Chance ŽBL

Základní informace

Kategorie
ženy
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní část 1. kolo 2
Slovanka
KARA Trutnov
3. 11. 2023
18:00
SA Rokytka - Aréna BLK Slavia Praha Michal Scholze
Filip Dombrovský
Jan Musil
Zdeněk Ringsmuth
89
76
21
20
37
42
65
50
Review
základní část 1. kolo 3
ZVVZ USK Praha
SBŠ Ostrava
17. 11. 2023
18:00
SH Královka Jakub Kec
Jan Musil
Jan Renc
Jiří Kukla
96
51
22
17
51
35
77
42
Review
základní část 1. kolo 4
BLK Slavia Praha
KP TANY Brno
27. 9. 2023
18:00
SA Rokytka - Aréna BLK Slavia Praha Rudolf Salvetr
Lucie Peterková
Petr Znamínko
Jiří Kukla
73
72
19
21
32
34
49
45
Review
základní část 1. kolo 1
Sokol Hradec Králové
Žabiny Brno
27. 9. 2023
18:30
hala Sokol Hradec Králové Michal Scholze
Petr Baudyš
Jan Renc
Roman Šikner
67
63
16
22
33
33
47
46
Review
základní část 1. kolo 5
DSK Basketball Brandýs
Levhartice Chomutov
27. 9. 2023
19:30
Sportcentrum Jakub Kec
Jonáš Kavan
Michaela Scholzová
Zdeněk Ringsmuth 59
108
15
26
28
56
36
91
Review
základní část 2. kolo 7
KP TANY Brno
DSK Basketball Brandýs
30. 9. 2023
15:30
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala) Kamil Karafiát
Jakub Kremser
Jan Renc
Petr Kapounek
89
45
29
13
46
26
68
35
Review
základní část 2. kolo 6
Žabiny Brno
Levhartice Chomutov
30. 9. 2023
17:00
SH Rosnička Brno Veronika Vávrová
Lucie Peterková
René Klapetek
Robert Paulík
69
59
21
15
45
28
63
42
Review
základní část 2. kolo 8
SBŠ Ostrava
BLK Slavia Praha
1. 10. 2023
17:00
SH Ostravské univerzity Filip Dombrovský
Robin Petrák
Jan Hecl
Oldřich Sládek 64
67
23
12
36
33
54
46
Review
základní část 2. kolo 9
KARA Trutnov
ZVVZ USK Praha
29. 9. 2023
18:30
3. ZŠ Tomáš Linhart
Petr Baudyš
Michal Kult
Petr Andrle 47
95
20
26
36
46
42
76
Review
základní část 2. kolo 10
Sokol Hradec Králové
Slovanka
4. 10. 2023
18:30
hala Sokol Hradec Králové Jonáš Kavan
Michaela Scholzová
Petr Znamínko
Zdeněk Ringsmuth
86
68
18
16
43
34
67
46
Review
základní část 3. kolo 15
Levhartice Chomutov
KP TANY Brno
7. 10. 2023
15:30
Městská sportovní hala - velká Ivo Melichárek
Dominik Výborný
Petr Baudyš
Rudolf Výborný 67
76
20
23
33
44
56
61
Review
základní část 3. kolo 14
DSK Basketball Brandýs
SBŠ Ostrava
6. 10. 2023
16:30
Sportcentrum Jan Jeřáb
Jan Musil
Petr Znamínko
Petr Buršík
73
61
17
15
34
32
51
39
Review
základní část 3. kolo 12
ZVVZ USK Praha
Sokol Hradec Králové
6. 1. 2024
17:00
SH Královka Filip Dombrovský
Michal Perlík
Michaela Scholzová
Zdeněk Ringsmuth
84
51
23
24
44
30
63
34
Review
základní část 3. kolo 13
BLK Slavia Praha
KARA Trutnov
7. 10. 2023
17:00
SA Rokytka - Aréna BLK Slavia Praha Pavel Bohata
Jakub Kremser
Roman Kejklíček
Jiří Veselý
77
71
25
20
42
28
55
50
Review
základní část 3. kolo 11
Slovanka
Žabiny Brno
6. 10. 2023
18:00
SA Rokytka - Aréna BLK Slavia Praha Lukáš Hartig
Michal Kult
Pavel Hendrich
Jiří Smetana 63
94
16
29
29
55
44
84
Review
základní část 4. kolo 16
Žabiny Brno
KP TANY Brno
15. 10. 2023
16:00
SH Rosnička Brno Lukáš Hartig
Michal Kubiš
Roman Kejklíček
Jakub Kmošek
82
75
20
20
45
30
65
54
Review
základní část 4. kolo 17
SBŠ Ostrava
Levhartice Chomutov
15. 10. 2023
17:00
SH Ostravské univerzity Robert Vyklický
Tomáš Holubek
Natálie Karabínová
Oldřich Sládek 66
86
22
24
33
47
56
68
Review
základní část 4. kolo 20
Slovanka
ZVVZ USK Praha
13. 10. 2023
18:00
SA Rokytka - Aréna BLK Slavia Praha Jan Musil
Jan Hecl
Michaela Scholzová
Zdeněk Ringsmuth 58
111
17
34
31
66
43
86
Review
základní část 4. kolo 18
KARA Trutnov
DSK Basketball Brandýs
13. 10. 2023
18:30
3. ZŠ Jaroslav Pazourek
Michal Kult
Jan Renc
Petr Reichl
84
63
28
14
47
28
72
41
Review
základní část 4. kolo 19
Sokol Hradec Králové
BLK Slavia Praha
13. 10. 2023
18:30
hala Sokol Hradec Králové Filip Dombrovský
Lucie Peterková
Petr Baudyš
Petr Andrle 52
66
18
21
26
40
34
52
Review
základní část 5. kolo 24
Levhartice Chomutov
KARA Trutnov
21. 10. 2023
15:30
Městská sportovní hala - velká Rudolf Salvetr
Lucie Peterková
Petr Baudyš
Jiří Veselý
77
55
21
11
33
28
55
37
Review
základní část 5. kolo 23
DSK Basketball Brandýs
Sokol Hradec Králové
20. 10. 2023
16:30
Sportcentrum Jonáš Kavan
Jakub Kremser
Dominik Výborný
Pavel Hlaváček 59
71
11
14
28
30
43
55
Review
základní část 5. kolo 25
KP TANY Brno
SBŠ Ostrava
22. 10. 2023
16:30
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala) Veronika Vávrová
Jan Hecl
Michaela Scholzová
Petr Kapounek
72
59
23
18
46
33
66
47
Review
základní část 5. kolo 21
ZVVZ USK Praha
Žabiny Brno
20. 1. 2024
17:00
SH Královka Filip Dombrovský
Jaroslav Pazourek
Michaela Scholzová
Zdeněk Ringsmuth
78
60
24
16
45
30
60
45
Review
základní část 5. kolo 22
BLK Slavia Praha
Slovanka
19. 1. 2024
18:00
SA Rokytka - Aréna BLK Slavia Praha Jakub Kec
Michal Perlík
Jan Musil
Marek Vondráček
88
67
11
11
32
17
62
42
Review
základní část 6. kolo 27
KARA Trutnov
KP TANY Brno
29. 10. 2023
16:00
3. ZŠ Michal Kubiš
Tomáš Holubek
Natálie Karabínová
Jakub Kmošek 58
80
13
21
29
44
43
59
Review
základní část 6. kolo 28
Sokol Hradec Králové
Levhartice Chomutov
30. 10. 2023
16:00
hala Sokol Hradec Králové Ivor Matějek
Michal Komprs
Petr Mynarčík
Jiří Kukla 66
76
13
21
25
38
44
65
Review
základní část 6. kolo 26
Žabiny Brno
SBŠ Ostrava
28. 10. 2023
17:00
SH Rosnička Brno Petr Nejezchleb
Robin Petrák
Jan Kovář
Zdeněk Latík
96
57
26
13
45
28
73
46
Review
základní část 6. kolo 30
ZVVZ USK Praha
BLK Slavia Praha
28. 10. 2023
17:00
SH Královka Ivo Melichárek
Michaela Scholzová
Roman Kejklíček
Zdeněk Ringsmuth
97
50
32
21
50
32
78
40
Review
základní část 6. kolo 29
Slovanka
DSK Basketball Brandýs
27. 10. 2023
18:00
SA Rokytka - Aréna BLK Slavia Praha Tomáš Linhart
Lucie Peterková
Petr Znamínko
Marek Vondráček
80
75
20
15
39
32
58
48
Review
základní část 7. kolo 33
Levhartice Chomutov
Slovanka
18. 11. 2023
15:30
Městská sportovní hala - velká Lukáš Hartig
Matej Kovačovič
Michaela Scholzová
Jiří Veselý
94
76
21
17
45
41
69
58
Review
základní část 7. kolo 34
KP TANY Brno
Sokol Hradec Králové
18. 11. 2023
15:30
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala) Kamil Karafiát
Ondřej Zatloukal
René Klapetek
Jakub Kmošek
80
77
19
9
36
32
56
49
71
71
Review
základní část 7. kolo 31
BLK Slavia Praha
Žabiny Brno
18. 11. 2023
17:00
SA Rokytka - Aréna BLK Slavia Praha Lukáš Kapaňa
Jaroslav Pazourek
Lucie Peterková
Zdeněk Ringsmuth 62
71
18
19
32
35
45
56
Review
základní část 7. kolo 35
SBŠ Ostrava
KARA Trutnov
19. 11. 2023
17:00
SH Ostravské univerzity Filip Dombrovský
Jakub Kremser
Michal Komprs
Renáta Kašparová
84
80
19
14
34
37
51
49
72
72
Review
základní část 7. kolo 32
DSK Basketball Brandýs
ZVVZ USK Praha
13. 2. 2024
19:30
Sportcentrum Pavel Bohata
Michaela Scholzová
Jan Renc
Petr Peška 52
105
12
36
32
61
39
82
Review
základní část 8. kolo 38
Slovanka
KP TANY Brno
26. 11. 2023
14:00
SA Rokytka - Aréna BLK Slavia Praha Jan Baloun
Petr Baudyš
Jan Renc
Rudolf Výborný 81
91
24
24
39
42
66
69
Review
základní část 8. kolo 36
Žabiny Brno
KARA Trutnov
25. 11. 2023
17:00
SH Rosnička Brno Veronika Vávrová
Michal Komprs
Roman Kejklíček
Petr Reichl
86
61
22
14
43
31
67
52
Review
základní část 8. kolo 39
ZVVZ USK Praha
Levhartice Chomutov
25. 11. 2023
17:00
SH Královka Petr Hruša
Jaroslav Pazourek
Lucie Peterková
Marek Vondráček
92
49
24
12
48
27
70
38
Review
základní část 8. kolo 40
BLK Slavia Praha
DSK Basketball Brandýs
25. 11. 2023
17:00
SA Rokytka - Aréna BLK Slavia Praha Pavel Bohata
Jan Hecl
Natálie Karabínová
Pavel Šmíd
98
70
30
19
54
28
81
48
Review
základní část 8. kolo 37
Sokol Hradec Králové
SBŠ Ostrava
6. 12. 2023
18:30
hala Sokol Hradec Králové Martin Kučírek
Michaela Scholzová
Michal Kult
Zdeněk Latík
85
77
25
28
41
37
63
57
Review
základní část 9. kolo 44
SBŠ Ostrava
Slovanka
3. 12. 2023
-
SH Ostravské univerzity
20
0
*
Review
základní část 9. kolo 42
Levhartice Chomutov
BLK Slavia Praha
2. 12. 2023
15:30
Městská sportovní hala - velká Štěpán Pokorný
Matej Kovačovič
Petr Znamínko
Jiří Smetana 73
86
20
28
39
54
58
66
Review
základní část 9. kolo 43
KP TANY Brno
ZVVZ USK Praha
24. 2. 2024
17:00
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala) Jan Baloun
Michal Komprs
Natálie Karabínová
Zdeněk Latík 64
89
20
27
34
48
50
63
Review
základní část 9. kolo 41
DSK Basketball Brandýs
Žabiny Brno
2. 12. 2023
18:00
Sportcentrum Michal Scholze
Petr Baudyš
Lucie Peterková
Zdeněk Ringsmuth 41
90
16
29
25
52
31
72
Review
základní část 9. kolo 45
KARA Trutnov
Sokol Hradec Králové
1. 12. 2023
18:30
3. ZŠ Jonáš Kavan
Jaroslav Pazourek
Jan Kovář
Jakub Kmošek 66
93
15
15
35
39
47
62
Review
základní část 10. kolo 50
Levhartice Chomutov
DSK Basketball Brandýs
9. 12. 2023
15:30
Městská sportovní hala - velká Jakub Kec
Pavel Bohata
Jan Renc
Rudolf Výborný
72
45
19
9
37
20
50
35
Review
základní část 10. kolo 48
SBŠ Ostrava
ZVVZ USK Praha
10. 12. 2023
17:00
SH Ostravské univerzity Kamil Karafiát
Petr Znamínko
Natálie Karabínová
Zdeněk Latík 63
110
12
33
26
62
42
87
Review
základní část 10. kolo 49
KP TANY Brno
BLK Slavia Praha
8. 12. 2023
17:30
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala) Veronika Vávrová
Michal Komprs
Michaela Scholzová
Petr Reichl
86
73
28
18
50
33
70
60
Review
základní část 10. kolo 46
Žabiny Brno
Sokol Hradec Králové
8. 12. 2023
18:00
SH Rosnička Brno Petr Nejezchleb
Lucie Peterková
René Klapetek
Petr Kapounek
92
66
26
21
45
41
71
52
Review
základní část 10. kolo 47
KARA Trutnov
Slovanka
8. 12. 2023
18:30
3. ZŠ Jan Jeřáb
Tomáš Holubek
Petr Baudyš
Lubomír Peterka
81
75
19
20
44
42
65
52
Review
základní část 11. kolo 51
Levhartice Chomutov
Žabiny Brno
16. 12. 2023
15:30
Městská sportovní hala - velká Ivo Melichárek
Jan Musil
Jaroslav Pazourek
Zdeněk Ringsmuth 72
79
19
22
38
45
58
61
Review
základní část 11. kolo 53
BLK Slavia Praha
SBŠ Ostrava
16. 12. 2023
16:00
SA Rokytka - Aréna BLK Slavia Praha Matej Kovačovič
Dominik Výborný
Michaela Scholzová
Jiří Kukla
79
66
17
17
39
29
60
48
Review
základní část 11. kolo 54
ZVVZ USK Praha
KARA Trutnov
16. 12. 2023
17:00
SH Královka Lukáš Ulrych
Michal Komprs
Jan Renc
Pavel Šmíd
111
42
35
12
58
25
73
32
Review
základní část 11. kolo 55
Slovanka
Sokol Hradec Králové
15. 12. 2023
18:00
SA Rokytka - Aréna BLK Slavia Praha Štěpán Pokorný
Pavel Bohata
Lucie Peterková
Petr Buršík
97
82
24
17
46
33
72
54
Review
základní část 11. kolo 52
DSK Basketball Brandýs
KP TANY Brno
16. 12. 2023
19:30
Sportcentrum Lukáš Hartig
Petr Znamínko
Roman Kejklíček
Jiří Veselý 66
102
14
28
34
56
46
72
Review
základní část 12. kolo 60
KP TANY Brno
Levhartice Chomutov
6. 1. 2024
16:30
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala) Veronika Vávrová
Tomáš Holubek
René Klapetek
Petr Reichl
87
75
22
13
43
36
69
55
Review
základní část 12. kolo 56
Žabiny Brno
Slovanka
6. 1. 2024
17:00
SH Rosnička Brno Michal Kubiš
Michal Komprs
Natálie Karabínová
Petr Kapounek
104
54
26
14
57
26
82
40
Review
základní část 12. kolo 59
SBŠ Ostrava
DSK Basketball Brandýs
7. 1. 2024
17:00
SH Ostravské univerzity Ondřej Zatloukal
Robin Petrák
Jan Hecl
Jakub Kmošek 80
90
22
19
37
43
58
67
Review
základní část 12. kolo 57
Sokol Hradec Králové
ZVVZ USK Praha
6. 10. 2023
18:30
hala Sokol Hradec Králové Lukáš Kapaňa
Michal Komprs
Tomáš Holubek
Jakub Kmošek 52
90
9
31
24
48
38
74
Review
základní část 12. kolo 58
KARA Trutnov
BLK Slavia Praha
5. 1. 2024
18:30
3. ZŠ Tomáš Linhart
Petr Znamínko
Jan Kovář
Lubomír Peterka 50
86
14
24
23
43
34
58
Review
základní část 13. kolo 61
KP TANY Brno
Žabiny Brno
13. 1. 2024
15:30
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala) Lukáš Kapaňa
Robin Petrák
Petr Znamínko
Robert Paulík 71
82
22
19
40
46
55
65
Review
základní část 13. kolo 62
Levhartice Chomutov
SBŠ Ostrava
13. 1. 2024
15:30
Městská sportovní hala - velká Pavel Bohata
Jaroslav Pazourek
Michaela Scholzová
Rudolf Výborný 69
76
10
26
27
41
43
57
Review
základní část 13. kolo 63
DSK Basketball Brandýs
KARA Trutnov
12. 1. 2024
16:30
Sportcentrum Jan Jeřáb
Jan Musil
Michal Kult
Jiří Veselý
68
58
22
13
32
31
50
44
Review
základní část 13. kolo 65
ZVVZ USK Praha
Slovanka
13. 1. 2024
17:00
SH Královka Lukáš Hartig
Lucie Peterková
René Klapetek
Petr Peška
97
35
26
9
44
15
73
23
Review
základní část 13. kolo 64
BLK Slavia Praha
Sokol Hradec Králové
23. 1. 2024
18:00
SA Rokytka - Aréna BLK Slavia Praha Ivo Melichárek
Matej Kovačovič
Michal Kult
Jiří Kukla
85
71
18
13
48
32
70
52
Review
základní část 14. kolo 66
Žabiny Brno
ZVVZ USK Praha
21. 10. 2023
17:00
SH Rosnička Brno Petr Blahout
Pavel Bohata
Petr Znamínko
Petr Reichl 50
63
20
13
31
36
46
44
Review
základní část 14. kolo 70
SBŠ Ostrava
KP TANY Brno
21. 1. 2024
17:00
SH Ostravské univerzity Tomáš Linhart
Lukáš Ulrych
Petr Baudyš
Renáta Kašparová 73
96
15
25
32
54
44
73
Review
základní část 14. kolo 67
Slovanka
BLK Slavia Praha
20. 10. 2023
18:00
SA Rokytka - Aréna BLK Slavia Praha Lukáš Ulrych
Jan Renc
Jan Kovář
Rudolf Výborný 76
88
18
27
37
42
59
70
Review
základní část 14. kolo 68
Sokol Hradec Králové
DSK Basketball Brandýs
19. 1. 2024
18:30
hala Sokol Hradec Králové Vlastimil Kurz
Michal Komprs
Petr Znamínko
Jiří Kukla
72
43
23
12
35
22
46
33
Review
základní část 14. kolo 69
KARA Trutnov
Levhartice Chomutov
19. 1. 2024
18:30
3. ZŠ Jakub Kremser
Tomáš Holubek
Natálie Karabínová
Jakub Kmošek 63
64
21
17
39
37
55
52
Review
základní část 15. kolo 73
Levhartice Chomutov
Sokol Hradec Králové
3. 2. 2024
15:30
Městská sportovní hala - velká Ivo Melichárek
Petr Znamínko
Roman Kejklíček
Rudolf Výborný 69
85
24
15
38
43
55
67
Review
základní část 15. kolo 72
KP TANY Brno
KARA Trutnov
3. 2. 2024
16:30
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala) Ondřej Zatloukal
Michal Komprs
Maxmilian Zavřel
Petr Reichl
91
43
29
12
54
22
72
30
Review
základní část 15. kolo 74
DSK Basketball Brandýs
Slovanka
2. 2. 2024
16:30
Sportcentrum Lukáš Ulrych
Lucie Peterková
Michal Kult
Zdeněk Ringsmuth
92
80
30
21
57
42
71
66
Review
základní část 15. kolo 75
BLK Slavia Praha
ZVVZ USK Praha
26. 1. 2024
18:00
SA Rokytka - Aréna BLK Slavia Praha Ivor Matějek
Jan Jeřáb
Jan Špaček
Otakar Beneš 41
124
8
33
21
73
32
97
Review
základní část 15. kolo 71
SBŠ Ostrava
Žabiny Brno
20. 2. 2024
20:00
SH Ostravské univerzity Ondřej Zatloukal
Filip Dombrovský
Marek Vaníček
Zdeněk Valoušek 77
101
23
32
44
53
58
79
Review
základní část 16. kolo 77
ZVVZ USK Praha
DSK Basketball Brandýs
18. 11. 2023
17:00
SH Královka Tomáš Linhart
Petr Baudyš
Petr Znamínko
Petr Buršík
105
42
35
13
51
25
74
31
Review
základní část 16. kolo 76
Žabiny Brno
BLK Slavia Praha
14. 2. 2024
18:00
SH Rosnička Brno Veronika Vávrová
Michal Kubiš
Tomáš Holubek
Zdeněk Latík
88
80
21
28
45
46
63
54
76
76
Review
základní část 16. kolo 78
Slovanka
Levhartice Chomutov
14. 2. 2024
18:00
SA Rokytka - Aréna BLK Slavia Praha Štěpán Pokorný
Petr Znamínko
Michal Kult
Petr Buršík 59
91
20
26
30
42
42
68
Review
základní část 16. kolo 79
Sokol Hradec Králové
KP TANY Brno
13. 2. 2024
18:30
hala Sokol Hradec Králové Matej Kovačovič
Michal Komprs
Natálie Karabínová
Jakub Kmošek 64
85
17
21
26
40
39
71
Review
základní část 16. kolo 80
KARA Trutnov
SBŠ Ostrava
14. 2. 2024
19:00
3. ZŠ Michal Perlík
Lucie Peterková
Jan Hecl
Jiří Kukla
73
60
24
13
40
33
51
46
Review
základní část 17. kolo 85
DSK Basketball Brandýs
BLK Slavia Praha
16. 2. 2024
16:30
Sportcentrum Jakub Kec
Tomáš Linhart
Jan Špaček
Jiří Veselý 71
84
18
20
33
37
56
65
Review
základní část 17. kolo 83
KP TANY Brno
Slovanka
16. 2. 2024
17:30
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala) Jakub Kremser
Robin Petrák
René Klapetek
Petr Reichl
100
82
28
17
49
37
72
59
Review
základní část 17. kolo 82
SBŠ Ostrava
Sokol Hradec Králové
18. 2. 2024
18:00
SH Ostravské univerzity Vlastimil Kurz
Michal Komprs
Maxmilian Zavřel
Zdeněk Latík
91
79
25
17
45
44
64
68
Review
základní část 17. kolo 81
KARA Trutnov
Žabiny Brno
16. 2. 2024
18:30
3. ZŠ Jaroslav Pazourek
Petr Znamínko
Michal Kult
Lubomír Peterka 57
78
9
24
25
44
44
64
Review
základní část 17. kolo 84
Levhartice Chomutov
ZVVZ USK Praha
16. 2. 2024
19:00
Městská sportovní hala - velká Veronika Vávrová
Michal Perlík
Lucie Peterková
Rudolf Výborný 37
108
6
26
17
63
23
89
Review
základní část 18. kolo 86
Žabiny Brno
DSK Basketball Brandýs
24. 2. 2024
17:00
SH Rosnička Brno Lukáš Ulrych
Jan Musil
René Klapetek
Petr Reichl
95
44
25
12
46
25
73
42
Review
základní část 18. kolo 87
BLK Slavia Praha
Levhartice Chomutov
24. 2. 2024
17:00
SA Rokytka - Aréna BLK Slavia Praha Martin Kučírek
Pavel Bohata
Petr Znamínko
Zdeněk Ringsmuth
81
76
9
13
26
30
50
51
Review
základní část 18. kolo 88
ZVVZ USK Praha
KP TANY Brno
2. 12. 2023
17:00
SH Královka Tomáš Linhart
Jan Musil
Michaela Scholzová
Jiří Kukla
101
28
28
6
51
17
78
24
Review
základní část 18. kolo 89
Slovanka
SBŠ Ostrava
23. 2. 2024
18:00
SA Rokytka - Aréna BLK Slavia Praha Michal Perlík
Michal Kubiš
Jan Hecl
Jiří Kukla 80
88
9
19
31
40
49
61
Review
základní část 18. kolo 90
Sokol Hradec Králové
KARA Trutnov
23. 2. 2024
18:30
hala Sokol Hradec Králové Veronika Vávrová
Lucie Peterková
Jan Renc
Lubomír Peterka
58
56
20
12
37
25
46
37
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL +/-
10 Alena Hanušová SLA 33 26 32.5 20.3 5.2/10.7 48.6 1.1/3.5 32.2 6.6/7.8 84.7 1.7 7.1 8.8 2.1 0.8 2.2 0.0 6.2 2.0 25.4 5.3
13 Eziyoda Magbegor USK 24 30 25.6 16.0 6.3/8.7 72.7 0.4/1.3 0.0* 2.2/3.0 75.3 1.9 5.4 7.4 1.8 1.3 1.1 0.1 2.7 1.9 23.4 26.5
32 Pamela Therese Effangová HKR 30 32 28.9 14.5 3.0/6.8 43.4 1.7/5.3 32.5 3.4/4.8 71.7 0.9 3.1 3.9 1.7 1.3 1.5 0.0 4.1 2.0 13.3 -4.1
14 Emese Eva Hof USK 28 30 21.4 15.2 6.4/9.7 65.8 0.0/0.1 0.0* 2.4/3.6 66.1 2.6 3.9 6.4 1.4 1.1 1.6 0.0 3.4 2.1 20.0 22.1
17 Anežka Kopecká KPB 24 33 27.9 13.5 3.4/6.0 56.9 1.5/4.8 31.0 2.3/3.2 70.8 2.2 4.1 6.2 1.2 1.1 1.2 0.0 2.6 2.8 14.5 4.6
33 Elissa Cunane ZAB 23 31 31.4 14.3 5.2/8.3 62.8 0.1/0.2 0.0* 3.5/4.4 79.6 3.4 7.2 10.6 1.7 1.2 2.0 0.0 4.2 2.6 23.7 10.9
22 Najai Jasmene Wynn-Pollard CHO 27 25 27.2 17.6 6.0/11.1 54.5 0.6/2.4 23.3 3.9/4.6 85.1 3.1 6.3 9.4 1.0 1.0 2.0 0.0 3.9 1.7 22.1 5.6
4 Kwanza Murray BRA 28 25 28.7 17.4 3.9/9.9 39.1 1.9/6.1 31.6 3.9/4.6 83.6 0.7 3.0 3.8 1.2 1.3 2.6 0.0 3.5 1.5 12.1 -8.3
18 Eliška Hálová SLO 22 23 29.0 17.0 4.9/10.1 48.5 0.9/3.0 30.9 4.5/5.7 79.2 2.3 4.4 6.7 1.4 1.1 3.0 0.0 4.4 2.7 16.6 -11.5
18 Kateřina Galíčková KPB 24 31 27.9 12.3 3.1/5.6 54.9 1.5/3.7 42.1 1.5/1.7 0.0* 1.8 4.4 6.2 2.3 1.3 1.7 0.0 2.1 2.4 15.5 6.5
77 Nikolina Knežević ZAB 29 30 26.7 12.2 3.1/5.5 56.4 1.2/3.3 37.8 2.3/2.9 79.1 0.4 2.6 3.0 2.8 1.3 2.1 0.0 2.6 1.3 13.4 8.5
7 Petra Malíková KPB 21 33 25.7 10.8 3.0/6.0 50.3 0.8/2.9 28.1 2.3/3.4 67.9 1.4 3.2 4.6 2.8 1.1 2.0 0.0 3.0 1.7 12.7 5.0
23 Kateřina Rokošová SLA 26 27 33.9 13.0 3.7/7.2 51.8 0.8/2.4 31.8 3.1/3.8 82.5 2.0 6.3 8.3 1.9 1.4 2.6 0.0 2.9 2.7 16.9 2.0
33 India Lee Pagan OVA 25 21 27.9 16.3 6.7/11.7 57.1 0.0/0.1 0.0* 3.0/3.7 80.5 3.8 4.7 8.5 1.8 0.8 2.8 0.0 2.7 1.8 20.0 -3.5
10 María Conde USK 27 28 23.6 11.8 4.0/7.1 56.1 0.8/2.5 32.4 1.4/1.8 0.0* 1.4 4.1 5.5 4.8 1.1 2.6 0.1 2.0 1.2 16.8 24.4
11 Kateřina Suchanová SLA 34 24 30.9 13.6 3.2/6.6 47.8 2.0/6.1 32.2 1.4/1.7 0.0* 1.1 2.7 3.8 2.3 1.4 1.5 0.1 1.9 1.2 13.0 3.0
1 Kateřina Zeithammerová HKR 22 29 27.9 11.3 2.8/6.1 46.6 1.6/6.2 26.3 0.8/1.7 0.0* 0.3 2.3 2.7 3.8 1.9 2.1 0.1 2.4 1.6 9.7 -4.9
13 Andrea Ondroušková SLO 23 22 31.9 14.6 3.9/8.8 43.8 1.1/4.6 23.5 3.6/4.5 79.8 1.4 3.6 5.0 2.4 1.5 2.5 0.0 4.8 3.0 13.4 -7.2
5 Natálie Stoupalová ZAB 26 31 27.6 10.1 2.9/6.1 48.1 0.8/2.8 27.9 1.9/2.5 76.9 1.9 4.8 6.6 2.0 1.1 1.9 0.0 2.5 2.1 13.0 8.1
9 Karolina Šotolová KPB 24 33 27.2 9.3 2.4/5.4 44.4 1.2/4.4 26.4 1.0/1.3 0.0* 0.9 2.8 3.8 3.5 1.5 2.1 0.1 1.5 2.2 9.0 6.1
11 Kristýna Čuperková HKR 32 30 23.8 10.2 2.5/5.1 48.7 1.2/4.1 29.3 1.6/2.1 74.6 1.3 2.1 3.4 1.2 1.1 1.2 0.0 2.0 2.7 7.9 -7.5
55 Simona Sklenářová ZAB 24 32 28.5 9.4 2.5/4.7 53.0 0.9/2.8 33.0 1.7/2.3 73.6 1.0 3.3 4.3 1.6 2.0 2.2 0.0 2.2 2.2 10.6 9.8
24 Valentýna Kadlecová CHO 20 26 23.2 11.6 3.2/7.2 43.9 1.0/4.5 23.3 2.2/2.9 74.7 0.6 2.1 2.7 1.8 1.0 2.3 0.0 2.6 2.6 6.7 3.3
10 Eliška Hamzová ZAB 22 27 28.3 10.1 3.1/6.1 51.2 0.5/2.1 24.6 2.3/3.3 70.5 1.2 4.0 5.2 3.6 2.6 2.6 0.1 3.1 2.9 13.8 9.8
6 Sara Rokkanen TRU 28 23 26.1 11.5 2.6/6.6 39.1 1.5/4.2 35.4 2.0/2.6 76.3 0.4 2.3 2.7 1.4 0.6 2.6 0.0 2.7 3.0 6.0 -7.6
8 Petra Záplatová ZAB 32 26 26.4 10.2 1.3/4.3 31.5 1.8/5.7 32.2 1.9/2.3 83.3 0.7 2.1 2.8 2.1 1.3 1.8 0.0 2.8 2.1 8.1 4.5
4 Gabriela Andělová USK 28 28 21.3 9.1 1.9/3.9 49.1 1.4/3.7 36.5 1.2/1.5 0.0* 0.5 1.7 2.2 2.7 1.4 1.5 0.1 1.6 1.6 9.6 23.0
8 Veronika Voráčková USK 25 26 27.6 9.6 2.8/5.2 53.7 1.2/3.4 35.2 0.4/0.5 0.0* 0.6 5.6 6.2 3.5 1.7 1.8 0.1 0.8 1.5 14.0 27.3
9 Daria Dubniuk SLA 21 19 31.0 12.9 3.1/5.2 60.2 1.7/6.1 28.4 1.5/1.9 0.0* 0.7 2.3 2.9 3.5 1.7 2.6 0.1 2.0 2.6 11.2 3.5
21 Irena Vrančič BRA 34 25 25.1 9.5 1.9/5.0 38.7 1.0/3.9 25.5 2.6/3.4 78.6 0.8 4.1 4.9 2.7 1.0 3.2 0.0 3.8 2.8 9.2 -7.4
Ilina Selcova OVA 22 19 23.6 12.2 2.9/6.9 41.7 1.6/3.9 40.5 1.7/1.9 0.0* 1.0 2.3 3.3 2.5 1.1 2.4 0.1 1.8 2.6 9.3 -5.1
17 Eliška Brejchová CHO 21 27 20.8 8.5 1.3/3.8 34.0 1.3/4.1 32.4 1.9/2.3 81.0 0.8 1.1 1.9 1.0 0.8 0.6 0.1 1.8 1.3 6.4 1.4
12 Tereza Vyoralová USK 30 28 24.6 8.1 2.3/4.5 51.6 0.9/3.3 26.9 0.8/1.0 0.0* 1.5 4.2 5.7 3.9 1.6 1.5 0.1 1.3 1.3 13.0 22.9
6 Charlotte Velichová HKR 20 30 17.0 7.2 1.7/3.9 43.6 1.1/4.7 22.9 0.6/0.9 0.0* 0.4 1.5 1.9 1.9 1.2 1.8 0.0 0.8 1.5 3.7 -4.8
7 Tereza Králová TRU 23 23 20.0 9.4 2.4/5.9 40.4 0.7/2.3 31.5 2.4/2.9 83.3 1.0 2.8 3.8 0.8 0.5 1.6 0.0 2.2 2.0 7.8 -5.4
11 Valériane Ayayi USK 30 21 22.7 10.3 2.8/5.5 50.9 0.8/2.4 31.4 2.4/3.4 70.4 1.7 4.4 6.0 3.7 1.6 1.8 0.1 3.7 1.8 16.9 24.4
15 Dominica Hynková KPB 19 31 23.7 6.9 1.5/3.7 40.9 0.8/2.5 31.6 1.5/2.3 65.7 1.0 3.2 4.2 2.5 1.2 1.1 0.1 2.3 1.3 10.1 5.5
73 Anna Rylichová CHO 25 24 21.5 8.6 2.4/4.3 55.9 0.7/3.0 23.9 1.8/2.2 79.2 1.1 2.7 3.8 1.7 0.8 2.1 0.0 2.4 2.5 8.3 0.6
17 Michaela Gaislerová TRU 26 25 27.7 8.2 1.4/3.0 48.0 1.5/3.4 44.0 0.8/1.0 0.0* 0.9 2.2 3.2 0.6 0.7 0.9 0.0 1.1 1.2 7.8 -14.6
4 Lucie Svatoňová KPB 20 33 22.1 6.0 1.2/3.6 32.8 0.9/3.2 27.4 1.0/1.6 0.0* 1.4 2.9 4.3 2.1 1.1 0.8 0.1 1.8 1.5 8.2 1.6
12 Leeza Chanel Burdgess BRA 33 25 26.6 7.9 3.0/7.6 39.3 0.0/0.0 0.0* 1.9/3.6 52.8 3.7 7.7 11.4 1.6 0.8 3.2 0.0 3.4 3.0 12.9 -8.4
5 Eva Kopecká KPB 28 32 20.7 6.1 1.4/2.8 50.5 0.6/2.1 28.8 1.4/2.2 64.3 0.2 1.9 2.1 1.9 0.7 1.8 0.0 2.2 2.3 5.3 -0.1
2 Alžběta Levínská SLO 23 22 26.3 8.6 2.6/6.4 40.7 0.1/0.3 0.0* 3.0/4.3 71.3 1.8 3.7 5.5 1.2 0.8 1.9 0.0 3.0 3.0 9.4 -9.7
1 Michaela Vondráčková KPB 32 33 16.1 5.7 1.2/3.4 36.3 0.5/1.4 0.0* 1.8/2.3 78.9 0.7 1.5 2.1 1.4 0.7 2.0 0.0 2.3 1.9 4.8 0.6
1 Devon Nicole Brookshire TRU 30 14 31.1 13.2 4.9/10.4 46.6 0.4/1.5 0.0* 2.4/3.4 70.8 2.3 5.0 7.3 0.4 0.6 2.1 0.0 3.4 1.4 13.6 -11.9
77 Tereza Zítková SLO 25 22 25.5 8.4 1.4/4.0 35.6 1.5/5.5 27.0 1.0/1.4 0.0* 0.1 2.5 2.6 1.2 1.1 2.0 0.0 2.0 3.0 3.4 -8.1
22 Tetiana Havrylchyk HKR 24 29 21.4 6.3 2.4/5.8 41.1 0.0/0.3 0.0* 1.4/2.0 69.5 2.2 4.1 6.3 0.4 1.0 2.2 0.0 2.1 2.5 7.8 -6.9
6 Khiana Johnson BRA 25 14 29.1 12.9 4.1/8.1 50.0 0.9/2.9 29.3 2.2/3.0 73.8 0.1 2.7 2.8 2.6 2.1 2.5 0.1 2.8 1.6 12.3 -3.4
12 Monika Fučíková CHO 22 27 24.0 6.7 1.6/4.4 35.8 0.9/3.5 24.2 1.0/1.6 0.0* 1.6 3.5 5.0 1.2 0.8 1.4 0.0 1.6 1.4 6.5 2.5
8 Eliška Žílová SLA 24 26 32.8 6.8 1.6/3.9 40.2 0.7/4.0 18.4 1.5/1.8 0.0* 0.8 4.7 5.5 4.1 1.8 2.0 0.1 2.7 2.1 11.4 0.8
12 Eliška Mircová SLO 28 22 30.6 8.0 1.3/3.4 37.8 1.5/5.4 28.8 0.8/1.0 0.0* 0.9 3.1 4.0 3.0 1.5 2.0 0.1 1.4 1.9 8.1 -11.2
18 Nyara Sabally USK 24 13 19.5 13.4 5.2/7.6 67.7 0.1/0.6 0.0* 2.8/3.7 77.1 2.6 5.7 8.3 2.0 1.2 1.2 0.1 2.9 1.1 22.3 25.2
21 Veronika Šípová USK 25 29 17.7 5.8 1.9/3.6 51.4 0.2/0.7 0.0* 1.6/2.1 75.4 2.2 2.0 4.2 1.1 1.2 0.8 0.0 1.8 1.9 9.1 20.0
11 Monika Satoranská CHO 31 21 21.5 8.0 2.0/5.3 38.4 0.9/2.3 36.7 1.3/1.4 0.0* 2.0 3.4 5.4 1.1 0.8 1.0 0.1 1.4 3.0 7.9 1.0
12 Štěpánka Ježková SLA 22 27 22.3 5.7 1.9/3.6 54.2 0.3/1.7 0.0* 0.9/1.5 0.0* 0.9 1.0 1.9 1.3 0.6 1.4 0.0 1.3 2.2 3.7 -4.7
2 Sára Iris Lišková SLO 20 19 21.6 7.8 2.5/4.8 51.1 0.2/1.2 0.0* 2.2/3.3 66.7 1.0 2.8 3.8 1.5 0.8 1.7 0.0 3.2 2.6 8.7 -6.3
7 Kateřina Bartoňová CHO 34 25 24.4 5.8 1.1/2.9 38.4 1.1/3.6 30.3 0.4/0.6 0.0* 0.4 3.2 3.5 5.3 1.4 2.0 0.1 1.1 2.2 8.6 3.9
5 Maite Cazorla USK 27 23 21.5 6.3 1.3/2.1 62.5 1.1/2.5 43.1 0.4/0.7 0.0* 0.1 1.2 1.3 3.3 1.1 1.1 0.1 1.1 1.7 7.9 22.2
15 Karina Konstantinova TRU 24 14 29.6 10.1 3.1/7.6 40.6 0.3/3.0 9.5 3.1/4.1 75.9 0.7 4.1 4.9 3.4 1.8 3.4 0.1 4.0 3.6 9.0 -9.1
21 Kyah Proctor TRU 29 10 27.1 13.9 3.4/9.7 35.1 1.6/4.3 37.2 2.3/2.7 85.2 1.0 3.5 4.5 2.1 1.3 3.9 0.1 2.3 3.5 7.3 -10.7
1 Jesika Maud Hibalová CHO 20 26 18.0 5.3 1.4/3.2 43.9 0.4/1.9 0.0* 1.3/2.1 61.1 0.5 1.3 1.8 2.4 1.1 1.8 0.1 2.0 1.6 5.4 -1.3
28 Lucie Ceralová BRA 20 26 20.4 5.2 2.1/4.2 49.1 0.2/0.9 0.0* 0.4/0.8 0.0* 2.3 3.1 5.4 0.6 0.5 1.4 0.0 0.7 2.0 5.9 -13.3
14 Klára Vojtíková HKR 30 27 16.4 5.0 1.9/3.8 48.5 0.1/0.6 0.0* 1.1/1.7 0.0* 1.7 3.4 5.1 0.7 0.4 1.2 0.0 1.4 2.9 5.8 -2.0
5 Kateřina Káňová OVA 27 24 26.7 5.6 2.0/5.6 36.6 0.1/0.7 0.0* 1.3/1.8 0.0* 1.3 2.8 4.1 1.7 0.9 1.9 0.0 1.7 2.5 5.1 -9.4
8 Vira Hrymaliuk SLO 20 22 20.9 6.0 1.5/5.5 28.1 0.7/2.5 27.3 0.9/1.5 0.0* 0.7 1.3 2.0 1.2 0.6 2.0 0.0 1.6 2.3 0.8 -9.5
1 Mariana Přibylová USK 19 24 17.6 5.3 1.6/2.5 64.4 0.5/2.1 23.5 0.7/1.0 0.0* 0.8 0.8 1.6 1.0 0.7 0.8 0.1 1.1 0.9 5.2 18.2
1 Eliška Kubíčková OVA 21 18 23.0 7.0 2.1/5.1 41.3 0.7/2.7 24.5 0.8/0.9 0.0* 0.6 1.8 2.4 1.7 0.6 1.4 0.1 1.3 0.7 5.7 -8.3
7 Gabriela Mervínská SLO 30 25 24.7 4.9 2.0/3.6 56.7 0.0/0.4 0.0* 0.7/1.0 0.0* 1.9 3.8 5.7 0.7 0.3 0.9 0.0 1.2 1.7 8.4 -12.3
20 Tereza Halátková OVA 22 24 19.3 5.0 1.1/2.9 38.6 0.6/3.0 20.8 0.9/1.1 0.0* 0.6 2.9 3.5 1.2 0.9 1.6 0.0 1.5 2.1 4.2 -8.3
4 Anna Brožová HKR 18 32 16.5 3.7 1.1/3.0 35.1 0.4/1.2 0.0* 0.5/0.8 0.0* 0.3 1.2 1.5 1.4 0.4 1.6 0.0 1.1 1.2 2.4 -6.7
11 Tereza Motyčáková OVA 32 24 25.5 4.9 1.3/4.4 30.5 0.2/2.3 7.4 1.8/2.2 79.2 1.1 2.2 3.3 3.4 1.9 2.8 0.1 3.2 3.1 5.3 -6.0
41 Martina Šubrtová HKR 22 31 26.2 3.8 1.2/3.2 38.0 0.3/0.9 0.0* 0.5/0.8 0.0* 1.3 3.9 5.3 0.8 0.6 1.5 0.0 1.2 1.8 5.9 -7.4
3 Teja Oblak USK 33 12 20.2 9.7 2.1/2.9 71.4 1.5/3.8 39.1 1.0/1.3 0.0* 0.3 2.0 2.3 4.2 1.1 2.0 0.2 1.1 1.2 11.8 26.0
23 Hannah Ariel Little OVA 30 10 26.5 11.4 3.2/8.9 36.0 0.1/0.5 0.0* 4.7/7.2 65.3 2.7 6.6 9.3 2.5 1.9 2.0 0.1 4.9 2.2 18.0 -9.2
7 Nikola Dudášová ZAB 29 16 23.4 6.6 1.6/4.7 33.3 0.9/3.9 22.2 0.9/1.1 0.0* 0.6 1.9 2.5 1.9 1.3 1.7 0.1 1.5 1.9 3.8 3.6
22 Emma Čechová ZAB 20 19 19.9 5.5 2.3/5.5 42.3 0.0 0.0* 0.8/1.5 0.0* 1.8 2.5 4.3 0.9 0.9 1.9 0.0 1.5 2.1 6.1 2.5
8 Timotea Najbrtová BRA 19 24 17.3 3.8 1.1/2.5 44.1 0.2/1.0 0.0* 1.0/2.3 41.8 1.2 1.6 2.8 0.8 1.3 1.8 0.0 2.4 2.2 3.6 -6.5
18 Aneta Finková TRU 21 23 18.4 3.9 0.8/2.1 36.7 0.5/1.8 0.0* 0.9/1.3 0.0* 0.3 2.0 2.3 1.2 1.4 1.9 0.0 1.3 3.0 2.3 -7.4
19 Martina Šťovíčková BRA 20 26 16.0 3.4 0.8/2.5 30.8 0.4/1.6 0.0* 0.6/1.4 0.0* 0.5 0.3 0.8 0.5 0.1 1.3 0.0 1.2 0.9 0.0 -10.2
Michaela Vacková OVA 31 15 21.3 5.7 1.1/3.1 34.8 0.7/2.3 32.4 1.4/1.9 0.0* 0.4 4.3 4.7 1.0 1.1 1.1 0.1 2.0 1.1 8.5 -3.9
25 Tylinn Denasia Carter KPB 29 14 17.4 5.9 2.3/5.6 40.5 0.0/0.2 0.0* 1.4/2.4 55.9 1.6 3.4 5.1 0.6 0.6 1.7 0.0 1.9 1.9 6.1 -2.2
8 Natálie Vlčková HKR 21 25 17.4 3.3 1.0/2.5 38.1 0.4/1.6 0.0* 0.2/0.3 0.0* 1.2 0.9 2.1 0.6 0.5 0.6 0.0 0.3 1.0 2.2 -5.5
11 Lou Lopez Sénéchal ZAB 26 8 24.8 9.8 2.5/5.5 45.5 0.8/4.1 18.2 2.5/3.1 80.0 0.3 3.1 3.4 0.8 0.6 1.9 0.1 1.9 1.1 6.6 13.9
24 Aneta Kytlicová ZAB 18 14 14.4 5.5 1.6/3.4 48.9 0.4/1.6 0.0* 1.1/1.6 0.0* 0.6 1.0 1.6 0.7 1.0 0.6 0.1 1.4 0.9 5.5 8.1
23 Jindřiška Hrubá HKR 19 22 13.6 3.4 0.8/2.8 29.5 0.5/2.1 23.4 0.2/0.3 0.0* 0.4 1.3 1.7 0.4 0.5 0.5 0.0 0.2 1.6 0.3 -5.4
5 Natálie Durdová BRA 20 23 11.0 2.9 0.7/2.5 25.9 0.4/1.2 0.0* 0.4/0.6 0.0* 0.4 0.9 1.3 0.5 0.5 1.5 0.0 0.4 0.9 0.3 -6.9
3 Veronika Borsová TRU 21 24 20.4 2.8 0.8/3.0 27.8 0.2/1.4 0.0* 0.6/0.8 0.0* 0.6 1.5 2.1 0.8 0.8 1.8 0.0 0.8 0.9 0.9 -11.2
5 Zuzana Kučerová CHO 28 20 17.5 3.3 0.7/1.8 0.0* 0.5/1.2 0.0* 0.6/0.9 0.0* 1.5 2.8 4.3 0.3 0.3 0.7 0.0 0.8 1.4 5.0 -1.6
20 Yemiyah Morris CHO 25 10 15.5 6.0 2.5/3.9 64.1 0.0 0.0* 1.0/1.6 0.0* 2.6 4.6 7.2 0.2 0.6 1.3 0.0 1.2 0.8 12.7 6.2
16 Jana Maršíková BRA 33 22 17.7 2.6 1.0/2.5 37.5 0.2/1.5 0.0* 0.2/0.5 0.0* 1.6 1.5 3.1 0.3 0.4 1.0 0.0 0.5 2.9 0.0 -9.6
4 Dominika Rusiňáková TRU 30 14 26.1 4.1 1.2/3.4 35.4 0.4/2.4 15.2 0.6/1.1 0.0* 0.9 3.1 3.9 0.8 0.6 1.5 0.0 1.6 2.1 2.7 -12.2
10 Natálie Rašková OVA 24 14 19.1 4.1 0.8/2.4 33.3 0.3/1.6 0.0* 1.6/2.5 65.7 0.6 1.1 1.7 1.6 1.0 1.9 0.1 2.4 2.0 3.2 -2.4
17 Kateřina Ebenhöhová BRA 20 22 9.6 2.5 0.8/1.8 0.0* 0.2/0.9 0.0* 0.3/0.5 0.0* 1.0 1.6 2.6 0.1 0.4 0.5 0.0 0.4 1.4 2.5 -6.2
23 Dasia Mayea Evans TRU 26 8 28.1 6.9 2.1/5.3 40.5 0.3/0.6 0.0* 1.9/2.6 71.4 1.0 4.9 5.9 0.6 0.8 2.3 0.0 1.8 3.3 6.3 -10.9
4 Marie Žílová SLA 21 23 17.2 2.4 0.6/1.7 0.0* 0.3/2.0 17.4 0.1/0.2 0.0* 0.7 1.2 1.9 1.5 0.8 1.3 0.0 0.3 1.1 1.8 -7.3
18 Michaela Pitrová BRA 24 25 15.4 2.1 0.7/1.8 0.0* 0.2/1.0 0.0* 0.1/0.1 0.0* 1.2 1.9 3.0 0.7 0.7 0.6 0.0 0.2 1.9 2.8 -1.2
11 Ludmila Dudáčková KPB 24 6 16.2 8.7 2.2/4.7 46.4 0.5/1.2 0.0* 2.8/3.8 73.9 1.5 1.7 3.2 1.7 0.5 1.7 0.2 3.0 0.5 10.8 4.8
5 Eliška Linhartová TRU 21 24 15.2 2.1 0.6/1.3 0.0* 0.2/0.9 0.0* 0.2/0.2 0.0* 0.8 0.8 1.5 0.5 0.6 0.9 0.0 0.5 2.3 0.7 -9.0
2 Karolína Petlanová USK 19 18 10.9 2.8 0.6/1.2 0.0* 0.4/1.2 0.0* 0.2/0.6 0.0* 0.6 0.8 1.4 0.6 0.4 0.6 0.1 0.6 1.1 2.4 9.1
99 Natalie Marie Kucowski KPB 25 6 21.3 8.0 2.2/6.5 33.3 0.8/1.5 0.0* 1.2/2.0 58.3 2.8 2.8 5.7 2.7 1.5 1.3 0.3 1.7 2.0 10.7 8.2
13 Johana Staňková CHO 20 26 13.2 1.8 0.4/1.4 0.0* 0.3/1.4 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.7 1.9 2.5 0.4 0.2 0.6 0.0 0.5 2.2 0.5 -2.8
7 Natálie Lukačková SLA 22 23 11.5 2.0 0.2/0.8 0.0* 0.4/2.0 0.0* 0.3/0.3 0.0* 0.3 0.9 1.2 0.3 0.3 0.9 0.0 0.7 1.4 0.0 -5.4
14 Adéla Mezihoráková ZAB 19 15 16.1 2.9 0.8/1.9 0.0* 0.3/2.3 14.3 0.3/0.5 0.0* 0.3 0.9 1.2 0.8 0.5 0.9 0.1 0.4 1.0 0.9 9.9
6 Adéla Buřtová ZAB 23 13 10.6 3.2 0.4/0.9 0.0* 0.5/1.2 0.0* 1.1/1.2 0.0* 0.4 0.8 1.2 1.1 0.5 0.7 0.1 1.0 1.2 3.7 4.9
7 Lucie Válková OVA 19 11 14.4 3.3 0.5/2.1 26.1 0.5/2.4 23.1 0.5/0.6 0.0* 0.5 0.8 1.3 1.2 0.9 2.1 0.1 1.3 1.7 0.7 -6.5
34 Rashida Timbilla TRU 31 5 32.0 7.2 2.8/5.6 50.0 0.0/0.2 0.0* 1.6/3.4 47.1 3.6 7.6 11.2 1.8 1.8 1.4 0.3 3.4 3.0 16.4 -14.4
Anastasiia Kovtun CHO 21 10 8.9 3.5 1.6/2.4 66.7 0.0 0.0* 0.3/0.6 0.0* 0.9 2.2 3.1 0.0 0.2 0.2 0.0 0.7 0.8 5.8 0.9
33 Tereza Trávníčková KPB 19 14 10.1 2.5 0.6/1.2 0.0* 0.3/1.2 0.0* 0.4/0.9 0.0* 0.2 0.6 0.9 0.1 0.2 0.2 0.0 0.6 1.1 1.0 -1.8
22 Markéta Nádvorníková SLO 21 13 11.2 2.6 0.8/1.7 0.0* 0.2/0.8 0.0* 0.2/0.3 0.0* 0.7 0.5 1.2 0.8 0.3 0.8 0.1 0.3 1.6 1.2 -5.2
15 Julia Vydrová OVA 22 5 14.8 6.4 3.2/5.2 61.5 0.0/0.2 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.8 1.8 2.6 0.2 0.4 1.6 0.0 0.0 1.0 4.8 -7.4
17 Lucie Bolardtová HKR 24 15 10.9 2.1 0.5/1.5 0.0* 0.3/1.1 0.0* 0.2/0.3 0.0* 1.3 1.0 2.3 0.6 0.3 0.2 0.2 0.4 1.7 1.9 -2.3
45 Natálie Vlachová HKR 19 15 10.6 2.1 0.5/1.4 0.0* 0.3/0.7 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.1 0.4 0.5 0.1 0.1 0.5 0.0 0.1 0.9 0.3 -0.3
11 Petra Klokočníková BRA 19 11 12.7 2.6 0.4/2.5 14.3 0.5/1.2 0.0* 0.5/1.1 0.0* 0.5 0.6 1.1 0.6 0.4 3.1 0.0 0.8 1.6 -2.6 -13.3
15 Marie Holá BRA 19 12 12.9 2.3 0.7/2.9 22.9 0.2/0.7 0.0* 0.4/0.4 0.0* 0.4 0.7 1.1 0.1 0.2 0.5 0.0 0.4 0.6 0.2 -10.3
3 Veronika Szabó OVA 21 15 11.4 1.7 0.4/1.8 0.0* 0.2/1.2 0.0* 0.3/0.4 0.0* 0.5 0.8 1.3 0.3 0.6 0.5 0.0 0.8 1.3 0.4 -5.6
10 Natálie Svobodová CHO 18 10 9.5 2.5 0.3/1.4 0.0* 0.5/0.7 0.0* 0.4/0.6 0.0* 0.3 1.5 1.8 0.2 0.4 0.5 0.0 1.0 0.8 3.1 1.5
14 Marijana Zukanović SLA 25 13 10.8 1.8 0.6/1.2 0.0* 0.0 0.0* 0.5/0.5 0.0* 0.5 1.2 1.6 0.2 0.2 1.6 0.0 0.8 1.8 0.5 -7.4
30 Zuzana Tomanová SLO 19 17 10.2 1.4 0.4/1.1 0.0* 0.1/1.4 0.0* 0.3/0.4 0.0* 0.3 0.6 0.9 0.2 0.3 1.4 0.0 0.6 1.0 -1.0 -7.1
7 Adéla Smutná ZAB 24 5 16.0 4.2 0.8/1.8 0.0* 0.4/2.4 16.7 1.4/1.8 0.0* 0.2 2.6 2.8 2.2 1.0 0.2 2.2 1.0 1.0 7.2 10.8
2 Whisper Fisher TRU 26 4 24.5 5.0 1.8/6.3 28.0 0.0/0.3 0.0* 1.5/2.8 54.5 2.5 4.0 6.5 0.5 1.3 2.0 0.1 2.8 3.0 5.3 -6.8
53 Marie Staňková CHO 18 8 9.9 2.4 0.8/1.4 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.5/0.9 0.0* 0.1 0.5 0.6 0.4 0.4 0.8 0.1 0.6 1.5 1.0 -3.9
21 Natálie Koucká SLO 20 6 13.8 3.2 1.2/2.3 50.0 0.2/2.3 7.1 0.3/0.3 0.0* 1.0 1.8 2.8 0.7 0.2 0.7 0.2 0.2 0.7 2.8 -7.0
27 Viktorie Švarcová KPB 17 7 9.7 2.4 0.6/1.9 0.0* 0.3/0.9 0.0* 0.4/0.6 0.0* 0.3 0.3 0.6 1.1 0.6 1.1 0.1 0.6 0.6 1.6 -1.9
21 Nela Nétková ZAB 20 9 6.1 1.8 0.9/1.8 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.8 1.0 1.8 0.2 0.1 0.9 0.0 0.3 1.7 1.0 1.7
13 Kateřina Kalná ZAB 17 5 9.6 3.2 1.4/2.4 58.3 0.0 0.0* 0.4/0.8 0.0* 0.6 0.8 1.4 0.2 0.0 1.2 0.0 0.6 1.6 1.2 2.4
11 Eliška Trollerová SLO 19 10 9.9 1.4 0.4/1.2 0.0* 0.2/0.8 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.1 0.7 0.8 0.4 0.2 0.7 0.1 0.5 1.4 -0.4 -9.0
1 Vendula Krausová SLA 18 5 10.6 2.6 0.6/1.0 0.0* 0.0/0.4 0.0* 1.4/2.8 50.0 0.4 0.4 0.8 0.6 0.0 0.8 0.2 1.6 1.2 1.4 -7.8
6 Alžběta Seifrtová SLA 20 10 8.2 1.3 0.4/1.5 0.0* 0.1/0.8 0.0* 0.2/0.5 0.0* 0.3 0.2 0.5 0.3 0.3 0.5 0.1 0.5 0.5 -0.2 -11.8
33 Kristýna Helebrantová SLA 22 15 9.6 0.8 0.2/0.6 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.2 0.8 1.0 0.2 0.2 0.9 0.0 0.3 0.9 0.1 -6.7
52 Madison Caroline Wolf KPB 27 3 13.3 3.7 1.3/1.7 0.0* 0.0 0.0* 1.0/1.3 0.0* 2.0 4.7 6.7 1.0 0.0 1.0 0.3 0.7 0.7 9.7 6.3
7 Veronika Vojtíková BRA 19 2 13.0 5.0 0.0/0.5 0.0* 1.5/5.5 27.3 0.5/1.0 0.0* 0.0 0.5 0.5 0.5 0.0 1.0 0.3 1.0 2.5 -1.5 7.0
14 Markéta Šmahelová TRU 23 6 9.5 1.7 0.8/1.2 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.2 0.8 1.0 0.2 0.5 0.0 0.0 0.2 0.7 2.5 -6.3
Viktorie Štaflová USK 18 2 14.5 2.5 1.0/3.5 28.6 0.0/2.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 1.5 1.5 -0.5 7.5
23 Hana Tomková BRA 19 6 7.3 0.8 0.2/0.3 0.0* 0.2/0.7 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.2 0.3 0.5 0.2 0.3 0.0 0.0 0.0 0.5 0.7 -0.2
24 Veronika Špeldová SLA 20 6 6.5 0.8 0.2/0.8 0.0* 0.2/0.2 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.2 0.0 0.2 0.0 0.2 1.2 0.0 0.0 0.2 -0.7 -9.2
15 Barbora Leopoldová HKR 19 6 14.0 0.8 0.2/1.7 0.0* 0.2/0.7 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 1.7 1.7 0.8 0.3 0.2 0.8 0.2 1.8 0.2 -7.3
31 Tereza Gotvaldová TRU 26 3 14.3 1.3 0.7/1.7 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.7 1.3 2.0 0.7 0.0 1.0 0.2 1.3 2.0 0.3 -8.0
10 Tereza Plašilová TRU 18 10 7.2 0.4 0.1/0.6 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.2/0.2 0.0* 0.1 0.2 0.3 0.0 0.3 0.9 0.0 0.2 0.9 -1.4 -9.8
24 Tereza Strýčková TRU 18 11 7.6 0.4 0.2/0.6 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.2 0.6 0.8 0.1 0.0 0.4 0.0 0.0 0.3 0.1 -9.3
14 Tereza Šandová OVA 20 6 7.5 0.5 0.2/1.2 0.0* 0.0/0.8 0.0* 0.2/0.3 0.0* 0.2 0.7 0.8 0.3 0.2 0.3 0.2 0.5 0.7 -0.7 -7.3
20 Simona Pazourková SLO 18 3 7.7 1.0 0.3/0.7 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.3/0.7 0.0* 0.7 0.0 0.7 0.0 0.3 0.3 0.0 0.3 0.7 0.3 -8.7
10 Jitka Pilařová SLO 21 1 9.0 3.0 0.0/1.0 0.0* 0.0/1.0 0.0* 3.0/4.0 75.0 0.0 1.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0 0.0 4.0 -1.0
19 Veronika Koppová KPB 20 5 5.0 0.6 0.0/0.4 0.0* 0.2/0.4 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.2 0.2 0.4 0.0 0.2 0.6 0.0 0.2 0.4 0.0 -6.0
14 Valentýna Veselá KPB 18 5 5.4 0.4 0.2/0.2 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.4 0.6 1.0 0.2 0.0 0.4 0.1 0.0 0.8 0.2 -0.6
11 Barbora Keliarová TRU 20 2 4.5 1.0 0.5/0.5 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5 1.0 -3.0
10 Kateřina Matějková BRA 41 6 10.2 0.3 0.2/0.5 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 0.8 1.2 0.7 0.0 0.8 0.1 0.8 2.0 -0.3 -3.3
28 Nella Klapková HKR 19 3 6.7 0.3 0.0/0.7 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.3/0.7 0.0* 0.3 0.3 0.7 0.0 0.7 0.3 0.0 0.3 2.0 -1.7 -7.7
12 Karolína Malečková SLO 26 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
23 D´Asia Gregg TRU 25 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
15 Michaela Krejzová CHO 26 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
3 Tereza Pogányová KPB 23 1 9.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0 -6.0 -11.0
9 Zuzana Kolářová BRA 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
12 Kristýna Menšíková OVA 23 9 8.0 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.1 0.6 0.7 0.0 0.0 0.9 0.0 0.1 0.6 -1.1 -4.6
29 Kateřina Richterová BRA 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
94 Nikola Šafránková BRA 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
14 Julie Kučerová BRA 19 5 5.6 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.2 0.4 0.0 0.0 0.6 -1.0 -9.4
Agáta Novotná SLO 18 2 12.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0 0.5 1.5 0.5 0.5 0.0 0.0 0.0 2.5 -2.0 -3.0
Alžběta Matasová SLO 18 4 8.8 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.3 0.3 0.3 0.5 0.8 0.1 0.5 1.5 -1.3 -4.3
32 Tereza Procházková KPB 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
14 Barbora Jorová CHO 19 8 8.3 0.0 0.0/0.8 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 0.5 0.8 1.0 0.5 0.5 0.3 0.1 0.4 0.5 -1.8
Jessika Nechanická USK 20 1 6.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 2.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 5.0
16 Adéla Vítová TRU 21 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
34 Amálie Hrubinová BRA 17 5 10.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.2 0.2 0.2 0.2 1.0 0.0 0.0 0.2 -2.6 -11.6
21 Lenka Křivská TRU 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Tereza Jenková USK 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
9 Alena Bačová OVA 21 2 10.5 0.0 0.0/1.5 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0 1.0 2.0 0.5 1.5 0.5 0.5 0.0 0.0 1.0 -1.5
23 Viktorie Kulichová TRU 17 1 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0
0 Marie Hamzová ZAB 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
27 Anna Holá BRA 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH DO DC AS M+ M- F+ F- VAL
10 Alena Hanušová SLA 33 30 10 3 15 7 13 17 6 3 5 10 5 40
13 Eziyoda Magbegor USK 24 25 11 2 8 7 12 15 5 7 4 7 4 41
32 Pamela Therese Effangová HKR 30 30 8 7 13 3 11 11 5 5 5 11 5 34
14 Emese Eva Hof USK 28 29 13 0 6 8 11 19 5 4 4 8 5 37
17 Anežka Kopecká KPB 24 25 9 5 7 6 9 14 5 5 5 6 5 39
33 Elissa Cunane ZAB 23 27 11 1 9 7 19 23 5 4 6 8 5 51
22 Najai Jasmene Wynn-Pollard CHO 27 27 10 3 10 10 12 16 3 3 6 9 4 38
4 Kwanza Murray BRA 28 32 8 4 12 3 7 7 3 4 5 9 3 34
18 Eliška Hálová SLO 22 38 12 4 13 5 8 12 3 4 5 11 5 46
18 Kateřina Galíčková KPB 24 29 7 4 9 7 10 14 6 3 5 5 5 38
77 Nikolina Knežević ZAB 29 24 8 4 7 2 6 7 7 4 5 6 4 30
7 Petra Malíková KPB 21 24 8 3 10 4 7 11 7 5 5 9 5 39
23 Kateřina Rokošová SLA 26 28 8 3 9 5 12 15 5 4 6 6 5 44
33 India Lee Pagan OVA 25 29 14 0 8 10 10 20 6 3 6 5 4 42
10 María Conde USK 27 21 8 4 5 4 9 10 10 5 5 5 4 31
11 Kateřina Suchanová SLA 34 23 9 5 7 4 6 9 6 4 5 5 4 25
1 Kateřina Zeithammerová HKR 22 28 9 6 4 2 7 7 9 4 4 8 4 23
13 Andrea Ondroušková SLO 23 28 7 3 11 4 7 9 5 6 5 10 5 31
5 Natálie Stoupalová ZAB 26 23 7 3 6 5 11 15 5 4 4 7 5 33
9 Karolina Šotolová KPB 24 30 12 5 3 2 6 7 8 6 8 4 5 35
11 Kristýna Čuperková HKR 32 23 6 4 4 3 6 9 4 4 3 5 5 18
55 Simona Sklenářová ZAB 24 23 6 4 6 5 7 8 5 5 6 6 5 31
24 Valentýna Kadlecová CHO 20 30 6 6 8 2 6 7 5 3 4 6 5 26
10 Eliška Hamzová ZAB 22 17 5 2 7 5 9 10 7 8 7 6 4 26
6 Sara Rokkanen TRU 28 25 6 4 10 2 5 6 5 3 8 10 5 25
8 Petra Záplatová ZAB 32 19 4 6 6 2 6 7 9 4 4 6 5 22
4 Gabriela Andělová USK 28 20 6 4 5 2 5 6 8 4 5 7 4 31
8 Veronika Voráčková USK 25 25