Žižkov Falcons B

Kategorie
Muži
Soutěž
Pohár mužů PBS | Přebor A

Základní informace

Organizační pracovník

od: 1. 8. 2018
Jan Pospíšil
pospisil@basketzizkov.cz
602 346 870

Trenér

od: 5. 9. 2023
Ondřej Velenský
o.velensky@seznam.cz

1. asistent trenéra

od: 5. 9. 2023 do 25. 9. 2023
Jakub Eichler
eichler.kuba@seznam.cz
792 300 538

Asistent trenéra

od: 25. 9. 2023
Jakub Eichler
Jakub.Eichler@email.cz
737 757 498

Adresa

Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I
Koněvova 19
13000 Praha 3

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
15 Ondřej Hübner 1990 192 34 22 1.0 11.1 3.0 1.3 1.3/2.1 60.9 2.0
33 Ondřej Velenský 1991 183 33 22 1.0 10.6 2.4 1.3 1.9/2.9 65.1 1.0
55 Daniel Holátko 1994 193 30 20 1.0 10.8 2.4 1.7 1.1/1.8 0.0 2.4
6 Jan Pospíšil 1991 193 33 22 1.0 7.7 3.0 0.3 0.8/1.5 0.0 2.5
11 Jan Hubáček 1996 175 28 22 1.0 7.4 1.7 1.2 0.4/0.7 0.0 0.6
24 David Mastný 1990 196 34 16 1.0 9.3 3.8 0.0 1.6/2.1 78.8 3.3
4 Matěj Kuneš 1999 183 25 21 1.0 5.9 2.1 0.3 0.8/1.2 0.0 1.8
21 Jakub Eichler 1992 194 32 10 1.0 9.9 1.9 1.7 1.0/1.9 0.0 0.9
8 Michal Fabrici 1997 198 27 10 1.0 8.8 3.0 0.6 1.0/1.4 0.0 2.5
1 Tomáš Kopřiva 1991 183 33 18 1.0 4.9 1.1 0.8 0.4/0.7 0.0 1.4
Petr Mondschein 2004 191 20 18 1.0 4.3 1.8 0.0 0.8/2.1 36.8 1.6
16 Lukáš Renc 1996 197 28 10 1.0 7.2 3.1 0.0 1.0/2.0 50.0 2.8
Tomáš Tax 1997 190 27 9 1.0 8.0 1.8 1.0 1.4/1.8 0.0 3.0
5 Jan Nekvinda 1988 194 36 9 1.0 4.8 2.2 0.1 0.0/0.1 0.0 3.2
17 Martin Mastný 1987 198 37 5 1.0 8.2 2.4 0.0 3.4/3.8 89.5 2.8
22 Sebastián Poche 1988 200 36 9 1.0 3.7 1.3 0.0 1.0/1.3 0.0 3.0
00 Adam Konopiský 1988 182 36 10 1.0 2.5 1.1 0.0 0.3/0.4 0.0 2.1
Martin Krbec 1992 195 32 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Kosťantyn Sierov 1981 43 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jakub Šťastný 1989 196 35 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tomáš Vondráček 1988 195 36 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jaroslav Brom 1988 200 36 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
21 Pohár mužů PBS (muži) Domácí 9. 4. 2024 Stavební fakulta A 76:90 21 10 4/17 23.5%
20 Pohár mužů PBS (muži) Hosté 4. 4. 2024 Stavební fakulta A 72:47 11 7 2/7 28.6%
125 Přebor A (muži) Domácí 26. 3. 2024 Jižní Supi A 64:65 21 5 7/13 53.8%
117 Přebor A (muži) Hosté 22. 3. 2024 Sokol Dolní Počernice A 94:69 20 7 8/11 72.7%
112 Přebor A (muži) Domácí 15. 3. 2024 VŠTJ Medicina A 70:65 24 2 16/22 72.7%
19 Pohár mužů PBS (muži) Domácí 8. 3. 2024 TJ Košíře A 86:80 28 6 12/18 66.7%
106 Přebor A (muži) Hosté 5. 3. 2024 TJ ČZU Praha 48:74 26 4 10/16 62.5%
99 Přebor A (muži) Domácí 1. 3. 2024 BA Sparta A 65:89 22 5 6/10 60%
18 Pohár mužů PBS (muži) Hosté 26. 2. 2024 TJ Košíře A 69:68 19 8 6/12 50%
95 Přebor A (muži) Hosté 19. 2. 2024 Stavební fakulta A 96:62 21 3 11/16 68.8%
86 Přebor A (muži) Domácí 2. 2. 2024 Aritma Praha 64:61 20 4 12/17 70.6%
14 Pohár mužů PBS (muži) Hosté 30. 1. 2024 BC Přírodní Vědy B 43:72 22 8 4/7 57.1%
84 Přebor A (muži) Hosté 24. 1. 2024 TJ HÁJE - JM A 73:75 19 9 10/16 62.5%
73 Přebor A (muži) Domácí 19. 1. 2024 TJ Košíře A 51:72 16 4 7/15 46.7%
72 Přebor A (muži) Domácí 12. 1. 2024 BK Motol A 72:79 20 8 8/13 61.5%
9 Pohár mužů PBS (muži) Hosté 18. 12. 2023 Stavební fakulta B 56:82 22 10 8/14 57.1%
62 Přebor A (muži) Domácí 15. 12. 2023 Sokol Žižkov C - TESLA 78:96 25 6 10/10 100%
59 Přebor A (muži) Hosté 4. 12. 2023 Jižní Supi A 66:57 16 7 4/8 50%
51 Přebor A (muži) Domácí 1. 12. 2023 Sokol Dolní Počernice A 77:86 17 8 19/22 86.4%
46 Přebor A (muži) Hosté 21. 11. 2023 VŠTJ Medicina A 75:71 18 9 8/15 53.3%
40 Přebor A (muži) Domácí 17. 11. 2023 TJ ČZU Praha 75:67 24 7 6/9 66.7%
33 Přebor A (muži) Hosté 9. 11. 2023 BA Sparta A 96:73 26 5 6/12 50%
29 Přebor A (muži) Domácí 3. 11. 2023 Stavební fakulta A 80:83 24 5 17/24 70.8%
20 Přebor A (muži) Hosté 26. 10. 2023 Aritma Praha 45:65 19 6 9/16 56.3%
18 Přebor A (muži) Domácí 20. 10. 2023 TJ HÁJE - JM A 61:74 22 5 4/5 80%
7 Přebor A (muži) Hosté 11. 10. 2023 TJ Košíře A 79:64 15 8 10/16 62.5%
6 Přebor A (muži) Hosté 5. 10. 2023 BK Motol A 75:68 20 5 13/23 56.5%
128 Přebor A (muži) Hosté 26. 9. 2023 Sokol Žižkov C - TESLA 88:70 18 6 16/24 66.7%
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
22. kolo 26. 9. 2023
20:30
Sokol Žižkov C - TESLA
Žižkov Falcons B
88
70
20
8
34
31
57
50
Základní fáze Review
1. kolo 5. 10. 2023
20:10
BK Motol A
Žižkov Falcons B
75
68
25
9
45
21
75
68
Základní fáze Review
2. kolo 11. 10. 2023
20:15
TJ Košíře A
Žižkov Falcons B
79
64
16
15
32
32
53
50
Základní fáze Review
3. kolo 20. 10. 2023
20:35
Žižkov Falcons B
TJ HÁJE - JM A
61
74
13
15
24
35
34
53
Základní fáze Review
4. kolo 26. 10. 2023
20:40
Aritma Praha
Žižkov Falcons B
45
65
9
9
27
24
32
48
Základní fáze Review
5. kolo 3. 11. 2023
20:35
Žižkov Falcons B
Stavební fakulta A
80
83
12
15
27
34
52
60
74
74
Základní fáze Review
6. kolo 9. 11. 2023
19:30
BA Sparta A
Žižkov Falcons B
96
73
32
13
54
40
82
58
Základní fáze Review
7. kolo 17. 11. 2023
20:35
Žižkov Falcons B
TJ ČZU Praha
75
67
23
23
42
36
60
51
Základní fáze Review
8. kolo 21. 11. 2023
19:40
VŠTJ Medicina A
Žižkov Falcons B
75
71
21
18
36
35
48
56
Základní fáze Review
9. kolo 1. 12. 2023
20:35
Žižkov Falcons B
Sokol Dolní Počernice A
77
86
22
18
40
44
64
51
Základní fáze Review
10. kolo 4. 12. 2023
19:15
Jižní Supi A
Žižkov Falcons B
66
57
12
9
34
31
51
42
Základní fáze Review
11. kolo 15. 12. 2023
20:35
Žižkov Falcons B
Sokol Žižkov C - TESLA
78
96
20
26
43
52
63
78
Základní fáze Review
2. kolo 18. 12. 2023
19:00
Stavební fakulta B
Žižkov Falcons B
56
82
12
26
29
41
41
71
Základní fáze Review
12. kolo 12. 1. 2024
20:35
Žižkov Falcons B
BK Motol A
72
79
19
21
37
38
56
58
Základní fáze Review
13. kolo 19. 1. 2024
20:35
Žižkov Falcons B
TJ Košíře A
51
72
13
23
20
43
32
58
Základní fáze Review
14. kolo 24. 1. 2024
20:40
TJ HÁJE - JM A
Žižkov Falcons B
73
75
13
17
27
31
48
51
Základní fáze Review
3. kolo 30. 1. 2024
19:40
BC Přírodní Vědy B
Žižkov Falcons B
43
72
4
19
17
39
33
57
Základní fáze Review
15. kolo 2. 2. 2024
20:35
Žižkov Falcons B
Aritma Praha
64
61
14
13
29
32
46
44
Základní fáze Review
16. kolo 19. 2. 2024
19:00
Stavební fakulta A
Žižkov Falcons B
96
62
24
8
48
28
70
39
Základní fáze Review
semifinále 26. 2. 2024
20:15
TJ Košíře A
Žižkov Falcons B
69
68
24
12
30
29
39
48
Základní fáze Review
17. kolo 1. 3. 2024
20:35
Žižkov Falcons B
BA Sparta A
65
89
24
19
47
42
67
55
Základní fáze Review
18. kolo 5. 3. 2024
20:05
TJ ČZU Praha
Žižkov Falcons B
48
74
10
19
21
43
33
54
Základní fáze Review
semifinále 8. 3. 2024
20:35
Žižkov Falcons B
TJ Košíře A
86
80
15
21
36
44
61
68
Základní fáze Review
19. kolo 15. 3. 2024
20:35
Žižkov Falcons B
VŠTJ Medicina A
70
65
21
10
31
23
46
49
Základní fáze Review
20. kolo 22. 3. 2024
19:10
Sokol Dolní Počernice A
Žižkov Falcons B
94
69
14
21
44
35
66
50
Základní fáze Review
21. kolo 26. 3. 2024
20:35
Žižkov Falcons B
Jižní Supi A
64
65
16
19
29
26
40
45
Základní fáze Review
finále 4. 4. 2024
19:15
Stavební fakulta A
Žižkov Falcons B
72
47
13
5
40
25
58
42
Základní fáze Review
finále 9. 4. 2024
20:35
Žižkov Falcons B
Stavební fakulta A
76
90
23
22
41
42
59
63
Základní fáze Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2023/24 Přebor A 11 28
2022/23 Přebor A 7 31
2021/22 Přebor A 6 34
2019/20 Přebor A 6 27
2018/19 Přebor A 8 33
2017/18 Přebor A 5 34
2016/17 Přebor A 6 33
2015/16 Přebor A 5 36