Anna Holá

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 18 let
Aktuální klub
HB Basket
Výška
181 cm
Pozice
Pivot

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
314
Procento vítězství
73.2%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2019/20 starší žákyně U15 - Skupina B ŠBK P-H Sadská 10 - 2.4 1.2 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Extraliga ŠBK P-H Sadská 9 - 1.6 0.8 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2020/21 starší žákyně U15 - Skupina B ŠBK P-H Sadská 6 - 5.8 2.3 0.0 0 0.0 1.2/2.7 43.8 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G ČBrU13G 2 - 0.5 0 0.0 0 0.0 0.5/1.5 33.3 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "B" Sad U12G 6 - 1.7 0.8 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G sk.B2 Sad U12G 7 - 3.3 1.6 0.0 0 0.0 0.1/0.3 50.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Skupina 1-4 Sad U12G 1 - 1.0 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Skupina 1-4 (B) Sad U12G 1 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G"B" Sad U12G 10 - 6.0 2.7 0.0 0 0.0 0.6/1.5 40.0 - -
2017/18 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G"B1" Sad U12G 10 - 6.9 3.3 0.0 0 0.0 0.3/1.5 20.0 - -
2017/18 mladší minižákyně U12 - Skupina 1-4 Sad U12G 4 - 5.8 2.5 0.0 0 0.0 0.8/2.3 33.3 - -
2017/18 mladší minižákyně U12 - Skupina 1-4 (B) Sad U12G 4 - 4.3 1.5 0.0 0 0.0 1.3/2 62.5 - -
2019/20 kadetky U17 - 2. kolo ŠBK P-H Sadská 2 - 3.5 1.5 0.0 0 0.0 0.5/1.5 33.3 - -
2020/21 kadetky U17 - skupina B ŠBK P-H Sadská 3 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G Sad U13G 1 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/1 0.0 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "B" Sad U13G 9 - 1.2 0.6 0.0 0 0.0 0.1/0.7 16.7 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13G B1 Sad U13G 9 - 2.3 1 0.0 0 0.0 0.3/1.1 30.0 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Umístění 1-2 Sad U13G 2 - 4.0 1.5 0.0 0 0.0 1/2 50.0 - -
2018/19 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G"B" Sad U13G 8 - 9.6 4.1 0.0 0 0.0 1.4/3.8 36.7 - -
2018/19 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G"B1" Sad U13G 8 - 8.0 3.8 0.0 0 0.0 0.5/1.6 30.8 - -
2018/19 starší minižákyně U13 - Skupina 1-4 Sad U13G 2 - 11.5 5.5 0.0 0 0.0 0.5/0.5 100.0 - -
2018/19 starší minižákyně U13 - Skupina 1-2 Sad U13G 1 - 7.0 2 0.0 0 0.0 3/6 50.0 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Nejmladší minižákyně U11G ŠBKSad U11G 8 - 2.1 1 0.0 0 0.0 0.1/0.8 16.7 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Nejmladší minižákyně U11G B ŠBKSad U11G 6 - 2.2 1 0.0 0 0.0 0.2/0.3 50.0 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Skupina o 1-3 místo ŠBKSad U11G 2 - 1.0 0.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Skupina o 1-3 místo "B" ŠBKSad U11G 2 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G ŠBKSad U11G 9 - 7.3 3.2 0.0 0 0.0 0.9/3.1 28.6 - -
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11 G skupina B ŠBKSad U11G 8 - 2.9 1.4 0.0 0 0.0 0.1/1 12.5 - -
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - Skupina 1-3 ŠBKSad U11G 4 - 2.8 1 0.0 0 0.0 0.8/1.5 50.0 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G BKČ.B.U12G 5 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "B" BKČ.B.U12G 6 - 0.3 0.2 0.0 0 0.0 0/0.3 0.0 - -
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - Kvalifikace o Národní finále ŠBK SadU11G(kv) 3 - 4.7 2.3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší minižákyně U12 - Kvalifikace o NF U12 G ŠBK Sadská U12G(kv) 1 - 6.0 3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina D ŠBK Parker-Hannifin Sadská 8 - 0.8 0.4 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A ŠBK Parker-Hannifin Sadská 12 - 5.0 2.2 0.0 0 0.0 0.7/1.5 44.4 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR skupina B ŠBK Parker-Hannifin Sadská 3 - 2.0 0.7 100.0 0 0.0 0.7/1.3 50.0 0.7 0.7
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR o 1. - 4. místo ŠBK Parker-Hannifin Sadská 2 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Skupina D ŠBK Parker-Hannifin Sadská 12 - 9.0 3.8 0.0 0 0.0 1.5/3.6 41.9 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. B ŠBK Parker-Hannifin Sadská 7 - 5.0 2.1 0.0 0 0.0 0.7/2.1 33.3 - -
2018/19 starší minižákyně U13 - Kvalifikace o národní finále U13 G Finále ŠBK Sadská U13G 2 - 5.0 2.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina B ŠBK P-H Sadská 2 - 5.5 2 0.0 0 0.0 1.5/2 75.0 - -
2021/22 kadetky U17 - skupina A ŠBK P-H Sadská 2 - 6.0 2 /2 100.0 0 0.0 2/3 66.7 3.0 2.0
2021/22 kadetky U17 - 2. kolo ŠBK P-H Sadská 2 - 2.5 0.5 /0.5 100.0 0 0.0 1.5/4.5 33.3 3.0 -3.5
2021/22 juniorky U19 - skupina C ŠBK P-H Sadská 9 - 8.2 2.9 0.0 0.2 0.0 1.8/2.7 66.7 - -
2021/22 kadetky U17 - základní část ŠBK P-H Sadská 26 20.6 7.0 2.3 /6 37.8 0.2 16.7 2/2.9 68.4 2.4 4.4
2021/22 juniorky U19 - finálová skupina ŠBK P-H Sadská 7 - 10.7 2.9 0.0 0.4 0.0 3.7/4.7 78.8 - -
2022/23 juniorky U19 - Skupina B ŠBK P-H Sadská 8 - 11.0 3.9 0.0 0.1 0.0 2.9/3.9 74.2 - -
2022/23 kadetky U17 - skupina B ŠBK P-H Sadská 12 28.6 11.8 4.2 /8.7 48.1 0.2 13.3 2.9/4.6 63.6 2.0 15.8
2022/23 juniorky U19 - finálová skupina ŠBK P-H Sadská 8 - 9.0 3.8 0.0 0 0.0 1.5/3.1 48.0 - -
2022/23 kadetky U17 - nadstavba B ŠBK P-H Sadská 4 31.0 13.5 3 /9 33.3 0.3 20.0 6.8/11.5 58.7 3.5 18.0
2022/23 juniorky U19 - nadstavba B Basket Slovanka 1 17.0 5.0 2 /3 66.7 0 0.0 1/2 50.0 4.0 6.0
2023/24 juniorky U19 - základní část HB Basket 14 10.8 2.4 1.1 /2.1 50.0 0 0.0 0.2/0.4 50.0 1.9 0.8
2023/24 ženy - Český pohár žen BRA 1 3.0 0.0 0 /1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -1.0
2023/24 ženy - Základní fáze HB Basket A 3 - 9.3 3 0.0 1 0.0 0.3/1 33.3 - -
Průměr za kariéru 15.7 3.7 5.3 2.1 26.8 0.1 2.5 1.0/1.9 88.7 1.5 1.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 BK Strakonice 16. 12. 2023
2B body 6 Sluneta Ústí n.L. 7. 10. 2023
3B body 2 BLC Sparta 25. 1. 2024
Obranné doskoky 2 Sluneta Ústí n.L. 28. 1. 2024
Útočné doskoky 3 Levhartice Chomutov 27. 1. 2024
Doskoky celkem 4 Levhartice Chomutov 8. 10. 2023
Body 17 BLC Sparta 25. 1. 2024
Užitečnost 7 Levhartice Chomutov 27. 1. 2024
Asistence 1 Tygři Praha 24. 9. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 Tygři Praha 5. 2. 2023 2022/23
2B body 9 BC Kolín 16. 11. 2019 2019/20
3B body 2 USK Praha B 3. 4. 2022 2021/22
Obranné doskoky 14 KP Brno 21. 1. 2023 2022/23
Útočné doskoky 9 SBŠ Ostrava 7. 1. 2023 2022/23
Doskoky celkem 19 KP Brno 21. 1. 2023 2022/23
Body 21 BC Kolín 16. 11. 2019 2019/20
Užitečnost 31 SBŠ Ostrava 7. 1. 2023 2022/23
Asistence 4 KP Brno 21. 1. 2023 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
23. 9. 2023 základní část BA Sparta Praha 10:43 4 2 50.0 0 0.0 0/0 0
24. 9. 2023 základní část Tygři Praha 14:01 4 2 100.0 0 0.0 0/0 0
7. 10. 2023 základní část Sluneta Ústí n.L. 21:18 12 6 66.7 0 0.0 0/2 0.0
8. 10. 2023 základní část Levhartice Chomutov 9:26 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
21. 10. 2023 základní část SBŠ Ostrava 4:52 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
22. 10. 2023 základní část Žabiny Brno 7:31 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
25. 10. 2023 Český pohár žen BA Sparta 2:55 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
2. 12. 2023 základní část USK Praha 7:16 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
3. 12. 2023 základní část KP Brno 11:56 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
16. 12. 2023 základní část BK Strakonice 11:11 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
17. 12. 2023 základní část BK Strakonice 13:40 4 2 100.0 0 0.0 0/0 0
12. 1. 2024 Základní fáze BC Libo 0:00 11 4 0.0 1 0.0 0/1 0.0
13. 1. 2024 základní část Tygři Praha 17:34 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
14. 1. 2024 základní část BA Sparta Praha 1:31 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
19. 1. 2024 Základní fáze DSK Basketball B 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
25. 1. 2024 Základní fáze BLC Sparta 0:00 17 5 0.0 2 0.0 1/2 50.0
27. 1. 2024 základní část Levhartice Chomutov 9:01 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
28. 1. 2024 základní část Sluneta Ústí n.L. 11:19 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
Celkem 18 154:14 61 24 77.4 3 75.0 4/9 44.4
Průměr 18 8:34 3.4 1.3 77.4 0.2 75.0 0.2/0.5 44.4
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
SBŠ Ostrava 4 29:21 13.8 4.8 40.4 0.3 33.3 3.5/4.5 77.8 1.8
Basket Ostrava 4 24:30 12.3 4.0 66.7 0.0 0.0 4.3/6.3 68.0 2.8
Loko Trutnov 4 28:57 11.8 4.3 45.9 0.3 20.0 2.5/3.8 66.7 3.5
Sokol Nusle 4 0:00 10.3 3.8 0.0 0.0 0.0 2.8/3.8 73.3 3.8
BK Strakonice 4 28:46 10.0 2.8 35.5 0.0 0.0 4.5/8.3 54.5 2.8
K2 Prostějov 5 3:23 7.6 2.2 366.7 0.2 0.0 2.6/3.4 76.5 2.6
AŠ MB U12 8 0:00 4.6 2.3 0.0 0.0 0.0 0.1/0.8 16.7 1.1
Bra U12G 7 0:00 4.4 2.1 0.0 0.0 0.0 0.1/0.6 25.0 1.0
Tygři Praha 3 28:15 10.0 2.3 26.9 0.3 20.0 4.3/6.3 68.4 3.0
BraU11G 10 0:00 2.9 1.2 0.0 0.0 0.0 0.5/1.4 35.7 1.4
Sokol H. Králové 4 15:36 7.3 2.8 55.0 0.0 0.0 1.8/1.8 100.0 0.5
BA Sparta 3 25:43 9.3 2.0 35.3 0.3 50.0 4.3/5.3 81.3 3.0
BCKOLU13G(ms) 4 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 1.8
Žabiny Brno 4 22:46 7.0 2.0 32.0 0.5 28.6 1.5/3.5 42.9 2.0
AŠ Mladá Boleslav 2 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.5 36.4 3.5
Sluneta Ústí n.L. 4 8:09 6.8 2.0 66.7 0.3 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
KP Brno 3 3:58 8.0 3.7 1.100.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 4.0
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 12.0 3.5 0.0 0.5 0.0 3.5/4.0 87.5 2.5
KP Brno 4 19:16 5.5 2.0 44.4 0.0 0.0 1.5/3.3 46.2 2.8
BA Sparta Praha 5 0:00 4.2 1.8 0.0 0.0 0.0 0.6/2.0 30.0 1.2
BK Brandýs n.L. 2 0:00 10.0 3.5 0.0 0.0 0.0 3.0/3.5 85.7 2.5
B. Jablonec n. N. 1 0:00 20.0 8.0 0.0 0.0 0.0 4.0/5.0 80.0 2.0
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 1.0
Basket Ostrava 3 0:00 5.7 2.0 0.0 0.3 0.0 0.7/2.0 33.3 3.0
BLC Sparta 1 0:00 17.0 5.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Basketbal Sokol Horní Počernice 2 0:00 8.0 3.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.5
HB Basket 2 21:48 8.0 3.0 35.3 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Tygři Praha 3 10:31 5.3 2.0 66.7 0.0 0.0 1.3/2.3 57.1 1.3
DBaK 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Tygři Praha 3 0:00 5.0 1.3 0.0 0.0 0.0 2.3/6.0 38.9 1.0
Basket Slovanka 2 19:38 7.0 2.5 41.7 0.5 33.3 0.5/1.0 50.0 1.5
BK Brandýs n.L. 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
Sluneta Ústí n.L. 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Pod U13G(ms) 4 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 0.5
K2 Prostějov 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
BC Libo 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Studánka Pardubice 1 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 1.0
BSK TJ Jičín 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Levhartice Chomutov 2 23:40 5.0 2.0 28.6 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Bižuterie Jablonec n.N. 1 0:00 9.0 4.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
USK Praha 2 16:52 4.5 1.5 37.5 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 5.0
BA Sparta 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Žabiny Brno B 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Studánka Pardubice 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
BC Benešov U12G 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Pas U13G 4 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 -
BKBranU13G(kv) 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Basket Slovanka 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Loko Trutnov 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Strakonice 2 12:25 3.0 1.0 100.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Sokol Nilfisk H. Králové 3 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
DBaK 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
DBaK 2 0:00 2.5 0.5 100.0 0.0 0.0 1.5/4.5 33.3 3.0
Válečnice Děčín 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
SBŠ Ostrava 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Basket Slovanka 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
USK Praha 3 0:00 1.3 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 0.7
BA Sparta Praha 2 6:07 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Basket Poděbrady 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Levhartice Chomutov 2 9:13 1.5 0.5 50.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
K2 Prostějov 1 0:00 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 4.0
USK Praha B 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BSK TJ Jičín 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
USK Praha 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Žabiny Brno 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
Tygři Praha 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Nusle 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
TJ Sokol Nusle 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SKla U12G 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
DSK Basketball B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 1 7:16 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta 1 2:55 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Žabiny Brno 1 7:31 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sad U12G 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SBŠ Ostrava 1 4:52 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Loko Trutnov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basketbal Sokol H. Počernice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol H. Králové 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
KP Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
DBaK 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BCBenU11G(kv) 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5

články