Antonie Březinová

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 17 let
Aktuální klub
Tygři Praha
Výška
174 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
276
Procento vítězství
70.7%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2014/15 mladší minižákyně U12 - Základní fáze BK Prosek 21 - 1.4 0.7 0 0.1/0.3 33.3 - -
2014/15 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze BK Prosek 18 - 3.6 1.7 0 0.3/1.3 21.7 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Základní fáze BK Prosek 18 - 5.5 2.3 0 0.9/2.8 34.0 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze Sokol Horní Počernice 24 - 11.7 5 0 1.6/3.8 43.3 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 8 - 4.9 2.4 0 0.1/0.9 14.3 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 7 - 6.4 3 0 0.4/1.9 23.1 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - F - 1.-4. místo BŠ-Tygři Praha 12 - 5.3 2 0 1.3/3 44.4 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina D BŠ Tygři Praha 12 - 5.8 2.4 0 0.9/1.8 50.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - skupina B Basketbalová škola - Tygři Praha 4 - 6.5 3.3 0 0/0.5 0.0 - -
2017/18 starší minižáci U13 - Středočeský mini.přebor starších minižáků U13B BŠ Tygři U13(mix)(ms 2 - 2.5 1 0 0.5/1.5 33.3 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 17 - 5.8 2.3 0 1.2/2.9 42.9 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Liga sk. C BŠ Tygři Praha 9 - 8.0 3.4 0 1.1/1.9 58.8 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Liga sk. A Basketbalová škola - Tygři Praha 4 - 5.3 2.5 0 0.3/1.5 16.7 - -
2018/19 starší žákyně U15 - skupina C Basketbalová škola - Tygři Praha 3 - 8.7 2 1 1.7/3.3 50.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina A Basketbalová škola - Tygři Praha 10 - 3.4 1.3 /1.3 0.1 0.5/1.7 29.4 1.5 0.7
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina C BŠ Tygři Praha 11 - 7.4 3.2 0.2 0.5/1.4 33.3 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Liga sk. A Basketbalová škola - Tygři Praha 11 - 6.9 2.4 /2.4 0.5 0.8/1.5 56.3 1.6 4.6
2018/19 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A BŠ Tygři Praha 10 - 9.3 3.5 0.2 1.7/3.6 47.2 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR skupina A BŠ Tygři Praha 3 - 2.7 0.3 0.7 0/0.7 0.0 1.7 0.3
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR o 1. - 4. místo BŠ Tygři Praha 2 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina A Tygři Praha 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Skupina A Tygři Praha 12 - 8.8 3.3 0.3 1.3/2.7 50.0 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina A Tygři Praha 9 - 8.9 3.3 0.6 0.6/1.2 45.5 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Extraliga Tygři Praha 9 - 7.7 2.3 0.7 1/2.2 45.0 - -
2019/20 kadetky U17 - finálová skupina Tygři Praha 3 - 5.3 2.3 0 0.7/1 66.7 - -
2020/21 juniorky U19 - skupina A Tygřice Louny 1 - 21.0 3 5 0/0 0.0 - -
2020/21 kadetky U17 - skupina A Tygři Praha 4 - 9.5 3.5 0.5 1/1.5 66.7 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina A Tygři Praha 2 - 7.0 2 1 0/1 0.0 - -
2021/22 kadetky U17 - skupina B Tygři Praha 2 17.0 4.0 1.5 /5.5 0 1/1 100.0 0.5 7.0
2021/22 kadetky U17 - 2. kolo Tygři Praha 1 - 7.0 2 /2 1 0/0 0.0 1.0 6.0
2021/22 juniorky U19 - skupina A Tygři Praha 8 - 12.3 2.8 1.9 1.1/1.4 81.8 - -
2021/22 kadetky U17 - základní část Tygři Praha 12 29.8 10.6 2.8 /6.3 1.3 1.2/1.8 66.7 1.7 9.9
Průměr za kariéru 33.8 1.5 6.8 2.6 0.3 0.8/2.0 144.3 1.2 0.7

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 ŠBK P-H Sadská 26. 9. 2021
2B body 6 Basket Slovanka B 2. 10. 2021
3B body 4 Sluneta Ústí n.L. 16. 10. 2021
Obranné doskoky 11 KP Brno 28. 11. 2021
Útočné doskoky 4 DBaK 19. 6. 2021
Doskoky celkem 11 KP Brno 28. 11. 2021
Body 17 Sokol Kladno 6. 11. 2021
Užitečnost 24 ŠBK P-H Sadská 26. 9. 2021
Asistence 4 Basket Ostrava 24. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 ŠBK Parker-Hannifin Sadská 27. 1. 2019 2018/19
2B body 21 Basket Slovanka B 17. 10. 2015 2015/16
3B body 5 Sokol Kladno 26. 9. 2020 2020/21
Obranné doskoky 11 KP Brno 28. 11. 2021 2021/22
Útočné doskoky 4 DBaK 19. 6. 2021 2021/22
Doskoky celkem 11 KP Brno 28. 11. 2021 2021/22
Body 44 Basket Slovanka B 17. 10. 2015 2015/16
Užitečnost 24 ŠBK P-H Sadská 26. 9. 2021 2021/22
Asistence 4 Basket Ostrava 24. 10. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
13. 6. 2021 skupina A Loko Karlovy Vary 0:00 9 3 0.0 1 0.0 0/2 0.0
13. 6. 2021 skupina A USK Praha B 0:00 5 1 0.0 1 0.0 0/0 0
19. 6. 2021 skupina B DBaK 26:37 6 2 22.2 0 0.0 2/2 100.0
19. 6. 2021 skupina B Studánka Pardubice 6:58 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
25. 6. 2021 2. kolo K2 Prostějov 0:00 7 2 100.0 1 100.0 0/0 0
25. 9. 2021 základní část BA Sparta 23:58 6 1 20.0 1 25.0 1/2 50.0
26. 9. 2021 základní část ŠBK P-H Sadská 23:42 16 2 66.7 3 75.0 3/3 100.0
2. 10. 2021 skupina A Basket Slovanka B 0:00 16 6 0.0 1 0.0 1/1 100.0
3. 10. 2021 skupina A Sokol Nusle 0:00 11 3 0.0 1 0.0 2/2 100.0
9. 10. 2021 základní část Sokol H. Králové 29:12 3 1 33.3 0 0.0 1/2 50.0
10. 10. 2021 základní část Loko Trutnov 21:08 13 5 62.5 1 16.7 0/0 0
16. 10. 2021 skupina A Sluneta Ústí n.L. 0:00 16 2 0.0 4 0.0 0/0 0
17. 10. 2021 skupina A Slovan Litoměřice 0:00 7 2 0.0 1 0.0 0/0 0
23. 10. 2021 základní část SBŠ Ostrava 32:48 15 3 50.0 2 40.0 3/6 50.0
24. 10. 2021 základní část Basket Ostrava 30:07 8 1 100.0 2 100.0 0/0 0
6. 11. 2021 skupina A Sokol Kladno 0:00 17 4 0.0 3 0.0 0/0 0
7. 11. 2021 skupina A Sokol Kladno 0:00 9 2 0.0 1 0.0 2/2 100.0
13. 11. 2021 základní část Levhartice Chomutov 33:17 11 4 50.0 0 0.0 3/4 75.0
14. 11. 2021 základní část Basket Slovanka 35:29 6 0 0.0 2 28.6 0/0 0
27. 11. 2021 základní část Žabiny Brno 33:10 14 3 60.0 2 33.3 2/2 100.0
28. 11. 2021 základní část KP Brno 37:30 13 6 66.7 0 0.0 1/2 50.0
4. 12. 2021 skupina A Sokol Nusle 0:00 8 1 0.0 1 0.0 3/4 75.0
5. 12. 2021 skupina A Basket Slovanka B 0:00 14 2 0.0 3 0.0 1/2 50.0
7. 12. 2021 základní část HB Basket 28:16 8 4 33.3 0 0.0 0/0 0
8. 1. 2022 základní část USK Praha 29:19 14 4 44.4 2 33.3 0/0 0
Celkem 25 391:31 254 65 73.9 33 60.0 25/36 69.4
Průměr 25 15:39 10.2 2.6 73.9 1.3 60.0 1.0/1.4 69.4
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
DBaK 7 0:00 7.6 2.0 233.3 0.6 200.0 1.9/3.1 59.1 1.6
Sokol Kladno 3 0:00 15.7 3.0 0.0 3.0 0.0 0.7/0.7 100.0 1.0
HB Basket Praha 6 0:00 7.8 2.8 0.0 0.0 0.0 2.2/4.0 54.2 1.2
Basket Slovanka 10 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.2 41.7 0.6
USK Praha 6 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.2 42.9 2.0
BA Sparta 10 0:00 4.2 1.7 0.0 0.0 0.0 0.8/2.4 33.3 1.3
Sokol Nusle 6 0:00 6.8 3.0 0.0 0.0 0.0 0.8/3.0 27.8 0.8
Basket Slovanka 3 0:00 13.7 5.0 0.0 0.0 0.0 3.7/8.3 44.0 2.7
BA K. Vary 4 0:00 8.8 2.3 225.0 1.0 133.3 1.3/2.5 50.0 1.3
USK Praha 6 0:00 5.3 2.3 0.0 0.0 0.0 0.7/1.2 57.1 0.3
BKj. Kralupy n.V. 4 0:00 7.5 3.0 0.0 0.3 0.0 0.8/1.8 42.9 1.3
Basket Slovanka B 2 0:00 15.0 4.0 0.0 2.0 0.0 1.0/1.5 66.7 0.5
DBaK 2 0:00 14.5 6.5 0.0 0.0 0.0 1.5/6.0 25.0 2.0
BK Strakonice 4 0:00 7.3 3.0 600.0 0.0 0.0 1.3/3.3 38.5 1.8
Basket Slovanka 4 0:00 6.8 2.8 0.0 0.0 0.0 1.3/2.5 50.0 1.3
BA Sparta 6 0:00 4.3 1.7 0.0 0.0 0.0 1.0/2.8 35.3 1.0
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 4 0:00 6.3 2.3 0.0 0.0 0.0 1.8/3.0 58.3 2.8
Loko Karlovy Vary 2 0:00 12.0 4.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Basket Slovanka 4 0:00 5.8 2.8 275.0 0.0 0.0 0.3/0.8 33.3 1.0
DBaK 4 6:39 5.5 2.0 88.9 0.3 25.0 0.8/1.0 75.0 1.8
Studánka Pardubice 2 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 10.5 3.5 0.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Sokol Nusle 2 0:00 9.5 2.0 0.0 1.0 0.0 2.5/3.0 83.3 1.0
BS Č. Brod 1 0:00 19.0 6.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
HB Basket 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 1.5
BA Sparta 4 0:00 4.3 2.0 200.0 0.0 0.0 0.3/1.8 14.3 0.3
BA Sparta 6 0:00 2.8 1.2 0.0 0.0 0.0 0.5/1.7 30.0 1.5
Basket Slovanka 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sluneta Ústí n.L. 1 0:00 16.0 2.0 0.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
ŠBK P-H Sadská 1 23:42 16.0 2.0 66.7 3.0 75.0 3.0/3.0 100.0 1.0
SBŠ Ostrava 1 32:48 15.0 3.0 50.0 2.0 40.0 3.0/6.0 50.0 2.0
BC Vysočina 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.5
HB Basket 6 0:00 2.3 1.2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 0.7
BK Kralupy junior 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Žabiny Brno 1 33:10 14.0 3.0 60.0 2.0 33.3 2.0/2.0 100.0 2.0
USK Praha 1 29:19 14.0 4.0 44.4 2.0 33.3 0.0/0.0 0.0 1.0
BSK Jičín 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 0.5
TJ Sokol Kladno 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
Sokol Nilfisk H. Králové 3 0:00 4.7 2.0 0.0 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 2.0
KP Brno 1 37:30 13.0 6.0 66.7 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Loko Trutnov 1 21:08 13.0 5.0 62.5 1.0 16.7 0.0/0.0 0.0 2.0
HB Basket B 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol H. Králové 1 0:00 12.0 4.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 1.0
ŠBK P-H Sadská 3 0:00 4.0 1.3 100.0 0.3 0.0 0.3/0.7 50.0 4.0
USK Praha 6 0:00 2.0 0.8 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 33.3 0.7
USK Praha 1 0:00 11.0 0.0 0.0 3.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Levhartice Chomutov 1 33:17 11.0 4.0 50.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
BK Chomutov 2 0:00 5.0 1.5 300.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
Slovan Litoměřice 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
USK Praha 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
HB Basket Praha 6 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.7 30.0 0.7
Loko Karlovy Vary 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
PORG Basket 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
HB Basket 1 28:16 8.0 4.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Loko Karlovy Vary 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
KP Brno 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
Basket Ostrava 1 30:07 8.0 1.0 100.0 2.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
K2 Prostějov 1 0:00 7.0 2.0 100.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sluneta Ústí n.L. 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Slovan Litoměřice 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta Praha 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BA Sparta 1 23:58 6.0 1.0 20.0 1.0 25.0 1.0/2.0 50.0 5.0
Basket Slovanka 1 35:29 6.0 0.0 0.0 2.0 28.6 0.0/0.0 0.0 -
Měl U13B 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 -
USK Praha B 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
KP Brno 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Brandýs n. L. 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Pastelka MB(ms) 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Nusle 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
Sokol H. Králové 1 29:12 3.0 1.0 33.3 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Studánka Pardubice 1 6:58 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -