Ondřej Aulich

Národnost
CZE
Ročník narození
1995 - 26 let
Aktuální klub
Stavební fakulta A
Výška
192 cm

Kariéra

Sezony
12
Zápasy
253
Procento vítězství
54.2%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 kadeti U16 - základní část Sokol Pražský 20 - 12.9 5.3 0.3 1.5/2.9 50.0 - -
2010/11 junioři U18 - skupina A Sokol Žižkov 16 - 7.9 3.1 0.3 1.1/2.1 51.5 - -
2010/11 junioři U18 - skupina A2 (o 8. - 11. místo) Sokol Žižkov 1 - 8.0 3 0 2/2 100.0 - -
2010/11 kadeti U16 - play-off Sokol Pražský 3 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2011/12 junioři U19 - základní část Sokol pražský 12 9.0 2.7 0.8 /2.1 0.1 0.8/1.1 69.2 0.8 0.8
2011/12 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 22 - 12.5 3.3 1.6 1/2.2 44.9 - -
2011/12 kadeti U17 - play-off Sokol Pražský 4 - 16.0 3.8 2.3 1.8/3.8 46.7 - -
2011/12 junioři U19 - play-off Sokol pražský 3 4.7 1.3 0.7 /1 0 0/0 0.0 0.3 0.7
2011/12 junioři U19 - Mistrovství ČR Sokol pražský 3 9.7 3.3 0.3 /1 0.7 0.7/0.7 100.0 0.7 3.0
2012/13 junioři U19 - základní část Sokol pražský 20 15.2 4.7 1.3 /3.4 0.4 0.9/1.6 58.1 1.7 3.0
2012/13 junioři U19 - play-off Sokol pražský 3 16.0 6.7 1.7 /3 1 0.3/1 33.3 1.0 5.0
2013/14 muži - základní část SP BASKET 6 10.2 3.3 1.3 /3.3 0.2 0.2/0.3 50.0 1.0 1.7
2013/14 muži - skupina A Basket Košíře 6 - 2.3 0.8 0.2 0.2/0.7 25.0 - -
2013/14 junioři U19 - základní část Sokol pražský 22 26.6 11.0 4 /10.1 0.5 1.6/2.8 56.5 2.4 8.5
2013/14 muži - Krajský přebor 1.třídy Bra 2 - 13.0 2.5 1.5 3.5/5 70.0 - -
2013/14 muži - Play-off čtvrtfinále Bra 2 - 4.0 1 0.5 0.5/1 50.0 - -
2013/14 junioři U19 - play-off Sokol pražský 3 29.0 12.3 4.7 /11.3 0.3 2/3.3 60.0 3.3 11.3
2013/14 muži - Play-off semifinále Bra 3 - 12.0 2.3 1.7 2.3/2.7 87.5 - -
2013/14 muži - Play-off finále Bra 5 - 8.4 2.8 0.2 2.2/3.6 61.1 - -
2014/15 muži - Předkolo play-off SP BASKET 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2014/15 muži - Play-off SP BASKET 2 6.5 1.0 0.5 /1.5 0 0/0 0.0 1.0 -0.5
2015/16 muži - Základní fáze Sokol Pražský B 2 - 3.5 1.5 0 0.5/1 50.0 - -
2017/18 muži - Základní fáze Sokol Pražský 1 20 - 6.4 1.9 0.6 1/1.5 63.3 - -
2017/18 muži - Play-off Sokol Pražský 1 9 - 6.7 2 0.3 1.7/2.6 65.2 - -
2018/19 muži - Základní část - skupina Západ SP BASKET 12 7.9 3.7 0.8 /1.8 0.4 0.9/1.2 78.6 0.5 4.6
2018/19 muži - skupina B Bra 16 - 15.8 5.6 1 1.6/2.3 70.3 - -
2018/19 muži - Základní fáze Sokol Pražský C 1 - 1.0 0 0 1/2 50.0 - -
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník SP BASKET 1 - 2.0 1 /1 0 0/2 0.0 1.0 -1.0
2018/19 muži - Play out 13. - 20. místo SP BASKET 5 16.6 4.4 2 /3.6 0 0.4/0.6 66.7 2.0 6.6
2019/20 muži - skupina Západ SP BASKET 16 16.6 5.5 1.4 /3.8 0.6 0.9/1.1 83.3 1.8 3.9
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník SP BASKET 1 21.0 3.0 1 /5 0 1/2 50.0 2.0 -2.0
2019/20 muži - Skupina D 7. - 12. místo SP BASKET 4 18.5 6.0 1.8 /5 0.8 0.3/0.3 100.0 2.8 4.8
2020/21 muži - Skupina ZÁPAD SP BASKET 2 12.5 3.0 0.5 /2 0.5 0.5/2 25.0 1.0 0.5
2021/22 muži - Základní fáze Stavební fakulta A 5 - 7.2 2.2 0.6 1/1.4 71.4 - -
Průměr za kariéru 23.0 7.2 7.9 2.6 0.6 1.1/1.8 162.5 2.1 1.9

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 BA Sparta A 14. 10. 2021
2B body 4 TJ ČZU Praha 4. 10. 2021
3B body 2 VŠTJ Medicina A 30. 9. 2021
Body 12 VŠTJ Medicina A 30. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 VYS 27. 10. 2013 2013/14
2B body 11 BK Kondoři Liberec 20. 10. 2018 2018/19
3B body 4 Proton Zlín 31. 3. 2012 2011/12
Obranné doskoky 8 SKB Zlín 10. 11. 2013 2013/14
Útočné doskoky 5 VYS 27. 10. 2013 2013/14
Doskoky celkem 12 Slavoj Litoměřice 21. 12. 2013 2013/14
Body 31 Tesla Pardubice 17. 11. 2018 2018/19
Užitečnost 25 VYS 19. 10. 2018 2018/19
Asistence 6 Sršni Sokol Písek 13. 10. 2013 2013/14
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
30. 9. 2021 Základní fáze VŠTJ Medicina A 12 3 2 0/0 0
4. 10. 2021 Základní fáze TJ ČZU Praha 8 4 0 0/0 0
14. 10. 2021 Základní fáze BA Sparta A 10 2 1 3/3 100.0
18. 10. 2021 Základní fáze Sokol Motol A 2 0 0 2/4 50.0
25. 10. 2021 Základní fáze Sokol Dolní Počernice A 4 2 0 0/0 0
Celkem 5 36 11 3 5/7 71.4
Průměr 5 7.2 2.2 0.6 1.0/1.4 71.4
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Proton Zlín 8 0:00 15.5 3.8 0.0 2.0 0.0 2.0/4.1 48.5 3.6
USK 4 0:00 14.8 4.5 0.0 1.3 0.0 2.0/3.8 53.3 2.8
BA Sparta Praha 8 20:40 7.4 2.3 40.9 0.6 23.8 1.0/1.8 57.1 2.4
BCM Slez. Ostrava 5 0:00 11.4 3.6 0.0 1.0 0.0 1.2/2.6 46.2 2.8
Slavoj Litoměřice 4 13:49 13.5 5.0 76.9 0.5 50.0 2.0/4.5 44.4 1.3
VYS 6 13:57 8.2 2.7 43.2 0.3 15.4 1.8/2.8 64.7 1.7
Sokol Vyšehrad 4 0:00 12.0 4.3 0.0 1.0 0.0 0.5/2.0 25.0 3.3
Sršni Sokol Písek 8 13:57 5.5 2.3 54.5 0.3 16.7 0.3/0.5 50.0 0.8
Sršni Sokol Písek 3 0:00 14.7 5.0 0.0 1.3 0.0 0.7/2.7 25.0 2.3
WBA 2 0:00 21.0 6.5 0.0 2.5 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
Réma 5 0:00 8.4 2.8 0.0 0.2 0.0 2.2/3.6 61.1 1.8
PCE 8 17:32 5.1 1.3 25.0 0.5 28.6 1.1/2.1 52.9 1.9
Sokol BK Chrudim 2 0:00 20.5 6.5 0.0 2.0 0.0 1.5/2.0 75.0 0.5
BK Pardubice 5 0:00 7.8 2.8 0.0 0.4 0.0 1.0/1.2 83.3 2.0
Tesla Pardubice 2 0:00 19.5 6.5 0.0 1.5 0.0 2.0/3.0 66.7 2.5
KolB 3 0:00 12.0 2.3 0.0 1.7 0.0 2.3/2.7 87.5 3.7
TJ ČZU Praha 6 0:00 5.3 2.5 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 33.3 2.2
BK Vlci Žďár 2 0:00 14.0 4.0 0.0 1.5 0.0 1.5/1.5 100.0 3.0
BC Nový Jičín 2 0:00 13.5 3.5 0.0 1.5 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
USK 6 18:29 4.3 1.3 26.7 0.3 15.4 0.7/1.0 66.7 1.5
Sokol Žižkov B - TESLA 4 0:00 6.5 1.5 0.0 0.0 0.0 3.5/4.5 77.8 3.3
VYS 4 13:32 6.5 1.0 66.7 0.8 50.0 2.3/2.3 100.0 1.0
SKB Zlín 2 31:24 13.0 4.5 45.0 0.5 33.3 2.5/3.0 83.3 2.0
BC Vysočina 2 0:00 12.5 6.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
BCM Loko Plzeň 5 14:33 5.0 1.8 36.0 0.2 20.0 0.8/1.2 66.7 2.4
BVK Holice 1 0:00 25.0 9.0 0.0 2.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
BK NAPOS Vysoká n.L. 2 0:00 12.5 4.5 0.0 1.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
LJH 4 17:06 5.8 2.0 53.3 0.5 20.0 0.3/0.5 50.0 1.3
BK Opava B 4 19:16 5.8 2.0 50.0 0.5 28.6 0.3/0.3 100.0 2.8
Lions J. Hradec 2 0:00 11.0 3.5 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 1.5
Sokol Písek 3 13:22 7.3 1.3 36.4 1.0 50.0 1.7/2.7 62.5 1.0
Jiskra Domažlice 2 0:00 10.0 4.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
Sokol Motol A 3 0:00 6.0 2.0 0.0 0.3 0.0 1.0/2.0 50.0 2.7
BCM Loko Plzeň 1 0:00 16.0 7.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
PLZ 3 13:49 5.0 1.3 44.4 0.3 25.0 1.3/2.3 57.1 1.7
VŠTJ Medicina A 3 0:00 4.7 1.3 0.0 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0 1.7
TJ Košíře 2 0:00 6.5 1.5 0.0 0.5 0.0 2.0/3.5 57.1 2.5
BC Vysočina 2 9:23 6.5 3.0 85.7 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.0
BCM Ústí n. L. 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
BK Kladno 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BSK Fenix Modřany A 3 0:00 4.0 1.3 0.0 0.3 0.0 0.3/1.3 25.0 2.7
Sokol Kbely B 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Slavoj Litoměřice 3 12:10 3.7 1.3 44.4 0.3 16.7 0.0/0.0 0.0 2.3
Stavební fakulta A 2 0:00 5.5 1.0 0.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
AŠ Mladá Boleslav 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
Baník Most 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 2.5
BA Sparta A 1 0:00 10.0 2.0 0.0 1.0 0.0 3.0/3.0 100.0 -
BA LYNX Liberec 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BC Vysočina 3 9:47 3.0 1.0 42.9 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 1.7
Žižkov Falcons C 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
BK Pardubice 2 20:16 4.0 0.5 9.1 1.0 66.7 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Medvědi Tábor 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BC Nový Jičín 2 17:53 3.0 1.5 37.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
USK Praha B 3 9:23 2.0 0.3 9.1 0.0 0.0 1.3/1.3 100.0 0.3
Basketbal Polabí 3 15:02 1.3 0.0 0.0 0.3 10.0 0.3/1.3 25.0 2.0
BK Děčín 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol Dolní Počernice A 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SKB Rokycany 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
HKR 2 6:24 1.0 0.5 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Levharti Chomutov 1 9:24 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavoj BK Litoměřice B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basketbal Olomouc 1 8:32 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
ZLN 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -