Pamela Therese Effangová

Národnost
CZE
Ročník narození
1993 - 29 let
Aktuální klub
Sokol H. Králové
Výška
178 cm
Pozice
Křídlo

Kariéra

Sezony
13
Zápasy
474
Procento vítězství
61.2%
Počet klubů
8

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2010/11 starší dorostenky - základní část Basket Slovanka 18 - 7.9 2.6 0.0 0.2 0.0 2.2/4.2 52.6 - -
2010/11 ženy - skupina B BMB 14 - 9.5 3.3 0.0 0.1 0.0 2.5/4.3 58.3 - -
2010/11 ženy - play-off BMB 10 - 9.7 3.2 0.0 0 0.0 3.3/5.9 55.9 - -
2010/11 starší dorostenky - play-off Basket Slovanka 2 - 8.5 3.5 0.0 0 0.0 1.5/6.5 23.1 - -
2011/12 ženy - základní část BA Sparta 8 11.9 7.5 1.9 /3.8 50.0 0.3 33.3 3/4 75.0 1.4 6.6
2011/12 juniorky U19 - základní část Basket Slovanka 21 14.3 7.7 2.4 /3.9 61.0 0.2 45.5 2.2/3.4 63.9 2.1 6.0
2011/12 juniorky U19 - skupina A BA Sparta Praha 3 - 9.0 2.7 0.0 0.3 0.0 2.7/5 53.3 - -
2011/12 juniorky U19 - play-off Basket Slovanka 3 19.7 9.0 3.3 /5.7 58.8 0 0.0 2.3/5.3 43.8 1.7 8.0
2011/12 juniorky U19 - Mistrovství ČR Basket Slovanka 3 19.3 6.0 1.3 /3 44.4 0 0.0 3.3/4.3 76.9 1.0 10.3
2012/13 ženy - Základní část SLO 10 6.5 1.8 0.7 /1.7 41.2 0 0.0 0.4/0.9 44.4 0.5 1.2
2012/13 ženy - základní část BA Sparta 18 21.2 10.7 3.2 /7.1 45.3 0.1 18.2 3.9/5.8 67.6 1.8 10.2
2012/13 ženy - Český pohár SLO 1 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2012/13 ženy - Skupina A2 SLO 6 12.0 3.7 1.3 /3.7 36.4 0 0.0 1/2 50.0 1.0 1.3
2012/13 ženy - play-off BA Sparta 6 14.3 4.0 1.2 /4 29.2 0.2 33.3 1.2/1.8 63.6 2.0 3.5
2012/13 ženy - Play-off SLO 3 11.0 1.0 0 /3 0.0 0.3 100.0 0/0.7 0.0 1.3 -1.3
2013/14 ženy - základní část BA Sparta 9 17.1 11.1 3.4 /5.9 58.5 0.6 31.3 2.6/3.3 76.7 2.1 11.2
2013/14 ženy - play-off BA Sparta 9 23.9 8.0 2.4 /5 48.9 0.2 28.6 2.4/3.3 73.3 1.8 7.8
2013/14 ženy - Baráž o ŽBL BA Sparta 2 18.0 4.5 2 /4 50.0 0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.5 5.0
2014/15 ženy - Základní část SLA 18 20.8 6.9 1.3 /3.7 34.8 0.7 39.4 2.2/3 72.2 1.3 6.2
2014/15 ženy - Play-off SLA 5 24.0 13.0 3.2 /7 45.7 0.8 44.4 4.2/4.8 87.5 1.2 12.0
2015/16 ženy - Základní část SLA 3 5.0 0.0 0 /0.7 0.0 0 0.0 0/0.7 0.0 - -1.3
2015/16 ženy - základní část BK Lvice Litoměřice 3 33.3 18.0 4.7 /17 27.5 0.3 20.0 7.7/8.3 92.0 1.7 16.7
2015/16 ženy - základní část HKR 1 - 7.0 2 /2 100.0 1 100.0 0/0 0.0 3.0 4.0
2015/16 ženy - play-out BK Lvice Litoměřice 2 18.5 19.5 5 /9.5 52.6 1.5 60.0 5/5.5 90.9 0.5 20.0
2015/16 ženy - Play off HKR 9 15.6 5.3 1.6 /4.9 31.8 0.3 25.0 1.2/2.4 50.0 0.9 4.4
2016/17 ženy - základní část Junior Kralupy 9 21.0 10.6 2.9 /5.9 49.1 0.6 21.7 3.1/4.2 73.7 0.3 12.3
2016/17 ženy - Základní část HKR 20 19.8 9.9 2.6 /5.4 47.2 0.7 30.2 2.8/3.4 82.4 1.2 10.1
2016/17 ženy - Play off HKR 9 12.6 5.1 0.9 /2.6 34.8 0.6 31.3 1.7/2.1 78.9 1.4 4.0
2017/18 ženy - základní část Sokol Nusle 6 23.8 17.0 3.5 /8 43.8 1.2 35.0 6.5/7.5 86.7 1.2 21.5
2017/18 ženy - Základní část HKR 21 19.1 8.7 2 /4.4 46.7 0.7 28.0 2.6/3 85.7 1.3 9.3
2017/18 ženy - základní část HKR 1 23.0 15.0 3 /6 50.0 2 100.0 3/5 60.0 3.0 20.0
2017/18 ženy - play-off Sokol Nusle 3 21.7 12.3 2.7 /6.7 40.0 1.3 57.1 3/3.7 81.8 2.3 13.7
2017/18 ženy - Play off HKR 11 15.0 5.9 1.5 /3.9 39.5 0.4 21.1 1.7/2.7 63.3 0.8 3.8
2018/19 ženy - Základní část HKR 20 19.3 10.6 2.4 /4.5 52.8 1.1 40.4 2.7/3.3 81.8 1.3 10.7
2018/19 ženy - Český pohár žen - XXIV. ročník HKR 1 12.0 2.0 0 /1 0.0 0 0.0 2/2 100.0 1.0 5.0
2018/19 ženy - Final 4 HKR 2 29.0 19.0 5.5 /7 78.6 1 25.0 5/6 83.3 1.0 23.0
2018/19 ženy - Play off HKR 8 22.4 8.6 2 /5.5 36.4 0.5 28.6 3.1/3.6 86.2 1.3 8.3
2019/20 ženy - Základní část HKR 18 26.2 10.8 2.4 /6.6 37.3 0.9 42.5 3.1/3.7 84.8 1.5 13.3
2019/20 ženy - Český pohár žen - XXV. ročník HKR 1 24.0 15.0 5 /10 50.0 1 33.3 2/2 100.0 2.0 13.0
2019/20 ženy - Final Four HKR 2 25.0 7.5 2 /7 28.6 1 100.0 0.5/1 50.0 4.0 7.5
2019/20 ženy - skupina A HKR 5 29.2 10.2 3 /7.6 39.5 0.8 40.0 1.8/2.2 81.8 1.0 10.4
2020/21 ženy - základní část HKR 18 24.3 12.2 3.1 /6.3 48.7 1.1 35.2 2.9/3.7 79.1 2.1 12.2
2020/21 ženy - Český pohár žen HKR 1 27.0 9.0 1 /8 12.5 1 33.3 4/4 100.0 4.0 7.0
2020/21 ženy - Play off HKR 10 28.3 14.2 3.3 /6.2 53.2 1.3 40.6 3.7/4.9 75.5 1.5 14.7
2021/22 ženy - základní část HKR 17 30.6 15.3 3.2 /7 46.2 1.7 34.1 3.7/4.8 77.8 1.5 15.2
2021/22 ženy - play-off HKR 11 35.4 15.3 3.2 /7.8 40.7 1.6 34.6 4/5.5 73.3 1.3 14.5
2021/22 ženy - Český pohár žen - XXVII. ročník HKR 1 25.0 10.0 4 /5 80.0 0 0.0 2/3 66.7 1.0 11.0
2021/22 ženy - RENOMIA Final 4 HKR 2 37.0 20.5 5 /10.5 47.6 1.5 37.5 6/7 85.7 1.5 22.5
2022/23 ženy - základní část HKR 15 29.6 15.9 4.1 /8.4 48.4 1.6 35.3 2.9/4.7 62.0 1.8 16.7
2022/23 ženy - Český pohár žen - XXVIII. ročník HKR 1 37.0 33.0 6 /8 75.0 4 36.4 9/13 69.2 3.0 30.0
Průměr za kariéru 30.8 18.5 9.8 2.5 149.4 0.7 115.4 2.7/3.8 257.0 1.5 8.7

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 9 ZAB 18. 1. 2023
2B body 6 TRU 4. 11. 2022
3B body 6 SLO 16. 12. 2022
Obranné doskoky 6 SLO 16. 12. 2022
Útočné doskoky 3 ZAB 12. 10. 2022
Doskoky celkem 8 SLO 16. 12. 2022
Body 36 OVA 1. 2. 2023
Užitečnost 44 OVA 1. 2. 2023
Asistence 5 OVA 5. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 13 Studánka Pardubice 3. 12. 2017 2017/18
2B body 10 SPA 8. 12. 2013 2013/14
3B body 6 SLO 16. 12. 2022 2022/23
Obranné doskoky 8 BA Sparta 24. 1. 2016 2015/16
Útočné doskoky 5 SLO 15. 2. 2020 2019/20
Doskoky celkem 10 Sokol Pečky 25. 9. 2016 2016/17
Body 39 B. Jablonec n. N. 6. 3. 2016 2015/16
Užitečnost 49 Lokomotiva Liberec 4. 11. 2017 2017/18
Asistence 7 ZAB 26. 2. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
5. 10. 2022 základní část OVA 28:27 17 5 62.5 1 25.0 4/7 57.1
8. 10. 2022 základní část SLO 34:43 18 6 42.9 0 0.0 6/8 75.0
12. 10. 2022 základní část ZAB 29:58 11 2 33.3 1 14.3 4/6 66.7
14. 10. 2022 základní část STR 29:22 12 5 62.5 0 0.0 2/3 66.7
19. 10. 2022 základní část CHO 30:54 10 3 33.3 1 25.0 1/2 50.0
22. 10. 2022 základní část USK 29:00 5 1 20.0 1 50.0 0/2 0.0
29. 10. 2022 základní část SLA 26:33 9 3 60.0 0 0.0 3/5 60.0
4. 11. 2022 základní část TRU 27:21 21 6 60.0 2 40.0 3/5 60.0
3. 12. 2022 základní část ZAB 21:27 16 5 55.6 1 16.7 3/4 75.0
16. 12. 2022 základní část SLO 28:08 28 4 57.1 6 85.7 2/3 66.7
4. 1. 2023 základní část KPB 37:40 10 4 36.4 0 0.0 2/3 66.7
7. 1. 2023 základní část STR 20:30 20 3 42.9 4 80.0 2/3 66.7
10. 1. 2023 základní část CHO 29:21 11 2 50.0 1 33.3 4/6 66.7
18. 1. 2023 Český pohár žen - XXVIII. ročník ZAB 36:44 33 6 75.0 4 36.4 9/13 69.2
28. 1. 2023 základní část SLA 34:01 14 6 54.5 0 0.0 2/7 28.6
1. 2. 2023 základní část OVA 36:10 36 6 50.0 6 66.7 6/7 85.7
Celkem 16 480:19 271 67 50.0 28 35.4 53/84 63.1
Průměr 16 30:01 16.9 4.2 50.0 1.8 35.4 3.3/5.3 63.1
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK IMOS Brno 32 25:03 12.1 2.8 44.4 1.2 33.3 3.1/4.2 75.2 1.7
KPB 37 19:34 7.4 2.1 40.3 0.5 34.7 1.8/2.5 72.8 1.5
TRU 35 15:45 7.7 1.9 51.1 0.7 35.9 1.8/2.5 73.6 1.4
OVA 24 22:28 10.9 2.2 43.1 1.0 38.3 3.6/4.5 79.6 1.4
USK 35 19:20 7.3 1.7 36.6 0.5 33.3 2.3/2.8 81.6 1.2
BLK VŠE Praha 36 18:20 6.9 1.6 40.7 0.6 32.3 1.9/3.1 63.6 1.2
CHO 16 29:46 14.4 2.9 43.1 1.6 34.2 3.6/4.9 74.4 1.5
SLO 13 26:27 15.2 3.7 54.5 1.6 46.7 3.0/3.8 78.0 1.2
STR 21 18:43 9.2 2.6 48.7 0.5 26.2 2.4/2.8 84.7 1.6
Sokol Pečky 8 23:30 14.4 4.1 42.9 0.6 45.5 4.3/5.6 75.6 1.5
Pliska Pardubice 10 23:26 9.3 2.9 42.6 0.3 23.1 2.6/2.8 92.9 1.3
HKR 14 14:06 6.5 1.9 47.4 0.3 36.4 1.8/2.6 67.6 0.9
BK Brandýs n.L. 7 3:36 9.7 2.6 360.0 0.1 20.0 4.1/6.9 60.4 3.1
B. Jablonec n. N. 3 28:03 21.3 5.3 48.5 1.7 55.6 5.7/6.7 85.0 2.3
BK Strakonice B 6 0:00 10.5 3.8 1.150.0 0.0 0.0 2.8/4.3 65.4 3.0
VSP 6 16:59 9.8 2.3 53.8 1.0 40.0 2.2/3.3 65.0 1.0
Lokomotiva Liberec 5 14:18 11.0 2.4 60.0 1.2 54.5 2.6/3.2 81.3 0.4
BK SŠMH Brno 8 16:54 6.4 2.1 42.5 0.0 0.0 2.1/2.8 77.3 1.8
VALOSUN Tišnov 9 15:23 5.6 1.8 34.8 0.2 25.0 1.3/2.1 63.2 1.4
BK Strakonice 7 12:56 7.0 2.4 77.3 0.0 0.0 2.1/4.7 45.5 1.9
Studánka Pardubice 4 7:24 9.8 2.8 220.0 0.3 100.0 3.5/6.0 58.3 1.8
Sokol H. Králové 6 7:23 5.8 2.0 150.0 0.2 100.0 1.3/3.7 36.4 2.0
DSK Basketball 7 10:26 4.4 1.1 42.1 0.1 50.0 1.7/2.7 63.2 1.3
OLM 4 11:10 7.5 1.8 50.0 0.3 20.0 3.3/4.5 72.2 0.8
SBŠ Ostrava 3 17:07 9.3 2.7 72.7 0.0 0.0 4.0/6.7 60.0 2.3
Sokol Nusle 3 15:40 8.7 2.7 50.0 0.0 0.0 3.3/5.0 66.7 0.7
KARA Trutnov 3 3:25 8.0 2.3 116.7 0.3 100.0 2.3/3.7 63.6 2.0
Aritma Praha 4 16:03 6.0 1.3 31.3 0.5 28.6 2.0/3.3 61.5 0.5
Havířov 2 20:25 11.0 2.0 33.3 1.5 50.0 2.5/3.0 83.3 1.5
Sokol Nusle 2 0:00 11.0 4.5 0.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 1.5
BA Sparta 1 31:34 18.0 3.0 30.0 0.0 0.0 12.0/13.0 92.3 1.0
BA Sparta Praha 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.5
Valosun Brno 4 7:53 4.3 1.8 77.8 0.0 0.0 0.8/1.8 42.9 2.0
Sokol Kladno 1 0:00 10.0 2.0 0.0 1.0 0.0 3.0/10.0 30.0 3.0
USK Praha 1 0:00 8.0 2.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BC Benešov 1 17:04 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 2.0