Univerzitní basketbalová liga

Univerzitní basketbalová liga je společným projektem ČAUS a CZ BASKETBALL, který našel podporu napříč akademickým prostředím v Česku. V rámci basketbalové sezóny 2023/24 proběhne třetí ročník nové soutěže. Ten by se měl stát základem pro další rozvoj basketbalu v rámci univerzitního prostředí, kde kdysi ve Spojených státech vznikl.

FINAL 4 se hraje ve čtvrtek a v pátek 2. a 3. května v kampusu Ostravské univerzity.

Průběh všech utkání můžete sledovat online.

 

Ženy
02.05.2024 VŠE Praha - UP Olomouc 76:55 (15:23 33:28 56:45) SF I
02.05.2024 OSU Ostrava - ČVUT Praha 65:33 (13:9 35:14 51:24) SF II
03.05.2024 UP Olomouc - ČVUT Praha 68:47 (21:10 37:17 57:38) O 3. místo
03.05.2024 VŠE Praha - OSU Ostrava 70:66 (20:14 41:28 58:47) Finále

  

Muži
02.05.2024 VŠB Ostrava - UK Praha 98:86 (22:20 45:46 73:68) SF I
02.05.2024 UPA Pardubice - UJEP Ústí n. L. 111:82 (35:20 62:46 89:69) SF II
03.05.2024 UK Praha - UJEP Ústí n. L. 77:85 (22:18 31:36 55:59) O 3. místo
03.05.2024 VŠB Ostrava - UPA Pardubice 76:72 (26:18 50:36 60:59) Finále

  

Konečné pořadí - ženy
1. VŠE Praha
2. OSU Ostrava
3. UP Olomouc
4. ČVUT Praha

Konečné pořadí - muži
1. VŠB Ostrava
2. UPA Pardubice
3. UJEP Ústí nad Labem
4. UK Praha

10.04.2024
ZČU Plzeň - VŠE Praha 54:59

??.04.2024
VŠE Praha - ZČU Plzeň 96:52

Postupující do FINAL 4: VŠE Praha

 

11.04.2024
ČVUT - Hradec Králové 67:74 (23:17 45:38 54:54)
Vojtová a Vejvodová po 22, Chomátová 8, Pitrová 6, Mühlfeitová 3, Hvězdová, Falladová a Hybášková po 2, Měrková, Černá a Gangurová 0 - Kollárová 22, Bubeníčková 17, Tabačková 13, Hrušková 11, Jarošová 9, Najmanová 2, Štěrbová, Bendová a Dohnalová 0
TH: 13/22 - 15/22
Trojky: 6 - 5
Fauly: 19 - 15

15.04.2024
Hradec Králové - ČVUT 41:59 (17:14 23:25 30:42)
Kollárová 15, Tabačková a Hrušková po 10, Najmanová a Sadílková po 2 - Vejvodová 20, Vojtová 15, Pitrová 9, Měrková 8, Hybášková 3, Hvězdová a Falladová po 2, Černá 0
TH: 7/11 - 6/10
Trojky: 2 - 7
Fauly: 16 - 6

Postupující do FINAL 4: ČVUT

 

??.04.2024
VUT Brno - Ostravská univerzita 52:85 (10:23 26:49 38:67)
?? - Břenková 10, Bačová a Klimenková po 9, Halátková, Volná, Šandová a Busková po 8, Bělicová 7, Káňová a Tomisová po 6, Menšíková a Štěpánková po 3
TH: ? - 13/16
Trojky: ? - 7
Fauly: ? - 12

??.04.2024
Ostravská univerzita - VUT Brno ???

Postupující do FINAL 4: Ostravská univerzita

 

??.04.2024
UP Olomouc - MU Brno 77:62
Szabó 17, Křížová 15, Chodilová 14, Zahradníčková 11, Štursová 10, Jedličková 7, Jurišová 2, Kopecká 1, Kazdová, Globelná a Gieslová 0 - Jedovnická 12, Streitová 11, Holomková 9, Mamraková 7, Novotná 6, Chalupová a Krajcigrová 5, Strompová 4, Havlíčková 3, Štumarová a Mišková 0
TH: 14/18 - 9/14
Trojky: 9 - 5
Fauly: 15 - 28

??.04.2024
MU Brno - UP Olomouc 70:80 (13:18 40:47 53:65)
Holomková 23, Žilková 11, Babiková, Mamraková a Krajcigrová po 6, Novotná 5, Štumarová a Chalupová po 4, Havlíčková 3, Jedovnická 2, Streitová a Strompová 0 - Křížová 24, Jedličková 17, Kazdová 11, Jurišová 9, Chodilová 6, Zahradníčková 5, Štursová a Szabó po 4
TH: 17/28 - 18:25
Trojky: 5 - 12
Fauly: 20 - 20

Postupující do FINAL 4: UP Olomouc

??.04.2024
ČZU Praha - UJEP Ústí nad Labem 62:90

??.04.2024
UJEP Ústí nad Labem - ČZU Praha 95:50 (19:17 50:30 67:40)
Sedlák 24, Rozsypal 22, Pokorný 9, Dolanský 8, Bělohlávek 7, Bár, Maděra a Krupka po 6, Majerík 4, Gabriel 3, Radimský 0 - Kořínek 22, Blažek 13, Polidar 9, Ciran, Holl a Majer po 2, Kulík a Pavelka 0
TH: 6/8 - 7/13
Trojky: 17 - 3
Fauly: 13 - 11

Postupující do FINAL 4: UJEP Ústí nad Labem

 

04.04.2024
JU České Budějovice - UK Praha 61:62 (19:12 35:36 43:49)
Fučík 23, Šperl 11, Fical a Kratochvíle po 9, Bain 5, Bártů 4 - Reymond 15, Hartig 12, Čejka 10, Sýkora 9, Palek a Kotil po 5, Galko 4, Miličič 2
TH: 8/16 - 13/19
Trojky: 5 - 5
Fauly: 18 - 16

??.04.2024
UK Praha - JU České Budějovice 72:67 (10:25 32:45 54:58)
Palek 19, Hartig 14, Reymond, Mičuda a Fišera po 9, Galko a Kotil po 4, Schmidl 3, Sýkora 1, Miličič 0 - Borovka 19, Bain 13, Fical a Šperl po 12, Fučík 6, Kratochvíle 5, Paťha 0
TH: 21/30 - 8/12
Trojky: 7 - 9
Fauly: 14 - 20

Postupující do FINAL 4: UK Praha

 

??.04.2024
UP Olomouc - UPA Pardubice 82:71

17.04.2024
UPA Pardubice - UP Olomouc 88:68 (27:20 41:30 70:38)
Roub 47, Goga 14, Merta 8, Výcha 7, Sapaly Na. 5, Šrámek 3, Kvapil a Votava po 2, Sapaly Ni., Leheň, Churáček a Pelcháč 0 - Srník 16, Nosek 14, Muller 9, Ulrych 8, Nádeníček 7, Uličný 6, Král a Tomeš po 3, Šruc 2
TH: 9/14 - 11/15
Trojky: 9 - 7
Fauly: 15 - 13

Postupující do FINAL 4: UPA Pardubice

 

11.04.2024
VŠB Ostrava - MU Brno 111:93 (31:24 68:45 90:68)
Snopek 26, Kurečka 25, Lazecký 19, Bednář 17, Pavelek 9, Martikán 7, Žídek 4, Beneš a Alberth po 2 - Szarowski 29, Houzar 19, Plešingr 15, Jokl 8, Pavlíček a Dzugas po 7, Holáň 6, Macka 2
TH: 18/29 - 15/21
Trojky: 13 - 11
Fauly: 20 - ??

??.04.2024
MU Brno - VŠB Ostrava 0:20 (kontumace - neoprávněný start hráčů - překročen limit hráčů, kteří nenastoupili do utkání v základní části)

Postupující do FINAL 4: VŠB Ostrava

Z V P Skóre Body
1. UK HK 6 5 1 416:322 11
2. ZČU 6 5 1 433:294 11
3. UK LF 6 1 5 398:458 7
4. UPCE 6 1 5 279:452 7

26.10.2023
ZČU Plzeň - UPA Pardubice 75:20 (18:2 35:12 61:15)
Švambergová 15, Soukupová 14, Lucáková 13, Černá 10, Jánská a Šupová po 9, Chuchlerová 5 - Rohlenová 7, Sykáčková 5, Novotná 4, Hájková a Havlová po 2, Bazdičková, Vlašičová a Hartmanová 0
TH: 3/6 - 4/8
Trojky: 4 - 0
Fauly: 10 - 6

23.10.2023
UK LF Plzeň - Hradec Králové 75:94 (16:23 38:44 57:76)
Štenclová 38, Rosecká 24, Tatarinova 7, Spilková 6, Síbr Ftáčková 0 - Tabačková 22, Bubeníčková 18, Štěrbová 15, Kollárová 10, Hertíková a Sadílková po 9, Bendová 7, Zbořilová 4
TH: 9/14 - 8/13
Trojky: 5 - 10
Fauly: 18 - 14

08.11.2023
UPA Pardubice - Hradec Králové 48:85 (14:23 23:36 36:58)
Suchánková 15, Vlašičová 11, Bezdičková, Rohlenová a Havlová po 6, Hájková a Novotná po 2, Sykáčková a Hartmanová 0 - Kollárová 16, Bubeníčková 15, Hertíková 12, Najmanová a Štěrbová po 9, Tabačková 8, Bendová 5, Harmtanová 4, Jarošová 3, Volková a Sadílková po 2, Zbořilová 0
TH: 4/17 - 5/12
Trojky: 3 - 8
Fauly: 14 - 12

09.11.2023
UK LF Plzeň - ZČU Plzeň 57:89 (19:23 34:48 47:64)
Rosecká 16, Štenclová a Tatarinova po 13, Spilková 6, Síbr Ftáčková 4, Kaschnerová a Langová po 2, Pleskotová 1 - Švambergová 29, Seifertová 19, Caldrová 11, Lucáková, Chuchlerová a Davidová po 10
TH: 9/12 - 5/8
Trojky: 6 - 10
Fauly: 17 - 14

27.11.2023
Hradec Králové - ZČU Plzeň 72:46 (22:11 38:28 57:39)
Bubeníčková 18, Tabačková 11, Sadílková 9, Hrušková 8, Jarošová 7, Štěrbová 6, Najmanová 5, Kollárová 4, Hertíková a Stanková po 2, Bendová 0 - Lucáková 18, Švambergová 14, Šupová a Seifertová po 4, Černá, Caldrová a Kratochvílová po 2, Chuchlerová, Davidová a Šoltésová 0
TH: 12/22 - 7/15
Trojky: 4 - 1
Fauly: 17 - 22

22.11.2023
UPA Pardubice - UK LF Plzeň 81:59 (22:19 41:32 57:46)
Rohlenová 27, Bezdičková 21, Sykáčková a Havlová po 13, Novotná 5, Hartmanová 2, Vlašičová, Suchánková a Hájková 0 - Štenclová 24, Tatarinova 14, Spilková 7, Langová 6, Vaisova 4, Kaschnerová a Síbr Ftáčková po 2, Rosecká a Pleskotová 0
TH: 10/14 - 8/13
Trojky: 5 - 5
Fauly: 14 - 14

14.03.2024
UPA Pardubice - ZČU Plzeň 45:85 (6:12 18:38 34:61)
Rohlenová 15, Vlašičová 11, Bucháčková 7, Hartmanová a Havlová po 4, Bezdičková a Sykáčková po 2, Hetychová a Konštacká 0 - ???
TH: 7/12 - ??
Trojky: 3 - ??
Fauly: 13 - ??

18.03.2023
Hradec Králové - UK LF Plzeň 69:55 (25:15 44:27 55:42)
Tabačková 29, Hrušková 11, Najmanová 10, Dohnalová 9, Jarošová a Bendová po 5, Harmanová, Volková, Benešová, Heřmanová a Stanková 0 - Štenclová 31, Rosecká 20, Spilková 4, Kaschnerová, Langová, Tatarinova, Síbrt Ftáčková a Vaisová 0
TH: 5/9 - 11/17
Trojky: 7 - 4
Fauly: 16 - 17

04.03.2024
Hradec Králové - UPA Pardubice 60:38 (13:11 28:21 53:27)
Tabačková 29, Hartmanová a Heřemanová po 6, Najmanová a Hertíková po 5, Štěrbová 4, Benešová a Dohnalová po 2, Skokanová 1, Jarošová, Volková a Stanková 0 - Sykáčková 9, Bazdičková a Rohlenová po 8, Havlová 6, Novotná 5, Vlašičová 2, Harmanová a Hetychová 0
TH: 12/16 - 12/27
Trojky: 4 - 2
Fauly: 18 - 9

22.02.2024
ZČU Plzeň - UK LF Plzeň 78:64 (26:12 42:25 64:46)
???

07.03.2024
ZČU Plzeň - Hradec Králové 60:36 (17:7 34:19 45:28)
Kaiserová 16, Lucáková a Švambergová po 13, Seiferotvá a Dolejšová po 7, Caldrvová 4 - Tabačková 16, Bubeníčková 10, Najmanová a Sadílková po 4, Jarošová 2, Štěrbová, Bendová, Hartíková, Heřmanová a Stanková 0
TH: 13/16 - 5/15
Trojky: 5 - 3
Fauly: 17 - 17

07.03.2024
UK LF Plzeň - UPA Pardubice 88:47 (29:8 48:20 70:30)
Štenclová 30, Roceská 25, Tatarinova 21, Síbr Ftáčková 6, Langová 4, Vaisová 2, Kaschnerová a Spilková 0 - Sykáčková 13, Vlašičová a Havlová po 10, Rohlenová 6, Bezdičková a Konštacká po 3, Harmanová 2, Novotná 0
TH: 9/17 - 9/17
Trojky: 9 - 0
Fauly: 13 - 12

 

Z V P Skóre Body
1. VŠE 4 4 0 245:216 8
2. ČVUT 4 1 3 208:219 5
3. UK 4 1 3 221:239 5

26.10.2023
UK Praha - VŠE Praha 61:63 (15:15 25:33 44:48)
Budilová 16, Čmejrková B. 13, Kolegarová 12, Mesiková 7, Bubeníková 6, Čmejrková T. 3, Gallasová a Li po 2, Schambergerová 0 - Vydrová 20, Medová 9, Bartáčková a Holubcová po 8, Pavlíčková 7, Knesplová 4, Bahor 3, Bergerová a Šťovíčková po 2, Ryšavá, Hálová a Srbová 0
TH: 4/7 - 10/17
Trojky: 5 - 3
Fauly: 16 - 7

09.11.2023
ČVUT Praha - UK Praha 56:63 (20:15 31:28 48:43)
Vejvodová 22, Hvězdová 8, Vojtová a Černá po 6, Mülfeitová a Falladová po 4, Rabasová, Pražáková, Gangurová a Labudová 0 - Kofroňová 15, Čmejrková T. 12, Schambergerová 11, Jircháčková 10, Gallasová a Li po 5, Mesiková 3, Valíčková 2, Lukačevičová 0
TH: 11/16 - 6/12
Trojky: 3 - 5
Fauly: 11 - 16

23.11.2023
VŠE Praha - ČVUT Praha 59:44 (16:12 27:22 48:34)
Lišková 33, Bartáčková 9, Ryšavá 6, Medová 5, Knesplová 3, Pavlíčková 2, Bahor 1 - Vejvodová 14, Falladová 8, Mühlfeitová a Měrková po 6, Černá a Hybášková po 4, Chomátová 2
TH: 10/20 - 6/8
Trojky: 5 - 6
Fauly: 15 - 13

07.12.2023
VŠE Praha - UK Praha 67:56 (18:14 32:31 48:44)
Bartáčková 23, Ryšavá 16, Misíková 12, Medová a Šťovíčková po 8, Gangurová 0 - Kofroňová 24, Budilová a Jichářová po 8, Čmejrková 7, Schmbaregerová 5, Gallasová a Nádvorníková po 2
TH: 13/13 - 4/8
Trojky: 2 - 2
Fauly: 8 - 9

22.02.2024
UK Praha - ČVUT Praha 41:53 (7:13 21:19 32:40)
Čmejrková a Kolegarová po 8, Budilová 7, Jirchářová 5, Bubeníková 4, Horsáková 3, Schambergerová, Gallasová a Kofroňová po 2, Msiková, Li a Valíčková 0 - Vojtová 18, Vejvodová 9, Chomátová 7, Pitrová 5, Měrková 4, Můhlfeitová a Černá po 3, Hvězdová a Hybášková po 2, Falladová, Gangurová a Götzlová 0
TH: 1/6 - 13/18
Trojky: 4 - 4
Fauly: 18 - 10

07.03.2024
ČVUT Praha - VŠE Praha 55:56 (13:25 24:34 42:44)
Hybášková 13, Vojtová 12, Vejvodová 10, Hvězdová 9, Chomátová 7, Mühlfeitová a Měrková po 2, Falladová, Černá a Gangurová 0 - Schovancová V. 19, Medová 15, Šitancová 8, Šťovíčková 7, Lišková 4, Schovancová D. 2, Gangurová 1, Bartáčková, Hálová, Vydrová a Velechá 0
TH: 5/9 - 7/11
Trojky: 3 - 3
Fauly: 8 - 9

 

Z V P Skóre Body
1. OSU 2 2 0 153:106 4
2. UP 2 0 2 106:153 2

07.11.2023
UP Olomouc - Ostravská univerzita 56:65 (13:12 20:27 39:49)
Křížová 12, Kazdová 10, Szabó 9, Chodilová a Jedličková po 7, Koknerová 6, Štursová 4, Zahradníčková 1, Jurišová, Kopecká, Globelná a Nesvadbová 0 - Kubíčková 20, Halátková 17, Káňová 14, Menšíková 5, Bačová 4, Koczonová 3, Břenková 2, Frgálová, Klimenková, Štěpánková, Tomisová a Volná 0
TH: 7/12 - 4/8
Trojky: 7 - 7
Fauly: 11 - 9

05.03.2024
Ostravská univerzita - UP Olomouc 88:50 (22:11 34:21 69:31)
Kubíčková 17, Káňová 12, Bačová 11, Klimenková a Busková po 10, Bělicová 7, Tomisová 6, Halátková a Šandová po 4, Menšíková a Volná po 3, Rašková 1 - Křížová 18, Szabó 12, Chodilová a Kazdová po 6, Jedličková 4, Zahradníčková a Gieslová po 2, Kopecká a Globelná 0
TH: 11/17 - 4/11
Trojky: 9 - 8
Fauly: 9 - 12

Z V P Skóre Body
1. MUNI 2 1 1 151:137 3
2. VUT 2 1 1 137:151 3

11.12.2023
MU Brno - VUT Brno 85:66 (15:11 29:34 52:55)
Novotná 16, Holomková 14, Peštálová 11, Babiková a Mišková po 9, Sreitová a Havlíčková po 6, Strompová 3, Zvancigerová 2, Dvořáková a Štumarová 0 - Švagerová a Michalová po 15, Nerudová 9, Michalíčková 8, Stará, Šrámková a Veselá po 5, Foltýnová 4, Petrovičová, Nováková a Špaková 0
TH: 17/20 - 18/26
Trojky: 8 - 4
Fauly: 16 - 18

07.03.2024
VUT Brno - MU Brno 71:66 (21:16 33:40 47:57)
Švagerová 21, Nerudová 14, Stará 11, Michalová 8, Michalčíková a Špaková po 5, Šrámková 4, Foltýnová 3 - Holomková 14, Zvancigerová 12, Babiková 11, Havlíčková 8, Streitová a Štumarová po 6, Chalupová a Mamraková po 3, Novotná 2, Strompová 1, Kajcigrová 0
TH: 6/13 - 9/18
Trojky: 5 - 7
Fauly: 13 -  13

Z V P Skóre Body
1. UJEP 8 8 0 789:427 16
2. JU 8 5 3 512:447 13
3. ZČU 8 5 3 639:582 13
4. TU 8 1 7 424:702 9
5. UK LF 8 1 7 382:588 9

26.10.2023
ZČU Plzeň - JU České Budějovice 76:73 (17:22 38:38 55:61)
Baselides 29, Sůva 25, Pekárek 8, Ženíšek 5, Beránek 4, Bednář a Brada po 2, Petrák 1, Kopenec a Buňka 0 - Fical 22, Šperl 18, Bártů 15, Kratochvíle 8, Hladík 7, Paťha 3, Vohradník a Peterka 0
TH: 15/23 - 8/13
Trojky: 9 - 5
Fauly: 14 - 19

26.10.2023
UJEP Ústí nad Labem - TU Liberec 127:63 (35:15 68:31 92:49)
Rozsypal 21, Bělohlávek 20, Karlovský 13, Sedlák 12, Krupka a Gabriel po 11, Majerík 10, Zajíc 9, Maděra 8, Pokorný 7, Bár 5, Radimský 0 - Vejvar 29, Bujdoš 11, Fanta, Pěkný a Kocek po 3, Nechanický 2
TH: 7/8 - 14/27
Trojky: 20 - 9
Fauly: 21 - 8

09.11.2023
UK LF Plzeň - ZČU Plzeň 56:85 (16:25 25:43 40:60)
Špelda 20, Glazer, Vojta a Novotný po 7, Mašek a Záhora po 4, Ureš 3, Bašta a Parobek po 2 - Majer 19, Sůva 13, Kříž 12, Buňka a Baselides po 11, Pekárek 5, Petrák 4, Karlíček a Hanzlíček po 3, Kopenec a Beránek po 2
TH: 9/13 - 6/9
Trojky: 4 - 15
Fauly: 18 - 12

09.11.2023
JU České Budějovice - UJEP Ústí nad Labem 56:82
Kratochvíle 16, Šperl 12, Bártů 11, Fučík 8, Toman a Bain po 3, Hladík 2, Vohradník 1, Paťha 0 - Maděra 23, Majerík 19, Bár 10, Krupka 9, Sedlák, Gabirel a Sobotka po 7, Radimský 0
TH: 5/11 - 7/11
Trojky: 6 - 11
Fauly: 7 - 15

23.11.2023
TU Liberec - UK LF Plzeň 90:52 (31:7 52:15 73:35)
Vejvar 15, Bujdoš 14, Colan 12, Pěkný 9, Kolář 8, Pavlů, Fanta a Bouška po 7, Nechanický 5, Kašpar 4, Pól 2, Kocek 0 - ?
TH: 5/10 - ?
Trojky: 6 - ?
Fauly: 13 - ?

23.11.2023
UJEP Ústí nad Labem - ZČU Plzeň 104:68 (43:12 65:31 77:45)
Sedlák 26, Maděra 25, Pokorný 12, Haiblík 10, Krupka 9, Karlovský 8, Bár 7, Pokorný 5, Majerík 2, Sobotka 0 -  Beránek 19, Ženíšek 17, Buňka 10, Kopenec 8, Majer 6, Brada 4, Pekárek a Patejdl po 2
TH: 4/8 - 4/10
Troky: 20 - 10
Fauly: 12 - 7

07.12.2023
UK LF Plzeň - JU České Budějovice 31:78 (12:20 17:44 23:63)
Bašta 11, Mašek 10, Novotný 6, Glazer 4 - Bártů 21, Fical 16, Kratochvíle 12, Šperl 10, Bain 8, Mlejnek 4, Toman 3, Vohradník a Hladík po 2
TH: 4/6 - 6/7
Trojky: 3 - 5
Fauly: 6 - 7

06.12.2023
ZČU Plzeň - TU Liberec 86:68 (28:12 57:31 80:55)
Sůva 21, Cerha a Hanslbauer po 13, Baselides 11, Winter 10, Bednář 6, Froněk 4, Pekárek a Hanzlíček po 3, Strejček 2, Beránek a Petrák 0 - Bujdoš 27, Vejvar 26, Kolář a Kocek po 4, Bouška 3, Pavlů a Nechanický po 2, Kašpar a Fanta 0
TH: 2/7 - 4/8
Trojky: 17 - 6
Fauly: 18 - 15

Kontumace
UJEP Ústí nad Labem - UK LF Plzeň 20:0

21.12.2023
TU Liberec - JU České Budějovice 44:78 (14:18 21:40 35:59)
Vejvar 14, Kolář, Pěkný a Nechanický po 6, Kocek 5, Fanta 3, Colan a Pavlů po 2, Kašpar a Dvořák 0 - Kratochvíle 24, Bártů 16, Fical 13, Hladík 8, Paťha 7, Mlejnek 6, Vohradník 4, Peterka 0
TH: 6/13 - 12/19
Trojky: 2 - 4
Fauly: 19 - 14

22.03.2024
JU České Budějovice - ZČU Plzeň 66:57
Borovka 23, Fučík 14, Fical 10, Bártů a Bain po 6, Kratochvíle 4, Toman 3, Šperl a Mlejnek 0 - Buňka 19, Froněk 15, Beránek a Hanzlíček po 8, Brada 4, Kolář 2, Kopenec 1
TH: 3/5 - 3/8
Trojky: 7 - 10
Fauly: 10 - 9

15.02.2024
TU Liberec - UJEP Ústí nad Labem 35:150 (7:46 14:88 26:114)
Kašpar 10, Bouška 8, Kolář 7, Kocek 4, Colan, Pavlů a Lamač po 2, Pól 0 - Pokorný 24, Karlovský 22, Maděra 20, Bár 15, Krupka 14, Sedlák a Dolanský po 13, Majerík 11, Bělohlávek 10, Gabriel 8
TH: 1/2 - 5/7
Trojky: 4 - 23
Fauly: 6 - 6

22.02.2024
ZČU Plzeň - UK LF Plzeň 75:58 (11:7 30:32 43:56)
Sůva 16, Majer 12, Froněk 11, Brada, Cerha a Strejček po 9, Buňka 7, Ženíšek 2, Kopenec, Beránek a Hanzlíček 0 - Bašta a Ureš po 12, Mašek 11, Glazer 8, Kostiha 7, Špelda 6, Záhora 2
TH: 13/18 - 7/12
Trojky: 6 - 5
Fauly: 10 - 17

22.02.2024
UJEP Ústí nad Labem - JU České Budějovice 106:68 (26:18 62:29 80:45)
Haiblík 20, Bělohlávek 17, Krupka 13, Karlovský 12, Sedlák a Dolanský po 9, Maděra, Pokorný a Gabriel po 8, Rozsypal 2, Majerík a Radimský 0 - Kratochvíle a Fučík po 10, Bártů 9, Hladík a Toman po 8, Fical, Šperl a Bain po 6, Paťha 5
TH: 18/25 - 9/14
Trojky: 12 - 9
Fauly: 14 - 17

07.03.2024
UK LF Plzeň - TU Liberec 72:59 (21:16 42:34 57:46)
Novotný 27, Glazer 15, Špelda a Záhora po 10, Mašek 6, Vojta 3, Bašta 1, Parobek 0 - Lamač 20, Nachanický 13, Dvořák 8, Vydlák 6, Kocek 5, Pavlů 4, Kašpar 3
TH: 6/11 - 6/11
Trojky: 10 - 6
Fauly: 14 - 12

06.03.2024
ZČU Plzeň - UJEP Ústí nad Labem 75:92 (17:25 33:54 51:73)
Majer 18, Sůva 14, Barda 10, Hanzlíček 8, Baselides 7, Beránek 2 - Maděra 24, Krupka 16, Sedlák 15, Gabriel 14, Bár a Ondráš po 7, Radimský 6, Písařík 3
TH: 4/12 - 14/23
Trojky: 13 - 16
Fauly: 17 - 14

14.03.2024
JU České Budějovice - UK LF Plzeň 73:51 (??)
Fučík 17, Fical 16, Bártů 12, Hladík 9, Šperl 7, Kratochvíle 5, Mlejnek 3, Paťha a Toman po 2 - Ureš 19, Bašta 14, Záhora 9, Špelda a Brezík po 3, Parobek a Bakai po 2
TH: 6/10 - 6/12
Trojky: 6 - 4
Fauly: 8 - 7

14.03.2024
TU Liberec - ZČU Plzeň 65:117 (9:30 28:55 49:84)
Kocek 16, Pěkný 15, Lamač 11, Pavlů 10, Nechanický 9, Dvořák 4, Fanta a Vydlák 0 - Brada 33, Majer 27, Hanzlíček 24, Froněk 23, Kopenec 6, Beránek 4
TH: 4/7 - 16/25
Trojky: 7 - 15
Fauly: 17 - 4

20.03.2024
UK LF Plzeň - UJEP Ústí nad Labem 62:108 (21:28 34:55 45:88)
Novotný 18, Špelda 13, Záhora 12, Mašek 8, Susa 4, Glazer 3, Bašta a Brezík po 2 - Gabriel 27, Sedlák 21, Písařík 19, Krupka 16, Bár 10, Dolanský 8, Radimský 7
TH: 4/8 - 9/12
Trojky: 8 - 20
Fauly: 12 - 10

Kontumace
JU České Budějovice - TU Liberec 20:0

Z V P Skóre Body
1. UK 8 7 1 678:532 15
2. ČZU 8 5 3 684:622 13
3. ČVUT 8 5 3 682:622 13
4. VŠE 8 2 6 600:692 10
5. VŠCHT 8 1 7 434:675 9

26.10.2023
UK Praha - VŠCHT Praha 78:59 (14:13 38:28 55:45)
Hartig 27, Kotil 19, Reymond a Schmidl po 10, Mičuda 7, Kočárník 3, Galko 2, Palek, Šimon, Vacek, Miličič a Sýkora 0 - Neubauer 14, Ježek 12, Večeřa 9, Ďurana 8, Zadražil 7, Veselý 4, Kučera 3, Rubanov 2, Golda, Suláni a Myšák 0
TH: 11/19 - 16/20
Trojky: 7 - 5
Fauly: 18 - 20

26.10.2023
ČVUT Praha - VŠE Praha 75:80
Bella, Matoničkin a Janů po 13, Somberg 12, Nájemník 10, Charvát 6, Večerka 4, Skládal a Šeda po 2, Feit 0 - Medek 31, Bičík 14, Týfa a Srp po 9, Sedláček 8, Slaninka 4, Chlumecký, Provazník a Schottl po 2, Provazník 1, Sasín 0
TH: 5/14 - 9/15
Trojky: 8 - 11
Fauly: 17 - 12

09.11.2023
ČZU Praha - UK Praha 60:83 (6:20 30:42 44:61)
Kořínek a Blažek po 14, Palička 9, Kulík 6, Polidar a Louda po 5, Pavelka 4, Ciran 3, Holl 0 - Reymond 22, Kotil 15, Galko 11, Mičuda 10, Palek 8, Hartig 7, Fišera 4, Miličič a Sýkora po 3
TH: 8/9 - 11/14
Trojky: 8 - 6
Fauly: 11 - 11

09.11.2023
VŠE Praha - VŠCHT Praha 81:59 (20:8 41:25 58:42)
Medek 26, Staniszewski 17, Sedláček 11, Bičík 10, Srp 8, Schottl 3, Týfa, Slaninka a Kubín po 2 - Ježek 15, Ďurana a Večera po 9, Myšák 8, Neubauer 6, Veselý a Zadražil po 4, Kučera a Čurda po 2
TH: 16/21 - 9/19
Trojky: 11 - 4
Fauly: 19 - 24

23.11.2023
VŠCHT Praha - ČVUT Praha 65:86 (20:32 36:49 50:71)
Ďurana 12, Čurda 11, Ježek 10, Večera a Golda po 9, Myšák 6, Polánek 4, Veselý a Vokroj po 2, Suláni, Rubanov a Nováček 0 - Kynzl 24, Růžička 18, Bella 15, Matoničkin 9, Svoboda 7, Nájemník a Charvát po 4, Večerka 3, Skládal a Somberg po 1
TH: 13/19 - 11/20
Trojky: 4 - 12
Fauly: 14 - 16

23.11.2023
VŠE Praha - ČZU Praha 82:95 (29:29 44:50 70:71)
Bičík 24, Staniszewski 16. Týfa, Srpa a Adam po 9, Kubín 7, Chlumecký 6, Slaninka 2 - Kořínek 25, Pistulka 17, Blažek 16, Morávek 12, Palička 11, Kulík 6, Polidar 4, Skalický a Hauzer po 2
TH: 7/13 - 12/19
Trojky: 13 - 11
Fauly: 14 - 16

07.12.2023
ČVUT Praha - UK Praha 74:68 (7:15 32:33 54:54)
Bella 21, Růžička 15, Kynzl 13, Charvát 12, Svoboda 6, Večerka 3, Janů a Somberg po 2, Nájemník a Plocek 0 - Mičuda 18, Hartig 15, Kotil 10, Schmidl 7, Fišera 6, Mičuda 5, Čejka 3, Miličič a Sýkora po 2
TH: 11/17 - 13/19
Trojky: 9 - 5
Fauly: 15 - 18

07.12.2023
VŠCHT Praha - ČZU Praha 46:88 (5:18 21:44 31:72)
Ježek 16, Polánek 6, Ďurana 5, Golda a Myšák po 4, Kučera 3, Večeřa, Veselý a Vokroj po 2, Neubauer a Malina po 1, Čurda 0 - Kořínek 33, Blažek a Pistulka po 11, Palička 8, Kulík 7, Pavelka 6, Skalický 5, Polidar 4, Morávek 3
TH: 4/8 - 0/6
Trojky: 6 - 16
Fauly: 17 - 14

20.12.2023
UK Praha - VŠE Praha 81:56 (19:15 48:27 65:36)
Mičuda 16, Palek a Reymond po 13, Fišera 11, Galko a Čejka po 7, Schmidl 6, Muller 5, Kotil 2, Kočárník 1 - Medek 17, Kubín 9, Týfa, Chlumecký a Bičík po 6, Staniszewski 4, Schottl, Srp a Adam po 2, Sedláček 1, Slaninka a Provazník 0
TH: 16/22 - 7/11
Trojky: 10 - 5
Fauly: 11 - 12

13.12.2023
ČZU Praha - ČVUT Praha 76:89 prodl. (18:21 33:36 53:53 72:72)
Kořínek 23, Blažek 13, Morávek 10, Pistulka 9, Polidar 8, Kulík 5, Pevelka 4, Palička a Havránek po 2 - Růžička 17, Charvát a Kynzl po 16, Bella a Svoboda po 10, Nájemník a Janů po 9, Somberg 2, Večerka 0
TH: 8/14 - 11/20
Trojky: 12 - 8
Fauly: 17 - 14

15.02.2024
VŠCHT Praha - UK Praha 60:88 (20:18 31:44 39:68)
Ježek 15, Kučera 10, Ďurana 7, Veselý, Myšák a Malina po 6, Večeřa 5, Suláni 3, Neubauer 2, Polánek 0 - Mičuda 16, Palek a Reymond po 13, Fišera 11, Galko a Čejka po 7, Schmidl 6, Müller 5, Kotil 2, Kočárník 1
TH: 5/13 - 12/22
Trojky: 7 - 6
Fauly: 21 - 16

15.02.2024
VŠE Praha - ČVUT Praha 65:104 (14:31 32:56 42:81)
Chlumecký 20, Adam 19, Bičík 10, Kubín 8, Sedláček 6, Salač 2 - Svoboda a Růžička po 17, Charvát a Janů po 16, Somberg 9, Pelikán 5
TH: 7/11 - 9/11
Trojky: 4 - 15
Fauly: 10 - 13

22.02.2024
UK Praha - ČZU Praha 93:64 (22:12 44:27 68:36)
Reymond 20, Galko 19, Mičuda 11, Kotil a Hartig po 9, Čejka 6, Müller 5, Šimon a Schmidl po 2 - Morávek 18, Polidar 13, Pavelka 8, Blažek a Pistulka po 7, Majer 4, Palička a Skalický po 3, Kulík 1
TH: 10/18 - 5/10
Trojky: 11 - 10
Fauly: 15 - 15

22.02.2024
VŠCHT Praha - VŠE Praha 72:60 (14:21 32:33 52:45)
Ježek 27, Ďurana 14, Golda a Zadražil po 8, Kučera 6, Vokroj 5, Veselý 4, Polánek a Malina 0 - Kubín 13, Seldáček 12, Řeřicha 9, Chlumecký, Slaninka a Adam po 7, Bičík 5, Salač 0
TH: 4/8 - 12/19
Trojky: 12 - 8
Fauly: 13 - 9

07.03.2024
ČVUT Praha - VŠCHT Praha 100:80 (25:15 47:35 71:56)
Bella a Kynzl po 18, Růžička 17, Pelikán 16, Charvát 12, Večerka 8, Svoboda 6, Matoničkin 3, Plocek 2 - Neubauer 21, Ježek 19, Myšák 13, Ďurana 12, Veselý 9, Vokroj 6, Mailna 0
TH: 19/23 - 7/12
Trojky: 10 - 5
Fauly: 13 - 16

07.03.2024
ČZU Praha - VŠE Praha 101:88 (22:26 49:46 71:66)
Vlk 39, Pistulka 19, Ciran 15, Švec 10, Blažek a Fuxa po 6, Kulík, Polidar a Palička po 2, Skalický a Majer 0 - Medek a Adam po 19, Bičík 16, Řeřicha 14, Sedláček a Kubín po 8, Srp 4
TH: 10/19 - 4/6
Trojky: 9 - 16
Fauly: 7 - 15

14.03.2024
UK Praha - ČVUT Praha 82:71 (15:21 33:39 60:57)
Reymond a Schmidl po 19, Lukniš 13, Palek 9, Galko a Kotil po 8, Bčevář 6, Kočárník 0 - Kynzl 16, Bella 15, Svoboda 14, Nájemník 13, Janů 7, Matoničkin 4, Vimmr 2, Večerka a Novák 0
TH: 16/23 - 16/26
Trojky: 7 - 8
Fauly: 16 - 22

14.03.2024
ČZU Praha - VŠCHT Praha 94:58 (26:12 56:30 68:42)
Šafařík 32, Morávek 16, Polidar 15, Havránek 10, Pavelka 8, Ciran 6, Švec 5, Vyroubal 2 - Neubauer 14, Ježek 10, Veselý a Kučera po 9, Ďurana 6, Večeřa a Myšák po 4, Vokroj 2, Malina 0
TH: 1/2 - 4/10
Trojky: 8 - 6
Fauly: 7 - 7

21.03.2024
VŠE Praha - UK Praha 88:105 (18:19 44:45 68:77)
Medek 32, Adam 22, Chlumecký a Kubín po 12, Sedláček a Provazník po 5 - Reymond 21, Bednář 18, Hartig 16, Mičuda 14, Schmidl 13, Kotil 12, Galko 11
TH: 7/10 - 14/16
Trojky: 13 - 9
Fauly: 11 - 4

21.03.2024
ČVUT Praha - ČZU Praha 83:106 (26:32 43:59 66:82)
Nájemník a Svoboda po 21, Kynzl 14, Růžička 10, Charvát a Pelikán po 6, Somberg 3, Večerka 2, Plocek 0 - Šafařík 25, Švec 21, Vlk 18, Machač 17, Vyroubal 10, Blažek a Fuxa po 5, Ciran 3, Pistulka 2, Kořínek a Polidar 0
TH: 9/10 - 2/3
Trojky: 12 - 10
Fauly: 13 - 6

Z V P Skóre Body
1. UPCE 6 5 1 540:484 11
2. VŠB 6 4 2 560:456 10
3. OSU 6 3 3 578:435 9
4. UK HK 6 0 6 323:626 6

26.10.2023
Ostravská univerzita - UPA Pardubice 122:70 (35:13 73:28 106:48)
Bukovjan 39, Volný, Janů a Voráč po 16, Kohut 11, Havlík 9, Švesták 8, Turček 7, Brůna a Horký 0 - Roub 26, Výcha 17, Šrámek a Votava po 6, Sapaly N. a Sapaly M. po 5, Kvapil 4, Leheň 1, Lachman, Lasín a Chráček 0
TH: 5/7 - 7/22
Trojky: 27 - 7
Fauly: 13 - 5

30.10.2023
Hradec Králové - VŠB Ostrava 51:97 (18:29 32:56 40:70)
Biskup 12, Strážik a Živec po 9, Hanuštiak 6, Hošek 5, Polák 4, Loučka, Šmíd a Danda po 2, Macháček a Pavlovský 0 - Bednář 18, Klepač 16, Snopek 15, Fládr 14, Martikán 10, Maskclike 8, Beneš 6, Žídek a Kořínek po 5
TH: 8/14 - 15/23
Trojky: 5 - 12
Fauly: 19 - 17

23.11.2023
Ostravská univerzita - VŠB Ostrava 74:83
Štěpánek 20, Kohut 18, Šotlík 16, Wojnarovský 13, Hanák 10, Viktorin 7, Szczuk a Kroča po 5, Zamazal 2, Horký 1 - Snopek 44, Žídek, Kurečka a Lazecký po 8, Klepáč 5, Pavlenek 4, Kořenek a Hoblík po 3, Bednář 0
TH: 23/30 - 12/20
Trojky: 10 - 7
Fauly: 20 - 23

22.11.2023
UPA Pardubice - Hradec Králové 97:47 (29:19 56:29 75:42)
Roub 23, Výcha 21, Sapaly Ni. 14, Sapaly Na. 12, Šrámek 9, Kvapil 6, Leheň 5, Votava 4, Laš 3, Lasín 0 - Živec 12, Strážik 11, Hošek 8, Biskup 5, Kerda 4, Danda 3, Šmíd a Macháček po 2
TH: 14/19 - 11/23
Trojky: 7 - 2
Fauly: 20 - 18

08.11.2023
UPA Pardubice - VŠB Ostrava 98:94 (21:16 41:43 73:70)
Výcha 38, Votava 15, Sapaly Na. 12, Sapaly Ni. a Kvapil po 11, Šrámek 7, Churáček a Laš po 2, Plecháč 0 - Pavlenek 21, Kurečka 17, Bednář 13, Balčinský 12, Žídek 8, Kořínek 7, Beneš 6, Martikán a Fládr po 4, Michal 2, Klepáč, Masclike a Snopek 0
TH: 21/33 - 16/23
Trojky: 11 - 11
Fauly: 18 - 23

07.11.2023
Hradec Králové - Ostravská univerzita 65:111 (24:33 41:51 49:74)
Střážik 21, Živec 10, Hošek 9, Biskup a Macháček po 7, Kerda 6, Šmíd 3, Hanuštiak 2, Danda 0 - Štěpánek 20, Kohut 18, Šotlík 16, Brůna 14, Vojnarovský 13, Hanák 10, Szczuk a Kroča po 5, Zamazal 2, Horký 1
TH: 8/14 - 23/30
Trojky: 5 - 10
Fauly: 19 - 20

04.12.2023
Hradec Králové - UPA Pardubice 55:101 (4:31 18:52 28:78)
Hošek 18, Živec 13, Biskup 12, Šmíd a Macháček po 4, Loučka a Danda po 2 - Roub 26, Sapaly Ni. 14, Sapaly Na. 13, Votava 12, Kvapil 9, Šrámek 8, Lasín 7, Lahcman a Churáček po 5, Plecháč 2, Laš 0
TH: 5/8 - 4/8
Trojky: 8 - 17
Fauly: 9 - 11

22.02.2024
VŠB Ostrava - UPA Pardubice 92:99 (20:19 40:45 57:67)
Snopek 29, Bednář 15, Žídek 11, Pavlenek a Kurečka po 10, Lazecký 8, Hoblík 4, Klepáč 3, Fládr 2 - Roub 46, Votava 14, Pešek 12, Laš 11, Výcha 10, Šrámek 6, Sapaly Na. 3
TH: 13/26 - 21/32
Trojky: 9 - 11
Fauly: 31 - ??

22.02.2024
Ostravská univerzita - Hradec Králové 118:50 (34:13 62:30 93:44)
Kohut, Voráč a Havlík po 22, Turček 21, Brůna 10, Kroča 4 - Hošek 12, Živec a Hanuštiak po 8, Loučka 7, Macháček 6, Danda 4, Biskup 3, Šmíd 2
TH: 5/10 - 4/8
Trojky: 15 - 4
Fauly: 10 - 10

14.03.2024
UPA Pardubice - Ostravská univerzita 75:74 (17:21 40:33 59:60)
Roub 28, Sapaly Na. 13, Sapaly Ni. 12, Šrámek a Výcha po 8, Pešek 4, Votava 2, Kvapil, Leheň, Churáček, Piskáč a Plecháč 0 - Janů a Kurečka po 12, Škvára 11, Brůna a Wojnarovský po 10, Voráč a Šotlík po 6, Kohut 4, Havlík 3
TH: 8/11 - 8/16
Trojky: 9 - 5
Fauly: 16 - 18

14.03.2024
VŠB Ostrava - Hradec Králové 102:55 (26:12 57:21 76:36)
Klepáč 17, Fládr 13, Martikán 12, Bednář a Žídek po 11, Beneš 10, Lazecký 9, Alberth 8, Maskclike 6, Blačinský 3, Snopek 2 - Biskup a Hanuštiak po 13, Hošek 12, Loučka 6, Šmíd 5, Macháček 4, Danda 2
TH: 15/22 - 4/8
Trojky: 15 - 5
Fauly: 12 - 16

05.03.2024
VŠB Ostrava - Ostravská univerzita 92:79 (20:20 48:38 75:63)
Snopek 33, Kurečka 19, Pavlenek 13, Lazecký 11, Bednář 8, Martikán 4, Kořínek 2, Klepáč, Maskclike, Žídek, Fládr a Beneš 0 - Voráč 20, Kurečka 14, Bukovjan 8, Havlík 7, Štěpánek 4, Volný a Šotlík po 2, Kroča a Hanák 0
TH: 12/13 - 14/20
Trojky: 14 - 4
Fauly: 20 - 19

 

Z V P Skóre Body
1. MUNI 8 7 1 698:608 15
2. UP 8 6 2 744:629 14
3. VUT 8 5 3 764:539 13
4. MENDELU 8 2 6 544:632 10
5. UNOB 8 0 8 403:745 8

15.11.2023
MENDELU - MU Brno 77:90 (14:16 34:42 54:64)
Kölbel 27, Hrabovský 14, Kotorík 13, Šimoňák 11, Lošťák 8, Neméth 4, Vaculík, Pivoda, Tkačík, Poláček, Pavlík a Masnikosa 0 - Szarowski 40, Houzar 15, Jokl a Kratochvíl po 9, Holáň a Edes po 6, Smatana 3, Valky 2, Kostka, Fuxa, Kubaský a Bartoněk 0
TH: 13/26 - 24/29
Trojky: 10 - 12
Fauly: 23 - 23

26.10.2023
VUT Brno - UP Olomouc 130:78 (32:11 62:25 100:50)
Krůmal 25, Šulc 23, Růžek 15, Veselý D. a Veselý P. po 14, Řezník 11, Hauf 10, Marek 8, Trnčík a Havel po 4, Rudický 2, Olbort 0 - Klepač A. 34, Nosek 15, Tomeš 13, Klapetek 9, Vlček 7
TH: 6/9 - 2/3
Trojky: 16 - 17
Doskoky: 10 - 2 

07.11.2023
VUT Brno - MU Brno 96:112 (22:27 48:52 72:81)
Šulc 20, Křůmal a Olbort po 16, Růžek 15, Marek 11, Havel 8, Veselý P. a Hauf po 3, Veselý D. a Trnčík po 2, Řezník a Pšenička 0 - Jansa 41, Houzar 28, Jokl L. a Kubín po 20, Kubaský 3, Valky, Kosta, Fuxa, Holáň, Bartoněk a Smatana 0
TH: 15/21 - 20/24
Trojky: 15 - 17
Fauly: 18 - 16

07.11.2023
UP Olomouc - UNOB Brno 101:70 (32:9 48:31 69:51)
Šruc 20, Nosek 16, Srník a Uličný po 14, Klapetek 10, Muller 7, Král a Vlček po 6, Žák a Klepač E. po 4 - Koval 23, Rochovanský 16, Havlíček 13, Ližan 7, Daněk 5, Šperlink, Petrlík a Peterek po 2
TH: 10/11 - 2/8
Trojky: 11 - 7
Fauly: 5 - 6

21.11.2023
UNOB Brno - MENDELU 48:93 (15:15 23:31 37:60)
Šperling 11, Bobovník a Koval po 8, Peterek a Havlíček po 6, Ližan 4, Daněk 3, Velebil a Petrlík po 1, Konečný, Secký a Staněk 0 - Vaculík 22, Hrabovský 17, Neméth 16, Kotorík a Masnikosa po 11, Lošťák, Poláček a Pavlík po 4, Sainbold 2, Vaculík, Pivoda, Tkačík a Kölbel 0
TH: 7/17 - 22/34
Trojky: 2 - 9
Fauly: 24 - 14

28.11.2023
MU Brno - UP Olomouc 98:71 (27:15 52:41 78:53)
Kubín 22, Jokl 15, Fuxa 13, Kubaský 12, Houzar 10, Holáň 9, Smatana 7, Radošinský 6, Valky 4, Kostka a Slamka 0 - Nosek 23, Srník 22, Uličný 8, Šruc 7, Nádeníček 6, Klapetek 5, Král a Vlček 0
TH: 4/10 - 10/13
Trojky: 12 - 6
Fauly: 15 - 10

07.12.2023
UP Olomouc - MENDELU 103:76 (27:21 54:34 75:55)
Klepač A. 23, Uličný 21, Nosek 16, Nádeníček 12, Šruc 9, Klepač E. a Ulrych po 6, Vlček 4, Klapetek a Žák po 3, Král 0 - Šimoňák 29, Kotorík 25, Lošťák 11, Pavlík 5, Neméth, Tkačík a Erakovič po 2, Vaculík a Poláček 0
TH: 11/12 - 6/7
Trojky: 14 - 14
Fauly: 12 - 9

04.12.2023
UNOB Brno - VUT Brno 26:101 (12:31 14:52 18:69)
Peterek 8, Daněk 5, Ližan a Rataj po 3, Secký, Rochovanský a Havlíček po 2, Šperling 1, Konečný, Bobovník a Staněk 0 - Rous 18, Dobíšek 16, Olbort 10, Hauf 9, Veselý a Pšenička po 8, Havel a Rygl po 7, Trnčík 6, Řezník 5, Veselý 4, Rudický 3
TH: 3/5 - 13/23
Trojky: 5 - 4
Fauly: 16 - 10

13.12.2023
MU Brno - UNOB Brno 71:40 (21:12 39:18 52:30)
Smatana 26, Slamka 10, Radošinský a Macka po 8, Holáň 6, Borrego 3, Valky, Kostka, Pavlíček, García a Brunčák po 2, Špergl 0 - Peterek 12, Ližan, Rochovanský, Daněk a Havlíček po 6, Zdráhal a Rataj po 2, Konečný, Velebil a Bobovník 0
TH: 3/12 - 5/18
Trojky: 6 - 3
Fauly: 14 - 9

13.12.2023
MENDELU - VUT Brno 61:87 (15:32 34:56 45:64)
Köbel 20, Hrabovský 13, ŠImoňák 12, Lošťák a Kotorík po 6, Poláček a Erakovič po 2, Vaculík, Tkačík a Pavlík 0 - Rychl 16, Veselý D., Růžek a Olbort po 11, Havel 9, Veselý P. a Trnčík po 6, Řezník 5, Hauf, Pšenička a Dobíšek po 4
TH: 7/11 - 13/18
Trojky: 8 - 7
Fauly: 17 - 12

15.02.2024
MU Brno - MENDELU 88:76 (24:17 43:43 69:60)
Szarowski 18, Plešingr 16, Holáň 14, Edes a Macka po 10, Jokl 8, Bartoněk a Smatana po 4, Valky a Slamka po 2, Kostka a Kubín 0 - Šimoňák 13, Kotorík 12, Vaculík a Pavlík po 11, Lošťák 10, Neméth 8, Pivoda 6, Tkačík 5, Poláček 0
TH: 9/10 - 6/6
Trojky: 9 - 14
Fauly: 8 - 15

15.02.2024
UP Olomouc - VUT Brno 85:66 (20:22 39:40 61:58)
Klepač A. 21, Žák a Klepač E. po 17, Nosek 14, Uličný 10, Srník a Nádeníček po 3, Král, Vlček, Šulc a Muller 0 - Rygl 12, Rous 11, Veselý P. 8, Křůmal 7, Šulc a Havel po 6, Olbort 5, Veselý D. a Trnčík po 4, Růžek 3, Řezník a Pšenička 0
TH: 5/5 - 2/9
Trojky: 14 - 7
Fauly: 9 - 14

22.02.2024
MU Brno - VUT Brno 84:75 (26:17 42:36 63:52)
Houzar 31, Edes 14, Slamka 8, Smatana 7, Fuxa a Jokl po 6, Bartoněk 5, Valky 3, Kubaský 2 - Rygl 21, Růžek 17, Rous 12, Veselý D., Hauf a Pšenička po 6, Olbort 5, Veselý P. 2, Řezník, Trnčík a Dobíšek 0
TH: 11/13 - 9/15
Trojky: 12 - 6
Fauly: 16 - 18

??.??.2024
UNOB Brno - UP Olomouc 58:104 (10:19 30:58 36:79)
Mestek 20, Rochovanský 12, Koval 10, Šperling a Peterek po 6, Staněk a Laník po 2 - Muller 22, Klepač A. 21, Srník 16, Ulrych 13, Šruc 11, Nosek 8, Nádeníček 7, Uličný 6
TH: 1/2 - 5/9
Trojky: 1 - 17
Fauly: 6 - 6

07.03.2024
MENDELU - UNOB Brno 63:48 (17:13 30:25 41:36)
Šimoňák a Lošťák po 17, Hrabovský 16, Vaculík 5, Neméth 4, Kotorík a Pavlík po 2, Tkačík, Polášek a Spáčil 0 - Mestek 16, Koval 9, Šperling 8, Daněk 6, Rochovanský 4, Peterek 3, Ližan 2, Secký a Staněk 0
TH: 6/13 - 3/9
Trojky: 9 - 5
Fauly: 10 - 11

05.03.2024
UP Olomouc - MU Brno 113:73 (32:25 57:32 87:47)
Nosek 21, Uličný 19, Ulrych 18, Muller 16, Šruc a Klepač E. po 14, Žák 11 - Szarowski 18, Jokl 14, Smatana 10, Holáň 6, Valky, Kostka, Fuxa a Bartoněk po 5, Edes 2
TH: 7/13 - 4/6
Trojky: 17 - 13
Fauly: 9 - 15

12.03.2024
MENDELU - UP Olomouc 58:89 (10:13 26:46 40:65)
Kotorík 13, Vaculík 10, Hrabovský 9, Lošťák 8, Pivoda, Neméth a Pavlík po 5, Spáčil 3, Vaculík, Tkačík, Poláček a Novotný 0 - Uličný 22, Muller 16, Nosek 14, Nádeníček a Ulrych po 13, Šruc 9, Král 2, Srník 0
TH: 6/14 - 12/20
Trojky: 7 - 11
Fauly: 16 - 11

14.03.2024
VUT Brno - UNOB Brno 130:53 (27:15 65:26 100:42)
Olbort 26, Šulc a Rous po 22, Veselý 16, Křůmal 15, Veselý 14, Rygl 8, Trnčík 6, Mahdalík 1 - Šperling 16, Koval 14, Mestek 8, Staněk 6, Boboník, Peterek a Daněk po 3, Secký 0
TH: 10/15 - 0/1
Trojky: 13 - 5
Fauly: 7 - 8

21.03.2024
UNOB Brno - MU Brno 60:82 (12:14 31:40 41:56)
Šperling 15, Daněk a Mestek po 11, Koval a Rochovanský po 9, Peterek 5 - Fuxa 20, Holáň 15, Valky 14, Pavlíček a Borrego po 6, Kostka a Radošinský po 4, Macka 0
TH: 6/14 - 4/11
Trojky: 4 - 12
Fauly: 13 - 11

21.03.2024
VUT Brno - MENDELU 79:40 (24:14 42:27 61:36)
Olbort a Šulc po 15, Křůmal 13, Růžek 9, Veselý 8, Rous 6, Marek 4, Rudický 3, Veselý, Hauf a Trnčík po 2, Pšenička 0 - Kotorík a Novotný po 9, Vaculík 8, Pivoda 6, Lošťák a Pavlík po 3, Tkačík 2, Hrabovský, Poláček a Spáčil 0
TH: 5/11 - 0/2
Trojky: 6 - 6
Fauly: 6 - 10

 

Systém soutěže

Týmy byly rozděleny podle regionálního hlediska do čtyř divzí a dvou konferencí (Západ a Východ)

Týmy se v rámci každé divize utkají dvoukolově systémem doma - venku.

Z každé divize postoupí do play-off dva nejlepší týmy.

Play-off se hraje pohárovým systémem doma - venku. O postupujícím rozhoduje celkové skóre z obou zápasů.

UBL vyvrcholí závěrečným turnajem Final 4, který se odehraje 2. a 3. května v Ostravě (kampus OU).

 

Časový harmonogram

Říjen - březen - utkání ve skupinách

4. - 18. dubna - play-off

2. a 3. května - Final 4

 

Play-off

Západní konference

1. divize Čechy - 2. divize Praha

1. divize Praha - 2. divize Čechy

Východní konference

1. divize severní Morava - 2. divize jižní Morava

1. divize jižní Morava - 2. divize severní Morava

 

Final 4

Semifinále postupujících ze Západní divize

Semifinále postupujících z Východní divize

O 3. místo

Finále

Divize Čechy

ZČU Plzeň (ZČU)

UPA Pardubice (UPCE)

Hradec Králové (UK HK)

UK LF Plzeň (UK LF)

  

Divize Praha

UK Praha (UK)

ČVUT Praha (ČVUT)

VŠE Praha (VŠE)

 

Divize severní Morava

UP Olomouc (UP)

Ostravská univerzita (OSU)

 

Divize jižní Morava

MU Brno (MUNI)

VUT Brno (VUT)

Divize Čechy

ZČU Plzeň (ZČU)

JU České Budějovice (JU)

UK LF Plzeň (UK LF)

UJEP Ústí nad Labem (UJEP)

TU Liberec (TU)

 

Divize Praha

UK Praha (UK)

Vysoká škola chemicko-technologická v Praze (VŠCHT)

ČVUT Praha (ČVUT)

VŠE Praha (VŠE)

Česká zemědělská univerzita v Praze (ČZU)

 

Divize severní Morava

UPA Pardubice (UPCE)

Ostravská univerzita (OSU)

VŠB Ostrava (VŠB)

Hradec Králové (UK HK)

 

Divize jižní Morava

MU Brno (MUNI)

Mendelova univerzita Brno (MENDELU)

VUT Brno (VUT)

UP Olomouc (UP)

UNOB Brno (UNOB)

Final 4 se hraje 8. a 9. dubna ve sportovní hale UP Olomouc.

Průběh jednotlivých utkání můžete sledovat online - viz odkaz u každého z utkání.

Utkání o 3. místo vysílá server TVCom, obě finále kromě na TVCom můžete vidět i na HbbTV ČT Sport.

Ženy
08.04.2022 VŠE Praha - UP Olomouc 58:71 (25:12 34:39 52:59) SF I
08.04.2022 UK Praha - OSU Ostrava 60:57 (19:10 37:26 54:40) SF II
09.04.2022 VŠE Praha - OSU Ostrava 51:79 (19:22 30:44 44:64) O 3. místo
09.04.2022 UP Olomouc - UK Praha 46:86 (15:30 24:51 35:66) Finále

 

Muži
08.04.2022 VŠE Praha - MU Brno 58:85 (15:14 31:33 42:56) SF I
08.04.2022 UK Praha - UP Olomouc 60:79 (12:17 22:45 38:60) SF II
09.04.2022 VŠE Praha - UK Praha 58:91 (18:25 28:59 43:75) O 3. místo
09.04.2022 MU Brno - UP Olomouc 56:88 (12:25 23:45 33:68) Finále

Hraje se na dva zápasy a o postupujícím rozhodne rozdíl ve skóre. Pokud na konci druhého zápasu bude celkový rozdíl ve skóre 0, prodlužuje se (5 min.) do té doby, než na konci prodloužení bude rozhodnuto o postupujícím.

04.04.2022
VŠE - ZČU 66:42 (17:4 27:16 40:30)

31.03.2022
ZČU - VŠE 44:77 (16:24 21:41 31:57)
Śvambergová 13, Černá 10, Seifrtová 9, Kyselová 6, Šoltésová, Špeldová a Ryvolová po 2, Staňková 0 - Hálová 39, Milaniaková 20, Misíková 7, Srbová a Polášková po 4, Kosíková 3, Ivančáková 0
TH: 5/18 - 13/16
Trojky: 3 - 4
Fauly: 16 - 13

Postupující do Final 4: VŠE

 

04.04.2022
UK HK - UK 28:87 (7:20 11:36 14:56)
Tabačková 9, Budeníčková 6, Votočková a Šterbová po 4, Bílková 3, Volková 2, Benešová, Zbořilová, Kubrová, Stoianová a Draboňová 0 - Kolegarová 16, Budilová 13, Gallasová 10, Flašíková, Mesíková a Vighová po 9, Valíčková 8, Lukačevičová 7, Schambergerová 6
TH: 8/13 - 8/12
Trojky: 0 - 7
Fauly: 10 - 14

29.03.2022
UK - UK HK 89:49 (25:12 48:26 69:39)
Kučerová 20, Bubeníková a Čmejrková po 18, Budilová 13, Mesíková 11, Gallasová, Flašíková, Schambergerová a Lukačevičová po 2, Valíčková 1 - Bubeníčková 15, Tabačková 11, Votočková 9, Bílková a Stoianová po 5, Šterbová a Draboňová po 2, Kubrová a Volková 0
TH: 10/16 - 10/13
Trojky: 4 - 4
Fauly: 13 - 17

Postupující do Final 4: UK

 

24.03.2022
VUT - UP 0:20

31.03.2022
UP - VUT 20:0

Postupující do Final 4: UP

 

24.03.2022
OSU - MUNI 61:51 (15:16 34:30 44:40)
Busková 23, Káňová 19, Kubíčková 14, Duchovná 3, Koczonová 2, Lipovská, Volná a Turková 0 - Krajcigrová 15, Peštálová 11, Babiková 10, Dvořáková a Hamráková po 5, Szotková 3, Smělíková 2, Chalupová 0
TH: 4/6 - 5/12
Trojky: 9 - 8
Fauly: 11 - 11

30.03.2022
MUNI - OSU 65:65 (16:22 32:31 45:48)
Peštálová 14, Babiková 12, Holomková 10, Mamráková 8, Jedovnická 7, Krajcigrová a Žilková po 5, Chalupová a Novotná po 2, Smělíková a Krátká 0 - Busková 23, Káňová 18, Duchovná 8, Kubíčková 7, Volná 5, Beránková 3, Turková 1, Kczonová 0
TH: 8/17 - 21/29
Trojky: 5 - 4
Fauly: 26 - 19

Postupující do Final 4: OSU

Hraje se na dva zápasy a o postupujícím rozhodne rozdíl ve skóre. Pokud na konci druhého zápasu bude celkový rozdíl ve skóre 0, prodlužuje se (5 min.) do té doby, než na konci prodloužení bude rozhodnuto o postupujícím.

24.03.2022
UK - JU 89:71 (23:26 45:48 71:63)
Bednář a Fanta po 18, Hartig 16, Stibor 15, Lukniš 5, Mach a Palek po 4, Svitek 1, Miličič 0 - Borovka 20, Fučík 19, Štoidl 16, Bartoš 10, Blažek 6, Paťha a Toman 0
TH: 7/12 - 6/10
Trojky: 8 - 10
Fauly: 18 - 12

31.03.2022
JU - UK 86:91 (22:19 48:38 70:61)
Borovka 26, Fučík 25, Štoidl 18, Bartoš 10, Blažek 5, Kratochvíle 2 - Bednář 22, Fanta 16, Stibor 10, Hartig a Palek po 8, Mičuda 7, Vitouš 6, Tax 5, Škrhák, Mach a Miličič po 3
TH: 12/19 - 8/15
Tojky: 8 - 10
Fauly: 13 -14

Postupující do Final 4: UK

 

31.03.2022
ZČU - VŠE 70:85 (15:27 31:42 48:62)
Hanzlíček 17, Buňka 15, Novotný 13, Lisý 12, Pekárek 7, Beránek 6 - Randuška 35, Staniszewski 16, Pokorný 12, Kubín 9, Řeřicha, Trandafir a Mitrović po 3, Kuneš a Medek po 2, Krystlík 0
TH: 4/7 - 13/16
Trojky: 6 - 12
Fauly: 15 - 15

04.04.2022
VŠE - ZČU 93:72 (21:28 49:45 73:56)
Pokorný 16, Kubín 13, Randuška a Chlumecký po 12, Staniszewski 11, Řeřicha 9, Mitrović 8, Kuneš a Škvařil po 4, Trandafir 2 - Lisý 24, Buňka 14, Beránek 11, Pekárek 13, Novotný 9, Hanzlíček 3, Fleisig 1
TH: 5/10 - 1/9
Trojky: 14 - 9
Fauly: 8 - 8

Postupující do Final 4: VŠE

 

05.04.2022
MENDELU - UP 63:63 (22:21 32:34 44:53)
Šimonák 24, Hrabovský 12, Kontorík 9, Jover 8, Pavlík 4, Ferara 3, Novotný 2, Staňo 1, Masnikosa a Skála 0 - Nosek 18, Kotala 15, Žák 13, Baťa 10, Klapetek 3, Šindler a Klepač E. po 2, Tomeš a Safiulin 0
TH: 13/21 - 11/18
Trojky: 6 - 7
Fauly: 21 - 16

31.03.2022
UP - MENDELU 91:66 (23:17 46:31 70:48)
Klepač E. 24, Kotala 23, Žák 16, Nosek a Tomeš po 8, Šindler 4, Srník 2, Klapetek 0 - Šimonák a Jover po 16, Kotorík 13, Hrabovský 10, Pavlík 9, Čada 2, Masnikosa, Staňo, Skála, Novotný a Ferara 0
TH: 9/17 - 8/9
Trojky: 10 - 4
Fauly: 9 - 14

Postupující do Final 4: UP

 

31.03.2022 (série hraná na jeden zápas)
OSU - MUNI 99:101 (32:23 56:50 78:73)
Jakel 28, Voráč 21, Brůna a Viktorín po 13, Turček 9, Kohut a Wojnarovský po 6, Švesták 3 - Kubín 31, Plešingr 18, Szarovsky 17, Strašák 15, Holaň 10, Markovič 4, Kubaský 3, Šuster 1
TH: 18/21 - 17/24
Trojky: 15 - 7
Fauly: 18 - 16

Postupující do Final 4: MUNI

Z V P Skóre Body
1. ZČU 4 3 1 250:179 7
2. UK HK 4 2 2 218:210 6
3. UPCE 4 1 3 185:264 5

04.11.2021
ZČU - UPCE 56:51 (8:9 25:15 47:31)
Buňková 28, Šoltésová 9, Černá 6, Seifrtová 4, Fauová 3, Špeldová, Pekárková a Staňková po 2, Ryvolová 0 - Rylichová 34, Bezdíčková 10, Knesplová 5, Zimová 2, Hartmanová a Kvačová 0
TH: 5/10 - 12/24
Trojky: 5 - 7
Fauly: 18 - 13

18.11.2021
UPCE - UK HK 68:60 (21:14 46:33 51:50)
Rylichová 26, Potočková 20, Jezdinská 16, Hartmanová 4, Knesplová 2, Zimová, Kvašová a Fišerová 0 - Votočková 20, Šterbová 12, Bílková 9, Zbořilová 8, Tabačková 6, Stoianová 5, Benešová, Kubrová, Volková, Skokanová a Draboňová 0
TH: 7/11 - 6/11
Trojky: 9 - 3
Fauly: 14 - 17

02.12.2021
UK HK - ZČU 40:58 (9:14 17:26 33:41)
Tabačková 16, Votočková 10, Draboňová 5, Bílková a Stoianová po 3, Kubrová 2, Skokanová 1, Zbořilová, Voková, Šterbová a Bubeníčková 0 - Švambergová 22, Černá 9, Seifrtová 8, Šoltésová a Fauová po 6, Buňková 5, Pekárková 0
TH: 7/9 - 4/15
Trojky: 4 - 6
Fauly: 17 - 18

17.02.2022
UPCE - ZČU 33:85 (11:25 14:41 22:61)
Bezdíčková 15, Antonova 6, Čermáková a Benešová po 4, Zimová 2, Hartmanová a Knesplová po 1, Kvašová, Fišerová a Škarčerová 0 - Černá 20, Švambergová 15, Buňková 13, Šoltésová 12, Pokorná 10, Ryvolová 8, Halamová 7, Špeldová 0
TH: 5/12 - 4/7
Trojky: 2 - 5

03.03.2022
UK HK - UPCE 63:33 (22:8 36:17 48:26)
Tabačková 21, Bubeníčková 14, Votočková 9, Stoianová 8, Zbořilová 4, Benešová 3, Šterbová a Draboňová po 2, Kubrová, Volková a Skokanová 0 - Antonova 15, Bezdíčková 10, Knesplová, Čermáková, Škvarčeková a Havlová po 2, Hartmanová a Fišerová 0
TH: 2/7 - 3/9
Trojky: 7 - 3
Fauly: 8 - 6

17.03.2022
ZČU - UK HK 51:55 (17:16 32:25 44:39)
Buňková 20, Švambergová 11, Seifrtová 10, Černá 6, Šoltésová a Pokorná po 2 - Votočková, Tabačková a Bubeníčková po 12, Šterbová 4, Stoianová 3, Bílková 2
TH: 7/14 - 5/7
Trojky: 4 - 8
Fauly: 10 - 12

Z V P Skóre Body
1. UK 4 4 0 340:189 8
2. VŠE 4 2 2 227:203 6
3. VŠCHT 4 0 4 90:265 4

04.11.2021
UK - VŠCHT 66:32 (14:11 31:11 56:17)
Horsáková 15, Kučerová 11, Bubeníková 10, Flašíková 8, Kolegarová 7, Schamebergerová 6, Gallasová 4, Mesíková 3, Vighová 2, Valíčková, Lukačevičová a Čmejrková 0 - Černá a Kristiánová po 11, Handlová 7, Vašáková 3, Širšová, Musilková, Melzerová, Kalačová, Hrůzová a Faltysová 0
TH: 9/14 - 3/7
Trojky: 5 - 1
Fauly: 12 - 17

18.11.2021
VŠCHT - VŠE 26:82 (4:22 12:45 20:72)
Vašáková a Kristiánová po 6, Bubeníčková 4, Melzerová, Kalačová, Hrůzová, Gráfová a Studničková po 2, Handlová, Musílková a Řápková 0 - Hálová 22, Holubová 12, Kosíková a Lačná po 11, Bergerová 9, Nosková a Srbová po 6, Křížová a Janovská po 2, Milaniaková 1, Misíková a Kotrčová 0
TH: 0/6 - 11/19
Trojky: 0 - 9
Fauly: 15 - 7

02.12.2021
VŠE - UK 71:108 (21:29 36:54 58:77)
Hálová 34, Milaniaková 13, Holubová 9, Lačná 8, Kosíková 4, Bergerová a Křížová 0 - Kolegarová 23, Horsáková 19, Mesíková, Bubeníková a Kučerová po 12, Vighová a Čmerjková po 8, Flašíková a Vorlová po 6, Gallasová 2, Valíčková 0
TH: 14/20 - 8/10
Trojky: 7 - 8
Fauly: 14 - 17

17.02.2022
VŠCHT - UK 32:97 (9:28 18:49 23:72)
Moravcová 15, Černá 6, Melzerová 5, Kristianová a Faltysová po 3, Musílková, Kalačová a Hrůzová 0 - Bubeníková a Horsáková po 19, Kolegarová 16, Schambergerová 14, Kolegarová 10, Vighová 9, Valíčková 8, Flašíková 2, Mesíková 0
TH: 6/9 - 7/10
Trojky: 2 - 8
Fauly: 5 - 9

03.03.2022
VŠE - VŠCHT 20:0 (s bodem)

17.03.2022
UK - VŠE 69:54 (22:4 43:22 57:43)
Horsáková 22, Gallasová a Budilová po 12, Čmejrková 9, Vighová a Lukačevičová po 5, Valíčková a Bubeníková po 2 - Hálová 22, Milaniaková 16, Misíková a Vítková po 5, Bergerová a Srbová po 3
TH: 4/7 - 13/16
Trojky: 5 - 3
Fauly: 17 - 10

Z V P Skóre Body
1. UP 2 1 1 128:116 3
2. OSU 2 1 1 116:128 3

04.11.2021
UP - OSU 74:54
Burzová 17, Jurmanová 12, Štursová a Semjonová po 9, Milotová 7, Poulíčková 6, Šimíčková a Erbenová po 5, Hegrová 4 - Duchovná a Busková po 17, Volná 6, Frgalová a Heincová po 5, Snopková 3, Lipovská 1
TH: 13/18 - 4/6
Trojky: 6 - 6
Fauly: 10 - 11

17.02.2022
OSU - UP 62:54 (14:15 31:28 41:41)
Kubíčková 21, Káňová 18, Turková 7, Volná a Busková po 6, Duchovná a Lipovská po 2 - Poulíčková 14, Šimíčková 9, Štursová a Menšíková po 8, Chdilová 6, Erbenová 4, Ječmenová 3, Hegrová 2, Milotová a Nesvadbová 0
TH: 12/17 - 2/4
Trojky: 4 - 7
Fauly: 9 - 17

Z V P Skóre Body
1. MUNI 1 1 0 69:45 2
2. VUT 1 0 1 45:69 1

04.11.2021
VUT - MUNI 45:69
Švagerová 17, Stará 8, Michalová 7, Havlíková 5, Chripková 4, Slouková D. a Černíková po 2, Slouková S., Hrabalová, Foltýnová a Špaková 0 - Jedovnická a Novotná po 14, Chalupová a Slámová po 7, Pogányová 6, Titzová a Žilková po 5, Hamráková 4, Dvořáková 3, Smělíková a Kouřilová po 2, Krajcigrová 0
TH: 5/8 - 8/14
Trojky: 4 - 7
Fauly: 17 - 10

Neodehráno
MUNI - VUT

Z V P Skóre Body
1. JU 4 4 0 350:280 8
2. ZČU 4 2 2 293:286 6
3. UK Plzeň 4 0 4 276:353 4

04.11.2021
ZČU - UK Plzeň 81:72 (23:19 45:37 60:58)
Partyngl 18, Kohout, Fleisig a Bednář po 12, Hanzlíček 6, Beránek 5, Novotný, Buňka, Pekárek a Cerha po 4, Sochor a Horník 0 - Ureš 26, Špelda 19, Schreiber M. a Mašek po 7, Kostiha 6, Záhora 4, Glazer 3, Schreiber S., Brož, Hanák a Franče 0
TH: 12/17 - 20/30
Trojky: 7 - 6
Fauly: 27 - 21

18.11.2021
UK Plzeň - JU 72:95
Ureš 25, Mašek 10, Schreiber M. a Kostiha po 8, Mach 7, Andrle 6, Bašta 4, Záhora 3, Vojta 1, Schreiber S. 0 - Štoidl 26, Fučík 22, Fical 14, Korstkanov a Hladík po 7, Jindra 6, Bartoš 5, Raťha a Holub po 3, Blažek 2
TH: 22/36 - 13/16
Trojky: 0 - 10
Fauly: 22 - 27

02.12.2021
JU - ZČU 71:58 (24:17 40:28 60:37)
Fučík 18, Fical 11, Borovka 10, Blažek a Hladík po 9, Štoidl 7, Paťha 3, Holub a Jindra po 2 - Sůva 12, Kříž 10, Kohout a Cerha po 9, Čabala 7, Bednář 6, Pekárek 3, Beránek 2
TH: 16/20 - 10/15
Trojky: 5 - 6
Fauly: 24 - 15

24.02.2022
UK Plzeň - ZČU 58:78 (12:18 26:38 42:59)
Ureš 16, Špelda 14, Novotný 9, Mašek 6, Záhora 4, Schreiber S, Anderle, Mach a Kostiha po 2, Brož 1 - Cerha 18, Kříž 15, Pekárek 12, Fleisig 11, Kohout 8, Buňka 7, Bednář 4, Horník 3
TH: 3/8 - 10/17
Trojky: 5 - 7
Fauly: 21 - 16

03.03.2022
JU - UK Plzeň 99:74 (25:21 48:45 71:54)
Bartoš 24, Fučík 19, Fical a Borovka po 14, Korstkanov 6, Toman 5, Hladík 3, Blažek a Krtochvíle po 2, Jindra 0 - Ureš 33, Špelda 12, Glazer 9, Kostiha 6, Mašek a Novotný po 4, Shreiber M. a Mach po 3
TH: 12/16 - 6/16
Trojky: 10 - 6
Fauly: 16 - 16

17.03.2022
ZČU - JU 76:85 (20:21 44:46 52:67)
Čabala 26, Cerha 18, Bednář 13, Král 10, Fleisig 9 - Bartoš 27, Borovka 22, Fučík 20, Blažek 8, Hladík 4, Paťha a Štoidl po 2, Kratochvíle a Toman 0
TH: 10/20 - 7/13
Trojky: 6 - 12
Fauly: 12 - 19

Z V P Skóre Body
1. VŠE 6 5 1 488:388 11
2. UK 6 4 2 486:374 10
3. ČVUT  6 3 3 449:398 9
4. VŠCHT  6 0 6 292:555 6

04.11.2021
UK - VŠCHT 97:52
Tax 20, Fanta 19, Bednář a Miličič po 12, Mach 11, Škrhák 9, Svitek 6, Vilím 4, Lukniš 3, Panáček 1, Hartig a Němec 0 - Ďurana 9, Neubauer 8, Čurda 7, Goliáš a Křenovský 6, Janoš 5, Golda 4, Skádal 3, Piskač a Magendas po 2, Hryshkevich a Poncar 0
TH: 18/30 - 8/12
Trojky: 9 - 0
Fauly: 13 - 29

04.11.2021
ČVUT - VŠE 63:73
Mareš 17, Kynzl 16, Novák 8, Němec a Vimmr po 6, Jílek 4, Svoboda a Mündel po 3, Feit 0 - Randuška 21, Pokorný 16, Staniszewski 9, Škvaril a Chlumeck po 7, Kudrš 5, Slaninka 4, Kubín a Seman po 2, Krystlík a Řeřicha 0
TH: 11/12 - 8/13
Trojky: 8 - 11
Fauly: 11 - 13

18.11.2021
VŠCHT - ČVUT 45:96 (9:21 20:31 33:58)
Čurda 14, Neubauer 8, Piskač 7, Goliaš 5, Skládal 4, Hryshkevich 3, Ďurana a Richtr po 2, Golda, Křenovský, Martinik a Vrba 0 - Kynzl 23, Novák 16, Pelikán 15, Jílek 11, Mareš 9, Němec a Potužník po 6, Svoboda a Novák II po 5
TH: 3/11 - 8/14
Trojky: 2 - 9
Fauly: 14 - 9

18.11.2021
VŠE - UK 75:60 (17:16 35:33 64:45)
Randuška 28, Mikula 14, Pokorný 13, Krystlík a Kopecký po 5, Medek 4, Kubín, Seman a Škvařil po 2, Řeřicha 0 - Vacek 17, Svitek 12, Mičuda 10, Miličič 8, Hartig 5, Lukniš a Pták po 3, Čejka 2, Vilím, Němec a Miklenda 0
TH: 12/20 - 13/22
Trojky: 11 - 5
Fauly: 22 - 14

02.12.2021
ČVUT - UK 70:66 (19:15 41:31 50:53)
Kynzl 23, Černý 14, Němec 13, Jílek 7, Buzek 6, Mareš 5, Novák M. 2, Potužník 0 - Fanta 17, Raymond 11, Mach 9, Miličič 8, Vilím 5, Chytil, Čejka a Mičuda po 2, Miklenda 0
TH: 10/14 - 4/8
Trojky: 8 - 8
Fauly: 16 - 14

02.12.2021
VŠCHT - VŠE 45:81 (9:14 18:35 26:58)
Skládal 13, Neubauer a Goliáš po 9, Richtr 6, Golda a Magendans po 3, Čurda 2, Hryshkevich, Poncar, Nováček a Kučera 0 - Chlumecký 18, Pokorný a Medek po 14, Škvařil 13, Krystlík 8, Slaninka 5, Řeřicha 3, Kubín, Kuneš a Trandafir po 2, Mitrović 0
TH: 6/6 - 9/11
Trojky: 3 - 6
Fauly: 10 - 9

17.02.2022
VŠCHT - UK 46:92 (8:33 26:58 36:79)
Večeřa 13, Richtr 11, Neubauer 6, Ďurana, Goliáš a Skládal po 4, Janoš a Hryskhevich po 2, Vrba a Kučera 0 - Miličič 20, Stibor 17, Mičuda 12, Tax 8, Miklenda 7, Chytil 6, Čekan 5, Vitouš 4, Čejka a Palek 0
TH: 4/11 - 7/13
Trojky: 2 - 13
Fauly:  15 - 12

17.02.2022
VŠE - ČVUT 83:76 (19:19 36:42 62:61)
Staniszewski a Mikula po 19, Medek 12, Pokorný 11, Chlumecký 10, Kuneš 6, Škvařil a Řeřicha po 3, Kubín, Krystlík a Mitrović 0 - Pelikán 23, Černý 18, Kynzl 14, Jílek 10, Mareš 8, Vimmr 2, Svoboda 1, Novák a Potužník 0
TH: 16/24 - 9/15
Trojky: 11 - 9
Fauly: 15 - 20

03.03.2022
ČVUT - VŠCHT 89:49 (21:8 49:23 68:34)
Černý 20, Němec 16, Vimmr 15, Novák 12, Svoboda 11, Novák 8, Jílek 7, Feit 0 - Richtr 10, Janoš a Goliáš po 9, Vrba 4, Hryshkevich, Skládal a Kučera po 2
TH: 6/9 - 6/14
Trojky: 7 - 1
Fauly: 15 - 11

03.03.2022
UK - VŠE 89:76 (21:20 47:37 61:54)
Bednář 21, Vacek 19, Tax a Macha po 12, Hartig 7, Fanta a Palek po 6, Mičuda 3, Chytil, Raymond, Stibor a Vitouš 0 - Staniszewski 22, Mikula 15, Randuška 13, Medek 12, Kuneš 5, Škvařil 4, Kubín a Mitrović po 3, Krystlík 2
TH: 10/20 - 5/12
Trojky: 8 - 12
Fauly: 14 - 13

17.03.2022
UK - ČVUT 82:55 (22:14 42:21 63:33)
Bednář 17, Stibor 14, Tax 12, Hartig 9, Fanta a Mach po 8, Miličič 5, Raymond 4, Vilím 2, Vacek a Palek 0 - Černý 16, Pelikán 13, Mareš a Vimmr po 9, Svoboda 8, Feit a Novák 0
TH: 5/7 - 9/12
Trojky: 10 - 6
Fauly: 12 -10

17.03.2022
VŠE - VŠCHT 100:55 (19:10 47:24 71:41)
Randušk 16, Řeřicha 15, Chlumecký a Medek po 12, Kubín, Trandafir a Mitrović po 10, Krystlík 5, Kuneš 4 - Večeřa 22, Skládal 7, Kučera 6, Poncar 5, Janoš 4, Golda 3, Goliáš 0
TH: 6/6 - 5/11
Trojky: 14 - 4
Fauly: 7 - 6

Z V P Skóre Body
1. UP 6 5 1 530:374 11
2. OSU 6 5 1 553:390 11
3. UPCE 6 2 4 427:415 8
4. UK HK 6 0 6 269:600 6

04.11.2021
UP - OSU 87:65 (25:17 43:37 66:51)
Žák 19, Klepač E. 16, Klepač A. 10, Bukovjan, Nosek a Tomeš po 9, Loyka 6, Kotala 4, Šindler 3, Srník 2, Safiulin 0 - Robenek 18, Jakel 10, Turček a Voráč po 8, Brůna a Viktorin po 5, Wojnarovský a Bednář po 4, Kohut 3, Švesták 0
TH: 10/13 - 11/17
Trojky: 9 - 5
Fauly: 9 - 9

04.11.2021
UK HK - UPCE 50:86 (9:30 16:41 31:63)
Balliš a Hošek po 11, Tomek 9, Kerda 8, Polák 6, Benci 3, Motyčka 2, Woo, Mašek, Pásler, Pavrlovský a Mirshafiee 0 - Merta 24, Burda 20, Vlček 11, Leheň 9, Jablonský 6, Laš 5, Šrámek 3, Makovec, Srkal, Kašpar a Plecháč po 2, Buřval 0
TH: 5/23 - 5/21
Trojky: 5 - 9
Fauly: 22 - 20

18.11.2021
OSU - UK HK 148:33 (36:8 74:20 118:29)
Svoboda 23, Voráč 22, Hanák 17, Jakel 16, Wojnarovský a Bednář po 15, Brůna a Turček po 13, Havlík 11, Viktorin 3 - Kerda 14, Woo a Balliš po 6, Mašek 4, Hošek 3, Mirshafiee 0
TH: 5/5 - 0/3
Trojky: 13 - 3
Fauly: 3 - 5

18.11.2021
UPCE - UP 59:101 (15:21 27:55 41:75)
Čejka 24, Leheň 15, Laš 9, Plecháč 5, Srkal 4, Kašpar 2, Buřval 0 - Loyka 26, Klepač A. 20, Tomeš 15, Baťa 12, Bukovjan a Nosek po 11, Žák 6
TH: 5/8 - 12/13
Trojky: 6 - 8
Fauly: 13 - 10

02.12.2021
UK HK - UP 55:109 (4:17 22:48 39:71)
Polák 19, Hošek 13, Balliš 7, Kerda 6, Tomek a Hřebíček po 4, Mirshafiee 2, Woo, Mašek, Pavlovský a Kouvelas 0 - Baťa 28, Nosek 25, Srník 18, Loyka 13, Šindler a Klapetek po 10, Safiulin 5, Goga 0
TH: 6/13 - 12/21
Trojky: 6 - 15
Fauly: 20 - 12

14.12.2021
OSU - UPCE 82:75 (20:18 49:38 64:55)
Svoboda 36, Havlík 14, Brůna 13, Jakel 10, Tuček 6, Kohut 3, Gaska 0 - Burda 29, Buřval 25, Merta 9, Makovec 6, Šrámek a Vlček po 2, Laš a Leheň po 1, Kašpar a Plecháč 0
TH: 15/19 - 8/16 
Trojky: 10 - 7
Fauly: 16 - 14

17.02.2022
OSU - UP 85:77 (19:16 37:37 61:47)
Robenek 22, Svoboda 19, Jakel 13, Brůna 12, Voráč 11, Turček 6, Švesták 4 - Bukovjan 24, Kubát 13, Kotala 11, Nábělek 10, Nosek 6, Klepač A. a Srník po 5, Šindler 3, Safiulin a Klapetek 0
TH: 6/19 - 8/9
Trojky: 5 - 11
Fauly: 13 - 13

17.02.2022
UPCE - UK HK 74:36 (13:9 28:23 52:27)
Výcha 27, Merta 15, Vlček 11, Leheň 9, Laš a Srkal po 4, Makovec a Plecháč po 2, Buřval 0 - Polák 14, Hošek 12, Kerda 4, Balliš, Hřebíček a Bednárik po 2
TH: 7/13 - 6/8
Trojky: 2 - 2

03.03.2022
UK HK - OSU 46:94 (7:25 22:48 29:70)
Hošek a Polák po11, Woo 6, Bednárik 5, Tomek 4, Kerda, Benci a Hřebíček po 3 - Turček 19, Wojnarovský 17, Kohut 15, Voráč 14, Švesták a Blahoš po 10, Viktorín 9
TH: 7/14 - 14/19
Trojky: 5 - 8
Fauly: 13 - 9

23.03.2022
UP - UPCE 67:61 (22:19 35:31 53:45)
Klepač E. 13, Baťa 12, Tomeš 10, Bukovjan a Kubát po 6, Nosek a Kotala po 5, Žák a Klapetek po 2 - Čejka 23, Výcha 19, Laš 10, Makovec 5, Leheň 4
TH: 6/7 - 8/11
Trojky: 7 - 5
Fauly: 6 - 5

17.03.2022
UP - UK HK 89:49 (23:8 48:27 77:37)
Klapetek 17, Nosek 16, Srník 15, Klepač A. 14, Tomeš a Klepač E. po 10, Kotala, Baťa a Kubát po 2, Safiulin 1, Žák a Goga 0 - Polák 18, Hošek 13, Bednárik 8, Kerda 6, Hřebíček 4, Benci a Tomek 0
TH: 2/2 - 3/6
Trojky: 15 - 8
Fauly: 9 - 2

17.03.2022
UPCE - OSU 72:79
Čejka 33, Výcha 27, Makovec 5, Plecháč 4, Laš 3 - Voráč 17, Turček 16, Švesták a Blahoš po 13, Kohut 12, Viktorin 8
TH: 5/10 - 9/10
Trojky: 5 - 9

Z V P Skóre Body
1. MUNI 6 6 0 383:169 12
2. MENDELU 6 4 2 420:242 10
3. VŠPJ 6 2 4 141:413 8
4. VUT 6 0 6 0:120 0

04.11.2021
VUT - MUNI 0:20 (bez bodu)

04.11.2021
VŠPJ - MENDELU 46:117 (10:27 28:59 37:87)
Egea Terry 21, Silko, Mareš a Terroso Sencadas po 6, Bairov 4, Hubáček 3, Dvořák 0 - Chludil 40, Skála 20, Čada 13, Masnikosa G. 10, Bayar Magnai 8, Masnikosa A. a Staňo po 7, Augustin a Pivoda po 4, Štefka a Tomšíček po 2, Kos 0
TH: 4/8 - 8/16
Trojky: 6 - 5
Fauly: 19 - 12

08.12.2021
MUNI - VŠPJ 144:38 (30:12 61:22 100:33)
Strašák a Bráblík po 23, Sedmík 18, Šustr a Markovič po 14, Čada 13, Holaň a Kubaský po 10, Čevela 7, Pavlíček a Tužil po 6 - Egea Terry 13, Kulvašr 9, Pevný a Bairov po 8, Belorokov, Zhomart, Šurý, Kaminski, Petr, Salloum a Řízek 0
TH: 3/6 - 1/8
Trojky: 7 - 5
Fauly: 6 - 6

18.11.2021
MENDELU - VUT 20:0 (bez bodu)

Odloženo
VŠPJ - VUT 20:0 (bez bodu)

01.12.2021
MUNI - MENDELU 100:63 (31:21 55:39 78:56)
Kubín 37, Holaň 18, Szarowsky 9, Strašák 7, Ingelmo a Plešingr po 6, Markovič 5, Čada 3, Čevela a Šuster po 2, Měsíček 0 - Šimonák 20, Čada 12, Kotorík 11, Jover 10, Hrabovský 6, Skála 4, Pivoda, Bayar Magnai, Masnikosa a Barbuščák 0
TH: 10/14 - 15/20
Trojky: 10 - 3
Fauly: 20 - 18

17.02.2022
MUNI - VUT 20:0 (bez bodu)

17.02.2022
MENDELU - VŠPJ 132:17 (37:4 65:5 91:13)
Kotorík 23, Masnikosa 18, Šimonák 17, Novotný 16, Staňo a Skála po 14, Jover 13, Pivoda 5, Barbuščák 4, Bayar Magnai 2, Tomšíček 0 - Egea Terry 13, Kulvašr 9, Bairov a Pevný po 8, Belorokov, Zhomart, Šurý, Kaminski, Petr, Salloum a Řízek 0
TH: 1/13 - 1/8
Trojky: 3 - 5
Fauly: 12 - 6

03.03.2022
VŠPJ - MUNI 0:20 (s bodem)

03.03.2022
VUT - MENDELU 0:20 (bez bodu)

17.03.2022
VUT - VŠPJ 0:20 (bez bodu)

22.03.2022
MENDELU - MUNI 68:79 (25:19 40:42 59:63)
Šimonák 12, Jover a Pavlík po 11, Chludil, Kotorík a Hrabovský po 8, Čada 6, Novotný 4, Pivoda, Staňo a Skála 0 - Kubín 18, Strašák 17, Szarowsky 12, Holaň a Plešingr po 7, Bráblík, Markovič a Kubaský po 6, Šuster 0
TH: 8/14 - 15/27
Trojky: 6 - 6
Fauly: 27 - 18

Final 4 se hraje 11. a 12. května ve sportovní hale UP Olomouc.

Průběh jednotlivých utkání můžete sledovat online - viz odkaz u každého z utkání.

Obě finále vysílá přímým přenosem ČT sport Plus.

Ženy
11.05.2023 VŠE Praha - UP Olomouc 76:49 SF I
11.05.2023 UK Praha - OSU Ostrava 40:42 SF II
12.05.2023 UP Olomouc - UK Praha 38:69 (14:22 23:40 31:54) O 3. místo
12.05.2023 VŠE Praha - OSU Ostrava 61:71 (17:15 35:28 49:50) Finále

 

Muži
11.05.2023 UJEP Ústí n. L. - MUNI Brno 79:71 SF I
11.05.2023 JU Č. Budějovice - UPCE Pardubice 64:99 SF II
12.05.2023 MUNI Brno - JU Č. Budějovice 86:90 (22:18 40:43 73:66) O 3. místo
12.05.2023 UJEP Ústí n. L. - UPCE Pardubice 70:91 (20:23 37:52 51:69) Finále

Statistiky - ženy

VŠE Praha - UP Olomouc 76:49
Hálová 42, Lačná 19, Bahov 9, Velecká a Krespová po 3, Štovíčková 0 - Štursová 22, Milotová 11, Chmielová 7, Kazdová 6, Chodilová 2, Nesvadbová 1, Jurišová a Jochová 0
TH: 15/18 - 5/10
Trojky: 7 - 4
Fauly: 11 - 11

UK Praha - OSU Ostrava 40:42
Kolegarová 11, Čmejrková B. a Halátková po 8, Budilová a Bubeníčková po 6, Schambergerová 1, Valičková, Čmejrková T. a Vighová 0 - Káňová 14, Menšíková 11, Busková 10, Bačová 4, Volná 3, Frgalová a Lipilová 0
TH: 4/10 - 5/17
Trojky: 4 - 3
Fauly: 14 - 12

UP Olomouc - UK Praha 38:69 (14:22 23:40 31:54)
Milotová 13, Štursová a Kazdová po 6, Chmielová a Ječmenová po 5, Nesvadbová 3, Chodilová, Jochová a Jurišová 0 - Čmejrková B 23, Kolegarová 9, Halátková a Schambergerová po 8, Vighová 5, Valíčková a Černá po 4, Čmejrková T. a Li po 3, Bubeníková 2, Mesiková 0
TH: 6/7 - 8/11
Trojky: 4 - 7
Fauly: 13 - 11

VŠE Praha - OSU Ostrava 61:71 (17:15 35:28 49:50)
Hálová 26 bodů a 18 doskoků, Lačná 14 bodů a 10 doskoků, Knesplová 7, Šťovíčková 6, Bahov a Bergerová po 3, Kotrčová 2, Velecká 0 - Bačová 18, Busková 16 bodů a 16 doskoků, Káňová 14, Menšíková 12, Frgalová 5, Lipková a Tomisová po 3, Vašťáková 0
TH: 18/30 - 12/18
Trojky: 5 - 11
Fauly: 18 - 21

 

Statistiky - muži

UJEP Ústí n. L. - MUNI Brno 79:71
Karlovský 21, Haiblík 17, Rozsypal 15, Písařík a Sedlák po 9, Bár 6, Gabriel 2, Trbola, Bělohlávek a Krupka 0 - Houzar 21, Jokl J. 13, Plešingr 9, Došen a Jokl L. po 8, Nábělek 5, Holáň 3, Fuxa a Kubanský po 2, Markovič a Bartoněk 0
TH: 12/20 - 21/22
Trojky: 12 - 8
Fauly: 21 - 21

JU České Budějovice - UPCE Pardubice 64:99
Svoboda 22, Bartoš 15, Blažek 9, Fical 7, Fušík a Borovka po 6, Bartč 2, Toman, Paťha, Kratochvíle a Hladík 0 - Roub 29, Pýcha 17, Goga 12, Merta 9, Leheň 6, Trámek 4, Sapaly Na. a Sapaly Ni. po 3, Laš, Plechát a Lachman 0
TH: 10/15 - 13/17
Trojky: 9 - 13
Fauly: 13 - 16

MUNI Brno - JU České Budějovice 86:90 (22:18 40:43 73:66)
Nábělek 19, Jokl J. 16 bodů a 16 doskoků, Došen 14, Fuxa 10, Holáň 9, Jokl L. a Plešingr po 6, Kubaský 4, Bartoněk 2, Markovič 0 - Svoboda 33 bodů a 12 doskoků, Fučík 20, Borovka 16 bodů a 13 doskoků, Bartoš 9, Blažek 5, Bártů 3, Fical a Kratochvíle po 2
TH: 9/15 - 13/26
Trojky: 11 - 11
Fauly: 25 - 18

UJEP Ústí n. L. - UPCE Pardubice 70:91 (20:23 37:52 51:69)
Karlovský 19 bodů a 14 doskoků, Rozsypal 15, Haiblík 13 bodů a 11 doskoků, Sedlák a Trbola po 6, Bár 5, Písařík a Gabriel po 3, Bělohlávek a Krupka 0 - Roub 38 bodů a 10 doskoků, Goga 18, Merta 14 bodů a 10 doskoků, Výcha 8, Plecháč 6, Pešek 4, Sapaly 3, Šrámek, Lachman, Sapaly a Laš 0
TH: 7/21 - 19/28
Trojky: 11 - 10
Fauly: 24 - 19

Konečné pořadí - ženy

1. OSU Ostrava

2. VŠE Praha

3. UK Praha

4. UP Olomouc

Konečné pořadí - muži

1. UPCE Pardubice

2. UJEP Ústí nad Labem

3. JU České Budějovice

4. MUNI Brno

13.04.2023
UK - ZČU 60:76 (14:15 20:32 42:59)
Kofroňová 23, Schambergerová 13, Bubeníková 12, Čmejrková 6, Mesiková 4, Janderová 2, Gallasová, Vighová, Valíčková, Černá a Studénková 0 - Švambergerová 17, Kyselová 15, Lucáková 13, Kaiseová 10, Soukupová 8, Jánská 7, Šoltésová 6
TH: 16/18 - 7/8
Trojky: 2 -5
Fauly: 14 - 20

30.03.2023
ZČU - UK 60:79 (12:19 28:36 45:54)
Seifertová 20, Lucáková a Švambergrová po 16, Kaiserová 8, Šoltésová a Bělohlavá 0 - Rosecká 25, Bubeníková 24, Kofroňová a Čmejrková T. po 7, Mesiková 4, Černá 2, Janderová a Studénková 0
TH: 2/6 - 10/14
Trojky: 4 - 7
Fauly: 15 - 9

Postupující do FINAL 4: UK

  

30.03.2023
ČVUT - VŠE 69:50 (15:11 34:26 54:41)
Mühlfeitová 17, Chomátová 14, Měrková 11, Sýkorová 9, Pitrová 8, Hvězdová 7, Labudová 2, Gangurová 1 - Holubcová 17, Hálová 16, Šťovíčková 7, Bahor 6, Ivančáková a Velecká po 2, Bergerová a Srbová 0
TH: 10/13 - 12/13
Trojky: 3 - 2
Fauly: 14 - 13

06.04.2023
VŠE - ČVUT 71:44 (22:6 41:16 57:29)
Hálová 23, Misíková a Knesplová po 18, Milaniaková 7, Bergerová a Šťovíčková po 2, Bahor 1, Srbová 0 - Měrková 13, Sýkorová 12, Hvězdová 7, Mühlfeitová a Chomátová po 5, Labudová 2
TH: 8/14 - 3/4
Trojky: 9 - 3
Fauly: 12 - 13

Postupující do FINAL 4: VŠE

 

04.04.2023
UK HK - OSU 49:69 (12:18 16:37 28:54)
Bubeníčková a Tabačková po 20, Stanková 3, Najmanová, Štěrbová a Stoianova po 2, Zbořilová, Volková, Benešová L. a Skokanová 0 - Kubíčková 29, Menšíková 17, Frgalová a Tomisová po 6, Koczonová 4, Volná a Vašťáková po 3, Lipková 1
TH: 6/12 - 4/7
Trojky: 3 - 11
Fauly: 8 - 3

28.03.2023
OSU - UK HK 92:39 (17:10 46:18 70:30)
Kubíčková E. 29, Busková 21, Volná 14, Káňová 9, Frgalová 7, Lipková 6, Menšíková 4, Bačová 2, Rašková a Kubíčková A. 0 - Bubeníčková 16, Tabačková 13, Najmanová 4, Zbořilová, Štěrbová a Stoianova po 2, Stanková, Benešová Z., Benešová L. a Skokanová 0
TH: 3/4 - 5/8
Trojky: 9 - 2
Fauly: 6 - 3

Postupující do FINAL 4: OSU

 

18.04.2023
UP - MUNI 56:44 (12:15 26:20 41:36)
Szabó 17, Nesvadbová 14, Štursová 9, Ječmenová a Kazdová po 5, Chmielová 4, Milotová 2, Chodilová a Jurišová 0 - Novotná 11, Mamráková 8, Babíková 6, Krajcigrová a Chalupová po 5, Holomková 4, Strompová a Mišková po 2, Peštálová 1, Jedovnická, Havlíčková a Štumarová 0
TH: 8/22 - 12/18
Trojky: 8 - 2
Fauly: 18 - 18

05.04.2023
MUNI - UP 69:63 (16:11 40:30 57:47)
Babíková a Mišková po 12, Pogányová 8, Jedovnická, Chalupová, Dvořáková a Žilková po 7, Zvanzigerová 4, Peštálová 3, Kouřilová 2, Halvíčková a Strompová 0 - Švécarová 13, Kazdová 10, Chodilová 9, Milotová 8, Chmielová 7, Nesvadbová 4, Szemanová 2, Ječmenová a Jochová 0
TH: 8/11 - 22/28
Trojky: 3 - 5
Fauly: 20 - 14

Postupující do FINAL 4: UP

 

30.03.2023
UK - UJEP 68:82 (25:22 37:42 50:61)
Hartig 15, Palek a Reymond po 14, Mičuda 10, Novák 8, Bednář 7, Miličič, Tax, Čejka a Pokorný 0 - Haiblík 22, Karlovský 20, Maděra 12, Bár 10, Gabriel 7, Krupka 6, Sedlák 4, Trbola 1, Písařík 0
TH: 10/24 - 9/16
Trojky: 2 - 11
Fauly: 21 - 20

06.04.2023
UJEP - UK 91:71 (21:16 54:38 74:50)

Postupující do FINAL 4: UJEP

 

30.03..2023
JU - VŠE 78:72
Bartoš 27, Fučík 19, Fical 14, Blažek 8, Kratochvíle a Hladík po 4, Bártů 2 - Staniszewski 26, Škvařil 15, Medek 10, Provazník 8, Slaninka 7, Kubín 4, Schottl 2
TH: 0/4 - 6/10
Trojky: 10 - 5
Fauly: 10 - 12

06.04.2023
VŠE - JU 87:85 (27:18 47:45 65:67)
Randuška 21, Medek, Mikula a Staniszewski po 13, Taussig 10, Škvařil 8, Provazník 7, Schottl 2 - Blažek 22, Borovka 20, Fical 15, Fučík 9, Bartoš a Bártů po 6, Hladík 5, Kratochvíle 2
TH: 11/17 - 10/17
Trojky: 10 - 11
Fauly: 17 - 16

Postupující do FINAL 4: JU

 

12.04.2023
MUNI - OSU 102:96 (20:20 45:45 68:73)
Jokl J. 19, Jokl L. a Holáň po 18, Szarowski 17, Nábělek 14, Plešinger 11, Markovič 3, Fuxa 2, Bartoněk, Čevel a Šuster 0 - Bukovjan 30, Turček 20, Voráč 19, Kohut 11, Volný 8, Robenek 4, Brůna a Zamazal po 2
TH: 11/19 - 12/16
Trojky: 19 - 16
Fauly: 13 - 18

04.04.2023
OSU - MUNI 68:78 (12:14 27:36 42:56)
Robenek 23, Jakel 14, Dadák 12, Brůna 8, Volný 7, Kohut a Zamazal po 2, Turček 0 - Jokl J. 19, Došen 18, Nábělek 17, Plešinger 12, Holáň 7, Markovič 3, Kubaský 2, Fuxa 0
TH: 5/11 - 7/10
Trojky: 9 - 3
Fauly: 13 - 10

Postupující do FINAL 4: MUNI

 

18.04.2023
UP - UPCE 95:82 (19:19 43:38 66:59)
Žák 32, Klepač E. 21, Nosek 11, Stodůlka a Srník po 8, Skalička 6, Kryštof 4, Klepač A. 3, Kotala 2, Safiulin a Sásik 0 - Roub a Goga po 25, Burda 12, Výcha 10, Merta 9, Laš, Plecháč, Šrámek, Pešek a Leheň 0
TH: 8/9 - 13/21
Trojky: 15 - 11
Fauly: 16 - 14

19.04.2023
UPCE - UP 89:66 (20:17 42:34 73:50)
Roub 25, Burda 24, Goga 11, Merta 10, Výcha 9, Sapaly 5, Šrámek 3, Laš, Plecháč, Lachman a Pešek 0 - Žák 18, Kotala 13, Nosek 8, Klepač E. 7, Král 5, Skalička a Kryštof po 4, Stodůlka 3, Sásik a Srník po 2
TH: 8/12 - 11/16
Trojky: 9 - 8
Fauly: 15 - 18

Postupující do FINAL 4: UPCE

Z V P Skóre Body
1. ZČU 4 3 1 199:155 7
2. ČVUT 4 2 2 216:197 6
3. UJEP 4 1 3 151:214 5

03.11.2022
ČVUT - ZČU 44:48 (11:8 26:21 32:29)
Chmátová 13, Sýkorová 7, Měrková 5, Mühlfeitová 4, Benedová, Labudová a Rabasová po 3, Hvězdová, Pitrová a Kynclová po 2, Finstlerová 0 - Švambergová 14, Kaiserová 11, Froňková 7, Seifertová a Černá po 6, Lucánová 2, Šoltésová a Kyselová po 1, Bělohlavá 0
TH: 11/17 - 7/14
Trojky: 1 - 1
Fauly: 17 - 14

24.11.2022
UJEP - ČVUT 36:50
Badinková 11, Hrabovská 5, Dvořáková 5, Lehečková 4, Průšová 4, Kuwajová 2, Jalamudisová 2, Žižková 2, Bachmanová 2, Tintěrová. - Měrková 19, Mühlfeitová 12, Sýkorová 8, Chmátová 7, Hvězdová 2, Falladeová 2, Labudová, Pitrová. 
TH: 6/10 - 3/7
Trojky 3 - 7 
Fauly 12 - 6

??.??.2023
ZČU - UJEP 48:18 (9:7 22:7 36:14)
Froňková a Seifertová po 11, Bělohlavá 8, Černá 7, Šoltésová 6, Kaiserová 3 - Jalamudisová 9, Prušová 6, Kunayová 3, Dvořáková, Bachmanová, Hrabovská, Badinková, Lehečková, Tintěrová a Drobná 0
TH: 3/6 - 2/2
Trojky: 1 - 2
Fauly: 9 - 8

16.02.2023
ZČU - ČVUT 60:49 (15:20 29:32 44:43)
Švabmergrová 21, Seifertová a Kaiserová po 13, Jílková 8, Šoltésová 5, Bělohlavá 0 - 
TH: 12/19 - 
Trojky: 7 - 
Fauly: 12 - 

14.03.2023
ČVUT - UJEP 73:53 (16:14 34:26 51:34)
Sýkorová 21, Hvězdová 15, Chomátová 12, Mühlfeitová 9, Gangurová 7, Labudová 5, Fallandová 4, Pitrová 0 - ?
TH: 4/8 - ?
Trojky: 7 - ?
Fauly: 4 - ?

16.03.2023
UJEP - ZČU 44:43 (13:13 24:20 36:32)

Z V P Skóre Body
1. VŠE 4 3 1 295:223 7
2. UK 4 3 1 344:208 7
3. VŠCHT 4 0 4 164:372 4

03.11.2022
UK - VŠCHT 105:29
Horsáková 30, Mesiková 13, Gallasová a Schambergerová po 12, Kofroňová 11, Kolegarová 8, Vighová 5, Čmejrková T. 4, Temesgenová a Čmejrková B. po 3, Valíčková a Lukačevičová po 2 - Vavrochová 14, Moravcová 10, Luxová 3, Blažková 2, Vondráčková, Vrbová, Hrůzová, Glocknerová, Šimáková a Knytlová 0
TH: 3/4 - 2/7
Trojky: 4 - 1
Fauly: 7 - 5

24.11.2022
VŠCHT - VŠE 48:81 (15:28 24:46 37:68)
Vavrochová 18, Moravcová 12, Černá 9, Luxová 4, Blažková 3, Hrůzová 2, Vondráčková, Vrbová, Glocknerová a Knytlová 0 - Hálová 40, Bergerová 9, Misíková a Vítková po 8, Bahor 7, Milaniaková 5, Zach a Šťováčková po 2
TH: 3/6 - 6/9
Trojky: 4 - 5
Fauly: 9 - 3

08.12.2022
VŠE - UK 87:54 
Hálová 41, Misíková 13, Milaniaková 12, Vítková a Holubcová po 7, Šťovíčková 4, Bahor 3 - Schambergerová 16, Budilová 15, Čmejrková B. 5, Mesiková, Čmejrková T. a Valíčková po 4, Černá, Studénková a Li Ping po 2
TH: 7/10 - 14/14
Trojky: 8 - 2
Fauly: 12 - 9

02.03.2023
VŠCHT - UK 43:108 (18:32 31:59 35:83)
Moravcová 22, Vavrochová 17, Musílková 4, Hrůzová, Golcknerová, Luxová a Nevšímalová 0 - Bubeníková 26, Mesíková 22, Kolegarová 11, Čmejrková B. 10, Schambergerová 8, Černá 6, Budilová 5, Gallasová, Čmejrková T. a Janderová po 4, Valíčková 2
TH: 0/0 - 3/4
Trojky: 5 - 5
Fauly: 5 - 3

23.03.2023
VŠE - VŠCHT 78:44 (23:1150:24 67:30)
Misíková 27, Lačná 13, Bergerová a Milaniaková po 9, Šťovíčková 8, Zach a Srbová po 4, Ivančáková a Velecká po 2 - Moravcová 13, Černá 12, Luxová 8, Vavrochová 7, Nevšímalová 4
TH: 5/8 - 6/13
Trojky: 9 - 2
Fauly: 7 - 6

09.03.2023
UK - VŠE 77:49 (28:12 45:17 54:30)
Schambergerová 20, Bubeníková 15, Budilová 14, Čmejrková 10, Vighová 7, Studénková 4, Janderová 3, Gallasová a Mesiková po 2 - Musíková 18, Lačná 16, Holubcová 6, Bahor 4, Šťovíčková 3, Srbová 2
TH: 7/8 - 5/13
Trojky: 4 - 4
Fauly: 13 - 14

Z V P Skóre Body
1. OSU 4 4 0 189:92 8
2. UP 4 2 2 132:149 6
3. AAU 4 0 4 0:80 0

03.11.2022
UP - OSU 54:75
Szabó 14, Milutová a Štursová po 11, Kazdová 9, Pouličková 5, Erbenov a Ječmenová po 2, Chodilová, Jochová a Jurišová 0 - Káňová 16, Bačová 15, Rašková 13, Kubíčková a Busková po 12, Volná 6, Menšíková 1, Koczonová 0
TH: 7/10 - 11/14
Trojky: 7 - 8
Fauly: 15 - 8

24.11.2022
AAU - UP 20:0

08.12.2022
OSU - AAU 0:20

14.02.2023
OSU - UP 74:38 (18:9 41:19 58:30)
Káňová a Busková po 17, Bačová a Menšíková po 13, Koczonová 4, Volná a Frgalová po 3, Rašková a Lipková po 2 - Milotová 12, Szabó 11, Kazdová 7, Chodilová 3, Jochová a Nesvadbová po 2, Erbenová 1, Ječmenová 0
TH: 4/6 - 8/8
Trojky: 8 - 2
Fauly: 7 - 4

02.03.2023
UP - AAU 20:0

16.03.2023
AAU - OSU 0:20

Z V P Skóre Body
1. MUNI 4 4 0 333:157 8
2. UK HK 4 2 2 213:233 6
3. UPCE 4 0 4 127:283 4

03.11.2022
UPCE - MUNI 27:74 (4:19 12:39 15:54)
Tejedor 15, Bezdičková 8, Petráňová a Čermáková po 2, Divišová, Knesplová, Hetychová, Zimová, Rohlenová, Škvarčeková, Hartmanová a Havlová 0 - Zvancigerová a Babíková po 13, Pogányová 12, Jedovnická 11, Holomková 9, Zajícová a Havlíčková po 6, Strompová 4
TH: 2/10 - 7/8
Trojky: 1 - 4
Fauly: 8 - ??

18.11.2022
UK HK - UPCE 72:35 (15:12 36:15 55:22)
Tabačková 18, Bubeníčková 16, Stoianová 15, Bílková 10, Noimanová 5, Stanková 4, Zbořilová a Štěrbová po 2, Benešová Z. a Benešová L. 0 - Novotná 8, Rohlenová 6, Tejedor 5, Divišová a Petráňová po 4, Hetychová a Havlová po 3, Čermáková 2, Zimová a Hartmanová 0
TH: 7/12 - 8/21
Trojky: 7 - 1
Fauly: 20 - 12

14.12.2022
MUNI - UK HK 94:60 (23:13 52:30 68:46)
Babíková 25, Holomková 18, Novotná 13, Jedovnická 11, Pogányová a Mamráková po 10, Štumarová 4, Strompová 3, Krajcigrová 0 - Bubeníčková 27, Tabačková 14, Šterbová 5, Najmanová 4, Bílková a Stoianova po 3, Stanková a Benešová L. po 2, Volková a Benešová Z. 0
TH: 11/15 - 5/12 
Trojky: 3 - 7
Fauly: 12 - 14

16.02.2023
MUNI - UPCE 94:32 (18:13 49:19 70:27)
Zvancigerová a Jedovnická po 16, Holomková 15, Krajcigrová 9, Babíková 8, Havlíčková 7, Chalupová a Kouřilová po 6, Strompová 5, Novotná 4, Rosůlková 2, Mamráková 0 - Bezdičková a Kostenko po 10, Novotná 4, Tejedor a Havlová po 3, Petráňová 2, Divišová, Rohlenová, Škvarčeková, Hatmanová a Všetečková 0
TH: 4/6 - /14
Trojky: 8 - 4
Fauly: 9 - 5

02.03.2023
UPCE - UK HK 33:43
Novotná 11, Rohlenová a Tejedor po 9, Havlová a Kostenko po 2 - Tabačková 12, Štěrbová 9, Najmanová 8, Bubeníčková a Benešová Z. po 3, Bílková, Volková, Stanková a Stojanova po 2
TH: 5/9 - 3/8
Trojky: 0 - 3
Fauly: ? - ?

16.03.2023
UK HK - MUNI 38:71 (4:10 21:27 28:49)
Bubeníčková 19, Zbořilová, Volková a Stoianova po 4, Najmanová 3, Štěrbová a Stanková po 2, Benešová Z. a Benešová L. 0 - Babíková 14, Holomková 13, Mišková 12, Zajícová a Novotná po 8, Peitalová 7, Kouřilová 4, Dvořáková 3, Stompová 2
TH: 13/21 - 6/21
Trojky: 3 - 1
Fauly: 14 - 17

Z V P Skóre Body
1. UJEP 6 5 1 492:319 11
2. JU 6 4 2 479:453 10
3. ZČU 6 2 4 425:517 8
4. UK Plzeň 6 1 5 362:469 6

03.11.2022
ZČU - UK Plzeň 83:76 (13:23 35:41 58:60)
Sůva 25, Pekárek a Kříž po 14, Beránek a Karlíček po 11, Buňka a Ženíšek po 4, Kopenec, Husák, Bednár, Burešinský a Hanzlíček 0 - Štrobl 23, Novotný 19, Ureš 13, Glazer 9, Mašek 8, Špelda 4, Bašta, Brož, Schreiber a Hanák 0
TH: 14/19 - 10/14
Trojky: 8 - 10
Fauly: 17 - 20

03.11.2022
JU - UJEP 79:71
Borovka 22, Fučík 18, Bartoš 15, Fical 7, Hladík 6, Blažek a Bártů po 4, Štoidl 3, Toman, Paťha a Kratochvíle 0 - Kroutil 17, Bělohlávek 10, Kupka a Sedlák po 9, Trbola 8, Dolanský 6, Zajíc 5, Písařík 3, Bár a Sobotka po 2
TH: 9/17 - 9/22
Trojky: 14 - 10
Fauly: 21 - 21

24.11.2022
UK Plzeň - JU 94:87 (21:23 49:45 70:66)
Ureš 29, Štrobl 26, Bašta 15, Galzer 9, Novotný 8, Špelda 5, Brezík 2, Brož, Schreiber, Hanák, Mašek a Mach 0 - Bartoš 30, Fučík 29, Bártů 9, Hladík 7, Blažek a Kratochvíle po 2
TH: 14/24 - 14/22
Trojky: 12 - 15
Fauly: 18 - 19

24.11.2022
UJEP - ZČU 109:45
Gabriel 16, Písařík 15, Karlovský 14, Sedlák 13, Bár 9, Kuchta 9, Rozsypal 9, Krupka 8, Maděra 6, Zajíc 4, Trbola 4, Bělohlávek 4. - Hansbauer 15,  Šteffel 12, Buňka 9, Brada 6, Ženíšek 3, Kopenec. 
TH: 5/9 - 5/12
Trojky: 17 - 4
Fauly: 12 - 6 

23.02.2023
JU - ZČU 89:70
Fical a Borovka po 16, Svoboda 15, Bartoš 14, Fučík 10, Blažek 6, Kratochvíle 5, Bártů 4, Paťha 3 - Buňka 33, Šteffel 14, Beránke 11, Ženíšek 8, Brada 4, Kopenec 0
TH: 3/6 - 3/3
Trojky: 9 - 7
Fauly: 6 - 8

08.12.2022
UK Plzeň - UJEP 0:20

16.02.2023
UK Plzeň - ZČU 76:83 (23:13 41:35 60:58)
 - Sůva 25, Pekárek a Kříž po 14, Beránek a Karlíček po 11, Buňka a Ženíšek po 4, Kopenec, Husák, Bednář, Burešinský a Hanzlíček 0
TH: - 14/19
Trojky: - 8
Fauly: - 17

16.02.2023
UJEP - JU 88:65 (22:20 43:32 58:47)
Karlovský 20, Sedlák 17, Maděra 13, Bár a Krupka po 10, Gabriel 9, Sobotka 6, Trbola 2, Kuchta 1, Písařík 0 - Kratochvíle 19, Fical 18, Bartoš 15, Blažek 12, Bártů 1, Toman 0
TH: 6/10 - 5/16
Trojky: 12 - 6
Fauly: 17 - 12

02.03.2023
JU - UK Plzeň 83:55
Borovka 18, Fučík a Bartoš po 17, Blažek 14, Hladík 10, Kratochvíle 5, Bártů 2, Toman 0 - Novotná 14, Kontiha 10, Bašta a Štrobl po 9, Mašek 6, Špelda a Hanák po 3, Brož 1
TH: 10/17 - 16/23
Trojky: 8 - 3
Fauly: 17 - 14

02.03.2023
ZČU - UJEP 69:91 (14:31 34:47 55:72)
Pekárek 25, Karlík a Šteffel po 14, Buňka 9, Beránek 7 - Písařík 32, Krupka 23, Sedlák 21, Trbola 8, Bár 5, Sobotka 2, Dolanský 0
TH: 3/6 - 3/4
Trojky: 8 - 16
Fauly: 7 - 6

16.03.2023
ZČU - JU 75:76 (18:17 40:40 61:57)
Karlíkček 18, Pekárek, Beránek a Šteffel po 17, Buňka 4, Beránek 2 - Fučík 21, Kratochvíle 13, Hladík 12, Bártů 11, Bartoš 10, Blažek 7, Paťha 2, Toman 0
TH: 3/11 - 6/10
Trojky: 6 - 8
Fauly: 11 - 10

16.03.2023
UJEP - UK Plzeň 113:61 (29:19 60:25 84:42)

Z V P Skóre Body
1. VŠE 6 5 1 484:389 11
2. UK 6 4 2 513:408 10
3. ČVUT 6 2 4 428:458 8
4. VŠCHT 6 1 5 296:475 7

03.11.2022
UK - VŠCHT 98:31 (29:9 50:15 69:33)
Tax 18, Hartig 15, Fanta 14, Christophe 12, Čejak 10, Miličič 8, Kolchin 6, Mičuda 5, Němec 4, Vachutka, Palek a Mach po 2 - Skládal 9, Neubauer 8, Pavuk 7, Richtr 5, Veselý 2, Hryskevich, Franchuk, Kučera, Nováček a Zlámal 0
TH: 3/6 - 2/13
Trojky: 14 - 1
Fauly: 14 - 9

03.11.2022
ČVUT - VŠE 55:81 (21:13 36:36 44:69)
Vimmr 12, Plocek a Jílek po 10, Pytelka 7, Novák II 6, Somberg 5, Matoničkin 3, Novák I 2, Feit 0 - Randuška 21, Mikula 18, Medek 14, Taussig 9, Mitrovič 4, Cabálek a Chlumecký po 3, Kubín, Řeřicha a Týfa 0
TH: 8/13 - 10/13
Trojky: 1 - 7
Fauly: 12 - 16

24.11.2022
VŠCHT - ČVUT 47:57 (14:14 22:29 37:46)
Večeřa 11, Myšák 10, Veselý a Ďurana po 6, Hyskevych a Kučera po 4, Janoš 3, Neubauer 2, Skládal 1, Nováček a Suláni 0 - Pelikán 12, Kyznl a Charvát po 9, Svoboda a Janů po 6, Pytelka 5, Somberg 4, Novák I 2, Plocek, Potužník a Kocourek 0
TH: 19/31 - 7/13
Trojky: 2 - 6
Fauly: 16 - 28

22.11.2022
VŠE - UK 76:68 (18:21 31:38 55:53)
Randuška 23, Medek 22, Chlumecký 11, Taussig 7, Kubín 6, Škvařil 3, Týfa a Schottl po 2, Cabálek 2 - Benák 17, Hartig a Pokorný po 13, Tax 11, Palek 7, Vilím 3, Mičuda a Lukniš po 2, Fišera 0
TH: 14/26 - 17/25
Trojky: 8 - 7
Fauly: 19 - 23

08.12.2022
ČVUT - UK 76:87 (22:21 41:39 61:64)
Kynzl 22, ??? 20, Pelikán 17, Jílek a Janů po 6, Pytelka 3, Somberg 2, Novák I a Potužník 0 - Mičuda a Bednář po 20, Palek 17, Novák 16, Pokorný 8, Mach, Němec a Bednář po 2, Čejka, Fanta a Lukniš 0
TH: 9/13 - 11/17
Trojky: 7 - 6
Fauly: 17 - 13

08.12.2022
VŠCHT - VŠE 40:67 (6:18 16:38 26:57)
Veselý 12, Ďurana 9, Skládal 6, Janoš 5, Golda 4, Myšák a Vrba po 2, Hryskevich, Suláni a Jakl 0 - Chlumecký 14, Mikula 13, Medek 11, Staniszewski 9, Škvařil 6, Schottl 4, Řeřicha a Týfa po 3, Kubín a Mitrovič po 2, Randuška 0
TH: 2/6 - 13/21
Trojky: 4 - 6
Fauly: 17 - 11

16.02.2023
VŠCHT - UK 44:85 (9:17 17:39 29:60)
Suláni 11, Duraňa 10, Veselý 8, Golda 5, Neubauer a Myšák po 4, Vrba 2, Hryskevich, Rychtr a Janoš 0 - Tax 15, Fanta 13, Hartig 10, Bednář 9, Novák a Hřebík po 8, Pták 6, Lukniš 5, Němec 4, Vitouš 3, Mach a Čejka po 2
TH: 4/10 - 12/18
Trojky: 8 - 11
Fauly: 16 - 10

16.02.2023
VŠE - ČVUT 79:72 (25:26 45:39 62:51)
Mikula 25, Staniszewski 19, Taussig 9, Randuška, Škvařil, Chlumecký a Slaninka po 6, Provazník 2 - Pytelka a Charvát po 21, Novák I 13, Janů 10, Matoničkin 7, Kocourek 0
TH: 8/17 - 5/7
Trojky: 9 - 8
Fauly: 12 - 10

02.03.2023
ČVUT - VŠCHT 71:75 (18:30 31:45 48:59)
Jílek 21, Kocourek 20, Svoboda 12, Beran 6, Somberg a Feit po 5, Potužník 2 - Neubauer 23, Veselý 13, Ďurana 9, Janoš 8, Golda 7, Myšák 6, Suláni 5, Skládal 4, Hryskevich 0
TH: 15/22 - 6/14
Trojky: 7 - 6
Fauly: 16 - 11

02.03.2023
UK - VŠE 86:84 (15:16 44:44 65:61)
Mičuda 20, Hartig 13, Palek 11, Tax 10, Christophe 9, Novák 7, Miličič 6, Fanta 5, Hřebík 3, Lukniš 2 - Randuška 20, Mikula 16, Taussig 12, Škvařil 9, Medek 7, Staniszewski a Provazník po 6, Schottl a Slaninka po 4, Kubín a Řeřicha 0
TH: 15/23 - 12/15
Trojky: 13 - 8
Fauly: 17 - 16

16.03.2023
UK - ČVUT 89:97 (22:23 38:42 61:66)
Pokorný 20, Mičuda 19, Benák 13, Čejka 11, Hartig 9, Bednář 8, Miličič 7, Palek 2, Němec, Vitouš a Hřebík 0 - Charvát 27, Pelikán 22, Matoničkin a Svoboda po 15, Jílek 13, Somberg 3, Novák I 2, Plocek a Kocourek 0
TH: 10/16 - 13/18
Trojky: 9 - 16
Fauly: 22 - 16

16.03.2023
VŠE - VŠCHT 97:59 (23:18 48:26 70:36)
Medek 30, Staniszewski 26, Řeřicha 14, Škvařil 11, Kubín a Schottl po 7, Provazník 2 - Ďurana 14, Skládal 10, Veselý a Golda po 8, Myšák 6, Suláni 5, Janoš 4, Richtr a Malina po 2, Neubauer 0
TH: 7/14 - 3/6
Trojky: 14 - 2
Fauly: 10 - 9

Z V P Skóre Body
1. OSU 4 4 0 344:307 8
2. UP 4 1 3 336:320 5
3. VŠB 4 1 3 313:366 5

03.11.2022
UP - OSU 76:78 (13:22 35:39 54:59)
Klepač E. 28, Nosek 10, Kotala 9, Uličný 8, Skalička 6, Stodůlka 5, Kopřiva a Tomeš po 4, Safiulin 2, Král a Sásik 0 - Bukovjan 25, Brůna 22, Robenek 15, Švesták 9, Hanák 4, Dadák 3, Volný, Kohut a Kurečka 0
TH: 2/10 - 7/9
Trojky: 8 - 10
Fauly: 16 - 15

24.11.2022
VŠB - OSU 68:88 (12:21 30:39 46:60)
Pavelek 15, Kurečka 11, Říčka a Zikl po 10, Martikán 8, Blačinsky 5, Bednář a Kořínek po 3, Žídek 2, Klepáč 1 - Kohut 16, Kurečka 15, Voráč 13, Brůna a Viktorín po 10, Turček 7, Hanák a Wojnarowský po 5, Dadák 4, Robenek 2, Švesták 0
TH: 6/16 - 14/31
Trojky: 6 - 9
Fauly: 22 - 19

08.12.2022
VŠB - UP 94:79 (25:18 45:39 71:56)
Snopek 25, Klepáč a Zikl po 19, Kurečka 12, Martikán 9, Žídek 7, Říhál 2, Černý 1, Baranec 0 - Nosek 18, Kotala 17, Srník 14, Uličný 11, Sásik a Stodůlka po 7, Klapetek 3, Král 2, Kopřiva 0
TH: 16/22 - 7/7
Trojky: 9 - 8
Fauly: 12 - 21

14.02.2023
OSU - UP 82:78 (24:23 53:34 69:50)
Jakel 24, Brůna 14, Bukovjan 12, Wojnarowský 11, Kohut a Svoboda po 8, Dadák 4, Turček 1, Volný 0 - Žák 23, Klepač A. 18, Nosek 13, Kotala 11, Stodůlka 6, Srník 5, Uličný 2, Safiulin, Sásik a Klapetek 0
TH: 7/15 - 10/16
Trojky: 10 - 8
Fauly: 12 - 15

07.03.2023
OSU - VŠB 96:85 (22:22 52:39 75:59)
Robenek 18, Jakel 15, Bukovjan a Voráč po 14, Kurečka a Havlík po 8, Hanák 6, Brůn a Wojnarowský po 5, Dadák 2, Kohut 1, Volný 0 - Snopek 36, Zikl 13, Říčka 12, Klepáč 8, Martikán 5, Kořínek 4, Bednář, Blačinsky a Pavelek po 2, Kurečka 1, Hoblík 0
TH: 12/24 - 12/23
Trojky: 6 - 11
Fauly: 20 - 23

16.03.2023
UP - VŠB 103:66 (34:14 62:27 85:40)
Klepač E. 19, Skalička 16, Nosek 15, Uličný 12, Kotala a Klepač A. po 10, Tomeš, Stodůlka a Žák po 7, Sásik 0 - Pavelek a Zíkl po 14, Kurečka a Snopek po 11, Kořínek 6, Martikán 4, Klepáč a Blačinsky po 3, Bednář a Hoblík 0
TH: 3/7 - 15/21
Trojky: 16 - 7
Fauly: 20 - 10

Z V P Skóre Body
1. UPCE 6 5 1 437:313 11
2. MUNI 6 4 2 481:398 10
3. MENDELU 6 3 3 357:380 8
4. UK HK 6 0 6 297:481 6

03.11.2022
UPCE - MUNI 110:83
Roub 30, Svoboda 24, Výcha 19, Merta 16, Pešek 8, Dýmák 5, Sapali Ni. 4, Plecháč a Šrámek po 2, Laš, Sapaly Na. a Lachman 0 - Nábělek a Holáň po 20, Szarowsky 12, Bartoněk 10, Čevela 8, Valles a Pavlíček po 5, Martin 2, Fuxa 1
TH: 6/9 - 8/16
Trojky: 8 - 15
Fauly: 16 - 12

08.11.2022
MENDELU - UK HK 96:63 (25:13 48:30 65:45)
Šimoňák 21, Hrabovský 19, Pavlík 17, Kotorík a Chludil po 15, Skála 3, Novotný, Salaj a Krist po 2, Vaculík, Staňo a Labuta 0 - Polák 28, Hanustiak 14, Kerda a Balliš po 6, Pavlovský 4, Macháček 3, Šmíd 2, Bednárik 0
TH: 4/15 - 5/11
Trojky: 13 - 6
Fauly: 11 - 12

23.11.2022
MUNI - MENDELU 72:75 (14:18 33:31 49:53)
Dzugas 18, Plešinger 16, Kubaský 11, Fuxa a Randa po 7, Canet 6, Valles 5, Polišenský 2, Čevela, Pavlíček a Šuster 0 - Chludil 26, Pavlík 13, Salaj 11, Kotorík 9, Hrabovský 7, Novotný 4, Krist 2, Vaculík, Skála a Staňo 0
TH: 8/15 - 13/21
Trojky: 8 - 8
Fauly: 21 - 16

24.11.2022
UK HK - UPCE 50:96 (9:30 25:54 42:74)
Živec 15, Hanustiak 10, Kerda a Strážik po 7, Bednárik 3, Polák, Šmíd, Hošek a Danda po 2, Macháček a Pavlovský 0 - Roub 32, Pešek 20, Vlček 19, Šrámek 8, Sapali Na. a Lachman po 5, Plecháč 3, Láš a Dýmák po 2, Sapali Ni. a Leheň 0
TH: 6/11 - 13/22
Trojky: 6 - 7
Fauly: 21 - 15

21.02.2023
MENDELU - UPCE 66:83 (13:17 35:35 54:63)
Chludil 27, Novotný 11, Kotorík a Pavlík po 9, Pivoda 4, Skála a Tkačík po 3 - Roub 36, Sapaly Na. 18, Výcha 9, Pešek 8, Laš a Plecháč po 5, Leheň 2
TH: 7/12 - 6/9
Trojky: 6 - 9
Fauly: ? - ?

07.12.2022
MUNI - UK HK 80:54 (28:5 48:22 63:41)
Nábělek 18, Jokl 16, Holáň 11, Gonzales Aranda 7, Bartoněk, Fuxa a Dzugas po 5,  Čevela, Canet a Šuster po 2, Valles 0 - Strážik 13, Živec 12, Hošek 11, Kerda 5, Polák a Pavlovský po 4, Danda 3, Macháček 2, Bednárik a Šmíd 0
TH: 13/18 - 6/13
Trojky: 9 - 4
Fauly: 11 - 16

22.02.2023
MUNI - UPCE 87:56 (29:15 49:32 66:52)
Jansa 29, Jokl J. 23, Jokl L. 13, Plešinger 8, Fuxa 7, Kubaský 3, Pavlíček 2, Čevela a Šuster 1, Valles, Markovič a Davychenko 0 - Výcha 14, Pešek 10, Roub 9, Laš 8, Šráme 7, Sapaly Ni. 5, Sapaly Na. 2, Plecháč 1, Lachman 0
TH: 11/19 - 9/19
Trojky: 10 - 7
Fauly: 18 - 20

16.02.2023
UK HK - MENDELU 50:70 (8:21 24:35 40:56)
Hošek 12, Živec 9, Hanustiak 8, Polák a Macháček po 5, Šmíd 4, Strážik 3, Kerda a Danda po 2, Bednárik a Pavlovský 0 - Šimoňák 21, Hrabovský 14, Salaj 11, Pavlík 10, Kotorik 7, Spáčil 4, Skála 3, Tkačík a Vaculík 0
TH: 11/19 - 16/32
Trojky: 5 - 8
Fauly: 26 - 19

07.03.2023
MENDELU - MUNI 50:92 (11:23 27:44 36:68)
Šimoňák 15, Hrabovský 13, Novotný 6, Chludil a Pavlík po 5, Kotorík 4, Tkačík 2, Salaj a Pivoda 0 - Strašák 24, Nábělek 17, Bartoněk 12, Došen 10, Plešinger a Markovič po 6, Szarowsky 5, Kubaský 4, Fuxa, Randa, Dzugas a Války po 2
TH: 4/14 - 9/16
Trojky: 6 - 11
Fauly: 17 - 17

02.03.2023
UPCE - UK HK 72:27
Roub 27, Goga 13, Výcha a Vlček po 9, Pešek 8, Plecháč 4, Makovec 2 - Živec a Hošek po 8, Kerda 6, Strážík 3, Šmíd 2, Bednárik 0
TH: 4/8 - 1/3
Trojky: 6 - 1
Fauly: ? - ?

23.03.2023
UPCE - MENDELU 20:0

16.03.2023
UK HK - MUNI 53:67 (2:25 19:39 32:53)
Hanustiak 13, Živec 10, Hošek 9, Polák 8, Macháček a Strážik po 4, Bednárik a Pavlovský po 2, Kerda 1, Šmíd a Danda 0 - Fuxa 19, Holáň a Markovič po 16, Čevela 6, Došen a Reška po 3, Pavlíček a Buyukkarali po 2, Szarowsky a Polišenský 0
TH: 3/12 - 3/9
Trojky: 2 - 10
Fauly: 15 - 17

Reklama
Chance 3x3 Tour 24