Jan Panáček

Národnost
CZE
Ročník narození
2000 - 21 let
Aktuální klub
BSK Fenix Modřany A
Výška
183 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
191
Procento vítězství
52.9%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2012/13 starší minižáci U13 - Soutěž BraU13B 3 - 5.3 2.3 0 0.7/2.7 25.0 - -
2012/13 starší minižáci U13 - Základní fáze Sokol Pražský 17 - 7.0 3.1 0 0.8/1.5 50.0 - -
2012/13 mladší žáci U14 - play-off Sokol Pražský 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2012/13 starší minižáci U13 - předkolo B Sokol Pražský 3 - 4.3 1.7 0 1/1.3 75.0 - -
2013/14 žáci U15 - divize A BK Kladno 2 - 11.5 4 0.5 2/4 50.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina B Sokol Pražský 9 - 2.0 0.4 0.1 0.8/1.3 58.3 - -
2013/14 mladší žáci U14 - liga sk. A Sokol Pražský 8 - 10.1 4.6 0.3 0.1/1.4 9.1 - -
2014/15 kadeti U17 - skupina A Sokol pražský B 6 - 1.3 0.7 0 0/0.3 0.0 - -
2014/15 kadeti U17 - play-out A Sokol pražský B 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2015/16 kadeti U17 - skupina A Sokol Vyšehrad 14 - 3.5 1.4 0.1 0.2/0.7 30.0 - -
2015/16 kadeti U17 - play-off A Sokol Vyšehrad 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 kadeti U17 - play-off Sokol Vyšehrad 3 - 1.3 0.7 0 0/0 0.0 - -
2016/17 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 22 11.9 1.2 0.5 /1.5 0 0.2/0.4 62.5 1.2 0.4
2016/17 junioři U19 - play-out Sokol pražský 1 15.0 7.0 2 /4 1 0/0 0.0 - 6.0
2016/17 kadeti U17 - play-off Sokol Pražský 3 0.7 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2017/18 junioři U19 - základní část Sokol pražský 20 9.0 1.5 0.3 /0.9 0.3 0.2/0.4 42.9 1.2 -0.4
2017/18 muži - Základní fáze Sokol Pražský 1 4 - 3.8 0.3 0.8 1/2.5 40.0 - -
2017/18 junioři U19 - play-out Sokol pražský 4 20.8 3.8 0 /0.8 1 0.8/2.5 30.0 3.0 -0.3
2018/19 junioři U19 - skupina B BSK Modřany - Jižní Supi 6 - 9.3 2.2 0.7 3/4 75.0 - -
2018/19 junioři U19 - play-out B BSK Modřany - Jižní Supi 10 - 7.1 1.7 0.7 1.6/2.8 57.1 - -
2019/20 muži - Základní fáze BSK Fenix Modřany A 16 - 4.0 0.9 0.4 1/1.7 59.3 - -
2020/21 muži - Základní fáze BSK Fenix Modřany A 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2021/22 muži - Základní fáze BSK Fenix Modřany A 3 - 2.3 1 0 0.3/0.7 50.0 - -
Průměr za kariéru 15.8 3.4 4.0 1.3 0.2 0.6/1.2 71.4 1.5 0.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 1 Sokol Pražský B 1. 10. 2021
2B body 2 BA Sparta A 21. 10. 2021
Body 4 BA Sparta A 21. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 Sluneta Ústí n. L. 13. 12. 2014 2014/15
2B body 11 Sokol Vyšehrad 22. 3. 2014 2013/14
3B body 3 BA Nymburk 4. 3. 2018 2017/18
Obranné doskoky 4 Sokol Písek 18. 2. 2017 2016/17
Útočné doskoky 3 Synthesia Pardubice 21. 1. 2017 2016/17
Doskoky celkem 4 BA Sparta Praha 30. 11. 2016 2016/17
Body 23 BA Sparta 3. 11. 2012 2012/13
Užitečnost 16 BA Nymburk 4. 3. 2018 2017/18
Asistence 3 Snakes Ostrava 4. 2. 2017 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
1. 10. 2021 Základní fáze Sokol Pražský B 3 1 0 1/2 50.0
12. 10. 2021 Základní fáze VŠTJ Medicina A 0 0 0 0/0 0
21. 10. 2021 Základní fáze BA Sparta A 4 2 0 0/0 0
Celkem 3 7 3 1/2 50.0
Průměr 3 2.3 1.0 0.0 0.3/0.7 50.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Vyšehrad 6 0:00 6.2 2.7 0.0 0.0 0.0 0.8/1.3 62.5 1.7
Sokol Vyšehrad 2 0:00 15.0 7.5 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.5
Tesla Pardubice 3 0:00 6.3 2.0 0.0 0.3 0.0 1.3/2.0 66.7 0.3
Sokol Motol A 3 0:00 5.7 1.3 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
Královští Sokoli 3 0:00 5.3 1.0 0.0 1.0 0.0 0.3/1.3 25.0 2.7
Královští Sokoli 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 2.0
Slavoj Litoměřice 4 11:01 3.5 0.0 0.0 1.0 57.1 0.5/1.5 33.3 1.5
BA Sparta Praha 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.5 0.0 0.0/1.5 0.0 1.5
BC Kolín 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
BK Loko Plzeň 2 20:20 6.0 3.0 75.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Sokolov 1 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 -
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 5.5 1.0 0.0 0.0 0.0 3.5/5.0 70.0 4.0
Sokol Žižkov B - TESLA 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Sokol Žižkov D 1 0:00 10.0 1.0 0.0 1.0 0.0 5.0/6.0 83.3 1.0
Sj. BK Litoměřice 1 0:00 10.0 2.0 0.0 0.0 0.0 6.0/8.0 75.0 1.0
TJ ČZU Praha 2 0:00 4.5 0.5 0.0 1.0 0.0 0.5/2.0 25.0 3.0
Slavoj Litoměřice 3 0:00 3.0 1.3 0.0 0.0 0.0 0.3/1.7 20.0 2.7
USK Praha 3 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 1.7
Snakes Ostrava 1 24:56 8.0 1.0 50.0 2.0 40.0 0.0/1.0 0.0 5.0
VŠTJ Medicina A 4 0:00 2.0 0.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.5 33.3 1.5
Sokol Písek 3 0:00 2.3 0.7 0.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 1.7
BA 2006 Roudnice n.L. 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.5
Žižkov Falcons C 2 0:00 3.5 0.5 0.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 2.5
BSK Fenix Modřany A 2 0:00 3.0 0.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.5
Sokol Dolní Počernice A 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 1.5
Sokol Vyšehrad B 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK 2 10:02 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta A 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Žižkov C 3 0:00 1.3 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.3
Tigers Č. Budějovice 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Měl U13B 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BCM Orli Prostějov 2 5:37 1.5 0.5 33.3 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Sokol Pražský B 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Snakes Ostrava 2 20:32 1.0 0.5 20.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BA Sparta Praha 2 18:25 1.0 0.5 16.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
NH Ostrava 2 11:27 1.0 0.5 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Slavoj Litoměřice 2 5:57 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol Písek 2 3:31 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
TOROLA Snakes Ostrava 3 0:00 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 1.3
Válečníci Děčín 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BCM Orli Prostějov 1 23:23 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BA 2006´ Roudnice n.L. 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
TJ Košíře 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol Písek 2 19:44 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
PCE 2 12:59 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
Synthesia Pardubice 5 4:13 0.2 0.0 0.0 0.0 0.0 0.2/0.4 50.0 0.2
SAM Brno 2 8:34 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Loko Plzeň 2 10:01 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
USK 2 5:28 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Synthesia Pardubice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Stavební fakulta A 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Pelhřimov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK Praha 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Kolín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Děčín A 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
BK Pardubice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0