Serhii Sasov

Národnost
UKR
Ročník narození
2008 - 16 let
Aktuální klub
Sokol Pražský
Výška
185 cm

Kariéra

Sezony
2
Zápasy
59
Procento vítězství
61%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B 3B % TH TH % F- VAL
2022/23 žáci U15 - Skupina D FASTAV Zlín 12 - 21.1 8.1 0.2 0.0 4.4/7.3 60.9 - -
2022/23 kadeti U17 - Skupina C FASTAV Zlín 10 - 5.8 2.6 0 0.0 0.6/0.9 66.7 - -
2022/23 žáci U15 - liga C FASTAV Zlín 11 - 22.1 8.2 0.6 0.0 3.8/5.7 66.7 - -
2022/23 kadeti U17 - play-out C FASTAV Zlín 6 - 10.7 4.8 0.2 0.0 0.5/0.8 60.0 - -
2023/24 junioři U19 - Skupina D FASTAV Zlín 1 - 7.0 2 1 0.0 0/0 0.0 - -
2023/24 kadeti U17 - skupina A Sokol Pražský 5 2.4 0.0 0 /0 0 0.0 0/0 0.0 0.4 -0.8
2023/24 kadeti U17 - Skupina B BK Brandýs n. L. 11 - 18.8 6.6 1.3 0.0 1.7/2.7 63.3 - -
2023/24 kadeti U17 - Finálová skupina BK Brandýs n. L. 3 - 5.7 1.7 0.7 0.0 0.3/0.7 50.0 - -
Průměr za kariéru 29.5 0.2 14.4 5.5 0.5 0.0 2.1/3.3 183.8 1.5 -0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 8 Sokol Žižkov 16. 9. 2023
2B body 12 Sokol Žižkov 16. 9. 2023
3B body 4 Pod U17B 18. 11. 2023
Obranné doskoky 1 BK Loko Plzeň 30. 9. 2023
Útočné doskoky 1 GBA Lions Jindřichův Hradec 5. 11. 2023
Doskoky celkem 1 BK Loko Plzeň 30. 9. 2023
Body 35 Sokol Žižkov 16. 9. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 12 BK Pelhřimov 6. 11. 2022 2022/23
2B body 19 Jiskra Kyjov 28. 9. 2022 2022/23
3B body 4 Pod U17B 18. 11. 2023 2023/24
Obranné doskoky 1 BK Loko Plzeň 30. 9. 2023 2023/24
Útočné doskoky 1 GBA Lions Jindřichův Hradec 5. 11. 2023 2023/24
Doskoky celkem 1 BK Loko Plzeň 30. 9. 2023 2023/24
Body 46 BCM Orli Prostějov 18. 2. 2023 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 3B 3B % TH TH %
20. 5. 2023 Skupina D Sokol Nová Paka 0:00 7 2 1 0.0 0/0 0
16. 9. 2023 Skupina B Sokol Žižkov 0:00 35 12 1 0.0 8/11 72.7
17. 9. 2023 Skupina B Jižní Supi 0:00 29 12 1 0.0 2/2 100.0
30. 9. 2023 skupina A BK Loko Plzeň 6:07 0 0 0 0.0 0/0 0
30. 9. 2023 Skupina B Tesla Pardubice 0:00 16 8 0 0.0 0/0 0
1. 10. 2023 Skupina B Královští Sokoli 0:00 6 3 0 0.0 0/0 0
14. 10. 2023 Skupina B Vlci Žďár 0:00 12 4 1 0.0 1/4 25.0
15. 10. 2023 Skupina B BC Vysočina 0:00 12 3 2 0.0 0/0 0
4. 11. 2023 Skupina B Jižní Supi 0:00 13 5 1 0.0 0/0 0
5. 11. 2023 skupina A GBA Lions Jindřichův Hradec 3:16 0 0 0 0.0 0/0 0
14. 11. 2023 skupina A Sokol Písek 0:00 0 0 0 0.0 0/0 0
18. 11. 2023 Skupina B Pod U17B 0:00 26 7 4 0.0 0/0 0
19. 11. 2023 Skupina B Pod U17B 0:00 12 2 2 0.0 2/2 100.0
29. 11. 2023 skupina A USK 2:21 0 0 0 0.0 0/0 0
5. 12. 2023 skupina A USK 0:00 0 0 0 0.0 0/0 0
9. 12. 2023 Skupina B Královští Sokoli 0:00 19 5 2 0.0 3/5 60.0
10. 12. 2023 Skupina B Tesla Pardubice 0:00 27 12 0 0.0 3/6 50.0
3. 3. 2024 Finálová skupina NH Ostrava 0:00 9 3 1 0.0 0/1 0.0
16. 3. 2024 Finálová skupina Levharti Chomutov 0:00 8 2 1 0.0 1/1 100.0
12. 4. 2024 Finálová skupina SK Žabovřesky 0:00 0 0 0 0.0 0/0 0
Celkem 20 11:44 231 80 17 566.7 20/32 62.5
Průměr 20 0:35 11.6 4.0 0.9 566.7 1.0/1.6 62.5
Soupeř Z Min. B 2B 3B 3B % TH TH % F-
Vlci Žďár 4 0:00 22.8 8.3 0.8 0.0 4.0/6.3 64.0 3.3
Jiskra Kyjov 4 0:00 21.3 9.3 0.3 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
BCM Orli Prostějov 2 0:00 32.5 12.5 0.0 0.0 7.5/11.0 68.2 1.0
BK Opava 2 0:00 23.5 9.0 1.0 0.0 2.5/4.0 62.5 1.0
SK Žabovřesky 2 0:00 22.5 8.5 0.5 0.0 4.0/7.0 57.1 2.5
Tesla Pardubice 2 0:00 21.5 10.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
Jižní Supi 2 0:00 21.0 8.5 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
BK Pelhřimov 2 0:00 21.0 5.5 0.5 0.0 8.5/13.5 63.0 3.5
BASKET Brno 2 0:00 21.0 7.5 0.0 0.0 6.0/8.0 75.0 2.5
BC Nový Jičín 2 0:00 20.0 8.5 0.5 0.0 1.5/4.0 37.5 1.5
Pod U17B 2 0:00 19.0 4.5 3.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
Sokol Žižkov 1 0:00 35.0 12.0 1.0 0.0 8.0/11.0 72.7 1.0
SK Žabovřesky 4 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 0.5
SK UP-BCM Olomouc 3 0:00 8.3 4.0 0.0 0.0 0.3/1.0 33.3 0.3
Královští Sokoli 2 0:00 12.5 4.0 1.0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.5
SKUP-BCM Olomouc 1 0:00 24.0 7.0 0.0 0.0 10.0/12.0 83.3 1.0
NH Ostrava 3 0:00 7.0 3.0 0.3 0.0 0.0/0.3 0.0 1.0
Tygři Brno B 3 0:00 6.0 2.3 0.3 0.0 0.3/0.3 100.0 0.3
Tygři Brno 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
BCM Orli Prostějov 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 0.5
Vlci Žďár 1 0:00 12.0 4.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
BC Vysočina 1 0:00 12.0 3.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Levharti Chomutov 1 0:00 8.0 2.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
Sokol Nová Paka 1 0:00 7.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Basketpoint Frýdek-Místek 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BK Loko Plzeň 1 6:07 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
GBA Lions Jindřichův Hradec 1 3:16 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 2 1:10 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -