Martin Matula

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 17 let
Aktuální klub
BK Beroun
Výška
190 cm

Kariéra

Sezony
5
Zápasy
73
Procento vítězství
26%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2017/18 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "A" Ber U12B 4 - 3.5 1.8 0 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "A1" Ber U12B 4 - 2.5 1.3 0 0/0 0.0 - -
2018/19 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13B "B" Ber U13B 8 - 10.1 4.6 0 0.9/3.5 25.0 - -
2018/19 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13B "B1" Ber U13B 8 - 7.8 3.8 0 0.3/1.5 16.7 - -
2018/19 starší minižáci U13 - Skupina 3-4 Ber U13B 1 - 6.0 3 0 0/0 0.0 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina B BK Beroun 6 - 4.3 2.2 0 0/0.3 0.0 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Liga sk. B BK Beroun 1 - 2.0 1 0 0/1 0.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A BK Beroun 11 - 9.3 4.4 0 0.5/2.3 24.0 - -
2022/23 kadeti U17 - Skupina A BK Beroun 4 - 6.5 2.8 0 1/2.5 40.0 - -
2022/23 kadeti U17 - skupina B Tygři Brno 12 15.1 4.2 1.8 /3.7 0 0.7/1.3 50.0 1.1 3.4
2022/23 junioři U19 - Skupina C Tygři Brno B 9 - 7.1 2.7 0 1.8/2.8 64.0 - -
2022/23 kadeti U17 - Skupina C Tygři Brno B 3 - 11.7 5.3 0 1/2 50.0 - -
2022/23 kadeti U17 - nadstavba B Tygři Brno 2 10.5 1.0 0.5 /2 0 0/1 0.0 0.5 1.5
Průměr za kariéru 14.6 2.8 6.6 3.0 0.0 0.6/1.7 53.9 1.7 0.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 BK Příbor 5. 11. 2022
2B body 7 BK Opava 9. 10. 2022
Obranné doskoky 5 BK VIVIDBOOKS Pardubice 23. 10. 2022
Útočné doskoky 5 Snakes Ostrava 24. 9. 2022
Doskoky celkem 6 Snakes Ostrava 24. 9. 2022
Body 16 BK Opava 9. 10. 2022
Užitečnost 17 BK Opava 9. 10. 2022
Asistence 2 BC Vysočina 12. 11. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 BK Příbor 5. 11. 2022 2022/23
2B body 8 BA SpaU13B "C"(ms) 24. 11. 2018 2018/19
Obranné doskoky 5 BK VIVIDBOOKS Pardubice 23. 10. 2022 2022/23
Útočné doskoky 5 Snakes Ostrava 24. 9. 2022 2022/23
Doskoky celkem 6 Snakes Ostrava 24. 9. 2022 2022/23
Body 18 BA SpaU13B "C"(ms) 24. 11. 2018 2018/19
Užitečnost 17 BK Opava 9. 10. 2022 2022/23
Asistence 2 BC Vysočina 12. 11. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
21. 5. 2022 Skupina A Tygři Praha B 0:00 9 3 0.0 0 3/6 50.0
21. 5. 2022 Skupina A Kelti Nové Strašecí 0:00 10 5 0.0 0 0/2 0.0
22. 5. 2022 Skupina A BARoun.l. U17B 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
22. 5. 2022 Skupina A BK Teplice 0:00 7 3 0.0 0 1/2 50.0
17. 9. 2022 Skupina C Olomouc 0:00 6 3 0.0 0 0/0 0
18. 9. 2022 Skupina C BK Příbor 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
24. 9. 2022 skupina B Snakes Ostrava 15:16 2 1 25.0 0 0/0 0
25. 9. 2022 skupina B BASKET Brno 9:25 0 0 0.0 0 0/2 0.0
28. 9. 2022 Skupina C BASKET Brno "B" 0:00 6 2 0.0 0 2/2 100.0
1. 10. 2022 Skupina C Slavia Kroměříž 0:00 10 5 0.0 0 0/0 0
2. 10. 2022 Skupina C Jiskra Kyjov 0:00 12 5 0.0 0 2/3 66.7
8. 10. 2022 skupina B NH Ostrava 11:00 2 1 100.0 0 0/0 0
9. 10. 2022 skupina B BK Opava 19:12 16 7 100.0 0 2/3 66.7
15. 10. 2022 Skupina C BC Vysočina 0:00 2 0 0.0 0 2/2 100.0
16. 10. 2022 Skupina C BK Vlci Žďár 0:00 8 2 0.0 0 4/7 57.1
22. 10. 2022 skupina B BA Nymburk 21:15 10 5 50.0 0 0/0 0
23. 10. 2022 skupina B BK VIVIDBOOKS Pardubice 15:22 2 1 33.3 0 0/0 0
12. 11. 2022 skupina B BC Vysočina 22:56 7 2 50.0 0 3/4 75.0
13. 11. 2022 skupina B BC Vysočina 20:19 4 2 40.0 0 0/3 0.0
5. 11. 2022 Skupina C BK Příbor 0:00 16 5 0.0 0 6/9 66.7
6. 11. 2022 Skupina C Olomouc 0:00 4 2 0.0 0 0/2 0.0
13. 11. 2022 Skupina C STRABAG Zlín 0:00 13 6 0.0 0 1/2 50.0
26. 11. 2022 skupina B BASKET Brno 19:29 5 2 40.0 0 1/2 50.0
27. 11. 2022 skupina B Snakes Ostrava 4:38 0 0 0.0 0 0/0 0
26. 11. 2022 Skupina C BASKET Brno "B" 0:00 15 7 0.0 0 1/2 50.0
27. 11. 2022 Skupina C SK Žabovřesky 0:00 7 3 0.0 0 1/2 50.0
10. 12. 2022 skupina B BK Opava 9:19 0 0 0.0 0 0/0 0
11. 12. 2022 skupina B NH Ostrava 12:58 2 0 0.0 0 2/2 100.0
21. 1. 2023 nadstavba B Válečníci Děčín 14:55 2 1 25.0 0 0/2 0.0
22. 1. 2023 nadstavba B Sokol Pražský 5:49 0 0 0.0 0 0/0 0
Celkem 30 201:53 177 73 152.1 31/59 52.5
Průměr 30 6:43 5.9 2.4 152.1 0.0 1.0/2.0 52.5
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F-
Ben U13B 2 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
Kelti Nové Strašecí 2 0:00 11.5 5.5 0.0 0.0 0.5/3.5 14.3 3.0
BA Grizzlies Plzeň B 1 0:00 18.0 8.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 2.0
BK Opava 2 14:15 8.0 3.5 70.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.0
BK Příbor 2 0:00 8.0 2.5 0.0 0.0 3.0/4.5 66.7 1.5
BASKET Brno "B" 1 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Tygři Louny B 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
STRABAG Zlín 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Jiskra Kyjov 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 4.0
BC Vysočina 2 21:37 5.5 2.0 44.4 0.0 1.5/3.5 42.9 2.5
BA Nymburk 1 21:15 10.0 5.0 50.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Olomouc 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
Slavia Kroměříž 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Praha B 1 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 1.0
BK Vlci Žďár 1 0:00 8.0 2.0 0.0 0.0 4.0/7.0 57.1 1.0
BK Teplice 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
SK Žabovřesky 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BCKOLU13B 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BASKET Brno "B" 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
BASKET Brno 2 14:27 2.5 1.0 28.6 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
BA Sparta Praha 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
NH Ostrava 2 11:59 2.0 0.5 100.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
BK Jiskra Domažlice 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
BC Vysočina 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 15:22 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Snakes Ostrava 2 9:57 1.0 0.5 25.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Válečníci Děčín 1 14:55 2.0 1.0 25.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
BARoun.l. U17B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 1 5:49 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0