Přebor A

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2019/20

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní fáze 1. kolo 5
Fenix Modřany A
Sokol Vyšehrad B
4. 10. 2019
18:30
DDM Herrmannova Jan Musil
Roman Kejklíček
Jan Renc
90
64
29
07
48
26
67
42
Review
Základní fáze 1. kolo 3
Sokol Dolní Počernice A
Sokol Motol A
4. 10. 2019
20:10
ZŠ Národních Hrdinů Jan Jeřáb
Lukáš Balog
Miloslav Jon
69
62
7
24
26
32
47
48
Review
Základní fáze 1. kolo 4
TJ Košíře A
VŠTJ Medicina A
2. 10. 2019
20:15
Hala Šantrochova Martin Kučírek
Pavel Bohata
Martin Buršík
86
83
24
29
45
51
63
68
Review
Základní fáze 1. kolo 1
Žižkov Falcons B
Stavební fakulta A
4. 10. 2019
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Petr Blahout
Radek Treml
Radomír Kohout
79
62
19
17
34
35
61
50
Review
Základní fáze 1. kolo 2
Sokol Žižkov D
Sokol Žižkov C - TESLA
2. 10. 2019
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Matej Kovačovič
Lukáš Ulrych
Roman Kejklíček
66
92
21
36
35
56
51
76
Review
Základní fáze 2. kolo 7
Stavební fakulta A
TJ ČZU Praha
7. 10. 2019
19:00
hala ČVUT Tomáš Linhart
Jan Jeřáb
Zuzana Kotrbatá
79
70
22
18
43
39
61
57
Review
Základní fáze 2. kolo 12
Žižkov Falcons B
Sokol Žižkov D
9. 10. 2019
19:00
TJ Sokol Žižkov I. Matěj Záruba
Radomír Kohout
Pavel Bohata
111
75
28
15
58
26
85
55
Review
Základní fáze 2. kolo 9
VŠTJ Medicina A
Fenix Modřany A
8. 10. 2019
19:40
Sportovní centrum UK Matěj Záruba
Martin Buršík
Jan Renc
66
44
16
3
24
19
46
33
Review
Základní fáze 2. kolo 10
Sokol Motol A
TJ Košíře A
9. 10. 2019
20:10
Hala Šantrochova Jan Musil
Roman Kejklíček
Vít Kučera
73
69
19
22
39
37
55
52
Review
Základní fáze 2. kolo 11
Sokol Žižkov C - TESLA
Sokol Dolní Počernice A
10. 10. 2019
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Radek Treml
Jan Sedláček
Lukáš Balog
83
80
18
26
36
44
60
63
Review
Základní fáze 3. kolo 16
Fenix Modřany A
Sokol Motol A
18. 10. 2019
18:30
DDM Herrmannova Jan Musil
Miloslav Jon
Radomír Kohout
69
81
16
23
24
41
46
64
Review
Základní fáze 3. kolo 18
TJ ČZU Praha
Sokol Vyšehrad B
15. 10. 2019
20:05
ČZU Praha Marek Vošahlík
Lukáš Balog
Jan Renc
62
63
18
20
34
35
51
45
Review
Základní fáze 3. kolo 14
Sokol Dolní Počernice A
Žižkov Falcons B
18. 10. 2019
20:10
ZŠ Národních Hrdinů Jan Jeřáb
Jan Hošek
Lukáš Balog
74
63
20
13
42
29
55
44
Review
Základní fáze 3. kolo 15
TJ Košíře A
Sokol Žižkov C - TESLA
16. 10. 2019
20:15
Hala Šantrochova Lukáš Ulrych
Miloslav Jon
Jan Renc
106
80
26
29
46
42
72
58
Review
Základní fáze 3. kolo 13
Sokol Žižkov D
Stavební fakulta A
16. 10. 2019
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Tomáš Linhart
Vít Kučera
Pavel Bohata
59
78
14
18
26
34
46
54
Review
Základní fáze 4. kolo 19
Stavební fakulta A
Sokol Vyšehrad B
21. 10. 2019
19:00
hala ČVUT Jan Jeřáb
Roman Kejklíček
Zuzana Kotrbatá
86
75
22
21
42
34
59
50
Review
Základní fáze 4. kolo 20
VŠTJ Medicina A
TJ ČZU Praha
22. 10. 2019
19:40
Sportovní centrum UK Jan Hošek
Lukáš Ulrych
Marek Vošahlík
86
55
28
12
54
24
70
38
Review
Základní fáze 4. kolo 23
Žižkov Falcons B
TJ Košíře A
25. 10. 2019
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Tomáš Linhart
Lukáš Balog
Miloslav Jon
69
93
21
16
37
40
55
69
Review
Základní fáze 4. kolo 22
Sokol Žižkov C - TESLA
Fenix Modřany A
24. 10. 2019
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Marek Vošahlík
Pavel Bohata
Zuzana Kotrbatá
96
61
20
11
44
22
73
40
Review
Základní fáze 4. kolo 24
Sokol Žižkov D
Sokol Dolní Počernice A
23. 10. 2019
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Matěj Záruba
Jan Musil
Roman Kejklíček
47
94
12
27
23
54
41
76
Review
Základní fáze 5. kolo 27
Fenix Modřany A
Žižkov Falcons B
1. 11. 2019
18:30
DDM Herrmannova Tomáš Linhart
Jan Musil
Lukáš Balog
76
73
23
25
41
42
58
54
Review
Základní fáze 5. kolo 29
TJ ČZU Praha
Sokol Motol A
29. 10. 2019
20:05
ČZU Praha Lukáš Ulrych
Martin Buršík
Jan Renc
58
73
15
17
25
39
42
52
Review
Základní fáze 5. kolo 25
Sokol Dolní Počernice A
Stavební fakulta A
1. 11. 2019
20:10
ZŠ Národních Hrdinů Jan Jeřáb
Vladimír Slanina
Miloslav Jon
64
78
20
25
29
38
45
54
Review
Základní fáze 5. kolo 26
TJ Košíře A
Sokol Žižkov D
30. 10. 2019
20:15
Hala Šantrochova Matěj Záruba
Radomír Kohout
Lukáš Balog
111
62
25
15
49
34
81
49
Review
Základní fáze 5. kolo 30
Sokol Vyšehrad B
VŠTJ Medicina A
29. 10. 2019
20:45
Sokolovna Vyšehrad Jakub Kec
Jan Sedláček
Vladimír Slanina
39
64
13
11
23
25
26
45
Review
Základní fáze 6. kolo 31
Stavební fakulta A
VŠTJ Medicina A
4. 11. 2019
19:00
hala ČVUT Radek Treml
Radomír Kohout
Zuzana Kotrbatá
77
61
19
15
36
31
54
46
Review
Základní fáze 6. kolo 32
Sokol Motol A
Sokol Vyšehrad B
6. 11. 2019
20:10
Hala Šantrochova Jan Jeřáb
Jan Renc
Matěj Záruba
70
61
18
10
38
25
53
43
Review
Základní fáze 6. kolo 36
Sokol Dolní Počernice A
TJ Košíře A
8. 11. 2019
20:10
ZŠ Národních Hrdinů Tomáš Linhart
Miloslav Jon
Lukáš Balog
65
105
15
25
29
52
54
74
Review
Základní fáze 6. kolo 33
Sokol Žižkov C - TESLA
TJ ČZU Praha
7. 11. 2019
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Martin Kučírek
Radomír Kohout
Jan Sedláček
82
74
25
18
49
40
57
66
Review
Základní fáze 6. kolo 35
Sokol Žižkov D
Fenix Modřany A
6. 11. 2019
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Lukáš Ulrych
Jan Musil
Miloslav Jon
70
117
17
21
27
52
46
82
Review
Základní fáze 7. kolo 38
Fenix Modřany A
Sokol Dolní Počernice A
15. 11. 2019
18:30
DDM Herrmannova Radek Treml
Radomír Kohout
Jan Renc
87
95
17
23
43
55
63
78
Review
Základní fáze 7. kolo 42
VŠTJ Medicina A
Sokol Motol A
12. 11. 2019
19:40
Sportovní centrum UK Jakub Kec
Veronika Vávrová
Jan Musil
78
66
17
11
43
25
61
41
Review
Základní fáze 7. kolo 40
TJ ČZU Praha
Žižkov Falcons B
12. 11. 2019
20:05
ČZU Praha Martin Kučírek
Lukáš Balog
Zuzana Kotrbatá
79
72
21
13
49
31
64
54
Review
Základní fáze 7. kolo 37
TJ Košíře A
Stavební fakulta A
11. 11. 2019
20:15
Hala Šantrochova Jan Jeřáb
Lukáš Ulrych
Pavel Bohata
89
79
22
15
44
34
67
52
Review
Základní fáze 7. kolo 41
Sokol Vyšehrad B
Sokol Žižkov C - TESLA
12. 11. 2019
20:45
Sokolovna Vyšehrad Jan Hošek
Marek Vošahlík
Roman Kejklíček
77
95
24
26
35
46
55
68
Review
Základní fáze 8. kolo 43
Stavební fakulta A
Sokol Motol A
18. 11. 2019
19:00
hala ČVUT Petr Blahout
Miloslav Jon
Michal Bukovský
70
96
16
27
25
45
40
74
Review
Základní fáze 8. kolo 48
TJ Košíře A
Fenix Modřany A
20. 11. 2019
20:15
Hala Šantrochova Matěj Záruba
Martin Buršík
Marek Vošahlík
101
69
31
12
52
37
78
52
Review
Základní fáze 8. kolo 45
Žižkov Falcons B
Sokol Vyšehrad B
22. 11. 2019
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Tomáš Linhart
Jan Jeřáb
Vít Kučera
94
84
15
15
39
38
74
60
Review
Základní fáze 8. kolo 44
Sokol Žižkov C - TESLA
VŠTJ Medicina A
21. 11. 2019
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Jakub Kec
Vladimír Slanina
Lukáš Balog
97
101
15
24
35
42
56
67
84
84
Review
Základní fáze 8. kolo 46
Sokol Žižkov D
TJ ČZU Praha
20. 11. 2019
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Jan Jeřáb
Jan Renc
Vít Kučera
75
88
24
20
43
36
59
66
Review
Základní fáze 9. kolo 49
Fenix Modřany A
Stavební fakulta A
29. 11. 2019
18:30
DDM Herrmannova Jan Jeřáb
Vladimír Slanina
Jan Renc
82
65
26
17
43
38
68
53
Review
Základní fáze 9. kolo 53
VŠTJ Medicina A
Žižkov Falcons B
26. 11. 2019
19:40
Sportovní centrum UK Jan Jeřáb
Pavel Bohata
Martin Buršík
79
66
8
21
33
37
56
47
Review
Základní fáze 9. kolo 51
TJ ČZU Praha
Sokol Dolní Počernice A
26. 11. 2019
20:05
ČZU Praha Matěj Záruba
Vladimír Slanina
Roman Kejklíček
73
78
22
24
38
41
58
59
Review
Základní fáze 9. kolo 54
Sokol Motol A
Sokol Žižkov C - TESLA
27. 11. 2019
20:10
Hala Šantrochova Matej Kovačovič
Martin Buršík
Jan Renc
68
101
19
23
37
47
52
69
Review
Základní fáze 9. kolo 52
Sokol Vyšehrad B
Sokol Žižkov D
26. 11. 2019
20:45
Sokolovna Vyšehrad Jakub Kec
Zuzana Kotrbatá
Radomír Kohout
80
56
24
15
45
24
62
39
Review
Základní fáze 10. kolo 55
Stavební fakulta A
Sokol Žižkov C - TESLA
2. 12. 2019
19:00
hala ČVUT Lukáš Ulrych
Pavel Bohata
Matej Kovačovič
86
80
18
18
35
34
60
57
Review
Základní fáze 10. kolo 58
Sokol Dolní Počernice A
Sokol Vyšehrad B
6. 12. 2019
20:10
ZŠ Národních Hrdinů Radek Treml
Jan Musil
Tomáš Linhart
109
54
24
13
56
24
71
37
Review
Základní fáze 10. kolo 59
TJ Košíře A
TJ ČZU Praha
4. 12. 2019
20:15
Hala Šantrochova Lukáš Ulrych
Marek Vošahlík
Pavel Bohata
144
65
33
14
68
28
106
49
Review
Základní fáze 10. kolo 56
Žižkov Falcons B
Sokol Motol A
6. 12. 2019
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Petr Blahout
Radomír Kohout
Lukáš Balog
78
71
19
23
39
44
58
57
Review
Základní fáze 10. kolo 57
Sokol Žižkov D
VŠTJ Medicina A
4. 12. 2019
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Matěj Záruba
Vít Kučera
Michal Bukovský
75
123
17
23
32
56
47
91
Review
Základní fáze 11. kolo 64
VŠTJ Medicina A
Sokol Dolní Počernice A
10. 12. 2019
19:40
Sportovní centrum UK Jan Hošek
Roman Kejklíček
Lukáš Ulrych
82
65
24
5
46
30
68
41
Review
Základní fáze 11. kolo 62
TJ ČZU Praha
Fenix Modřany A
10. 12. 2019
20:05
ČZU Praha Marek Vošahlík
Jan Renc
Zuzana Kotrbatá
74
82
21
16
36
42
53
69
Review
Základní fáze 11. kolo 65
Sokol Motol A
Sokol Žižkov D
11. 12. 2019
20:10
Hala Šantrochova Matej Kovačovič
Roman Kejklíček
Pavel Bohata
107
72
28
17
53
34
82
48
Review
Základní fáze 11. kolo 66
Sokol Žižkov C - TESLA
Žižkov Falcons B
12. 12. 2019
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Jan Musil
Michal Perlík
Martin Buršík
87
81
23
19
49
38
72
63
Review
Základní fáze 11. kolo 63
Sokol Vyšehrad B
TJ Košíře A
10. 12. 2019
20:45
Sokolovna Vyšehrad Veronika Vávrová
Jan Sedláček
Pavel Bohata
63
84
16
30
33
45
58
64
Review
Základní fáze 12. kolo 67
Stavební fakulta A
Žižkov Falcons B
6. 1. 2020
19:00
hala ČVUT Lukáš Ulrych
Matej Kovačovič
Zuzana Kotrbatá
88
77
22
22
36
41
58
58
Review
Základní fáze 12. kolo 70
VŠTJ Medicina A
TJ Košíře A
7. 1. 2020
19:40
Sportovní centrum UK Jan Jeřáb
Jan Renc
Radomír Kohout
57
87
14
20
16
46
43
72
Review
Základní fáze 12. kolo 69
Sokol Motol A
Sokol Dolní Počernice A
8. 1. 2020
20:10
Hala Šantrochova Radek Treml
Vít Kučera
Lukáš Balog
83
73
25
18
46
30
65
48
Review
Základní fáze 12. kolo 68
Sokol Žižkov C - TESLA
Sokol Žižkov D
9. 1. 2020
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Martin Kučírek
Marek Vošahlík
Michal Perlík
112
79
32
20
52
35
86
60
Review
Základní fáze 12. kolo 71
Sokol Vyšehrad B
Fenix Modřany A
7. 1. 2020
20:45
Sokolovna Vyšehrad Matěj Záruba
Martin Buršík
Pavel Bohata
78
72
17
17
37
36
58
54
Review
Základní fáze 13. kolo 75
Fenix Modřany A
VŠTJ Medicina A
17. 1. 2020
18:30
DDM Herrmannova Radek Treml
Vladimír Slanina
Lukáš Balog
71
70
15
19
31
40
43
53
Review
Základní fáze 13. kolo 73
TJ ČZU Praha
Stavební fakulta A
14. 1. 2020
20:05
ČZU Praha Lukáš Ulrych
Roman Kejklíček
Radomír Kohout
84
98
20
26
40
47
62
76
Review
Základní fáze 13. kolo 77
Sokol Dolní Počernice A
Sokol Žižkov C - TESLA
17. 1. 2020
20:10
ZŠ Národních Hrdinů Tomáš Linhart
Miloslav Jon
Petr Blahout
74
85
15
19
31
46
51
64
Review
Základní fáze 13. kolo 76
TJ Košíře A
Sokol Motol A
15. 1. 2020
20:15
Hala Šantrochova Tomáš Linhart
Pavel Bohata
Miloslav Jon
102
72
26
20
53
38
86
63
Review
Základní fáze 13. kolo 78
Sokol Žižkov D
Žižkov Falcons B
15. 1. 2020
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Radek Treml
Radomír Kohout
Vít Kučera
62
76
7
23
33
45
50
59
Review
Základní fáze 14. kolo 79
Stavební fakulta A
Sokol Žižkov D
20. 1. 2020
19:00
hala ČVUT Petr Blahout
Marek Vošahlík
Jan Jeřáb
115
85
31
20
59
39
88
57
Review
Základní fáze 14. kolo 82
Sokol Motol A
Fenix Modřany A
22. 1. 2020
20:10
Hala Šantrochova Lukáš Ulrych
Vladimír Slanina
Martin Buršík
81
67
19
18
38
32
63
44
Review
Základní fáze 14. kolo 80
Žižkov Falcons B
Sokol Dolní Počernice A
24. 1. 2020
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Tomáš Linhart
Vladimír Slanina
Lukáš Balog
72
42
25
12
39
21
58
28
Review
Základní fáze 14. kolo 81
Sokol Žižkov C - TESLA
TJ Košíře A
23. 1. 2020
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Jakub Kec
Zuzana Kotrbatá
Vladimír Slanina
86
80
25
23
47
43
74
61
Review
Základní fáze 14. kolo 84
Sokol Vyšehrad B
TJ ČZU Praha
21. 1. 2020
20:45
Sokolovna Vyšehrad Jan Jeřáb
Martin Buršík
Pavel Bohata
56
63
15
21
31
32
45
45
Review
Základní fáze 15. kolo 88
Fenix Modřany A
Sokol Žižkov C - TESLA
29. 1. 2020
20:00
DDM Herrmannova Jan Hošek
Jan Renc
Radomír Kohout
84
86
16
21
40
38
66
55
Review
Základní fáze 15. kolo 86
TJ ČZU Praha
VŠTJ Medicina A
28. 1. 2020
20:05
ČZU Praha Matěj Záruba
Jan Musil
Pavel Bohata
79
102
22
23
40
54
64
80
Review
Základní fáze 15. kolo 90
Sokol Dolní Počernice A
Sokol Žižkov D
31. 1. 2020
20:10
ZŠ Národních Hrdinů Tomáš Linhart
Radek Treml
Radomír Kohout
103
67
22
15
47
29
73
49
Review
Základní fáze 15. kolo 89
TJ Košíře A
Žižkov Falcons B
29. 1. 2020
20:15
Hala Šantrochova Jan Jeřáb
Pavel Bohata
Lukáš Balog
86
81
24
24
41
42
62
59
Review
Základní fáze 15. kolo 85
Sokol Vyšehrad B
Stavební fakulta A
28. 1. 2020
20:45
Sokolovna Vyšehrad Jan Hošek
Marek Vošahlík
Zuzana Kotrbatá
60
62
16
19
28
28
39
41
Review
Základní fáze 16. kolo 91
Stavební fakulta A
Sokol Dolní Počernice A
3. 2. 2020
19:00
hala ČVUT Marek Vošahlík
Matej Kovačovič
Pavel Bohata
82
63
20
22
40
38
60
56
Review
Základní fáze 16. kolo 96
VŠTJ Medicina A
Sokol Vyšehrad B
4. 2. 2020
19:40
Sportovní centrum UK Matěj Záruba
Jan Renc
Roman Kejklíček
110
80
31
15
57
36
82
57
Review
Základní fáze 16. kolo 95
Sokol Motol A
TJ ČZU Praha
5. 2. 2020
20:10
Hala Šantrochova Matěj Záruba
Martin Buršík
Michal Bukovský
103
91
21
30
51
52
78
62
Review
Základní fáze 16. kolo 93
Žižkov Falcons B
Fenix Modřany A
7. 2. 2020
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Jan Jeřáb
Vladimír Slanina
Miloslav Jon
74
71
14
22
33
34
59
52
Review
Základní fáze 16. kolo 92
Sokol Žižkov D
TJ Košíře A
5. 2. 2020
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Matej Kovačovič
Vladimír Slanina
Miloslav Jon
68
113
15
26
30
60
48
89
Review
Základní fáze 17. kolo 101
Fenix Modřany A
Sokol Žižkov D
14. 2. 2020
18:30
DDM Herrmannova Marek Vošahlík
Lukáš Ulrych
Lukáš Balog
118
59
30
6
59
14
88
33
Review
Základní fáze 17. kolo 97
VŠTJ Medicina A
Stavební fakulta A
11. 2. 2020
19:40
Sportovní centrum UK Veronika Vávrová
Jan Hošek
Matěj Záruba
60
74
20
18
25
41
44
54
Review
Základní fáze 17. kolo 99
TJ ČZU Praha
Sokol Žižkov C - TESLA
11. 2. 2020
20:05
ČZU Praha Lukáš Ulrych
Roman Kejklíček
Pavel Bohata
65
105
16
24
38
41
52
68
Review
Základní fáze 17. kolo 102
TJ Košíře A
Sokol Dolní Počernice A
12. 2. 2020
20:15
Hala Šantrochova Matej Kovačovič
Miloslav Jon
Martin Buršík
83
68
20
22
34
39
57
52
Review
Základní fáze 17. kolo 98
Sokol Vyšehrad B
Sokol Motol A
11. 2. 2020
20:45
Sokolovna Vyšehrad Jan Musil
Zuzana Kotrbatá
Jan Sedláček
79
88
18
13
39
40
62
66
Review
Základní fáze 18. kolo 103
Stavební fakulta A
TJ Košíře A
2. 3. 2020
19:00
hala ČVUT Tomáš Linhart
Lukáš Balog
Miloslav Jon
75
95
17
19
44
55
59
74
Review
Základní fáze 18. kolo 104
Sokol Dolní Počernice A
Fenix Modřany A
6. 3. 2020
20:10
ZŠ Národních Hrdinů Jan Musil
Jan Jeřáb
Radomír Kohout
68
78
21
15
38
39
61
53
Review
Základní fáze 18. kolo 108
Sokol Motol A
VŠTJ Medicina A
4. 3. 2020
20:10
Hala Šantrochova Lukáš Ulrych
Jan Renc
Martin Buršík
85
78
26
17
48
36
61
59
Review
Základní fáze 18. kolo 106
Žižkov Falcons B
TJ ČZU Praha
6. 3. 2020
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Tomáš Linhart
Miloslav Jon
Lukáš Balog
84
56
22
13
40
23
62
39
Review
Základní fáze 18. kolo 107
Sokol Žižkov C - TESLA
Sokol Vyšehrad B
5. 3. 2020
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Martin Kučírek
Michal Bukovský
Lukáš Balog
89
80
25
16
38
36
68
58
Review
Základní fáze 19. kolo 114
Fenix Modřany A
TJ Košíře A
Bude upřesněno
-
DDM Herrmannova
Preview
Základní fáze 19. kolo 110
VŠTJ Medicina A
Sokol Žižkov C - TESLA
10. 3. 2020
19:40
Sportovní centrum UK Jakub Kec
Lukáš Ulrych
Jan Renc
76
75
24
10
40
35
60
49
Review
Základní fáze 19. kolo 112
TJ ČZU Praha
Sokol Žižkov D
10. 3. 2020
20:05
ČZU Praha Jan Jeřáb
Lukáš Balog
Zuzana Kotrbatá
99
82
22
16
45
40
73
63
Review
Základní fáze 19. kolo 109
Sokol Motol A
Stavební fakulta A
11. 3. 2020
20:30
Hala Kuncova Matej Kovačovič
Vít Kučera
Miloslav Jon
90
82
34
16
47
44
68
63
Review
Základní fáze 19. kolo 111
Sokol Vyšehrad B
Žižkov Falcons B
10. 3. 2020
20:45
Sokolovna Vyšehrad Veronika Vávrová
Jan Sedláček
Martin Buršík
0
20
*
Review
Základní fáze 20. kolo 115
Stavební fakulta A
Fenix Modřany A
16. 3. 2020
19:00
hala ČVUT
Preview
Základní fáze 20. kolo 117
Sokol Dolní Počernice A
TJ ČZU Praha
20. 3. 2020
20:10
ZŠ Národních Hrdinů
Preview
Základní fáze 20. kolo 119
Žižkov Falcons B
VŠTJ Medicina A
20. 3. 2020
20:35
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
Základní fáze 20. kolo 118
Sokol Žižkov D
Sokol Vyšehrad B
18. 3. 2020
20:40
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
Základní fáze 20. kolo 120
Sokol Žižkov C - TESLA
Sokol Motol A
19. 3. 2020
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Pavel Bohata
Roman Kejklíček
Preview
Základní fáze 21. kolo 123
VŠTJ Medicina A
Sokol Žižkov D
24. 3. 2020
19:40
Sportovní centrum UK Jakub Kec
Zuzana Kotrbatá
Preview
Základní fáze 21. kolo 125
TJ ČZU Praha
TJ Košíře A
24. 3. 2020
20:05
ČZU Praha Marek Vošahlík
Jan Renc
Preview
Základní fáze 21. kolo 122
Sokol Motol A
Žižkov Falcons B
25. 3. 2020
20:10
Hala Šantrochova
Preview
Základní fáze 21. kolo 121
Sokol Žižkov C - TESLA
Stavební fakulta A
26. 3. 2020
20:40
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
Základní fáze 21. kolo 124
Sokol Vyšehrad B
Sokol Dolní Počernice A
24. 3. 2020
20:45
Sokolovna Vyšehrad Radomír Kohout
Preview
Základní fáze 22. kolo 128
Fenix Modřany A
TJ ČZU Praha
27. 9. 2019
18:30
DDM Herrmannova Radek Treml
Roman Kejklíček
Radomír Kohout
110
84
28
18
51
37
90
57
Review
Základní fáze 22. kolo 130
Sokol Dolní Počernice A
VŠTJ Medicina A
27. 9. 2019
20:10
ZŠ Národních Hrdinů Tomáš Linhart
Miloslav Jon
Jan Renc
59
63
19
13
36
24
48
41
Review
Základní fáze 22. kolo 129
TJ Košíře A
Sokol Vyšehrad B
25. 9. 2019
20:15
Hala Šantrochova Matej Kovačovič
Michal Bukovský
Jan Musil
98
77
25
23
45
29
72
52
Review
Základní fáze 22. kolo 131
Sokol Žižkov D
Sokol Motol A
25. 9. 2019
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Jan Jeřáb
Martin Buršík
Jan Renc
47
85
12
20
26
40
33
64
Review
Základní fáze 22. kolo 132
Žižkov Falcons B
Sokol Žižkov C - TESLA
26. 9. 2019
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Marek Vošahlík
Michal Perlík
Vladimír Slanina
65
79
27
20
39
36
45
62
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Josef Matějovič Sokol Motol A 35 13 1.0 24.8 8.3 1.2 4.7/7.5 62.2 2.5
Stanislav Musil Fenix Modřany A 39 15 1.0 20.7 6.5 1.1 4.3/5.5 78.3 3.2
Tomáš Tikalský TJ Košíře A 36 13 1.0 23.2 4.9 3.2 3.7/4.1 90.6 1.9
Aleksey Baziulkin TJ ČZU Praha 31 15 1.0 19.7 4.8 2.5 2.7/4.3 63.1 2.7
Filip Mikel Sokol Dolní Počernice A 32 17 1.0 17.3 2.8 3.1 2.6/3.8 68.8 1.4
Jakub Vais Sokol Žižkov C - TESLA 34 13 1.0 21.8 8.5 0.3 4.0/6.4 62.7 2.8
Martin Hrubý TJ Košíře A 35 16 1.0 17.3 3.7 2.5 2.4/2.8 88.6 1.6
Karel Šeda Sokol Žižkov C - TESLA 28 18 1.0 14.4 5.3 1.1 0.6/0.8 0.0* 1.8
Adam Poche TJ Košíře A 32 14 1.0 18.4 7.3 0.2 3.2/7.2 44.6 2.6
Jakub Velenský Sokol Žižkov C - TESLA 42 16 1.0 15.3 1.8 3.0 2.8/3.6 77.6 2.4
Jan Vozobule VŠTJ Medicina A 42 18 1.0 12.9 4.6 0.3 2.8/3.5 79.4 2.1
Michal Toušek Fenix Modřany A 29 16 1.0 14.5 2.8 2.2 2.3/3.5 66.1 1.6
Jan Hubálek Sokol Žižkov C - TESLA 32 15 1.0 15.1 3.7 2.1 1.4/1.9 0.0* 2.7
Jiří Kulíšek Stavební fakulta A 27 14 1.0 16.1 6.1 0.9 1.2/2.4 50.0 2.0
Tomáš Růžička Sokol Motol A 42 17 1.0 13.2 3.0 1.8 1.8/2.4 75.0 1.8
Karel Mündel Stavební fakulta A 27 18 1.0 12.3 3.3 1.3 1.8/3.1 60.0 2.2
Oto Novák Sokol Motol A 37 16 1.0 13.8 3.9 1.1 2.7/5.8 46.7 3.1
Martin Dvořák VŠTJ Medicina A 35 17 1.0 12.9 3.6 1.4 1.5/2.1 71.4 1.9
Adam Kurzok Sokol Dolní Počernice A 40 14 1.0 13.6 5.2 0.2 2.6/4.4 58.1 3.4
Ondřej Hübner Žižkov Falcons B 32 16 1.0 11.9 3.7 1.1 1.1/2.8 40.9 1.8
Lukáš Renc Žižkov Falcons B 26 15 1.0 12.3 5.3 0.1 1.5/2.3 62.9 2.9
Šimon Sedlařík Fenix Modřany A 31 13 1.0 13.8 1.5 3.4 0.5/0.8 0.0* 1.2
Pavel Hemmy TJ Košíře A 35 13 1.0 13.2 2.9 1.8 1.8/3.2 58.5 1.2
Martin Mastný Žižkov Falcons B 35 13 1.0 12.3 4.4 0.5 1.9/3.2 59.5 2.8
Martin Janota Fenix Modřany A 46 18 1.0 8.7 3.7 0.0 1.3/2.1 64.9 2.9
Jiří Kysela VŠTJ Medicina A 31 17 1.0 9.2 3.4 0.4 1.4/1.8 0.0* 1.3
Lukáš Bartoň TJ Košíře A 31 14 1.0 10.7 4.4 0.0 2.0/2.9 70.0 1.9
Adam Slánský Sokol Motol A 41 13 1.0 11.5 4.5 0.5 1.2/2.5 48.5 3.2
Dominik Kynzl Stavební fakulta A 24 8 1.0 18.6 5.1 1.9 2.8/3.5 78.6 1.4
Roman Šimmr Sokol Žižkov C - TESLA 40 14 1.0 10.6 3.4 0.4 2.7/4.1 66.7 2.6
Pavel Bříza Stavební fakulta A 34 17 1.0 8.7 1.7 1.5 0.7/0.9 0.0* 1.8
Jan Štípek Stavební fakulta A 27 11 1.0 13.3 3.0 1.7 2.1/2.5 82.1 1.7
Vojtěch Bednář Fenix Modřany A 21 9 1.0 16.1 4.9 0.8 4.0/7.3 54.5 1.7
Jakub Eichler Žižkov Falcons B 30 13 1.0 10.8 2.5 1.8 0.4/0.8 0.0* 1.7
David Bálek VŠTJ Medicina A 24 15 1.0 9.3 2.9 0.6 1.7/2.9 59.1 2.1
Lukáš Čížek Sokol Žižkov D 21 14 1.0 9.8 1.1 2.3 0.6/0.9 0.0* 0.6
Lukas Becker TJ ČZU Praha 40 15 1.0 8.9 3.9 0.0 1.1/1.9 0.0* 1.1
Tomáš Stárek TJ Košíře A 45 15 1.0 8.8 2.5 0.9 1.1/1.6 0.0* 2.1
Oto Krištof Sokol Dolní Počernice A 33 13 1.0 9.8 3.7 0.5 1.1/2.0 53.8 2.6
Ondřej Heidler TJ Košíře A 30 17 1.0 7.5 2.2 0.8 0.6/1.4 0.0* 2.2
Jiří Šejbl Stavební fakulta A 24 16 1.0 7.9 3.4 0.1 0.8/1.3 0.0* 1.8
Michal Kačaba TJ ČZU Praha 24 12 1.0 10.4 4.1 0.7 0.3/0.6 0.0* 1.7
Daniel Holátko Žižkov Falcons B 28 14 1.0 8.9 2.6 0.9 1.0/1.4 0.0* 2.1
Filip Pintar VŠTJ Medicina A 33 14 1.0 8.9 3.1 0.4 1.7/2.4 70.6 1.9
Jan Hubáček Žižkov Falcons B 26 17 1.0 7.3 2.3 0.6 0.8/0.9 0.0* 0.5
Roman Šebl Sokol Dolní Počernice A 35 17 1.0 7.2 1.5 1.2 0.5/0.9 0.0* 2.9
Tomáš Jelínek Sokol Dolní Počernice A 38 11 1.0 10.9 4.8 0.0 1.3/1.9 0.0* 2.6
Jakub Škvařil Sokol Žižkov D 21 6 1.0 19.3 5.7 1.8 2.5/3.2 78.9 1.0
9 Marek Fořt Sokol Žižkov D 24 18 1.0 6.4 3.0 0.1 0.2/1.0 0.0* 2.3
Greg Pezda TJ ČZU Praha 50 17 1.0 6.7 0.6 1.7 0.4/0.6 0.0* 1.8
Jan Morávek Sokol Žižkov C - TESLA 35 16 1.0 7.1 1.8 0.8 1.0/1.3 0.0* 3.0
Jan Kupčík VŠTJ Medicina A 30 13 1.0 8.7 2.5 0.8 1.3/1.9 0.0* 2.8
6 Jakub Hubáček Sokol Žižkov D 25 10 1.0 11.3 2.9 1.4 1.3/2.4 54.2 2.1
Tomáš Svoboda Sokol Žižkov D 21 9 1.0 12.2 4.3 0.7 1.6/3.0 51.9 0.4
Štěpán Havelec Stavební fakulta A 30 15 1.0 7.2 2.3 0.7 0.5/0.7 0.0* 1.5
Ondřej Kulhánek Stavební fakulta A 25 13 1.0 8.2 2.7 0.7 0.8/1.4 0.0* 2.8
Nicolas Giraldo Montoya Sokol Žižkov D 21 11 1.0 9.6 4.4 0.1 0.6/1.8 0.0* 1.9
Dean Vejnović TJ ČZU Praha 31 17 1.0 6.2 1.9 0.2 1.7/2.8 60.4 1.4
Ivan Karpov TJ ČZU Praha 30 17 1.0 6.1 2.4 0.1 0.9/1.6 0.0* 2.4
David Douša Sokol Žižkov C - TESLA 45 11 1.0 9.4 2.8 0.6 1.8/2.8 64.5 0.7
Vít Havránek TJ ČZU Praha 24 6 1.0 17.0 7.8 0.0 1.3/3.0 44.4 3.3
Viktor Fodor Sokol Dolní Počernice A 31 11 1.0 9.3 1.7 1.8 0.4/0.6 0.0* 1.8
Mikuláš Pýcha Fenix Modřany A 32 14 1.0 7.2 2.7 0.4 0.7/0.9 0.0* 2.3
Jan Hruška VŠTJ Medicina A 42 13 1.0 7.5 2.7 0.5 0.8/1.0 0.0* 1.2
Vladimír Kobetič Sokol Dolní Počernice A 37 16 1.0 6.1 1.3 0.8 1.0/1.4 0.0* 1.8
Pavel Tomášek TJ ČZU Praha 25 9 1.0 10.6 4.6 0.0 1.4/3.4 41.9 2.2
Radim Dušek Sokol Žižkov D 22 13 1.0 7.2 3.0 0.2 0.5/0.7 0.0* 1.4
Gabriel Jankó Sokol Dolní Počernice A 40 12 1.0 7.6 3.4 0.2 0.3/0.9 0.0* 1.8
David Mastný Žižkov Falcons B 32 9 1.0 10.1 4.3 0.0 1.4/2.7 54.2 3.0
Petr Šmůla VŠTJ Medicina A 33 17 1.0 5.3 2.3 0.0 0.7/1.5 0.0* 0.8
Jiří Pavlů Slavia Kroměříž 27 12 1.0 7.4 2.9 0.0 1.6/2.6 61.3 1.7
Matěj Sýkora Sokol Motol A 34 9 1.0 9.9 1.9 1.6 1.4/2.6 56.5 0.9
Sebastián Poche Žižkov Falcons B 34 14 1.0 6.2 2.9 0.0 0.5/1.9 0.0* 2.7
Alexey Ulyanin TJ ČZU Praha 30 17 1.0 5.0 1.0 0.7 0.9/1.4 0.0* 1.6
4 Jan Konvalinka Sokol Žižkov D 25 16 1.0 5.1 1.1 0.8 0.5/0.9 0.0* 2.4
Vít Kučera Sokol Žižkov C - TESLA 32 11 1.0 7.2 2.5 0.4 1.0/1.7 0.0* 1.2
Jan Široký VŠTJ Medicina A 34 14 1.0 5.6 1.6 0.6 0.6/0.9 0.0* 1.4
Pavel Podlipný Sokol Motol A 44 13 1.0 5.9 1.8 0.3 1.3/2.6 50.0 1.2
6 Luka Jovanović VYS 25 11 22.3 6.9 1.2 1.2/3.5 1.0/1.5 0.0* 2.6
Štěpán Srp Sokol Vyšehrad B 21 8 1.0 9.4 3.8 0.0 1.9/3.1 60.0 2.3
Ondřej Chwaszcz Sokol Dolní Počernice A 39 7 1.0 10.7 1.4 2.1 1.4/2.3 62.5 2.3
Pavel Koudelka VŠTJ Medicina A 35 11 1.0 6.6 1.0 1.2 1.1/1.6 0.0* 1.2
Desmond Akahomen Sokol Vyšehrad B 23 7 1.0 10.3 3.4 0.7 1.3/2.4 52.9 1.6
Jiří Janota Fenix Modřany A 31 7 1.0 9.7 4.3 0.0 1.1/1.4 0.0* 1.6
Martin Novák TJ Košíře A 32 15 1.0 4.5 1.4 0.3 0.9/1.1 0.0* 1.5
Filip Scholz Sokol Motol A 44 5 1.0 13.4 5.4 0.2 2.0/2.8 71.4 2.0
František Jungr Sokol Motol A 43 11 1.0 6.1 2.5 0.1 0.9/1.1 0.0* 2.8
Mikuláš Whalen Sokol Vyšehrad B 21 4 1.0 16.3 2.5 3.0 2.3/2.8 81.8 1.3
17 Patrik Sedláček TJ Šumperk 23 14 1.0 4.6 1.8 0.1 0.9/1.5 0.0* 1.1
Roman Radovskii TJ ČZU Praha 26 3 1.0 21.7 8.3 1.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Marko Mitrović Sokol Vyšehrad B 27 9 1.0 7.2 1.1 1.6 0.3/0.9 0.0* 1.3
Jan Matulka TJ Košíře A 31 12 1.0 5.4 1.9 0.3 0.6/1.0 0.0* 1.1
Jan Panáček Fenix Modřany A 22 16 1.0 4.0 0.9 0.4 1.0/1.7 0.0* 1.6
Ondřej Velenský Žižkov Falcons B 31 4 1.0 15.8 4.3 1.8 2.0/3.0 66.7 1.3
Daniel Vimmr Stavební fakulta A 25 11 1.0 5.6 2.0 0.3 0.8/1.5 0.0* 2.4
Kryštof Plavka Sokol Vyšehrad B 21 6 1.0 10.2 1.5 2.0 1.2/1.5 0.0* 1.7
Jiří Lacina Sokol Žižkov C - TESLA 43 13 1.0 4.7 1.5 0.5 0.2/0.4 0.0* 1.2
Jan Pospíšil Žižkov Falcons B 31 10 1.0 6.0 1.7 0.7 0.5/1.2 0.0* 1.5
Zbyněk Kubisz Stavební fakulta A 36 11 1.0 5.5 2.4 0.0 0.7/1.8 0.0* 1.5
Jakub Čakan Fenix Modřany A 21 15 1.0 4.0 1.3 0.3 0.3/0.9 0.0* 1.3
17 Jiří Franc Sokol Žižkov D 24 8 1.0 7.3 3.4 0.0 0.5/1.5 0.0* 1.4
Matyáš Hering TJ Košíře A 31 6 1.0 9.5 1.5 2.2 0.0/0.0 0.0* 2.3
12 Marco Svitek Sokol Žižkov 25 4 1.0 14.3 6.5 0.0 1.3/6.3 20.0 3.5
Michal Petr Sokol Dolní Počernice A 38 10 1.0 5.3 2.3 0.0 0.7/0.9 0.0* 2.2
Lukáš Vašek Sokol Vyšehrad B 20 9 1.0 5.8 1.3 0.8 0.8/1.3 0.0* 2.1
Jakub Hampl Sokol Vyšehrad B 23 16 1.0 3.3 0.8 0.4 0.5/0.8 0.0* 1.4
Matěj Patrovský Fenix Modřany A 33 11 1.0 4.6 1.8 0.2 0.5/0.6 0.0* 1.6
16 Jakub Župka Sokol Žižkov D 29 7 1.0 7.3 3.3 0.0 0.7/1.1 0.0* 2.6
Matteo Carluccio Sokol Žižkov D 21 7 1.0 7.1 3.3 0.0 0.6/0.7 0.0* 2.1
Miloš Rakić VŠTJ Medicina A 49 8 1.0 5.9 2.4 0.3 0.4/0.6 0.0* 1.6
Marko Matoničkin Fenix Modřany A 20 9 1.0 5.1 1.8 0.3 0.6/0.9 0.0* 2.3
Jakub Drápal Sokol Žižkov C - TESLA 33 14 1.0 3.2 0.8 0.5 0.1/0.3 0.0* 1.3
Jan Dušek Sokol Motol A 48 16 1.0 2.8 0.7 0.4 0.1/0.3 0.0* 2.1
Jan Indra Sokol Žižkov C - TESLA 30 12 1.0 3.8 1.5 0.0 0.8/1.8 0.0* 1.6
Adam Konopiský Žižkov Falcons B 34 11 1.0 4.0 0.9 0.3 1.4/1.9 0.0* 2.6
Vojtěch Vomela TJ Košíře A 32 5 1.0 8.4 3.6 0.0 1.2/2.4 50.0 1.0
Oleksander Tserkovnyi TJ ČZU Praha 35 6 1.0 6.8 0.8 1.7 0.2/0.3 0.0* 1.8
Vojtěch Pýcha TJ ČZU Praha 23 4 1.0 10.0 3.3 0.8 1.3/2.3 55.6 1.3
Martin Matoulek VŠTJ Medicina A 50 11 1.0 3.4 0.5 0.7 0.3/0.3 0.0* 1.2
Jakub Šorm Sokol Dolní Počernice A 32 9 1.0 3.9 1.2 0.2 0.8/1.1 0.0* 1.2
Petr Klouda Sokol Dolní Počernice A 32 2 1.0 17.0 7.0 0.5 1.5/3.5 42.9 3.5
František Jelínek Sokol Vyšehrad B 25 4 1.0 8.5 1.3 1.5 1.5/1.5 0.0* 3.5
Tomáš Tax Žižkov Falcons B 25 6 1.0 5.5 1.2 0.7 1.2/1.7 0.0* 1.5
Marek Kysela Žižkov Falcons B 31 8 1.0 3.9 1.0 0.6 0.0/0.3 0.0* 1.3
Václav Hrstka Stavební fakulta A 37 12 1.0 2.5 1.3 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.8
Michal Jerie Sokol Žižkov D 21 9 1.0 3.3 0.8 0.4 0.4/0.7 0.0* 2.2
28 Jonáš Fuksa Sokol Žižkov D 25 3 1.0 9.7 4.0 0.0 1.7/4.3 38.5 3.7
8 Kryštof Mach VYS 25 2 27.0 14.5 3.0 2.0/2.0 2.5/4.0 62.5 2.0
Max Smrčka TJ Košíře A 33 5 1.0 5.8 1.6 0.8 0.2/0.4 0.0* 1.2
Marek Šmůla VŠTJ Medicina A 31 6 1.0 4.8 1.8 0.0 1.2/3.2 36.8 2.2
David Zach Sokol Motol A 29 10 1.0 2.8 0.7 0.3 0.5/0.8 0.0* 1.6
Tomáš Zelenka Sokol Motol A 27 9 1.0 2.9 0.8 0.3 0.3/0.4 0.0* 1.0
Daniel Braniš Sokol Žižkov D 26 6 1.0 4.3 1.3 0.0 1.7/2.3 71.4 0.5
Matěj Majer Sokol Vyšehrad B 20 9 1.0 2.9 1.3 0.0 0.2/0.9 0.0* 2.2
Michal Nechala TJ Košíře A 37 5 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/1.2 0.0* 1.8
Matěj Kuneš Žižkov Falcons B 23 6 1.0 4.2 1.5 0.2 0.7/0.8 0.0* 2.0
David Zhang Sokol Vyšehrad B 22 9 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/0.2 0.0* 1.1
7 Marek Pokorný Sokol Žižkov D 21 3 1.0 7.7 2.7 0.0 2.3/3.7 63.6 2.3
Martin Krbec Žižkov Falcons B 30 5 1.0 4.4 1.8 0.0 0.8/1.2 0.0* 1.6
Marek Mikeš Fenix Modřany A 48 6 1.0 3.5 1.3 0.0 0.8/1.5 0.0* 1.7
Jan Brychta Sokol Vyšehrad B 24 4 1.0 5.0 1.3 0.3 1.8/4.0 43.8 3.0
Lukáš Semerád Sokol Žižkov D 21 2 1.0 10.0 2.5 1.5 0.5/2.5 20.0 1.0
Miroslav Rozkot VYS 34 6 13.0 3.2 1.2 0.0/0.3 0.8/1.3 0.0* 1.7
Mathias Machálek Sokol Žižkov D 20 1 1.0 18.0 7.0 0.0 4.0/5.0 80.0 4.0
Martin Kohout Stavební fakulta A 24 2 1.0 9.0 3.0 0.5 1.5/5.0 30.0 1.0
Maroš Onda Sokol Vyšehrad B 35 2 1.0 9.0 1.5 2.0 0.0/0.0 0.0* 3.5
Beken Dzhunushev Sokol Žižkov D 22 1 1.0 18.0 5.0 1.0 5.0/6.0 83.3 5.0
Filip Němec Stavební fakulta A 27 3 1.0 5.7 2.3 0.3 0.0/0.0 0.0* 3.3
Lukáš Bohovyč Sokol Vyšehrad B 20 6 1.0 2.5 1.0 0.2 0.0/0.0 0.0* 2.0
Ondřej Medek Fenix Modřany A 21 12 1.0 1.3 0.3 0.3 0.0/0.0 0.0* 2.0
Jakub Šťastný Žižkov Falcons B 33 5 1.0 2.6 1.2 0.0 0.2/0.8 0.0* 2.0
Jan Veselý TJ Košíře A 31 2 1.0 6.5 2.0 0.5 1.0/2.0 50.0 0.5
Michal Vocetka TJ Košíře A 35 1 1.0 12.0 0.0 4.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
4 Filip Končický VYS 25 2 24.5 5.5 1.5 0.5/2.5 1.0/1.5 0.0* 2.0
Vit Macha Sokol Vyšehrad B 20 8 1.0 1.4 0.4 0.0 0.6/0.6 0.0* 1.3
Pavel Stolbunskyi TJ ČZU Praha 26 1 1.0 11.0 4.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Karel Gavenčiak Stavební fakulta A 29 1 1.0 10.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
10 Jan Kadlčík VYS 25 2 19.5 4.5 2.0 0.0/1.5 0.5/1.0 0.0* 2.5
Elkhan Kaltarbekov Sokol Žižkov D 21 1 1.0 8.0 0.0 2.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Michal Šporn Stavební fakulta A 26 5 1.0 1.6 0.2 0.4 0.0/0.4 0.0* 1.6
Ondřej Nosek Sokol Vyšehrad B 21 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 3.0
Norbert Martišek VYS 23 2 14.5 2.5 1.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
Martin Chotaš TJ Košíře A 32 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/1.5 0.0* 2.0
2 Vincenc Ptáček Sokol Žižkov D 25 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.7
Michal Mocák TJ ČZU Praha 31 5 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.4
Luka Brajanovski Sokol Vyšehrad B 20 3 1.0 1.0 0.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.3
Zbyněk Kysilka VŠTJ Medicina A 35 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Matěj Chán Sokol Vyšehrad B 20 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Hanyk Stavební fakulta A 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Nekvinda Žižkov Falcons B 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
5 Jan Kefurt VYS 30 5 2.4 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Jan Severa Žižkov Falcons B 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Bohata Sokol Žižkov D 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Louda Sokol Motol A 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Janůrek Sokol Žižkov C - TESLA 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Neurad Sokol Motol A 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Chalupský Sokol Žižkov C - TESLA 47 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Švejdar TJ ČZU Praha 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Holý Fenix Modřany A 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Horálek Fenix Modřany A 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Atanasov Fenix Modřany A 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Pražák Sokol Žižkov C - TESLA 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Zach Sokol Motol A 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alan Štolc Fenix Modřany A 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Heřmánek Stavební fakulta A 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Kučera Fenix Modřany A 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Prokůpek Fenix Modřany A 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Netušil Sokol Vyšehrad B 20 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Jeřáb Sokol Žižkov C - TESLA 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Brom Žižkov Falcons B 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Kysilka VŠTJ Medicina A 28 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Šmíd VŠTJ Medicina A 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matouš Bříza Žižkov Falcons B 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Žák TJ Košíře A 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Kopřiva Žižkov Falcons B 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Enoch Sokol Motol A 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nicolas Lavaud Sokol Motol A 49 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Uxa Sokol Motol A 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Baniil Kuznetsov Sokol Vyšehrad B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Krátký Sokol Žižkov D 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Segeťa Stavební fakulta A 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Josef Matějovič Sokol Motol A 35 39 13 3 9 4
Stanislav Musil Fenix Modřany A 39 29 9 5 10 5
Tomáš Tikalský TJ Košíře A 36 0 0 0 0
Aleksey Baziulkin TJ ČZU Praha 31 0 0
Filip Mikel Sokol Dolní Počernice A 32 25 7 7 8 4
Jakub Vais Sokol Žižkov C - TESLA 34 36 16 2 8 4
Martin Hrubý TJ Košíře A 35 0 0 0
Karel Šeda Sokol Žižkov C - TESLA 28 28 11 2 3 4
Adam Poche TJ Košíře A 32 0 0 0
Jakub Velenský Sokol Žižkov C - TESLA 42 27 3 6 8 4
Jan Vozobule VŠTJ Medicina A 42 0 0 0
Michal Toušek Fenix Modřany A 29 24 6 4 7 4
Jan Hubálek Sokol Žižkov C - TESLA 32 28 11 5 4 4
Jiří Kulíšek Stavební fakulta A 27 0 0 0
Tomáš Růžička Sokol Motol A 42 27 7 5 5 3
Karel Mündel Stavební fakulta A 27 0 0 0
Oto Novák Sokol Motol A 37 28 8 4 9 5
Martin Dvořák VŠTJ Medicina A 35 0 0 0 0
Adam Kurzok Sokol Dolní Počernice A 40 25 10 1 7 5
Ondřej Hübner Žižkov Falcons B 32 0 0 0
Lukáš Renc Žižkov Falcons B 26 0 0
Šimon Sedlařík Fenix Modřany A 31 25 3 6 2 3
Pavel Hemmy TJ Košíře A 35 0 0 0 0
Martin Mastný Žižkov Falcons B 35 0 0 0
Martin Janota Fenix Modřany A 46 17 7 0 4 5
Jiří Kysela VŠTJ Medicina A 31 0 0 0 0
Lukáš Bartoň TJ Košíře A 31 0 0 0
Adam Slánský Sokol Motol A 41 22 8 2 4 5
Dominik Kynzl Stavební fakulta A 24 0 0 0
Roman Šimmr Sokol Žižkov C - TESLA 40 19 7 3 8 5
Pavel Bříza Stavební fakulta A 34 0 0 0 0
Jan Štípek Stavební fakulta A 27 0 0 0 0
Vojtěch Bednář Fenix Modřany A 21 0 0
Jakub Eichler Žižkov Falcons B 30 0 0 0
David Bálek VŠTJ Medicina A 24 0 0 0
Lukáš Čížek Sokol Žižkov D 21 0 0 0 0 0
Lukas Becker TJ ČZU Praha 40 0 0 0 0
Tomáš Stárek TJ Košíře A 45 0 0 0 0
Oto Krištof Sokol Dolní Počernice A 33 20 7 3 2 5
Ondřej Heidler TJ Košíře A 30 0 0 0
Jiří Šejbl Stavební fakulta A 24 0 0 0
Michal Kačaba TJ ČZU Praha 24 0 0 0
Daniel Holátko Žižkov Falcons B 28 0 0 0
Filip Pintar VŠTJ Medicina A 33 0 0 0 0
Jan Hubáček Žižkov Falcons B 26 0 0 0 0 0
Roman Šebl Sokol Dolní Počernice A 35 17 6 4 2 5
Tomáš Jelínek Sokol Dolní Počernice A 38 19 9 0 3 4
Jakub Škvařil Sokol Žižkov D 21 0 0
9 Marek Fořt Sokol Žižkov D 24 15 6 1 1 5
Greg Pezda TJ ČZU Praha 50 0 0 0 0 0
Jan Morávek Sokol Žižkov C - TESLA 35 21 5 4 2 5
Jan Kupčík VŠTJ Medicina A 30 0 0
6 Jakub Hubáček Sokol Žižkov D 25 19 6 3 4 4
Tomáš Svoboda Sokol Žižkov D 21 0 0 0 0
Štěpán Havelec Stavební fakulta A 30 0 0 0 0 0
Ondřej Kulhánek Stavební fakulta A 25 0 0
Nicolas Giraldo Montoya Sokol Žižkov D 21 17 6 1 2 5
Dean Vejnović TJ ČZU Praha 31 0 0 0 0 0
Ivan Karpov TJ ČZU Praha 30 0 0 0 0 0
David Douša Sokol Žižkov C - TESLA 45 17 6 2 4 3
Vít Havránek TJ ČZU Praha 24 0 0
Viktor Fodor Sokol Dolní Počernice A 31 14 4 4 2 4
Mikuláš Pýcha Fenix Modřany A 32 22 9 2 4 5
Jan Hruška VŠTJ Medicina A 42 0 0 0 0 0
Vladimír Kobetič Sokol Dolní Počernice A 37 14 3 2 4 3
Pavel Tomášek TJ ČZU Praha 25 0 0
Radim Dušek Sokol Žižkov D 22 20 8 1 4 3
Gabriel Jankó Sokol Dolní Počernice A 40 16 8 1 1 3
David Mastný Žižkov Falcons B 32 0 0 0 0
Petr Šmůla VŠTJ Medicina A 33 0 0 0
Jiří Pavlů Slavia Kroměříž 27 23 7 2 5 2
Matěj Sýkora Sokol Motol A 34 19 3 5 5 2
Sebastián Poche Žižkov Falcons B 34 0 0 0
Alexey Ulyanin TJ ČZU Praha 30 0 0 0 0