Chance ŽBL

Základní informace

Kategorie
ženy
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní část 1. kolo 1
BLK Slavia Praha
BK Strakonice
1. 10. 2022
17:00
SA Rokytka - Aréna BLK Slavia Praha Dominik Výborný
Petr Znamínko
Michal Kult
Daniel Kurucz
83
50
20
13
42
23
59
39
Review
základní část 1. kolo 3
KP TANY Brno
Levhartice Chomutov
30. 9. 2022
17:30
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala) Jan Hecl
Jakub Kremser
Natálie Karabínová
Petr Reichl
83
69
32
14
53
39
76
55
Review
základní část 1. kolo 5
SBŠ Ostrava
Slovanka
26. 10. 2022
17:30
SH Ostrava-Tatran Jan Hecl
Tomáš Holubek
Pavel Nehoda
Oldřich Sládek
79
42
14
16
37
29
54
29
Review
základní část 1. kolo 4
Žabiny Brno
Sokol Hradec Králové
12. 10. 2022
18:00
SH Rosnička Brno Štěpán Pokorný
Lucie Peterková
Jaroslav Pazourek
Jiří Süss
72
70
19
20
37
30
57
47
Review
základní část 1. kolo 2
KARA Trutnov
ZVVZ USK Praha
30. 9. 2022
18:30
3. ZŠ Petr Baudyš
Roman Kejklíček
Matěj Barták
Petr Andrle 45
124
13
37
18
68
33
95
Review
základní část 2. kolo 9
ZVVZ USK Praha
KP TANY Brno
30. 12. 2022
17:00
SH Královka Tomáš Linhart
Michaela Scholzová
Daniel Čížek
Petr Buršík
102
65
31
15
55
27
77
45
Review
základní část 2. kolo 10
BLK Slavia Praha
KARA Trutnov
5. 10. 2022
17:00
SA Rokytka - Aréna BLK Slavia Praha Jan Hecl
Jaroslav Pazourek
Jan Renc
Jan Hošek
84
56
19
18
35
32
63
43
Review
základní část 2. kolo 6
BK Strakonice
Slovanka
21. 12. 2022
17:45
STARZ aréna Lucie Peterková
Jan Musil
Matěj Barták
Jiří Smetana 69
72
20
19
38
31
50
48
Review
základní část 2. kolo 7
Sokol Hradec Králové
SBŠ Ostrava
5. 10. 2022
18:00
hala Sokol Hradec Králové Michal Komprs
Matěj Barták
Jonáš Kavan
Oldřich Sládek
85
65
23
23
47
36
64
54
Review
základní část 2. kolo 8
Levhartice Chomutov
Žabiny Brno
5. 10. 2022
19:00
Městská sportovní hala - velká Dominik Výborný
Roman Kejklíček
Martin Svoboda
Rudolf Výborný 67
85
14
20
29
47
47
69
Review
základní část 3. kolo 12
KP TANY Brno
BLK Slavia Praha
9. 10. 2022
15:30
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala) Michal Komprs
Lucie Peterková
Jaroslav Pazourek
Pavel Večeřa
74
61
19
21
27
39
55
57
Review
základní část 3. kolo 13
Žabiny Brno
ZVVZ USK Praha
28. 10. 2022
16:30
SH Rosnička Brno Michal Scholze
Veronika Vávrová
Natálie Karabínová
Zdeněk Latík 54
82
16
22
32
43
40
64
Review
základní část 3. kolo 14
SBŠ Ostrava
Levhartice Chomutov
9. 10. 2022
17:00
SH Ostrava-Tatran Lukáš Kapaňa
Jan Hecl
René Klapetek
Zdeněk Valoušek
65
62
18
20
30
35
46
46
Review
základní část 3. kolo 15
Slovanka
Sokol Hradec Králové
8. 10. 2022
17:00
SH Na Třebešíně Pavel Bohata
Michaela Scholzová
Matěj Barták
Jan Hošek 74
83
22
25
43
41
67
59
Review
základní část 3. kolo 11
KARA Trutnov
BK Strakonice
7. 10. 2022
18:30
3. ZŠ Roman Kejklíček
Petr Znamínko
Jonáš Kavan
Zdeněk Ringsmuth
79
68
17
19
39
37
59
52
Review
základní část 4. kolo 18
ZVVZ USK Praha
SBŠ Ostrava
14. 10. 2022
17:00
SH Královka Dominik Výborný
Jan Musil
Jaroslav Pazourek
Zdeněk Ringsmuth
79
37
14
20
37
27
63
27
Review
základní část 4. kolo 19
BLK Slavia Praha
Žabiny Brno
15. 10. 2022
17:00
SA Rokytka - Aréna BLK Slavia Praha Michal Komprs
Michaela Scholzová
Jonáš Kavan
Zdeněk Ringsmuth 61
88
12
19
34
47
52
63
Review
základní část 4. kolo 16
BK Strakonice
Sokol Hradec Králové
14. 10. 2022
17:45
STARZ aréna Lukáš Ulrych
Matěj Barták
Pavel Hendrich
Jiří Smetana 55
77
20
15
33
32
50
58
Review
základní část 4. kolo 20
KARA Trutnov
KP TANY Brno
14. 10. 2022
18:30
3. ZŠ Petr Baudyš
Tomáš Holubek
Jakub Kremser
Oldřich Sládek 72
84
18
26
37
46
59
66
Review
základní část 4. kolo 17
Levhartice Chomutov
Slovanka
14. 10. 2022
19:00
Městská sportovní hala - velká Lucie Peterková
Petr Znamínko
Michal Kult
Daniel Kurucz
88
69
24
21
40
38
66
55
Review
základní část 5. kolo 23
SBŠ Ostrava
BLK Slavia Praha
15. 1. 2023
16:00
SH Ostrava-Tatran Michal Komprs
Jakub Kremser
Jan Renc
Renáta Kašparová 64
98
17
27
28
48
44
73
Review
základní část 5. kolo 21
KP TANY Brno
BK Strakonice
19. 10. 2022
17:00
STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala) Michal Komprs
Petr Znamínko
Pavel Nehoda
Petr Reichl
90
58
19
19
51
30
75
43
Review
základní část 5. kolo 24
Slovanka
ZVVZ USK Praha
19. 10. 2022
17:00
SH Na Třebešíně Jan Hecl
Jakub Kremser
Jonáš Kavan
Jiří Veselý 60
105
18
41
34
60
44
79
Review
základní část 5. kolo 22
Žabiny Brno
KARA Trutnov
19. 10. 2022
18:00
SH Rosnička Brno Veronika Vávrová
Jan Musil
René Klapetek
Pavel Večeřa
85
59
27
13
46
38
73
50
Review
základní část 5. kolo 25
Sokol Hradec Králové
Levhartice Chomutov
19. 10. 2022
18:00
hala Sokol Hradec Králové Petr Baudyš
Michaela Scholzová
Jaroslav Pazourek
Petr Andrle 64
71
17
23
31
34
53
52
Review
základní část 6. kolo 30
KP TANY Brno
Žabiny Brno
23. 10. 2022
16:30
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala) Lukáš Ulrych
Ivo Melichárek
Michal Perlík
Robert Paulík
65
64
14
17
35
33
49
47
Review
základní část 6. kolo 27
ZVVZ USK Praha
Sokol Hradec Králové
22. 10. 2022
17:00
SH Královka Michal Komprs
Lucie Peterková
Jan Renc
Otakar Beneš
111
43
35
9
65
20
86
32
Review
základní část 6. kolo 26
BK Strakonice
Levhartice Chomutov
21. 10. 2022
17:45
STARZ aréna Dominik Výborný
Jan Musil
Jonáš Kavan
Petr Peška 70
85
15
27
32
38
48
61
Review
základní část 6. kolo 29
KARA Trutnov
SBŠ Ostrava
21. 10. 2022
18:30
3. ZŠ Matej Kovačovič
Jan Hecl
Jakub Kremser
Jakub Kmošek 53
73
18
10
28
32
45
58
Review
základní část 6. kolo 28
BLK Slavia Praha
Slovanka
11. 1. 2023
19:00
SA Rokytka - Aréna BLK Slavia Praha Petr Nejezchleb
Matej Kovačovič
Robin Petrák
Rudolf Výborný
82
34
10
11
37
19
59
22
Review
základní část 7. kolo 35
Levhartice Chomutov
ZVVZ USK Praha
15. 2. 2023
10:00
Městská sportovní hala - velká Jaroslav Pazourek
Michaela Scholzová
Petr Znamínko
Otakar Beneš 76
115
14
29
37
51
53
80
Review
základní část 7. kolo 34
Sokol Hradec Králové
BLK Slavia Praha
29. 10. 2022
16:00
hala Sokol Hradec Králové Matej Kovačovič
Petr Znamínko
Pavel Hendrich
Pavel Večeřa
51
47
12
14
34
29
42
37
Review
základní část 7. kolo 31
Žabiny Brno
BK Strakonice
29. 10. 2022
17:00
SH Rosnička Brno Petr Nejezchleb
Jakub Kremser
Martin Veis
Jiří Süss
92
60
31
12
51
32
68
39
Review
základní část 7. kolo 32
SBŠ Ostrava
KP TANY Brno
30. 10. 2022
17:00
SH Ostrava-Tatran Michal Komprs
Natálie Karabínová
Jonáš Kavan
Zdeněk Valoušek 58
66
18
9
36
29
46
54
Review
základní část 7. kolo 33
Slovanka
KARA Trutnov
29. 10. 2022
17:00
SH Na Třebešíně Petr Baudyš
Lucie Peterková
Matěj Barták
Daniel Kurucz 84
91
19
24
51
51
70
69
Review
základní část 8. kolo 39
KP TANY Brno
Slovanka
5. 11. 2022
15:30
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala) Filip Dombrovský
Jakub Kremser
Tomáš Holubek
Jiří Süss
77
67
23
13
40
33
61
51
Review
základní část 8. kolo 37
BLK Slavia Praha
Levhartice Chomutov
5. 11. 2022
17:00
SA Rokytka - Aréna BLK Slavia Praha Petr Nejezchleb
Michal Kult
Jan Renc
Pavel Volejník
64
59
24
13
36
37
52
53
Review
základní část 8. kolo 40
Žabiny Brno
SBŠ Ostrava
5. 11. 2022
17:00
SH Rosnička Brno Ivo Melichárek
Jan Musil
Matěj Barták
Jan Hošek
87
77
30
18
49
41
66
64
Review
základní část 8. kolo 36
BK Strakonice
ZVVZ USK Praha
4. 11. 2022
17:45
STARZ aréna Pavel Bohata
Lucie Peterková
Jonáš Kavan
Petr Peška 44
119
12
32
26
55
34
92
Review
základní část 8. kolo 38
KARA Trutnov
Sokol Hradec Králové
4. 11. 2022
18:30
3. ZŠ Michal Komprs
Roman Kejklíček
Jaroslav Pazourek
Jakub Kmošek 72
98
22
27
34
58
58
77
Review
základní část 9. kolo 41
SBŠ Ostrava
BK Strakonice
5. 3. 2023
17:00
SH Ostrava-Tatran Michal Komprs
Jakub Kremser
Martin Veis
Zdeněk Valoušek
65
56
21
15
34
31
47
41
Review
základní část 9. kolo 42
Slovanka
Žabiny Brno
4. 3. 2023
17:00
SH Na Třebešíně Dominik Výborný
Petr Znamínko
Jaroslav Pazourek
Jiří Veselý 64
102
14
29
35
51
56
76
Review
základní část 9. kolo 45
ZVVZ USK Praha
BLK Slavia Praha
12. 11. 2022
17:00
SH Královka Lukáš Ulrych
Jan Musil
Michaela Scholzová
Jan Hošek
138
23
42
7
83
11
108
14
Review
základní část 9. kolo 43
Sokol Hradec Králové
KP TANY Brno
4. 1. 2023
18:00
hala Sokol Hradec Králové Lukáš Ulrych
Jaroslav Pazourek
Jonáš Kavan
Jakub Kmošek 60
70
17
19
32
37
47
53
Review
základní část 9. kolo 44
Levhartice Chomutov
KARA Trutnov
11. 11. 2022
19:00
Městská sportovní hala - velká Veronika Vávrová
Lucie Peterková
Petr Znamínko
Otakar Beneš
79
76
20
12
41
29
69
52
Review
základní část 10. kolo 47
ZVVZ USK Praha
KARA Trutnov
26. 2. 2023
16:00
SH Královka Ivo Melichárek
Jan Musil
Matěj Barták
Zdeněk Ringsmuth
108
31
34
11
57
20
78
22
Review
základní část 10. kolo 49
Sokol Hradec Králové
Žabiny Brno
3. 12. 2022
16:00
hala Sokol Hradec Králové Michal Komprs
Jakub Kremser
Jan Musil
Antonín Kapl 56
77
15
18
27
44
44
61
Review
základní část 10. kolo 50
Slovanka
SBŠ Ostrava
3. 12. 2022
17:00
SH Na Třebešíně Michal Perlík
Ivo Melichárek
Martin Svoboda
Pavel Šmíd 84
86
23
26
43
53
63
74
Review
základní část 10. kolo 46
BK Strakonice
BLK Slavia Praha
23. 2. 2023
17:30
STARZ aréna Pavel Bohata
Lucie Peterková
Petr Znamínko
Jiří Smetana 54
69
10
19
21
38
38
55
Review
základní část 10. kolo 48
Levhartice Chomutov
KP TANY Brno
2. 12. 2022
19:00
Městská sportovní hala - velká Dominik Výborný
Michaela Scholzová
Petr Znamínko
Otakar Beneš
80
59
17
14
41
29
56
54
Review
základní část 11. kolo 54
KP TANY Brno
ZVVZ USK Praha
10. 12. 2022
15:30
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala) Michal Komprs
Lucie Peterková
Jonáš Kavan
Petr Reichl 50
86
10
22
23
43
37
71
Review
základní část 11. kolo 51
Slovanka
BK Strakonice
10. 12. 2022
17:00
SH Na Třebešíně Matej Kovačovič
Michaela Scholzová
Jaroslav Pazourek
Jan Hošek
85
40
19
14
38
21
62
32
Review
základní část 11. kolo 52
SBŠ Ostrava
Sokol Hradec Králové
1. 2. 2023
17:30
SH Ostrava-Tatran Ondřej Zatloukal
Jan Renc
Natálie Karabínová
Jakub Kmošek 71
76
20
27
43
49
61
70
Review
základní část 11. kolo 53
Žabiny Brno
Levhartice Chomutov
30. 11. 2022
18:00
SH Rosnička Brno Jakub Kremser
Roman Kejklíček
Natálie Karabínová
Petr Reichl
89
56
27
13
50
26
64
42
Review
základní část 11. kolo 55
KARA Trutnov
BLK Slavia Praha
9. 12. 2022
18:30
3. ZŠ Robin Petrák
Jan Renc
Michal Kult
Daniel Kurucz 69
81
25
12
43
32
56
56
Review
základní část 12. kolo 57
BLK Slavia Praha
KP TANY Brno
17. 12. 2022
17:00
SA Rokytka - Aréna BLK Slavia Praha Ondřej Zatloukal
Jan Hecl
Tomáš Holubek
Jan Hošek 71
72
22
26
42
44
55
63
Review
základní část 12. kolo 58
ZVVZ USK Praha
Žabiny Brno
18. 12. 2022
17:00
SH Královka Veronika Vávrová
Michaela Scholzová
Jaroslav Pazourek
Pavel Volejník
106
63
29
15
56
24
83
45
Review
základní část 12. kolo 56
BK Strakonice
KARA Trutnov
15. 12. 2022
19:00
STARZ aréna Rudolf Salvetr
Lucie Peterková
Matěj Barták
Petr Buršík
78
73
19
18
44
35
59
55
Review
základní část 12. kolo 59
Levhartice Chomutov
SBŠ Ostrava
30. 1. 2023
19:00
Městská sportovní hala - velká Ivo Melichárek
Jan Musil
Pavel Hendrich
Daniel Kurucz
81
67
18
17
43
28
62
51
Review
základní část 12. kolo 60
Sokol Hradec Králové
Slovanka
16. 12. 2022
19:00
hala Sokol Hradec Králové Michal Komprs
Jakub Kremser
Natálie Karabínová
Petr Andrle
94
50
26
14
54
30
79
38
Review
základní část 13. kolo 65
KP TANY Brno
KARA Trutnov
7. 1. 2023
15:30
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala) Ondřej Zatloukal
Jaroslav Pazourek
Martin Veis
Petr Kapounek
73
55
15
17
36
28
58
40
Review
základní část 13. kolo 61
Sokol Hradec Králové
BK Strakonice
7. 1. 2023
16:00
hala Sokol Hradec Králové Jakub Kremser
Michaela Scholzová
Natálie Karabínová
Oldřich Sládek
82
43
27
8
49
19
74
29
Review
základní část 13. kolo 62
Slovanka
Levhartice Chomutov
7. 1. 2023
17:00
SH Na Třebešíně Lucie Peterková
Jan Musil
Jan Renc
Zdeněk Ringsmuth 74
86
24
15
38
46
57
61
Review
základní část 13. kolo 63
SBŠ Ostrava
ZVVZ USK Praha
6. 1. 2023
17:00
SH Ostrava-Tatran Michal Komprs
Tomáš Holubek
Jan Kovář
Zdeněk Valoušek 38
102
8
23
21
56
33
80
Review
základní část 13. kolo 64
Žabiny Brno
BLK Slavia Praha
7. 1. 2023
17:00
SH Rosnička Brno Dominik Výborný
Roman Kejklíček
Jonáš Kavan
Petr Reichl
66
56
24
18
39
26
56
40
Review
základní část 14. kolo 69
ZVVZ USK Praha
Slovanka
14. 1. 2023
17:00
SH Královka Jaroslav Pazourek
Petr Znamínko
Pavel Hendrich
Otakar Beneš
126
71
39
23
63
37
97
51
Review
základní část 14. kolo 68
BLK Slavia Praha
SBŠ Ostrava
19. 10. 2022
17:30
SA Rokytka - Aréna BLK Slavia Praha Michal Kubiš
Lucie Peterková
Jan Renc
Jan Hošek 60
70
12
17
29
31
46
52
Review
základní část 14. kolo 66
BK Strakonice
KP TANY Brno
13. 1. 2023
17:45
STARZ aréna Tomáš Linhart
Lucie Peterková
Jonáš Kavan
Jiří Smetana 74
103
23
30
43
63
60
88
Review
základní část 14. kolo 67
KARA Trutnov
Žabiny Brno
13. 1. 2023
18:30
3. ZŠ Jan Musil
Jan Kovář
Matěj Barták
Petr Andrle 64
105
14
28
28
59
44
86
Review
základní část 14. kolo 70
Levhartice Chomutov
Sokol Hradec Králové
10. 1. 2023
19:00
Městská sportovní hala - velká Veronika Vávrová
Roman Kejklíček
Jonáš Kavan
Jan Hošek
88
65
20
14
53
23
74
48
Review
základní část 15. kolo 72
Sokol Hradec Králové
ZVVZ USK Praha
21. 1. 2023
16:00
hala Sokol Hradec Králové Lucie Peterková
Jakub Kremser
Jonáš Kavan
Jakub Kmošek 25
116
11
23
15
49
20
86
Review
základní část 15. kolo 73
Slovanka
BLK Slavia Praha
21. 1. 2023
17:00
SH Na Třebešíně Lukáš Ulrych
Ivo Melichárek
Matej Kovačovič
Pavel Šmíd 66
74
16
15
27
33
44
54
Review
základní část 15. kolo 75
Žabiny Brno
KP TANY Brno
21. 1. 2023
17:00
SH Rosnička Brno Tomáš Linhart
Veronika Vávrová
Jan Musil
Zdeněk Latík
91
72
24
19
43
36
70
62
Review
základní část 15. kolo 74
SBŠ Ostrava
KARA Trutnov
22. 2. 2023
17:30
SH Ostrava-Tatran Ondřej Zatloukal
Jan Renc
Pavel Nehoda
Zdeněk Latík
81
73
31
21
47
38
68
59
Review
základní část 15. kolo 71
Levhartice Chomutov
BK Strakonice
20. 1. 2023
19:00
Městská sportovní hala - velká Jaroslav Pazourek
Michaela Scholzová
Matěj Barták
Jiří Veselý
97
63
24
21
50
33
71
53
Review
základní část 16. kolo 77
KP TANY Brno
SBŠ Ostrava
28. 1. 2023
15:30
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala) Jakub Kremser
Jan Musil
Pavel Nehoda
Petr Reichl
76
69
14
24
37
45
65
56
Review
základní část 16. kolo 79
BLK Slavia Praha
Sokol Hradec Králové
28. 1. 2023
17:00
SA Rokytka - Aréna BLK Slavia Praha Jan Hecl
Petr Znamínko
Jan Kovář
Jan Hošek
73
53
12
18
33
30
57
37
Review
základní část 16. kolo 76
BK Strakonice
Žabiny Brno
27. 1. 2023
17:45
STARZ aréna Pavel Bohata
Dominik Výborný
Matěj Barták
Daniel Kurucz 46
89
12
21
18
44
29
62
Review
základní část 16. kolo 80
ZVVZ USK Praha
Levhartice Chomutov
27. 1. 2023
18:00
SH Královka Michal Kubiš
Michaela Scholzová
Jan Renc
Rudolf Výborný
125
50
39
7
70
19
96
36
Review
základní část 16. kolo 78
KARA Trutnov
Slovanka
27. 1. 2023
18:30
3. ZŠ Ondřej Zatloukal
Jaroslav Pazourek
Lucie Peterková
Petr Andrle 99
100
27
9
54
34
70
62
83
83
Review
základní část 17. kolo 84
Slovanka
KP TANY Brno
18. 2. 2023
17:00
SH Na Třebešíně Lucie Peterková
Petr Znamínko
Michaela Scholzová
Jiří Veselý 72
84
15
19
39
37
51
60
Review
základní část 17. kolo 85
SBŠ Ostrava
Žabiny Brno
19. 2. 2023
17:00
SH Ostrava-Tatran Jan Hecl
Tomáš Holubek
Jan Kovář
Renáta Kašparová 50
80
17
18
25
36
36
53
Review
základní část 17. kolo 81
ZVVZ USK Praha
BK Strakonice
17. 2. 2023
18:00
SH Královka Jaroslav Pazourek
Roman Kejklíček
Martin Svoboda
Otakar Beneš
118
32
37
4
71
13
94
19
Review
základní část 17. kolo 82
Levhartice Chomutov
BLK Slavia Praha
17. 2. 2023
19:00
Městská sportovní hala - velká Veronika Vávrová
Jan Musil
Pavel Hendrich
Jan Hošek
70
56
16
14
37
25
55
40
Review
základní část 17. kolo 83
Sokol Hradec Králové
KARA Trutnov
18. 2. 2023
19:10
hala Sokol Hradec Králové Michal Komprs
Jakub Kremser
Natálie Karabínová
Pavel Hlaváček
93
55
24
15
47
32
74
41
Review
základní část 18. kolo 88
KP TANY Brno
Sokol Hradec Králové
3. 3. 2023
15:30
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala) Jan Baloun
Michal Komprs
René Klapetek
Pavel Večeřa
85
73
26
14
48
28
65
50
Review
základní část 18. kolo 86
BK Strakonice
SBŠ Ostrava
23. 11. 2022
16:30
STARZ aréna Rudolf Salvetr
Jaroslav Pazourek
Jonáš Kavan
Jiří Smetana 44
57
10
15
28
27
34
39
Review
základní část 18. kolo 90
BLK Slavia Praha
ZVVZ USK Praha
4. 3. 2023
17:00
SA Rokytka - Aréna BLK Slavia Praha Tomáš Linhart
Matej Kovačovič
Lucie Peterková
Jiří Kukla 51
104
7
23
26
52
35
88
Review
základní část 18. kolo 87
Žabiny Brno
Slovanka
4. 1. 2023
18:00
SH Rosnička Brno Ondřej Zatloukal
Pavel Nehoda
Michal Kult
Zdeněk Latík
132
49
35
11
67
22
104
33
Review
základní část 18. kolo 89
KARA Trutnov
Levhartice Chomutov
8. 3. 2023
18:30
3. ZŠ Petr Blahout
Jaroslav Pazourek
Natálie Karabínová
Jakub Kmošek 75
80
24
17
37
40
56
57
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
22 Najai Jasmene Wynn-Pollard CHO 27 27 31.4 19.1 6.0/11.7 50.8 0.9/3.0 28.0 4.6/5.8 79.0 3.9 6.1 10.0 1.0 1.5 2.1 0.0 5.3 2.6 23.4
42 Brionna, Alaine Jones USK 28 21 25.9 23.3 9.3/13.7 67.9 0.2/0.8 0.0* 4.2/5.4 77.2 3.7 4.4 8.1 1.9 1.9 1.2 0.1 4.0 1.5 31.6
32 Pamela Therese Effangová HKR 30 26 32.0 16.5 4.2/9.1 46.6 1.6/4.8 33.3 3.2/5.0 62.6 1.3 2.7 4.0 2.3 2.1 2.0 0.0 4.8 2.2 15.7
1 Kateřina Zeithammerová HKR 22 28 31.1 14.2 4.0/8.0 49.8 1.5/5.7 26.3 1.7/3.1 54.7 0.6 3.2 3.8 2.9 2.3 2.7 0.0 3.5 1.6 12.7
24 Valentýna Kadlecová CHO 20 27 26.8 12.8 3.6/8.4 43.2 1.2/4.7 26.2 1.9/2.7 70.8 0.6 2.1 2.7 1.7 1.8 2.1 0.0 2.6 3.1 7.6
7 Adéla Smutná OVA 24 21 32.8 16.3 3.8/8.8 43.5 1.6/4.2 37.1 4.0/5.1 77.6 1.4 4.5 5.9 2.0 2.0 2.6 0.0 4.6 2.6 17.0
11 Valériane Ayayi USK 30 22 28.1 15.5 4.0/6.3 64.5 1.2/3.4 34.7 3.8/4.6 83.2 1.6 4.1 5.8 4.4 2.1 2.5 0.1 4.1 2.2 22.5
44 Temitope Fagbenle USK 31 16 26.8 20.3 8.9/11.7 75.9 0.1/0.6 0.0* 2.1/3.1 69.4 2.7 6.1 8.8 2.3 2.1 2.0 0.1 2.5 1.7 29.1
5 Natálie Stoupalová ZAB 26 26 24.2 12.0 3.3/6.6 50.3 1.2/3.3 35.6 1.8/2.4 77.4 1.1 4.7 5.7 1.5 0.8 1.7 0.0 2.3 2.5 12.7
33 Elissa Cunane ZAB 23 25 24.9 12.1 4.4/7.8 56.1 0.1/0.5 0.0* 3.1/4.0 76.2 3.2 5.7 9.0 1.5 1.2 2.4 0.0 3.3 2.4 18.1
9 Luisa Vydrová STR 20 20 30.7 14.1 6.2/10.9 56.7 0.3/0.8 0.0* 0.9/1.2 0.0* 2.1 4.9 7.0 1.0 1.2 2.1 0.0 1.6 2.5 15.1
15 Anacia Marchelle Wilkinson OVA 26 21 30.5 12.8 4.8/10.3 46.8 0.3/1.3 0.0* 2.1/3.1 69.2 2.4 6.5 8.9 1.1 1.5 3.1 0.0 3.1 3.2 14.9
57 Brandi Shavon Beasley SLA 26 21 29.2 12.6 3.5/7.9 44.0 1.3/3.8 33.8 1.8/2.2 80.4 0.6 3.6 4.2 2.6 2.3 3.1 0.0 2.3 2.7 10.8
17 Michaela Gaislerová TRU 26 21 25.7 12.4 2.8/6.4 43.7 1.5/3.7 39.7 2.3/2.4 96.1 0.8 2.0 2.8 0.8 0.4 2.0 0.0 2.3 1.0 9.7
10 Eliška Hamzová ZAB 22 27 27.9 9.3 2.6/5.6 46.7 0.4/1.9 0.0* 2.9/3.4 84.6 1.1 3.9 4.9 4.2 2.4 2.9 0.1 3.1 3.0 13.6
10 María Conde USK 27 17 24.8 14.5 4.7/8.1 58.0 1.0/3.3 30.4 2.1/2.6 80.0 1.6 4.6 6.2 5.1 2.2 2.1 0.1 1.8 1.8 20.4
25 Alyssa Marie Thomas USK 32 20 24.7 12.2 4.9/7.5 65.8 0.1/0.1 0.0* 2.3/3.1 72.6 2.0 6.8 8.8 5.9 2.6 2.0 0.1 3.1 1.6 25.7
7 Petra Malíková KPB 21 18 29.6 13.4 3.8/10.0 38.3 1.1/3.2 35.1 2.4/3.0 79.6 1.7 3.9 5.6 3.6 1.2 1.6 0.1 2.9 1.8 14.8
77 Nikolina Knežević ZAB 29 26 23.4 9.1 2.3/4.7 50.4 0.9/2.5 36.9 1.6/2.1 76.4 0.8 2.6 3.4 2.6 2.1 2.4 0.0 1.7 1.9 10.2
17 Anežka Kopecká KPB 24 20 27.2 11.8 3.4/6.4 53.1 1.0/4.1 24.4 2.0/2.8 72.7 3.2 3.3 6.5 1.3 1.2 2.2 0.0 2.7 3.0 11.9
12 Monika Fučíková CHO 22 27 25.4 8.7 2.9/5.6 52.0 0.5/2.1 24.6 1.3/1.9 0.0* 1.5 3.9 5.4 1.3 0.9 1.6 0.0 1.7 1.5 10.3
18 Kateřina Galíčková KPB 24 19 29.2 12.4 3.8/6.7 56.3 1.2/3.5 34.3 1.2/1.3 0.0* 1.6 3.5 5.1 2.3 1.7 2.0 0.1 1.7 1.9 14.3
2 Whisper Fisher TRU 26 21 30.9 11.1 4.1/8.0 51.8 0.2/0.7 0.0* 2.3/3.4 66.7 2.6 8.3 10.9 1.3 1.1 3.5 0.0 4.6 2.8 17.9
11 Michaela Vondráčková ZAB 32 27 17.6 8.6 1.8/3.9 46.7 1.0/2.8 36.0 1.9/2.4 80.0 0.3 1.6 1.9 1.8 1.1 1.5 0.0 1.8 1.5 8.0
55 Simona Sklenářová USK 24 19 23.8 12.0 4.4/6.4 68.6 0.7/1.9 0.0* 1.1/1.3 0.0* 1.5 2.1 3.6 2.3 2.6 0.9 0.1 1.2 1.7 16.2
1 Bria Holmes ZAB 30 23 22.7 9.9 2.9/6.0 48.9 0.8/2.3 34.0 1.7/2.5 67.2 0.7 2.9 3.6 2.9 1.5 1.4 0.1 1.8 0.9 12.4
3 Teja Oblak USK 33 25 24.9 9.1 2.9/4.9 59.0 0.8/2.7 29.9 0.9/1.1 0.0* 0.4 3.0 3.4 5.8 1.9 2.2 0.1 1.2 1.6 13.6
25 Raina Tomašicka TRU 19 17 24.9 13.2 3.5/7.3 47.6 1.2/3.9 29.9 2.8/2.9 94.0 0.1 1.7 1.8 1.2 0.5 2.4 0.0 2.5 1.5 8.6
11 Monika Satoranská CHO 31 26 26.9 8.5 2.5/6.3 39.9 0.8/2.3 34.4 1.1/1.4 0.0* 2.0 4.2 6.2 1.1 0.7 1.1 0.0 2.1 2.7 9.3
15 Michaela Krejzová CHO 26 19 27.3 11.1 2.9/7.4 39.7 0.8/3.3 25.8 2.7/3.2 83.6 2.2 3.1 5.3 1.9 1.2 2.5 0.0 2.4 2.5 9.6
23 Kateřina Rokošová SLA 26 21 27.9 10.0 3.1/6.9 45.1 0.4/1.8 0.0* 2.6/3.5 74.0 1.6 5.3 6.9 1.4 1.0 2.2 0.0 3.4 2.9 12.5
8 Petra Záplatová ZAB 32 20 23.9 10.2 1.2/3.4 35.8 2.3/5.4 43.0 0.9/1.3 0.0* 0.4 2.0 2.4 3.1 1.7 2.4 0.1 2.2 1.6 9.9
14 Eliška Mircová SLA 28 21 30.8 9.4 1.7/3.9 44.4 1.7/5.2 33.0 0.9/1.1 0.0* 0.9 2.7 3.6 2.9 1.7 1.6 0.1 1.2 1.3 10.0
12 Tereza Vyoralová USK 30 21 26.0 9.3 2.9/5.6 52.1 1.0/3.0 32.8 0.5/0.8 0.0* 1.7 3.9 5.5 4.8 2.7 1.1 0.2 0.9 1.6 15.8
17 Eliška Brejchová CHO 21 28 21.9 6.9 2.0/5.3 38.5 0.4/2.9 14.6 1.5/1.9 0.0* 0.9 1.1 2.0 0.8 0.8 1.3 0.0 1.8 1.3 3.6
13 Andrea Ondroušková SLO 23 20 24.2 9.6 1.6/5.6 27.9 1.9/5.1 36.6 0.9/1.4 0.0* 0.7 2.6 3.3 1.6 1.1 2.0 0.0 3.0 2.2 6.6
22 Emma Čechová ZAB 20 23 15.5 8.2 3.3/5.7 57.3 0.0/0.2 0.0* 1.7/2.3 73.6 2.0 2.6 4.6 0.7 0.4 2.0 0.0 2.3 1.8 9.6
12 Sára Iris Lišková STR 20 22 27.5 8.0 2.6/7.2 35.8 0.2/1.0 0.0* 2.2/4.1 52.7 1.5 3.0 4.5 1.6 1.3 2.7 0.0 3.5 2.2 6.7
9 Karolina Šotolová KPB 24 18 28.1 9.7 2.3/5.6 41.0 1.5/4.3 35.1 0.6/0.9 0.0* 1.6 3.5 5.1 3.7 2.3 2.3 0.1 1.2 1.9 11.5
11 Tereza Motyčáková OVA 32 21 28.5 8.2 1.4/4.7 29.3 1.0/3.4 27.8 2.6/3.4 76.1 2.1 2.9 5.0 3.6 1.2 3.8 0.0 4.5 3.3 8.7
18 Eliška Hálová SLO 22 14 26.3 12.2 4.6/9.3 50.0 0.4/1.1 0.0* 1.6/2.1 79.3 2.4 2.6 5.0 1.6 1.0 2.9 0.0 3.0 2.4 12.0
8 Veronika Voráčková USK 25 12 30.1 13.7 5.0/7.5 66.7 1.0/3.6 27.9 0.7/0.9 0.0* 0.8 3.8 4.5 2.6 2.4 1.9 0.1 1.1 1.0 16.5
6 Charlotte Velichová HKR 20 23 18.8 7.1 1.9/5.2 35.8 0.7/3.4 20.5 1.3/1.7 0.0* 0.3 1.5 1.8 1.4 1.0 2.2 0.0 1.5 1.0 3.3
Makeda Estreanna Clarke-Nicholas SLA 27 13 23.8 12.5 5.0/10.6 47.1 0.0/0.6 0.0* 2.5/3.3 74.4 2.0 3.2 5.2 0.8 1.3 1.9 0.0 2.9 2.1 12.9
41 Barbora Wrzesiński USK 29 19 25.3 8.5 2.5/5.9 42.5 0.6/2.9 20.0 1.7/2.2 78.0 0.6 1.6 2.3 3.4 1.8 1.6 0.1 2.1 1.8 8.4
12 Dragana Domuzin SLO 23 16 26.3 10.0 3.2/8.9 35.7 0.4/1.7 0.0* 2.5/3.8 65.6 1.2 3.6 4.8 2.5 1.8 4.4 0.0 3.9 3.3 7.0
13 Adéla Junková STR 20 20 20.1 7.7 2.1/5.9 35.9 0.7/2.0 0.0* 1.6/2.6 60.8 0.9 2.5 3.4 1.7 0.5 1.7 0.1 2.1 2.6 5.1
5 Eva Kopecká KPB 28 21 26.6 7.3 2.3/4.8 49.0 0.5/2.0 25.6 1.0/1.8 0.0* 1.3 2.9 4.2 2.8 1.0 2.7 0.0 2.4 2.7 7.8
15 Petra Čípková SLA 30 20 29.6 7.4 2.4/4.8 50.0 0.5/1.8 0.0* 1.2/1.5 0.0* 1.9 4.5 6.4 2.2 1.1 1.2 0.1 2.1 1.8 12.2
24 Michaela Jánská STR 21 24 25.2 6.1 1.5/4.1 36.7 0.6/3.0 20.5 1.2/1.5 0.0* 0.7 1.8 2.4 2.1 1.1 2.0 0.0 2.3 2.1 4.6
21 Kateřina Kozumplíková TRU 30 18 21.2 8.1 1.4/3.7 39.4 1.4/4.3 33.3 0.9/1.1 0.0* 0.3 3.4 3.7 1.7 1.2 3.1 0.0 1.4 2.6 5.2
18 Aneta Finková TRU 21 21 23.3 6.8 1.5/3.4 45.1 0.8/3.2 25.0 1.3/1.7 0.0* 0.5 2.2 2.8 2.0 2.0 2.9 0.0 2.8 3.1 5.8
4 Lucie Svatoňová SLO 20 20 29.2 7.1 1.4/4.1 33.3 1.2/4.9 23.5 0.9/1.4 0.0* 0.4 2.8 3.1 2.7 1.3 3.6 0.0 1.6 2.0 3.5
11 Kateřina Suchanová SLA 34 12 28.8 11.6 3.0/6.2 48.6 1.3/5.4 23.1 1.8/1.9 0.0* 0.4 2.2 2.6 1.9 2.2 1.5 0.1 1.3 1.4 9.8
7 Gabriela Mervínská SLO 30 21 27.2 6.6 2.8/5.4 52.2 0.1/0.4 0.0* 0.7/1.1 0.0* 1.6 4.3 5.9 1.0 0.5 1.3 0.0 1.2 1.6 9.3
8 Karolína Fadrhonsová KPB 27 21 14.6 6.6 1.0/3.0 34.4 0.6/2.0 28.6 2.8/3.5 79.5 0.3 1.3 1.7 1.6 0.7 2.1 0.0 3.0 2.3 5.0
2 Eliška Kubíčková OVA 21 14 26.1 8.9 2.2/5.1 43.1 1.0/3.9 25.9 1.4/2.1 69.0 0.7 2.4 3.1 2.1 1.0 2.2 0.1 1.7 1.5 6.9
7 Karolína Hauserová STR 19 20 18.3 6.1 1.3/2.9 45.6 0.9/2.9 29.8 1.0/1.8 0.0* 0.6 1.3 1.9 1.2 1.0 2.4 0.0 2.3 2.3 3.4
24 Kassidy Malcolm TRU 26 21 25.8 5.7 0.8/2.5 32.7 1.1/2.4 47.1 0.7/1.1 0.0* 1.3 3.0 4.3 0.7 0.3 1.3 0.0 1.0 1.3 6.1
10 Jitka Pilařová SLO 21 20 21.3 5.8 1.9/5.1 37.3 0.3/1.5 0.0* 1.1/1.6 0.0* 1.1 1.7 2.8 1.1 1.1 1.4 0.0 1.7 1.6 4.7
9 Michaela Vacková ZAB 31 22 21.5 5.1 0.5/1.5 0.0* 1.0/3.4 31.1 1.1/1.3 0.0* 0.9 3.6 4.5 1.2 1.4 1.0 0.1 1.2 1.0 7.9
7 Kateřina Bartoňová CHO 34 26 28.5 4.3 1.2/3.7 30.9 0.5/2.8 17.8 0.5/0.6 0.0* 0.6 3.5 4.2 5.3 1.8 3.6 0.1 1.4 2.5 6.3
Dominica Hynková KPB 19 20 21.4 5.7 1.8/5.2 34.0 0.3/1.2 0.0* 1.4/2.0 70.0 1.2 2.6 3.8 2.0 1.6 1.4 0.1 2.1 1.7 7.3
14 Klára Vojtíková HKR 30 21 19.3 5.2 1.9/4.2 43.8 0.1/1.0 0.0* 1.1/1.7 0.0* 1.9 3.3 5.2 0.8 0.8 2.0 0.0 1.4 2.2 5.9
17 Megan Elaine Mullings OVA 31 8 30.0 13.1 4.5/8.8 51.4 0.4/1.4 0.0* 3.0/3.5 85.7 1.8 5.9 7.6 1.0 1.8 3.3 0.0 3.4 3.6 15.1
5 Kateřina Káňová OVA 27 20 28.7 5.0 1.8/4.4 39.8 0.3/1.2 0.0* 0.8/1.4 0.0* 1.2 4.3 5.5 2.1 1.2 2.5 0.0 1.3 1.9 7.2
23 Destiny Campbell SLO 27 6 29.3 16.5 7.2/14.7 48.9 0.0/0.2 0.0* 2.2/3.3 65.0 2.5 4.7 7.2 1.0 1.3 2.0 0.1 3.7 3.8 16.2
17 Lenka Šoukalová ZAB 27 27 16.5 3.6 1.0/2.3 41.3 0.3/1.0 0.0* 0.9/1.3 0.0* 1.2 0.9 2.1 1.2 1.4 1.2 0.0 1.3 2.1 4.1
2 Mia Mašić SLO 30 11 24.7 8.7 2.4/5.5 43.3 1.0/4.1 24.4 1.0/1.5 0.0* 0.5 2.3 2.8 2.3 1.5 3.7 0.1 1.4 2.1 4.1
21 Veronika Šípová USK 25 12 18.7 7.8 2.8/3.9 70.2 0.1/0.3 0.0* 2.1/2.3 92.6 2.6 1.8 4.3 0.7 0.8 1.2 0.0 2.3 2.3 10.8
11 Kristýna Čuperková HKR 32 8 26.1 11.6 3.0/5.8 52.2 1.1/4.8 23.7 2.3/2.9 78.3 1.1 3.4 4.5 1.0 2.3 2.1 0.1 3.5 2.8 11.0
9 Jesika Maud Hibalová CHO 20 27 17.5 3.4 1.2/2.7 45.2 0.1/0.7 0.0* 0.7/1.4 0.0* 0.1 1.9 2.0 1.9 1.1 1.6 0.0 1.7 1.7 4.2
21 Alžběta Levínská HKR 23 19 19.8 4.6 2.0/4.2 48.1 0.1/0.2 0.0* 0.4/1.0 0.0* 1.0 2.5 3.5 0.7 0.9 2.6 0.0 0.8 2.6 2.5
Merritt Hempe USK 29 4 29.8 21.5 7.8/12.5 62.0 0.3/1.0 0.0* 5.3/6.5 80.8 2.8 6.3 9.0 2.0 1.5 2.5 0.2 5.0 3.0 27.8
4 Alžběta Matasová STR 18 21 17.4 4.0 0.9/4.8 18.8 0.3/1.5 0.0* 1.4/2.4 56.9 0.3 1.0 1.4 0.6 0.6 1.9 0.0 2.9 2.3 -0.8
13 Wiktoria Maria Duchnowska OVA 23 21 14.6 4.0 0.9/2.0 0.0* 0.6/2.4 25.5 0.3/0.5 0.0* 0.3 0.7 1.0 0.8 0.2 1.3 0.0 0.6 1.0 1.2
10 Barbora Soukupová STR 20 13 19.2 6.4 1.2/3.5 35.6 0.9/2.5 37.5 1.2/1.5 0.0* 0.4 1.0 1.4 1.5 0.6 2.8 0.0 1.5 1.3 3.2
41 Martina Šubrtová HKR 22 27 21.4 2.9 0.8/2.7 28.8 0.4/1.8 0.0* 0.2/0.4 0.0* 1.4 3.4 4.7 0.6 0.6 1.2 0.0 0.8 2.0 3.4
11 Ludmila Dudáčková KPB 24 14 16.7 5.4 1.3/3.4 38.3 0.1/0.5 0.0* 2.6/3.0 85.7 0.6 3.4 4.0 1.3 0.7 1.5 0.1 1.9 1.5 7.6
9 Michaela Matušková HKR 27 9 21.4 8.3 1.8/3.7 48.5 1.2/4.7 26.2 1.1/1.4 0.0* 0.4 3.1 3.6 1.3 1.0 1.8 0.1 1.8 2.1 6.4
10 Natálie Rašková OVA 24 19 23.8 3.8 0.9/2.8 32.1 0.3/1.6 0.0* 1.1/1.6 0.0* 0.7 1.3 2.1 2.8 0.9 3.5 0.0 2.1 2.3 2.1
1 Natálie Horsáková STR 22 8 25.0 8.9 3.4/7.4 45.8 0.1/0.8 0.0* 1.8/2.5 70.0 2.8 4.3 7.0 0.6 1.9 1.8 0.0 2.9 3.1 11.0
15 Adéla Vítová TRU 21 19 16.0 3.7 0.8/2.5 31.9 0.6/2.1 28.2 0.4/0.6 0.0* 0.4 0.8 1.2 1.0 0.4 1.5 0.0 1.0 1.8 0.6
10 Veronika Aulichová SLA 26 19 17.7 3.7 1.2/3.7 32.9 0.2/0.7 0.0* 0.8/1.4 0.0* 0.6 1.9 2.5 2.6 1.6 2.7 0.1 2.4 2.1 4.4
17 Lucie Bolardtová HKR 24 16 18.4 4.1 0.9/2.2 42.9 0.6/2.3 25.0 0.5/0.8 0.0* 0.8 2.5 3.3 1.4 0.7 1.2 0.1 0.8 2.8 3.1
2 Jennifer Briel Coleman SLO 25 6 25.7 10.8 2.8/8.8 32.1 1.0/2.5 40.0 2.2/2.8 76.5 1.2 2.3 3.5 1.3 1.7 3.0 0.1 4.3 3.0 7.5
21 Lucie Ceralová CHO 20 21 13.7 3.0 1.4/3.0 46.9 0.0/0.1 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.9 1.2 2.0 0.4 0.0 1.0 0.0 0.2 1.5 1.6
20 Tereza Halátková USK 22 13 17.8 4.8 1.9/2.9 65.8 0.2/1.7 0.0* 0.5/1.1 0.0* 0.9 2.6 3.5 2.0 0.8 0.8 0.2 1.1 2.4 6.2
7 Alena Hanušová ZAB 33 6 18.2 9.8 2.5/3.8 65.2 1.2/2.7 43.8 1.3/1.3 0.0* 0.8 2.8 3.7 1.2 0.3 1.2 0.2 1.3 1.0 11.8
15 Anna Rosecká STR 23 9 27.8 6.1 0.7/2.6 26.1 0.8/5.2 14.9 2.4/3.1 78.6 0.3 1.8 2.1 1.7 0.6 2.2 0.1 3.1 1.4 2.9
14 Sofia Alina Pelander KPB 31 12 14.9 4.6 1.9/3.6 53.5 0.0 0.0* 0.8/1.0 0.0* 1.5 2.5 4.0 0.8 0.6 2.3 0.0 1.3 2.6 4.7
1 Simona Fišerová HKR 22 15 19.6 3.7 1.7/2.8 61.9 0.0/0.8 0.0* 0.2/0.2 0.0* 1.6 3.9 5.5 1.8 0.8 1.5 0.1 0.7 1.7 7.4
21 Natálie Koucká SLO 20 16 16.9 3.2 1.2/3.1 38.0 0.2/0.7 0.0* 0.3/0.4 0.0* 0.8 1.2 1.9 0.3 0.3 0.9 0.0 0.4 2.1 0.9
16 Anita Štenclová STR 19 13 20.2 3.8 1.3/3.9 33.3 0.2/1.2 0.0* 0.5/0.8 0.0* 0.5 0.8 1.3 1.0 0.8 2.0 0.0 0.7 0.7 1.1
1 Mariana Přibylová SLA 19 18 14.1 2.7 0.8/2.6 30.4 0.1/0.7 0.0* 1.0/1.3 0.0* 0.6 1.0 1.6 0.7 0.2 1.2 0.0 1.6 1.1 1.8
21 Irena Vrančič BRA 34 3 29.7 16.0 3.3/6.7 50.0 1.3/3.0 44.4 5.3/5.7 94.1 0.7 1.7 2.3 2.7 1.7 3.0 0.3 7.0 2.7 18.7
3 Veronika Borsová TRU 21 18 14.8 2.6 0.7/1.5 0.0* 0.3/1.2 0.0* 0.3/0.4 0.0* 0.3 0.9 1.3 1.1 0.3 2.2 0.0 0.6 0.7 1.3
16 Kateřina Ebenhöhová STR 20 11 16.3 4.3 1.7/4.2 41.3 0.3/1.2 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.9 2.7 3.6 0.5 0.5 0.8 0.1 0.5 2.7 3.0
12 Štěpánka Ježková SLA 22 8 27.4 5.9 1.6/4.3 38.2 0.6/2.1 29.4 0.8/1.1 0.0* 0.4 1.3 1.6 1.3 0.9 2.0 0.1 1.1 1.9 2.5
21 Soňa Svetlíková KPB 24 9 15.7 5.0 2.0/4.8 41.9 0.2/0.8 0.0* 0.3/0.9 0.0* 0.8 2.6 3.3 0.4 0.1 1.3 0.0 0.9 1.9 3.9
4 Markéta Šmahelová TRU 23 16 13.3 2.8 1.1/2.4 44.7 0.1/0.1 0.0* 0.4/0.9 0.0* 0.7 0.9 1.6 0.3 0.3 0.8 0.0 0.9 1.3 2.0
11 Kateřina Zavázalová HKR 33 10 16.9 4.4 0.8/1.7 0.0* 0.8/3.2 25.0 0.4/0.6 0.0* 0.8 1.2 2.0 1.3 0.8 0.8 0.2 1.0 2.1 3.2
7 Raven Northcross-Baker TRU 27 8 19.0 5.4 0.5/2.5 20.0 1.4/2.9 47.8 0.3/0.5 0.0* 0.3 2.1 2.4 0.9 0.6 1.1 0.1 0.9 2.4 2.9
8 Marie Žílová SLO 21 19 12.8 2.3 0.5/1.7 0.0* 0.4/1.8 0.0* 0.2/0.2 0.0* 0.4 0.5 0.8 0.7 0.4 1.0 0.0 0.4 1.5 -0.5
4 Anna Brožová HKR 18 13 11.0 2.7 0.5/1.4 0.0* 0.4/2.0 19.2 0.5/0.6 0.0* 0.2 0.6 0.8 0.6 0.1 0.8 0.1 0.4 0.7 0.5
0 Michaela Pitrová STR 24 16 21.0 2.1 1.0/2.6 39.0 0.0/0.1 0.0* 0.1/0.5 0.0* 1.7 3.4 5.1 0.8 0.2 1.3 0.0 0.7 2.4 3.9
5 Eliška Linhartová TRU 21 19 13.1 1.7 0.5/0.9 0.0* 0.2/0.6 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.8 0.9 1.7 0.7 0.3 1.1 0.0 0.4 1.5 1.4
6 Alžběta Seifrtová TRU 20 15 10.1 2.1 0.4/1.0 0.0* 0.3/1.5 0.0* 0.3/0.9 0.0* 0.5 0.5 1.1 0.6 0.5 0.9 0.0 0.7 0.8 0.9
9 Josipa Pavič SLA 24 4 20.8 8.0 3.5/6.3 56.0 0.0 0.0* 1.0/2.0 50.0 1.5 2.5 4.0 0.8 0.8 1.8 0.1 4.3 0.5 13.0
22 Camilla Angelini SLA 22 9 10.3 3.4 1.2/2.8 44.0 0.0 0.0* 1.0/1.1 0.0* 0.6 1.0 1.6 0.4 0.1 0.6 0.1 0.8 1.8 2.3
23 Tereza Zítková KPB 25 13 13.5 1.9 0.4/1.4 0.0* 0.2/1.8 0.0* 0.5/0.5 0.0* 0.1 1.4 1.5 0.8 0.8 1.2 0.1 0.7 1.7 0.2
3 Julie Laubertová STR 18 16 13.6 1.5 0.1/1.1 0.0* 0.3/1.4 0.0* 0.3/0.4 0.0* 0.6 0.6 1.3 0.6 0.4 1.1 0.0 0.6 1.2 -0.1
28 Julia Vydrová STR 22 6 20.8 4.0 1.5/4.0 37.5 0.3/1.7 0.0* 0.0/0.3 0.0* 1.2 4.0 5.2 0.8 0.8 1.2 0.1 0.5 1.2 4.8
12 Leeza Chanel Burdgess BRA 33 3 29.3 8.0 3.0/7.0 42.9 0.0 0.0* 2.0/3.7 54.5 4.7 9.3 14.0 2.3 1.3 2.0 0.4 4.0 2.7 19.7
9 Alena Bačová OVA 21 17 9.3 1.4 0.2/0.6 0.0* 0.2/0.9 0.0* 0.2/0.5 0.0* 0.1 0.5 0.6 0.2 0.3 0.8 0.0 0.5 0.8 0.2
10 Nikola Šafránková TRU 20 6 10.8 3.7 0.0/0.8 0.0* 1.0/2.5 40.0 0.7/1.0 0.0* 0.0 0.8 0.8 0.5 1.0 0.3 0.3 1.0 0.7 3.3
23 Hana Tomková BRA 19 3 14.7 7.0 2.3/4.0 58.3 0.3/1.3 0.0* 1.3/1.3 0.0* 1.0 3.0 4.0 0.0 0.7 0.3 0.0 0.7 1.0 8.7
33 Kristýna Helebrantová SLA 22 11 9.5 1.8 0.4/1.0 0.0* 0.3/1.0 0.0* 0.3/0.4 0.0* 0.5 0.5 0.9 0.4 0.5 0.5 0.1 0.5 0.7 1.4
6 Adéla Buřtová ZAB 23 13 5.4 1.5 0.4/0.7 0.0* 0.2/0.6 0.0* 0.3/0.4 0.0* 0.2 0.5 0.8 0.4 0.3 0.5 0.1 0.2 0.5 1.5
Katarina Trehub KPB 27 3 18.3 6.3 2.7/5.0 53.3 0.0/1.0 0.0* 1.0/2.0 50.0 2.3 4.3 6.7 1.3 0.7 1.3 0.3 1.3 2.0 8.7
Timotea Najbrtová STR 19 4 23.3 4.5 1.5/4.5 33.3 0.0/0.3 0.0* 1.5/2.8 54.5 1.3 2.5 3.8 1.0 2.3 2.8 0.1 3.0 2.8 4.5
14 Adéla Mezihoráková ZAB 19 10 12.7 1.8 0.3/0.9 0.0* 0.3/1.4 0.0* 0.3/0.8 0.0* 0.1 0.7 0.8 1.4 0.5 0.9 0.2 0.7 0.6 1.5
45 Natálie Vlachová HKR 19 13 14.5 1.3 0.3/1.8 0.0* 0.2/1.2 0.0* 0.2/0.3 0.0* 0.8 0.5 1.4 0.4 0.6 1.1 0.0 0.5 1.2 -0.6
4 Vendula Krausová STR 18 4 17.3 4.3 0.8/4.0 18.8 0.5/1.8 0.0* 1.3/2.5 50.0 1.0 0.8 1.8 2.0 0.5 2.0 0.3 2.0 1.5 1.3
15 Barbora Leopoldová HKR 19 11 10.7 1.5 0.5/1.6 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.2/0.2 0.0* 0.5 1.3 1.7 0.3 0.4 0.7 0.0 0.1 1.3 0.6
16 Jana Maršíková BRA 33 3 24.7 5.3 2.0/4.7 42.9 0.0/0.3 0.0* 1.3/2.3 57.1 2.3 1.3 3.7 1.3 0.0 0.7 0.7 1.3 2.7 4.3
16 Barbora Bušková SLO 22 6 15.2 2.7 1.3/2.5 53.3 0.0/0.2 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.7 2.5 3.2 0.7 0.2 1.3 0.1 0.5 1.8 2.8
1 Anna Kubíčková OVA 25 3 18.0 5.0 1.0/4.3 23.1 0.7/2.7 25.0 1.0/1.0 0.0* 0.7 0.7 1.3 1.3 0.3 0.3 1.3 0.0 1.7 0.7
7 Natálie Lukačková SLA 22 13 8.0 1.2 0.2/0.8 0.0* 0.2/1.2 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.2 0.4 0.5 0.3 0.1 0.5 0.1 0.4 0.9 -0.2
6 Anastasiia Kovtun CHO 21 15 9.4 1.0 0.5/1.1 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.5 1.2 1.7 0.3 0.2 0.9 0.0 0.6 0.9 1.6
22 Markéta Nádvorníková SLO 21 16 13.8 0.9 0.3/1.1 0.0* 0.1/0.7 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.9 0.4 1.4 0.7 0.6 1.4 0.0 0.6 1.2 0.3
33 Tereza Trávníčková KPB 19 6 9.2 2.3 0.5/1.5 0.0* 0.2/0.7 0.0* 0.8/1.2 0.0* 0.7 1.7 2.3 0.2 0.3 0.7 0.0 0.5 0.7 2.8
15 Anna Merhautová USK 23 1 19.0 13.0 5.0/7.0 71.4 1.0/3.0 33.3 0.0/0.0 0.0* 0.0 1.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 4.0 8.0
12 Kristýna Menšíková OVA 23 11 8.4 1.2 0.3/0.5 0.0* 0.2/0.8 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.5 0.6 1.1 0.3 0.1 1.1 0.0 0.2 0.9 -0.2
11 Petra Klokočníková BRA 19 3 19.7 4.0 0.7/3.7 18.2 0.3/1.3 0.0* 1.7/2.0 83.3 1.0 1.0 2.0 1.7 0.0 1.0 0.6 1.3 1.7 2.0
15 Marie Holá BRA 19 2 11.5 6.0 2.5/4.5 55.6 0.0 0.0* 1.0/2.0 50.0 3.0 0.5 3.5 0.0 0.0 0.5 0.0 1.5 1.0 6.5
3 Veronika Szabó OVA 21 17 9.9 0.6 0.2/0.9 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.2 1.2 1.4 0.6 0.3 0.5 0.1 0.5 0.4 1.3
30 Zuzana Tomanová SLO 19 4 12.0 2.8 1.0/2.0 50.0 0.3/1.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.3 1.3 -1.5
18 Viktorie Štaflová USK 18 3 8.0 3.7 1.0/1.7 0.0* 0.0/0.3 0.0* 1.7/2.0 83.3 0.0 0.7 0.7 0.7 0.3 0.7 0.3 1.0 1.0 3.3
3 Natálie Vlčková KPB 21 12 8.8 0.9 0.4/1.4 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.0 0.3 0.3 0.7 0.1 0.6 0.1 0.3 0.2 0.2
5 Natálie Durdová BRA 20 3 17.0 3.3 0.7/2.0 33.3 0.0/1.0 0.0* 2.0/2.0 100.0 0.3 0.3 0.7 0.7 0.7 1.3 0.2 1.7 1.0 2.3
3 Dominika Paurová HKR 19 1 28.0 9.0 1.0/5.0 20.0 2.0/6.0 33.3 1.0/5.0 20.0 2.0 6.0 8.0 3.0 2.0 3.0 1.0 4.0 3.0 8.0
22 Antonie Březinová STR 19 7 14.6 1.3 0.4/1.4 0.0* 0.0/0.4 0.0* 0.4/0.9 0.0* 0.4 1.1 1.6 0.0 0.1 0.4 0.0 0.6 0.7 0.6
81 Laura Erika Vaida SLO 22 2 13.5 4.5 1.5/2.5 60.0 0.0 0.0* 1.5/3.0 50.0 1.0 1.0 2.0 1.0 0.5 2.0 0.3 2.0 1.0 5.0
15 Nella Klapková SLO 19 4 9.8 2.0 1.0/1.8 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.8 0.8 0.0 0.3 1.3 0.0 0.5 0.3 1.5
13 Johana Staňková CHO 20 9 9.9 0.9 0.4/1.1 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 1.2 1.6 0.2 0.4 0.6 0.0 0.0 1.7 0.1
Tea Perić OVA 25 2 9.5 3.5 1.0/2.5 40.0 0.5/1.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 1.0 1.0 0.0 0.5 0.5 0.0 0.0 0.5 1.5
22 Tetiana Havrylchyk KPB 24 4 7.8 1.5 0.8/1.8 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 1.0 1.3 0.0 0.3 0.8 0.0 0.0 2.0 -1.0
10 Kateřina Matějková BRA 41 1 22.0 6.0 0.0/0.0 0.0* 2.0/2.0 100.0 0.0/0.0 0.0* 1.0 1.0 2.0 2.0 2.0 2.0 1.0 0.0 5.0 5.0
17 Sofia Biliková SLA 25 6 12.0 1.0 0.0/1.0 0.0* 0.2/0.7 0.0* 0.5/0.7 0.0* 0.5 2.3 2.8 1.3 0.3 2.2 0.1 0.5 2.0 0.2
14 Barbora Jorová CHO 19 10 6.5 0.5 0.1/0.4 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.1 0.2 0.3 0.4 0.0 0.6 0.1 0.2 0.7 -0.3
23 Jindřiška Hrubá HKR 19 11 6.9 0.5 0.1/1.0 0.0* 0.1/1.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.5 0.5 1.1 0.0 0.2 0.8 0.0 0.3 0.5 -1.4
Kateřina Rotková BRA 40 3 11.0 1.3 0.0/0.0 0.0* 0.3/1.3 0.0* 0.3/0.7 0.0* 0.7 0.7 1.3 0.3 0.0 1.0 0.1 0.7 1.7 -0.3
14 Tereza Šandová OVA 20 7 5.7 0.4 0.0/0.6 0.0* 0.1/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 0.6 0.9 0.1 0.0 0.6 0.0 0.0 0.3 -0.9
19 Tereza Jenková USK 19 1 3.0 3.0 0.0/0.0 0.0* 1.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0
13 Barbora Váchová USK 20 3 10.0 0.7 0.3/1.7 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.7 0.0* 0.0 0.3 0.3 0.3 1.3 0.7 0.2 0.7 1.0 -0.3
Viola Durdová BRA 22 2 8.5 1.0 0.5/1.0 0.0* 0.0/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0 1.0 2.0 0.5 0.0 0.5 0.5 0.0 2.5 -0.5
29 Kateřina Richterová BRA 18 2 6.5 1.0 0.5/1.5 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5 1.5 -0.5
2 Karolína Petlanová USK 19 2 5.5 1.0 0.5/0.5 0.0* 0.0/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0
Nella Bernasová STR 18 3 5.7 0.7 0.3/0.7 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3 0.0 0.0 1.3 -1.7
31 Tereza Rosůlková KPB 21 2 3.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.5/1.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5 0.0 0.5
23 Jana Drobná CHO 23 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
6 Zuzana Vlosinská OVA 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
77 Štěpánka Traubová CHO 25 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
5 Zuzana Kučerová CHO 28 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
44 Agáta Novotná SLO 18 1 10.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0
16 Dorota Saviola OVA 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
12 Klára Marečková HKR 34 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Edyta Ewa Falenczyk OVA 31 1 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 2.0
6 Karolína Šplíchalová SLO 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
4 Tereza Procházková KPB 19 2 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -0.5
Alžběta Holovská BRA 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Sabina Mlčkovská BRA 29 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
14 Julie Kučerová BRA 19 2 6.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.5 0.5 0.5 0.0 0.5 0.5 0.0 0.0 -0.5
23 Laura Mikšíková ZAB 21 1 7.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0 1.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0
22 Bianka Kloknerová OVA 21 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
14 Emese Eva Hof USK 28 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
14 Lucie Kůželová USK 25 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
0 Zuzana Křížová ZAB 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
10 Terezie Křenková KPB 21 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
22 Karolína Půroková STR 18 3 2.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.3 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3 -0.3
Veronika Eliášová KPB 21 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
8 Michaela Kynclová OVA 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
4 Nikola Strádalová CHO 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
18 Klára Brodová OVA 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Barbora Motlíčková BRA 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
11 Eliška Trollerová SLO 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Lucie Klementová BRA 19 1 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 -1.0
Lada Dvořáková BRA 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
1 Barbora Keliarová TRU 20 2 12.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0 1.0 2.0 0.0 1.5 1.0 0.0 0.0 1.0 0.5

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas