Dominik Smělý

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 18 let
Aktuální klub
BA Nymburk
Výška
168 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
222
Procento vítězství
57.7%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BA Sparta Praha 8 - 0.5 0.1 0.0 0 0.0 0.3/0.4 66.7 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina B BA Sparta Praha 10 - 7.1 2.6 0.0 0.2 0.0 1.3/2.2 59.1 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Liga sk. A BA Sparta Praha 2 - 6.5 2.5 0.0 0 0.0 1.5/2 75.0 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Základní fáze BA Sparta B 7 - 2.1 0.7 0.0 0 0.0 0.7/2.3 31.3 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - S - 5. - 10. místo BA Sparta B 4 - 1.0 0.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2015/16 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BA Sparta 11 - 1.1 0.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2016/17 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BA Sparta 16 - 5.9 2.5 0.0 0 0.0 0.9/2.1 44.1 - -
2018/19 starší minižáci U13 - Kvalifikace B BA Sparta 6 - 9.0 4.2 0.0 0 0.0 0.7/2 33.3 - -
2018/19 starší minižáci U13 - F1 BA Sparta 18 - 5.5 2.3 0.0 0 0.0 0.8/1.9 44.1 - -
2017/18 starší minižáci U13 - Středočeský mini.přebor starších minižáků U13B BA Sparta U13B "B" 20 - 7.3 3.5 0.0 0 0.0 0.4/2.1 16.7 - -
2018/19 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13B "A" BA Sparta U13B "B" 12 - 8.6 3.7 0.0 0 0.0 1.3/2.4 51.7 - -
2018/19 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13B "A1" BA Sparta U13B "B" 12 - 6.3 2.8 0.0 0 0.0 0.8/1.8 40.9 - -
2018/19 starší minižáci U13 - Skupina 5-6 BA Sparta U13B "B" 2 - 10.5 5 0.0 0 0.0 0.5/0.5 100.0 - -
2019/20 žáci U15 - Základní fáze BA Sparta B 8 - 11.6 5.4 0.0 0 0.0 0.9/1.8 50.0 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - Základní fáze BA Sparta 3 - 7.0 3.3 0.0 0 0.0 0.3/0.7 50.0 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - F1 - sk. 1.-5. místo BA Sparta 8 - 6.9 3.1 0.0 0 0.0 0.6/1.9 33.3 - -
2020/21 žáci U15 - Skupina B BA Nymburk 6 - 2.5 0.8 0.0 0.2 0.0 0.3/1.3 25.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina B BA Nymburk 1 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina B Pod U17B 10 - 12.4 3.7 0.0 1.2 0.0 1.4/3.1 45.2 - -
2021/22 kadeti U17 - play-out B Pod U17B 7 - 11.6 3.9 0.0 1 0.0 0.9/2.3 37.5 - -
2022/23 junioři U19 - Skupina B Basket Poděbrady 6 - 5.5 2.2 0.0 0 0.0 1.2/1.8 63.6 - -
2022/23 kadeti U17 - skupina B BA Nymburk 7 10.1 1.6 0.7 /1.9 38.5 0 0.0 0.1/1.1 12.5 0.1 2.3
2022/23 junioři U19 - play-out B Basket Poděbrady 5 - 3.2 1.2 0.0 0.2 0.0 0.2/0.2 100.0 - -
2022/23 kadeti U17 - nadstavba A BA Nymburk 4 9.0 1.0 0.3 /1.3 20.0 0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.3 -1.5
2022/23 kadeti U17 - play-off BA Nymburk 2 7.0 1.5 0.5 /1 50.0 0 0.0 0.5/1 50.0 1.5 0.5
2022/23 kadeti U17 - MČR BA Nymburk 2 1.0 0.0 0 /1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2023/24 junioři U19 - Skupina B Basket Poděbrady 9 - 19.4 7.6 0.0 0.4 0.0 3/5.1 58.7 - -
2023/24 junioři U19 - skupina A BA Nymburk 5 10.0 1.6 0.4 /0.6 66.7 0.2 50.0 0.2/0.4 50.0 0.8 1.8
2023/24 muži - skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 1 13.0 2.0 1 /2 50.0 0 0.0 0/0 0.0 - 1.0
2023/24 junioři U19 - nadstavba A BA Nymburk 5 8.4 1.8 0.4 /2 20.0 0.2 20.0 0.4/0.4 100.0 1.4 1.2
2023/24 junioři U19 - play-out B Basket Poděbrady 3 - 11.7 4.3 0.0 0.7 0.0 1/1.7 60.0 - -
Průměr za kariéru 15.7 1.0 6.3 2.6 17.5 0.1 5.0 0.8/1.8 95.1 1.2 0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 BK NAPOS Vysoká n. L. 22. 10. 2023
2B body 11 BK Brandýs 17. 11. 2023
3B body 1 Tesla Pardubice 24. 9. 2023
Obranné doskoky 2 Válečníci Děčín 8. 10. 2023
Útočné doskoky 2 Tygři Brno 14. 2. 2024
Doskoky celkem 4 Válečníci Děčín 8. 10. 2023
Body 26 BK Brandýs 17. 11. 2023
Užitečnost 7 Válečníci Děčín 8. 10. 2023
Asistence 2 Válečníci Děčín 8. 10. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 BKLibU13B(ms) 27. 10. 2018 2018/19
2B body 14 BKLibU13B(ms) 9. 12. 2017 2017/18
3B body 3 ADFORS Basket Litomyšl 12. 12. 2021 2021/22
Obranné doskoky 3 Válečníci Děčín 21. 4. 2023 2022/23
Útočné doskoky 3 Tygři Brno 22. 10. 2022 2022/23
Doskoky celkem 4 Tygři Brno 22. 10. 2022 2022/23
Body 29 BKLibU13B(ms) 9. 12. 2017 2017/18
Užitečnost 9 BC Vysočina 23. 10. 2022 2022/23
Asistence 2 Tygři Brno 22. 10. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
23. 9. 2023 skupina A BK Loko Plzeň 6:06 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
24. 9. 2023 Skupina B Tesla Pardubice 0:00 26 11 0.0 1 0.0 1/2 50.0
28. 9. 2023 Skupina B BK Brandýs 0:00 23 10 0.0 0 0.0 3/4 75.0
28. 9. 2023 skupina A Tygři Praha 5:22 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
7. 10. 2023 skupina A Slavoj Litoměřice 15:06 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
8. 10. 2023 skupina A Válečníci Děčín 23:17 5 1 100.0 1 50.0 0/0 0
11. 10. 2023 skupina A USK 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
21. 10. 2023 Skupina B BC Kolín 0:00 22 8 0.0 1 0.0 3/6 50.0
22. 10. 2023 Skupina B BK NAPOS Vysoká n. L. 0:00 16 5 0.0 0 0.0 6/9 66.7
5. 11. 2023 skupina ZÁPAD JHR 13:19 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
12. 11. 2023 Skupina B BK Vlci Žďár 0:00 14 6 0.0 0 0.0 2/3 66.7
17. 11. 2023 Skupina B BK Brandýs 0:00 26 11 0.0 1 0.0 1/2 50.0
12. 12. 2023 skupina A USK 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
13. 12. 2023 Skupina B Lions J. Hradec 0:00 11 4 0.0 0 0.0 3/6 50.0
16. 12. 2023 Skupina B BK NAPOS Vysoká n. L. 0:00 18 7 0.0 0 0.0 4/10 40.0
17. 12. 2023 Skupina B BC Kolín 0:00 19 6 0.0 1 0.0 4/4 100.0
13. 1. 2024 nadstavba A GBA Lions J. Hradec 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
13. 1. 2024 play-out B BK NAPOS Vysoká n. L. 0:00 11 3 0.0 1 0.0 2/3 66.7
14. 1. 2024 play-out B Tesla Pardubice 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
27. 1. 2024 nadstavba A BK Opava 15:51 5 1 25.0 1 50.0 0/0 0
28. 1. 2024 nadstavba A BASKET Brno 8:22 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
14. 2. 2024 nadstavba A Tygři Brno 12:43 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
18. 2. 2024 nadstavba A GBA Lions J. Hradec 5:14 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
17. 2. 2024 play-out B BK Brandýs 0:00 20 8 0.0 1 0.0 1/2 50.0
Celkem 24 105:20 229 86 573.3 8 114.3 33/55 60.0
Průměr 24 4:23 9.5 3.6 573.3 0.3 114.3 1.4/2.3 60.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Brandýs 6 0:00 13.3 5.3 0.0 0.3 0.0 1.7/2.2 76.9 1.0
Jižní Supi 4 0:00 17.3 6.5 0.0 1.0 0.0 1.3/2.5 50.0 2.5
BK Brandýs n. L. 3 0:00 18.0 6.0 0.0 1.3 0.0 2.0/6.7 30.0 2.7
BK NAPOS Vysoká n. L. 3 0:00 15.0 5.0 0.0 0.3 0.0 4.0/7.3 54.5 2.0
BC Kolín 2 0:00 20.5 7.0 0.0 1.0 0.0 3.5/5.0 70.0 3.0
Tesla Pardubice 3 0:00 13.7 6.0 0.0 0.3 0.0 0.7/1.0 66.7 1.3
Sokol Kbely 4 0:00 9.0 4.3 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.5
Sokol Kbely 4 0:00 8.0 3.8 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.3
BVK Holice 3 0:00 9.7 2.0 0.0 1.7 0.0 0.7/1.7 40.0 1.0
S.H.Počernice 1 0:00 25.0 12.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Sokol Žižkov Cubs 2 0:00 12.5 6.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 0.5
ČBr U13B 4 0:00 6.0 2.8 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.3
Sokol Kbely 3 0:00 7.3 3.0 0.0 0.0 0.0 1.3/2.3 57.1 -
Sokol Pražský 4 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 1.3
Tesla Pardubice 2 0:00 10.0 2.5 0.0 1.0 0.0 2.0/2.5 80.0 3.0
TJ Sokol Pražský 4 0:00 4.5 1.8 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Lions J. Hradec 3 0:00 6.0 2.3 0.0 0.0 0.0 1.3/3.3 40.0 1.7
Měl U13B 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 -
TJ Sokol Dubeč 3 0:00 5.7 2.7 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 2.0
Sokol Kbely B 1 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol Žižkov 3 0:00 5.0 1.7 0.0 0.3 0.0 0.7/1.3 50.0 1.3
Radotínský SK 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Vlci Žďár 1 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 4.0
Jižní Supi 3 0:00 4.3 2.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 3.7
Kol U13B 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
kelti Nové Strašecí 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
BŠ Tygři U13 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/5.0 20.0 3.0
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol Vyšehrad 3 0:00 2.7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.7/2.7 25.0 1.3
BK Teplice 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BK Klatovy 3 0:00 2.3 0.7 0.0 0.0 0.0 1.0/2.7 37.5 1.0
Sokol Pražský 4 0:00 1.5 0.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
BC Vysočina 1 20:21 6.0 3.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Válečníci Děčín 1 23:17 5.0 1.0 100.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Vlci Žďár 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
BK Opava 1 15:51 5.0 1.0 25.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Válečníci Děčín 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
BK Levharti Chomutov 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
SLUNETA Ústí n.L. 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
TJ Sokol Kbely 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři Brno 1 17:49 4.0 2.0 40.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Válečníci Děčín 2 6:45 1.5 0.5 50.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Slavoj Litoměřice 1 15:06 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
JHR 1 13:19 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BASKET Brno 1 8:22 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Sokol Písek 1 11:22 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Tygři Brno 1 12:43 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
GBA Lions Jindřichův Hradec 1 2:46 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Snakes Ostrava 2 6:20 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 -
Sokol Písek 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
TJ Sokol Kbely 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
USK Praha 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Sokol Pražský 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Tygři Praha 1 5:22 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Tygři Praha 2 9:17 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
USK 3 1:56 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 4:26 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
BK Loko Plzeň 1 6:06 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Válečníci Děčín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BASKET Brno 1 3:11 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
GBA Lions J. Hradec 2 2:37 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
NH Ostrava 1 7:41 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -