Anna Holá

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 16 let
Aktuální klub
ŠBK P-H Sadská
Výška
180 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
274
Procento vítězství
75.9%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Nejmladší minižákyně U11G ŠBKSad U11G 8 - 2.1 1 0 0.1/0.8 16.7 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Nejmladší minižákyně U11G B ŠBKSad U11G 6 - 2.2 1 0 0.2/0.3 50.0 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G BKČ.B.U12G 5 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "B" BKČ.B.U12G 6 - 0.3 0.2 0 0/0.3 0.0 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Skupina o 1-3 místo ŠBKSad U11G 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Skupina o 1-3 místo "B" ŠBKSad U11G 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G ŠBKSad U11G 9 - 7.3 3.2 0 0.9/3.1 28.6 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G ČBrU13G 2 - 0.5 0 0 0.5/1.5 33.3 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "B" Sad U12G 6 - 1.7 0.8 0 0/0 0.0 - -
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11 G skupina B ŠBKSad U11G 8 - 2.9 1.4 0 0.1/1 12.5 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G sk.B2 Sad U12G 7 - 3.3 1.6 0 0.1/0.3 50.0 - -
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - Kvalifikace o Národní finále ŠBK SadU11G(kv) 3 - 4.7 2.3 0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Skupina 1-4 Sad U12G 1 - 1.0 0 0 1/2 50.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Skupina 1-4 (B) Sad U12G 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - Skupina 1-3 ŠBKSad U11G 4 - 2.8 1 0 0.8/1.5 50.0 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "B" Sad U13G 9 - 1.2 0.6 0 0.1/0.7 16.7 - -
2017/18 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G"B" Sad U12G 10 - 6.0 2.7 0 0.6/1.5 40.0 - -
2017/18 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G"B1" Sad U12G 10 - 6.9 3.3 0 0.3/1.5 20.0 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13G B1 Sad U13G 9 - 2.3 1 0 0.3/1.1 30.0 - -
2017/18 mladší minižákyně U12 - Kvalifikace o NF U12 G ŠBK Sadská U12G(kv) 1 - 6.0 3 0 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší minižákyně U12 - Skupina 1-4 Sad U12G 4 - 5.8 2.5 0 0.8/2.3 33.3 - -
2017/18 mladší minižákyně U12 - Skupina 1-4 (B) Sad U12G 4 - 4.3 1.5 0 1.3/2 62.5 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Umístění 1-2 Sad U13G 2 - 4.0 1.5 0 1/2 50.0 - -
2018/19 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G"B" Sad U13G 8 - 9.6 4.1 0 1.4/3.8 36.7 - -
2018/19 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G"B1" Sad U13G 8 - 8.0 3.8 0 0.5/1.6 30.8 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina D ŠBK Parker-Hannifin Sadská 8 - 0.8 0.4 0 0/0 0.0 - -
2018/19 starší minižákyně U13 - Kvalifikace o národní finále U13 G Finále ŠBK Sadská U13G 2 - 5.0 2.5 0 0/0 0.0 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A ŠBK Parker-Hannifin Sadská 12 - 5.0 2.2 0 0.7/1.5 44.4 - -
2018/19 starší minižákyně U13 - Skupina 1-4 Sad U13G 2 - 11.5 5.5 0 0.5/0.5 100.0 - -
2018/19 starší minižákyně U13 - Skupina 1-2 Sad U13G 1 - 7.0 2 0 3/6 50.0 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR skupina B ŠBK Parker-Hannifin Sadská 3 - 2.0 0.7 0 0.7/1.3 50.0 0.7 0.7
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR o 1. - 4. místo ŠBK Parker-Hannifin Sadská 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2019/20 kadetky U17 - 2. kolo ŠBK P-H Sadská 2 - 3.5 1.5 0 0.5/1.5 33.3 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Skupina B ŠBK P-H Sadská 10 - 2.4 1.2 0 0/0 0.0 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Skupina D ŠBK Parker-Hannifin Sadská 12 - 9.0 3.8 0 1.5/3.6 41.9 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Extraliga ŠBK P-H Sadská 9 - 1.6 0.8 0 0/0 0.0 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. B ŠBK Parker-Hannifin Sadská 7 - 5.0 2.1 0 0.7/2.1 33.3 - -
2020/21 starší žákyně U15 - Skupina B ŠBK P-H Sadská 6 - 5.8 2.3 0 1.2/2.7 43.8 - -
2020/21 kadetky U17 - skupina B ŠBK P-H Sadská 3 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina B ŠBK P-H Sadská 2 - 5.5 2 0 1.5/2 75.0 - -
2021/22 kadetky U17 - skupina A ŠBK P-H Sadská 2 - 6.0 2 /2 0 2/3 66.7 3.0 2.0
2021/22 kadetky U17 - 2. kolo ŠBK P-H Sadská 2 - 2.5 0.5 /0.5 0 1.5/4.5 33.3 3.0 -3.5
2021/22 juniorky U19 - skupina C ŠBK P-H Sadská 9 - 8.2 2.9 0.2 1.8/2.7 66.7 - -
2021/22 kadetky U17 - základní část ŠBK P-H Sadská 26 20.6 7.0 2.3 /6 0.2 2/2.9 68.4 2.4 4.4
2021/22 juniorky U19 - finálová skupina ŠBK P-H Sadská 7 - 10.7 2.9 0.4 3.7/4.7 78.8 - -
2022/23 kadetky U17 - skupina B ŠBK P-H Sadská 7 25.7 11.1 4.1 /7.9 0 2.9/5 57.1 2.6 12.0
2022/23 juniorky U19 - Skupina B ŠBK P-H Sadská 4 - 10.0 3.5 0.3 2.3/4 56.3 - -
Průměr za kariéru 34.1 2.6 5.0 2.0 0.0 0.9/1.8 188.8 1.4 0.7

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 Loko Trutnov 3. 12. 2022
2B body 8 Basket Ostrava 8. 10. 2022
3B body 1 BK Lvice Litoměřice 15. 10. 2022
Obranné doskoky 10 Loko Trutnov 3. 12. 2022
Útočné doskoky 2 Loko Trutnov 3. 12. 2022
Doskoky celkem 12 Loko Trutnov 3. 12. 2022
Body 18 Basket Ostrava 8. 10. 2022
Užitečnost 22 Loko Trutnov 25. 9. 2022
Asistence 1 Loko Trutnov 3. 12. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 Basket Ostrava 27. 3. 2022 2021/22
2B body 9 BC Kolín 16. 11. 2019 2019/20
3B body 2 USK Praha B 3. 4. 2022 2021/22
Obranné doskoky 10 SBŠ Ostrava 9. 10. 2022 2022/23
Útočné doskoky 7 Levhartice Chomutov 12. 12. 2021 2021/22
Doskoky celkem 12 Loko Trutnov 3. 12. 2022 2022/23
Body 21 BC Kolín 16. 11. 2019 2019/20
Užitečnost 22 Loko Trutnov 25. 9. 2022 2022/23
Asistence 1 Loko Trutnov 3. 12. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
24. 9. 2022 skupina B Sokol H. Králové 21:52 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
25. 9. 2022 skupina B Loko Trutnov 27:33 13 5 50.0 0 0.0 3/4 75.0
28. 9. 2022 Skupina B Basketbal Sokol Horní Počernice 0:00 5 2 0.0 0 0.0 1/4 25.0
8. 10. 2022 skupina B Basket Ostrava 26:33 18 8 88.9 0 0.0 2/6 33.3
9. 10. 2022 skupina B SBŠ Ostrava 26:46 11 3 33.3 0 0.0 5/7 71.4
15. 10. 2022 Skupina B BK Lvice Litoměřice 0:00 12 3 0.0 1 0.0 3/4 75.0
16. 10. 2022 Skupina B Sokol Nusle 0:00 12 4 0.0 0 0.0 4/6 66.7
21. 10. 2022 skupina B Žabiny Brno 33:12 13 5 41.7 0 0.0 3/8 37.5
22. 10. 2022 skupina B KP Brno 4:55 5 2 100.0 0 0.0 1/1 100.0
17. 11. 2022 Skupina B Basketbal Sokol Horní Počernice 0:00 11 5 0.0 0 0.0 1/2 50.0
3. 12. 2022 skupina B Loko Trutnov 38:58 18 6 50.0 0 0.0 6/9 66.7
Celkem 11 179:49 118 43 78.2 1 16.7 29/51 56.9
Průměr 11 16:20 10.7 3.9 78.2 0.1 16.7 2.6/4.6 56.9
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Loko Trutnov 4 28:57 11.8 4.3 45.9 0.3 20.0 2.5/3.8 66.7 3.5
AŠMBU13G 4 0:00 10.5 5.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.8 28.6 0.8
BK Stud.Pard.U12G 7 0:00 5.9 2.4 0.0 0.0 0.0 1.0/1.7 58.3 1.3
SBŠ Ostrava 3 26:20 11.3 3.3 34.5 0.3 33.3 3.7/4.3 84.6 2.0
Basket Ostrava 3 20:52 11.3 3.7 73.3 0.0 0.0 4.0/6.7 60.0 3.3
K2 Prostějov 4 0:00 8.3 2.3 0.0 0.3 0.0 3.0/3.8 80.0 2.3
Bra U12G 7 0:00 4.4 2.1 0.0 0.0 0.0 0.1/0.6 25.0 1.0
BraU11G 10 0:00 2.9 1.2 0.0 0.0 0.0 0.5/1.4 35.7 1.4
Kol U12G 4 0:00 6.5 3.3 0.0 0.0 0.0 0.0/1.3 0.0 1.5
BenU13G 3 0:00 8.3 4.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.0
BA Sparta Praha 5 0:00 4.2 1.8 0.0 0.0 0.0 0.6/2.0 30.0 1.2
BK Stud.Pard.U11G 6 0:00 3.3 1.2 0.0 0.0 0.0 1.0/2.7 37.5 2.2
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 1.0
Žabiny Brno 3 22:37 6.0 2.3 36.8 0.0 0.0 1.3/3.3 40.0 2.0
BCBenU12G 4 0:00 4.3 1.3 0.0 0.0 0.0 1.8/3.3 53.8 1.0
BenU11G 5 0:00 3.4 1.6 0.0 0.0 0.0 0.2/0.4 50.0 0.6
BA Sparta 2 28:05 8.5 2.5 50.0 0.0 0.0 3.5/4.0 87.5 2.0
Sokol H. Králové 3 11:28 5.7 2.3 58.3 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.7
KP Brno 3 13:08 5.7 2.0 60.0 0.0 0.0 1.7/3.7 45.5 3.0
Basketbal Sokol Horní Počernice 2 0:00 8.0 3.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.5
HB Basket 2 21:48 8.0 3.0 35.3 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
DBaK 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Tygři Praha 3 0:00 5.0 1.3 0.0 0.0 0.0 2.3/6.0 38.9 1.0
Tygři Praha 2 24:01 7.0 2.0 40.0 0.5 50.0 1.5/3.0 50.0 3.0
Basket Slovanka 2 19:38 7.0 2.5 41.7 0.5 33.3 0.5/1.0 50.0 1.5
BK Brandýs n.L. 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
KP Brno B 1 0:00 13.0 4.0 0.0 0.0 0.0 5.0/6.0 83.3 1.0
BK Strakonice 2 24:17 6.5 1.5 16.7 0.0 0.0 3.5/4.0 87.5 2.5
Sluneta Ústí n.L. 2 0:00 6.5 0.5 0.0 0.5 0.0 4.0/5.0 80.0 2.5
Tygři Praha 1 0:00 12.0 4.0 0.0 0.0 0.0 4.0/7.0 57.1 1.0
BK Brandýs n.L. 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
Pod U13G(ms) 4 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 0.5
BK Lvice Litoměřice 1 0:00 12.0 3.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
Sokol Nusle 1 0:00 12.0 4.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 2.0
Sluneta Ústí n.L. 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Studánka Pardubice 1 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 1.0
Levhartice Chomutov 2 23:40 5.0 2.0 28.6 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BSK TJ Jičín 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
USK Praha 2 16:52 4.5 1.5 37.5 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 5.0
Bižuterie Jablonec n.N. 1 0:00 9.0 4.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Bra U13G 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
Žabiny Brno B 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
BA Sparta 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Studánka Pardubice 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
BC Slaný 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Sokol Nilfisk H. Králové 3 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BKBranU13G(kv) 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Loko Karlovy Vary 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Loko Trutnov 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BC Benešov U12G (kv) 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basket Slovanka 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Válečnice Děčín 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
DBaK 2 0:00 2.5 0.5 100.0 0.0 0.0 1.5/4.5 33.3 3.0
Basket Ostrava 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SBŠ Ostrava U14 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Basket Slovanka 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
USK Praha 3 0:00 1.3 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 0.7
Basket Slovanka B 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
K2 Prostějov 1 0:00 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 4.0
USK Praha 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
TJ Sokol Nusle 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BSK Jičín 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
USK Praha B 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Pastelka U12G 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Praha 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Žabiny Brno 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
SKla U12G 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
K2 Prostějov 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Loko Trutnov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
KP Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sad U12G 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BCSlaU12G 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
DBaK 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Loko K. Vary 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol H. Králové 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -

články