Tygři Louny B

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 15. 7. 2019
Bc. Martin Jakeš
mj15@seznam.cz
603 144 802

Trenér

od: 15. 7. 2019
Mgr. Jakub Hnátek
hnatpicek@post.cz
724 593 655

1. asistent trenéra

od: 5. 8. 2019
Bc. Martin Jakeš
mj15@seznam.cz
603 144 802

Adresa

Basket Academy Louny, z.s.
Karla Stanislava Sokola
440 01 Louny

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Šimon Pichert 2002 0 19 12 10.6 4.3 0.2 1.4/3.4 41.5 2.2
Jáchym Titlbach 2005 163 16 13 8.5 2.3 0.7 1.8/2.8 62.2 2.1
Nikola Chotěborský 2005 165 16 11 5.9 1.9 0.6 0.2/1.1 16.7 1.3
Jan Grundza 2004 175 17 7 8.6 2.7 0.7 1.0/2.6 38.9 1.1
Samuel Salač 2002 0 19 10 5.7 1.8 0.3 1.2/2.7 44.4 2.5
Martin Svoboda 2003 176 18 8 6.4 2.1 0.4 1.0/1.9 53.3 1.8
Martin Bleha R 2004 191 17 11 4.3 1.7 0.0 0.8/1.5 52.9 1.7
Dominik Kocek 2003 188 18 3 13.3 5.7 0.3 1.0/2.3 42.9 2.3
Radek Pospíšil 2005 163 16 3 11.3 5.0 0.0 1.3/2.0 66.7 2.7
Lukáš Filipčuk 2004 177 17 7 4.6 1.7 0.3 0.3/0.6 50.0 2.0
Dominik Kučera 2003 193 18 3 9.7 4.7 0.0 0.3/2.7 12.5 1.7
Jan Grunt 2005 177 16 14 1.7 0.4 0.2 0.2/0.4 50.0 2.5
Matěj Heřt 2004 17 15 1.5 0.7 0.0 0.1/0.3 50.0 1.3
Jaroslav Charvát 2003 180 18 5 3.8 1.8 0.0 0.2/1.4 14.3 1.8
Martin Plešinger 2005 175 16 7 2.6 0.6 0.4 0.1/0.3 50.0 1.4
František Helšus 2004 161 17 6 2.3 1.2 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
Filip Vopinka 2005 0 16 8 1.8 0.9 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
Adam Křivan 2005 175 16 6 1.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Josef Kramerius 2005 0 16 3 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Daniel Erfurth 2004 17 8 0.1 0.0 0.0 0.1/0.3 50.0 0.3
Justin Funck 2003 18 3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 0.7
Jakub Drinka 2004 157 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Lukáš Lapec 2005 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tomáš Pivko 2003 178 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Michal Janás 2004 162 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Filip Beneš 2004 158 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Petr Materna 2004 165 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Denys Podynskyy 2004 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Filip Fousek 2005 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
17416 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 3. 3. 2020 Thermia Karlovy Vary 106:35 14 1 4/5 44.4% 14
17424 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 1. 3. 2020 BK Kladno 33:86 15 0 3/7 30% 17
17420 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 29. 2. 2020 BK Beroun 67:44 25 3 8/12 40% 15
17415 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 11. 2. 2020 BK Baník Most (MS) 73:62 24 4 2/7 22.2% 12
17401 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 19. 1. 2020 BK Loko Plzeň B 43:81 16 3 2/6 25% 21
17398 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 18. 1. 2020 BK Mariánské Lázně 28:105 11 1 3/7 30% 15
17395 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 15. 12. 2019 Basketbal Jiskra Domažlice (MS) 142:60 24 3 3/2 60% 13
17393 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 14. 12. 2019 BK Přeštice 100:38 11 4 4/9 30.8% 20
17388 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 1. 12. 2019 BK Beroun 79:72 24 5 9/10 47.4% 11
17385 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 30. 11. 2019 BK Kladno 107:52 18 2 10/10 50% 28
17380 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 31. 10. 2019 Thermia Karlovy Vary 37:108 13 1 8/10 44.4% 14
17381 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 24. 10. 2019 BK Baník Most (MS) 53:78 20 2 7/6 53.8% 21
17368 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 20. 10. 2019 BK Mariánské Lázně 123:56 22 2 6/5 54.5% 9
17362 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 19. 10. 2019 BK Loko Plzeň B 98:50 13 2 18/14 56.3% 18
17359 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 6. 10. 2019 BK Přeštice 59:51 19 5 6/7 46.2% 20
17356 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 5. 10. 2019 Basketbal Jiskra Domažlice (MS) 27:70 12 0 3/8 27.3% 17
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 5. 10. 2019
12:00
BA Tygři Louny B
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
27
70
5
19
9
38
17
54
skupina A Review
2. kolo 6. 10. 2019
12:00
BA Tygři Louny B
BK Přeštice
59
51
9
14
23
29
44
37
skupina A Review
3. kolo 19. 10. 2019
15:00
BK Lokomotiva Plzeň B
BA Tygři Louny B
98
50
22
10
49
28
75
39
skupina A Review
4. kolo 20. 10. 2019
13:00
BK Mariánské Lázně
BA Tygři Louny B
123
56
31
9
67
22
101
37
skupina A Review
8. kolo 24. 10. 2019
18:30
BA Tygři Louny B
BK Baník Most (MS)
53
78
9
27
25
44
37
62
skupina A Review
7. kolo 31. 10. 2019
18:30
BA Tygři Louny B
Thermia Karlovy Vary
37
108
12
33
19
51
30
84
skupina A Review
9. kolo 30. 11. 2019
13:00
BK Kladno
BA Tygři Louny B
107
52
17
8
41
24
72
37
skupina A Review
10. kolo 1. 12. 2019
12:15
BK Beroun
BA Tygři Louny B
79
72
29
21
46
38
67
47
skupina A Review
11. kolo 14. 12. 2019
16:30
BK Přeštice
BA Tygři Louny B
100
38
22
10
43
18
73
23
skupina A Review
12. kolo 15. 12. 2019
12:30
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
BA Tygři Louny B
142
60
26
15
70
32
98
45
skupina A Review
13. kolo 18. 1. 2020
10:00
BA Tygři Louny B
BK Mariánské Lázně
28
105
7
29
11
57
23
84
skupina A Review
14. kolo 19. 1. 2020
10:00
BA Tygři Louny B
BK Lokomotiva Plzeň B
43
81
13
14
21
38
36
55
skupina A Review
17. kolo 11. 2. 2020
16:30
BK Baník Most (MS)
BA Tygři Louny B
73
62
22
20
45
33
61
54
skupina A Review
19. kolo 29. 2. 2020
13:00
BA Tygři Louny B
BK Beroun
67
44
16
10
29
18
49
27
skupina A Review
20. kolo 1. 3. 2020
12:00
BA Tygři Louny B
BK Kladno
33
86
3
22
7
47
22
63
skupina A Review
18. kolo 3. 3. 2020
19:15
Thermia Karlovy Vary
BA Tygři Louny B
106
35
24
11
47
21
78
27
skupina A Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2019/20 nadregionální soutěž 8 18