Sokol Vyšehrad

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Kvalifikace o extraligu | Liga

Základní informace

Trenér

od: 24. 9. 2015 do 19. 11. 2015
Jan Kefurt
jankefurt@gmail.com
734 322 393

1. asistent trenéra

od: 24. 9. 2015 do 19. 11. 2015
Petr Ulrych
ulrych18@seznam.cz
732 371 377

Adresa

Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad
Rašínovo nábřeží 24
128 00 Praha 2

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Desmond Akahomen 1999 175 22 23 16.6 5.8 0.5 3.6/5.3 67.5 1.9
Jakub Hampl 1999 0 22 26 10.2 4.1 0.0 2.0/3.7 54.2 2.8
23 Mikuláš Whalen 2001 191 20 21 10.4 2.5 1.1 2.0/2.9 70.5 1.6
Ondřej Táborský 1999 22 12 17.1 6.4 0.5 2.8/4.8 56.9 2.5
Norbert Martišek 1999 194 22 21 4.9 1.9 0.0 1.0/2.1 44.4 3.3
Matyáš Fanta 2000 176 21 18 3.8 1.4 0.0 1.0/1.9 51.4 1.3
Daniel Vítek 1999 185 22 20 3.2 1.3 0.0 0.7/1.0 70.0 2.8
Dominik Šťastný 1999 188 22 10 5.2 2.3 0.0 0.6/1.3 46.2 1.6
3 Vojtěch Vilhum 2000 186 21 23 2.3 0.8 0.2 0.2/0.4 44.4 1.2
Jan Panáček 2000 183 21 14 3.5 1.4 0.1 0.2/0.7 30.0 1.7
Filip Weiss 1999 170 22 20 2.3 1.1 0.0 0.1/0.2 33.3 0.8
Jan Soukup 1999 22 9 3.7 1.4 0.0 0.8/1.9 41.2 3.0
Tomáš Jůza 1999 180 22 10 2.7 1.2 0.1 0.0/0.2 0.0 1.2
Jakub Skalička P 1999 207 22 10 1.7 0.7 0.0 0.3/0.3 100.0 0.5
0 Kryštof Plavka 2001 177 20 6 1.5 0.0 0.3 0.5/0.7 75.0 0.2
11 Lukáš Bohovyč 2001 181 20 2 1.5 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 0.5
26 Ondřej Nosek 2001 176 20 1 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Ondřej Svejkovský 1999 22 3 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Jan Choutka 1995 188 26 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Marek Koval 2000 21 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
94 Jakub Hajlek 2001 173 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
20 Štěpán Soudek 2000 188 21 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
23 Vit Macha 2001 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
8 Filip Netušil 2001 183 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
308 liga (kadeti U17) Domácí 30. 4. 2016 BCM Ostrava B 68:90 24 0 20/10 66.7% 28
304 liga (kadeti U17) Hosté 17. 4. 2016 BCM Ostrava B 79:49 18 2 7/11 38.9% 19
300 liga (kadeti U17) Hosté 16. 4. 2016 BCM Ostrava B 79:38 14 0 10/15 40% 10
291 liga (kadeti U17) Domácí 2. 4. 2016 Sokol Žižkov C 89:64 26 6 19/8 70.4% 27
289 liga (kadeti U17) Hosté 12. 3. 2016 Sokol Žižkov C 54:69 21 5 12/5 70.6% 23
117 liga (kadeti U17) Hosté 28. 2. 2016 BC Benešov 47:73 19 4 23/5 82.1% 17
111 liga (kadeti U17) Hosté 27. 2. 2016 Tigers Basketball České Budějovice 60:58 23 3 3/3 50% 18
105 liga (kadeti U17) Domácí 14. 2. 2016 Válečníci Děčín 76:72 30 1 13/3 81.3% 15
100 liga (kadeti U17) Domácí 13. 2. 2016 BK Sluneta Ústí nad Labem 67:80 22 4 11/3 78.6% 15
95 liga (kadeti U17) Hosté 31. 1. 2016 KARA Trutnov 50:60 25 1 7/7 50% 19
89 liga (kadeti U17) Hosté 30. 1. 2016 BC Kolín 55:85 38 1 6/7 46.2% 21
79 liga (kadeti U17) Hosté 17. 1. 2016 USK Praha B 62:61 20 2 15/11 57.7% 20
73 liga (kadeti U17) Hosté 16. 1. 2016 Levharti Chomutov 86:52 13 5 11/11 50% 13
67 liga (kadeti U17) Hosté 20. 12. 2015 BK Kondoři Liberec 81:62 15 6 14/9 60.9% 12
1 liga (kadeti U17) Domácí 19. 12. 2015 BK Kondoři Liberec 56:69 20 1 13/10 56.5% 18
66 liga (kadeti U17) Hosté 6. 12. 2015 Sokol Žižkov C 91:50 20 2 4/6 40% 20
59 liga (kadeti U17) Hosté 5. 12. 2015 Basketbal Jiskra Domažlice (MS) 83:49 15 2 13/9 59.1% 18
51 liga (kadeti U17) Domácí 22. 11. 2015 Tigers Basketball České Budějovice 62:56 25 0 12/9 57.1% 18
45 liga (kadeti U17) Domácí 21. 11. 2015 BC Benešov 70:51 28 1 11/10 52.4% 20
40 liga (kadeti U17) Hosté 8. 11. 2015 BK Sluneta Ústí nad Labem 87:42 18 0 6/9 40% 27
33 liga (kadeti U17) Hosté 7. 11. 2015 Válečníci Děčín 63:48 20 0 8/6 57.1% 19
29 liga (kadeti U17) Domácí 25. 10. 2015 BC Kolín 83:55 29 1 22/16 57.9% 16
23 liga (kadeti U17) Domácí 23. 10. 2015 KARA Trutnov 51:68 23 1 4/5 44.4% 21
13 liga (kadeti U17) Domácí 11. 10. 2015 Levharti Chomutov 81:52 33 2 9/8 52.9% 14
7 liga (kadeti U17) Domácí 10. 10. 2015 USK Praha B 70:58 24 4 10/6 62.5% 10
131 liga (kadeti U17) Domácí 27. 9. 2015 Basketbal Jiskra Domažlice (MS) 77:74 26 1 22/20 52.4% 20
126 liga (kadeti U17) Domácí 26. 9. 2015 Sokol Žižkov C 64:63 22 4 8/8 50% 25
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 16. 5. 2015
16:30
BC Nový Jičín
Sokol Vyšehrad
63
70
17
25
38
37
49
52
skupina B Review
1. kolo 17. 5. 2015
14:00
Sokol Vyšehrad
Sokol Josefov
55
73
13
16
26
27
36
49
skupina B Review
21. kolo 26. 9. 2015
18:30
Sokol Vyšehrad
Sokol Žižkov C
64
63
13
26
33
34
44
52
skupina A Review
22. kolo 27. 9. 2015
13:30
Sokol Vyšehrad
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
77
74
26
14
42
31
59
46
65
65
skupina A Review
2. kolo 10. 10. 2015
17:30
Sokol Vyšehrad
USK Praha B
70
58
16
15
35
30
54
39
skupina A Review
3. kolo 11. 10. 2015
12:30
Sokol Vyšehrad
Levharti Chomutov
81
52
16
14
40
27
69
33
skupina A Review
4. kolo 23. 10. 2015
18:30
Sokol Vyšehrad
KARA Trutnov
51
68
14
14
22
30
36
46
skupina A Review
5. kolo 25. 10. 2015
14:00
Sokol Vyšehrad
BC Kolín
83
55
28
26
49
30
68
42
skupina A Review
6. kolo 7. 11. 2015
14:30
Válečníci Děčín
Sokol Vyšehrad
63
48
24
12
38
18
45
28
skupina A Review
7. kolo 8. 11. 2015
13:00
BK Sluneta Ústí nad Labem
Sokol Vyšehrad
87
42
24
9
44
25
64
32
skupina A Review
8. kolo 21. 11. 2015
16:30
Sokol Vyšehrad
BC Benešov
70
51
16
10
38
21
52
39
skupina A Review
9. kolo 22. 11. 2015
16:00
Sokol Vyšehrad
Tigers Basketball České Budějovice
62
56
10
15
33
26
47
40
skupina A Review
10. kolo 5. 12. 2015
15:30
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
Sokol Vyšehrad
83
49
21
11
43
24
64
37
skupina A Review
11. kolo 6. 12. 2015
10:00
Sokol Žižkov C
Sokol Vyšehrad
91
50
27
10
51
21
72
37
skupina A Review
1. kolo 19. 12. 2015
17:00
Sokol Vyšehrad
BK Kondoři Liberec
56
69
16
17
26
32
38
50
skupina A Review
12. kolo 20. 12. 2015
10:30
BK Kondoři Liberec
Sokol Vyšehrad
81
62
16
28
46
40
63
51
skupina A Review
13. kolo 16. 1. 2016
10:00
Levharti Chomutov
Sokol Vyšehrad
86
52
33
12
54
23
62
38
skupina A Review
14. kolo 17. 1. 2016
14:30
USK Praha B
Sokol Vyšehrad
62
61
15
10
32
31
44
48
skupina A Review
15. kolo 30. 1. 2016
15:30
BC Kolín
Sokol Vyšehrad
55
85
16
18
27
46
37
65
skupina A Review
16. kolo 31. 1. 2016
11:15
KARA Trutnov
Sokol Vyšehrad
50
60
12
13
29
28
40
50
skupina A Review
17. kolo 13. 2. 2016
14:00
Sokol Vyšehrad
BK Sluneta Ústí nad Labem
67
80
20
16
36
34
53
58
skupina A Review
18. kolo 14. 2. 2016
15:30
Sokol Vyšehrad
Válečníci Děčín
76
72
11
21
35
42
66
56
skupina A Review
19. kolo 27. 2. 2016
20:00
Tigers Basketball České Budějovice
Sokol Vyšehrad
60
58
10
17
25
32
38
44
skupina A Review
20. kolo 28. 2. 2016
13:00
BC Benešov
Sokol Vyšehrad
47
73
13
19
27
36
39
51
skupina A Review
1. kolo 12. 3. 2016
14:00
Sokol Žižkov C
Sokol Vyšehrad
54
69
18
19
27
37
39
52
play-off A Review
2. kolo 2. 4. 2016
19:00
Sokol Vyšehrad
Sokol Žižkov C
89
64
20
21
46
38
65
55
play-off A Review
1. kolo 16. 4. 2016
15:00
BCM Ostrava B
Sokol Vyšehrad
79
38
26
10
46
17
50
30
play-off Review
2. kolo 17. 4. 2016
11:15
BCM Ostrava B
Sokol Vyšehrad
79
49
17
15
39
27
54
36
play-off Review
3. kolo 30. 4. 2016
15:30
Sokol Vyšehrad
BCM Ostrava B
68
90
13
17
27
40
46
65
play-off Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2021/22 kvalifikace o extraligu 3 2
2019/20 liga 6 21
2018/19 kvalifikace o ligu 1 4
2018/19 liga 6 30
2017/18 liga 7 29
2016/17 liga 2 24
2015/16 kvalifikace o extraligu 3 3
2015/16 liga 6 33

články