Přebor A

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní fáze 1. kolo 1
Fenix Modřany A
Sokol Motol A
7. 10. 2022
18:30
DDM Herrmannova Tomáš Linhart
Pavel Šenk
Jakub Hejduk
56
83
9
21
32
44
46
67
Review
Základní fáze 1. kolo 3
Sokol Dolní Počernice A
BA Sparta A
7. 10. 2022
19:10
ZŠ Národních Hrdinů Jan Jeřáb
Ivo Melichárek
František Syrovátka
95
72
16
22
43
43
68
52
Review
Základní fáze 1. kolo 4
TJ ČZU Praha
VŠTJ Medicina A
4. 10. 2022
20:05
ČZU Praha Michal Perlík
Jakub Kec
Matěj Barták
55
68
17
13
34
29
48
48
Review
Základní fáze 1. kolo 6
TJ Košíře A
Sokol Žižkov C - TESLA
5. 10. 2022
20:15
Hala Šantrochova Jan Musil
Pavel Týř
Miloslav Jon
105
80
27
19
65
40
84
63
Review
Základní fáze 1. kolo 5
Žižkov Falcons B
Stavební fakulta A
7. 10. 2022
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Jan Hošek
Lukáš Balog
Vojta Schaffner
75
93
21
30
43
40
60
70
Review
Základní fáze 1. kolo 2
TJ HÁJE - JM A
TJ ČSA
5. 10. 2022
20:40
Sokolovna Vyšehrad Matěj Záruba
Martin Buršík
Vojta Schaffner
81
86
22
17
37
41
52
75
Review
Základní fáze 2. kolo 12
Fenix Modřany A
TJ HÁJE - JM A
14. 10. 2022
18:30
DDM Herrmannova Tomáš Linhart
Marek Vondráček
Miloslav Jon
78
74
8
15
37
33
51
56
Review
Základní fáze 2. kolo 11
TJ ČSA
Sokol Dolní Počernice A
12. 10. 2022
18:40
Gym. Arabská Jan Musil
Pavel Bohata
Martin Buršík
43
85
7
26
20
47
35
68
Review
Základní fáze 2. kolo 8
Stavební fakulta A
TJ Košíře A
10. 10. 2022
19:00
hala ČVUT Marek Vošahlík
Jan Jeřáb
Dominik Kočovský
74
68
19
17
38
42
60
57
Review
Základní fáze 2. kolo 10
BA Sparta A
TJ ČZU Praha
13. 10. 2022
19:15
Hala Kuncova Jan Jeřáb
Pavel Bohata
Pavel Týř
84
86
20
27
47
52
69
70
Review
Základní fáze 2. kolo 9
VŠTJ Medicina A
Žižkov Falcons B
11. 10. 2022
19:40
Sportovní centrum UK Jakub Kec
Matěj Barták
Jakub Hejduk
80
75
23
21
37
37
54
49
Review
Základní fáze 2. kolo 7
Sokol Motol A
Sokol Žižkov C - TESLA
13. 10. 2022
20:10
Hala Šantrochova Michal Perlík
Jonáš Kavan
Lukáš Balog
96
71
25
28
51
38
65
50
Review
Základní fáze 3. kolo 14
Sokol Dolní Počernice A
Fenix Modřany A
21. 10. 2022
19:10
ZŠ Národních Hrdinů Jan Jeřáb
Vojta Schaffner
Dominik Kočovský
79
69
15
30
34
45
60
57
Review
Základní fáze 3. kolo 15
TJ ČZU Praha
TJ ČSA
18. 10. 2022
20:05
ČZU Praha Jan Musil
Ondřej Svejkovský
Pavel Šenk
84
66
24
19
44
30
60
45
Review
Základní fáze 3. kolo 17
TJ Košíře A
VŠTJ Medicina A
19. 10. 2022
20:15
Hala Šantrochova Marek Vošahlík
Jan Jeřáb
Matěj Záruba
77
61
19
14
42
32
61
50
Review
Základní fáze 3. kolo 16
Žižkov Falcons B
BA Sparta A
21. 10. 2022
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Tomáš Linhart
Miloslav Jon
František Syrovátka
82
57
28
12
47
28
66
54
Review
Základní fáze 3. kolo 13
TJ HÁJE - JM A
Sokol Motol A
19. 10. 2022
20:40
Sokolovna Vyšehrad Matej Kovačovič
Lukáš Ulrych
Pavel Týř
60
88
4
19
20
37
36
61
Review
Základní fáze 3. kolo 18
Sokol Žižkov C - TESLA
Stavební fakulta A
20. 10. 2022
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Marek Vondráček
Ondřej Svejkovský
Jakub Hejduk
55
75
15
19
25
39
47
59
Review
Základní fáze 4. kolo 21
BA Sparta A
TJ Košíře A
27. 10. 2022
19:15
Hala Kuncova Jakub Kec
Ondřej Svejkovský
Jakub Hejduk
65
93
18
18
37
43
53
64
Review
Základní fáze 4. kolo 20
VŠTJ Medicina A
Sokol Žižkov C - TESLA
25. 10. 2022
19:40
Sportovní centrum UK Marek Vondráček
Ivo Melichárek
Martin Buršík
62
59
9
21
22
26
41
41
Review
Základní fáze 4. kolo 23
TJ ČZU Praha
Fenix Modřany A
25. 10. 2022
20:05
ČZU Praha Tomáš Linhart
Pavel Bohata
Matěj Barták
79
87
20
18
38
43
57
65
Review
Základní fáze 4. kolo 19
Sokol Motol A
Stavební fakulta A
25. 10. 2022
20:10
Hala Šantrochova Jakub Kec
Matej Kovačovič
Jan Jeřáb
66
86
18
20
32
38
47
62
Review
Základní fáze 4. kolo 22
Žižkov Falcons B
TJ ČSA
26. 10. 2022
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Lukáš Ulrych
Jonáš Kavan
Pavel Týř
74
61
19
15
37
21
61
40
Review
Základní fáze 4. kolo 24
TJ HÁJE - JM A
Sokol Dolní Počernice A
26. 10. 2022
20:40
Sokolovna Vyšehrad Matěj Záruba
Matěj Barták
Lukáš Balog
68
78
16
22
33
45
56
59
Review
Základní fáze 5. kolo 30
Stavební fakulta A
VŠTJ Medicina A
31. 10. 2022
19:00
hala ČVUT Matej Kovačovič
Pavel Šenk
Matěj Záruba
77
61
16
19
28
34
55
41
Review
Základní fáze 5. kolo 25
Sokol Dolní Počernice A
Sokol Motol A
4. 11. 2022
19:10
ZŠ Národních Hrdinů Marek Vondráček
Vojta Schaffner
František Syrovátka
83
90
19
23
41
53
66
79
Review
Základní fáze 5. kolo 26
TJ ČZU Praha
TJ HÁJE - JM A
1. 11. 2022
20:05
ČZU Praha Michal Perlík
Ondřej Svejkovský
František Syrovátka
90
81
29
19
53
27
67
58
Review
Základní fáze 5. kolo 28
TJ Košíře A
TJ ČSA
2. 11. 2022
20:15
Hala Šantrochova Jan Musil
Matěj Barták
Martin Buršík
104
64
25
23
53
30
85
45
Review
Základní fáze 5. kolo 27
Žižkov Falcons B
Fenix Modřany A
6. 1. 2023
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Matej Kovačovič
Jonáš Kavan
Ondřej Svejkovský
70
60
18
16
39
28
53
43
Review
Základní fáze 5. kolo 29
Sokol Žižkov C - TESLA
BA Sparta A
3. 11. 2022
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Pavel Bohata
Ondřej Svejkovský
Miloslav Jon
92
87
25
24
51
35
63
59
80
80
Review
Základní fáze 6. kolo 34
Fenix Modřany A
TJ Košíře A
11. 11. 2022
18:30
DDM Herrmannova Jan Jeřáb
Miloslav Jon
Lukáš Balog
65
95
22
16
35
45
47
76
Review
Základní fáze 6. kolo 33
TJ ČSA
Sokol Žižkov C - TESLA
9. 11. 2022
18:40
Gym. Arabská Jan Hošek
Pavel Bohata
Michal Bukovský
55
62
20
15
35
29
42
45
Review
Základní fáze 6. kolo 36
Sokol Dolní Počernice A
TJ ČZU Praha
16. 12. 2022
19:40
ZŠ Národních Hrdinů Jan Jeřáb
Vojta Schaffner
Miloslav Jon
91
70
29
21
41
40
67
61
Review
Základní fáze 6. kolo 31
Sokol Motol A
VŠTJ Medicina A
10. 11. 2022
20:10
Hala Šantrochova Marek Vondráček
Jan Hošek
Pavel Bohata
108
56
36
4
58
15
84
41
Review
Základní fáze 6. kolo 32
BA Sparta A
Stavební fakulta A
7. 11. 2022
20:15
Hala Kuncova Jan Baloun
Matěj Záruba
Jakub Hejduk
58
73
17
25
29
46
51
60
Review
Základní fáze 6. kolo 35
TJ HÁJE - JM A
Žižkov Falcons B
9. 11. 2022
20:40
Sokolovna Vyšehrad Jan Musil
Jonáš Kavan
Lukáš Ulrych
79
71
21
15
33
38
59
55
Review
Základní fáze 7. kolo 41
Stavební fakulta A
TJ ČSA
14. 11. 2022
19:00
hala ČVUT Marek Vošahlík
Matej Kovačovič
Pavel Týř
94
58
25
20
43
33
76
43
Review
Základní fáze 7. kolo 42
VŠTJ Medicina A
BA Sparta A
15. 11. 2022
19:40
Sportovní centrum UK Michal Perlík
Jan Musil
Ondřej Svejkovský
69
63
14
23
28
37
52
45
Review
Základní fáze 7. kolo 37
TJ ČZU Praha
Sokol Motol A
15. 11. 2022
20:05
ČZU Praha Jan Jeřáb
Matěj Barták
Dominik Kočovský
53
97
18
15
28
36
38
58
Review
Základní fáze 7. kolo 39
TJ Košíře A
TJ HÁJE - JM A
16. 11. 2022
20:15
Hala Šantrochova Jan Jeřáb
Matěj Záruba
Pavel Týř
84
87
26
23
49
36
65
59
Review
Základní fáze 7. kolo 40
Sokol Žižkov C - TESLA
Fenix Modřany A
14. 11. 2022
20:15
TJ Sokol Žižkov I. Martin Kučírek
Ivo Melichárek
Jakub Hejduk
75
73
16
18
33
29
51
53
67
67
Review
Základní fáze 7. kolo 38
Žižkov Falcons B
Sokol Dolní Počernice A
16. 11. 2022
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Jan Hošek
Lukáš Ulrych
Dominik Kočovský
79
86
14
20
36
37
65
67
Review
Základní fáze 8. kolo 45
Fenix Modřany A
Stavební fakulta A
25. 11. 2022
18:30
DDM Herrmannova Tomáš Linhart
Lukáš Balog
Matěj Barták
68
81
08
23
22
46
41
61
Review
Základní fáze 8. kolo 44
TJ ČSA
VŠTJ Medicina A
23. 11. 2022
18:40
Gym. Arabská Lukáš Ulrych
František Syrovátka
Miloslav Jon
55
72
21
23
27
38
40
53
Review
Základní fáze 8. kolo 47
Sokol Dolní Počernice A
TJ Košíře A
25. 11. 2022
19:10
ZŠ Národních Hrdinů Matej Kovačovič
Jan Jeřáb
Jakub Hejduk
96
81
20
19
46
40
76
60
Review
Základní fáze 8. kolo 48
TJ ČZU Praha
Žižkov Falcons B
22. 11. 2022
20:05
ČZU Praha Lukáš Ulrych
Michal Bukovský
Jakub Hejduk
74
71
18
17
36
35
45
58
Review
Základní fáze 8. kolo 43
Sokol Motol A
BA Sparta A
24. 11. 2022
20:10
Hala Šantrochova Jakub Kec
Pavel Bohata
Pavel Týř
90
84
22
19
45
45
69
64
Review
Základní fáze 8. kolo 46
TJ HÁJE - JM A
Sokol Žižkov C - TESLA
23. 11. 2022
20:40
Sokolovna Vyšehrad Jan Hošek
Martin Buršík
Jakub Hejduk
80
72
23
19
46
38
68
57
Review
Základní fáze 9. kolo 52
Stavební fakulta A
TJ HÁJE - JM A
28. 11. 2022
19:00
hala ČVUT Marek Vondráček
Marek Vošahlík
Tomáš Linhart
83
65
24
13
48
23
71
49
Review
Základní fáze 9. kolo 54
BA Sparta A
TJ ČSA
1. 12. 2022
19:15
Hala Kuncova Marek Vondráček
Lukáš Balog
Jonáš Kavan
85
52
29
9
48
19
60
27
Review
Základní fáze 9. kolo 53
VŠTJ Medicina A
Fenix Modřany A
29. 11. 2022
19:40
Sportovní centrum UK Tomáš Linhart
Martin Buršík
Pavel Bohata
47
38
7
13
15
24
32
29
Review
Základní fáze 9. kolo 50
TJ Košíře A
TJ ČZU Praha
30. 11. 2022
20:15
Hala Šantrochova Matej Kovačovič
Martin Buršík
Miloslav Jon
97
93
20
23
46
42
76
68
Review
Základní fáze 9. kolo 49
Žižkov Falcons B
Sokol Motol A
2. 12. 2022
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Ivo Melichárek
Miloslav Jon
Lukáš Balog
66
82
17
20
30
40
48
59
Review
Základní fáze 9. kolo 51
Sokol Žižkov C - TESLA
Sokol Dolní Počernice A
1. 12. 2022
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Jakub Kec
Vojta Schaffner
Ondřej Svejkovský
59
90
16
13
36
37
50
62
Review
Základní fáze 10. kolo 56
Fenix Modřany A
BA Sparta A
9. 12. 2022
18:30
DDM Herrmannova Jan Hošek
Lukáš Ulrych
František Syrovátka
80
95
22
32
39
56
64
79
Review
Základní fáze 10. kolo 58
Sokol Dolní Počernice A
Stavební fakulta A
9. 12. 2022
19:10
ZŠ Národních Hrdinů Jan Jeřáb
Miloslav Jon
Lukáš Balog
82
78
16
20
34
44
52
66
Review
Základní fáze 10. kolo 59
TJ ČZU Praha
Sokol Žižkov C - TESLA
6. 12. 2022
20:05
ČZU Praha Veronika Vávrová
Michal Bukovský
František Syrovátka
68
81
13
15
34
34
52
59
Review
Základní fáze 10. kolo 55
Sokol Motol A
TJ ČSA
8. 12. 2022
20:10
Hala Šantrochova Matěj Barták
Pavel Šenk
Jakub Hejduk
89
50
20
5
42
18
68
35
Review
Základní fáze 10. kolo 60
Žižkov Falcons B
TJ Košíře A
9. 12. 2022
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Tomáš Linhart
Marek Vondráček
Pavel Šenk
58
81
22
22
43
37
47
64
Review
Základní fáze 10. kolo 57
TJ HÁJE - JM A
VŠTJ Medicina A
7. 12. 2022
20:40
Sokolovna Vyšehrad Jan Jeřáb
Martin Buršík
Dominik Kočovský
47
52
14
12
23
26
44
39
Review
Základní fáze 11. kolo 66
TJ ČSA
Fenix Modřany A
14. 12. 2022
18:40
Gym. Arabská Matěj Záruba
Martin Buršík
Jakub Hejduk
36
77
7
13
11
29
25
54
Review
Základní fáze 11. kolo 63
Stavební fakulta A
TJ ČZU Praha
12. 12. 2022
19:00
hala ČVUT Matěj Záruba
Marek Vošahlík
Dominik Kočovský
83
86
18
18
39
44
59
63
Review
Základní fáze 11. kolo 65
BA Sparta A
TJ HÁJE - JM A
15. 12. 2022
19:15
Hala Kuncova Jan Hošek
Veronika Vávrová
Jonáš Kavan
78
48
24
9
40
32
62
39
Review
Základní fáze 11. kolo 64
VŠTJ Medicina A
Sokol Dolní Počernice A
13. 12. 2022
19:40
Sportovní centrum UK Veronika Vávrová
Jan Sedláček
Jonáš Kavan
68
85
14
21
32
47
51
64
Review
Základní fáze 11. kolo 61
TJ Košíře A
Sokol Motol A
14. 12. 2022
20:15
Hala Šantrochova Matej Kovačovič
Lukáš Ulrych
František Syrovátka
79
83
25
23
36
35
59
54
Review
Základní fáze 11. kolo 62
Sokol Žižkov C - TESLA
Žižkov Falcons B
15. 12. 2022
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Jakub Kec
Vojta Schaffner
Pavel Týř
68
88
16
25
38
44
53
69
Review
Základní fáze 12. kolo 68
TJ ČSA
TJ HÁJE - JM A
11. 1. 2023
18:40
Gym. Arabská Marek Vondráček
Martin Buršík
Jakub Hejduk
74
81
18
24
31
42
51
62
Review
Základní fáze 12. kolo 71
Stavební fakulta A
Žižkov Falcons B
9. 1. 2023
19:00
hala ČVUT Matej Kovačovič
Matěj Záruba
Pavel Týř
87
61
25
16
40
32
69
48
Review
Základní fáze 12. kolo 69
BA Sparta A
Sokol Dolní Počernice A
12. 1. 2023
19:15
Hala Kuncova Marek Vondráček
Lukáš Balog
Jakub Hejduk
73
92
16
26
37
48
51
67
Review
Základní fáze 12. kolo 70
VŠTJ Medicina A
TJ ČZU Praha
10. 1. 2023
19:40
Sportovní centrum UK Michal Perlík
Vojta Schaffner
František Syrovátka
78
76
13
20
30
41
57
63
Review
Základní fáze 12. kolo 67
Sokol Motol A
Fenix Modřany A
12. 1. 2023
20:10
Hala Šantrochova Jakub Kec
Miloslav Jon
Vojta Schaffner
99
68
28
22
48
33
75
46
Review
Základní fáze 12. kolo 72
Sokol Žižkov C - TESLA
TJ Košíře A
12. 1. 2023
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Jan Hošek
Matěj Barták
František Syrovátka
93
102
27
32
53
60
69
82
Review
Základní fáze 13. kolo 77
Sokol Dolní Počernice A
TJ ČSA
20. 1. 2023
19:10
ZŠ Národních Hrdinů Lukáš Ulrych
Miloslav Jon
Jan Jeřáb
96
62
16
12
38
29
70
43
Review
Základní fáze 13. kolo 76
TJ ČZU Praha
BA Sparta A
17. 1. 2023
20:05
ČZU Praha Jan Jeřáb
Pavel Bohata
Martin Buršík
85
78
26
15
46
40
67
62
Review
Základní fáze 13. kolo 74
TJ Košíře A
Stavební fakulta A
18. 1. 2023
20:15
Hala Šantrochova Pavel Bohata
Matej Kovačovič
Michal Bukovský
67
80
18
23
45
42
61
61
Review
Základní fáze 13. kolo 75
Žižkov Falcons B
VŠTJ Medicina A
20. 1. 2023
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Jan Musil
Marek Vondráček
Lukáš Balog
68
52
19
9
40
27
55
38
Review
Základní fáze 13. kolo 73
Sokol Žižkov C - TESLA
Sokol Motol A
19. 1. 2023
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Jakub Kec
Jonáš Kavan
Dominik Kočovský
72
103
6
22
29
46
47
72
Review
Základní fáze 13. kolo 78
TJ HÁJE - JM A
Fenix Modřany A
18. 1. 2023
20:40
Sokolovna Vyšehrad Matěj Záruba
Miloslav Jon
Jakub Hejduk
71
70
21
23
39
33
52
49
Review
Základní fáze 14. kolo 80
Fenix Modřany A
Sokol Dolní Počernice A
27. 1. 2023
18:30
DDM Herrmannova Jan Hošek
Miloslav Jon
František Syrovátka
72
79
14
27
29
38
50
52
65
65
Review
Základní fáze 14. kolo 81
TJ ČSA
TJ ČZU Praha
25. 1. 2023
18:40
Gym. Arabská Jan Musil
Jakub Hejduk
Lukáš Balog
63
69
11
13
29
24
43
50
Review
Základní fáze 14. kolo 84
Stavební fakulta A
Sokol Žižkov C - TESLA
23. 1. 2023
19:00
hala ČVUT Lukáš Ulrych
Ivo Melichárek
Lukáš Balog
94
38
22
7
44
19
67
27
Review
Základní fáze 14. kolo 82
BA Sparta A
Žižkov Falcons B
26. 1. 2023
19:15
Hala Kuncova Matěj Barták
Martin Buršík
Miloslav Jon
66
77
12
10
29
41
47
58
Review
Základní fáze 14. kolo 83
VŠTJ Medicina A
TJ Košíře A
24. 1. 2023
19:40
Sportovní centrum UK Lukáš Ulrych
Pavel Šenk
Vojta Schaffner
99
96
12
18
32
33
56
47
69
69
82
82
Review
Základní fáze 14. kolo 79
Sokol Motol A
TJ HÁJE - JM A
26. 1. 2023
20:10
Hala Šantrochova Matěj Záruba
Lukáš Balog
Pavel Šenk
96
80
24
20
59
35
82
58
Review
Základní fáze 15. kolo 89
Fenix Modřany A
TJ ČZU Praha
3. 2. 2023
18:30
DDM Herrmannova Jan Jeřáb
Lukáš Balog
Miloslav Jon
75
86
20
25
36
50
60
64
Review
Základní fáze 15. kolo 88
TJ ČSA
Žižkov Falcons B
1. 2. 2023
18:40
Gym. Arabská Lukáš Ulrych
Marek Vondráček
Martin Buršík
51
52
15
6
26
28
35
39
Review
Základní fáze 15. kolo 85
Stavební fakulta A
Sokol Motol A
30. 1. 2023
19:00
hala ČVUT Jan Jeřáb
Matěj Záruba
Michal Bukovský
82
76
26
28
45
42
58
57
Review
Základní fáze 15. kolo 90
Sokol Dolní Počernice A
TJ HÁJE - JM A
3. 2. 2023
19:10
ZŠ Národních Hrdinů Martin Kučírek
Pavel Šenk
Jakub Hejduk
80
74
18
12
42
30
62
56
Review
Základní fáze 15. kolo 87
TJ Košíře A
BA Sparta A
1. 2. 2023
20:15
Hala Šantrochova Jan Musil
Miloslav Jon
Pavel Týř
82
66
20
23
40
34
65
53
Review
Základní fáze 15. kolo 86
Sokol Žižkov C - TESLA
VŠTJ Medicina A
2. 2. 2023
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Pavel Bohata
Ondřej Svejkovský
Pavel Týř
76
82
19
20
41
41
66
62
Review
Základní fáze 16. kolo 93
Fenix Modřany A
Žižkov Falcons B
17. 2. 2023
18:30
DDM Herrmannova Lukáš Ulrych
Marek Vondráček
Jakub Hejduk
63
62
18
16
36
35
45
46
Review
Základní fáze 16. kolo 94
TJ ČSA
TJ Košíře A
15. 2. 2023
18:40
Gym. Arabská Jan Musil
Michal Bukovský
Martin Buršík
37
100
15
34
27
58
29
76
Review
Základní fáze 16. kolo 95
BA Sparta A
Sokol Žižkov C - TESLA
16. 2. 2023
19:15
Hala Kuncova Jan Baloun
Veronika Vávrová
Ondřej Svejkovský
80
82
15
26
40
37
56
59
Review
Základní fáze 16. kolo 96
VŠTJ Medicina A
Stavební fakulta A
14. 2. 2023
19:40
Sportovní centrum UK Matěj Barták
Veronika Vávrová
Jan Hošek
68
74
13
21
31
36
45
55
Review
Základní fáze 16. kolo 91
Sokol Motol A
Sokol Dolní Počernice A
16. 2. 2023
20:10
Hala Šantrochova Pavel Bohata
Matěj Barták
78
85
25
19
46
40
62
56
Review
Základní fáze 16. kolo 92
TJ HÁJE - JM A
TJ ČZU Praha
15. 2. 2023
20:40
Sokolovna Vyšehrad Matěj Záruba
Miloslav Jon
Pavel Týř
56
78
16
16
27
28
43
56
Review
Základní fáze 17. kolo 98
Stavební fakulta A
BA Sparta A
20. 2. 2023
19:00
hala ČVUT Matěj Záruba
Lukáš Ulrych
Miloslav Jon
87
79
18
20
42
42
61
60
Review
Základní fáze 17. kolo 97
VŠTJ Medicina A
Sokol Motol A
21. 2. 2023
19:40
Sportovní centrum UK Pavel Bohata
Ivo Melichárek
Jakub Hejduk
71
89
20
22
32
44
52
73
Review
Základní fáze 17. kolo 102
TJ ČZU Praha
Sokol Dolní Počernice A
21. 2. 2023
20:05
ČZU Praha Michal Perlík
Jakub Kec
Ondřej Svejkovský
85
81
26
24
48
41
68
57
Review
Základní fáze 17. kolo 100
TJ Košíře A
Fenix Modřany A
22. 2. 2023
20:15
Hala Šantrochova Jan Jeřáb
Jan Musil
Martin Buršík
98
61
24
19
52
34
70
46
Review
Základní fáze 17. kolo 101
Žižkov Falcons B
TJ HÁJE - JM A
24. 2. 2023
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Lukáš Ulrych
Vojta Schaffner
Jakub Hejduk
75
61
20
19
41
42
63
50
Review
Základní fáze 17. kolo 99
Sokol Žižkov C - TESLA
TJ ČSA
23. 2. 2023
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Jakub Kec
Lukáš Balog
Dominik Kočovský
98
60
19
13
47
21
74
42
Review
Základní fáze 18. kolo 107
TJ ČSA
Stavební fakulta A
1. 3. 2023
18:40
Gym. Arabská Jan Musil
Martin Buršík
Michal Bukovský
63
82
12
24
30
40
43
55
Review
Základní fáze 18. kolo 104
Sokol Dolní Počernice A
Žižkov Falcons B
3. 3. 2023
19:10
ZŠ Národních Hrdinů Martin Kučírek
Dominik Kočovský
František Syrovátka
86
77
24
13
46
31
74
47
Review
Základní fáze 18. kolo 108
BA Sparta A
VŠTJ Medicina A
2. 3. 2023
19:15
Hala Kuncova Martin Kučírek
Matěj Barták
Jan Sedláček
63
74
14
15
26
43
43
59
Review
Základní fáze 18. kolo 103
Sokol Motol A
TJ ČZU Praha
2. 3. 2023
20:10
Hala Šantrochova Jan Hošek
Pavel Šenk
Ondřej Svejkovský
113
102
28
20
59
46
91
77
Review
Základní fáze 18. kolo 106
Fenix Modřany A
Sokol Žižkov C - TESLA
27. 3. 2023
20:15
TJ Sokol Žižkov I. Marek Vošahlík
Ivo Melichárek
Pavel Šenk
84
77
26
24
52
44
70
61
Review
Základní fáze 18. kolo 105
TJ HÁJE - JM A
TJ Košíře A
1. 3. 2023
20:40
Sokolovna Vyšehrad Matej Kovačovič
Miloslav Jon
František Syrovátka
86
75
20
15
33
35
61
52
Review
Základní fáze 19. kolo 109
BA Sparta A
Sokol Motol A
9. 3. 2023
19:15
Hala Kuncova Marek Vondráček
Matěj Barták
Ondřej Svejkovský
82
95
23
30
45
59
61
83
Review
Základní fáze 19. kolo 111
Stavební fakulta A
Fenix Modřany A
4. 4. 2023
19:15
hala ČVUT Michal Perlík
Pavel Bohata
Ivo Melichárek
74
66
15
12
37
30
49
51
Review
Základní fáze 19. kolo 110
VŠTJ Medicina A
TJ ČSA
7. 3. 2023
19:40
Sportovní centrum UK Michal Perlík
Ivo Melichárek
Vojta Schaffner
88
65
15
20
42
32
63
49
Review
Základní fáze 19. kolo 113
TJ Košíře A
Sokol Dolní Počernice A
8. 3. 2023
20:15
Hala Šantrochova Matěj Záruba
Miloslav Jon
Dominik Kočovský
69
74
14
23
29
42
52
60
Review
Základní fáze 19. kolo 114
Žižkov Falcons B
TJ ČZU Praha
10. 3. 2023
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Jan Jeřáb
Pavel Šenk
František Syrovátka
78
89
19
28
43
42
56
59
Review
Základní fáze 19. kolo 112
Sokol Žižkov C - TESLA
TJ HÁJE - JM A
9. 3. 2023
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Petr Blahout
Miloslav Jon
Vojta Schaffner
69
75
20
19
38
39
54
55
Review
Základní fáze 20. kolo 119
Fenix Modřany A
VŠTJ Medicina A
24. 3. 2023
18:30
DDM Herrmannova Marek Vošahlík
Vojta Schaffner
Dominik Kočovský
71
89
14
25
30
48
48
70
Review
Základní fáze 20. kolo 120
TJ ČSA
BA Sparta A
22. 3. 2023
18:40
Gym. Arabská Jan Hošek
Martin Buršík
František Syrovátka
68
71
20
16
30
29
43
54
Review
Základní fáze 20. kolo 117
Sokol Dolní Počernice A
Sokol Žižkov C - TESLA
24. 3. 2023
19:10
ZŠ Národních Hrdinů Tomáš Linhart
Pavel Šenk
František Syrovátka
107
70
29
21
54
41
77
57
Review
Základní fáze 20. kolo 116
TJ ČZU Praha
TJ Košíře A
21. 3. 2023
20:05
ČZU Praha Marek Vondráček
Michal Perlík
Ondřej Svejkovský
84
94
187
19
38
46
67
62
Review
Základní fáze 20. kolo 115
Sokol Motol A
Žižkov Falcons B
23. 3. 2023
20:10
Hala Šantrochova Petr Blahout
Matěj Barták
Pavel Týř
103
80
28
26
58
43
84
65
Review
Základní fáze 20. kolo 118
TJ HÁJE - JM A
Stavební fakulta A
22. 3. 2023
20:40
Sokolovna Vyšehrad Jan Musil
Jonáš Kavan
Vojta Schaffner
92
85
20
21
49
42
71
58
Review
Základní fáze 21. kolo 121
TJ ČSA
Sokol Motol A
29. 3. 2023
18:40
Gym. Arabská Lukáš Ulrych
Michal Bukovský
Pavel Týř
75
94
21
22
44
49
61
72
Review
Základní fáze 21. kolo 124
Stavební fakulta A
Sokol Dolní Počernice A
27. 3. 2023
19:00
hala ČVUT Lukáš Ulrych
Matěj Záruba
Jan Sedláček
84
99
19
30
42
54
64
77
Review
Základní fáze 21. kolo 122
BA Sparta A
Fenix Modřany A
30. 3. 2023
19:15
Hala Kuncova Pavel Bohata
Jan Hošek
Jan Sedláček
66
73
19
16
37
39
52
53
Review
Základní fáze 21. kolo 123
VŠTJ Medicina A
TJ HÁJE - JM A
28. 3. 2023
19:40
Sportovní centrum UK Jan Jeřáb
Jakub Kec
František Syrovátka
77
71
13
13
29
31
43
45
65
65
Review
Základní fáze 21. kolo 126
TJ Košíře A
Žižkov Falcons B
29. 3. 2023
20:15
Hala Šantrochova Jan Musil
Martin Buršík
Jakub Hejduk
107
60
26
14
53
30
74
49
Review
Základní fáze 21. kolo 125
Sokol Žižkov C - TESLA
TJ ČZU Praha
30. 3. 2023
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Marek Vondráček
Matěj Barták
Michal Bukovský
100
97
30
25
52
53
75
76
Review
Základní fáze 22. kolo 132
Fenix Modřany A
TJ ČSA
30. 9. 2022
18:30
DDM Herrmannova Jan Hošek
Ivo Melichárek
František Syrovátka
85
57
25
12
53
27
74
47
Review
Základní fáze 22. kolo 130
Sokol Dolní Počernice A
VŠTJ Medicina A
30. 9. 2022
19:10
ZŠ Národních Hrdinů Marek Vondráček
Lukáš Balog
Miloslav Jon
72
47
23
14
35
33
51
40
Review
Základní fáze 22. kolo 128
Žižkov Falcons B
Sokol Žižkov C - TESLA
26. 9. 2022
20:00
TJ Sokol Žižkov I. Matej Kovačovič
Jan Musil
Lukáš Balog
78
66
24
21
41
31
51
49
Review
Základní fáze 22. kolo 129
TJ ČZU Praha
Stavební fakulta A
27. 9. 2022
20:05
ČZU Praha Lukáš Ulrych
Jakub Kec
Miloslav Jon
70
81
17
17
29
38
46
57
Review
Základní fáze 22. kolo 127
Sokol Motol A
TJ Košíře A
21. 11. 2022
20:10
Hala Šantrochova Ivo Melichárek
Matěj Záruba
Pavel Šenk
90
85
23
23
45
36
65
62
Review
Základní fáze 22. kolo 131
TJ HÁJE - JM A
BA Sparta A
27. 9. 2022
20:40
Sokolovna Vyšehrad Jan Jeřáb
Marek Vondráček
Martin Buršík
93
64
27
10
49
30
64
53
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Ondřej Zajíček BA Sparta A 22 21 1.0 28.3 4.1 4.9 5.6/7.1 78.5 2.2
Dominik Kynzl Stavební fakulta A 26 25 1.0 22.2 3.8 3.8 3.0/3.8 77.9 1.8
Miroslav Vansa Sokol Dolní Počernice A 37 21 1.0 26.1 6.6 3.4 2.8/3.7 74.4 1.8
Patrik Šeda Sokol Žižkov C - TESLA 21 22 1.0 21.6 8.2 0.6 3.4/4.8 70.5 2.2
Jakub Velenský Sokol Motol A 44 21 1.0 20.5 2.0 4.8 2.1/2.5 84.6 1.5
Tomáš Svoboda Stavební fakulta A 23 24 1.0 17.1 3.3 2.5 3.3/4.5 71.6 1.1
Jan Veselý TJ Košíře A 33 24 1.0 16.5 3.7 2.3 2.3/3.4 69.1 2.3
Stanislav Musil Fenix Modřany A 41 18 1.0 21.9 6.3 2.2 2.8/4.0 70.8 3.4
Lukáš Bartoň TJ Košíře A 33 24 1.0 16.0 6.9 0.0 2.1/2.9 72.5 2.6
Aleksey Baziulkin TJ ČZU Praha 33 18 1.0 21.2 4.7 3.3 1.9/3.5 54.0 3.2
Jakub Zavadil Sokol Dolní Počernice A 38 25 1.0 15.2 6.7 0.0 1.8/2.9 60.3 2.7
Alexey Ulyanin TJ ČZU Praha 32 23 1.0 15.1 2.6 2.6 2.2/3.2 68.9 1.9
Jan Kratochvíl Sokol Dolní Počernice A 42 23 1.0 15.1 3.5 2.4 0.9/1.1 0.0* 2.3
Filip Mikel Sokol Dolní Počernice A 34 23 1.0 14.4 1.6 3.5 0.8/1.3 0.0* 2.0
Daniel Zach Sokol Motol A 27 11 1.0 29.6 6.2 4.5 3.9/4.7 82.7 2.4
Matyáš Fanta BA Sparta A 24 22 1.0 14.6 5.0 1.0 1.8/3.0 58.2 3.4
Jiří Kulíšek Stavební fakulta A 29 25 1.0 12.6 4.8 0.5 1.4/2.2 62.5 2.7
Jiří Skokánek TJ HÁJE - JM A 37 22 1.0 14.2 4.2 1.0 2.8/5.0 55.5 2.0
Jaroslav Tyrna TJ HÁJE - JM A 37 14 1.0 21.4 7.6 0.5 4.7/6.5 72.5 1.7
Tomáš Růžička Sokol Motol A 44 24 1.0 11.7 2.3 2.0 1.3/2.0 0.0* 1.9
Nikola Miličič Sokol Motol A 23 25 1.0 10.8 1.8 2.1 0.7/1.1 0.0* 1.4
Lukas Becker TJ ČZU Praha 42 18 1.0 14.5 4.9 1.2 0.9/1.6 0.0* 1.3
Ondřej Černohorský TJ Košíře A 30 19 1.0 13.6 4.9 0.1 3.7/4.8 76.9 2.3
Jan Korous TJ Košíře A 29 21 1.0 12.3 2.6 1.9 1.5/1.7 0.0* 1.9
Marko Matoničkin Fenix Modřany A 22 17 1.0 15.1 3.7 1.9 1.9/2.8 68.1 2.6
Tomáš Nezbeda TJ ČSA 36 17 1.0 15.1 5.1 0.7 2.8/3.5 80.0 2.6
Lukáš Čížek Sokol Žižkov C - TESLA 23 17 1.0 15.1 2.5 2.7 1.9/2.3 82.1 2.0
Dušan Lekič TJ HÁJE - JM A 40 18 1.0 13.9 4.2 1.5 1.0/2.3 43.9 1.8
Jan Vozobule VŠTJ Medicina A 44 22 1.0 11.3 3.9 0.7 1.5/2.0 75.0 2.4
Pavel Hemmy TJ Košíře A 37 16 1.0 15.4 2.4 2.8 2.1/2.8 73.3 1.2
Josef Matějovič Sokol Motol A 37 12 1.0 20.5 7.9 0.5 3.2/4.5 70.4 2.3
15 Ondřej Hübner Žižkov Falcons B 34 23 1.0 10.4 2.6 1.4 1.0/1.7 0.0* 2.4
Jiří Kysela VŠTJ Medicina A 33 18 1.0 13.0 4.6 0.6 1.9/2.7 71.4 1.8
Vít Havránek TJ ČZU Praha 26 18 1.0 12.9 5.7 0.2 1.1/2.8 37.3 2.7
Filip Němec Stavební fakulta A 29 20 1.0 11.0 3.0 1.3 1.3/1.6 0.0* 2.6
Vojtěch Pšenička BA Sparta A 21 20 1.0 11.0 2.4 1.7 1.1/1.6 0.0* 1.5
55 Daniel Holátko Žižkov Falcons B 30 20 1.0 10.5 2.3 1.7 0.9/1.6 0.0* 2.6
Filip Pintar VŠTJ Medicina A 35 14 1.0 14.3 3.9 1.5 2.1/2.7 76.3 1.9
Jan Holoubek TJ HÁJE - JM A 44 17 1.0 11.7 3.6 1.1 1.1/1.8 0.0* 2.1
Marek Burian TJ Košíře A 34 12 1.0 16.4 6.8 0.5 1.4/2.8 50.0 1.8
Martin Čierny TJ ČSA 34 17 1.0 11.5 2.4 2.1 0.6/0.6 0.0* 1.5
33 Ondřej Velenský Žižkov Falcons B 33 20 1.0 9.3 2.8 0.7 1.7/2.5 68.0 1.2
16 Lukáš Renc Žižkov Falcons B 28 17 1.0 10.8 4.6 0.1 1.4/2.2 60.5 2.6
Pavel Koudelka VŠTJ Medicina A 37 18 1.0 10.1 1.5 2.1 0.8/1.3 0.0* 1.1
Pavel Jiránek TJ Košíře A 31 16 1.0 11.3 2.7 1.4 1.6/2.3 70.3 2.8
David Douša Sokol Žižkov C - TESLA 47 18 1.0 9.6 2.8 0.7 1.9/3.4 57.4 0.9
Jan Hruška VŠTJ Medicina A 44 20 1.0 8.3 2.9 0.5 1.1/1.8 0.0* 1.2
Adam Slánský Sokol Motol A 43 15 1.0 11.0 3.8 0.3 2.4/3.7 65.5 2.1
Kryštof Pytelka Stavební fakulta A 21 16 1.0 10.3 2.9 0.8 2.0/2.6 76.2 1.8
Dušan Hlaváček Sokol Motol A 47 9 1.0 17.9 8.0 0.0 1.9/2.9 65.4 1.7
Jiří Janota Fenix Modřany A 33 18 1.0 8.9 3.7 0.2 0.9/1.3 0.0* 2.2
Tomáš Mičúnek TJ ČSA 35 11 1.0 14.5 5.0 1.1 1.3/2.5 50.0 2.0
Marek Pavelka TJ ČZU Praha 26 17 1.0 9.4 3.8 0.0 1.9/3.5 54.2 2.4
11 Jan Hubáček Žižkov Falcons B 28 22 1.0 7.1 1.7 1.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
8 Michal Fabrici Žižkov Falcons B 27 14 1.0 11.2 3.9 0.7 1.4/2.0 67.9 1.5
Martin Novák TJ Košíře A 34 23 1.0 6.8 2.0 0.7 0.9/1.5 0.0* 2.2
Gabriel Jankó Sokol Dolní Počernice A 42 14 1.0 10.9 3.6 0.6 1.9/2.6 70.3 1.9
Jan Panáček Fenix Modřany A 24 15 1.0 10.2 2.9 0.9 1.7/2.4 69.4 2.4
Jakub Škvařil Sokol Žižkov C - TESLA 23 12 1.0 12.5 3.8 1.3 1.3/2.8 44.1 2.5
Daniel Vimmr Stavební fakulta A 27 19 1.0 7.7 3.3 0.2 0.6/1.7 0.0* 2.8
Michal Šlemr VŠTJ Medicina A 34 13 1.0 11.2 3.0 0.8 2.7/3.5 76.1 2.1
Jakub Čakan Fenix Modřany A 23 19 1.0 7.5 2.6 0.5 0.8/1.4 0.0* 1.7
Dean Vejnović TJ ČZU Praha 33 17 1.0 7.8 2.7 0.2 1.6/2.4 68.3 1.4
Jan Široký VŠTJ Medicina A 36 18 1.0 7.0 1.7 0.9 0.9/1.2 0.0* 1.2
Petr Šmůla VŠTJ Medicina A 35 22 1.0 5.7 2.0 0.0 1.5/3.2 47.9 1.0
Miroslav Kovacsik Sokol Dolní Počernice A 39 24 1.0 5.0 1.5 0.6 0.3/0.5 0.0* 1.9
Filip Sáss BA Sparta A 24 14 1.0 8.4 3.4 0.2 0.9/1.5 0.0* 1.8
21 Jakub Eichler Žižkov Falcons B 32 13 1.0 9.1 2.1 1.5 0.5/0.9 0.0* 1.3
Artem Kartavtsev Sokol Žižkov C - TESLA 21 12 1.0 9.4 3.6 0.4 1.0/1.8 0.0* 2.8
Adam Kurzok Sokol Dolní Počernice A 42 19 1.0 5.9 2.5 0.1 0.8/1.2 0.0* 2.1
Martin Kohout Stavební fakulta A 26 6 1.0 18.2 5.7 1.0 3.8/7.3 52.3 2.0
Adam Štěpánský TJ ČSA 21 11 1.0 9.6 2.5 0.7 2.4/3.2 74.3 1.8
Florian Chabasse TJ HÁJE - JM A 40 24 1.0 4.4 1.0 0.5 0.8/1.3 0.0* 2.1
Oto Novák Sokol Motol A 39 13 1.0 8.2 2.0 0.9 1.4/1.8 0.0* 3.5
Greg Pezda TJ ČZU Praha 52 22 1.0 4.8 0.2 1.4 0.2/0.2 0.0* 1.4
Štěpán Merta TJ HÁJE - JM A 40 13 1.0 8.0 1.9 0.9 1.4/1.9 0.0* 1.1
Jan Volf Sokol Žižkov C - TESLA 26 19 1.0 5.3 1.4 0.5 1.1/1.2 0.0* 1.1
22 Sebastián Poche Žižkov Falcons B 36 18 1.0 5.6 2.5 0.0 0.6/1.7 0.0* 2.4
Přemysl Richtr VŠTJ Medicina A 28 18 1.0 5.6 2.3 0.1 0.6/1.4 0.0* 1.2
Vladimír Kobetič Sokol Dolní Počernice A 39 25 1.0 3.9 1.0 0.4 0.6/1.3 0.0* 2.2
6 Jan Pospíšil Žižkov Falcons B 33 16 1.0 6.1 1.9 0.6 0.6/1.4 0.0* 2.3
Tichon Sekretov TJ ČSA 32 18 1.0 5.3 1.7 0.5 0.5/1.2 0.0* 2.8
Oto Krištof Sokol Dolní Počernice A 35 19 1.0 4.9 1.9 0.1 1.0/1.3 0.0* 1.7
František Jungr Sokol Motol A 45 18 1.0 5.2 2.3 0.1 0.4/0.6 0.0* 2.2
Zbyněk Kubisz Stavební fakulta A 38 22 1.0 4.3 1.6 0.1 0.8/1.6 0.0* 2.0
Ondřej Kukla TJ ČSA 27 11 1.0 8.5 2.7 0.8 0.6/0.6 0.0* 0.5
Martin Juklíček TJ HÁJE - JM A 40 13 1.0 7.2 3.2 0.0 0.7/2.2 31.0 1.9
Radek Úlehla Sokol Motol A 30 17 1.0 5.4 1.0 1.0 0.4/0.7 0.0* 2.4
Lukáš Mařík TJ HÁJE - JM A 35 6 1.0 15.0 2.2 2.2 4.2/7.2 58.1 2.0
Michal Toušek Fenix Modřany A 31 9 1.0 10.0 1.8 1.6 1.8/2.6 69.6 2.1
Mikuláš Pýcha Fenix Modřany A 34 9 1.0 9.8 1.7 1.8 1.1/1.3 0.0* 2.3
Ondřej Chwaszcz Sokol Dolní Počernice A 41 14 1.0 6.3 0.9 1.1 1.2/1.6 0.0* 1.3
Jaroslav Brom Žižkov Falcons B 36 10 1.0 8.7 3.9 0.0 0.9/1.4 0.0* 2.0
Roman Šebl Sokol Dolní Počernice A 37 18 1.0 4.8 1.2 0.7 0.2/0.3 0.0* 1.0
Čestmír Dobeš BA Sparta A 23 16 1.0 5.3 1.4 0.6 0.6/0.8 0.0* 2.1
Jan Hálek Sokol Žižkov C - TESLA 24 16 1.0 5.2 2.1 0.0 0.9/3.4 27.3 2.3
Marek Šmůla VŠTJ Medicina A 33 10 1.0 8.0 2.5 0.1 2.7/4.6 58.7 2.9
Jiří Chvalina TJ ČSA 36 20 1.0 4.0 1.4 0.4 0.1/0.4 0.0* 1.1
Vilém Svoboda TJ HÁJE - JM A 28 4 1.0 20.0 6.8 0.8 4.3/4.5 94.4 1.8
Jiří Pavlů Sokol Motol A 29 8 1.0 9.9 3.8 0.4 1.3/1.8 0.0* 0.6
Petr Lev Sokol Žižkov C - TESLA 36 5 1.0 15.6 4.4 2.0 0.8/0.8 0.0* 2.8
Jan Palička TJ ČZU Praha 22 11 1.0 7.0 1.4 1.4 0.2/0.5 0.0* 0.9
Michal Zych Sokol Dolní Počernice A 35 20 1.0 3.7 1.3 0.3 0.4/0.8 0.0* 2.2
Ivan Karpov TJ ČZU Praha 32 12 1.0 6.2 2.3 0.3 0.8/1.2 0.0* 1.6
24 David Mastný Žižkov Falcons B 34 8 1.0 9.0 3.5 0.0 2.0/2.4 84.2 3.9
Filip Scholz Sokol Motol A 46 9 1.0 7.9 2.4 0.7 1.0/1.7 0.0* 2.0
Ondřej Heidler TJ Košíře A 32 6 1.0 11.5 2.5 1.8 1.0/1.7 0.0* 3.2
Pavel Stolbunskyi TJ ČZU Praha 28 16 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.6
Vojtěch Janota Fenix Modřany A 19 9 1.0 7.4 3.2 0.1 0.7/1.2 0.0* 1.3
Ondřej Týfa TJ ČSA 22 6 1.0 10.3 2.2 2.0 0.0/0.3 0.0* 2.8
Jan Indra Sokol Žižkov C - TESLA 32 19 1.0 3.2 1.2 0.1 0.6/0.7 0.0* 1.6
Jakub Macháček BA Sparta A 19 16 1.0 3.6 1.2 0.3 0.5/0.7 0.0* 1.6
Boris Rúra TJ ČSA 27 12 1.0 4.7 1.8 0.1 0.9/2.3 40.7 1.8
Martin Matoulek VŠTJ Medicina A 52 17 1.0 3.2 0.5 0.6 0.5/0.5 0.0* 0.9
Matěj Patrovský Fenix Modřany A 35 8 1.0 6.8 2.8 0.1 0.9/1.1 0.0* 1.5
David Martínek TJ HÁJE - JM A 40 20 1.0 2.7 0.7 0.4 0.2/0.3 0.0* 1.2
Marek Mikeš Fenix Modřany A 50 17 1.0 3.1 1.5 0.0 0.2/1.6 0.0* 1.8
5 Jan Nekvinda Žižkov Falcons B 36 13 1.0 4.0 1.2 0.3 0.6/1.0 0.0* 2.3
Pavel Bříza Stavební fakulta A 36 20 1.0 2.6 0.3 0.6 0.3/0.6 0.0* 1.3
Jakub Semrád BA Sparta A 20 10 1.0 5.1 1.8 0.3 0.6/1.1 0.0* 1.0
Pavel Podlipný Sokol Motol A 46 15 1.0 3.3 0.9 0.3 0.6/1.5 0.0* 1.1
Daniel Krapf BA Sparta A 19 6 1.0 8.2 0.8 1.8 1.0/1.3 0.0* 1.5
Martin Rajnoch TJ ČSA 37 18 1.0 2.6 1.3 0.0 0.1/0.5 0.0* 2.6
Jakub Drápal Sokol Žižkov C - TESLA 35 16 1.0 2.8 0.8 0.4 0.1/0.1 0.0* 1.6
Martin Chaloupka TJ HÁJE - JM A 48 16 1.0 2.8 0.7 0.4 0.3/0.5 0.0* 1.3
Matěj Parma TJ HÁJE - JM A 45 15 1.0 3.0 0.3 0.5 0.7/1.4 0.0* 1.3
Jiří Lacina Sokol Žižkov C - TESLA 45 15 1.0 2.9 1.1 0.1 0.4/0.5 0.0* 1.9
Matěj Novák Stavební fakulta A 22 19 1.0 2.3 0.7 0.2 0.5/0.7 0.0* 1.3
Karel Mündel Stavební fakulta A 29 5 1.0 8.8 2.0 1.4 0.6/1.2 0.0* 2.4
Jakub Řezáč TJ Košíře A 20 6 1.0 7.2 2.3 0.2 2.0/3.0 66.7 1.8
1 Tomáš Kopřiva Žižkov Falcons B 33 10 1.0 4.2 1.5 0.3 0.3/0.4 0.0* 1.8
Hugo Kanda TJ Košíře A 20 7 1.0 5.7 1.1 1.1 0.0/0.1 0.0* 1.1
Filip Atanasov Fenix Modřany A 33 17 1.0 2.3 1.1 0.1 0.0/0.0 0.0* 2.8
Michal Nechala TJ Košíře A 39 10 1.0 3.7 1.3 0.3 0.2/0.3 0.0* 2.1
Jan Paleček TJ ČSA 38 10 1.0 3.5 0.7 0.7 0.0/0.0 0.0* 1.3
Martin Tůma TJ ČSA 37 18 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.2
Matěj Urbanec BA Sparta A 20 6 1.0 5.2 1.8 0.3 0.5/1.0 0.0* 2.0
Michal Šporn Stavební fakulta A 28 8 1.0 3.8 1.1 0.4 0.4/1.0 0.0* 0.9
Róbert Jány TJ ČSA 32 4 1.0 7.3 2.0 0.5 1.8/2.5 70.0 1.5
Matěj Novák Stavební fakulta A 25 11 1.0 2.6 0.8 0.3 0.2/0.2 0.0* 0.5
Jakub Karský BA Sparta A 24 16 1.0 1.8 0.8 0.0 0.1/0.2 0.0* 2.1
Eugen Anisei TJ ČZU Praha 28 5 1.0 5.0 1.0 0.4 1.8/2.0 90.0 0.8
Marek Lízálek Fenix Modřany A 21 5 1.0 5.0 2.2 0.0 0.6/1.0 0.0* 0.4
Tomáš Cajthaml BA Sparta A 20 7 1.0 3.4 0.4 0.9 0.0/0.0 0.0* 1.6
Matěj Majer TJ ČSA 22 7 1.0 3.3 1.3 0.0 0.7/1.1 0.0* 1.3
Sean Wesley Davidson TJ ČZU Praha 45 5 1.0 4.4 1.0 0.8 0.0/0.0 0.0* 0.8
Štěpán Feit Stavební fakulta A 24 8 1.0 2.6 0.9 0.3 0.1/0.3 0.0* 1.3
Jan Jeřáb Sokol Žižkov C - TESLA 50 5 1.0 4.2 0.6 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Marek Mareš TJ HÁJE - JM A 28 2 1.0 10.0 2.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Tomáš Tax Žižkov Falcons B 27 3 1.0 6.0 1.7 0.3 1.7/2.7 62.5 2.7
Vojtěch Krystlík Fenix Modřany A 23 3 1.0 5.7 2.3 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Jan Dušek Sokol Motol A 50 14 1.0 1.1 0.4 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.8
Ondřej Aulich Stavební fakulta A 29 2 1.0 8.0 3.0 0.5 0.5/1.5 0.0* 3.5
David Zhang TJ ČSA 24 7 1.0 2.3 0.7 0.0 0.9/1.1 0.0* 0.3
Eduard Stach TJ HÁJE - JM A 40 17 1.0 0.8 0.3 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.9
Jakub Kolář TJ ČSA 34 5 1.0 2.4 1.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.2
Ondřej Vyhnánek BA Sparta A 20 1 1.0 10.0 2.0 1.0 3.0/4.0 75.0 1.0
Martin Hampl BA Sparta A 22 13 1.0 0.8 0.2 0.1 0.1/0.2 0.0* 0.8
Šimon Cirkovský VŠTJ Medicina A 29 8 1.0 1.3 0.6 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.3
Andrej Gnap BA Sparta A 19 12 1.0 0.8 0.3 0.1 0.0/0.2 0.0* 0.7
Adam Šuhajda Sokol Žižkov C - TESLA 24 3 1.0 2.7 1.0 0.0 0.7/1.3 0.0* 0.7
Jáchym Müller BA Sparta A 19 13 1.0 0.6 0.2 0.0 0.2/0.3 0.0* 1.2
Jiří Bahník Sokol Žižkov C - TESLA 31 2 1.0 4.0 0.5 1.0 0.0/1.0 0.0* 2.5
Kosťantyn Sierov Žižkov Falcons B 43 2 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/1.5 0.0* 1.0
17 Martin Mastný Žižkov Falcons B 37 1 1.0 6.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 0.0
Jakub König TJ HÁJE - JM A 39 5 1.0 1.0 0.4 0.0 0.2/0.4 0.0* 2.8
Karel Gavenčiak Stavební fakulta A 31 3 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.7
Daniel Hladík TJ HÁJE - JM A 40 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
František Svoboda TJ HÁJE - JM A 40 6 1.0 0.5 0.2 0.0 0.2/0.3 0.0* 2.3
David Schinkmann Fenix Modřany A 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Roman Šimmr Sokol Žižkov C - TESLA 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Dezort Fenix Modřany A 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Král TJ HÁJE - JM A 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Louda Sokol Motol A 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Šťastný Žižkov Falcons B 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Vocetka TJ Košíře A 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Havelec Stavební fakulta A 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Morávek Sokol Žižkov C - TESLA 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Bíro TJ ČSA 51 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
4 Matěj Kuneš Žižkov Falcons B 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Roman Cezner TJ ČSA 60 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Krbec Žižkov Falcons B 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
00 Adam Konopiský Žižkov Falcons B 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Vondráček Žižkov Falcons B 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Pýcha TJ ČZU Praha 25 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 2.0
Vojtěch Skalický TJ ČZU Praha 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Kovář TJ ČSA 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Hering TJ Košíře A 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Poche TJ Košíře A 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Gabaš Sokol Motol A 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Frolík TJ HÁJE - JM A 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Juna Fenix Modřany A 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Hrstka Stavební fakulta A 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Švejdar TJ ČZU Praha 50 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Ondřej Zajíček BA Sparta A 22 43 8 11 12 3
Dominik Kynzl Stavební fakulta A 26 46 8 9 9 4
Miroslav Vansa Sokol Dolní Počernice A 37 51 13 11 6 5
Patrik Šeda Sokol Žižkov C - TESLA 21 41 13 3 7 4
Jakub Velenský Sokol Motol A 44 33 5 7 7 3
Tomáš Svoboda Stavební fakulta A 23 39 8 9 10 4
Jan Veselý TJ Košíře A 33 34 12 5 7 5
Stanislav Musil Fenix Modřany A 41 32 10 4 7 5
Lukáš Bartoň TJ Košíře A 33 34 15 1 6 5
Aleksey Baziulkin TJ ČZU Praha 33 37 9 6 6 5
Jakub Zavadil Sokol Dolní Počernice A 38 26 12 0 9 5
Alexey Ulyanin TJ ČZU Praha 32 24 5 6 5 4
Jan Kratochvíl Sokol Dolní Počernice A 42 26 8 6 4 4
Filip Mikel Sokol Dolní Počernice A 34 23 4 7 4 5
Daniel Zach Sokol Motol A 27 46 11 8 10 4
Matyáš Fanta BA Sparta A 24 31 9 3 8 5
Jiří Kulíšek Stavební fakulta A 29 26 12 2 6 5
Jiří Skokánek TJ HÁJE - JM A 37 21 8 3 8 4
Jaroslav Tyrna TJ HÁJE - JM A 37 31 13 3 11 4
Tomáš Růžička Sokol Motol A 44 28 7 5 4 4
Nikola Miličič Sokol Motol A 23 26 6 6 5 4
Lukas Becker TJ ČZU Praha 42 30 12 3 6 5
Ondřej Černohorský TJ Košíře A 30 23 8 1 9 4
Jan Korous TJ Košíře A 29 27 6 8 4 5
Marko Matoničkin Fenix Modřany A 22 27 7 3 6 5
Tomáš Nezbeda TJ ČSA 36 34 13 3 7 5
Lukáš Čížek Sokol Žižkov C - TESLA 23 29 5 5 9 4
Dušan Lekič TJ HÁJE - JM A 40 21 9 3 3 4
Jan Vozobule VŠTJ Medicina A 44 23 8 3 6 5
Pavel Hemmy TJ Košíře A 37 27 6 6 5 3
Josef Matějovič Sokol Motol A 37 31 12 2 9 5
15 Ondřej Hübner Žižkov Falcons B 34 19 6 3 7 5
Jiří Kysela VŠTJ Medicina A 33 30 13 2 7 4
Vít Havránek TJ ČZU Praha 26 23 11 1 6 5
Filip Němec Stavební fakulta A 29 23 7 3 4 4
Vojtěch Pšenička BA Sparta A 21 23 5 5 4 4
55 Daniel Holátko Žižkov Falcons B 30 20 6 4 3 5
Filip Pintar VŠTJ Medicina A 35 24 7 4 7 4
Jan Holoubek TJ HÁJE - JM A 44 22 8 3 4 4