Loko Břeclav

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 12. 7. 2016
Josef Musil
ostrov36@seznam.cz
602 298 194

Trenér

od: 12. 7. 2017
Iveta Osičková
iveta.osickova@email.cz
721 901 638

Adresa

TJ Lokomotiva Břeclav, z.s.
Veslařská
69000 Břeclav

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Jan Ryšavý 2003 0 18
Tomáš Kováč 2004 17
Daniel Celnar 2004 17
Martin Skuhravý 2004 17
Jaroslav Glončák 2004 17
Kristián Michna 2003 18
Jan Davčík 2004 17
Vít Kouřil 2003 0 18
Jan Střelský 2004 17
Václav Marek 2004 17
Ondřej Zugárek 2004 17
David Pohanka 2005 16
Václav Schubert 2004 17
Adam Dovrtěl 2005 16
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
17332 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 25. 1. 2020 Sokol Šlapanice 65:28
17297 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 19. 10. 2019 Sokol Šlapanice 84:28
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
Turnaj 3 5. 10. 2019
11:00
BK Vyškov
TJ Lokomotiva Břeclav
69
53
18
13
32
25
58
37
skupina D Review
Turnaj 3 5. 10. 2019
13:00
SK Renocar Podolí
TJ Lokomotiva Břeclav
84
68
25
21
42
28
71
43
skupina D Review
Turnaj 5 19. 10. 2019
18:30
Sokol Šlapanice
TJ Lokomotiva Břeclav
84
28
22
5
40
12
62
20
skupina D Review
Turnaj 5 19. 10. 2019
16:30
TJ Třebíč
TJ Lokomotiva Břeclav
52
55
8
11
15
29
36
48
skupina D Review
Turnaj 9 3. 11. 2019
13:00
TJ Lokomotiva Břeclav
TJ Znojmo
52
87
21
27
33
46
46
68
52
87
skupina D Review
Turnaj 9 3. 11. 2019
09:00
TJ Lokomotiva Břeclav
Tygři JBC Brno C
28
81
9
21
13
38
22
61
28
81
skupina D Review
Turnaj 12 16. 11. 2019
09:00
TJ Sokol Židlochovice
TJ Lokomotiva Břeclav
48
92
8
22
25
42
32
63
skupina D Review
Turnaj 12 16. 11. 2019
11:00
TJ Lokomotiva Břeclav
SK Žabovřesky
54
70
12
24
29
38
43
50
skupina D Review
Turnaj 15 1. 12. 2019
09:00
TJ Lokomotiva Břeclav
SK Renocar Podolí
46
79
11
25
22
44
36
61
46
79
skupina D Review
Turnaj 15 1. 12. 2019
13:00
TJ Lokomotiva Břeclav
BK Vyškov
65
72
16
20
31
38
51
57
65
72
skupina D Review
Turnaj 21 4. 1. 2020
11:15
TJ Lokomotiva Břeclav
Tygři JBC Brno C
66
97
14
31
35
49
51
75
skupina D Review
Turnaj 21 4. 1. 2020
09:15
TJ Znojmo
TJ Lokomotiva Břeclav
85
53
29
8
44
22
64
35
skupina D Review
Turnaj 24 18. 1. 2020
13:00
TJ Lokomotiva Břeclav
SK Žabovřesky
68
64
15
15
35
33
51
49
68
64
skupina D Review
Turnaj 24 18. 1. 2020
09:00
TJ Lokomotiva Břeclav
TJ Sokol Židlochovice
103
46
26
10
45
16
75
39
103
46
skupina D Review
Turnaj 17 25. 1. 2020
11:00
Sokol Šlapanice
TJ Lokomotiva Břeclav
65
28
18
7
37
9
49
22
skupina D Review
Turnaj 17 25. 1. 2020
13:00
TJ Třebíč
TJ Lokomotiva Břeclav
88
49
29
13
43
31
65
36
skupina D Review
Turnaj 27 29. 2. 2020
09:00
TJ Sokol Židlochovice
TJ Lokomotiva Břeclav
56
78
13
19
31
41
39
60
Skupina D o 7.- 9.. místo Review
Turnaj 27 29. 2. 2020
11:00
TJ Lokomotiva Břeclav
TJ Třebíč
41
61
12
19
20
35
28
47
Skupina D o 7.- 9.. místo Review
Turnaj 30 21. 3. 2020
09:00
TJ Lokomotiva Břeclav
TJ Sokol Židlochovice
Skupina D o 7.- 9.. místo Preview
Turnaj 30 21. 3. 2020
13:00
TJ Lokomotiva Břeclav
TJ Třebíč
Skupina D o 7.- 9.. místo Preview
Turnaj 33 28. 3. 2020
11:00
TJ Sokol Židlochovice
TJ Lokomotiva Břeclav
Skupina D o 7.- 9.. místo Preview
Turnaj 33 28. 3. 2020
13:00
TJ Třebíč
TJ Lokomotiva Břeclav
Skupina D o 7.- 9.. místo Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2019/20 nadregionální soutěž 2 23
2017/18 nadregionální soutěž 6 37