Adéla Junková

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 19 let
Aktuální klub
BK Strakonice
Výška
181 cm
Pozice
Křídlo/Pivot

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
260
Procento vítězství
46.9%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2016/17 mladší žákyně U14 - Skupina A BK Strakonice 12 - 11.8 4.8 0.0 0.2 0.0 1.7/3.7 45.5 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A BK Strakonice 11 - 8.8 2.9 0.0 0.2 0.0 2.5/7.1 34.6 - -
2016/17 starší žákyně U15 - Liga sk. A BK Strakonice 4 - 8.3 2.5 0.0 0.3 0.0 2.5/5.3 47.6 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Skupina A BK Strakonice 11 - 9.2 3.3 0.0 0.3 0.0 1.8/4.9 37.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina A BK Strakonice 9 - 13.4 6.2 0.0 0 0.0 1/4.2 23.7 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A BK Strakonice 14 - 11.0 4.2 0.0 0.1 0.0 2.1/3.6 58.8 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Liga sk. A BK Strakonice 7 - 12.9 5.3 0.0 0.1 0.0 1.9/3.3 56.5 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - MČR skupina B BK Strakonice 3 - 15.3 5.3 0.0 0.3 0.0 3.7/3.7 100.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - MČR o 5. - 8. místo BK Strakonice 2 - 12.5 6 0.0 0 0.0 0.5/0.5 100.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina A BK Strakonice 13 - 14.2 6.4 /6.4 100.0 0 0.0 1.4/4 34.6 1.5 10.0
2018/19 kadetky U17 - skupina A BK Strakonice 9 - 11.8 4.8 0.0 0.3 0.0 1.2/3.4 35.5 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Extraliga BK Strakonice 14 - 15.0 4.7 /4.7 100.0 0.9 100.0 2.8/6.5 42.9 2.4 8.9
2018/19 kadetky U17 - finálová skupina BK Strakonice 9 - 17.1 6.4 0.0 0.8 0.0 1.9/3.3 56.7 - -
2018/19 starší žákyně U15 - MČR BK Strakonice 3 18.7 9.0 2.7 /7 38.1 0.7 25.0 1.7/3 55.6 2.3 7.7
2019/20 kadetky U17 - o postup do extraligy BK Strakonice 3 - 15.3 4 0.0 2 0.0 1.3/3 44.4 - -
2019/20 juniorky U19 - základní část BK Strakonice 16 17.9 8.6 3.1 /6.8 45.9 0.3 12.2 1.4/2 68.8 2.0 6.4
2019/20 kadetky U17 - základní část BK Strakonice 20 22.1 12.1 3.9 /8.6 45.3 0.9 26.2 1.8/3.5 50.7 1.8 12.0
2020/21 juniorky U19 - základní část BK Strakonice 2 33.0 12.0 3 /12.5 24.0 1.5 60.0 1.5/4 37.5 2.0 6.5
2020/21 kadetky U17 - základní část BK Strakonice 2 32.0 25.5 8.5 /14.5 58.6 1 28.6 5.5/9 61.1 2.0 33.0
2020/21 ženy - základní část STR 14 6.4 2.4 0.5 /1.6 31.8 0.2 42.9 0.7/1.1 66.7 0.9 2.2
2020/21 ženy - Český pohár žen STR 1 9.0 2.0 1 /2 50.0 0 0.0 0/2 0.0 1.0 -
2020/21 ženy - o 9. místo STR 2 3.0 0.0 0 /0.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 1.5 -1.5
2021/22 ženy - základní část STR 16 22.1 6.4 1.6 /4.6 33.8 0.7 34.4 1.3/1.9 64.5 2.1 2.7
2021/22 juniorky U19 - základní část BK Strakonice 26 29.3 14.3 3.9 /10.2 38.6 1.3 27.9 2.6/4.1 63.2 2.0 13.0
2021/22 ženy - Český pohár žen - XXVII. ročník STR 1 24.0 9.0 1 /6 16.7 2 50.0 1/2 50.0 1.0 7.0
2021/22 ženy - o 9. místo STR 5 17.2 3.6 1 /3.6 27.8 0 0.0 1.6/2.4 66.7 2.8 1.6
2022/23 ženy - základní část STR 12 18.8 6.3 2 /5.8 34.3 0.3 23.5 1.3/2.6 48.4 2.6 2.8
2022/23 ženy - skupina A BK Strakonice B 1 - 6.0 2 0.0 0 0.0 2/2 100.0 - -
2022/23 juniorky U19 - skupina A BK Strakonice 12 31.7 19.9 5.8 /12.8 45.1 1.3 27.3 4.7/7.6 61.5 2.2 20.3
2022/23 ženy - Český pohár žen - XXVIII. ročník STR 1 35.0 19.0 6 /8 75.0 2 66.7 1/3 33.3 3.0 19.0
2022/23 juniorky U19 - nadstavba B BK Strakonice 2 11.0 21.0 6 /10 60.0 0 0.0 9/11.5 78.3 2.5 17.0
Průměr za kariéru 36.7 11.3 11.3 3.9 117.9 0.5 75.0 2.0/3.8 232.0 1.8 5.7

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 12 SBŠ Ostrava 29. 1. 2023
2B body 9 HB Basket 2. 10. 2022
3B body 4 Sluneta Ústí n.L. 5. 11. 2022
Obranné doskoky 9 Levhartice Chomutov 14. 1. 2023
Útočné doskoky 9 Basket Slovanka 15. 10. 2022
Doskoky celkem 15 Sluneta Ústí n.L. 5. 11. 2022
Body 27 HB Basket 19. 11. 2022
Užitečnost 36 USK Praha 1. 10. 2022
Asistence 5 SLO 21. 12. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 12 SBŠ Ostrava 29. 1. 2023 2022/23
2B body 13 BK Klatovy 28. 9. 2017 2017/18
3B body 5 KP Brno 16. 10. 2021 2021/22
Obranné doskoky 14 SBŠ Ostrava 19. 9. 2021 2021/22
Útočné doskoky 9 Basket Slovanka 15. 10. 2022 2022/23
Doskoky celkem 17 SBŠ Ostrava 19. 9. 2021 2021/22
Body 27 HB Basket 4. 10. 2020 2020/21
Užitečnost 39 Studánka Pardubice 6. 4. 2022 2021/22
Asistence 6 KP Brno 20. 2. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
1. 10. 2022 skupina A USK Praha 34:58 24 8 47.1 0 0.0 8/11 72.7
2. 10. 2022 skupina A HB Basket 0:00 19 9 100.0 0 0.0 1/7 14.3
7. 10. 2022 základní část TRU 18:40 6 3 50.0 0 0.0 0/0 0
8. 10. 2022 skupina A SKB Strakonice 0:00 6 2 0.0 0 0.0 2/2 100.0
14. 10. 2022 základní část HKR 22:00 4 1 16.7 0 0.0 2/4 50.0
15. 10. 2022 skupina A Basket Slovanka 33:02 23 7 50.0 2 25.0 3/7 42.9
16. 10. 2022 skupina A Tygři Praha 36:58 18 4 57.1 2 50.0 4/8 50.0
19. 10. 2022 základní část KPB 16:28 6 2 33.3 0 0.0 2/2 100.0
21. 10. 2022 základní část CHO 24:46 8 1 25.0 2 66.7 0/0 0
29. 10. 2022 základní část ZAB 20:14 2 1 20.0 0 0.0 0/0 0
4. 11. 2022 základní část USK 13:04 5 1 25.0 1 33.3 0/2 0.0
5. 11. 2022 skupina A Sluneta Ústí n.L. 36:36 25 4 28.6 4 28.6 5/7 71.4
6. 11. 2022 skupina A Levhartice Chomutov 35:41 12 4 50.0 0 0.0 4/5 80.0
16. 11. 2022 Český pohár žen - XXVIII. ročník DSK Brandýs 34:42 19 6 75.0 2 66.7 1/3 33.3
19. 11. 2022 skupina A HB Basket 33:43 27 6 42.9 3 42.9 6/9 66.7
20. 11. 2022 skupina A USK Praha 35:58 17 5 31.3 0 0.0 7/10 70.0
23. 11. 2022 základní část OVA 13:40 3 1 50.0 0 0.0 1/2 50.0
10. 12. 2022 základní část SLO 19:49 7 2 40.0 0 0.0 3/5 60.0
11. 12. 2022 skupina A Basket Slovanka 36:55 23 8 61.5 0 0.0 7/10 70.0
15. 12. 2022 základní část TRU 19:21 5 2 33.3 0 0.0 1/4 25.0
21. 12. 2022 základní část SLO 19:48 12 5 62.5 0 0.0 2/4 50.0
4. 1. 2023 skupina A Tygři Praha 35:37 14 6 35.3 0 0.0 2/5 40.0
7. 1. 2023 základní část HKR 19:51 3 0 0.0 0 0.0 3/4 75.0
13. 1. 2023 základní část KPB 17:16 14 5 45.5 1 100.0 1/4 25.0
14. 1. 2023 skupina A Levhartice Chomutov 34:01 23 6 40.0 1 33.3 8/10 80.0
15. 1. 2023 skupina A Sluneta Ústí n.L. 26:36 14 2 22.2 3 60.0 1/2 50.0
27. 1. 2023 základní část ZAB 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
28. 1. 2023 nadstavba B BK Havířov 22:22 22 8 50.0 0 0.0 6/9 66.7
29. 1. 2023 nadstavba B SBŠ Ostrava 0:00 20 4 100.0 0 0.0 12/14 85.7
Celkem 29 662:06 381 113 45.0 21 26.9 92/150 61.3
Průměr 29 22:49 13.1 3.9 45.0 0.7 26.9 3.2/5.2 61.3
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Basket Slovanka 6 30:05 16.7 5.3 43.8 0.8 16.7 3.5/5.8 60.0 2.2
HB Basket 5 21:34 16.8 5.6 47.5 1.2 40.0 2.0/4.4 45.5 2.4
DBaK 6 0:00 12.7 4.8 0.0 0.0 0.0 3.0/9.0 33.3 3.0
BSK Jičín 4 0:00 16.5 7.5 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 1.0
SLUNETA Ústí n. L. 3 0:00 21.3 6.7 0.0 2.0 0.0 2.0/2.7 75.0 2.0
BK Havířov 5 23:10 12.4 4.4 45.8 0.6 20.0 1.8/2.8 64.3 1.2
Sluneta Ústí n.L. 5 0:00 12.0 3.6 180.0 0.8 200.0 2.4/4.2 57.1 1.6
USK Praha 4 22:50 14.8 4.5 40.0 0.3 11.1 5.0/7.8 64.5 2.3
Levhartice Chomutov 3 32:02 19.7 5.7 50.0 1.0 15.8 5.3/7.0 76.2 1.7
Levhartice Chomutov 4 31:56 14.5 3.5 33.3 0.8 18.8 5.3/7.8 67.7 3.3
HB Basket 3 26:26 17.3 7.3 59.5 0.3 12.5 1.7/5.0 33.3 1.7
KP Brno 4 24:33 12.8 2.5 40.0 1.5 26.1 3.3/4.5 72.2 2.3
Žabiny Brno 4 28:53 12.8 3.8 34.1 0.8 15.8 3.0/4.8 63.2 1.5
TRU 11 16:58 4.5 1.3 35.0 0.2 15.4 1.5/2.1 69.6 2.5
BA Sparta Praha 4 30:05 12.3 3.8 36.6 1.3 41.7 1.0/2.5 40.0 2.5
SBŠ Ostrava 3 23:25 16.0 3.3 43.5 1.0 33.3 6.3/7.7 82.6 2.0
HB Basket Praha 5 0:00 9.6 4.2 0.0 0.0 0.0 1.2/2.4 50.0 0.4
BK Klatovy 3 0:00 15.7 5.3 0.0 1.3 0.0 1.0/2.3 42.9 3.0
BA Sparta 4 0:00 11.8 4.8 146.2 0.0 0.0 2.3/6.0 37.5 2.3
DBaK 4 0:00 11.8 5.3 161.5 0.3 0.0 0.5/3.5 14.3 1.8
Loko Trutnov 3 30:29 15.3 5.0 51.7 0.7 16.7 3.3/5.0 66.7 3.0
Sokol H. Králové 4 26:33 11.5 5.0 41.7 0.3 10.0 0.8/1.3 60.0 3.0
SLUNETA Ústí nad Labem 3 0:00 15.0 5.0 0.0 0.7 0.0 3.0/3.3 90.0 -
Loko Karlovy Vary 4 0:00 11.3 5.0 0.0 0.0 0.0 1.3/5.8 21.7 0.8
HB Basket 3 0:00 13.7 6.0 112.5 0.0 0.0 1.7/5.3 31.3 1.0
BA Sparta Praha 4 0:00 10.3 3.8 0.0 0.0 0.0 2.8/6.8 40.7 1.8
Sokol Kladno 2 0:00 20.0 9.0 0.0 0.5 0.0 0.5/0.5 100.0 0.5
USK Praha 2 0:00 19.5 5.5 100.0 2.0 100.0 2.5/5.0 50.0 2.0
KPB 4 18:57 9.8 2.3 36.0 1.5 66.7 0.8/1.5 50.0 2.8
Sluneta Ústí n.L. 2 31:36 19.5 3.0 26.1 3.5 36.8 3.0/4.5 66.7 1.5
Studánka Pardubice 2 26:36 19.0 4.0 80.0 2.0 36.4 5.0/5.5 90.9 1.0
BK Brandýs n.L. 2 0:00 19.0 9.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
B. Jablonec n. N. 2 20:59 18.0 5.0 52.6 2.5 38.5 0.5/1.0 50.0 0.5
Basket Slovanka 2 27:30 17.0 6.0 48.0 1.0 33.3 2.0/2.5 80.0 2.5
BK Klatovy 2 0:00 17.0 8.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 -
BKHAV 2 0:00 16.5 5.5 100.0 1.0 100.0 2.5/6.0 41.7 3.5
USK Praha 3 0:00 10.7 4.7 0.0 0.0 0.0 1.3/1.7 80.0 -
Tygři Praha 2 36:17 16.0 5.0 41.7 1.0 40.0 3.0/6.5 46.2 1.5
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 15.5 5.5 100.0 1.0 100.0 1.5/3.0 50.0 1.0
SBŠ Ostrava 3 11:03 9.7 2.7 57.1 0.7 66.7 2.3/5.7 41.2 2.0
BK Chomutov 3 9:56 9.7 3.7 55.0 0.3 25.0 1.3/1.7 80.0 2.3
Sokol H. Králové 2 0:00 13.5 4.0 100.0 1.0 100.0 2.5/3.5 71.4 0.5
USK 5 16:12 5.4 1.8 45.0 0.6 50.0 0.0/0.4 0.0 1.6
Basket Slovanka B 2 0:00 13.5 5.5 0.0 0.0 0.0 2.5/2.5 100.0 0.5
BA K. Vary 2 0:00 13.0 6.0 171.4 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.0
Žabiny Brno 2 13:17 13.0 3.5 63.6 1.0 40.0 3.0/9.0 33.3 3.5
Sokol Nilfisk H. Králové 3 0:00 8.3 3.0 100.0 0.3 100.0 1.3/4.3 30.8 1.0
BA Sparta 2 27:00 12.0 4.5 39.1 1.0 28.6 0.0/2.5 0.0 3.0
CHO 6 16:30 3.8 1.0 26.1 0.3 18.2 0.8/2.0 41.7 1.5
Basket Říčany 1 0:00 22.0 10.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
SLO 7 8:30 3.1 1.1 47.1 0.0 0.0 0.9/1.6 54.5 1.9
SBŠ Ostrava 2 0:00 10.0 3.0 100.0 0.5 100.0 2.5/7.0 35.7 4.0
SLA 4 12:05 5.0 1.0 28.6 0.8 60.0 0.8/1.8 42.9 1.0
HKR 6 14:56 3.3 0.7 15.4 0.2 20.0 1.5/2.3 64.3 1.3
Žabiny Brno 1 29:39 20.0 9.0 69.2 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
DSK Brandýs 1 34:42 19.0 6.0 75.0 2.0 66.7 1.0/3.0 33.3 3.0
Sokol Nusle 2 0:00 9.5 3.5 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
OSK Olomouc 2 0:00 9.0 3.0 0.0 0.5 0.0 1.5/3.0 50.0 1.0
OVA 4 14:06 4.5 1.3 50.0 0.3 16.7 1.3/2.0 62.5 2.3
Lokomotiva Trutnov 2 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/8.5 35.3 2.5
USK Praha 2 30:01 8.0 1.5 18.8 1.0 25.0 2.0/5.0 40.0 2.0
Sokol Nusle 2 24:33 8.0 3.0 33.3 0.5 14.3 0.5/1.0 50.0 2.5
Sokol Nilfisk H. Králové 1 0:00 15.0 2.0 0.0 0.0 0.0 11.0/11.0 100.0 -
Loko Karlovy Vary 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/5.0 10.0 3.0
KP Brno 1 28:33 15.0 4.0 50.0 2.0 33.3 1.0/2.0 50.0 3.0
KP Brno 1 0:00 15.0 5.0 100.0 0.0 0.0 5.0/9.0 55.6 4.0
Basket Slovanka 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 2.5
BK Havířov 2 22:09 7.0 2.5 25.0 0.5 20.0 0.5/2.0 25.0 2.0
Studánka Pardubice 1 0:00 12.0 4.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 2 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.5 44.4 -
ZAB 6 11:38 2.0 0.5 25.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 0.8
Loko Trutnov 2 12:53 5.5 0.0 0.0 1.5 50.0 1.0/1.0 100.0 1.0
KP Brno 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta 1 24:00 9.0 1.0 16.7 2.0 50.0 1.0/2.0 50.0 1.0
SBŠ Ostrava U14 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Brandýs n. L. 1 0:00 7.0 2.0 0.0 0.0 0.0 3.0/7.0 42.9 -
SKB Strakonice 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -