Vojtěch Pýcha

Národnost
CZE
Ročník narození
1999 - 22 let
Aktuální klub
BA Poděbrady z.s.
Výška
186 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
207
Procento vítězství
46.9%
Počet klubů
6

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 starší minižáci U13 - Skupina B Nym 8 - 7.9 3.6 0 0.6/1.9 33.3 - -
2011/12 starší minižáci U13 - O 5. až 8. místo Nym 6 - 7.3 3.7 0 0/0.3 0.0 - -
2012/13 mladší žáci U14 - základní skupina B Slavoj Č. Brod 7 - 5.0 2.3 0 0.4/2.3 18.8 - -
2012/13 mladší žáci U14 - liga A Slavoj Č. Brod 6 - 3.0 1.2 0 0.7/2.2 30.8 - -
2013/14 žáci U15 - zákl. skupina B BCM Nymburk 14 - 3.3 1.6 0 0.1/0.4 33.3 - -
2013/14 kadeti U17 - Krajský přebor kadetů U 17 NymU17B 2 - 6.0 2.5 0 1/1 100.0 - -
2013/14 žáci U15 - extraliga BCM Nymburk 16 - 2.3 0.9 0 0.4/0.8 46.2 - -
2014/15 kadeti U17 - skupina A BK Č. Brod 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2014/15 kadeti U17 - Krajský přebor kadetů U17 Pod U17B 18 - 15.7 6.7 0 2.3/4.8 47.7 - -
2015/16 junioři U19 - skupina A BA Nymburk B 12 - 5.8 2.4 0 0.9/1.3 73.3 - -
2015/16 kadeti U17 - základní část BA Nymburk 4 - 4.3 0.8 /0.8 0.5 1.3/2 62.5 0.3 3.3
2015/16 kadeti U17 - Krajský přebor kadetů U17 Pod U17B 12 - 26.8 10.8 0.5 3.8/6.4 59.7 - -
2015/16 kadeti U17 - Skupina o 1-3 místo Pod U17B 4 - 19.0 7.8 0 3.5/7.5 46.7 - -
2015/16 junioři U19 - play-off A BA Nymburk B 2 - 5.0 2.5 0 0/0 0.0 - -
2015/16 kadeti U17 - Mistrovství ČR BA Nymburk 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2016/17 junioři U19 - základní část BA Nymburk 21 6.0 1.2 0.3 /1.1 0.1 0.2/0.5 36.4 0.2 1.2
2016/17 muži - Základní část - skupina A Basketball Nymburk B 6 3.7 0.8 0.2 /0.5 0.2 0/0 0.0 0.5 0.3
2016/17 muži - Skupina C 1. - 6. místo Basketball Nymburk B 4 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2016/17 junioři U19 - play-off BA Nymburk 4 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2016/17 junioři U19 - Kofola Mistrovství ČR BA Nymburk 2 0.5 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2016/17 muži - Play-off Basketball Nymburk B 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2016/17 muži - Final Four Basketball Nymburk B 1 2.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 1.0 -1.0
2017/18 muži - základní Kanonýři Josefov 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2017/18 muži - Středočeská basketbalová liga mužů Réma 10 - 7.9 2.8 0.3 1.4/2.4 58.3 - -
2017/18 junioři U19 - play-out B Kanonýři Josefov 7 - 12.0 4.4 0.3 2.3/3.4 66.7 - -
2018/19 muži - skupina B Pod 13 - 7.8 2.2 0.7 1.3/1.8 73.9 - -
2018/19 muži - Základní fáze TJ ČZU Praha 13 - 13.8 4.5 0.9 2/2.8 70.3 - -
2018/19 muži - Základní fáze TJ ČZU Praha 1 - 16.0 4 2 2/4 50.0 - -
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník Pod 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 1.0 -1.0
2019/20 muži - Středočeská basketbalová liga mužů BAPOD 1 - 8.0 3 0 2/2 100.0 - -
2019/20 muži - Základní fáze TJ ČZU Praha 4 - 10.0 3.3 0.8 1.3/2.3 55.6 - -
2020/21 muži - SBLM skupina východ BAPOD 2 - 5.5 2.5 0 0.5/0.5 100.0 - -
2021/22 muži - Základní fáze TJ ČZU Praha 1 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 18.8 0.7 7.7 3.0 0.2 1.1/2.0 105.8 1.5 0.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
2B body 2 Stavební fakulta A 4. 10. 2021
Body 4 Stavební fakulta A 4. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 BKTepU17B 14. 11. 2015 2015/16
2B body 27 Kos.ČLU17B 17. 10. 2015 2015/16
3B body 4 AŠ Mladá Boleslav 7. 10. 2018 2018/19
Obranné doskoky 6 Sokol Písek 6. 11. 2016 2016/17
Útočné doskoky 3 BCM Orli Prostějov 10. 3. 2017 2016/17
Doskoky celkem 7 BCM Orli Prostějov 10. 3. 2017 2016/17
Body 55 Kos.ČLU17B 17. 10. 2015 2015/16
Užitečnost 9 BCM Orli Prostějov 10. 3. 2017 2016/17
Asistence 2 Sokol pražský 5. 11. 2016 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
4. 10. 2021 Základní fáze Stavební fakulta A 4 2 0 0/0 0
Celkem 1 4 2 / 0.0
Průměr 1 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BARoun.l. U17B 4 0:00 19.5 7.5 0.0 0.3 0.0 3.8/7.3 51.7 2.3
BK Ber U17 4 0:00 14.8 6.5 0.0 0.0 0.0 1.8/3.5 50.0 3.8
BKDěč U17G 2 0:00 23.0 10.0 0.0 0.5 0.0 1.5/2.5 60.0 2.5
Sokol Žižkov B - TESLA 3 0:00 14.7 5.0 0.0 1.0 0.0 1.7/2.3 71.4 1.7
Sokol Motol A 3 0:00 14.7 6.0 0.0 0.3 0.0 1.7/2.3 71.4 2.7
Sokol Žižkov D 2 0:00 17.5 5.0 0.0 2.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.5
Žižkov Falcons C 3 0:00 11.7 3.0 0.0 1.3 0.0 1.7/3.0 55.6 1.0
Loko Trutnov 2 0:00 16.5 6.5 0.0 0.5 0.0 2.0/2.0 100.0 1.5
TJ Košíře 2 0:00 15.5 4.0 0.0 1.0 0.0 4.5/6.5 69.2 1.5
VŠTJ Medicina A 3 0:00 8.7 3.7 0.0 0.0 0.0 1.3/2.0 66.7 1.0
BC Vysočina 3 11:28 8.0 2.0 66.7 0.7 50.0 2.0/3.3 60.0 0.7
Tesla Pardubice 2 0:00 11.5 4.5 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 2.5
Bol 3 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.7
BA LYNX Liberec 2 0:00 9.5 1.5 0.0 1.0 0.0 3.5/5.0 70.0 2.0
ČBr 2 0:00 9.5 3.0 0.0 0.5 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
BCBenB 1 0:00 18.0 7.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
TJ HÁJE - JM A 1 0:00 16.0 4.0 0.0 2.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
KolB 1 0:00 16.0 5.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
BK NAPOS Vysoká n.L. 2 0:00 8.0 2.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Slavoj Litoměřice 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Tesla Pardubice 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BK Horejsek Děčín 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
AŠ Mladá Boleslav 1 0:00 12.0 0.0 0.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Pod U13B 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 2.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Medvědi Tábor 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 5.0
Stavební fakulta A 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BK Klatovy 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
BK Vlci Žďár 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Žižkov 1 0:00 7.0 1.0 0.0 0.0 0.0 5.0/6.0 83.3 4.0
Kol 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
Sokol Pražský 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
BVK Holice 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.0
Sokol Josefov 1 0:00 7.0 0.0 0.0 2.0 100.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Měl 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BCM Orli Prostějov 5 4:57 1.2 0.6 60.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Ber 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 3.0
Lions J. Hradec 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Slavoj Litoměřice 1 0:00 5.0 1.0 100.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
Sokol Pražský 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
VYS 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Pražský 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 2.0 0.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.5
Sj. BK Litoměřice 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/6.0 16.7 4.0
Sokol Písek 1 15:35 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
TOROLA Snakes Ostrava 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BK Loko Plzeň 2 11:51 1.5 0.0 0.0 0.5 50.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Sokol Písek 2 4:35 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 -
BK Děčín 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Sršni Sokol Písek 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
TJ Spartak Rychnov n 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Slavoj Litoměřice 1 6:34 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Peč 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
USK Praha 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Sokol pražský 2 7:30 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
BK Opava B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
OLM 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
PCE 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Vysočina 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
ZLN 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tigers Č. Budějovice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
HKR 1 1:52 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SAM BŠM Brno 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Synthesia Pardubice 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Snakes Ostrava 3 1:31 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
USK 2 3:09 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -