Přebor A

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní fáze 1. kolo 4
BSK Fenix Modřany A
Sokol Vyšehrad B
8. 10. 2021
18:30
DDM Herrmannova Tomáš Linhart
Jan Jeřáb
Lukáš Balog
80
62
19
18
42
35
58
48
Review
Základní fáze 1. kolo 2
Stavební fakulta A
TJ ČZU Praha
4. 10. 2021
19:00
hala ČVUT Lukáš Ulrych
Matěj Barták
Michal Bukovský
96
37
20
3
42
13
71
26
Review
Základní fáze 1. kolo 1
BA Sparta A
Sokol Motol A
7. 10. 2021
19:15
Hala Kuncova Petr Blahout
Roman Kejklíček
Zuzana Kotrbatá
58
80
15
18
30
37
42
57
Review
Základní fáze 1. kolo 3
Sokol Dolní Počernice A
VŠTJ Medicina A
8. 10. 2021
20:10
ZŠ Národních Hrdinů Marek Vondráček
Vojta Schaffner
Radomír Kohout
66
47
15
15
27
28
41
36
Review
Základní fáze 1. kolo 6
TJ Košíře
Sokol Žižkov B - TESLA
6. 10. 2021
20:15
Hala Šantrochova Jan Hošek
Martin Buršík
Miloslav Jon
113
59
31
14
60
28
84
46
Review
Základní fáze 1. kolo 5
Žižkov Falcons C
Sokol Pražský B
8. 10. 2021
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Jan Musil
Michal Bukovský
Miloslav Jon
91
92
23
24
39
34
53
57
79
79
Review
Základní fáze 2. kolo 12
BA Sparta A
Stavební fakulta A
14. 10. 2021
19:15
Hala Kuncova Tomáš Linhart
Ondřej Svejkovský
Miloslav Jon
45
75
11
19
22
37
38
55
Review
Základní fáze 2. kolo 10
VŠTJ Medicina A
BSK Fenix Modřany A
12. 10. 2021
19:40
Sportovní centrum UK Lukáš Ulrych
Jan Musil
Pavel Bohata
52
71
20
22
32
38
38
54
Review
Základní fáze 2. kolo 11
TJ ČZU Praha
Sokol Dolní Počernice A
12. 10. 2021
20:05
ČZU Praha Jan Jeřáb
Zuzana Kotrbatá
Roman Kejklíček
61
75
9
19
28
35
49
47
Review
Základní fáze 2. kolo 7
Sokol Motol A
Sokol Žižkov B - TESLA
14. 10. 2021
20:10
Hala Šantrochova Marek Vondráček
Pavel Bohata
Lukáš Balog
88
74
17
18
43
31
65
49
Review
Základní fáze 2. kolo 8
Sokol Pražský B
TJ Košíře
11. 10. 2021
20:15
Sokol pražský Marek Vošahlík
Pavel Bohata
Matěj Barták
72
75
15
12
36
27
55
53
Review
Základní fáze 2. kolo 9
Sokol Vyšehrad B
Žižkov Falcons C
12. 10. 2021
20:45
Sokolovna Vyšehrad Marek Vošahlík
Pavel Šenk
Martin Buršík
65
76
16
23
28
41
39
58
Review
Základní fáze 3. kolo 15
BSK Fenix Modřany A
TJ ČZU Praha
22. 10. 2021
18:30
DDM Herrmannova Jan Jeřáb
Lukáš Balog
Pavel Šenk
102
65
25
16
51
32
72
51
Review
Základní fáze 3. kolo 13
Stavební fakulta A
Sokol Motol A
18. 10. 2021
19:00
hala ČVUT Marek Vošahlík
Radomír Kohout
Matej Kovačovič
48
86
18
20
27
45
38
72
Review
Základní fáze 3. kolo 14
Sokol Dolní Počernice A
BA Sparta A
22. 10. 2021
20:10
ZŠ Národních Hrdinů Tomáš Linhart
Marek Vošahlík
Vojta Schaffner
83
48
19
9
36
23
60
32
Review
Základní fáze 3. kolo 17
TJ Košíře
Sokol Vyšehrad B
20. 10. 2021
20:15
Hala Šantrochova Matěj Záruba
Matej Kovačovič
Jan Hošek
108
54
31
12
57
25
87
36
Review
Základní fáze 3. kolo 16
Žižkov Falcons C
VŠTJ Medicina A
22. 10. 2021
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Jan Musil
Miloslav Jon
Ondřej Svejkovský
67
53
18
10
32
26
49
43
Review
Základní fáze 3. kolo 18
Sokol Žižkov B - TESLA
Sokol Pražský B
21. 10. 2021
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Jakub Kec
Matěj Barták
Ondřej Svejkovský
74
66
25
25
36
37
53
53
Review
Základní fáze 4. kolo 19
Sokol Motol A
Sokol Pražský B
Bude upřesněno
-
Hala Šantrochova
Preview
Základní fáze 4. kolo 24
Stavební fakulta A
Sokol Dolní Počernice A
25. 10. 2021
19:00
hala ČVUT Petr Blahout
Lukáš Balog
Matěj Záruba
60
79
6
15
27
36
43
56
Review
Základní fáze 4. kolo 23
BA Sparta A
BSK Fenix Modřany A
21. 10. 2021
19:15
Hala Kuncova Jan Musil
Vojta Schaffner
Michal Bukovský
46
74
08
18
25
33
36
52
Review
Základní fáze 4. kolo 21
VŠTJ Medicina A
TJ Košíře
26. 10. 2021
19:40
Sportovní centrum UK Jan Hošek
Lukáš Ulrych
Zuzana Kotrbatá
Preview
Základní fáze 4. kolo 22
TJ ČZU Praha
Žižkov Falcons C
26. 10. 2021
20:05
ČZU Praha Michal Perlík
Pavel Šenk
Ondřej Svejkovský
Preview
Základní fáze 4. kolo 20
Sokol Vyšehrad B
Sokol Žižkov B - TESLA
26. 10. 2021
20:45
Sokolovna Vyšehrad Jakub Kec
Jan Musil
Martin Buršík
83
86
15
18
37
35
53
61
Review
Základní fáze 5. kolo 26
BSK Fenix Modřany A
Stavební fakulta A
5. 11. 2021
18:30
DDM Herrmannova Marek Vondráček
Jan Musil
Vojta Schaffner
Preview
Základní fáze 5. kolo 25
Sokol Dolní Počernice A
Sokol Motol A
5. 11. 2021
20:10
ZŠ Národních Hrdinů Jan Jeřáb
Lukáš Balog
Miloslav Jon
Preview
Základní fáze 5. kolo 28
TJ Košíře
TJ ČZU Praha
3. 11. 2021
20:15
Hala Šantrochova Jan Hošek
Jan Musil
Pavel Šenk
Preview
Základní fáze 5. kolo 30
Sokol Pražský B
Sokol Vyšehrad B
1. 11. 2021
20:15
Sokol pražský Matej Kovačovič
Zuzana Kotrbatá
Radomír Kohout
Preview
Základní fáze 5. kolo 27
Žižkov Falcons C
BA Sparta A
5. 11. 2021
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Tomáš Linhart
Lukáš Ulrych
Radomír Kohout
Preview
Základní fáze 5. kolo 29
Sokol Žižkov B - TESLA
VŠTJ Medicina A
4. 11. 2021
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Marek Vondráček
Matěj Barták
Lukáš Balog
Preview
Základní fáze 6. kolo 35
Stavební fakulta A
Žižkov Falcons C
8. 11. 2021
19:00
hala ČVUT Matěj Barták
Miloslav Jon
Preview
Základní fáze 6. kolo 34
BA Sparta A
TJ Košíře
11. 11. 2021
19:15
Hala Kuncova Matěj Barták
Jakub Kec
Ondřej Svejkovský
Preview
Základní fáze 6. kolo 32
VŠTJ Medicina A
Sokol Pražský B
9. 11. 2021
19:40
Sportovní centrum UK Jan Musil
Zuzana Kotrbatá
Preview
Základní fáze 6. kolo 33
TJ ČZU Praha
Sokol Žižkov B - TESLA
9. 11. 2021
20:05
ČZU Praha Marek Vošahlík
Pavel Šenk
Pavel Bohata
Preview
Základní fáze 6. kolo 31
Sokol Motol A
Sokol Vyšehrad B
11. 11. 2021
20:10
Hala Šantrochova Radomír Kohout
Marek Vondráček
Preview
Základní fáze 6. kolo 36
Sokol Dolní Počernice A
BSK Fenix Modřany A
12. 11. 2021
20:10
ZŠ Národních Hrdinů Marek Vondráček
Radomír Kohout
Tomáš Linhart
Preview
Základní fáze 7. kolo 37
BSK Fenix Modřany A
Sokol Motol A
19. 11. 2021
18:30
DDM Herrmannova Jan Jeřáb
Miloslav Jon
Preview
Základní fáze 7. kolo 39
TJ Košíře
Stavební fakulta A
17. 11. 2021
20:15
Hala Šantrochova Lukáš Ulrych
Marek Vondráček
Pavel Bohata
Preview
Základní fáze 7. kolo 41
Sokol Pražský B
TJ ČZU Praha
15. 11. 2021
20:15
Sokol pražský Tomáš Linhart
Marek Vondráček
Preview
Základní fáze 7. kolo 38
Žižkov Falcons C
Sokol Dolní Počernice A
19. 11. 2021
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Lukáš Balog
Jan Hošek
Preview
Základní fáze 7. kolo 40
Sokol Žižkov B - TESLA
BA Sparta A
18. 11. 2021
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Lukáš Balog
Miloslav Jon
Preview
Základní fáze 7. kolo 42
Sokol Vyšehrad B
VŠTJ Medicina A
16. 11. 2021
20:45
Sokolovna Vyšehrad Veronika Vávrová
Marek Vošahlík
Preview
Základní fáze 8. kolo 48
BSK Fenix Modřany A
Žižkov Falcons C
26. 11. 2021
18:30
DDM Herrmannova
Preview
Základní fáze 8. kolo 46
Stavební fakulta A
Sokol Žižkov B - TESLA
22. 11. 2021
19:00
hala ČVUT Petr Blahout
Zuzana Kotrbatá
Preview
Základní fáze 8. kolo 45
BA Sparta A
Sokol Pražský B
25. 11. 2021
19:15
Hala Kuncova Pavel Bohata
Radomír Kohout
Preview
Základní fáze 8. kolo 44
TJ ČZU Praha
Sokol Vyšehrad B
23. 11. 2021
20:05
ČZU Praha Michal Perlík
Ondřej Svejkovský
Preview
Základní fáze 8. kolo 43
Sokol Motol A
VŠTJ Medicina A
25. 11. 2021
20:10
Hala Šantrochova Lukáš Balog
Roman Kejklíček
Preview
Základní fáze 8. kolo 47
Sokol Dolní Počernice A
TJ Košíře
26. 11. 2021
20:10
ZŠ Národních Hrdinů Miloslav Jon
Jan Jeřáb
Preview
Základní fáze 9. kolo 54
VŠTJ Medicina A
TJ ČZU Praha
30. 11. 2021
19:40
Sportovní centrum UK Lukáš Ulrych
Petr Blahout
Radomír Kohout
Preview
Základní fáze 9. kolo 50
TJ Košíře
BSK Fenix Modřany A
1. 12. 2021
20:15
Hala Šantrochova Jan Hošek
Matej Kovačovič
Preview
Základní fáze 9. kolo 52
Sokol Pražský B
Stavební fakulta A
29. 11. 2021
20:15
Sokol pražský Matej Kovačovič
Jan Jeřáb
Preview
Základní fáze 9. kolo 49
Žižkov Falcons C
Sokol Motol A
3. 12. 2021
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Tomáš Linhart
Preview
Základní fáze 9. kolo 51
Sokol Žižkov B - TESLA
Sokol Dolní Počernice A
2. 12. 2021
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Matěj Barták
Ondřej Svejkovský
Preview
Základní fáze 9. kolo 53
Sokol Vyšehrad B
BA Sparta A
30. 11. 2021
20:45
Sokolovna Vyšehrad Jan Jeřáb
Martin Buršík
Preview
Základní fáze 10. kolo 59
BSK Fenix Modřany A
Sokol Žižkov B - TESLA
10. 12. 2021
18:30
DDM Herrmannova
Preview
Základní fáze 10. kolo 57
Stavební fakulta A
Sokol Vyšehrad B
6. 12. 2021
19:00
hala ČVUT Pavel Šenk
Tomáš Linhart
Preview
Základní fáze 10. kolo 56
BA Sparta A
VŠTJ Medicina A
9. 12. 2021
19:15
Hala Kuncova Marek Vondráček
Preview
Základní fáze 10. kolo 55
Sokol Motol A
TJ ČZU Praha
9. 12. 2021
20:10
Hala Šantrochova Matěj Barták
Zuzana Kotrbatá
Preview
Základní fáze 10. kolo 58
Sokol Dolní Počernice A
Sokol Pražský B
10. 12. 2021
20:10
ZŠ Národních Hrdinů Pavel Šenk
Preview
Základní fáze 10. kolo 60
Žižkov Falcons C
TJ Košíře
10. 12. 2021
20:35
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
Základní fáze 11. kolo 65
VŠTJ Medicina A
Stavební fakulta A
14. 12. 2021
19:40
Sportovní centrum UK Martin Buršík
Jakub Kec
Michal Perlík
Preview
Základní fáze 11. kolo 66
TJ ČZU Praha
BA Sparta A
14. 12. 2021
20:05
ČZU Praha Jan Musil
Preview
Základní fáze 11. kolo 61
TJ Košíře
Sokol Motol A
15. 12. 2021
20:15
Hala Šantrochova Martin Buršík
Pavel Šenk
Preview
Základní fáze 11. kolo 63
Sokol Pražský B
BSK Fenix Modřany A
13. 12. 2021
20:15
Sokol pražský Matěj Barták
Marek Vošahlík
Preview
Základní fáze 11. kolo 62
Sokol Žižkov B - TESLA
Žižkov Falcons C
16. 12. 2021
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Jakub Kec
Marek Vondráček
Preview
Základní fáze 11. kolo 64
Sokol Vyšehrad B
Sokol Dolní Počernice A
14. 12. 2021
20:45
Sokolovna Vyšehrad Roman Kejklíček
Pavel Bohata
Preview
Základní fáze 12. kolo 67
Sokol Motol A
BA Sparta A
10. 1. 2022
-
Hala Šantrochova
Preview
Základní fáze 12. kolo 68
TJ ČZU Praha
Stavební fakulta A
10. 1. 2022
-
ČZU Praha
Preview
Základní fáze 12. kolo 69
VŠTJ Medicina A
Sokol Dolní Počernice A
10. 1. 2022
-
Sportovní centrum UK
Preview
Základní fáze 12. kolo 70
Sokol Vyšehrad B
BSK Fenix Modřany A
10. 1. 2022
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
Základní fáze 12. kolo 71
Sokol Pražský B
Žižkov Falcons C
10. 1. 2022
-
Sokol pražský
Preview
Základní fáze 12. kolo 72
Sokol Žižkov B - TESLA
TJ Košíře
10. 1. 2022
-
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
Základní fáze 13. kolo 73
Sokol Žižkov B - TESLA
Sokol Motol A
17. 1. 2022
-
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
Základní fáze 13. kolo 74
TJ Košíře
Sokol Pražský B
17. 1. 2022
-
Hala Šantrochova
Preview
Základní fáze 13. kolo 75
Žižkov Falcons C
Sokol Vyšehrad B
17. 1. 2022
-
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
Základní fáze 13. kolo 76
BSK Fenix Modřany A
VŠTJ Medicina A
17. 1. 2022
-
DDM Herrmannova
Preview
Základní fáze 13. kolo 77
Sokol Dolní Počernice A
TJ ČZU Praha
17. 1. 2022
-
ZŠ Národních Hrdinů
Preview
Základní fáze 13. kolo 78
Stavební fakulta A
BA Sparta A
17. 1. 2022
-
hala ČVUT
Preview
Základní fáze 14. kolo 79
Sokol Motol A
Stavební fakulta A
24. 1. 2022
-
Hala Šantrochova
Preview
Základní fáze 14. kolo 80
BA Sparta A
Sokol Dolní Počernice A
24. 1. 2022
-
Hala Kuncova
Preview
Základní fáze 14. kolo 81
TJ ČZU Praha
BSK Fenix Modřany A
24. 1. 2022
-
ČZU Praha
Preview
Základní fáze 14. kolo 82
VŠTJ Medicina A
Žižkov Falcons C
24. 1. 2022
-
Sportovní centrum UK
Preview
Základní fáze 14. kolo 83
Sokol Vyšehrad B
TJ Košíře
24. 1. 2022
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
Základní fáze 14. kolo 84
Sokol Pražský B
Sokol Žižkov B - TESLA
24. 1. 2022
-
Sokol pražský
Preview
Základní fáze 15. kolo 85
Sokol Pražský B
Sokol Motol A
31. 1. 2022
-
Sokol pražský
Preview
Základní fáze 15. kolo 86
Sokol Žižkov B - TESLA
Sokol Vyšehrad B
31. 1. 2022
-
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
Základní fáze 15. kolo 87
TJ Košíře
VŠTJ Medicina A
31. 1. 2022
-
Hala Šantrochova
Preview
Základní fáze 15. kolo 88
Žižkov Falcons C
TJ ČZU Praha
31. 1. 2022
-
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
Základní fáze 15. kolo 89
BSK Fenix Modřany A
BA Sparta A
31. 1. 2022
-
DDM Herrmannova
Preview
Základní fáze 15. kolo 90
Sokol Dolní Počernice A
Stavební fakulta A
31. 1. 2022
-
ZŠ Národních Hrdinů
Preview
Základní fáze 16. kolo 91
Sokol Motol A
Sokol Dolní Počernice A
7. 2. 2022
-
Hala Šantrochova
Preview
Základní fáze 16. kolo 92
Stavební fakulta A
BSK Fenix Modřany A
7. 2. 2022
-
hala ČVUT
Preview
Základní fáze 16. kolo 93
BA Sparta A
Žižkov Falcons C
7. 2. 2022
-
Hala Kuncova
Preview
Základní fáze 16. kolo 94
TJ ČZU Praha
TJ Košíře
7. 2. 2022
-
ČZU Praha
Preview
Základní fáze 16. kolo 95
VŠTJ Medicina A
Sokol Žižkov B - TESLA
7. 2. 2022
-
Sportovní centrum UK
Preview
Základní fáze 16. kolo 96
Sokol Vyšehrad B
Sokol Pražský B
7. 2. 2022
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
Základní fáze 17. kolo 97
Sokol Vyšehrad B
Sokol Motol A
14. 2. 2022
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
Základní fáze 17. kolo 98
Sokol Pražský B
VŠTJ Medicina A
14. 2. 2022
-
Sokol pražský
Preview
Základní fáze 17. kolo 99
Sokol Žižkov B - TESLA
TJ ČZU Praha
14. 2. 2022
-
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
Základní fáze 17. kolo 100
TJ Košíře
BA Sparta A
14. 2. 2022
-
Hala Šantrochova
Preview
Základní fáze 17. kolo 101
Žižkov Falcons C
Stavební fakulta A
14. 2. 2022
-
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
Základní fáze 17. kolo 102
BSK Fenix Modřany A
Sokol Dolní Počernice A
14. 2. 2022
-
DDM Herrmannova
Preview
Základní fáze 18. kolo 105
Stavební fakulta A
TJ Košíře
21. 2. 2022
-
hala ČVUT
Preview
Základní fáze 18. kolo 106
BA Sparta A
Sokol Žižkov B - TESLA
21. 2. 2022
-
Hala Kuncova
Preview
Základní fáze 18. kolo 107
TJ ČZU Praha
Sokol Pražský B
21. 2. 2022
-
ČZU Praha
Preview
Základní fáze 18. kolo 108
VŠTJ Medicina A
Sokol Vyšehrad B
21. 2. 2022
-
Sportovní centrum UK
Preview
Základní fáze 18. kolo 103
Sokol Motol A
BSK Fenix Modřany A
21. 2. 2022
-
Hala Šantrochova
Preview
Základní fáze 18. kolo 104
Sokol Dolní Počernice A
Žižkov Falcons C
21. 2. 2022
-
ZŠ Národních Hrdinů
Preview
Základní fáze 19. kolo 109
VŠTJ Medicina A
Sokol Motol A
28. 2. 2022
-
Sportovní centrum UK
Preview
Základní fáze 19. kolo 110
Sokol Vyšehrad B
TJ ČZU Praha
28. 2. 2022
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
Základní fáze 19. kolo 111
Sokol Pražský B
BA Sparta A
28. 2. 2022
-
Sokol pražský
Preview
Základní fáze 19. kolo 112
Sokol Žižkov B - TESLA
Stavební fakulta A
28. 2. 2022
-
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
Základní fáze 19. kolo 113
TJ Košíře
Sokol Dolní Počernice A
28. 2. 2022
-
Hala Šantrochova
Preview
Základní fáze 19. kolo 114
Žižkov Falcons C
BSK Fenix Modřany A
28. 2. 2022
-
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
Základní fáze 20. kolo 115
Sokol Motol A
Žižkov Falcons C
21. 3. 2022
-
Hala Šantrochova
Preview
Základní fáze 20. kolo 116
BSK Fenix Modřany A
TJ Košíře
21. 3. 2022
-
DDM Herrmannova
Preview
Základní fáze 20. kolo 117
Sokol Dolní Počernice A
Sokol Žižkov B - TESLA
21. 3. 2022
-
ZŠ Národních Hrdinů
Preview
Základní fáze 20. kolo 118
Stavební fakulta A
Sokol Pražský B
21. 3. 2022
-
hala ČVUT
Preview
Základní fáze 20. kolo 119
BA Sparta A
Sokol Vyšehrad B
21. 3. 2022
-
Hala Kuncova
Preview
Základní fáze 20. kolo 120
TJ ČZU Praha
VŠTJ Medicina A
21. 3. 2022
-
ČZU Praha
Preview
Základní fáze 21. kolo 121
TJ ČZU Praha
Sokol Motol A
28. 3. 2022
-
ČZU Praha
Preview
Základní fáze 21. kolo 122
VŠTJ Medicina A
BA Sparta A
28. 3. 2022
-
Sportovní centrum UK
Preview
Základní fáze 21. kolo 123
Sokol Vyšehrad B
Stavební fakulta A
28. 3. 2022
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
Základní fáze 21. kolo 124
Sokol Pražský B
Sokol Dolní Počernice A
28. 3. 2022
-
Sokol pražský
Preview
Základní fáze 21. kolo 125
Sokol Žižkov B - TESLA
BSK Fenix Modřany A
28. 3. 2022
-
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
Základní fáze 21. kolo 126
TJ Košíře
Žižkov Falcons C
28. 3. 2022
-
Hala Šantrochova
Preview
Základní fáze 22. kolo 129
BSK Fenix Modřany A
Sokol Pražský B
1. 10. 2021
18:30
DDM Herrmannova Tomáš Linhart
Lukáš Ulrych
Miloslav Jon
70
75
12
21
33
43
51
61
Review
Základní fáze 22. kolo 132
BA Sparta A
TJ ČZU Praha
30. 9. 2021
19:15
Hala Kuncova Veronika Vávrová
Pavel Bohata
Lukáš Balog
66
58
24
18
38
31
52
43
Review
Základní fáze 22. kolo 131
Stavební fakulta A
VŠTJ Medicina A
30. 9. 2021
19:40
hala ČVUT Jakub Kec
Roman Kejklíček
Ondřej Svejkovský
86
50
24
16
44
24
63
37
Review
Základní fáze 22. kolo 127
Sokol Motol A
TJ Košíře
29. 9. 2021
20:10
Hala Šantrochova Jan Musil
Miloslav Jon
Pavel Šenk
81
102
19
27
42
63
53
86
Review
Základní fáze 22. kolo 130
Sokol Dolní Počernice A
Sokol Vyšehrad B
1. 10. 2021
20:10
ZŠ Národních Hrdinů Jan Hošek
Jan Musil
Pavel Bohata
85
63
16
16
48
30
64
48
Review
Základní fáze 22. kolo 128
Žižkov Falcons C
Sokol Žižkov B - TESLA
1. 10. 2021
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Marek Vošahlík
Lukáš Balog
Radomír Kohout
78
59
15
18
38
32
60
42
Review
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Vojtěch Bednář BSK Fenix Modřany A 20 5 1.0 19.4 8.0 0.0 3.4/5.8 58.6 1.6
Lukáš Bartoň TJ Košíře 30 4 1.0 14.0 6.3 0.0 1.5/2.0 75.0 1.8
Filip Hauzer Sokol Pražský B 21 4 1.0 13.8 4.5 0.3 4.0/5.3 76.2 3.5
Jan Pospíšil Žižkov Falcons C 30 8 1.0 6.5 1.5 1.0 0.5/0.5 0.0* 0.9
David Douša Sokol Žižkov B - TESLA 44 4 1.0 12.8 4.5 0.5 2.3/3.3 69.2 0.8
Ondřej Aulich Stavební fakulta A 26 4 1.0 8.0 2.3 0.8 1.3/1.8 0.0* 1.3
Desmond Akahomen Sokol Vyšehrad B 22 3 1.0 4.7 1.7 0.0 1.3/2.0 66.7 1.0
Jan Hruška VŠTJ Medicina A 41 3 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Tomáš Cajthaml BA Sparta A 17 3 1.0 3.7 0.7 0.7 0.3/1.3 0.0* 1.0
Jan Dušek Sokol Motol A 47 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Ondřej Chwaszcz Sokol Dolní Počernice A 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Švejdar TJ ČZU Praha 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Sokol Motol A 4 23.8 6.8 16.0 /22.0 72.7 18.8
TJ Košíře 4 28.5 9.8 13.3 /22.1 60.2 15.3
BA Sparta A 5 8.8 4.0 4.2 /9.0 46.7 8.6
Stavební fakulta A 5 17.8 6.6 5.6 /10.8 51.9 11.8
TJ ČZU Praha 4 16.5 5.5 5.8 /10.6 54.8 12.8
VŠTJ Medicina A 4 16.8 2.3 10.3 /16.8 61.2 12.3
BSK Fenix Modřany A 5 26.8 5.4 9.6 /15.8 60.8 13.6
Sokol Pražský B 4 19.8 8.3 12.0 /20.0 60.0 18.8
Sokol Dolní Počernice A 5 25.2 6.0 9.2 /15.0 61.3 12.8
Sokol Vyšehrad B 4 11.3 5.5 6.5 /9.8 66.7 16.3
Žižkov Falcons C 4 25.8 5.5 10.0 /15.8 63.5 17.3
Sokol Žižkov B - TESLA 4 19.3 7.0 7.0 /10.8 65.1 13.8
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Záruba Matěj 2 1 0 1 - - -
Vošahlík Marek 5 4 1 0 - - -
Vondráček Marek 2 2 0 0 - - -
Vávrová Veronika 1 1 0 0 - - -
Ulrych Lukáš 3 2 1 0 - - -
Šenk Pavel 3 0 1 2 - - -
Svejkovský Ondřej 4 0 1 3 - - -
Schaffner Vojta 3 0 2 1 - - -
Musil Jan 7 4 3 0 - - -
Linhart Tomáš 4 4 0 0 - - -
Kovačovič Matej 2 0 1 1 - - -
Kotrbatá Zuzana 2 0 1 1 - - -
Kohout Radomír 3 0 1 2 - - -
Kejklíček Roman 3 0 2 1 - - -
Kec Jakub 3 3 0 0 - - -
Jon Miloslav 6 0 2 4 - - -
Jeřáb Jan 3 2 1 0 - - -
Hošek Jan 3 2 0 1 - - -
Buršík Martin 3 0 1 2 - - -
Bukovský Michal 3 0 1 2 - - -
Bohata Pavel 5 0 3 2 - - -
Blahout Petr 2 2 0 0 - - -
Barták Matěj 3 0 2 1 - - -
Balog Lukáš 6 0 3 3 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře