BK Mariánské Lázně

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Nadregionální soutěž | Kvalifikace o ligu

Základní informace

Organizační pracovník

od: 20. 7. 2015
Roman Gezo
roman.gezo@seznam.cz
604 186 209

Trenér

od: 29. 9. 2015
Roman Gezo
roman.gezo@seznam.cz
604 186 209

1. asistent trenéra

od: 29. 9. 2015
Radek Hulák
hulak.radek@hulaksro.cz

Adresa

Basketbalový klub Mariánské Lázně, z. s.

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Jakub Ouředník 2004 180 17 4 15.5 5.3 1.0 2.0/3.5 57.1 3.0
Jindřich Dennison 2003 178 18 4 12.3 5.3 0.0 1.8/4.0 43.8 2.0
Šimon Sůva 2004 178 17 4 11.5 0.8 3.3 0.3/1.5 16.7 0.8
Matěj Laušman 2003 174 18 4 9.3 3.0 0.0 3.3/5.0 65.0 3.5
Jiří Lešák 2003 164 18 4 7.8 2.0 0.8 1.5/2.5 60.0 3.3
Jakub Laušman 2005 153 16 4 2.0 0.8 0.0 0.5/0.8 66.7 1.0
Karel Mora 2006 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Štěpán Šesták 2003 171 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Martin Šesták 2003 165 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jan Latislav 2005 181 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tomáš Petrák 2004 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jonáš Černý 2005 157 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Matyáš Josef Heřta 2003 191 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tomáš Kozár 2002 192 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
William Vlček 2003 191 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Filip Long 2003 173 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
David Staněk 2003 188 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
17426 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 1. 3. 2020 BK Přeštice 112:56 43 5 11/4 73.3% 15
17421 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 29. 2. 2020 Basketbal Jiskra Domažlice (MS) 109:62 39 4 19/8 70.4% 15
17417 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 21. 2. 2020 BK Beroun 56:105 34 9 10/14 41.7% 9
17414 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 15. 2. 2020 BK Kladno 65:84 32 3 11/11 50% 10
17411 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 2. 2. 2020 BK Baník Most (MS) 119:31 46 6 9/8 52.9% 4
17405 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 1. 2. 2020 Thermia Karlovy Vary 81:92 28 4 13/16 44.8% 12
17398 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 18. 1. 2020 BA Tygři Louny B 28:105 47 1 8/8 50% 6
17394 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 15. 12. 2019 BK Loko Plzeň B 69:58 24 3 12/12 50% 8
17389 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 1. 12. 2019 Basketbal Jiskra Domažlice (MS) 53:103 35 5 18/13 58.1% 12
17387 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 23. 11. 2019 BK Přeštice 70:118 47 6 6/1 85.7% 16
17382 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 17. 11. 2019 BK Kladno 99:51 39 5 6/7 46.2% 14
17379 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 16. 11. 2019 BK Beroun 92:45 35 1 19/5 79.2% 9
17371 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 2. 11. 2019 BK Baník Most (MS) 55:97 41 3 6/4 60% 6
17376 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 24. 10. 2019 Thermia Karlovy Vary 94:68 26 2 10/11 47.6% 10
17368 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 20. 10. 2019 BA Tygři Louny B 123:56 56 3 2/4 33.3% 11
17355 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 5. 10. 2019 BK Loko Plzeň B 65:100 39 4 10/6 62.5% 10
6 kvalifikace o ligu (kadeti U17) Domácí 19. 5. 2019 Thermia Karlovy Vary 51:48 12 5 12/16 42.9% 19
8 kvalifikace o ligu (kadeti U17) Hosté 19. 5. 2019 BK Kralupy junior 74:56 18 4 8/5 61.5% 12
1 kvalifikace o ligu (kadeti U17) Hosté 18. 5. 2019 Válečníci Děčín 60:67 15 10 7/3 70% 14
3 kvalifikace o ligu (kadeti U17) Domácí 18. 5. 2019 BA Tygři Louny 59:90 23 1 10/8 55.6% 9
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo
-
Thermia Karlovy Vary
BK Mariánské Lázně
Skupina A1 Preview
6. kolo
-
BK Kladno
BK Mariánské Lázně
Skupina A1 Preview
4. kolo
-
BK Mariánské Lázně
BK Lokomotiva Plzeň B
Skupina A1 Preview
2. kolo
-
BK Mariánské Lázně
Thermia Karlovy Vary
Skupina A1 Preview
5. kolo
-
BK Lokomotiva Plzeň B
BK Mariánské Lázně
Skupina A1 Preview
3. kolo
-
BK Mariánské Lázně
BK Kladno
Skupina A1 Preview
1. kolo 18. 5. 2019
10:00
Válečníci Děčín
BK Mariánské Lázně
60
67
9
15
28
35
52
54
skupina A Review
1. kolo 18. 5. 2019
14:30
BK Mariánské Lázně
BA Tygři Louny
59
90
9
21
26
36
37
66
skupina A Review
1. kolo 19. 5. 2019
13:30
BK Kralupy junior
BK Mariánské Lázně
74
56
15
13
29
27
47
40
skupina A Review
1. kolo 19. 5. 2019
09:00
BK Mariánské Lázně
Thermia Karlovy Vary
51
48
12
8
27
18
40
36
skupina A Review
1. kolo 5. 10. 2019
10:00
BK Lokomotiva Plzeň B
BK Mariánské Lázně
65
100
14
29
35
57
48
84
skupina A Review
4. kolo 20. 10. 2019
13:00
BK Mariánské Lázně
BA Tygři Louny B
123
56
31
9
67
22
101
37
skupina A Review
6. kolo 24. 10. 2019
19:00
Thermia Karlovy Vary
BK Mariánské Lázně
94
68
26
11
36
33
67
49
skupina A Review
5. kolo 2. 11. 2019
16:00
BK Baník Most (MS)
BK Mariánské Lázně
55
97
17
19
27
46
44
73
skupina A Review
7. kolo 16. 11. 2019
17:00
BK Mariánské Lázně
BK Beroun
92
45
16
4
51
29
71
33
skupina A Review
8. kolo 17. 11. 2019
11:00
BK Mariánské Lázně
BK Kladno
99
51
30
16
48
24
70
30
skupina A Review
9. kolo 23. 11. 2019
16:00
BK Přeštice
BK Mariánské Lázně
70
118
11
36
30
66
50
97
skupina A Review
10. kolo 1. 12. 2019
15:00
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
BK Mariánské Lázně
53
103
16
27
26
63
36
79
skupina A Review
12. kolo 15. 12. 2019
11:00
BK Mariánské Lázně
BK Lokomotiva Plzeň B
69
58
23
13
43
33
56
48
skupina A Review
13. kolo 18. 1. 2020
10:00
BA Tygři Louny B
BK Mariánské Lázně
28
105
7
29
11
57
23
84
skupina A Review
15. kolo 1. 2. 2020
17:00
BK Mariánské Lázně
Thermia Karlovy Vary
81
92
11
20
37
40
60
54
78
78
skupina A Review
16. kolo 2. 2. 2020
11:00
BK Mariánské Lázně
BK Baník Most (MS)
119
31
22
3
54
9
85
21
skupina A Review
17. kolo 15. 2. 2020
18:00
BK Kladno
BK Mariánské Lázně
65
84
13
26
29
40
45
67
skupina A Review
18. kolo 21. 2. 2020
18:30
BK Beroun
BK Mariánské Lázně
56
105
15
24
29
53
44
81
skupina A Review
19. kolo 29. 2. 2020
17:00
BK Mariánské Lázně
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
109
62
26
11
53
23
76
40
skupina A Review
20. kolo 1. 3. 2020
11:00
BK Mariánské Lázně
BK Přeštice
112
56
30
8
61
20
91
44
skupina A Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2019/20 nadregionální soutěž 2 30
2019/20 kvalifikace o ligu 3 6
2018/19 nadregionální soutěž 5 25
2016/17 kvalifikace o ligu 3 6
2015/16 Oblastní přebor 1 16
2015/16 kvalifikace o ligu 2 5