Viktorie Švarcová

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 17 let
Aktuální klub
KP Brno
Výška
173 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
153
Procento vítězství
53.6%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2016/17 mladší minižákyně U12 - Základní část KP Brno 1 - 4.0 2 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina E KP Brno 10 - 3.0 1.4 0.0 0 0.0 0.2/0.8 25.0 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. B KP Brno 14 - 2.0 0.7 0.0 0.1 0.0 0.4/0.8 45.5 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR skupina A KP Brno 3 - 1.3 0 0.0 0.3 100.0 0.3/1.3 25.0 3.3 -3.0
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR o 5. - 8. místo KP Brno 2 - 4.5 1 0.0 0.5 0.0 1/3.5 28.6 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Skupina C KP Brno 11 - 3.8 1.5 0.0 0 0.0 0.7/1.5 50.0 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Skupina E KP Brno 14 - 7.4 3 0.0 0.1 0.0 1.1/2.9 39.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Extraliga KP Brno 8 - 1.8 0.9 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Liga sk. C KP Brno 6 - 9.2 4 0.0 0 0.0 1.2/3 38.9 - -
2020/21 starší žákyně U15 - Skupina C KP Brno 4 - 5.0 2.3 0.0 0 0.0 0.5/0.8 66.7 - -
2020/21 kadetky U17 - skupina C KP Brno B 3 - 5.3 2 0.0 0.3 0.0 0.3/0.7 50.0 - -
2021/22 juniorky U19 - základní část KP Brno 14 18.2 2.2 1 /3.3 30.4 0 0.0 0.2/0.5 42.9 1.0 0.6
2021/22 juniorky U19 - skupina C KP Brno B 10 - 6.0 2 0.0 0.2 0.0 1.4/2.7 51.9 - -
2021/22 kadetky U17 - základní část KP Brno 23 21.5 3.6 1.4 /3.8 37.5 0 6.7 0.6/1.2 51.9 1.9 2.1
2021/22 juniorky U19 - play-out B KP Brno B 5 - 11.2 3.2 0.0 1 0.0 1.8/2.4 75.0 - -
2022/23 juniorky U19 - o postup do extraligy KP Brno 2 30.0 3.5 1.5 /1.5 100.0 0 0.0 0.5/3 16.7 1.0 -
2022/23 kadetky U17 - skupina B KP Brno 10 31.6 11.2 3.7 /10.5 35.2 0.6 22.2 2/4.4 45.5 2.3 9.8
2022/23 juniorky U19 - Skupina C KP Brno 12 - 11.6 4.1 0.0 0.5 0.0 1.9/3.1 62.2 - -
2022/23 juniorky U19 - finálová skupina KP Brno 1 - 8.0 3 0.0 0 0.0 2/8 25.0 - -
Průměr za kariéru 25.5 7.4 5.4 2.0 33.9 0.2 21.5 0.8/1.8 123.3 1.8 0.9

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 5 TJ Rožnov pod Radhoštěm 1. 10. 2022
2B body 8 TJ Rožnov pod Radhoštěm 20. 11. 2022
3B body 3 SBŠ Ostrava 4. 12. 2022
Obranné doskoky 6 Žabiny Brno 6. 12. 2022
Útočné doskoky 5 SBŠ Ostrava 24. 9. 2022
Doskoky celkem 10 SBŠ Ostrava 24. 9. 2022
Body 25 TJ Rožnov pod Radhoštěm 20. 11. 2022
Užitečnost 21 Basket Ostrava 3. 12. 2022
Asistence 6 Loko Trutnov 8. 1. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 Basket Ostrava 2. 4. 2022 2021/22
2B body 8 BK VLČICE Žďár 22. 9. 2019 2019/20
3B body 3 SBŠ Ostrava 4. 12. 2022 2022/23
Obranné doskoky 6 Žabiny Brno 6. 12. 2022 2022/23
Útočné doskoky 5 SBŠ Ostrava 24. 9. 2022 2022/23
Doskoky celkem 10 SBŠ Ostrava 24. 9. 2022 2022/23
Body 25 TJ Rožnov pod Radhoštěm 20. 11. 2022 2022/23
Užitečnost 21 Basket Ostrava 3. 12. 2022 2022/23
Asistence 6 Loko Trutnov 8. 1. 2023 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
28. 5. 2022 o postup do extraligy Sluneta Ústí n.L. 25:14 6 3 100.0 0 0.0 0/0 0
29. 5. 2022 o postup do extraligy K2 Prostějov 34:44 1 0 0.0 0 0.0 1/6 16.7
24. 9. 2022 skupina B SBŠ Ostrava 33:36 3 1 11.1 0 0.0 1/2 50.0
25. 9. 2022 skupina B Basket Ostrava 35:04 7 1 20.0 1 20.0 2/7 28.6
28. 9. 2022 Skupina C KP Brno B 0:00 17 8 0.0 0 0.0 1/4 25.0
1. 10. 2022 Skupina C TJ Rožnov pod Radhoštěm 0:00 17 6 0.0 0 0.0 5/9 55.6
15. 10. 2022 Skupina C Žabiny Brno B 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
16. 10. 2022 Skupina C Studánka Pardubice 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
22. 10. 2022 skupina B ŠBK P-H Sadská 22:51 15 6 75.0 0 0.0 3/5 60.0
5. 11. 2022 Skupina C BK Frýdek-Místek 0:00 10 0 0.0 2 0.0 4/4 100.0
6. 11. 2022 Skupina C Basket Ostrava 0:00 13 5 0.0 0 0.0 3/4 75.0
17. 11. 2022 Skupina C KP Brno B 0:00 12 6 0.0 0 0.0 0/0 0
20. 11. 2022 Skupina C TJ Rožnov pod Radhoštěm 0:00 25 8 0.0 2 0.0 3/8 37.5
3. 12. 2022 skupina B Basket Ostrava 32:53 17 7 50.0 1 25.0 0/2 0.0
4. 12. 2022 skupina B SBŠ Ostrava 35:22 17 3 27.3 3 42.9 2/4 50.0
6. 12. 2022 skupina B Žabiny Brno 35:46 6 1 11.1 0 0.0 4/6 66.7
7. 12. 2022 skupina B Žabiny Brno 28:07 12 5 45.5 0 0.0 2/4 50.0
10. 12. 2022 Skupina C Studánka Pardubice 0:00 14 4 0.0 1 0.0 3/4 75.0
11. 12. 2022 Skupina C Žabiny Brno B 0:00 5 2 0.0 0 0.0 1/1 100.0
7. 1. 2023 skupina B Sokol H. Králové 32:04 9 3 21.4 1 33.3 0/3 0.0
8. 1. 2023 skupina B Loko Trutnov 31:43 9 4 33.3 0 0.0 1/5 20.0
14. 1. 2023 Skupina C Basket Ostrava 0:00 20 7 0.0 1 0.0 3/3 100.0
15. 1. 2023 Skupina C BK Frýdek-Místek 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
21. 1. 2023 skupina B ŠBK P-H Sadská 28:47 17 6 50.0 0 0.0 5/6 83.3
28. 1. 2023 finálová skupina Basket Ostrava 0:00 8 3 0.0 0 0.0 2/8 25.0
Celkem 25 376:11 266 92 85.2 12 44.4 46/95 48.4
Průměr 25 15:02 10.6 3.7 85.2 0.5 44.4 1.8/3.8 48.4
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Basket Ostrava 7 0:00 12.1 3.7 0.0 0.6 0.0 3.0/4.7 63.6 2.1
ŠBK P-H Sadská 4 25:15 10.5 4.3 51.5 0.0 0.0 2.0/2.8 72.7 3.8
TJ Rožnov pod Radhoštěm 2 0:00 21.0 7.0 0.0 1.0 0.0 4.0/8.5 47.1 3.5
Basket Ostrava 4 26:05 8.0 3.0 44.4 0.5 20.0 0.5/2.5 20.0 1.5
Žabiny Brno B 6 0:00 5.2 2.2 0.0 0.2 0.0 0.3/1.3 25.0 1.8
KP Brno B 2 0:00 14.5 7.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 0.5
BK VLČICE Žďár 3 0:00 9.3 4.3 0.0 0.0 0.0 0.7/3.3 20.0 2.7
Studánka Pardubice 4 8:13 6.3 2.3 128.6 0.3 0.0 1.0/1.8 57.1 1.3
Sokol Nilfisk H. Králové 5 0:00 4.8 2.0 0.0 0.2 0.0 0.2/0.8 25.0 2.4
SBŠ Ostrava 4 27:17 5.5 1.3 19.2 0.8 37.5 0.8/1.5 50.0 1.8
Loko Trutnov 3 24:11 6.7 2.3 35.0 0.3 25.0 1.0/3.0 33.3 3.7
Žabiny Brno 3 31:50 6.7 2.3 28.0 0.0 0.0 2.0/3.3 60.0 1.3
BC Vysočina 2 0:00 8.0 3.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
K2 Prostějov 3 11:34 5.3 1.0 0.0 0.3 0.0 2.3/5.0 46.7 1.0
Žabiny Brno 6 0:00 2.5 0.8 0.0 0.2 0.0 0.3/1.0 33.3 2.5
HB Basket 2 23:49 6.5 2.5 50.0 0.0 0.0 1.5/1.5 100.0 1.0
Levhartice Chomutov 2 27:03 6.0 2.5 33.3 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
Sokol H. Králové 2 16:02 6.0 2.0 26.7 0.5 33.3 0.5/2.0 25.0 2.0
BK Frýdek-Místek 2 0:00 6.0 0.5 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
OSK Olomouc 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
Jiskra Kyjov 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basket Slovanka 2 21:45 4.5 2.0 57.1 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
TJ Rožnov pod Radhoštěm 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
Basket Slovanka 2 30:23 4.0 2.0 40.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Tygři Praha 2 27:06 3.5 1.0 33.3 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 2.0
Studánka Pardubice 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
SBŠ Ostrava 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
Sluneta Ústí n.L. 1 25:14 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
K2 Prostějov 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Žabiny Brno B 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Sokol H. Králové 3 0:00 1.7 0.7 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 2.7
BKHAV 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
USK Praha 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 1.5
Sokol H. Králové 2 14:13 2.0 0.5 25.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
ŠBK P-H Sadská 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Loko Trutnov 2 19:15 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BA Sparta 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
SBŠ Ostrava U14 2 0:00 1.5 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Žabiny Brno 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Basket Ostrava 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BA Sparta Praha 1 22:57 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Žabiny Brno 1 20:00 2.0 1.0 16.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol H. Králové B 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Havířov 1 12:07 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
USK Praha 1 17:58 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
HB Basket 1 19:21 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta 2 25:28 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Strakonice 2 13:29 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BSK Jičín 2 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.5
BK Havířov 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Lvice Litoměřice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Loko K. Vary 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SBŠ Ostrava 1 11:34 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Strakonice 1 8:25 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
DBaK 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Praha 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0