Thermia K. Vary

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Nadregionální soutěž | Kvalifikace o ligu

Základní informace

Organizační pracovník

od: 12. 7. 2017
Ing. Miroslav Hovorek
info@thermiakv.cz
353 587 145

Trenér

od: 15. 10. 2019
David Zdeněk
davidmourek@seznam.cz
602 563 295

1. asistent trenéra

od: 15. 10. 2019
Zdeněk Pešek
zd.pesek@seznam.cz
775 707 451

Asistent trenéra

od: 17. 5. 2018
Zdeněk Pešek
kvstudio@email.cz
602 786 638

Statistika

od: 15. 10. 2019
Zdeněk Pešek
kvstudio@email.cz
602 786 638

Statistika

od: 15. 10. 2019
David Zdeněk
davidmourek@seznam.cz
602 563 295

Statistika

od: 17. 10. 2019
Jan Jindra
Jindra@lumacomp.cz
773 202 557

Adresa

TJ Thermia Karlovy Vary z.s.

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Josef Janů 2003 190 18 4 11.3 5.3 0.0 0.8/1.8 42.9 2.3
František Sloboda 2003 170 18 4 10.8 4.3 0.0 2.3/4.8 47.4 2.8
Jiří Vlášek 2004 187 17 4 10.5 4.5 0.3 0.8/2.3 33.3 2.0
Petr Ondřej Vitvar 2003 185 18 4 10.0 4.5 0.0 1.0/2.5 40.0 2.3
Ondřej Bleha 2003 170 18 4 4.0 2.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.0
Lukáš Kolda 2003 190 18 4 3.5 1.8 0.0 0.0/0.0 0.0 2.3
František Kolář 2004 185 17 4 3.5 1.3 0.0 1.0/3.5 28.6 1.8
Kirill Rudenchuk 2003 0 18 2 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Vojta Bican 2005 160 16 3 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
Jan Beneš 2005 160 16 2 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jakub Hrnko 2004 170 17 2 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Matyáš Frűhauf 2005 159 16 2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Jan Burle 2003 191 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tomáš Hora 2004 170 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Hung Vien Dinh 2005 150 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
17416 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 3. 3. 2020 BA Tygři Louny B 106:35 48 0 10/9 52.6% 9
17423 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 19. 2. 2020 BK Baník Most (MS) 41:92 39 2 8/14 36.4% 10
17412 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 2. 2. 2020 BK Loko Plzeň B 49:82 27 1 15/16 48.4% 15
17405 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 1. 2. 2020 BK Mariánské Lázně 81:92 29 1 2/3 40% 21
17403 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 19. 1. 2020 Basketbal Jiskra Domažlice (MS) 107:50 42 3 14/5 73.7% 10
17399 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 18. 1. 2020 BK Přeštice 118:48 52 2 8/14 36.4% 15
17396 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 15. 12. 2019 BK Kladno 74:76 29 0 18/10 64.3% 15
17392 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 14. 12. 2019 BK Beroun 46:82 33 1 13/5 72.2% 11
17384 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 6. 12. 2019 BK Baník Most (MS) 131:40 58 2 9/9 50% 16
17372 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 2. 11. 2019 BK Loko Plzeň B 74:48 30 1 11/14 44% 14
17380 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 31. 10. 2019 BA Tygři Louny B 37:108 47 2 8/14 36.4% 15
17376 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 24. 10. 2019 BK Mariánské Lázně 94:68 33 7 7/0 100% 18
17367 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 20. 10. 2019 BK Přeštice 53:102 42 5 3/5 37.5% 20
17364 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 19. 10. 2019 Basketbal Jiskra Domažlice (MS) 62:102 42 3 9/13 40.9% 11
17360 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 6. 10. 2019 BK Beroun 97:36 42 2 7/5 58.3% 18
17357 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 5. 10. 2019 BK Kladno 96:50 35 3 17/7 70.8% 14
6 kvalifikace o ligu (kadeti U17) Hosté 19. 5. 2019 BK Mariánské Lázně 51:48 22 0 4/17 19% 24
9 kvalifikace o ligu (kadeti U17) Domácí 19. 5. 2019 BA Tygři Louny 76:84 33 1 7/8 46.7% 8
4 kvalifikace o ligu (kadeti U17) Domácí 18. 5. 2019 Válečníci Děčín 40:72 16 0 6/8 42.9% 13
2 kvalifikace o ligu (kadeti U17) Hosté 18. 5. 2019 BK Kralupy junior 37:68 31 0 6/5 54.5% 18
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo
-
Thermia Karlovy Vary
BK Mariánské Lázně
Skupina A1 Preview
6. kolo
-
BK Lokomotiva Plzeň B
Thermia Karlovy Vary
Skupina A1 Preview
4. kolo
-
Thermia Karlovy Vary
BK Kladno
Skupina A1 Preview
2. kolo
-
BK Mariánské Lázně
Thermia Karlovy Vary
Skupina A1 Preview
5. kolo
-
BK Kladno
Thermia Karlovy Vary
Skupina A1 Preview
3. kolo
-
Thermia Karlovy Vary
BK Lokomotiva Plzeň B
Skupina A1 Preview
1. kolo 18. 5. 2019
12:15
BK Kralupy junior
Thermia Karlovy Vary
37
68
15
16
26
34
35
50
skupina A Review
1. kolo 18. 5. 2019
16:45
Thermia Karlovy Vary
Válečníci Děčín
40
72
9
19
19
30
29
48
skupina A Review
1. kolo 19. 5. 2019
15:45
Thermia Karlovy Vary
BA Tygři Louny
76
84
18
29
37
46
57
73
skupina A Review
1. kolo 19. 5. 2019
09:00
BK Mariánské Lázně
Thermia Karlovy Vary
51
48
12
8
27
18
40
36
skupina A Review
1. kolo 5. 10. 2019
16:00
Thermia Karlovy Vary
BK Kladno
96
50
19
14
40
20
69
31
skupina A Review
2. kolo 6. 10. 2019
10:00
Thermia Karlovy Vary
BK Beroun
97
36
26
12
51
22
79
29
skupina A Review
3. kolo 19. 10. 2019
11:00
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
Thermia Karlovy Vary
62
102
21
34
37
56
53
86
skupina A Review
4. kolo 20. 10. 2019
09:30
BK Přeštice
Thermia Karlovy Vary
53
102
16
30
26
59
37
93
skupina A Review
6. kolo 24. 10. 2019
19:00
Thermia Karlovy Vary
BK Mariánské Lázně
94
68
26
11
36
33
67
49
skupina A Review
7. kolo 31. 10. 2019
18:30
BA Tygři Louny B
Thermia Karlovy Vary
37
108
12
33
19
51
30
84
skupina A Review
5. kolo 2. 11. 2019
16:00
Thermia Karlovy Vary
BK Lokomotiva Plzeň B
74
48
20
14
36
23
61
36
skupina A Review
9. kolo 6. 12. 2019
19:00
Thermia Karlovy Vary
BK Baník Most (MS)
131
40
40
17
73
24
104
33
skupina A Review
11. kolo 14. 12. 2019
13:30
BK Beroun
Thermia Karlovy Vary
46
82
12
16
29
32
42
53
skupina A Review
12. kolo 15. 12. 2019
09:00
BK Kladno
Thermia Karlovy Vary
74
76
14
26
39
41
59
65
skupina A Review
13. kolo 18. 1. 2020
16:00
Thermia Karlovy Vary
BK Přeštice
118
48
24
13
52
31
93
40
skupina A Review
14. kolo 19. 1. 2020
08:30
Thermia Karlovy Vary
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
107
50
20
16
47
29
79
43
skupina A Review
15. kolo 1. 2. 2020
17:00
BK Mariánské Lázně
Thermia Karlovy Vary
81
92
11
20
37
40
60
54
78
78
skupina A Review
16. kolo 2. 2. 2020
10:00
BK Lokomotiva Plzeň B
Thermia Karlovy Vary
49
82
18
29
35
44
41
62
skupina A Review
20. kolo 19. 2. 2020
17:30
BK Baník Most (MS)
Thermia Karlovy Vary
41
92
14
17
18
43
34
67
skupina A Review
18. kolo 3. 3. 2020
19:15
Thermia Karlovy Vary
BA Tygři Louny B
106
35
24
11
47
21
78
27
skupina A Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2019/20 nadregionální soutěž 1 32
2019/20 kvalifikace o ligu 4 5
2018/19 kvalifikace o ligu 3 4
2017/18 nadregionální soutěž 2 27
2015/16 Oblastní přebor 3 11