Mariana Přibylová

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 17 let
Aktuální klub
Tygři Praha
Výška
169 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
247
Procento vítězství
74.5%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2014/15 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze USK Praha 16 - 2.6 0.8 0 1.1/1.8 58.6 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Základní fáze USK Praha 16 - 5.1 2.4 0 0.3/1 31.3 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze USK Praha 20 - 10.2 4.4 0 1.4/3.3 40.9 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - Základní fáze USK Praha 8 - 5.9 2.6 0 0.6/0.9 71.4 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Základní fáze USK Praha 7 - 9.9 3.9 0 2.1/4.9 44.1 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - S - 5.-8. místo USK Praha 6 - 7.7 3.2 0 1.3/2.2 61.5 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - F - 1.- 4. místo USK Praha 12 - 5.8 2.5 0 0.8/2 37.5 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina D USK Praha 12 - 6.3 2.8 0 0.6/1.8 31.8 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Základní fáze USK Praha 9 - 7.1 3.3 0 0.4/1.4 30.8 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A USK Praha 14 - 4.4 1.9 0 0.6/1 57.1 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - MČR skupina A USK Praha 3 - 3.7 1.7 0 0.3/0.7 50.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - MČR o 5. - 8. místo USK Praha 2 - 1.0 0 0 1/1 100.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina A Basketbalová škola - Tygři Praha 12 - 5.3 2.3 /2.3 0 0.8/1.9 43.5 1.0 3.3
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina C BŠ Tygři Praha 12 - 7.5 3.2 0.3 0.4/1.3 33.3 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Liga sk. A Basketbalová škola - Tygři Praha 9 - 9.3 2.9 /2.9 1 0.6/1.3 41.7 0.9 7.7
2018/19 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A BŠ Tygři Praha 14 - 11.5 3.4 0.9 2.1/4.1 50.0 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR skupina A BŠ Tygři Praha 3 - 8.7 2.3 0.7 2/4.3 46.2 1.7 4.7
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR o 1. - 4. místo BŠ Tygři Praha 2 - 8.0 2.5 0.5 1.5/4.5 33.3 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina A Tygři Praha 3 - 9.3 3.7 0.7 0/1.3 0.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Skupina A Tygři Praha 14 - 11.9 4.2 0.8 1.1/2.5 42.9 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina A Tygři Praha 10 - 9.7 3.2 1 0.3/1 30.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Extraliga Tygři Praha 7 - 9.6 3.9 0.1 1.4/2.3 62.5 - -
2019/20 kadetky U17 - finálová skupina Tygři Praha 5 - 12.8 5 0.4 1.6/2.4 66.7 - -
2020/21 juniorky U19 - skupina A Tygřice Louny 2 - 18.0 4.5 1.5 4.5/8 56.3 - -
2020/21 kadetky U17 - skupina A Tygři Praha 3 - 22.0 8.3 1.3 1.3/3.3 40.0 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina A Tygři Praha 2 - 14.0 6 0.5 0.5/2 25.0 - -
2021/22 kadetky U17 - skupina B Tygři Praha 2 23.0 16.0 4 /12.5 2 2/4 50.0 1.0 22.5
2021/22 kadetky U17 - 2. kolo Tygři Praha 1 - 30.0 12 /12 1 3/7 42.9 2.0 24.0
2021/22 juniorky U19 - základní část Studánka Pardubice 2 31.0 16.0 6 /13.5 0.5 2.5/7.5 33.3 2.5 15.0
2021/22 juniorky U19 - skupina A Tygři Praha 7 - 22.1 7.3 1.4 3.3/4.1 79.3 - -
2021/22 kadetky U17 - základní část Tygři Praha 12 29.2 22.1 7.1 /12.1 1.3 4.2/6.2 67.6 1.9 26.3
Průměr za kariéru 30.9 1.9 9.2 3.4 0.4 1.2/2.5 182.4 1.0 2.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 13 Sokol H. Králové 9. 10. 2021
2B body 13 Sokol Kladno 6. 11. 2021
3B body 4 DBaK 19. 6. 2021
Obranné doskoky 9 BA Sparta 25. 9. 2021
Útočné doskoky 5 USK Praha 8. 1. 2022
Doskoky celkem 11 DBaK 19. 6. 2021
Body 33 Sokol Kladno 7. 11. 2021
Užitečnost 46 BA Sparta 25. 9. 2021
Asistence 7 BA Sparta 25. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 13 Sokol H. Králové 9. 10. 2021 2021/22
2B body 13 Sokol Kladno 6. 11. 2021 2021/22
3B body 4 DBaK 19. 6. 2021 2021/22
Obranné doskoky 9 BA Sparta 25. 9. 2021 2021/22
Útočné doskoky 5 HB Basket 7. 12. 2021 2021/22
Doskoky celkem 11 DBaK 19. 6. 2021 2021/22
Body 33 Sokol Kladno 7. 11. 2021 2021/22
Užitečnost 46 BA Sparta 25. 9. 2021 2021/22
Asistence 7 BA Sparta 25. 9. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
13. 6. 2021 skupina A Loko Karlovy Vary 0:00 20 10 0.0 0 0.0 0/0 0
13. 6. 2021 skupina A USK Praha B 0:00 8 2 0.0 1 0.0 1/4 25.0
19. 6. 2021 skupina B DBaK 27:22 21 4 28.6 4 57.1 1/4 25.0
19. 6. 2021 skupina B Studánka Pardubice 18:27 11 4 36.4 0 0.0 3/4 75.0
25. 6. 2021 2. kolo K2 Prostějov 0:00 30 12 100.0 1 100.0 3/7 42.9
25. 9. 2021 základní část BA Sparta 37:31 26 9 75.0 0 0.0 8/12 66.7
26. 9. 2021 základní část ŠBK P-H Sadská 25:06 29 10 90.9 1 25.0 6/7 85.7
2. 10. 2021 skupina A Basket Slovanka B 0:00 15 6 0.0 0 0.0 3/3 100.0
3. 10. 2021 skupina A Sokol Nusle 0:00 27 7 0.0 2 0.0 7/8 87.5
9. 10. 2021 základní část Sokol H. Králové 37:15 27 7 50.0 0 0.0 13/14 92.9
10. 10. 2021 základní část Loko Trutnov 25:10 25 9 75.0 2 28.6 1/1 100.0
16. 10. 2021 skupina A Sluneta Ústí n.L. 0:00 14 4 0.0 2 0.0 0/0 0
17. 10. 2021 skupina A Slovan Litoměřice 0:00 21 7 0.0 2 0.0 1/1 100.0
23. 10. 2021 základní část SBŠ Ostrava 32:06 23 9 64.3 1 16.7 2/2 100.0
24. 10. 2021 základní část Basket Ostrava 14:49 18 6 100.0 2 66.7 0/0 0
6. 11. 2021 skupina A Sokol Kladno 0:00 29 13 0.0 1 0.0 0/1 0.0
7. 11. 2021 skupina A Sokol Kladno 0:00 33 10 0.0 2 0.0 7/8 87.5
13. 11. 2021 základní část Levhartice Chomutov 18:28 5 1 25.0 0 0.0 3/4 75.0
27. 11. 2021 základní část Žabiny Brno 35:49 28 6 35.3 4 40.0 4/13 30.8
28. 11. 2021 základní část KP Brno 31:46 20 9 60.0 0 0.0 2/8 25.0
7. 12. 2021 základní část HB Basket 30:24 14 6 42.9 0 0.0 2/3 66.7
18. 12. 2021 skupina A Slovan Litoměřice 0:00 16 4 0.0 1 0.0 5/8 62.5
8. 1. 2022 základní část USK Praha 29:41 21 6 46.2 2 25.0 3/4 75.0
15. 1. 2022 základní část BA Sparta Praha 34:04 10 3 21.4 0 0.0 4/13 30.8
16. 1. 2022 základní část B. Jablonec n. N. 27:37 22 9 69.2 1 100.0 1/2 50.0
22. 1. 2022 základní část ŠBK P-H Sadská 32:04 29 7 53.8 3 60.0 6/6 100.0
Celkem 26 457:39 542 180 86.1 32 50.8 86/137 62.8
Průměr 26 17:36 20.8 6.9 86.1 1.2 50.8 3.3/5.3 62.8
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Kladno 3 0:00 28.0 10.0 0.0 1.3 0.0 4.0/5.0 80.0 1.3
DBaK 4 6:50 16.0 5.5 157.1 1.3 71.4 1.3/2.5 50.0 2.0
BA K. Vary 6 0:00 9.7 3.2 190.0 0.7 200.0 1.3/2.7 50.0 0.7
ŠBK P-H Sadská 2 28:35 29.0 8.5 70.8 2.0 44.4 6.0/6.5 92.3 2.5
BKj. Kralupy n.V. 4 0:00 13.3 5.5 0.0 0.8 0.0 0.0/0.8 0.0 1.8
BK Chomutov 4 0:00 12.3 5.3 700.0 0.3 0.0 1.0/2.3 44.4 0.3
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 7 0:00 6.6 2.3 0.0 0.3 0.0 1.1/3.3 34.8 1.1
HB Basket 4 0:00 11.3 4.0 266.7 0.8 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
DBaK 5 0:00 8.4 2.4 200.0 1.0 166.7 0.6/2.8 21.4 1.6
Loko Karlovy Vary 2 0:00 20.5 6.5 0.0 2.0 0.0 1.5/5.0 30.0 1.5
BA Sparta Praha 6 0:00 6.8 2.2 0.0 0.3 0.0 1.5/3.2 47.4 1.2
HB Basket Praha 5 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.6 76.9 0.4
Sokol Nusle 5 0:00 7.6 3.6 0.0 0.0 0.0 0.4/2.2 18.2 0.6
Slovan Litoměřice 2 0:00 18.5 5.5 0.0 1.5 0.0 3.0/4.5 66.7 1.5
BA Sparta 7 0:00 5.3 2.4 0.0 0.0 0.0 0.4/2.0 21.4 0.9
Basket Slovanka 4 0:00 9.3 3.8 250.0 0.5 200.0 0.3/0.5 50.0 -
K2 Prostějov 2 0:00 18.0 7.5 125.0 0.5 100.0 1.5/4.5 33.3 1.5
BA Sparta 5 0:00 7.0 2.8 0.0 0.0 0.0 1.4/3.4 41.2 1.6
Loko Karlovy Vary 2 0:00 16.5 6.0 0.0 0.0 0.0 4.5/7.5 60.0 2.0
HB Basket 6 0:00 5.5 2.2 0.0 0.0 0.0 1.2/2.7 43.8 0.3
ŠBK P-H Sadská 3 0:00 9.7 2.7 266.7 1.0 150.0 1.3/1.3 100.0 2.3
Žabiny Brno 1 35:49 28.0 6.0 35.3 4.0 40.0 4.0/13.0 30.8 2.0
Sokol Nusle 1 0:00 27.0 7.0 0.0 2.0 0.0 7.0/8.0 87.5 -
Sokol H. Králové 1 37:15 27.0 7.0 50.0 0.0 0.0 13.0/14.0 92.9 4.0
BA Sparta 1 37:31 26.0 9.0 75.0 0.0 0.0 8.0/12.0 66.7 2.0
Loko Trutnov 1 25:10 25.0 9.0 75.0 2.0 28.6 1.0/1.0 100.0 1.0
HB Basket B 2 0:00 12.0 4.5 0.0 1.0 0.0 0.0/1.5 0.0 2.0
SBŠ Ostrava 1 32:06 23.0 9.0 64.3 1.0 16.7 2.0/2.0 100.0 1.0
Basket Slovanka 2 0:00 11.5 2.0 0.0 2.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
B. Jablonec n. N. 1 27:37 22.0 9.0 69.2 1.0 100.0 1.0/2.0 50.0 2.0
USK Praha 1 29:41 21.0 6.0 46.2 2.0 25.0 3.0/4.0 75.0 1.0
Loko Karlovy Vary 1 0:00 20.0 10.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
DBaK 2 0:00 10.0 4.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.0
KP Brno 1 31:46 20.0 9.0 60.0 0.0 0.0 2.0/8.0 25.0 3.0
BA Sparta 3 0:00 6.3 1.7 166.7 0.7 0.0 1.0/2.0 50.0 1.7
Slovan Litoměřice 2 0:00 9.5 3.0 0.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
Basket Ostrava 1 14:49 18.0 6.0 100.0 2.0 66.7 0.0/0.0 0.0 1.0
HB Basket Praha 4 0:00 4.5 1.3 0.0 0.0 0.0 2.0/3.8 53.3 0.8
Studánka Pardubice 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Sokol Nusle 1 0:00 17.0 4.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
KP Brno 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 3.0
USK Praha 1 0:00 16.0 7.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
Basket Slovanka B 1 0:00 15.0 6.0 0.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 -
HB Basket 1 30:24 14.0 6.0 42.9 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
DBaK 1 0:00 14.0 2.0 0.0 2.0 0.0 4.0/10.0 40.0 2.0
Sluneta Ústí n.L. 1 0:00 14.0 4.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
KP Brno 1 0:00 14.0 5.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 1.0
BK Strakonice 4 0:00 3.5 1.3 0.0 0.0 0.0 1.0/2.3 44.4 2.3
Basket Slovanka 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 0.5
Basket Slovanka 3 0:00 4.0 1.3 0.0 0.0 0.0 1.3/2.0 66.7 1.3
BSK Jičín 4 0:00 3.0 1.3 0.0 0.0 0.0 0.5/1.3 40.0 1.5
BS Č. Brod 1 0:00 12.0 4.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BK Strakonice 3 0:00 4.0 1.3 0.0 0.0 0.0 1.3/1.3 100.0 1.0
PORG Basket 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Studánka Pardubice 1 18:27 11.0 4.0 36.4 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
Sokol Nilfisk H. Králové 3 0:00 3.7 1.0 0.0 0.3 0.0 0.7/2.7 25.0 1.0
Basket Slovanka 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BA Sparta Praha 1 34:04 10.0 3.0 21.4 0.0 0.0 4.0/13.0 30.8 3.0
HB Basket 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
USK Praha B 1 0:00 8.0 2.0 0.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 4.0
BK Kralupy junior 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
TJ Sokol Kladno 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.5 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
BA Sparta 3 0:00 2.7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 1.3
Sokol H. Králové B 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
SLUNETA Ústí nad Labem 3 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Levhartice Chomutov 1 18:28 5.0 1.0 25.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
SBŠ Ostrava 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Žabiny Brno 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Jiskra Kyjov 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -

články