Martin Čech

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 17 let
Aktuální klub
BK Teplice
Výška
171 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
154
Procento vítězství
38.3%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F-
2016/17 žáci U15 - skupina A BK Teplice 12 - 1.9 0.8 0 0.3/0.9 27.3 -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina B BK Chomutov 10 - 4.0 1.8 0 0.4/1.1 36.4 -
2017/18 mladší žáci U14 - Liga sk. A BK Chomutov 10 - 6.0 2.2 0 1.6/5.5 29.1 -
2018/19 žáci U15 - skupina A BK Chomutov 3 - 2.3 1 0 0.3/0.7 50.0 -
2018/19 žáci U15 - 2. kolo BK Chomutov 2 - 0.5 0 0 0.5/1 50.0 -
2018/19 žáci U15 - Skupina A BK Chomutov 8 - 1.6 0.4 0.1 0.5/1.1 44.4 -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina B BK Teplice 14 - 10.3 4.1 0.1 1.8/6 29.8 -
2018/19 žáci U15 - Liga sk. A BK Chomutov 14 - 2.8 1.1 0.1 0.3/1.3 22.2 -
2018/19 mladší žáci U14 - Liga sk. A BK Teplice 12 - 12.7 5.2 0 2.3/8.3 28.3 -
2019/20 žáci U15 - 2. kolo BK Levharti Chomutov 2 - 5.5 2.5 0 0.5/6.5 7.7 -
2019/20 žáci U15 - Skupina A BK Levharti Chomutov 13 - 8.3 3.2 0 2/5.7 35.1 -
2019/20 kadeti U17 - skupina A Levharti Chomutov 12 - 1.8 0.8 0 0.3/1 33.3 -
2019/20 žáci U15 - Liga sk. A BK Levharti Chomutov 8 - 11.3 4.6 0 2/7.3 27.6 -
2019/20 kadeti U17 - finálová skupina Levharti Chomutov 3 - 1.3 0.7 0 0/0 0.0 -
2020/21 kadeti U17 - skupina A Levharti Chomutov 3 - 5.7 2 0 1.7/5 33.3 -
2021/22 junioři U19 - skupina B Levharti Chomutov 4 5.5 2.0 0.8 /1.5 0 0.5/2 25.0 3.0
2021/22 kadeti U17 - skupina C Levharti Chomutov 2 - 10.5 3.5 /3.5 0 3.5/7.5 46.7 2.5
2021/22 Muži - muži - Oblastní přebor BK Teplice B 1 - 9.0 4 0 1/4 25.0 -
2021/22 kadeti U17 - skupina B BK Teplice 9 - 20.2 8 0.3 3.2/5.9 54.7 -
Průměr za kariéru 23.7 0.2 6.7 2.7 0.0 1.2/3.8 101.0 2.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 8 Sokol Žižkov B 19. 1. 2022
2B body 13 Slovan Varnsdorf 23. 10. 2021
3B body 2 BKDěč 11. 1. 2022
Obranné doskoky 3 BK Opava 12. 6. 2021
Útočné doskoky 1 BK Opava 12. 6. 2021
Doskoky celkem 4 BK Opava 12. 6. 2021
Body 30 Sokol Žižkov B 19. 1. 2022
Užitečnost 8 Sluneta Ústí n. L. 19. 6. 2021
Asistence 1 BK Opava 12. 6. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 Válečníci Děčín 12. 10. 2019 2019/20
2B body 13 Slovan Varnsdorf 23. 10. 2021 2021/22
3B body 2 Sokol Vyšehrad 27. 11. 2021 2021/22
Obranné doskoky 3 BK Opava 12. 6. 2021 2021/22
Útočné doskoky 1 BK Opava 12. 6. 2021 2021/22
Doskoky celkem 4 BK Opava 12. 6. 2021 2021/22
Body 30 Sokol Žižkov B 19. 1. 2022 2021/22
Užitečnost 8 Sluneta Ústí n. L. 19. 6. 2021 2021/22
Asistence 1 BK Opava 12. 6. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
12. 6. 2021 skupina B BK Opava 21:41 1 0 0.0 0 0.0 1/4 25.0
13. 6. 2021 skupina B BVK Holice 0:00 4 2 100.0 0 0.0 0/0 0
13. 6. 2021 skupina B Jižní Supi 0:00 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
12. 6. 2021 skupina B Tygři Praha 0:00 1 0 0.0 0 0.0 1/4 25.0
19. 6. 2021 skupina C Válečníci Děčín 0:00 6 2 100.0 0 0.0 2/4 50.0
19. 6. 2021 skupina C Sluneta Ústí n. L. 0:00 15 5 100.0 0 0.0 5/11 45.5
25. 9. 2021 skupina A TJ Sokol Kbely 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/2 0.0
26. 9. 2021 skupina A Sokol Vyšehrad 0:00 3 0 0.0 0 0.0 3/4 75.0
6. 10. 2021 skupina B BKDěč 0:00 27 11 0.0 0 0.0 5/6 83.3
9. 10. 2021 skupina A Tygři Louny 0:00 2 0 0.0 0 0.0 2/6 33.3
10. 10. 2021 skupina A Levharti Chomutov 0:00 8 4 0.0 0 0.0 0/1 0.0
23. 10. 2021 skupina B Slovan Varnsdorf 0:00 28 13 0.0 0 0.0 2/3 66.7
27. 10. 2021 skupina B LYNX Liberec 0:00 17 8 0.0 0 0.0 1/4 25.0
24. 10. 2021 skupina A BA Grizzlies Plzeň 0:00 9 2 0.0 0 0.0 5/8 62.5
13. 11. 2021 skupina A Sluneta Ústí n. L. 0:00 10 5 0.0 0 0.0 0/0 0
14. 11. 2021 skupina A Sluneta Ústí n. L. 0:00 16 7 0.0 0 0.0 2/3 66.7
17. 11. 2021 skupina A BK Klatovy 0:00 14 7 0.0 0 0.0 0/2 0.0
19. 11. 2021 skupina B BARoun.l. U17B 0:00 7 2 0.0 0 0.0 3/3 100.0
27. 11. 2021 skupina B BK Č. Brod 0:00 17 7 0.0 1 0.0 0/6 0.0
27. 11. 2021 skupina A Sokol Vyšehrad 0:00 12 3 0.0 2 0.0 0/0 0
28. 11. 2021 skupina A TJ Sokol Kbely 0:00 11 5 0.0 0 0.0 1/3 33.3
10. 12. 2021 skupina B AŠ Mladá Boleslav 0:00 14 5 0.0 0 0.0 4/8 50.0
12. 12. 2021 skupina A Tygři Louny 0:00 15 4 0.0 1 0.0 4/8 50.0
16. 12. 2021 skupina A Levharti Chomutov 0:00 12 3 0.0 0 0.0 6/10 60.0
18. 12. 2021 skupina B BC Kolín B 0:00 22 8 0.0 0 0.0 6/12 50.0
20. 12. 2021 muži - Oblastní přebor BK Levharti Chomutov 0:00 9 4 0.0 0 0.0 1/4 25.0
11. 1. 2022 skupina B BKDěč 0:00 20 7 0.0 2 0.0 0/0 0
19. 1. 2022 skupina B Sokol Žižkov B 0:00 30 11 0.0 0 0.0 8/11 72.7
Celkem 28 21:41 336 128 984.6 6 300.0 62/127 48.8
Průměr 28 0:46 12.0 4.6 984.6 0.2 300.0 2.2/4.5 48.8
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sluneta Ústí n. L. 6 0:00 9.8 4.2 500.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 3.2
BK Klatovy 7 0:00 6.9 2.9 0.0 0.0 0.0 1.1/4.0 28.6 2.6
BKDěč 2 0:00 23.5 9.0 0.0 1.0 0.0 2.5/3.0 83.3 2.5
BK Jiskra Domažlice 4 0:00 11.8 4.8 0.0 0.0 0.0 2.3/6.5 34.6 1.5
Sokol Pražský 5 0:00 8.8 3.4 0.0 0.0 0.0 2.0/6.6 30.3 3.4
Jižní supi 3 0:00 13.0 5.7 0.0 0.0 0.0 1.7/8.7 19.2 4.7
USK Praha 4 0:00 8.5 3.3 0.0 0.0 0.0 2.0/6.8 29.6 2.3
BA Tygři Louny 5 0:00 6.8 2.8 0.0 0.0 0.0 1.2/3.0 40.0 3.0
Sokol Žižkov B 1 0:00 30.0 11.0 0.0 0.0 0.0 8.0/11.0 72.7 5.0
Slovan Varnsdorf 1 0:00 28.0 13.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 4.0
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 14.0 5.0 0.0 0.5 0.0 2.5/7.0 35.7 4.0
SLUNETA Ústí n.L. 5 0:00 5.4 2.2 0.0 0.2 0.0 0.4/1.2 33.3 2.6
USK Praha 4 0:00 6.3 2.5 0.0 0.0 0.0 1.3/3.3 38.5 2.3
BC Kolín B 1 0:00 22.0 8.0 0.0 0.0 0.0 6.0/12.0 50.0 3.0
Válečníci Děčín 4 0:00 5.3 1.5 0.0 0.0 0.0 2.3/4.0 56.3 2.5
Sokol Vyšehrad 3 0:00 7.0 1.3 0.0 0.7 0.0 2.3/4.0 58.3 3.3
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 10.5 4.5 0.0 0.0 0.0 1.5/4.5 33.3 2.0
Levharti Chomutov 2 0:00 10.0 3.5 0.0 0.0 0.0 3.0/5.5 54.5 3.5
BK Klatovy 3 0:00 6.3 3.0 0.0 0.0 0.0 0.3/2.7 12.5 1.3
Tygři Louny 4 0:00 4.8 1.3 0.0 0.3 0.0 1.5/3.5 42.9 1.0
BK Č. Brod 1 0:00 17.0 7.0 0.0 1.0 0.0 0.0/6.0 0.0 4.0
LYNX Liberec 1 0:00 17.0 8.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 3.0
BK Kladno 6 0:00 2.7 0.7 0.0 0.2 0.0 0.8/1.7 50.0 2.3
TJ Sokol Kbely 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 4.5
BK Klatovy 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.0 0.0 2.0/12.5 16.0 1.5
AŠ Mladá Boleslav 1 0:00 14.0 5.0 0.0 0.0 0.0 4.0/8.0 50.0 5.0
Tygři Praha 2 0:00 5.5 1.5 0.0 0.0 0.0 2.5/6.0 41.7 3.0
BK Levharti Chomutov 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 4.0
BA Grizzlies Plzeň 1 0:00 9.0 2.0 0.0 0.0 0.0 5.0/8.0 62.5 3.0
Slavoj Litoměřice 4 0:00 2.3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 3.0
Sokol Pražský 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta 3 0:00 2.7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.7/3.0 22.2 2.7
BARoun.l. U17B 1 0:00 7.0 2.0 0.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 5.0
Válečníci Děčín 3 0:00 2.0 0.7 100.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 3.3
BA Tygři Louny 3 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BVK Holice 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BVK Holice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Jižní Supi 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Pod U17B 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 5.0
Tygři Praha 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 3.0
BK Opava 1 21:41 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 5.0
Sokol Písek 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Sokolov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta Praha 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5