Marek Burian

Národnost
CZE
Ročník narození
1990 - 33 let
Aktuální klub
TJ Košíře A
Výška
196 cm

Kariéra

Sezony
13
Zápasy
175
Procento vítězství
54.9%
Počet klubů
6

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2007/08 junioři U18 - čtvrtfinále play-off WBA Sparta 2 - 7.0 2.5 0.0 0 0.0 2/2 100.0 - -
2010/11 muži - základní část BA Sparta 5 - 0.6 0.2 0.0 0 0.0 0.2/0.4 50.0 - -
2010/11 muži - Základní fáze BA Sparta B Revival 8 - 11.5 4.1 0.0 0.5 0.0 1.8/2.9 60.9 - -
2011/12 muži - skupina B ČZU Praha 17 - 3.4 0.8 0.0 0.4 0.0 0.7/1.1 66.7 - -
2011/12 muži - Základní fáze TJ ČZU Praha 10 - 17.2 5.6 0.0 1.3 0.0 2.1/3.5 60.0 - -
2011/12 muži - Čtvrtfinále TJ ČZU Praha 1 - 16.0 5 0.0 1 0.0 3/3 100.0 - -
2011/12 muži - Semifinále TJ ČZU Praha 2 - 13.5 5.5 0.0 0 0.0 2.5/2.5 100.0 - -
2012/13 muži - skupina A ČZU Praha 12 - 10.8 3.3 0.0 0.7 0.0 2.1/2.9 71.4 - -
2012/13 muži - Základní fáze TJ ČZU Praha 1 - 10.0 2 0.0 1 0.0 3/4 75.0 - -
2014/15 muži - play-off Basket Košíře 1 - 4.0 1 0.0 0 0.0 2/5 40.0 - -
2014/15 muži - Baráž o I.LM 2015/2016 Basket Košíře 6 - 2.3 0.8 0.0 0.2 0.0 0.2/1 16.7 - -
2015/16 muži - Základní část - skupina A Basket Košíře 15 18.3 6.2 1.6 /4.1 39.3 0.8 34.3 0.6/1.1 52.9 1.8 4.6
2015/16 muži - Play out - 13. - 20. místo Basket Košíře 6 25.5 9.2 2.5 /5.8 42.9 0.8 27.8 1.7/2.3 71.4 2.0 9.0
2016/17 muži - Základní část - skupina A Basket Košíře 12 18.0 7.1 2.3 /4.8 49.1 0.6 28.0 0.7/1.3 53.3 1.4 6.1
2016/17 muži - Skupina D 7. - 12. místo Basket Košíře 4 19.0 6.5 1.8 /5 35.0 0.8 42.9 0.8/1 75.0 1.0 7.3
2016/17 muži - Předkolo Play-off Basket Košíře 3 32.3 15.0 4.3 /9.7 44.8 1.3 28.6 2.3/3 77.8 2.7 14.7
2016/17 muži - Play-off Basket Košíře 2 26.5 11.5 2.5 /7 35.7 2 80.0 0.5/1.5 33.3 1.0 12.5
2017/18 muži - Základní část - skupina Západ Basket Košíře 13 22.0 6.5 1.8 /4.3 42.9 0.7 25.7 0.8/1.6 47.6 1.5 7.2
2017/18 muži - Skupina C 1. - 6. místo Basket Košíře 4 17.0 5.5 1.5 /4 37.5 0.8 25.0 0.3/0.5 50.0 1.5 5.3
2017/18 muži - Play Off Basket Košíře 3 16.3 5.0 0.3 /2.7 12.5 1 33.3 1.3/1.3 100.0 0.7 6.3
2018/19 muži - Základní část - skupina Západ Basket Košíře 4 7.0 2.3 0.8 /1.5 50.0 0.3 50.0 0/0 0.0 0.8 0.3
2018/19 muži - Základní fáze TJ Košíře B 6 - 17.8 6.8 0.0 0.8 0.0 1.7/2.3 71.4 - -
2018/19 muži - Play-off TJ Košíře B 3 - 16.7 5 0.0 1.7 0.0 1.7/2.7 62.5 - -
2019/20 muži - skupina Západ Basket Košíře 12 19.3 7.2 1.5 /3.5 42.9 0.7 23.5 2.2/2.8 78.8 0.8 9.6
2020/21 muži - skupina B Slavia Praha B 2 - 6.0 3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2021/22 muži - Základní fáze TJ Košíře A 10 - 14.5 5.1 0.0 0.6 0.0 2.5/3.5 71.4 - -
2022/23 muži - Základní fáze TJ Košíře A 10 - 16.3 6.5 0.0 0.6 0.0 1.5/3.1 48.4 - -
2022/23 muži - I. kolo TJ Košíře A 1 - 7.0 2 /2 100.0 1 100.0 0/0 0.0 2.0 5.0
Průměr za kariéru 13.5 8.8 9.0 2.8 41.0 0.7 38.4 1.3/2.0 125.7 1.5 3.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 Stavební fakulta A 10. 10. 2022
2B body 10 TJ ČSA 2. 11. 2022
3B body 2 Sokol Žižkov C - TESLA 5. 10. 2022
Body 24 TJ HÁJE - JM A 16. 11. 2022
Užitečnost 5 Sluneta USK Ústí n.L. 9. 11. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 Sokol H. Králové B 2. 10. 2011 2011/12
2B body 11 TJ Košíře A 24. 1. 2012 2011/12
3B body 6 Žižkov Falcons B 23. 2. 2012 2011/12
Obranné doskoky 7 USK Praha B 8. 11. 2019 2019/20
Útočné doskoky 6 Sokol Pražský 12. 4. 2017 2016/17
Doskoky celkem 10 BC Vysočina 4. 3. 2016 2015/16
Body 34 TJ Košíře A 24. 1. 2012 2011/12
Užitečnost 23 Basketball Nymburk B 21. 4. 2017 2016/17
Asistence 4 Sokol Pražský 12. 4. 2017 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
5. 10. 2022 Základní fáze Sokol Žižkov C - TESLA 19 6 0.0 2 0.0 1/2 50.0
10. 10. 2022 Základní fáze Stavební fakulta A 15 6 0.0 0 0.0 3/6 50.0
19. 10. 2022 Základní fáze VŠTJ Medicina A 14 7 0.0 0 0.0 0/2 0.0
27. 10. 2022 Základní fáze BA Sparta A 19 9 0.0 0 0.0 1/2 50.0
2. 11. 2022 Základní fáze TJ ČSA 22 10 0.0 0 0.0 2/3 66.7
9. 11. 2022 I. kolo Sluneta USK Ústí n.L. 7 2 100.0 1 100.0 0/0 0
11. 11. 2022 Základní fáze Fenix Modřany A 17 7 0.0 0 0.0 3/4 75.0
16. 11. 2022 Základní fáze TJ HÁJE - JM A 24 8 0.0 2 0.0 2/2 100.0
21. 11. 2022 Základní fáze Sokol Motol A 6 1 0.0 1 0.0 1/4 25.0
30. 11. 2022 Základní fáze TJ ČZU Praha 19 8 0.0 1 0.0 0/0 0
9. 12. 2022 Základní fáze Žižkov Falcons B 8 3 0.0 0 0.0 2/6 33.3
Celkem 11 170 67 3.350.0 7 700.0 15/31 48.4
Průměr 11 15.5 6.1 3.350.0 0.6 700.0 1.4/2.8 48.4
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Pražský 11 18:33 7.5 2.3 52.1 0.6 26.9 1.1/1.6 66.7 1.9
Slavoj Litoměřice 8 17:12 6.9 1.9 44.1 0.9 33.3 0.5/0.9 57.1 0.9
Fenix Modřany A 4 0:00 13.0 5.5 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.3
VSK MFF UK A 2 0:00 24.5 8.0 0.0 1.5 0.0 4.0/5.0 80.0 1.5
USK Praha B 7 15:14 6.9 2.0 77.8 0.4 21.4 1.6/2.6 61.1 2.4
Žižkov Falcons B 3 0:00 16.0 3.7 0.0 2.3 0.0 1.7/4.7 35.7 1.0
PLZ 7 19:35 6.4 2.0 43.8 0.3 14.3 1.6/2.4 64.7 1.4
Sokol Kbely B 3 0:00 14.7 5.3 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
TJ Košíře A 2 0:00 21.0 6.5 0.0 1.5 0.0 3.5/4.5 77.8 3.0
Sokol Žižkov C - TESLA 2 0:00 20.0 7.0 0.0 1.0 0.0 3.0/3.5 85.7 1.0
VŠTJ Medicina A 3 0:00 13.0 4.7 0.0 0.7 0.0 1.7/3.3 50.0 2.3
Sokol Dolní Počernice A 2 0:00 19.0 6.5 0.0 1.5 0.0 1.5/1.5 100.0 1.0
BC Vysočina 5 14:33 7.4 1.8 56.3 0.8 36.4 1.4/2.0 70.0 0.8
Sokol Písek 7 13:16 5.1 1.0 50.0 0.9 40.0 0.6/1.1 50.0 2.4
Sokol Motol A 3 0:00 11.3 3.0 0.0 1.0 0.0 2.3/3.3 70.0 1.7
BK Beroun 2 0:00 14.0 4.5 0.0 0.5 0.0 3.5/4.0 87.5 2.5
ZLN 6 14:32 4.7 0.8 29.4 0.7 26.7 1.0/1.3 75.0 1.0
BK Vlci Žďár 4 0:00 6.8 1.8 0.0 0.8 0.0 1.0/2.5 40.0 1.5
CTS Basket 1 0:00 24.0 7.0 0.0 1.0 0.0 7.0/10.0 70.0 -
TJ HÁJE - JM A 1 0:00 24.0 8.0 0.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
Sokol Vyšehrad B 1 0:00 23.0 9.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
TJ ČSA 1 0:00 22.0 10.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
BC Benešov 2 0:00 11.0 4.0 0.0 0.5 0.0 1.5/1.5 100.0 1.5
Basketbal Olomouc 2 20:32 10.5 2.5 41.7 1.5 60.0 1.0/1.0 100.0 0.5
Sokol Žižkov 2 28:03 10.0 3.0 46.2 1.0 20.0 1.0/1.0 100.0 0.5
Stavební fakulta A 2 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.5
BA Sparta A 1 0:00 19.0 9.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
TJ ČZU Praha 1 0:00 19.0 8.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Stavební fakulta B 1 0:00 19.0 7.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 -
JHR 1 21:48 16.0 4.0 80.0 1.0 50.0 5.0/5.0 100.0 1.0
Sokol Pražský B 1 0:00 15.0 6.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
SKB Rokycany 1 0:00 15.0 4.0 0.0 1.0 0.0 4.0/6.0 66.7 1.0
Meteor TLC A 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BK Tábor 2 0:00 7.0 2.0 0.0 0.5 0.0 1.5/3.0 50.0 1.5
USK 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Sluneta USK Ústí n.L. 1 0:00 7.0 2.0 100.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 2.0
TJ Třebíč 3 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
HKR 2 16:56 3.0 0.0 0.0 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 1.5
VYS 3 8:44 2.0 0.7 28.6 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 1.0
Synthesia Pardubice 1 18:31 5.0 2.0 50.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sokol Darren Chrudim 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
BK Opava "B" 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basketbal Polabí 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -