Tygři Louny B

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 15. 7. 2019
Bc. Martin Jakeš
mj15@seznam.cz
603 144 802

1. asistent trenéra

od: 5. 8. 2019
Bc. Martin Jakeš
mj15@seznam.cz
603 144 802

Asistent trenéra

od: 22. 9. 2021 do 11. 10. 2021
Bc. Tomáš Peterka
irony@seznam.cz
604 277 628

Trenér

od: 11. 10. 2021
Bc. Tomáš Peterka
irony@seznam.cz
604 277 628

Asistent trenéra

od: 11. 10. 2021
Mgr. Jakub Hnátek
hnatpicek@post.cz
724 593 655

Adresa

Basket Academy Louny, z.s.
Karla Stanislava Sokola
440 01 Louny

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Jan Grunt 2005 177 16 2 11.0 3.0 1.5 0.5/3.0 16.7 3.0
Samuel Laksa 2005 0 16 2 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Daniel Ransdorf 2006 0 15 2 5.0 1.5 0.5 0.5/2.0 25.0 1.0
David Srbek 2006 0 15 2 2.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
Martin Plešinger 2005 175 16 1 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Dominik Hrynčuk 2006 0 15 2 1.5 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
Filip Vopinka 2005 0 16 2 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
David Polcar 2007 14 2 0.5 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.0
Lukáš Bouda 2006 145 15 2 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.5
Matěj Srbek 2006 0 15 2 0.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 1.5
Jakub Mrkvík 2007 14 2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Tomáš Hořejší 2006 0 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
David Beneš 2007 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Radim Vodenka 2007 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Martin Filippi 2007 0 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jáchym Titlbach 2005 163 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tomáš Vodenka 2007 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Nikola Chotěborský 2005 165 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Radek Pospíšil 2005 163 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
17423 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 9. 10. 2021 BK Jiskra Domažlice 15:83 3 2 3/11 21.4% 30
17419 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 28. 9. 2021 BK Sokolobv 111:47 20 2 1/9 10% 16
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 28. 9. 2021
12:00
BK Sokolov
BA Tygři Louny B
111
47
28
12
58
29
92
39
skupina A Review
2. kolo 9. 10. 2021
12:00
BA Tygři Louny B
BK Jiskra Domažlice
15
83
7
28
9
40
11
58
skupina A Review
3. kolo 11. 11. 2021
17:30
Kelti Nové Strašecí
BA Tygři Louny B
skupina A Preview
4. kolo 13. 11. 2021
00:00
BA Tygři Louny B
Thermia Karlovy Vary
skupina A Preview
8. kolo 17. 11. 2021
12:00
BA Tygři Louny B
BK Sokolov
skupina A Preview
5. kolo 27. 11. 2021
00:00
BK Beroun
BA Tygři Louny B
skupina A Preview
6. kolo 11. 12. 2021
00:00
BA Tygři Louny B
SKB Rokycany
skupina A Preview
7. kolo 8. 1. 2022
00:00
BA Grizzlies Plzeň B
BA Tygři Louny B
skupina A Preview
9. kolo 5. 2. 2022
00:00
BK Jiskra Domažlice
BA Tygři Louny B
skupina A Preview
10. kolo 19. 2. 2022
00:00
BA Tygři Louny B
Kelti Nové Strašecí
skupina A Preview
11. kolo 12. 3. 2022
00:00
Thermia Karlovy Vary
BA Tygři Louny B
skupina A Preview
12. kolo 26. 3. 2022
00:00
BA Tygři Louny B
BK Beroun
skupina A Preview
13. kolo 9. 4. 2022
00:00
SKB Rokycany
BA Tygři Louny B
skupina A Preview
14. kolo 30. 4. 2022
00:00
BA Tygři Louny B
BA Grizzlies Plzeň B
skupina A Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2019/20 nadregionální soutěž 8 18