A Review
12. kolo 15. 12. 2019
11:00
BK Mariánské Lázně
BK Lokomotiva Plzeň B
69
58
23
13
43
33
56
48
skupina A Review
14. kolo 19. 1. 2020
10:00
BA Tygři Louny B
BK Lokomotiva Plzeň B
43
81
13
14
21
38
36
55
skupina A Review
15. kolo 30. 1. 2020
18:00
BK Lokomotiva Plzeň B
BK Baník Most (MS)
100
77
24
23
52
41
74
58
skupina A Review
16. kolo 2. 2. 2020
10:00
BK Lokomotiva Plzeň B
Thermia Karlovy Vary
49
82
18
29
35
44
41
62
skupina A Review
18. kolo 16. 2. 2020
09:00
BK Kladno
BK Lokomotiva Plzeň B
73
88
25
16
43
37
65
63
skupina A Review
17. kolo 17. 2. 2020
18:30
BK Beroun
BK Lokomotiva Plzeň B
64
89
25
14
37
39
50
66
skupina A Review
19. kolo 29. 2. 2020
14:00
BK Lokomotiva Plzeň B
BK Přeštice
70
54
24
11
39
21
54
39
skupina A Review
20. kolo 1. 3. 2020
12:30
BK Lokomotiva Plzeň B
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
78
60
20
15
45
30
58
45
skupina A Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2019/20 nadregionální soutěž 3 27
2018/19 kvalifikace o ligu 4 3
2017/18 nadregionální soutěž 7 23
2016/17 nadregionální soutěž 1 17
2016/17 kvalifikace o ligu 4 5
2015/16 Oblastní přebor 5 9