Matyáš Fanta

Národnost
CZE
Ročník narození
2000 - 21 let
Aktuální klub
BA Sparta A
Výška
176 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
211
Procento vítězství
52.1%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2012/13 starší minižáci U13 - Soutěž BraU13B 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2012/13 starší minižáci U13 - Základní fáze Sokol Pražský 12 - 2.3 1.1 0 0.2/1.3 13.3 - -
2012/13 starší minižáci U13 - předkolo B Sokol Pražský 1 - 1.0 0 0 1/2 50.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina B Sokol Pražský 11 - 1.1 0.5 0 0.2/0.4 50.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - liga sk. A Sokol Pražský 6 - 6.2 2.8 0 0.5/1.2 42.9 - -
2014/15 kadeti U17 - skupina A Sokol pražský B 4 - 2.5 1 0 0.5/0.5 100.0 - -
2014/15 žáci U15 - skupina B Sokol Pražský 14 - 3.4 1.4 0 0.5/0.7 70.0 - -
2014/15 žáci U15 - extraliga Sokol Pražský 13 - 5.1 2.1 0 0.9/1.7 54.5 - -
2014/15 kadeti U17 - play-out A Sokol pražský B 6 - 7.2 2.8 0 1.5/2 75.0 - -
2014/15 žáci U15 - MČR-skupina B Sokol Pražský 3 7.7 1.3 0.3 0 0.7/1.3 50.0 1.7 -
2014/15 žáci U15 - MČR o 1.- 4. místo Sokol Pražský 2 8.5 0.0 0 0 0/0 0.0 2.5 0.5
2015/16 kadeti U17 - skupina A Sokol Vyšehrad 18 - 3.8 1.4 0 1/1.9 51.4 - -
2015/16 kadeti U17 - play-off A Sokol Vyšehrad 2 - 7.0 3.5 0 0/0 0.0 - -
2015/16 kadeti U17 - play-off Sokol Vyšehrad 3 - 6.0 3 0 0/1.7 0.0 - -
2016/17 kadeti U17 - základní část BA Sparta Praha 22 29.0 9.7 4.1 /8.5 0.2 1/2.3 44.0 2.2 10.4
2016/17 kadeti U17 - play-out BA Sparta Praha 6 23.0 6.7 3.2 /6.3 0 0.3/1 33.3 2.3 5.0
2017/18 muži - skupina A VYS 2 - 3.5 1.5 0 0.5/0.5 100.0 - -
2017/18 junioři U19 - skupina A VYS 14 - 9.5 3.9 0.3 0.8/1 78.6 - -
2017/18 muži - Základní fáze Sokol Vyšehrad B 15 - 3.6 1.7 0 0.3/0.7 40.0 - -
2017/18 junioři U19 - play-out A VYS 5 - 11.0 4.8 0.2 0.8/1.4 57.1 - -
2018/19 junioři U19 - skupina A BA Sparta Praha 14 - 15.6 5.6 0.7 2.1/3.9 55.6 - -
2018/19 junioři U19 - play-out A BA Sparta Praha 10 - 14.1 5.9 0.3 1.4/2.2 63.6 - -
2019/20 muži - Základní fáze BA Sparta A 17 - 10.2 4 0.5 0.8/1.8 45.2 - -
2020/21 muži - Základní fáze BA Sparta A 1 - 14.0 4 1 3/4 75.0 - -
2021/22 muži - Základní fáze BA Sparta A 8 - 11.1 4.1 0.5 1.4/2.1 64.7 - -
Průměr za kariéru 21.1 3.9 7.1 2.9 0.2 0.8/1.6 121.4 2.0 1.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 TJ Košíře 11. 11. 2021
2B body 6 Sokol Žižkov B - TESLA 18. 11. 2021
3B body 2 Sokol Dolní Počernice A 22. 10. 2021
Body 16 Sokol Žižkov B - TESLA 18. 11. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 BK Pelhřimov 8. 2. 2015 2014/15
2B body 12 Válečníci Děčín 14. 10. 2018 2018/19
3B body 3 Kačeři Kunratice A 23. 1. 2020 2019/20
Obranné doskoky 9 Slavoj Litoměřice 16. 10. 2016 2016/17
Útočné doskoky 5 Slavoj Litoměřice 23. 4. 2017 2016/17
Doskoky celkem 11 Slavoj Litoměřice 16. 10. 2016 2016/17
Body 29 Válečníci Děčín 14. 10. 2018 2018/19
Užitečnost 26 Kondoři Liberec 22. 1. 2017 2016/17
Asistence 5 USK 5. 3. 2017 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
30. 9. 2021 Základní fáze TJ ČZU Praha 13 6 0 1/2 50.0
7. 10. 2021 Základní fáze Sokol Motol A 8 4 0 0/0 0
14. 10. 2021 Základní fáze Stavební fakulta A 4 1 0 2/2 100.0
21. 10. 2021 Základní fáze BSK Fenix Modřany A 6 3 0 0/0 0
22. 10. 2021 Základní fáze Sokol Dolní Počernice A 13 3 2 1/3 33.3
5. 11. 2021 Základní fáze Žižkov Falcons C 14 6 0 2/2 100.0
11. 11. 2021 Základní fáze TJ Košíře 15 4 1 4/6 66.7
18. 11. 2021 Základní fáze Sokol Žižkov B - TESLA 16 6 1 1/2 50.0
Celkem 8 89 33 4 11/17 64.7
Průměr 8 11.1 4.1 0.5 1.4/2.1 64.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Válečníci Děčín 7 0:00 13.3 5.3 0.0 0.6 0.0 1.0/2.7 36.8 2.6
SLUNETA Ústí n. L. 6 0:00 12.7 5.3 0.0 0.3 0.0 1.0/2.0 50.0 2.7
BA 2006 Roudnice n.L. 4 0:00 14.5 6.0 0.0 0.0 0.0 2.5/2.8 90.9 2.5
VYS 4 0:00 14.5 5.5 0.0 0.5 0.0 2.0/3.8 53.3 1.3
Sokol Žižkov 4 0:00 13.3 4.8 0.0 0.5 0.0 2.3/3.8 60.0 3.0
BK Loko Plzeň 4 25:44 9.0 4.5 56.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
NH Ostrava 4 28:31 8.3 4.0 47.1 0.0 0.0 0.3/1.8 14.3 2.8
Slavoj Litoměřice 4 27:01 8.0 3.3 40.6 0.0 0.0 1.5/3.3 46.2 2.3
ŠSK Slaný 3 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.7
Stavební fakulta B 2 0:00 13.5 5.0 0.0 1.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 1.5
Levharti Chomutov 2 0:00 12.5 4.5 0.0 0.0 0.0 3.5/4.0 87.5 2.5
Synthesia Pardubice 2 32:29 12.0 4.5 42.9 0.5 25.0 1.5/2.0 75.0 2.0
Sokol Motol B 2 0:00 12.0 5.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
Slovan Bohnice B 2 0:00 11.0 5.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 3.0
BK Č. Brod 2 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
Danube Mavericks 2 0:00 10.5 4.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.5 66.7 2.5
Sokol Žižkov C 3 0:00 6.7 3.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BSK Fenix Modřany A 2 0:00 10.0 3.5 0.0 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
USK 2 25:03 9.0 2.0 80.0 1.0 100.0 2.0/2.5 80.0 0.5
Sokol Dolní Počernice A 3 0:00 6.0 1.7 0.0 0.7 0.0 0.7/2.3 28.6 -
Snakes Ostrava 2 34:28 8.5 3.5 35.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 3.0
Sokol Žižkov B - TESLA 1 0:00 16.0 6.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
BC Loudilové 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 3.5
TJ Košíře 1 0:00 15.0 4.0 0.0 1.0 0.0 4.0/6.0 66.7 4.0
Žižkov Falcons C 1 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BK Pelhřimov 2 0:00 7.0 1.5 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 1.5
TJ ČZU Praha 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol Pražský 2 31:55 6.5 2.0 21.1 0.5 50.0 1.0/4.0 25.0 0.5
Sokol Písek 2 10:37 6.0 2.5 71.4 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.5
BCM Orli Prostějov 2 28:03 6.0 3.0 66.7 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
Slavoj Litoměřice 3 0:00 3.7 1.3 0.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 2.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 0.5
VSK Iuridica A 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Slovan Bohnice A 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Válečníci Děčín 3 0:00 2.7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.7/1.0 66.7 1.3
Sokol Motol A 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sršní D 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Technika Praha 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
BC Kolín 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
CTS Basket 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
Slavoj BK Litoměřice B 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Tigers Č. Budějovice 3 0:00 2.3 0.7 0.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 1.3
BA 2006 Roudnice n.L. 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
Synthesia Pardubice 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
Sokol Vyšehrad 5 0:00 1.0 0.4 0.0 0.0 0.0 0.2/1.6 12.5 0.8
BC Kolín 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
Stavební fakulta A 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
BA Sparta Praha 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Vyšehrad C 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/4.0 0.0 2.0
S.H.Počernice A 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Meteor TLC A 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol Kbely C 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
TOROLA Snakes Ostrava 3 0:00 0.7 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 2.3
USK Praha 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BK Děčín A 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sluneta USK Ústí n.L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský C 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Aritma Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Královští Sokoli 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK Praha 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BC Benešov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -