Tygři JBC Brno C

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 15. 7. 2019
Jitka Olbortová
olbortka@volny.cz
608 813 030

Trenér

od: 12. 9. 2019
Jiří Hofírek
jiri.hofirek@centrum.cz
703 143 495

1. asistent trenéra

od: 8. 1. 2020
Petr Němec
nemecpetr6@seznam.cz

Asistent trenéra

od: 26. 9. 2019
Ing. Věra Kubínová
veraku@volny.cz
731 614 590

Adresa

Spolek TYGŘI JBC Brno
Vojtěcha Marka
664 43 Želešice

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Stanislav Sychra 2003 178 18
Šimon Krinke 2005 179 16
Patrik Němec 2005 195 16
Michal Slovák 2005 182 16
Adam Cejpek 2004 179 17
Khalidi Husein Al 2003 171 18
Matěj Hofman 2005 198 16
Erik Svoboda 2004 182 17
Dalibor Veselý 2004 183 17
Adam Vaník 2005 183 16
Aleš Málek 2008 0 13
František Sponar 2004 180 17
Vítězslav Raušer 2003 18
Jiří Janásek 2005 170 16
Antonín Tišnovský 2005 182 16
Josef Gale 2005 191 16
Štěpán Marek 2003 179 18
Viktor Málik 2004 0 17
André Chlubný 2005 195 16
Dan Vejr 2004 172 17
Matěj Rous 2003 193 18
Filip Lička 2003 0 18
Filip Nahodil 2004 17
Adam Cíleček 2004 182 17
David Peterka 2005 185 16
Patrik Damborský 2003 18
Jan Lízal 2003 160 18
Max Kočvara 2003 0 18
Štěpán Čechovský 2003 0 18
Jakub Sojka 2005 192 16
Martin Kocman 2003 190 18
Martin Cornejo 2004 168 17
Adam Fridrich 2003 167 18
Filip Hlaváč 2003 0 18
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
17323 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 30. 11. 2019 Sokol Šlapanice 53:93
17286 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 5. 10. 2019 Sokol Šlapanice 72:45
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
Turnaj 2 5. 10. 2019
08:30
Tygři JBC Brno C
Sokol Šlapanice
72
45
15
15
36
21
52
37
skupina D Review
Turnaj 2 5. 10. 2019
12:30
Tygři JBC Brno C
TJ Sokol Židlochovice
79
28
19
6
37
16
57
20
skupina D Review
Turnaj 6 19. 10. 2019
11:00
Tygři JBC Brno C
SK Žabovřesky
42
40
6
6
16
14
27
22
42
40
skupina D Review
Turnaj 6 19. 10. 2019
09:00
BK Vyškov
Tygři JBC Brno C
72
76
24
14
34
37
57
61
72
76
skupina D Review
Turnaj 9 3. 11. 2019
11:00
Tygři JBC Brno C
TJ Znojmo
76
48
23
10
44
20
62
39
76
48
skupina D Review
Turnaj 9 3. 11. 2019
09:00
TJ Lokomotiva Břeclav
Tygři JBC Brno C
28
81
9
21
13
38
22
61
28
81
skupina D Review
Turnaj 10 16. 11. 2019
11:00
TJ Třebíč
Tygři JBC Brno C
71
88
13
27
27
49
54
72
skupina D Review
Turnaj 10 16. 11. 2019
13:00
SK Renocar Podolí
Tygři JBC Brno C
72
59
28
17
35
32
47
44
skupina D Review
Turnaj 14 30. 11. 2019
11:00
Sokol Šlapanice
Tygři JBC Brno C
53
93
18
16
34
40
49
74
skupina D Review
Turnaj 14 30. 11. 2019
13:00
TJ Sokol Židlochovice
Tygři JBC Brno C
31
94
11
23
21
40
23
72
skupina D Review
Turnaj 18 15. 12. 2019
15:00
SK Žabovřesky
Tygři JBC Brno C
57
70
16
1
29
44
45
54
skupina D Review
Turnaj 18 15. 12. 2019
16:30
Tygři JBC Brno C
BK Vyškov
63
73
11
31
25
41
48
57
skupina D Review
Turnaj 21 4. 1. 2020
13:15
TJ Znojmo
Tygři JBC Brno C
73
56
18
8
39
23
57
41
skupina D Review
Turnaj 21 4. 1. 2020
11:15
TJ Lokomotiva Břeclav
Tygři JBC Brno C
66
97
14
31
35
49
51
75
skupina D Review
Turnaj 22 19. 1. 2020
17:30
Tygři JBC Brno C
SK Renocar Podolí
95
48
29
10
53
27
75
37
skupina D Review
Turnaj 22 19. 1. 2020
13:30
Tygři JBC Brno C
TJ Třebíč
79
101
18
14
29
39
55
64
skupina D Review
Turnaj 25 1. 3. 2020
11:00
Tygři JBC Brno C
TJ Znojmo
61
73
13
22
32
42
51
61
61
73
Skupina D o 1.-3. místo Review
Turnaj 25 1. 3. 2020
09:00
BK Vyškov
Tygři JBC Brno C
76
56
17
15
39
32
55
43
76
56
Skupina D o 1.-3. místo Review
Turnaj 28 8. 3. 2020
13:00
TJ Znojmo
Tygři JBC Brno C
62
67
12
8
27
20
45
43
62
67
Skupina D o 1.-3. místo Review
Turnaj 28 8. 3. 2020
15:00
Tygři JBC Brno C
BK Vyškov
63
60
21
9
30
20
50
40
Skupina D o 1.-3. místo Review
Turnaj 31 28. 3. 2020
00:00
Tygři JBC Brno C
BK Vyškov
Skupina D o 1.-3. místo Preview
Turnaj 31 28. 3. 2020
00:00
Tygři JBC Brno C
TJ Znojmo
Skupina D o 1.-3. místo Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2019/20 nadregionální soutěž 1 34