Marko Matoničkin

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 22 let
Aktuální klub
Jižní Supi A
Výška
196 cm

Kariéra

Sezony
12
Zápasy
314
Procento vítězství
58.3%
Počet klubů
7

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2014/15 mladší žáci U14 - skupina A USK Praha 5 - 0.4 0.2 0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - extraliga sk. A USK Praha 3 - 1.3 0.7 0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - MČR o 5.- 8. místo USK Praha 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina B USK Praha 21 - 6.3 2.9 /2.9 0 0.5/1.3 39.3 1.4 4.1
2015/16 mladší žáci U14 - Předkolo MČR C USK Praha 3 - 6.3 2.7 /2.7 0 1/1.7 60.0 1.0 4.7
2015/16 mladší žáci U14 - 9. - 12. místo USK Praha 3 - 7.0 3.3 /3.3 0 0.3/2.3 14.3 2.7 2.3
2018/19 junioři U19 - základní část Sokol pražský 8 9.8 2.0 0.5 /1.1 0.3 0.3/0.3 100.0 0.6 3.1
2018/19 junioři U19 - play-off Sokol pražský 2 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2019/20 junioři U19 - základní část Sokol pražský 2 13.0 2.0 0.5 /1.5 0 1/1 100.0 2.5 -0.5
2017/18 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 4 13.5 0.5 0.3 /2.3 0 0/0 0.0 1.8 -
2017/18 kadeti U17 - play-off Sokol Pražský 3 14.7 6.7 2.3 /3.3 0.7 0/1 0.0 1.0 9.0
2017/18 kadeti U17 - Mistrovství ČR Sokol Pražský 2 3.5 0.0 0 /0.5 0 0/0 0.0 - -1.0
2018/19 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 14 24.4 10.2 3.3 /6.8 0.5 2.1/3.1 68.2 2.4 10.1
2018/19 kadeti U17 - play-off Sokol Pražský 5 28.0 7.6 2.4 /6.2 0.8 0.4/1.2 33.3 4.0 6.0
2016/17 žáci U15 - Skupina B USK Praha 11 - 7.7 3.1 /3.1 0.3 0.7/1.5 47.1 1.9 5.0
2016/17 žáci U15 - Extraliga USK Praha 11 - 11.0 3.4 /3.4 0.8 1.8/3.5 51.3 2.7 6.5
2019/20 muži - Základní fáze Fenix Modřany A 9 - 5.1 1.8 0.3 0.6/0.9 62.5 - -
2016/17 kadeti U17 - skupina A USK Praha B 7 - 2.6 0.9 0.1 0.4/0.7 60.0 - -
2016/17 kadeti U17 - finálová skupina USK Praha B 3 - 3.0 1 0.3 0/1 0.0 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Základní fáze Sokol Vyšehrad 7 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - Základní fáze Sokol Vyšehrad 12 - 1.1 0.5 0 0.1/0.3 25.0 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Základní fáze Sokol Vyšehrad 10 - 2.8 1.3 0 0.2/0.8 25.0 - -
2012/13 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze Sokol Vyšehrad 20 - 2.6 1.2 0 0.2/0.6 25.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Základní fáze USK Praha 15 - 6.3 2.7 0 1/2.1 46.9 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Základní fáze USK Praha 6 - 6.3 2.5 0 1.3/3.3 40.0 - -
2014/15 žáci U15 - Základní fáze USK Praha B 7 - 12.7 5.6 0 1.6/5 31.4 - -
2015/16 žáci U15 - Základní fáze USK Praha B 1 - 9.0 4 0 1/4 25.0 - -
2015/16 žáci U15 - Skupina o 1. - 4. místo USK Praha B 2 - 7.0 3 0 1/2 50.0 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 BK Ber U13(mix) 4 - 2.5 1.3 0 0/0.3 0.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 BŠ Tygři U13 14 - 6.2 2.9 0 0.4/1.7 20.8 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina B BŠ Tygři Praha 14 - 14.1 4.8 0.9 1.8/3.6 50.0 - -
2019/20 junioři U19 - skupina B BSK Modřany - Jižní Supi 10 - 10.8 3.5 0.7 1.7/3.1 54.8 - -
2019/20 junioři U19 - play-out B BSK Modřany - Jižní Supi 6 - 14.3 4 1.5 1.8/2.3 78.6 - -
2020/21 junioři U19 - skupina B Jižní Supi 2 - 12.0 3 2 0/1 0.0 - -
2021/22 muži - Základní fáze Fenix Modřany A 19 - 8.6 2.7 0.8 0.6/1.2 52.2 - -
2021/22 muži - Play-off Fenix Modřany A 2 - 8.5 1.5 1.5 1/1 100.0 - -
2022/23 muži - Základní fáze Fenix Modřany A 17 - 15.1 3.7 1.9 1.9/2.8 68.1 - -
2022/23 muži - Základní fáze Jižní Supi A 13 - 14.9 3.5 2.2 1.5/2.5 60.6 - -
2022/23 muži - Play-off Jižní Supi A 4 - 12.8 2.3 2.5 0.8/1.8 42.9 - -
2023/24 muži - Základní fáze Jižní Supi A 12 - 8.2 1.8 1.3 0.5/1 50.0 - -
Průměr za kariéru 12.6 2.2 7.4 2.4 0.5 0.8/1.7 59.3 1.8 1.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 Stavební fakulta A 15. 1. 2024
2B body 4 Stavební fakulta A 15. 1. 2024
3B body 5 TJ ČZU Praha 24. 10. 2023
Body 23 TJ ČZU Praha 24. 10. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 BK Pelhřimov 8. 10. 2017 2017/18
2B body 10 BK Opava 3. 3. 2017 2016/17
3B body 5 TJ ČZU Praha 24. 10. 2023 2023/24
Obranné doskoky 8 NH Ostrava 26. 1. 2019 2018/19
Útočné doskoky 4 Sokol Písek 2. 12. 2018 2018/19
Doskoky celkem 10 NH Ostrava 26. 1. 2019 2018/19
Body 28 BC Loudilové 5. 4. 2023 2022/23
Užitečnost 26 Slavoj Litoměřice 18. 11. 2018 2018/19
Asistence 4 Synthesia Pardubice 27. 4. 2018 2017/18
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
27. 9. 2023 Základní fáze TJ HÁJE - JM A 2 1 0 0/0 0
2. 10. 2023 Základní fáze Aritma Praha 1 0 0 1/2 50.0
9. 10. 2023 Základní fáze Stavební fakulta A 7 2 1 0/0 0
16. 10. 2023 Základní fáze BA Sparta A 6 0 2 0/0 0
24. 10. 2023 Základní fáze TJ ČZU Praha 23 4 5 0/0 0
30. 10. 2023 Základní fáze VŠTJ Medicina A 2 1 0 0/0 0
10. 11. 2023 Základní fáze Sokol Dolní Počernice A 4 2 0 0/0 0
13. 11. 2023 Základní fáze TJ Košíře A 7 2 1 0/1 0.0
20. 11. 2023 Základní fáze Sokol Žižkov C - TESLA 16 3 3 1/4 25.0
11. 1. 2024 Základní fáze Aritma Praha 9 2 1 2/2 100.0
15. 1. 2024 Základní fáze Stavební fakulta A 13 4 1 2/3 66.7
20. 2. 2024 Základní fáze VŠTJ Medicina A 8 1 2 0/0 0
Celkem 12 98 22 16 6/12 50.0
Průměr 12 8.2 1.8 1.3 0.5/1.0 50.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
TJ ČZU Praha 6 0:00 16.7 4.3 0.0 2.2 0.0 1.5/2.0 75.0 2.3
BA Sparta A 5 0:00 17.0 4.2 0.0 2.2 0.0 2.0/2.6 76.9 1.8
BK Vlci Žďár 3 0:00 18.7 5.3 0.0 1.7 0.0 3.0/3.0 100.0 2.0
Stavební fakulta A 5 0:00 10.6 3.0 0.0 1.4 0.0 0.4/0.8 50.0 3.0
Sokol Kbely A 6 0:00 8.7 3.7 0.0 0.0 0.0 1.3/3.3 40.0 0.5
BC Loudilové 2 0:00 25.5 7.0 0.0 3.5 0.0 1.0/1.5 66.7 1.0
VŠTJ Medicina A 7 0:00 7.3 1.9 0.0 1.0 0.0 0.6/1.3 44.4 3.1
Sokol Žižkov C - TESLA 5 0:00 9.8 2.2 0.0 1.6 0.0 0.6/1.2 50.0 2.4
TJ Košíře A 5 0:00 9.6 3.0 0.0 0.8 0.0 1.2/2.2 54.5 2.6
BC Vysočina 2 0:00 23.0 7.5 0.0 2.0 0.0 2.0/6.0 33.3 1.0
Danube Mavericks 3 0:00 14.0 1.7 0.0 3.0 0.0 1.7/2.3 71.4 2.7
CTS Basket 3 0:00 13.7 2.3 0.0 2.3 0.0 2.0/3.0 66.7 4.0
Žižkov Falcons B 5 0:00 8.2 1.4 0.0 1.4 0.0 1.2/2.0 60.0 2.0
Sokol Kbely B 2 0:00 20.0 4.0 0.0 3.5 0.0 1.5/3.5 42.9 3.0
Sokol Žižkov D 3 0:00 12.7 4.0 0.0 1.3 0.0 0.7/2.0 33.3 1.7
Královští Sokoli 3 0:00 12.3 3.0 0.0 1.7 0.0 1.3/3.7 36.4 1.3
TJ ČSA 2 0:00 18.0 5.0 0.0 2.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.5
BK Pelhřimov 2 0:00 17.5 5.5 0.0 0.5 0.0 5.0/6.0 83.3 3.0
Synthesia Pardubice 5 13:14 6.2 2.4 63.2 0.4 28.6 0.2/0.8 25.0 1.4
GBA Sojky Pelhřimov 3 0:00 10.3 1.7 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.3
Slavoj Litoměřice 2 0:00 15.0 3.0 100.0 2.0 100.0 3.0/6.5 46.2 3.5
Sokol Dolní Počernice A 5 0:00 5.6 2.4 0.0 0.0 0.0 0.8/1.4 57.1 1.8
Sokol Pražský 2 0:00 13.5 5.0 100.0 0.5 100.0 2.0/4.0 50.0 3.5
BC Chrud. 2 0:00 13.5 6.0 0.0 0.5 0.0 0.0/1.5 0.0 3.0
Sokol Vyšehrad 3 0:00 8.7 3.7 0.0 0.0 0.0 1.3/3.0 44.4 2.3
Sokol Nová Paka 4 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.3
BK Opava 2 0:00 12.0 5.0 100.0 0.5 100.0 0.5/2.0 25.0 1.0
Aritma Praha 3 0:00 8.0 2.0 0.0 0.7 0.0 2.0/2.7 75.0 2.0
Sokol Pražský 5 0:00 4.6 1.8 0.0 0.0 0.0 1.0/2.4 41.7 1.2
USK Praha B 3 0:00 7.3 3.3 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 0.3
Kol U13B 4 0:00 5.5 2.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.8 0.0 2.0
BC Vysočina 2 0:00 11.0 3.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.5 80.0 2.5
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 21.0 5.0 100.0 3.0 100.0 2.0/4.0 50.0 1.0
USK 3 20:40 7.0 2.7 61.5 0.3 33.3 0.7/0.7 100.0 1.7
Slavoj Litoměřice 1 30:33 19.0 5.0 71.4 1.0 20.0 6.0/7.0 85.7 3.0
Sluneta Ústí n. L. 3 0:00 6.0 2.7 100.0 0.0 0.0 0.7/2.7 25.0 1.3
USK Praha 4 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.8
USK Praha 3 0:00 5.3 2.0 0.0 0.0 0.0 1.3/3.3 40.0 0.3
Sj. BK Litoměřice 4 0:00 4.0 1.5 100.0 0.0 0.0 1.0/3.3 30.8 1.3
BA Sparta 4 0:00 3.8 1.5 0.0 0.0 0.0 0.8/1.3 60.0 1.8
Basket Poděbrady 2 0:00 7.5 3.5 100.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.5
Královští Sokoli 2 0:00 7.5 3.5 100.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.0
TJ Sokol Pražský 5 0:00 3.0 1.4 0.0 0.0 0.0 0.2/0.8 25.0 1.2
Meteor TLC A 1 0:00 15.0 6.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
Královští Sokoli 1 0:00 14.0 7.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
NH Ostrava 2 0:00 6.5 3.0 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
BC Kolín 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.0 0.0 1.5/1.5 100.0 4.0
Sokol Kbely C 1 0:00 13.0 2.0 0.0 2.0 0.0 3.0/4.0 75.0 4.0
Basket Poděbrady 2 0:00 6.0 2.0 100.0 0.5 100.0 0.5/1.0 50.0 -
Sokol Vyšehrad 2 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.5
BCM Orli Prostějov 3 15:12 4.0 1.7 29.4 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 1.7
Synthesia Pardubice 2 0:00 6.0 2.0 100.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 2.5
GBA Lions J. Hradec 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Pelhřimov 1 0:00 10.0 4.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
BK Loko Plzeň 1 26:58 9.0 4.0 80.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Meteor A 1 0:00 8.0 1.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Klatovy 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 0.5
Sokol Vyšehrad 1 0:00 7.0 3.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Lions J. Hradec 1 0:00 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 5.0 2.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Snakes Ostrava 2 13:00 2.5 0.5 14.3 0.5 33.3 0.0/0.0 0.0 0.5
BC Benešov 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Pražský 4 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
Sokol Vyšehrad C 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol Písek 1 28:22 4.0 1.0 20.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
BK Klatovy 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
Snakes Ostrava 1 0:00 4.0 1.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
NH Ostrava 1 30:04 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 4.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 1.5 0.5 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
BCM Orli Prostějov 1 0:00 3.0 1.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
BC Kolín 1 9:17 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BA Sparta 4 0:00 0.5 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Opava 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Tigers Č. Budějovice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavoj Litoměřice 1 9:33 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
PCE 2 9:35 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
TJ HÁJE - JM A 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Žďár n. S. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Brandýs n. L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Písek 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slovan Bohnice A 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
USK 1 7:42 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 2 9:56 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0